Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a keďže už z toho luizinkinho chianti už nezostalo, tak dám hádveó z vodochodu a idem spať...pri popoludňajšej sieste sa mi sníval taký zaujímavý sen, možno ho dosnívam...

..a hádam našej evuš zostalo kúštik tortičky z narodiek a šmarí ráno ku kafici...
..dobrú noc vám..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...asi takto:
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak rozmýšlam, niekto tam píše, vraj šulík bol prednášať na univerzite...o čom?..preboha!..a nemala ísť náhodou ivetka ?..však to dávala už ako hotovú vec!..(len žiadna univerzitka nemala záujem)
Tak tieto keci mi na Slovákoch prekážajú. Vzdelaných ľudí, ktorých si v zahraničí vážia pre ich všeobecný rozhľad na Slovensku odrbávajú. Najmä takí ľudia, čo im vzdelanostne a vedomostne nesiahajú ani po členky.
http://www.topky.sk/cl/100535/130091...remier-Cameron
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kočka.....aj ked už bola v "úpravovni"
http://www.topky.sk/cl/100314/130078...ej-netipovali-
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo, že najskor sme boli s rodinnými kamarátmi na obede v reštike( tiež majú 2 chlapcov)-dal som si dobrý tataráčik, deti si dali palacinky ,potom som ich zobral na výlet do Marianky, kde sme sa dobre pomodlili za blaho národa( teda aj za Vás) a nakoniec sme skončili u nás kde si kamoš Jurko dal 2 lahvinky vínka, a ja dietne lahvinku hruštičky- takže idem spať- brúúú noc...
len som prečítala Marianku ... aaaa pozdravujem Jurka.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
kočka.....aj ked už bola v "úpravovni"
http://www.topky.sk/cl/100314/130078...ej-netipovali-
Móže byt... Ale mne by kľudne stačilo vyzerať v 70-ke aj takto... http://www.guxed.net/sophia-loren.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Tak tieto keci mi na Slovákoch prekážajú. Vzdelaných ľudí, ktorých si v zahraničí vážia pre ich všeobecný rozhľad na Slovensku odrbávajú. Najmä takí ľudia, čo im vzdelanostne a vedomostne nesiahajú ani po členky.
http://www.topky.sk/cl/100535/130091...remier-Cameron
..

..mala by si si prečítať záver tohoto článku, kde vysvetluje, ako ju denníky "znevážili" tým, že pátrali po jej aktivitách na zahraničných univerzitách..bolo to , myslím, niekedy začiatkom decembra..je zaujímavá podstata, že vtedy ivet nereagovala na krivé obvinenie jej osoby z klamstva a nevytasila z iPADu fotečku nejakéj dohody so St. Anthonyś....dobre vy bolo vidieť dátum na podpísaní toho kontraktu...
...a aby som o niekom povedala , že je múdry, nepotrebujem vedieť, koľko a akých titulov má pred či za menom...stačí mi, ak otvorí ústa a prednesie svoj prejav...a prepáč, vedľa prejavu ivet som ja 100% múdrejšia""...aj keď nemám profesúru...asi toľko..
0 1
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny, ničím nerušený, pohodový deň...dám kávu na stôl, k tomu neviemčo, ale niečo iste...alabut sa ište ešte šmajchluje pri alabutke, tak to je dobre, láska je dôležitá..tak sa aj vy ešte trošku pritúľte, však je nedeľa...a v nedeľu ani tráva nerastie...

2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... alabut uz vari polievku, zabudol som zapnut sporakovy vypinac, kuwa, cakam kym zovrie, az teraz som zbadal, alabutka este buvinka. Aaaaa, uz reve, tesim sa na rannu kavicku, nohy prepletene pod stolom, kolacik od susedky, obcas kuknem, co pepsina natrepala do klaves. :-)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

U nas uz svieti slniecko.
fnT86840.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..u nás svietilo pred 5 minútami...a teraz ide snehovica..riadna...a nebo je tmavomodré..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Móže byt... Ale mne by kľudne stačilo vyzerať v 70-ke aj takto... http://www.guxed.net/sophia-loren.html
mne by stačilo vyzerať v 70-tke
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
mne by stačilo vyzerať v 70-tke
..

..mne by stačilo dožiť sa 70-tky...a luft mi je, ako budem vyzerať...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Nepotešilo ma a neteší ma, že mám od piatka hospitalizovanú dcéru ... po niekoľko týždňovej neúspešnej ambulantnej liečbe ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

luja5 Pozri príspevok
Nepotešilo ma a neteší ma, že mám od piatka hospitalizovanú dcéru ... po niekoľko týždňovej neúspešnej ambulantnej liečbe ...
Držím prsty, nech sa jej čo najskôr polepší, aby ste sa mohli čoskoro vytešovať v zdraví.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

luja5 Pozri príspevok
Nepotešilo ma a neteší ma, že mám od piatka hospitalizovanú dcéru ... po niekoľko týždňovej neúspešnej ambulantnej liečbe ...
želám skore uzdravenie.
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Mne by stacilo vyzerat ako tento storocny indonezan.
storocny%252520Sasak.JPG  
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ani toto storocne nie je na zahodenie.
232053_b58a8.jpg  
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Tweety, lujza.j, ďakujeme, veľmi by sme si želali, aby jej konečne liečba v nemocnici pomohla. Je to o to ťažšie, že študuje externe na VŠ, zimný semester a časť letného semestra má úspešne za sebou, ale nevieme, či sa jej to podarí dokončiť, lebo profesori sú síce ústretoví, ale to sa dá len do určitej miery. Tak sa jej snažíme vlievať aspoň optimizmus, vieru v úspešnú nemocničnú liečbu, každý deň, keď ideme za ňou, dúfame, že po toľkých týždňoch povie, že konečne sa cíti lepšie, že konečne liečba zabrala ... možno dnes (?) ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať