Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa dnes potešila návšteva, moja 8 týždňová vnučenka tu bola. Bola to jej prvá návšteva po narodení, na skúšku. Krásne sa na mňa usmievala. Oči okaté a pusa našpúlená, také staré známe grimasy, veľmi sa podobá na syna. Akoby som sa vrátila o 40 rokov dozadu, normálne som omladla.
19 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ludia rozmrazuju vodomerne sachty. Aj mne zamrzla voda v pivnici. Mal som pol vedra ... hruda ladu. Ani do suda s kapustou sa neviem dostat. Na kavu snad rozmrazim trochu snehu. Dnes -16*C, pri vode 19*C. Balim hatisak a idem nabit pilinak a prekurit pivnicu, snad o mesiac budem mat vodu rozmrazenu. :-)
6 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Brrr,ani za svet by som nevyliezla ak nemusím.Už nech je jar.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a pohodu dnes prajem..u nás teplo, skoro na sandálky, ani snehu nepripadlo skoro nič, šarkan nefrflal, že mu zavialo esemesky od frajeriek, takže pohoda...alabutkovi pribalím do hatižáka termofor a teplé ponožtičky a jedno-dve teplé slová, nech nezmrzne...ale to už iste dala alabutienka...takže krásny deň pred nami, kafica je na stole...mňammm, ako vonia
5 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dobre ranko tiez prajem a prijemnu nedelu vsetkym. U nas asi dost mrzne, nemam teplomer, ale na BA je to urcite dost. Aspon nam jazera a ostatne plochy na korculovanie zdarma zamrzli. Este by mohlo na nas sidliskovy kopec pod oknami snehu napadnut.... Ale zima aspon vsetky bacily v nose vystipe....
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mna dnes potesil tento citat.
"JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM
KONKURENCE JE VELIKÁ".
(autor: M. Horníček)
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
nika.sum Pozri príspevok
Dobre ranko tiez prajem a prijemnu nedelu vsetkym. U nas asi dost mrzne, nemam teplomer, ale na BA je to urcite dost. Aspon nam jazera a ostatne plochy na korculovanie zdarma zamrzli. Este by mohlo na nas sidliskovy kopec pod oknami snehu napadnut.... Ale zima aspon vsetky bacily v nose vystipe....
Zamrznuté jazero volá na korčuľovanie.
Na Balatone používajú aj takéto športové prostriedky (cca v polovici 19.st. nápad privezený z Rakúska). Má to nejaký slovenský názov?
DSC_0069.jpg  
fakutya_1231836187.jpg  
1/1
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Rozalka Pozri príspevok
Zamrznuté jazero volá na korčuľovanie.
Na Balatone používajú aj takéto športové prostriedky (cca v polovici 19.st. nápad privezený z Rakúska). Má to nejaký slovenský názov?
šak sánky,nie?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

skúter na ľad s ručným pohonom
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...slniečko mi tuho pečie do okien, tuším, že by sa malo otepliť, lebo okňá treba umyť, čochvíla sa sem ani nepresvieti...ale dnes to ešte nebude, asi ani zajtra...
..dávam na stôl popoludňajšiu kafu, alebo dolče s gustom, aby ste mali spoločnosť, ak vám je náhodou nuda..šarkan vybehaný, preškolený v čítaní, tak ideme siestovať...aj vy choďte...(lebo to, čo bolo dnes v politike, si ani iné nezaslúži, len zaspať a zobudiť sa po volbách..
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...slniečko mi tuho pečie do okien, tuším, že by sa malo otepliť, lebo okňá treba umyť, čochvíla sa sem ani nepresvieti...ale dnes to ešte nebude, asi ani zajtra...
..dávam na stôl popoludňajšiu kafu, alebo dolče s gustom, aby ste mali spoločnosť, ak vám je náhodou nuda..šarkan vybehaný, preškolený v čítaní, tak ideme siestovať...aj vy choďte...(lebo to, čo bolo dnes v politike, si ani iné nezaslúži, len zaspať a zobudiť sa po volbách..
aj ja zase totok
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

toto je už aké klamstvo!!!! u mňa v ba nič!!!
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_gapocasie_sk#tab
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka
Akoby som sa vrátila o 40 rokov dozadu, normálne som omladla.
Nepotrebuješ vymeniť plienku?

nika.sum
U nas asi dost mrzne, nemam teplomer, ale na BA je to urcite dost.
Za to u nás už nefúka ako na Aljaške, nesneží - je príjemných -15°C (dokonca aj moja cesta tam-späť bola o niečo rýchlejšia, keďže som sa nemusel pasovať s víchrom).
Na Balatone používajú aj takéto športové prostriedky (cca v polovici 19.st. nápad privezený z Rakúska). Má to nejaký slovenský názov? Priložené obrázky
Samohybný ľadový riťosed na manuálny pohon.
pepsikova
lebo to, čo bolo dnes v politike, si ani iné nezaslúži, len zaspať a zobudiť sa po volbách..
.. v tzv. lepšom zajtrajšku - ale či naozaj?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
...slniečko mi tuho pečie do okien, tuším, že by sa malo otepliť, lebo okňá treba umyť, čochvíla sa sem ani nepresvieti...ale dnes to ešte nebude, asi ani zajtra...
..dávam na stôl popoludňajšiu kafu, alebo dolče s gustom, aby ste mali spoločnosť, ak vám je náhodou nuda..šarkan vybehaný, preškolený v čítaní, tak ideme siestovať...aj vy choďte...(lebo to, čo bolo dnes v politike, si ani iné nezaslúži, len zaspať a zobudiť sa po volbách..
Zobudiť sa po voľbách?Ked bude v parlamente Mikloško?Vydržala som ho sledovať asi 2 minuty a stačilo.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ten včerajší ples - dobre bolo, pri VIP stole sme sedeli
samá ezdecká smotánka, a ešte som aj v tombole vyhrala
obraz na stenu - venovalo Kvetinárstvo - môj brat a aj mu robím účtovníctvo
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami Pozri príspevok
Zobudiť sa po voľbách?Ked bude v parlamente Mikloško?Vydržala som ho sledovať asi 2 minuty a stačilo.
to ako kandiduje ten František- nesmrteľný "Hajlender"????
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..lui, no však dal si oddych, pozisťoval, čo je kde ešte volné a fčul hlása nové myšlienky o spasení slovenska...dopasie, čo zostalo...ja som počula v uputavke, kto bude a tak som ani nejako moc nepočúvala, len na pol ucha..lebo ani jedného z nich nemusím...a inak ten zákrsok, ten najmladší, to akoby som šulíka počula tak dva roky dozadu...a búdaj-no,asi mu málo ponúkli pred 20 rokmi, teraz to bolo asik o čosi viac...hrúúúza..
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No to sú predsa tie Matovičove nezávislé osobnosti predsa aj s Palkom a OKS a tak.Také ľahké nevieš?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
misoft Pozri príspevok
Samohybný ľadový riťosed na manuálny pohon.
Páči sa mi to pomenovanie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať