Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
taky som nastvany ze az-setrime jak sprosty ci vodu ci na vykurovani a mame nedoplatok,kym vsetci ostatny v celom bloku /288 z 290 /maju vysoke preplatky-ktovie ake podvody robia pri vyuctovani ked este aj zalohove platby mame najvyssie
to verím....tiež som šetrila ako hovädo ledva som kúrila. ja som si bola dnes na pošte prevziať.....s veľkým očakávaním...najprv, že kuknem až v aute, potom že radšej až ked budem napáskovaná v garáži...lebo som sa bála že od nervov nezaparkujem.....tlak 200/300....preplatok 522e, tak tešákujem. ja by som sa tešila aj keby len 10centov do plusu, len nech nieje nedoplatok ako dva roky do zadu 310e
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
to verím....tiež som šetrila ako hovädo ledva som kúrila. ja som si bola dnes na pošte prevziať.....s veľkým očakávaním...najprv, že kuknem až v aute, potom že radšej až ked budem napáskovaná v garáži...lebo som sa bála že od nervov nezaparkujem.....tlak 200/300....preplatok 522e, tak tešákujem. ja by som sa tešila aj keby len 10centov do plusu, len nech nieje nedoplatok ako dva roky do zadu 310e
gratulujem-my jediny sme mali z celej velkej bytovky nedoplatok-je to normalne rozdiel 850 eur medzi bytmi v tom istom vchode ked je rovkaka plocha,rovnaky pocet osob a porovnatelne ukazovatele?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tiež som sa dnes vytešovala. Teta poštárka doniesla vyúčtovanie, až som sa bála otvoriť, ona, že mi drží palce, lebo sú nedoplatky. Minulý rok nejakým zázrakom sme mali tiež 70 evri, a to sme škrtili, čo sa dalo, deti išli do svojho, tak sa kúri menej, tak pomaly si sadám a otváram, vidím jeden hárok žltý, druhý modrý, tretí červený, fúha, to sú novoty, to,aby sme lepšie videli(ako v rozprávke o karkulke) a na jednom je summa summárum 163 evri aj nejaké cenťáky, hurá, asi si otvoríme luxové, tak sa tešujem. Tak ja ti nevím Karle jak to počítají, keď všetko je rovnaké, rovnako sa kúri, aj voda je primežene, ešte aj zvýšené nájomné o jedno evri som pol roka neplatila( väčší poplatok za zmenu, ako samotné evro)
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Melnick Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo, že sa mi podarilo odoslať (a hlavne nakresliť) pohľadnice určené deťom na detské onkológie.
Síce to nie je žiadny umelecký výtvor, ale snaha bola.
mne sa páčia, pošlem ti aj svoju? ja som sa k tomu ešte nedostala....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
gratulujem-my jediny sme mali z celej velkej bytovky nedoplatok-je to normalne rozdiel 850 eur medzi bytmi v tom istom vchode ked je rovkaka plocha,rovnaky pocet osob a porovnatelne ukazovatele?
určite by som podala sťažnosť...nie niekde o nejaké číslo viac ako by malo byť? my sme napríklad raz mali studenú ako teplú a naopak...nikoho to netrklo...... ved logika je taká že studenej musí byť viac.... čo sme svine, aby sme sa obárali
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dajme trošku na nervy....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
dajme trošku na nervy....
Provokuješ? Poľské nechceme.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
určite by som podala sťažnosť...nie niekde o nejaké číslo viac ako by malo byť? my sme napríklad raz mali studenú ako teplú a naopak...nikoho to netrklo...... ved logika je taká že studenej musí byť viac.... čo sme svine, aby sme sa obárali
tie polozky ako spotreba sedia-nesedia my tie koeficienti pri teple-este tie 0,8 a 1 chapem ale potom su tam dalsie ako 4,7 a dalsie 3 pri kazdom meraci iny koeficient nad 3-uz minule som sa stazoval ne energetickej inspekcii ale nepochodil som-to uz tak chodi v tejto krajine ked nie su znamosti staznosti su neopdstatnene.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
dajme trošku na nervy....
..

..joooj, akú chuť si mi narobila, mojík...som ako bernardýn...a u nás je zmrzka už zavretá...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
gratulujem-my jediny sme mali z celej velkej bytovky nedoplatok-je to normalne rozdiel 850 eur medzi bytmi v tom istom vchode ked je rovkaka plocha,rovnaky pocet osob a porovnatelne ukazovatele?
zainvestujte a budete vytešení - platiť budete skutočne len to čo spotrebujete
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
tie polozky ako spotreba sedia-nesedia my tie koeficienti pri teple-este tie 0,8 a 1 chapem ale potom su tam dalsie ako 4,7 a dalsie 3 pri kazdom meraci iny koeficient nad 3-uz minule som sa stazoval ne energetickej inspekcii ale nepochodil som-to uz tak chodi v tejto krajine ked nie su znamosti staznosti su neopdstatnene.
..

..a nemohpl by si to kúrenie oskenovať a hodiť sem?..lebo tam by mal byť len jeden koeficient pri každom radiatori...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
dajme trošku na nervy....
luííí,niéééé toto je migmaš na žalúdok
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dajme čajík
čaj.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Provokuješ? Poľské nechceme.
no dovoľ...... to by som si nikdy nedovolilane-eeee .... ja špeci iba z Hr
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pardon nie koeficient ale vyhodnovaci faktor
vyuctovanie-tepla 001.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

OK tak pre frflošov

banana milkshake.....
banán- Costa rica, mlieko- AT
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
no dovoľ...... to by som si nikdy nedovolilane-eeee .... ja špeci iba z Hr
Prebača paňuško, nechcela som še ce nijako dotknuc, ale taký obrazek bul pri tej polskej. Tak mea culpa, mea maxima culpa.
A k tomu no dovoľ... Taká pripovidka, jedna dovolila, a potom musela tlačiť.
Naposledy upravil Tweety : 30.05.12 at 20:04
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Prebača paňuško, nechcela som še ce nijako dotknuc, ale taký obrazek bul pri tej polskej. Tak mea culpa, mea maxima culpa.
inak je to už sila....už z tých Poliakov normálne nechápem.... a to máme obchody plné poľských výrobkov.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

konkurencia - bookkeeper z emirátov http://www.porada.sk/member.php?u=272120
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
pardon nie koeficient ale vyhodnovaci faktor
..

..no tie faktory ma mýlia, lebo my máme pomerové merače takto...ale musím to opísať, lebo kým vy som to oskenovala, bude polnoc:

spotreba: 1064../UV faktor 0,925../koef. polohy 1,00../korig. spotreba 984,200
1092 1,150 1,150 1255,800
590 1,100 649,000
1190 1190 1,100 1309,00


Zákl. zložka 1,8498 Jednotky 79,48m2PP náklad € 147,0052
ˇUK spotr. zložka 0,1235 // 4198,000ksj € 518,5539
súčet nákl.665,5592
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať