Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Aj vy máte posúvače pri každom príspevku, alebo mi tu niečo blbne?
To má aký význam???
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

wagner Pozri príspevok
Neviem už kde to bolo zaradené, ale pozri dole na stránku kde sú moderátori, ktorí sú momentálne pripojení, tak si niektorému zadaj dotaz, snáď odpovie. Ak tu je DAV alebo ARIZONA, tak tie sú vždy ochotné, skús sa spýtať, aj mňa by to zaujímalo.
len jedna je on line,ale zatiaľ neodpovedala...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak už som po "hopsingu".....
2 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
Moja dcéra (3 a pol roka) sa dnes vrátila zo škôlky s tým, že už viac nebude jesť napr. slaninu, lebo je hnusná, povedala to Viktorka. A nebude jesť ani smotanu, lebo tú neje Paťko. A Sabinka tvrdí, že reďkovka nie je chutná, takže ju nebude jesť ani moja malá. A aby to nebolo málo, zo školy sa vrátil aj môj synovec a hlásil mame: "Mama, už mi, prosím ťa, nikdy nedávaj do školy chleba so žeruchou. To mám jesť obyčajnú trávu?" Ale ma to dnes vytočilo...
2 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tak to moja skoro dvojročná vnučka na otázku: "Čo budeš papať?" odpovie "Maaaťoooo" a je jedno, či sú to raňajky alebo olovrant. Môže byť aj zelenina ale prekrytá musí byť mäsom. A na obed, to je samozrejmé, že "maťo" musí byť.
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dobré, nie?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja ešte zo včerajšku: bola som si dať podstrihnúť "pačesy" u kaderníčky s ktorou sa poznám asi "100" rokov, minulý rok som tiež bola. žiadna veľká procedúra trochu zamokrila vlasy zastrihla zaplatila som 3e a bolo. takto som to očakávala a tento krát, fikla mi z vlasov cca. do 10cm, bola veľmi násilná že mi ich aj vyžehlí už to bolo blbé tak hovorím že dobre, vyžehlila so mňa bola ešte väčšia samica ako predtým pýtam sa že čo som dĺžna a ona že 13e skoro ma rozdrapilo doma som sa večer posťažovala decku a ona tu máš 10e budeš to za 3e ako minulý rok
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ja ešte zo včerajšku: bola som si dať podstrihnúť "pačesy" u kaderníčky s ktorou sa poznám asi "100" rokov, minulý rok som tiež bola. žiadna veľká procedúra trochu zamokrila vlasy zastrihla zaplatila som 3e a bolo. takto som to očakávala a tento krát, fikla mi z vlasov cca. do 10cm, bola veľmi násilná že mi ich aj vyžehlí už to bolo blbé tak hovorím že dobre, vyžehlila so mňa bola ešte väčšia samica ako predtým pýtam sa že čo som dĺžna a ona že 13e skoro ma rozdrapilo doma som sa večer posťažovala decku a ona tu máš 10e budeš to za 3e ako minulý rok
..

šmarjáá, lui, kaderníčka z teba za 13€ urobí samišu a ty máš stavy?..kecáš, však!!
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lu:
ja ešte zo včerajšku: bola som si dať podstrihnúť "pačesy" u kaderníčky s ktorou sa poznám asi "100" rokov tak krátko? , minulý rok som tiež bola. žiadna veľká procedúra trochu zamokrila vlasy zastrihla zaplatila som 3e a bolo že normál, nie?. takto som to očakávala a tento krát, fikla mi z vlasov cca. do 10cm, bola veľmi násilná že mi ich aj vyžehlí už to bolo blbé tak hovorím že dobre, vyžehlila so mňa bola ešte väčšia samica ako predtým šak normál,nie? pýtam sa že čo som dĺžna a ona že 13e predtým zamokrila, zastrihla, teraz zamokrila, zastrihla a ešte aj vyžehlila - vácej roboty -vácej to stojí skoro ma rozdrapilo doma som sa večer posťažovala decku a ona tu máš 10e budeš to za 3e ako minulý rok no decko malo pravdu - mala si to za 3€
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

šmarjáá, lui, kaderníčka z teba za 13€ urobí samišu a ty máš stavy?..kecáš, však!!
pepsi ked ja som na takéto veci strašne lakomá-šetrná, keby som mohla ošmikám sa sama, ale to by som zase namala také špeci nožničky, tak musím takto... zajtra idem na kozmetiku dúfam že si fajn zdriemnem, len neviem kam hodím parking, ked sa zase zgorilieva....idem kuknúť kde budú mať tie stredká.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Aj vy máte posúvače pri každom príspevku, alebo mi tu niečo blbne?
To má aký význam???
AKý posúvač? Mne tu veľa chýba po tom preštelovaní, ale že by mi niečo niekto pridal, sa mi teda nezdá
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
pepsi ked ja som na takéto veci strašne lakomá-šetrná, keby som mohla ošmikám sa sama, ale to by som zase namala také špeci nožničky, tak musím takto... zajtra idem na kozmetiku dúfam že si fajn zdriemnem, len neviem kam hodím parking, ked sa zase zgorilieva....idem kuknúť kde budú mať tie stredká.
Príď si zobrať, mám špeci nožničky. Ja sa tiež s nimi šmikám a ja veru kaderníčke nedám zarobiť Naposledy som tam bola niekedy v roku 1981(bóže ako je to dávno)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi ked ja som na takéto veci strašne lakomá-šetrná, keby som mohla ošmikám sa sama, ale to by som zase namala také špeci nožničky, tak musím takto... zajtra idem na kozmetiku dúfam že si fajn zdriemnem, len neviem kam hodím parking, ked sa zase zgorilieva....idem kuknúť kde budú mať tie stredká.
..

..lui a kam sa chystáš, keď sa robíš na nádhernú?..najprv kadere, potom pleť-to zaváňa niečím extra!!..nepríde drahý?..či nebodaj do práce taká krásna ideš chodiť?..(kecám, jasné, nyje?)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..lui a kam sa chystáš, keď sa robíš na nádhernú?..najprv kadere, potom pleť-to zaváňa niečím extra!!..nepríde drahý?..či nebodaj do práce taká krásna ideš chodiť?..(kecám, jasné, nyje?)
pepsi nikam, to je bežná údržba 1x mesačne ešte cez víkend údržba nožičiek a do práce? no čo ti poviem, mysleli sme že bude trošku pokoj kým nastane striedanie-výmena, ale nie a jupííí "bordel" huspeninu kúpený
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

inak na lujzu pozor- ona chodí aj na masáž údajne dekoltu...-to musí byť velmi zaujímavá masáž...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
inak na lujzu pozor- ona chodí aj na masáž údajne dekoltu...-to musí byť velmi zaujímavá masáž...
ty mrcha ty si to pamätáš, jasné to patrí k tomu..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ty mrcha ty si to pamätáš, jasné to patrí k tomu..
a čo to vyjde taká sranda?-taká masáž dekoltu? ja by som si asi keby to vynášalo, na to vybavil aj živnosť-to by ma bavilo...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
inak na lujzu pozor- ona chodí aj na masáž údajne dekoltu...-to musí byť velmi zaujímavá masáž...
no čo si pod tým predstavuješ teda......ach,tí chlapi.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a čo to vyjde taká sranda?-taká masáž dekoltu? ja by som si asi keby to vynášalo, na to vybavil aj živnosť-to by ma bavilo...
ale to by si sa musel rekvalifikovať na kozmetičku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a čo to vyjde taká sranda?-taká masáž dekoltu? ja by som si asi keby to vynášalo, na to vybavil aj živnosť-to by ma bavilo...
to je v cene Stanko masáž dekoltu je dôležitá nebudem predsa chodiť s vráskavým.....dekoltom masáž dekoltu nie je masáž pŕs tak asi nič pre teba
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať