Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
ty si nás asi počula - ja som hovoril srskovej, že nech to prepne, bo sa to nedá počúvať
...bude ešte horšie ....uhorková sezóna klope na dvere...

...v správach samé kydy ...večerný program samá repríza...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami Pozri príspevok
Totálne ma rozčúlili vraj ,,správy" Markizy.V priamom prenose počítanie nezavretých kanálov v Blave,autobusová havária,9O ročný skočil padákom,v Blave volili kráľovnú...no teda toto sa veľmi nemôže volať správy,mali by tomu dať názov napr.klebetáren.To že neexistuje zahraničie a zahraničné správy som si už zvykla,ale táto relácia ide voľným pádom.Skoda,že UPC neponúka balíček za zvýhodnenú cenu bez slovenských programov,hned by som ho vzala.
prvé čo ma napadlo....to čo už nemajú o čom? vec stará niekoľko rokov.....teda teraz som sa zamyslela viac ako 10r....ale v markíze objavili ameriku.....ostatné ani nekomentujem...joj-ku som prestala, lebo nemusím vedieť o každej DN aj dupľovane.... vlastne nie je čo...vypnúť...pleladiť-ale kam? alebo ja "filtrujem"....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Špina hnusná zlodejská, bodaj ťa zdulo z tých ukradnutých marhúľ, ešte boli zelené!!!
Nonsens!!!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

AlaNR Pozri príspevok
Špina hnusná zlodejská, bodaj ťa zdulo z tých ukradnutých marhúľ, ešte boli zelené!!!
Nonsens!!!
Ala, myslíš že chodí na Poradu a tvoj odkaz si prečíta ? Ale aspoň sa ti uľavilo ...
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
veronikasad Pozri príspevok
Ala, myslíš že chodí na Poradu a tvoj odkaz si prečíta ? Ale aspoň sa ti uľavilo ...
viem, že nie, lebo skoro ani elektrinu nemajú, ale áno, uľavilo... no v tej záhrade ma skoro vystrelo. oni to neboli naše, boli susedove, ale viseli nad našou záhradou, teda museli byť v záhrade u nás... hnusoby hnusné, zajtra musím zaplátať dieru v plote, čo urobili...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad Pozri príspevok
Ala, myslíš že chodí na Poradu a tvoj odkaz si prečíta ? Ale aspoň sa ti uľavilo ...
asi chodí lebo, jej ich niekto kázal pred búrkou pozbierať, tak pomohol duša dobrosrdečná.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
viem, že nie, lebo skoro ani elektrinu nemajú, ale áno, uľavilo... no v tej záhrade ma skoro vystrelo. oni to neboli naše, boli susedove, ale viseli nad našou záhradou, teda museli byť v záhrade u nás... hnusoby hnusné, zajtra musím zaplátať dieru v plote, čo urobili...
svine zlodejské
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

AlaNR Pozri príspevok
viem, že nie, lebo skoro ani elektrinu nemajú, ale áno, uľavilo... no v tej záhrade ma skoro vystrelo. oni to neboli naše, boli susedove, ale viseli nad našou záhradou, teda museli byť v záhrade u nás... hnusoby hnusné, zajtra musím zaplátať dieru v plote, čo urobili...
Tak vieš, aj kto to bol ?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
asi chodí lebo, jej ich niekto kázal pred búrkou pozbierať, tak pomohol duša dobrosrdečná.
pred búrkou boli ešte veľmi zelené, na oberanie... ale to je všetko zato, že sused nechce odpíliť haluz, čo trčí už vyše metra k nám... naše stromy sú vysoké, nedá sa dočiahnuť marhule ani keď sa na strom vyšplhá... takže, zajtra pletivko, dôtik, hore ostnatý a vychutnám si, aká bude tá rodinka doškriabaná... ma dobre teda nas..li !!!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
veronikasad Pozri príspevok
Tak vieš, aj kto to bol ?
hej, tu to nemohol byť nikto iný, než rodinka, ktroá má 5 detí, nádhera v živote nikde nerobila, jej muž bol v base a keď sa mu podarí zamestnať sa, tak ho vyhodia, lebo fláka robotu aj všetko. Decká chodia špinavé jak fras, smrdia, chodia po domoch vypytujú prachy, jedlo, bezočiví sú. Sociálne dávky skončia väčšinou v krčme, deťom ani horalku nekúpia, ale pivečko a borovička musia byť...
Tých detí mi je síce trochu ľúto, ale to, ma štve, že ona sviňa stojí na ceste a decká v záhradách kradnú. Tuto jednej panej obrali čerešne, aspoň za kýbel, kým bola u doktora...
Ale čo môžem, keď som ich nepristihla pri tom, ako to berú?
A keby aj, tak by som ja dostala po hube ešte skôr, ako by došli policajti...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

dnes nefunguje vyhľadávanie????
0 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

dnes to tu už bolo spomenuté, že je treba vyhľadávať nie cez hľadať ale cez google hneď vedľa toho.
(príspevok č. 9097)
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pekný večer všetkým,

všetko chce kľud a nohy v teple, Pepsi, pozdravujem synka a na budúce, že ak sa bude chcieť voziť mám k dispozícii po synovcovi, odrážadlo, trojkolku, kolobežku (no tú by som neriskovala) a môže sa bezpečne voziť, mám pocit, že on je ako môj sb, celý rok sa nekorčuluje, zamrzne jazero, idú s dcérou na jazero vraj korčuľovať a o pol hoďku volajú z pohotovosti, že on má narazené rebrá a dcéra natiahnuté väzy na kolene a najnovšie môj molovaný zať bol včera na športových hrách a pri tenise ho seklo v krížoch....ja neviem z čoho sú a my, aby sme potom makali....,ale to len na odlahčenie , viem, že sa trápiš a i on, no prebolí to, hlavne , že to netreba operovať, no i tak uz si bude musieť dávať pozor....takže sa mi držte obaja, ja idem spinkať....som uťahaná ako mača, vypolievala som 500 l vody, ešteže máme vlastnú studňu.....
2 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

No, tapety stiahnuté z celej spálne, manžel zasekal elektriku, už ju aj zasádroval, zajtra môžu nabehnúť omietkári...
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Bavím sa ako SME zase raz nabehlo na obranu súkromných poisťovní.Finálna fáza rokovania s poisťovňami,podme okydávať a manipulovať verejnú mienku.Sledujte,je to so železnou pravidelnosťou.Koniec roka a koniec júna.By ma zaujímalo,kto toho Krempaského lepšie platí,Sme alebo ZP.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, súkromné poisťovne držia peniaze svojich poistencov, stojace peniaze im plodia zisk a to je pekne na nervy, ak niekto nemá peniaze a nemôže si šáhnuť do kasy len tak a zobrať si, kedy potrebuje...ale štát by sa mal naučiť lepšie hospodáriť,potom by nemusel chcieť to, čo nie je jeho...a poisťovne by mali dať viac poistencom a nebol by problém..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a normálny, kludný deň prajem dnes..nech sa vám nič nestane..posielam kávu, čajík, kefír podľa navigácie, dúfam, že trafím aj niečie okno, a keby nyje, tak som šikovná, no.....a inak nič...
..vonku podmračno, dá sa aj dýchať normálne, hádam aj poprší...a môj had prešiel všetkými testami a skúškami šťastlivo a tak sa práve sťahuje z kofoly do švédskej Pajaly..firma tam stavia a tak šup tam!...no a decko moje trošku lepšie...
..no a čo sa týka tých ponúkaných kolobežiek a odrážadiel, tak prosím, len také, čo je na 188 a viac výšku robené,aby mal pohodlné a nezráchal sa zas!..
..fajn deň vám všetkým...
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Dobré ránko, u nás tiež podmračno, ale konečne som stihla otvoriť včas okno. Tak idem v kľude dorobkať ešte jedno DP, lebo som vybehaná po lese ako srnka. Aj nejaký hríb sa cez víkend podaril, ale som sa pre nich nadriabala do kopca jak taká .., až som mužovi pindala, lebo tú "najľahšiu" cestu sme vybrali. Nóóó, ale keď ma večer pochválil, že koľko som toho zvládla, tak som bola celá happy, či ako sa to píše.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Jaru, to si dobrá...na mňa by musel hríb zapískať, aby som ho videla!...aj keby bol rovno pod nohami!..som rada, že som ti netrafila okno a tak ti posielam ešte na zobkanie....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať