Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko vám, kafica je na stole, kačkačky späť na potoku, nedeľa pred nami, tak hádam sa dnes už aj alabut vyhrabe spod závejov...vonku je fajn...a tak úsmev a pohodu vám prajem...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.atlas.sk/tycinky-sni.../zaujimavosti/

...ešte šťastie, že amerika nechodí do našej kaviarne...tuším by nám zmenšili aj naše výdatné obrázky...
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsina ahoj, snehu po pazuchy, len teraz mi zapli internet, krasa, klud, pohodlie, len lopata sneh a ja. Idem alabutke spravit rezance, polievka uz klokoce, o chvilu vytiahnem spikove kosti pre psa, alabut zje. :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... pepsina ahoj, snehu po pazuchy, len teraz mi zapli internet, krasa, klud, pohodlie, len lopata sneh a ja. Idem alabutke spravit rezance, polievka uz klokoce, o chvilu vytiahnem spikove kosti pre psa, alabut zje. :-)
..

..len zisti, či na tej lopate nie je napísané, že trvalo poškodzuje zdravie...(aj na cigách to býva..chapeš, nyje?)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pokial sa o nu opieras, nehrozi. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Pokial sa o nu opieras, nehrozi. :-)
..

..veď taK!..a sneh sa už topí, takže robota ušanovaná...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... kuwa, teraz zohnat cln, byvam vedla rieky. A co, nafukam gumu, postaci. :-)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

alabut Pozri príspevok
... pepsina ahoj, snehu po pazuchy, len teraz mi zapli internet, krasa, klud, pohodlie, len lopata sneh a ja. Idem alabutke spravit rezance, polievka uz klokoce, o chvilu vytiahnem spikove kosti pre psa, alabut zje. :-)
Tak dia špikové kosti som ešte nejedla
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Musis iba raz skusit, bunky sa zaraduju, obnovia si poskodene obaly, ostanes vdacnym uzivatelom ... mozno. :-)
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ďaľší predvolebný ťah....no uvidíme.....http://www.aktuality.sk/clanok/20178...dsedu-sdku-ds/
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Ivanka, a nie náhodou Födémeš?
Ivana Š Pozri príspevok
my ezdečani to voláme fegýmeš

Födémeš sú Ipeľské úľany http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...AuT_Bg&cad=rja
Nechcem sa hádať, ale ak

Úľany nad Žitavou = Zsitvafödémes
Úľany nad Ipľom = Ipolyfödémes

tak podľa mojej logiky: úľany = födémes
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..pacila sa mi hlaska na stanici jemne melodie..ze vraj..nekazte si nedelu politikmi..tak sa drzim toho...a ozaj tam vyborne hraju..obed skoro hotovy..tak aj vam prajem prijemnu nedelicku..
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

terezamaria Pozri príspevok
Ďaľší predvolebný ťah....no uvidíme.....http://www.aktuality.sk/clanok/20178...dsedu-sdku-ds/
No právnička o päť minút dvanásť sa nezaprela toľko účelového klamstva za pol hodinu
Treba prijať taký zákon aby sme dosiahli požadovaný výsledok. Potom treba apelovať na nutnosť dodržiavania zákona. Takže čo smrdí?
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
No právnička o päť minút dvanásť sa nezaprela toľko účelového klamstva za pol hodinu
Treba prijať taký zákon aby sme dosiahli požadovaný výsledok. Potom treba apelovať na nutnosť dodržiavania zákona. Takže čo smrdí?
Pali, ja sa na ňu nemôžem ani kuknúť.... tak ani počuť... inak krásna to "žena"
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Pali, ja sa na ňu nemôžem ani kuknúť.... tak ani počuť... inak krásna to "žena"
No veď ja som na ňu aj pozeral ako na ženu čo veď obaja sme za zenitom svojich parametrov ale by som si povedal: "čo už" ALE len ako nemú!!!!!!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
No veď ja som na ňu aj pozeral ako na ženu čo veď obaja sme za zenitom svojich parametrov ale by som si povedal: "čo už" ALE len ako nemú!!!!!!
http://sk.wikipedia.org/wiki/Lucia_%...5%88ansk%C3%A1
inak až taká stará nie je, ale je to aj o životospráve, nie o "káva, cigareta, káva, cigareta....."
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pozývam vás na koláčik!

Vlastnoručne a vlastnotrúbne upečený kravičkový koláčik....
DSC02986.jpg  
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Pali, ja sa na ňu nemôžem ani kuknúť.... tak ani počuť... inak krásna to "žena"
celá tá SDKÚ je trápná jak nikto...sa mi páči ako strašia Smerom-ale keby boli aspoň rovnocenní, ale to mi pripadá ako keď mravec "skáče" do slona...- všetko to chcú teraz zachrániť žitňanskou...

akože všimnite si aj niečo iné-teraz pri tých diskusiach- Smeráci sú úplne v pohode, usmievajú sa, úplne uvoľnení aj v tej debate žitnanskej s maďaričom to bolo vidieť ako v pohode maďarič vystupoval a žitňanská mala výraz umierajúceho koňa, v každej vete to jej ééééééééé,tápala, nevie nič...
a v markíze počiatek v pohode zotrel mikloša- všimnite si aj mikloša- už to nieje ten sebaistý človek- už je to len nejaký duch...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 19.02.12 at 15:15
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Pali, ja sa na ňu nemôžem ani kuknúť.... tak ani počuť... inak krásna to "žena"
žitňanskú moc nemám rád, ale zasa ešte som pri nej celkom normálny- ale keď vidím Ivka M. tak neviem, ale dejú sa so mnou zvláštné veci- akosi ma chytá nejaký nepokoj, nejaký záchvat-ja budem asi na neho alergický...-ježíš, jak ja ho nemám rád...-je slizký a plytký viac ako Kaník...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja roky nevolim, idem pocukrovat kolacik. :-)

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať