Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
nastrelená desina - ale ktovie či buchy vie čo to je
...možno aj hej , no tento výraz mi nič nevraví ............
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

veronikasad Pozri príspevok
Absolvovala som už dva cykly Univerzity tretieho veku na nitrianskej Polnohospodárskej univerzite a rekacie prednášajúcich boli práve opačné - že by si priali taký záujem a pozornosť študentov aký preukazovali poslucháči UTV.
Ja som nechcela dosiahnuť, aby môj príspevok vyznel negatívne. To už muselo byť, keď na vyjadrenie svojej prednášajúcej zareagovali aj denní študenti šokom.
Išlo o veľmi kultivovaný št. odbor, a tak predpokladám, že aj študenti seniori boli na tom rovnako. Nechcem spomínať fakultu. Ale to je o skostnatenej katedre, potrebovala by omladiť. Má kým, ale ...
Blahoželám k štúdiu a prajem ti do budúcnosti dobré zdravie, aby si si mohla splniť i ďalšie štud. sny, a tiež aby ti robili radosť pri využití. Úprimne.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...možno aj hej , no tento výraz mi nič nevraví ............
no vidno, že si mladý - to je situácia keď na strelnici strieľaš na kruhy a keď si po streľbe necháš prisunúť papierové lajstro s kruhami k sebe, tak na ňom nevidíš žiadnu dieru. takže tak je to aj s tou vodkou a pivom
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

wagner Pozri príspevok
Ja som absolvovala právo na UK v BA pred cca desiatimi rokmi. Vtedy to bolo iba právo a v tej dobe sa dostať na právo bol niekedy zázrak. Do ročníka nás chodilo 50. Prednášky boli veľmi zaujímavé a každý prednášajúci zvykol hovoriť z hlavy, maximálne keď sa niekto spýtal na konkrétny § tak mu ho prečítal. Podľa vyjadrenia vedúcej UTV prednášajúci tieto prednášky robili ako sponzorský dar dôchodcom. Hoci ja som na dôchodku ešte nebola(ešte musím počkať na starobný dôchodok aj teraz), my pracujúci národ sme museli platiť poplatok vyšší ako dôchodci.Žasnem nad tým, že nie je teraz záujem o prednášky práva. Veľa záleží od prednášajúceho, ten kto vie aj z nudnej témy spraviť tému zaujímavú, toho zvyknú dôchodci preferovať. A také vyjadrenie o dôchodcoch svedčí o tom, že daný človek nemá úctu k starobe.
Dobre si urobila. Bol to zázrak, máš pravdu. Ako sponzorský dar, tak trochu už chápem vzhľadom na prednášajúcu, čo som spomínala. Vždy je to o osobnosti.
Ja chápem, že to tiež nemajú jednoduché, aby dobehli výšku platu aký by mali mať, tak pracujú naraz na viacerých frontoch, čo je náročné na čas. A mnohé iné aktivity.
Tebe tiež blahoželám. Dobrý výber. Ak máš rada právo a ešte ho aj využiješ v praxi. Hej, je prekvapujúce, že nie je záujem o neho, ako píšeš. A dáš sa ešte na niečo niekedy?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
no vidno, že si mladý - to je situácia keď na strelnici strieľaš na kruhy a keď si po streľbe necháš prisunúť papierové lajstro s kruhami k sebe, tak na ňom nevidíš žiadnu dieru. takže tak je to aj s tou vodkou a pivom
...hm ......asi je veľa hodín , lebo fakt nechápem nejak
...hlavne to s tými terčami a to som na strelnici strávil teda dooooosť veľa času...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

....sewa, luííí, posielam ti horalku na šírku, odhryzni si....no ako dnes čoklíštek?..
díkes....za horalku.... mrchavec dnes tiež sám doma celkom to tiež zvládol, ale zase si chcel "púšťať kazety" ohrýzal dvierka.....a ked som došla z cvička zase hadica od práčky mala stopy po zubochale asi bola horká ešte.... ráno som ju neprestrekla.... inak žiadne kakacie a cikacie nehody neboli
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Veď to všetko bude Milan Karas. Vy si myslíte, že odišiel a že sa nevráti? Vidíte, ako Vás doplietol. Potrebuje tých mien viacej, aby bolo z čoho vylučovať.
tiež to tipujem !!!!!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo je nastrelená desina- to neviem- ale viem čo je Karlovačko veliko točeno...

Ožujsko je patok- niečo ako u nás Stein...
mne aj toto chutí..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Mňa dnes potešilo, že sa mi podarilo odoslať (a hlavne nakresliť) pohľadnice určené deťom na detské onkológie.
Síce to nie je žiadny umelecký výtvor, ale snaha bola.
Naposledy upravil Melnick : 30.05.12 at 01:46
Dobrý anjel.jpg  
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a normálnu stredu...káva pre strašneskorovstávajúcich je už na stole,šarkan vybesnený, odklikané, skrátka všetky ranné rituály mám za sebou a tak sa spokojne môžem pustiť do vysávania...ale až po šiestej...
...tak teda, čajík pre Vieroč už tiež letí, hádam trafi,a tak majte krásny deň...somhet...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pepsikova Pozri príspevok
....



..toť moskvič, ten komu robí?http://www.porada.sk/member.php?u=272540

..tento je z moskvy..komu robí?.http://www.porada.sk/member.php?u=272540


...tento je z egypťa, komu robí?..http://www.porada.sk/member.php?u=272539..

...aha, amerika!!..http://www.porada.sk/member.php?u=272403..
..

...od rána noví...

...a vítam pána riaditeľa....http://www.porada.sk/member.php?u=272570

..dopĺňam, toť "bermuda".. http://www.porada.sk/member.php?u=272569
Naposledy upravil pepsikova : 30.05.12 at 06:26
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...druhá káva je na stole...a potešilo ma, že fíni sú druhí najšťastnejší ľudia na svete a syník mi možno donesie trochu toho šťastia...možno príde na dovolenku...a inak, podľa jeho rozprávania sa ani nečudujem, že sú šťastní, tam sa asi nekradne, autá sa nezamykajú pred firmou, ani materiál, nemajú ohradu z betónu,dokonca klúčiky zostávajú dnu, bicykle na ulici si nikto nevšíma- no, tam by som chcela žiť!...
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

tiež prajem pekný deň, Pepsi trafila som, odklikané mám, a idem makať na papieroch, bo som 2 dni nič neurobila....síce 4 dni, 2 z toho som bola na plantaži...takže nastáva krutá realita....ako vždy....
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Peknú slniečkovú stredu všetkým. Ja ponúkam iba čajík, lebo ja som skôr čajičková.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

tiež prajem pekný deň, Pepsi trafila som, odklikané mám, a idem makať na papieroch, bo som 2 dni nič neurobila....síce 4 dni, 2 z toho som bola na plantaži...takže nastáva krutá realita....ako vždy....
..

..moje milé čajíčkové dámy, posielam vám voňavý čajík, s pamajoránom..ten si robím len tak, pre vôňu v dome...a"" pomaly ďalej urobíš"", takže pohodu pri robote vám prajem...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..moje milé čajíčkové dámy, posielam vám voňavý čajík, s pamajoránom..ten si robím len tak, pre vôňu v dome...a"" pomaly ďalej urobíš"", takže pohodu pri robote vám prajem...
Pepsi, pohodu treba aj v nerobote, či? Nech sa nám teda dnešný deň vydarí.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Pepsi, pohodu treba aj v nerobote, či? Nech sa nám teda dnešný deň vydarí.
..

..no, to je jasnačka...ale to už berieme akosik samosebo...ale už je povysávané, takže pohoda!..aj tebe, kuriatko..a je podmračno, takže aj dýchať sa dá tu u mňa...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Aby Ste sa i trošku zasmiali:
...dnes ráno som zistila, že som už ako chlap...neviem robiť dve veci naraz....alebo už ich nesmiem robiť?....urobila som si raňajky, klasika vločky s jogurtom...a v jednej ruke miska v druhej postrekovač na kvety a samo, že som začala rosiť orchidei...s prepáčením za výraz ...ned...a mi miska s vločkami v obývačke do prostred koberca s dlhým vlasom .... a čo myslíte ktorou stranou pristála na ňom....jasné , že si nesadla pekne dnom dolu, ale hore...podotknem koberec bledý a jogurt čokoládový.....takže o zábavu postarané hneď ráno....
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

VieraPopluharova Pozri príspevok
Aby Ste sa i trošku zasmiali:
...dnes ráno som zistila, že som už ako chlap...neviem robiť dve veci naraz....alebo už ich nesmiem robiť?....urobila som si raňajky, klasika vločky s jogurtom...a v jednej ruke miska v druhej postrekovač na kvety a samo, že som začala rosiť orchidei...s prepáčením za výraz ...ned...a mi miska s vločkami v obývačke do prostred koberca s dlhým vlasom .... a čo myslíte ktorou stranou pristála na ňom....jasné , že si nesadla pekne dnom dolu, ale hore...podotknem koberec bledý a jogurt čokoládový.....takže o zábavu postarané hneď ráno....

Vierka, nebolo by lepšie kúpiť nový koberec ako ten čistiť?
/Nezavidím čistenie./
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

MarcelkaT Pozri príspevok
Vierka, nebolo by lepšie kúpiť nový koberec ako ten čistiť?
/Nezavidím čistenie./
Marcelka,

tento má 2 roky, koľko stál nebudem hovoriť a to mám celú súpravu....sú ku to mu ešte 2 menšie....takže suchý vaniš....a idem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať