Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
....jááááááj .......

....pripevnenie by som snáď z tej technickej stránky zvládol , toť nie je problém ....

Dračia hlava primeranej veľkosti je problémom ...
to áno....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....jááááááj .......

....pripevnenie by som snáď z tej technickej stránky zvládol , toť nie je problém ....

Dračia hlava primeranej veľkosti je problémom ...
..

..no obzri sa, či nepoznáš niekoho, kto robí v skladišti divadelných pomôcok..tam sa dá zohnať všeličo.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, ja som si to zaplatila...a ten neopomenuteľný fakt, že dôchodca by mal mať prehľad, tu je a zveľaďovať svoje vedomosti by mal aj v pokročilom veku...ale vysvetli mi, nač je dôchodcovi "Daňová sústava"...zákony sa menia každý pol roka, a aké odpovede nám dajú na ""Aktuálne daňové otázky?"..no a čo "Podnikanie"?..v šestdesiatke takáto vedomosť ti je na hovno, len prečo ju zaradili do študijného programu?..to si nikto neuvedomil, že čo sa tí ľudia budú učiť, už v ten deň nebude pravda?..toto ma zaujíma, niíe kecy okolo...ale to preberiem s mojimi spolužiačkami, ktorých sa to týka a uvidíme, čo poriešime...
...a zase píšem asi po mongolsky...nerieš mňa, ja som na to právo išla, lebo aj tá daňová sústava je pre mňa lepšia, ako sedieť pred činžákom od jari do jesene...ale nie všetci sú ako ja...ohradili sa moje aj spolužiačky, ktoré dochádzajú z iných okresov, v ktorých UNIZA toto štúdium neotvorila pre nezáujem...ale keby boli lepšie vypracovali program a dali si tú námahu,aby zistili, čo tých ľudí zaujíma z oblasti práva,tak majú na 5 rokov a plno...ale toto je len proformapapier, že máme U3V....
Ešte inak. Táto forma štúdia pribudla VŠ pedagógom po 89 rovnako ako aj zvýšenie počtu študentov, neviem ako sa im to odzrkadlilo na platoch, ale denní študenti zažili situáciu na UK, ako prišla na prednášku vyučujúca prof. doc., že "práve idem z prednášky od gerontov, pozerať sa na tie tváre a počúvať tie mľaskance (narážka na protézy)"....škoda že to neviem celé dobre odcitovať už, decká v šoku, veď ona rovnako 60-tnička, tak asi tak. Hm. Úväzky. Asi takto im záleží na tejto forme z ich pohľadu.
Inak schvaľujem túto aktivitu aj vo vysokom veku. Dobré. Vhodné.
Nechcem sa tu nikoho dotknúť vzhľadom na vek. Veď i ja...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

korela Pozri príspevok
Ešte inak. Táto forma štúdia pribudla VŠ pedagógom po 89 rovnako ako aj zvýšenie počtu študentov, neviem ako sa im to odzrkadlilo na platoch, ale denní študenti zažili situáciu na UK, ako prišla na prednášku vyučujúca prof. doc., že "práve idem z prednášky od gerontov, pozerať sa na tie tváre a počúvať tie mľaskance (narážka na protézy)"....škoda že to neviem celé dobre odcitovať už, decká v šoku, veď ona rovnako 60-tnička, tak asi tak. Hm. Úväzky. Asi takto im záleží na tejto forme z ich pohľadu.
Inak schvaľujem túto aktivitu aj vo vysokom veku. Dobré. Vhodné.
Nechcem sa tu nikoho dotknúť vzhľadom na vek. Veď i ja...
Absolvovala som už dva cykly Univerzity tretieho veku na nitrianskej Polnohospodárskej univerzite a rekacie prednášajúcich boli práve opačné - že by si priali taký záujem a pozornosť študentov aký preukazovali poslucháči UTV.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač Pozri príspevok
...nechce sa mi hľadať ...respektíve nie som doma na kábli a modem je pomalý....

Nevie niekto o hlave draka z umelej hmoty , proste matroš , ktorý by zvládol to počasíčko ???

...bolo by to radosti sledovať vnučku , že jak by čumela na draka z jaskyne pozerajúceho ....

P.S.:
...jaskyňu by som už mal ...
...foto by som neskôr dal ...
Musíš si upiecť. http://dorty.artmama.cz/node/53705
Pekná hlava, ujde?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..no obzri sa, či nepoznáš niekoho, kto robí v skladišti divadelných pomôcok..tam sa dá zohnať všeličo.....
napr. kňažka, ten bol kulisárom a možno nejaké kontakty mu na babky zostali
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes som nejaké ranné vtáčatko, kávička už rozvoniava ... ..., tak Vám všetkým želám pekný deň.
Doobeda ma čaká cesta k nášmu správcovi domu, chcem si ísť pozrieť nejaké veci, faktúrky ...., večer máme schôdzu vlastníkov, tak som zvedavá, ako to tentokrát dopadne ... ...
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Posielam voňavú kávičku s prianím pekného dňa.......aby ste mali všetci úsmev na tvári po celý deň...

aj dobrotku ku káve:
Naposledy upravil terezamaria : 29.05.12 at 07:08
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Pozri príspevok
Absolvovala som už dva cykly Univerzity tretieho veku na nitrianskej Polnohospodárskej univerzite a rekacie prednášajúcich boli práve opačné - že by si priali taký záujem a pozornosť študentov aký preukazovali poslucháči UTV.
..

..no a práve toto bol základ našej prosby o zmenu programu...mali sme prednášajúce, mladé kočky, ktoré boli úplne dokonalé, prednášky boli zaujímavé, vlastne všetko rozprávali z hlavy, dopĺňali otázkami, príkladmi a bolo to úplne super a práve preto, že tie hodiny boli krátke a tém o komunikácii a rodinnom, občianskom a spotrebiteľskom práve je more, bolo by zaujímavejšie chodiť tam k múdrym odpovedia. a nie len preto, že chodím...
..ale už dosť,toto nevyriešime...uvidím, čo povedia moje spolužiačky a spolužiaci...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....jááááááj .......

....pripevnenie by som snáď z tej technickej stránky zvládol , toť nie je problém ....

Dračia hlava primeranej veľkosti je problémom ...
..

..tak ma napadlo, nemáš nejakého známeho kolotočiara?..tam majú všelijaké figuríny, možno by....alebo nech povedia, kde to berú...princezná predsa potrebuje svoju vlastnú jaskyňu a privátneho draka!!..
(si ma tou predstavou normálne nakazil, medveď)

...skús tu: http://www.ringispil.eu/cms/index.ph...d=15&Itemid=12

...alebo tu .. http://www.cylex.sk/bratislava/z%C3%...+technika.html
Naposledy upravil pepsikova : 29.05.12 at 07:30
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a tak dávam kafu na stôl a prajem vám dobré ráno a nech sa vám všetko podarí...hovorím "všetko", nie iba trošky...dúfam, že Indymu čokleska nezaškodila a zašanoval si aj na dnes, lebo dnes nemám, tak aspoň pozdrav, aj alabutovi posielam...a čajík pre Vieroč,už som naočkovaná, lebo keď ráno dávam variť vodu, automaticky šahám aj po krabici s čajom!!!..šišinoja!....
..tak krásny deň...a pre mojich klikačov bude dnes bábofka...naozaj...mramorová...
..zachvíľku...
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..no a tak dávam kafu na stôl a prajem vám dobré ráno a nech sa vám všetko podarí...hovorím "všetko", nie iba trošky...dúfam, že Indymu čokleska nezaškodila a zašanoval si aj na dnes, lebo dnes nemám, tak aspoň pozdrav, aj alabutovi posielam...a čajík pre Vieroč,už som naočkovaná, lebo keď ráno dávam variť vodu, automaticky šahám aj po krabici s čajom!!!..šišinoja!....
..tak krásny deň...a pre mojich klikačov bude dnes bábofka...naozaj...mramorová...
..zachvíľku...

Pepsi ,

vďaka, že na mňa myslíš, ale až tak som Ťa nechcela dopliesť, ja už keď idem na poradu, tak idem ráno rovno sem a potom na terasu a hľadám palmu a čaj, ale neva, aspoň hneď ráno polejem muškáty a oleandre , no dnes by som potrebovala niečo na gebuľu od včera ma bolí tak, že ani nevidím a môžem si dať už asi aj arzen ani ten by na mňa nezabral....do frasa a to mám byť celý deň v Blave....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi ,

vďaka, že na mňa myslíš, ale až tak som Ťa nechcela dopliesť, ja už keď idem na poradu, tak idem ráno rovno sem a potom na terasu a hľadám palmu a čaj, ale neva, aspoň hneď ráno polejem muškáty a oleandre , no dnes by som potrebovala niečo na gebuľu od včera ma bolí tak, že ani nevidím a môžem si dať už asi aj arzen ani ten by na mňa nezabral....do frasa a to mám byť celý deň v Blave....
..

..joj, ja myslela, že to len ja som taká...neva...skús si lahnuť na rovné a nožky oprieť o stenu..občaS POMáHA LEPšIE PREKRVENIE...A AK ťA BOLí OD TLAKU, TAK FAKT LEN KAFU DAť...POšLEM TI NESCU...ALEBO čOKODOLčE, TO JE úPLNE MEGA...
..dokelu aj s kapslokom, palma je na schodišti (nyje na terase..zatál...)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..joj, ja myslela, že to len ja som taká...neva...skús si lahnuť na rovné a nožky oprieť o stenu..občaS POMáHA LEPšIE PREKRVENIE...A AK ťA BOLí OD TLAKU, TAK FAKT LEN KAFU DAť...POšLEM TI NESCU...ALEBO čOKODOLčE, TO JE úPLNE MEGA...
..dokelu aj s kapslokom, palma je na schodišti (nyje na terase..zatál...)
....kúúúúúa ....tak tento príspevok sa mi teda páči ....

To prekrvenie fakt pomáha .... tlaky uvoľňuje...

...káva , čokoláda alebo iné je proti tomu nič ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
....kúúúúúa ....tak tento príspevok sa mi teda páči ....

To prekrvenie fakt pomáha .... tlaky uvoľňuje...

...káva , čokoláda alebo iné je proti tomu nič ...
Juraj, ale Pepsi písala o inom prekrveni, či?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....kúúúúúa ....tak tento príspevok sa mi teda páči ....

To prekrvenie fakt pomáha .... tlaky uvoľňuje...

...káva , čokoláda alebo iné je proti tomu nič ...
..

..tak ma napadlo, hore som ti dala dáke linky, choď hladať toho draka, lebo princeznú bude každé ráno strašiť ufrflaný dedko a to by fact nebolo dobre...
Naposledy upravil pepsikova : 29.05.12 at 08:48
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak ma napadlo, hore som ti dala dáke linky, ,hoď hladať toho draka, lebo princeznú bude každé ráno strašiť ufrflaný dedko a to by fact nebolo dobre...
a poraďácky drak neporadí?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...núti ma spýtať sa, čo robí naše zdravotníctvo...v ktorej **** je, ak nie sú peniaze na hyberbarickú komoru pre mladú ženu, ktorá trpí...joj, až ma trasie!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
a poraďácky drak neporadí?
..

..no vidíšto, hlavička!!!..možno, keby bolo dvojlôžkové riadenie, hádam aj tam by sa našlo...chapeš, nyje?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...predobedňajšia káva je na stole...z bábofky je nakoniec bublanina, ale to len pre moju lenivosť, lebo sa mi nechce umývať dve formy...to je otročina, fakt!...takže posielam...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať