Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
Post?Pre koho sa postíte?Pre farizejov,aby im viac ostalo????Nenormálne....každý piatok klobása ako noha alkohol potokom.
..

..joooj, fšak zajtra je tuším len streda!..kdeže ešte piatok!..to je len taká predpríprava...a popol si sypať na hlavu budú tí, čo si myslia , že pojedli všetku múdrosť sveta a tou ho spasia!..(popola je zatiaľ dosť...niekde...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a idem spať...nôžky mi zohrejú teplé ponožky...alabutko má šťastie, že má alabutku...a rada by som videla tie jeho tanečky okolo šporáka..posnívam, možno uvidím...

..tak dobrú noc vám a aj nejaké užitočné sníčky prajem...
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Darina1234 Pozri príspevok
Post je individualnou zalezitostou kazdeho jednotlivca.
Popolcová streda-je v katolickej cirkvi deň prísného pôstu. Vtedy sú veriaci pri sv.omši poznačení na čelo popolom,ktorý je z bahniatok, spálených z minuloročnej kvetnej nedele.Tento symbol sa vzťahuje ešte na starý zákon,ked si ľudia sypali popol na hlavu na znak pokánia pred Bohom. Značenie popolom je obrad pri ktorom sa hovorí: ,,Pamätaj človeče,že prach si a na prach sa obrátíš.
4 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

terezamaria Pozri príspevok
Popolcová streda-je v katolickej cirkvi deň prísného pôstu. Vtedy sú veriaci pri sv.omši poznačení na čelo popolom,ktorý je z bahniatok, spálených z minuloročnej kvetnej nedele.Tento symbol sa vzťahuje ešte na starý zákon,ked si ľudia sypali popol na hlavu na znak pokánia pred Bohom. Značenie popolom je obrad pri ktorom sa hovorí: ,,Pamätaj človeče,že prach si a na prach sa obrátíš.
Tak sypaj popol na svoju hlavu a nevnucuj svoj katolicizmus druhým...
0 1
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tupý som ako bedňa gitu už asi...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Idem sa postit s bandou krestanov, rano pohar vody, naobed pivo, vecer tiez a zajtra to roztocim, Jozef sa blizi ... pivo, vino, vodka, slivovica, pepsina, ak ma neuvidis, tak katastrofa. :-)
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Nevydržal som a dal som si tu pečenú klobásku hned na ranajky , mňam (!) a ta voňa po celom byte .
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

A naobed idem prechádzať zo svojim 14 ročným autom cez STK ,

ak prejde, tak sa naslopem jak hovado, ako píše alabut, ale len pivo a slivovica, vino nie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarený deň dnes...nech vás nič nena*erie...káva je na stole, aj fajný rožtek s maslom a syrom, tak páči sa, raňajky sú dôležité...
...to sa potom jednému aj lepšie myslí a rýchlejšie pochopí, že príspevok o popolcovej strede bol písaný ako vysvetlenie pojmu a nie ako navádzanie k hromadnému pôstu...

...tak dobré ráno vám...aj tebe, Indy...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Idem sa postit s bandou krestanov, rano pohar vody, naobed pivo, vecer tiez a zajtra to roztocim, Jozef sa blizi ... pivo, vino, vodka, slivovica, pepsina, ak ma neuvidis, tak katastrofa. :-)
..

..dobré ráno, alabutko, stačí mi, ak si ráno vstal z postele, deň už nejako prežijeme, no nyje?..a neny jozefa až v marci?..sa mi vidí!...ale fšak trénink je dobrá vec!..len nech nezostane zvykom...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

.. ľudkovia .. pre potešenie a zamyslenie .. Krásnu stredu, Popolcovú ...


2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evuš Pozri príspevok
.. ľudkovia .. pre potešenie a zamyslenie .. Krásnu stredu, Popolcovú ...


..

..musela som "citovať", aby som videla, aké prianie si dala..pripájam sa...
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Indeed Pozri príspevok
Tak sypaj popol na svoju hlavu a nevnucuj svoj katolicizmus druhým...
Indeed Ty sa v pohode venuj tomu, čo Teba baví a nenapádaj nikoho za to, že napíše, čo vlastne je popolcová streda. Veď čo ja viem, starý a nový zákon majú prečítaný aj takí ľudia, ktorí vôbec nie sú katolíci, jednoducho v rámci svojho prehľadu a znalostí.
5 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Indeed Pozri príspevok
Tak sypaj popol na svoju hlavu a nevnucuj svoj katolicizmus druhým...
Ty asi nevieš čítať, nikde nevidím nijaké vnucovanie, informácia od Terezky je užitočná, patrí to k všeobecnému vzdelaniu.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Indeed Pozri príspevok
Nevydržal som a dal som si tu pečenú klobásku hned na ranajky , mňam (!) a ta voňa po celom byte .
ja sa zasmejem,ostatní Ťa asi zatratia......aaale,tak ja nikomu nič neberiem,nech si verí každý,v čo chce....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a predobedňajšiu kaficu posielam aj mojej kamke adi11, ktorá sa bárskde túla, aj terezke a evuš a aj vám ,ešte zitulke, akeberke, lui iste maká- tak len ju pošteklím vôňou, no a nejako sa mi stratila kvaka,eňuš, zimamka je asi v záveji- neviem,ale aj Vieroč, ewitke a šmarjá, ani neviem, či mám tolko kávy a vody
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

..a toto je pre môjho malého milenca Tomáška...idem za ním...
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Kvaka Pozri príspevok
Ty asi nevieš čítať, nikde nevidím nijaké vnucovanie, informácia od Terezky je užitočná, patrí to k všeobecnému vzdelaniu.
no tak v škole sme to nepreberali,nejaké veci viem,ale toto ide mimo mňa.....takže ja som nevzdelanec v tejto oblasti.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

aha,minikomentáre zas nejdú....zas tam ten AJAX straší
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať