Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
ale toto sa mi ako?
lujza,čo sa Ti ako čo či čo?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka Pozri príspevok
lujza,čo sa Ti ako čo či čo?
no ved mi to v vbehlo k pepsi.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to je divné......keď napíšem minikoment,tak je v tom obdĺžniku,kde pôvodný koment,ku ktorému píšem.....ale keď sa stránka obnoví,tak už je pod ním....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..

fšak tam, kde fčul píšeš, je taký štvorček, ten zakvačkaj a máš mini...ale nedá sa dať ani súhlas, any nyšt!..
s tým minikomentárom sa ozaj nedá súhlasiť alebo citovať ho,ale s normálnym príspevkom sa dá všetko
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

teraz som ho napisla k tebe aj tam bol a ked som stránky akože odišla tak je to takto....? nechápem
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
teraz som ho napisla k tebe aj tam bol a ked som stránky akože odišla tak je to takto....? nechápem
lujza,ja som písala to isté kúsok pred Tebou.....možno Richard vysvetlí,prečo sa minikomentár presúva....hmmm.....
a pomimo sa nedá,je to minikoment k nejakému konkrétnemu príspevku...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
lujza,ja som písala to isté kúsok pred Tebou.....možno Richard vysvetlí,prečo sa minikomentár presúva....hmmm.....
a pomimo sa nedá,je to minikoment k nejakému konkrétnemu príspevku...
..

..ten minikomentát je asi to isté, čo bolo, len sa to prišuchne ku komentáru, ku ktorému píšeš..teda- priradí sa...a tie staré boli do radu a príspevok bolo treba skopírovať, ak si chcela koment priamo k nemu...aby sme vedeli, vocogou...a ak budeme chcieť vedieť, či lui alebo niekto ešte chce niečo dodať, budeme sa vracať aj dve stranyy dozadu...a nebudeme čítať postupne...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nie je to bohvieaký výmysel.....a k čomu je to vlastne dobré.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pozerám jak PUK - zmeny - zmeny. No na druhej strane - ak chceš pridať minikomentár k niekomu, tak to bude u toho "niekoho" a nemusíš ešte aj označovať, na koho reaguješ a na čo reaguješ. Človek si zvykne a mám dojem, že takto to bude aj trochu prehľadnejšie.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka



pepsikova

3 Minutes Ago #68 ..obehnem stranu a som pod ním..jaká blbopsť!!..





pepsikova

4 Minutes Ago #67 ..aj tu sa mi hodili k softíkovi...šmarjááá...





pepsikova

5 Minutes Ago #66 ..kukám!!..softík sa dohodil do riadku...a mne sa v téme o tomto tie mini hodili do príspevku..





pepsikova

6 Minutes Ago #65 ..no , či prehľadnejšie, neviem...časom uvidíme...





ale kopírovať sa to dá......
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

no ja neviem, predpovedám, skôr tu bude viac nových príspevkov ako minikomentárov
alebo len ja som nepostrehla výhody?

aj by som toto dala do minikomentára, ale keď budem chcieť vedieť reakcie ďalších členov porady k určitému príspevku, napr. k tomuto môjmu
budem musieť prehľadať desiatky strán dozadu? kým nájdem tento príspevok?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Poradíte mi, prosím vás, do ktorej témy mám zaradiť otázku - Aké je honorovanie redaktorov za normostranu?
Do kultúry asi nie, a iné rubriky ... neviem. Ď.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

dalsie tlacitko ... kuwa, alabut potrebuje spravit na ten luxus v tlacitkach soferak asi ... :-)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mno, toto čo to? toto čo to?

Šak kým sa to naučíme... Budem asi využívať overený spôsob, minikomenty ee.

Aj vám chodia do súkromných správ nejaké notifikácie? Klikla som na ten link, čo je v tej správe a otvrilo mi túto tému na prvej strane... to načo?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi takto: skôr, keď som chcel reagovať minikomentárom, tak som musel nájsť príspevok, prípadne skopírovať, zadať na koho reagujem, zaškrtnúť minikomentár a hodilo ma to na koniec (teda ak som chcel reagovať večer na niekoho z rána, tak listovanie po príspevkoch).
Teraz čítam, vidím a chcem reagovať, tak nemusím kopírovať, listovať a označovať - rovno na ten príspevok reagujem a reakcia je presne pod tým príspevkom, na ktorý som reagoval.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a načo sú potom sledované témy?

fajn, a ako si upozornený na to, že niekto reagoval na tvoj príspevok minikomentárom?
ak je to tak, že je to možné a dáte návod ako na to, beriem späť všetky moje námietky
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft Pozri príspevok
Asi takto: skôr, keď som chcel reagovať minikomentárom, tak som musel nájsť príspevok, prípadne skopírovať, zadať na koho reagujem, zaškrtnúť minikomentár a hodilo ma to na koniec (teda ak som chcel reagovať večer na niekoho z rána, tak listovanie po príspevkoch).
Teraz čítam, vidím a chcem reagovať, tak nemusím kopírovať, listovať a označovať - rovno na ten príspevok reagujem a reakcia je presne pod tým príspevkom, na ktorý som reagoval.
ale je to na prd,lebo Tvoj minikomentár nikto neuvidí.....nikto nebude prehladávať dozadu niekoľko strán,či k jeho komentu nebol daný minikoment
2 0
555555 555555

555555 je offline (nepripojený) 555555

Dnes ma rozčúlili a som smutná zo vzťahov na mojom pracovisku.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ivana Š Pozri príspevok
a načo sú potom sledované témy?

fajn, a ako si upozornený na to, že niekto reagoval na tvoj príspevok minikomentárom?
ak je to tak, že je to možné a dáte návod ako na to, beriem späť všetky moje námietky
nikde nie je žiadne upozornenie,nikto sa to nedozvie,ak nebude cielene vyhľadávať
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
korela Pozri príspevok
Poradíte mi, prosím vás, do ktorej témy mám zaradiť otázku - Aké je honorovanie redaktorov za normostranu?
Do kultúry asi nie, a iné rubriky ... neviem. Ď.
..

..dala by som do "štátnych zamestnancov"...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať