Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Dnes, 08:00
je spln ? alebo považujete za zbytočné spať?..

..ale však normálnemu človeku sa to nedá!!!..večer tu lietajú palacinky, klobásky a maliny so šlahačkou a ja sa nad ránom preberiem taká hladná, že cvrkot stradivárok je nič, proti tomu, čo u mňa znelo...
..a tak druhú kávu pre sedmospáčov dávam na stôl...
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Bóže, ja som si myslela, že pepsi nespí preto, že ju bolia ruky. Včera mi zvesila 3 dvere a podbíjala ich teňučkým pásom koberca malinkými klinčekmi. Konečne mi neťahá z chodby zima do kuchyne, spálne, obývačky. A pepsi aj napriek tomu, že ju bolia ruky, zasa spravila dobrý skutok.
/ To majster , čo mi robil plávajúcu podlahu do chodby, tak zrezal dvere, čo pod ne fúkalo, sem - tam ho titulujem ./
Tak poviem Vám, veľmi ma to potešilo, i keď som sa zľakla, keď som ráno videla, že písala v noci. Ešte raz pepsi ďakujem.
Všetkým želám príjemný deň, i keď dnes veru nebudeme vedieť, čo je slniečko.
Ku kávičke, čo navarila pepsi si dajte aj zákusok.
8 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..hm...som sa dočítala na istej nemenovanej sieti, že porada už nestojí za nič, je prekávovaná a prepolitizovaná...
..možno, keby sme nalievali niečo iné a písali len samé dobré správy a nič, čo nás jeduje, tak by tu možno bola menšia návštevnosť, ale zas- pohodička, skoro raj...ale nikto neprišiel s nápadom, čo tu vylepšiť..len na inom fórku kritizuje...čo už, zabite ma...
...sú aj nejaké iné fóra? ja neviem,nemám čas inam chodiť
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Netuším, načo z agentúry pošlú na vykládku kamióna chlapca, čo má čiastočne postihnutú ruku...
Chudák chlapec sa snaží ako vie, ale oproti ostatným nestíha.
Človeku je blbé niečo mu povedať, ale robota by mohla byť skôr urobená, keby dali druhého...
Niektorí sa nedovtípia...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som tak mierne jedovatá za moju kamarátku...objednávala z katalógu, dala adresu domov, a dobierkou..jasné, poslali slovenskou poštou, ktorá rozváža kurierom..ten hodil do schránky lístok a napísal "zásielku si preberte v Prievidzi"...(sú tam 4 pošty, ale nie je určené, na ktorej)..akože,pekne by som sa katalogu poďakovala za takú službu,lebo od nás do PD je 25 kilometrov a veru by sa mi nechcelo letieť pre kus niečoho...á viac by som od nich neobjednala..
..a zlatý klinček: na lístku bolo číslo, kam v prípade potreby volať, ale s nesprávnym smerovým číslom...ozýva sa len halali...no, čo už, aj tak sa dá...


..no a aby som ešte upresnila...po telefonáte na poštu do PD bolo mojej kamke oznámené, že zásielka je na pošte u nás...a ja som jej ráno bola ten balík vyzdvihnúť, lebo pošta nie je tak dlho otvorená, aby ona stíhala, no a pani vedúca mi povedala, že balík je v PD...a na dotaz, či to naozaj nemajú oni tu na pošte, kukla na mňa ako na debila, ktorý nerozumie po slovensky...popoludní tam pôjdem zas...a nedarujem jej to...
Naposledy upravil pepsikova : 07.02.12 at 10:19
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nech žije slov.pošta!!!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://www.20min.ch/ro/videotv/?vid=229483&cid=138

kukajte mu na ruky,potom vás neošáli
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Počúvam, že v BA napadol sneh. A zase máte kalamitu. Koľkože to napadlo, pol metra? Keď som tu čítala, že chcete aby Vám napadol sneh, tak to bolo prvé čo ma napadlo - že napadnú tri centimetre a bude kalamita.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

...takže II.pilier mi bude na dve veci....speje to k tomu,že sa dôchodku asi nedožijem,tak sa nemusím trápiť...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A čože si sa dozvedela kedy zomrieš, keď si taká skeptická
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Počúvam, že v BA napadol sneh. A zase máte kalamitu. Koľkože to napadlo, pol metra? Keď som tu čítala, že chcete aby Vám napadol sneh, tak to bolo prvé čo ma napadlo - že napadnú tri centimetre a bude kalamita.
Veru tak...

Bratislava: človek vyjde z domu po chodníku, ktorý pozametal oduševnený sused. Sadne do auta, 100vkou ide po ceste, ktorú mu odhrabali mestské služby. Natrafí na zápchu, a uvedomí si "je zápcha, asi je kalamita"

Zbytok Slovenska: človek vyjde z domu, odhádže si sneh z chodníka, vylopatuje celý dvor aby mohol vyjsť z garáže autom, na ulici sa snaží trafiť do vyjazdených koľají a opatrne sa presúva do práce.

Nuž, ale niektorí s patentom na rozum (len za to, že som z "veľkej dediny"), už teda fakt nepoznajú mieru... V Bratislave sa meria stupeň kalamity podľa toho, koľkonásobne sa zdržíš cestou do práce...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
...sú aj nejaké iné fóra? ja neviem,nemám čas inam chodiť
..

..sieť je iba jedna...facka...čiže facebúk
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
terezamaria Pozri príspevok
Bóže, ja som si myslela, že pepsi nespí preto, že ju bolia ruky. Včera mi zvesila 3 dvere a podbíjala ich teňučkým pásom koberca malinkými klinčekmi. Konečne mi neťahá z chodby zima do kuchyne, spálne, obývačky. A pepsi aj napriek tomu, že ju bolia ruky, zasa spravila dobrý skutok.
/ To majster , čo mi robil plávajúcu podlahu do chodby, tak zrezal dvere, čo pod ne fúkalo, sem - tam ho titulujem ./
Tak poviem Vám, veľmi ma to potešilo, i keď som sa zľakla, keď som ráno videla, že písala v noci. Ešte raz pepsi ďakujem.
Všetkým želám príjemný deň, i keď dnes veru nebudeme vedieť, čo je slniečko.
Ku kávičke, čo navarila pepsi si dajte aj zákusok.
..

..mojík, tú buchtu radšej nekopírujem, lebo mi slinky tečú ako bernerdínovi...a naozaj som bola v noci hladná, nezobudila ma bolesť rúk..tak necpajte semok každý večer bársjaké fajnovinky, to potom jedno črevo nevie, čo so mnou...
..no a čo sa týka tých dverí, urobila som to len a len pre mňa...síce dvere boli Terezkine, ale ak už mne fičalo na labky, musela byť aj jej zima..lebo ja som studený odchov a len tak hocikedy mi zimka neny...asi tak..no...
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

AlaNR Pozri príspevok
Veru tak...

Bratislava: človek vyjde z domu po chodníku, ktorý pozametal oduševnený sused. Sadne do auta, 100vkou ide po ceste, ktorú mu odhrabali mestské služby. Natrafí na zápchu, a uvedomí si "je zápcha, asi je kalamita"

Zbytok Slovenska: človek vyjde z domu, odhádže si sneh z chodníka, vylopatuje celý dvor aby mohol vyjsť z garáže autom, na ulici sa snaží trafiť do vyjazdených koľají a opatrne sa presúva do práce.

Nuž, ale niektorí s patentom na rozum (len za to, že som z "veľkej dediny"), už teda fakt nepoznajú mieru... V Bratislave sa meria stupeň kalamity podľa toho, koľkonásobne sa zdržíš cestou do práce...
no je pravda ze tu mame trochu snehu ... na ceste je ujazdeny sneh, auta jazdia pomalsie
a zapchy tu mame na dennom poriadku (nie len ked je kalamita) - len nie vsetky su hned oznamovane v mediach
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, tú buchtu radšej nekopírujem, lebo mi slinky tečú ako bernerdínovi...a naozaj som bola v noci hladná, nezobudila ma bolesť rúk..tak necpajte semok každý večer bársjaké fajnovinky, to potom jedno črevo nevie, čo so mnou...
..no a čo sa týka tých dverí, urobila som to len a len pre mňa...síce dvere boli Terezkine, ale ak už mne fičalo na labky, musela byť aj jej zima..lebo ja som studený odchov a len tak hocikedy mi zimka neny...asi tak..no...
joj, pepsi...že ty nie si moja suseda....ale tak skoro ráno by som s tebou neklábosila, radšej by som ti nechala namaľovať fosforeskujúce šípky k špajzi...nech i v noci trafíš!

a rozmysli si s toľkými dobrými skutkami, lebo nedajbože skončíš v nebi a ani karty nebudeš mať s kým hrať..... / to len žartom, Terezke to samozrejme doprajem/
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
1Dara Pozri príspevok
no je pravda ze tu mame trochu snehu ... na ceste je ujazdeny sneh, auta jazdia pomalsie
a zapchy tu mame na dennom poriadku (nie len ked je kalamita) - len nie vsetky su hned oznamovane v mediach
u nás je momentálne krízový stav s počasím...včera som sa rozhodla, že radšej zoberiem dovolenku, než riskovať auto a život....no po " zdžube " od šéfa mi bolo oznámené, že mám naklusať tak, ako ostatní...autom.
S malou dušičkou, občas šmykom som došla...a ostatní prišli radšej busom, aby neriskovali - podotýkam 15 km , ja 50!
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ja som rada že nemôžem dnes nikam šoférovať -
dobre čítate - nemôžem - lebo naše dvere sa mrazom asik zbláznili
nejde mi zamknúť! máme takú zámku, čo pred zamknutím kľučku treba hore podvihnúť
a sa to nedá a nedá
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aktuálne
počasie

Čas 11:40 hod.
Teplota
-13 °C
Pocitová teplota -22 °C
Vietor 20 km/h

Tlak 1028 hPa
Vlhkosť 76 %

V pivnici -5*C, zemiaky ... zababusene, kapusta ... zamrznuty dekel, vino ... zije. :-)
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

12:12
-6 °C
vnútri 21,5 °C
tlak 139/93 - pulz 77
pocitová teplota - zima jak v ruskom filme
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Srandicky, srandicky? :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať