Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok

..a toto je pre môjho malého milenca Tomáška...idem za ním...

Veronička, len bežkaj, a "vymadžor" ho aj za mňa... aj Robina a najmä sama seba... a vďaka za kafču, síce dnes už tretia, ale veď - Čo človeka nezabije - to ho posilní........
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
...a predobedňajšiu kaficu posielam aj mojej kamke adi11, ktorá sa bárskde túla, aj terezke a evuš a aj vám ,ešte zitulke, akeberke, lui iste maká- tak len ju pošteklím vôňou, no a nejako sa mi stratila kvaka,eňuš, zimamka je asi v záveji- neviem,ale aj Vieroč, ewitke a šmarjá, ani neviem, či mám tolko kávy a vody
pepsíííííííííííííí,ale fšak prečo tam dávaš aj tie čokoládky a keksíky?? HAAAAA??????
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Krásny slniečkový dník vám prajem, síce sa už zobednieva, ale ešte si hádam stihnete dať pár .....hubiek .
Obrázok 295.jpg  
2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Žabinka Pozri príspevok
Krásny slniečkový dník vám prajem, síce sa už zobednieva, ale ešte si hádam stihnete dať pár .....hubiek .
A ja Vám všetkým u Vás doma prajem vydarené oslavy, plné radosti, smiechu a pohody a to nielen z mňamkových pochúťok a torty Dobrú zábavu !..ahoci neviem komu, ale "Gratulujem! "
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Čakám ostrú reakciu, objavila som tu skrytú reklamu v jednej téme, 5 príspevkov od jedného s veľmi podobným obsahom a v zápätí od jedného človeka iba jeden na tú istú tému aj s www.stránkou
To sa má aj nahlásiť niekam?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo II.

...ja..teším sa z každého dňa..napriek tomu, napr. že sme tu len "VIRTUALNI PRIATELIA" viem, že je tu vždy niekto, kto aspoň sa zamyslí...........problémov a bolestí má každí veľaaaaa...ale, keď aspoň jeden zareaguje... ĎAKUJEM TI VERONIKA !!!!!!!!!
P.s. Kafu tu máš pri mne...dúfam, že raz ju budeme piť spolu nielen virtuálne !!!!!!!!!!!!! cmúúúúúúúúúúúúúúúúúk, cmučisko.......aj aj R...i
3 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

a som na....nkaná ä neviem prečo, alebo na čo kliknem, že sa mi počas písania niekedy zamenia zaužívané tlačítka Y a Z
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Zitulda Pozri príspevok
a som na....nkaná ä neviem prečo, alebo na čo kliknem, že sa mi počas písania niekedy zamenia zaužívané tlačítka Y a Z
to sa robí samé od seba,mne tiež to robí....nepomáha na to nič,jednoducho sa to zase vráti naspäť....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

[QUOTE=AlaNR;1988621]Čakám ostrú reakciu, objavila som tu skrytú reklamu v jednej téme, 5 príspevkov od jedného s veľmi podobným obsahom a v zápätí od jedného človeka iba jeden na tú istú tému aj s www.stránkou
To sa má aj nahlásiť niekam?[/












...AlaNR, Zitulda, Žabinka.... keby dnešný deň bol takýto aj zajtra.... vlastne dnes nepapáme, nepijeme, nefajčíme....

a teraz ma tu všetci na Porade zabite !!!!!!!!!!!!!!

P.s. som kresťanka, snažím sa žiť podľa 10tich Božích prikázaní, dnes nejem mäso a snažím sa aj "diétovať"... no, myslím, že by pôst mohol trvať aspoň 363 dní v roku, ale.... krásny dník všetkým UFRFLANCOM...a nielen na Porade !!
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
[QUOTE=evuš;1988640]
AlaNR Pozri príspevok
Čakám ostrú reakciu, objavila som tu skrytú reklamu v jednej téme, 5 príspevkov od jedného s veľmi podobným obsahom a v zápätí od jedného človeka iba jeden na tú istú tému aj s www.stránkou
To sa má aj nahlásiť niekam?[/




...AlaNR, Zitulda, Žabinka.... keby dnešný deň bol takýto aj zajtra.... vlastne dnes nepapáme, nepijeme, nefajčíme....

a teraz ma tu všetci na Porade zabite !!!!!!!!!!!!!!

P.s. som kresťanka, snažím sa žiť podľa 10tich Božích prikázaní, dnes nejem mäso a snažím sa aj "diétovať"... no, myslím, že by pôst mohol trvať aspoň 363 dní v roku, ale.... krásny dník všetkým UFRFLANCOM...a nielen na Porade !!

Mojka, ja nefrflem, po mne budú frfľať , ak vôbec zistia, že som im niečo pripísala
Naposledy upravil AlaNR : 22.02.12 at 12:11
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
pepsíííííííííííííí,ale fšak prečo tam dávaš aj tie čokoládky a keksíky?? HAAAAA??????
..

..no šak čoklíška je pre teba...a kúštik pre jacquelinku, babenku-ježibabenku atď...
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

[QUOTE=AlaNR;1988647]
evuš Pozri príspevok


Mojka, ja nefrflem, po mne budú frfľať , ak vôbec zistia, že som im niečo pripísala
Ali, fšak jááá vímmm... sme snáď rovesníííííííííííííííííííííí ííííčky !!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=AlaNR;1988647]
evuš Pozri príspevok


Mojka, ja nefrflem, po mne budú frfľať , ak vôbec zistia, že som im niečo pripísala
..

..však daj link na tú reklamu...ja som dnes nejaká moc zaneprázdnená, kde to je?..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Keby to nebolo hneď v troch témach po sebe, tak si to ani nevšimnem:

http://www.porada.sk/t118723-parny-vysavac.html
http://www.porada.sk/t180280-parny-cistic.html
http://www.porada.sk/t177999-parny-c...h-zaluzii.html
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš


..bóoooože síce je dnes Popolcová streda, ale Ali hneď furt všetko čistiť tí ludé nemusáááááááááááááááááááááá ááááááááá
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Oni nečisťá, oni sťú, aby sme my čistili s ích sersámáma

Akože píšem jak drak a odpovede sa tu nezobrazujúúú...

Jáj no po tretej úprave už je vidieť, aj čo som napísala.
Dala som citáciu a citát bol a môj komentár nebol...
Naposledy upravil AlaNR : 22.02.12 at 12:51
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed


Už som to sem niekoľko x písal, že vzhľadom na to aký ma Porada kvantitatívny dosah na slovenské obyvateĺstvo, /niekoĺko promile/

tak vešanie nejakej reklamy na toto forum , je neúčinné, absolutne sa míňa účinkom a je to veĺmi zlý marketingový ťah.

Alebo,že by sme zavideli niekomu aj jeho myšlienku na úspech ???
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

A ešte dodám, že zo svojim automobilom som prešiel cez STK,

mám na dva roky pokoj....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Indeed Pozri príspevok
A ešte dodám, že zo svojim automobilom som prešiel cez STK,

mám na dva roky pokoj....
Bez bakšišu?

inak gratulujem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať