Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

wagner Pozri príspevok
Dnes som bola na jahodách v Návojovciach. Povedala som, že tam nikdy viac. Oni tri dni oberali jahody - najväčšie, najkrajšie a predávajú si ich po 2,60 €. Pre nás obyčajný plebs nechali malé, nedozreté. Väčšina jahôd bola zrelá na dve tretiny - koniec jahody bol biely. A ľudia, chudák národ slovenský, oberali aj také. Ja nie. Ja som hľadala zrelé jahody a za jednu hodinu som na celom láne nahľadala jeden kilogram. Keď som prišla platiť, tak totka pri pokladni sa s údivom pozrela, že prečo tak málo. Tak som jej slušne vytmavila, že oni si naoberali najkrajšie a ten šmejd, ktorý nie je ani dozretý, nechali chudákom. Odpovedala mi, že to nebude komentovať. Takže som poriadne napálená, lebo som si tam tak zaprášila auto, že ho musím umyť. A to som tú najväčšiu kopu prachu utrela ešte tam. Zapovedala som sa, že Návojovce nikdy viac. A po dnešku sa ani nečudujem, že slovač kupuje poľské jahody.
Vlastna skusenost nadovsetko, teraz uz budes vediet
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Len tak pre zábavu, napíšte si do kondiciogramu, dole na stránke svoj dátum narodenia a uvidíte, ako ste na tom s Vašími silami v konkrétny deň. http://kalendar.beda.cz/
Naposledy upravil terezamaria : 27.05.12 at 20:56
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
misia splnená, úspešne navarené, poumývané, upratané, aj odvezené, všetkým chutilo
bolo nás 16 dospelých a 12 detí (vo veku od 3 mes. do 16. r.)
vydarená oslava, pekne sme sa porozprávali, fajn deň
Škoda, že sme neboli medzi pozvanými...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tak u nas minuly rok predavali tusim po 2 eura za kg z domacej plantaze a boli velke a pekne
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Škoda, že sme neboli medzi pozvanými...
.... no to ešte tak ..... šak by sme im to tam totálne "vyžrali" a decká by len čumeli na prázdne tácky.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dosť toho bolo - aj by sa vám ušlo
len tým dvom najmenším by ste nesmeli skonzumovať stravu, lebo by čumeli na prázdne - ako to sestra nazvala?
"pojazdné bary " - ešte sú dojčené
3 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
dosť toho bolo - aj by sa vám ušlo
len tým dvom najmenším by ste nesmeli skonzumovať stravu, lebo by čumeli na prázdne - ako to sestra nazvala?
"pojazdné bary " - ešte sú dojčené
jááááj, tak neviem, či by tam neboli najdlhšie šóry.....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Neskutočne spieva kočka na Markíze.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dobry film na jednotke
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Kvaka Pozri príspevok
Neskutočne spieva kočka na Markíze.
Pomaly lepšie, ako originál. Ja som to počula od mamy z obývačky, išla som sa pozrieť, čo to moja dôchodkyňa našla za stanicu...
Neverila som vlastným ušiam... Fantastické!
0 0
dadatomo dadatomo

dadatomo je offline (nepripojený) dadatomo

Ja s Vami vobec nesuhlasim,.Návojovské jahody sú velmi dobre,a je len na nás kedy ich pojdeme zbierat.Váš problém,že ste sa nemohli dočkať prvých jahod,pretože oni len teraz dozrievaju.Je tak samozrejme že budu ešte úplne nedozreté.Mali ste ešte počkať 7-10dni a boli by ste prekvapená.My ich máme aj na záhrade,tak viem že ešte im treba pár dní.Mali by ste prist v polovici juna,a nemali by ste ani zaparkovat,čo tam chodi tolko ludi......
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a kludný pondelok prajem...nech vás nerozčuľujú maličkosti a obchádzajú strašidlá...dávam kávu na stôl a ,ako som večer sľúbila, posielam aj dolče s gustom aj čajík všetkým klikačkám a za jeden domáceho pre softíka za klikanie,no tak za dva, aby nebolo, že som lakomá...ale tej kafice je dosť,aj čajíka, takže ak by , tak je...bábofka nebola, nebolo kedy včera, tak možno dnes...
...a špeciálne pre Indyho posielam najlepšiu švajčiarsku čokoládku, vyrobenú z mliečka fialových kravičiek, ktoré sa vyžívajú v pasení na prenádherných švajčiarskych pasienkoch a potom nám za to dajú fajnové mologo, a tak možeme urobiť radosť Indymu...no ale ak by náhodou čokoládku nyje, no tak pošlem balantinku...neny jej moc, ale hádam postačí na zlepšenie nálady..lebo pondelok dakedy býva sviňadeň...no asi tak ja!..
..pohodu a krásny deň vám prajem ...
7 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
pepsikova Pozri príspevok
..

..no škoda kamoša,je mi to ľúto....treba dcérenke kúpiť druhého, aby zas bolo koho ľúbiť!..


si neskoro napísala svoj príspevok..len pred obedom mi kamarátka volala, že či nechcem škrečka,lebo má jedného navyše...ale nevedela, že ja mám šarkana..no a to by nebola dobrá partia..
včera sme boli kúpiť...hneď dvoch, aby jednému nebolo smutno ...teraz má aj synátor svojho...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
elpka Pozri príspevok
včera sme boli kúpiť...hneď dvoch, aby jednému nebolo smutno ...teraz má aj synátor svojho...
..

..waw, to je super, to máme aj škrečkovskú domácnosť!..daj nejaké fotečky...a pozdravujem šťastných majiteľov..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

nepotešilo ma, že syn tretí týždeň ťahá chorobu...
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

aj na mňa sa to nejak ,,sype,, manžel má zlé výsledky čo sa týka vyšetrenia krvi ma problémy zo srdiečkom musí brať warfarín, dcéru nepripustili k štátniciam , ale presto všetko prajem príjemný a pohodový deň .Veď všetko zlé je na niečo dobré.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Neboj sa Ivetka, všetko zlé pominie a bude dobre. Aj manželovi sa polepší,aj dcéra urobí štátnicu. Držím palce.
3 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

ďakujem, a dodávam ,,že aj o tom to je ,,porada,, POTEŠILO MA TO .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
IVETA N Pozri príspevok
aj na mňa sa to nejak ,,sype,, manžel má zlé výsledky čo sa týka vyšetrenia krvi ma problémy zo srdiečkom musí brať warfarín, dcéru nepripustili k štátniciam , ale presto všetko prajem príjemný a pohodový deň .Veď všetko zlé je na niečo dobré.
..

neboj ništ..výsledky sa polepšia,k diagnóze treba pridať kopu lásky-ale to on iste má..no a dcéra-však je aj druhý dátum,lepšie sa pripraví a zas bude všetko dobre...netreba to zas preháňať s tým, že ""sa to sype"...

...som dnes ráno počula vyjadrenie jednej vysokoškoláčky,ktorá chodieva venčiť psíka-"aj tak mi je ten diplom na ho*no, skončím niekde ako operka pri deckách, lebo v tomto štáte *******"".....no, asi takto...
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať