Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

No však mala predvčerom letecký deň.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..a čo si robila, že si taká dochrámaná?..a ja mám všetky paplóny 200 a 220cm-kvoli hadom...takže by si sa zmestila aj našponovaná až pokrky...
Neotvoril sa mi padák. To vieš keď také vysoké ťažké hebedo dopadne na betónový chodník z plnej 176 cm výšky,v kraťasoch -teda s holými nohami, tak po takom zemetrasení nemôžem ani dobre vyzerať. Ešte že to vedomie som stratila iba na krátky čas a potom som sa pozbierala.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Neotvoril sa mi padák. To vieš keď také vysoké ťažké hebedo dopadne na betónový chodník z plnej 176 cm výšky,v kraťasoch -teda s holými nohami, tak po takom zemetrasení nemôžem ani dobre vyzerať. Ešte že to vedomie som stratila iba na krátky čas a potom som sa pozbierala.
..

..no ja neviem, čo sa dialo predvčerom, ale už také čosik, v dvadsiatke lietať a skákať z padákom, však to svet nevidel...a zase-kráter po tebe nezostal určite, ani vody sa nezdvihla, takže až také behedo si neny!...keby si povedala "z**bala som sa", no tak to skôr
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ja neviem, čo sa dialo predvčerom, ale už také čosik, v dvadsiatke lietať a skákať z padákom, však to svet nevidel...a zase-kráter po tebe nezostal určite, ani vody sa nezdvihla, takže až také behedo si neny!...keby si povedala "z**bala som sa", no tak to skôr
Tak to by som musela byť aspoň tonové hebedo aby zostal po mne kráter. Spadla som na betónový chodník z toho druhého vchodu čo mám. Priznávam, že takto som nespadla už dobrých päťdesiat rokov. Kolená som mala rozbité naposledy, keď som mala asi sedem -osem rokov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Neotvoril sa mi padák. To vieš keď také vysoké ťažké hebedo dopadne na betónový chodník z plnej 176 cm výšky,v kraťasoch -teda s holými nohami, tak po takom zemetrasení nemôžem ani dobre vyzerať. Ešte že to vedomie som stratila iba na krátky čas a potom som sa pozbierala.
vypol motor? inak voľakedy sme robili dopravné prostriedky išli dosť na odbyt, žiadna sa nesťažovala, vždy sa im podarilo dobre vzlietnuť aj pristáť a boli bezmotorové.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ja neviem, čo sa dialo predvčerom, ale už také čosik, v dvadsiatke lietať a skákať z padákom, však to svet nevidel...a zase-kráter po tebe nezostal určite, ani vody sa nezdvihla, takže až také behedo si neny!...keby si povedala "z**bala som sa", no tak to skôr
http://www.porada.sk/t186192-p198-co...ml#post2080483
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
vypol motor? inak voľakedy sme robili dopravné prostriedky išli dosť na odbyt, žiadna sa nesťažovala, vždy sa im podarilo dobre vzlietnuť aj pristáť a boli bezmotorové.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Ja mám zase pocit, že rozne sabotáže všetkého budú len pribudať....

U nás zaznamenávame len porozsypované smeti a prevrátené odpadkové koše, ale je to určitý signál...
len je na šlak traf, že prvý krát to chytilo aj mňa, ale že by ich napadla nejaká kompenzácia to proste nehrozí.....ked som sa raz naťahovala a bola som fakt dosť nevľúdna s človekom na ich info linke, tak.....že napíšte si sťažnosť písomne dementi oni majú výpadok zaregistrovaný...a zákazník sa má doprosovať kompenzácie....že by automaticky ? nehrozí.... škoda že už zabudli ked tu začínali a chodili po domoch a ponúkali svoje služby.... a ako dlho tu mali monopol ...to asi tiež niekomu vyhovovalo... ako aj 2ks operátorov
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Tak to by som musela byť aspoň tonové hebedo aby zostal po mne kráter. Spadla som na betónový chodník z toho druhého vchodu čo mám. Priznávam, že takto som nespadla už dobrých päťdesiat rokov. Kolená som mala rozbité naposledy, keď som mala asi sedem -osem rokov.
mňa prvé napadlo....."bola sa korčuľovať" zranenia by asi odpovedali....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
len plnka sa nedá vziať?
Plnkou myslíš peniažteky? Sklamem Ťa, aj tie sú čokoládové.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

srska
ja zas len takto: mal robiť len právnika a nie dráždiť tigra
...a ja doložím: Mal sedieť doma na riti a nie hen k Yetimu sa terigať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
...a ja doložím: Mal sedieť doma na riti a nie hen k Yetimu sa terigať.
poniektorí.....sa musia do každej.....napchať, len aby boli TRENDY.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Plnkou myslíš peniažteky? Sklamem Ťa, aj tie sú čokoládové.
aspoň boli z horkej? Inak vyzerali ako pravé kremnické
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Aj v tom nešťastí nech ti je útechou že si nespadla ..... na hlavu. Možno by si dnes bliakala to čo Jahnátek o slovenských potravinách. A pritom je to také jednoduché: vyhodiť z dozorných rád hyperbordelov kolegov ministrov a za riaditeľov dosadiť šikovných mladých Slovákov čo s vysokoškolským vzdelaním utierajú zadky dôchodcom po celom svete......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
poniektorí.....sa musia do každej.....napchať, len aby boli TRENDY.....
nevedia čo s peniazmi potrebujú nejaké zážitky,
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá Pozri príspevok
Aj v tom nešťastí nech ti je útechou že si nespadla ..... na hlavu. Možno by si dnes bliakala to čo Jahnátek o slovenských potravinách. A pritom je to také jednoduché: vyhodiť z dozorných rád hyperbordelov kolegov ministrov a za riaditeľov dosadiť šikovných mladých Slovákov čo s vysokoškolským vzdelaním utierajú zadky dôchodcom po celom svete......
no veď práve tí nákupcovia čo o všetkom rozhodujú si ešte nestačili poutierať materské mlieko z brady
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Neviete Stano má klasický foťák? už vyšiel z tmavej komory? fotky sľuboval a nič, asi som ho urazil
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hubatá Pozri príspevok
Aj v tom nešťastí nech ti je útechou že si nespadla ..... na hlavu. Možno by si dnes bliakala to čo Jahnátek o slovenských potravinách. A pritom je to také jednoduché: vyhodiť z dozorných rád hyperbordelov kolegov ministrov a za riaditeľov dosadiť šikovných mladých Slovákov čo s vysokoškolským vzdelaním utierajú zadky dôchodcom po celom svete......
...he ......že ako si niekto vie krásne odbočiť .....
...z rozbitej hlavy a kolien pri ( a čo ja viem ???? ) XYZ činnosti sa čoby vlak na výhybkách premiestniť tam , kde mi vyhovuje ....a v kľude aj porušiť cestovný poriadok ....

...a zasa sa bude točiť o hyperbordeloch a následne o zlej zelenine a ovocí...a mlieť a plakať nad rozliatym slovenským mliekom ...

...a ozaj .....myslím si , že jedného šikovného riaditeľa sme už aj za ministra mali ....

Síce riaditeľ hyperbordelu - konkrétne LIDL ......a kua , zrazu zo " šikulky " sa stal ministrom ...
Lenže hententen neutieral nikomu zadky ......on sa do patričných rití pchal , aby sa majitelia nebodaj neposrali ....

Kua , dodnes mám traumu ...paranoidný som a keď telefonujem , tak si hovory nahrávam ....jeden nikdy nevie ....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dobrý večer vospolok, niečo zaujímavé a hlavne príjemné - kvety

http://www.visualnews.com/2012/05/28/vessels-blooms/
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
aspoň boli z horkej? Inak vyzerali ako pravé kremnické
To neviem, synovci ich stihli upratať ešte pred tým, ako sa začalo krájať
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať