Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Sedia v krčme japonec, američan, angličan, francúz a vychodňar.
Japonec pľuvne na američana a ten mu hovorí: - To si posral, ideme
von! Zvonku je počuť bum, prásk,tresk, vráti sa japonec a vraví: - To
bolo karate. Od nás. Japonec pľuvne na angličana a ten vraví: - To si
posral, ideme von ! Zvonku počuť bum, rach,tresk, vráti sa japonec: -
To bolo kendo. Tiež od nás. Potom zapľuje na francúza a idú von.
Zvonku zasa počuť: bum, bác, prásk, vráti sa japonec ahovorí: - To
bolo džudo. Tiež od nás. Keď zapľuje na vychodňara, ten hovorí: -Teraz
ši me nasral, idzeme von! Zvonku počuť jediný úder! Vráti sa vychodňar
a hovorí: - To bul hever z Mazdy. Tiž od nich...


0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

trisestri Pozri príspevok
potvrdene mame drahu elektrinu,ktovie ako by dopadlo porovnanie cien vody, plynu, vykurovania, oblecenia, potravin,elektroniky /dobre vedia preco nevypracuju tzv spotrebny kos a to este nevieme dokedy si budeme utahovat opasky,nema to konca kraja a perspektivy uz ani dlhodobo ziadne http://www.cenaenergie.sk/analyza/ce...in-eu-27/7107/
Keď si spomeniem na Bastiánom založenú tému, ako treba všetko doprivatizovať. Francúzi majú štátne elektrárne, železnice, a ešte niečo, ak myslím že iba jednu zdravotnú poisťovňu.
EÚ robila prieskum, je to čerstvé, Francúzi majú druhú najlacnejšiu elektrinu v Európe.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač Pozri príspevok
...hm .......dávno , predávno fungoval český šovinismus .....

...no musím podotknúť , že nie vždy a všade....
Veď áno.
Najlepší 1. máj som zažila práve v Prahe s Dubčekom na tribúne. To sa nedá popísať, treba zažiť.
Keď nastúpil Husák, mali sme GR v Prahe. Česi kolegovia, to absolútne nezvládali. Hovoriac o ňom, červeneli v tvári. To bol úder pre nich, aj údel.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Otvorila som žiacku knižku: 28.5. Matematika - rozprával som cez Geometriu - 5
To by som chcela vedieť čo by dostal keby nerozprával. Aj som sa pobavila aj natoto....je rozdiel známka a poznámka....vidím že školstvo vôbec nepokročilo.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, ja by som v tomto smere volila to, čo tí dôchodcovia chcú..tých pár peňez nehrá rolu,ale počúvať niečo, čo ťa nebaví a pritom stačí len trocha ústretovosti voči tým starcom, čo chcú zmysluplne zabiť čas a niečomu sa aj priučiť a hlavne niečomu rozumieť, tak to by sa mi videlo lepšie, lebo aspoň by do tej školy chodili, ale takto sa to štúdium ani neotvorí...ale to by som urobila ja, keby som bola šéfkou odboru školstva pre U3V...vieš, dať ľuďom niečo a aby z toho aj niečo mali, to by mal byť cieľ takéhoto štúdia!...a podľa mňa ten, kto pripravoval program pre odbor "Človek a právo" si myslel, že tým ľuďom je jedno, čo budú počúvať..lenže to nie je vždy pravda!!!...ani za tých pár peňez...
...a porovnávať tvoju vysokú školu s U3V-no , ty si využila diplom a mala si z toho osoh a nikto nepozeral na to, čo si študovala...lenže-bola si mladšia ako 55 rokov...asi tak..
Musíš to brať tak, že všeobecný rozhľad má mať každý, aj dôchodca. To nie je o tom, čo ho baví. Keď sa chceš učiť to, čo Ťa baví, tak si zaplať kurz a nezabíjaj čas v škole. A inak nemôžem porovnávať neporovnateľné - moju Slovenskú technickú univerzitu a Tvoju Univerzitu tretieho veku. A tiež som ju nekončila mladá, na tú dobu som mala dosť rokov. V mojom veku za socializmu študovali iba tí, čo mali na to vedomosti.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

BXLmiami Pozri príspevok
My sme spravili to isté s ordináciou.Asi si zabezpečuju takto prácu,nič iné v tom nebude.
nie nie oni použili všetko naše, len dabing bol český
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

neviete ci sa nedaju niekde stiahnut serialy Styria tankisti a pes/polsky/,Nasi synovia /slovensky/ Cesty statocnych /polsky/, Dialkovy vodici /spanielsky/ - take kvalitne serialy nepochopitelne nezopakuje ani verejnopravna tv
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

korela Pozri príspevok
Veď áno.
Najlepší 1. máj som zažila práve v Prahe s Dubčekom na tribúne. To sa nedá popísať, treba zažiť.
Keď nastúpil Husák, mali sme GR v Prahe. Česi kolegovia, to absolútne nezvládali. Hovoriac o ňom, červeneli v tvári. To bol úder pre nich, aj údel.
a nezabudli nám to dodnes...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Musíš to brať tak, že všeobecný rozhľad má mať každý, aj dôchodca. To nie je o tom, čo ho baví. Keď sa chceš učiť to, čo Ťa baví, tak si zaplať kurz a nezabíjaj čas v škole. A inak nemôžem porovnávať neporovnateľné - moju Slovenskú technickú univerzitu a Tvoju Univerzitu tretieho veku. A tiež som ju nekončila mladá, na tú dobu som mala dosť rokov. V mojom veku za socializmu študovali iba tí, čo mali na to vedomosti.
..

..no, ja som si to zaplatila...a ten neopomenuteľný fakt, že dôchodca by mal mať prehľad, tu je a zveľaďovať svoje vedomosti by mal aj v pokročilom veku...ale vysvetli mi, nač je dôchodcovi "Daňová sústava"...zákony sa menia každý pol roka, a aké odpovede nám dajú na ""Aktuálne daňové otázky?"..no a čo "Podnikanie"?..v šestdesiatke takáto vedomosť ti je na hovno, len prečo ju zaradili do študijného programu?..to si nikto neuvedomil, že čo sa tí ľudia budú učiť, už v ten deň nebude pravda?..toto ma zaujíma, niíe kecy okolo...ale to preberiem s mojimi spolužiačkami, ktorých sa to týka a uvidíme, čo poriešime...
...a zase píšem asi po mongolsky...nerieš mňa, ja som na to právo išla, lebo aj tá daňová sústava je pre mňa lepšia, ako sedieť pred činžákom od jari do jesene...ale nie všetci sú ako ja...ohradili sa moje aj spolužiačky, ktoré dochádzajú z iných okresov, v ktorých UNIZA toto štúdium neotvorila pre nezáujem...ale keby boli lepšie vypracovali program a dali si tú námahu,aby zistili, čo tých ľudí zaujíma z oblasti práva,tak majú na 5 rokov a plno...ale toto je len proformapapier, že máme U3V....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
neviete ci sa nedaju niekde stiahnut serialy Styria tankisti a pes/polsky/,Nasi synovia /slovensky/ Cesty statocnych /polsky/, Dialkovy vodici /spanielsky/ - take kvalitne serialy nepochopitelne nezopakuje ani verejnopravna tv
..

(toť mám od buchača, tak ti podarujem)a fšetko je na gugli...

http://movie-library.cz/film/106934-ctyri-z-tanku-a-pes-tv-serial/


0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

(toť mám od buchača, tak ti podarujem)a fšetko je na gugli...

http://movie-library.cz/film/106934-ctyri-z-tanku-a-pes-tv-serial/


dik,je na gogli ale asi my to zle googli,lebo na prvych min 5-6 stranach boli vselijake odkazy,len nic na stahovanie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...nechce sa mi hľadať ...respektíve nie som doma na kábli a modem je pomalý....

Nevie niekto o hlave draka z umelej hmoty , proste matroš , ktorý by zvládol to počasíčko ???

...bolo by to radosti sledovať vnučku , že jak by čumela na draka z jaskyne pozerajúceho ....

P.S.:
...jaskyňu by som už mal ...
...foto by som neskôr dal ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
dik,je na gogli ale asi my to zle googli,lebo na prvych min 5-6 stranach boli vselijake odkazy,len nic na stahovanie
...no nehovor ...
...a toto je potom čooo....????

Ke stažení / Download:
2x ctyri.z.tanku.a.pes.04.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350 MB
3x ctyri.z.tanku.a.pes.05.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.01 MB
2x ctyri.z.tanku.a.pes.07.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.01 MB
2x ctyri.z.tanku.a.pes.10.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.19 MB
2x ctyri.z.tanku.a.pes.14.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.02 MB
2x 4-z-tanku-a-pes-1-cz-dub.avi 573.53 MB
2x ctyri.z.tanku.a.pes.02.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 349.99 MB
2x ctyri.z.tanku.a.pes.03.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.08 MB
2x ctyri.z.tanku.a.pes.06.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.19 MB
2x ctyri-z-tanku-a-pes-8-morsky-breh-by-magor76.avi 700.01 MB
2x ctyri.z.tanku.a.pes.09.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.04 MB
1x ctyri.z.tanku.a.pes.11.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.01 MB
1x ctyri.z.tanku.a.pes.12.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.75 MB
1x ctyri-z-tanku-a-pes-13-sazka-na-smrt-by-magor76.avi 700.02 MB
1x ctyri.z.tanku.a.pes.15.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.01 MB
1x ctyri.z.tanku.a.pes.16.1966.dvdrip.xvid.mp3.cz.gtk .avi 350.01 MB
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...nechce sa mi hľadať ...respektíve nie som doma na kábli a modem je pomalý....

Nevie niekto o hlave draka z umelej hmoty , proste matroš , ktorý by zvládol to počasíčko ???

...bolo by to radosti sledovať vnučku , že jak by čumela na draka z jaskyne pozerajúceho ....

P.S.:
...jaskyňu by som už mal ...
...foto by som neskôr dal ...
takúto...http://www.hubatacernoska.cz/cz/prod...inosaurus.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac

......eeeee......

....doplním ...

Skôr niečo také , ako sú tie ....viď google = dragon ...

...a nie zo seba chcem draka robiť ...ako to vysvetliť ??
Nad otvorom jaskyne je kmeň zrezanej čerešne a na tento by som chcel dať tú hlavu ...
Vyzeralo by to , ako keby drak z jaskyne sa pomaly na svetlo poberá ....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
dik,je na gogli ale asi my to zle googli,lebo na prvych min 5-6 stranach boli vselijake odkazy,len nic na stahovanie
..

..no, skús tu...ale z tých tvojich veru neviem...
http://uloz.to/hledej/?q=d%C3%A1lkov...5%99idi%C4%8Di
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
......eeeee......

....doplním ...

Skôr niečo také , ako sú tie ....viď google = dragon ...

...a nie zo seba chcem draka robiť ...ako to vysvetliť ??
Nad otvorom jaskyne je kmeň zrezanej čerešne a na tento by som chcel dať tú hlavu ...
Vyzeralo by to , ako keby drak z jaskyne sa pomaly na svetlo poberá ....
..

..no však pokiaľ je tá dračia maska z plastu a dážď ju nepoškodí, tak ju treba vyplniť niečím pevným a len vyrobiť z dreva podložku, ako krk a primontovať na tú čerešňu..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
......eeeee......

....doplním ...

Skôr niečo také , ako sú tie ....viď google = dragon ...

...a nie zo seba chcem draka robiť ...ako to vysvetliť ??
Nad otvorom jaskyne je kmeň zrezanej čerešne a na tento by som chcel dať tú hlavu ...
Vyzeralo by to , ako keby drak z jaskyne sa pomaly na svetlo poberá ....
ja som to celkom pochopila, ale len totok som zatiaľ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no však pokiaľ je tá dračia maska z plastu a dážď ju nepoškodí, tak ju treba vyplniť niečím pevným a len vyrobiť z dreva podložku, ako krk a primontovať na tú čerešňu..
....jááááááj .......

....pripevnenie by som snáď z tej technickej stránky zvládol , toť nie je problém ....

Dračia hlava primeranej veľkosti je problémom ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať