Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

MarcelkaT Pozri príspevok
Toto mi prišlo e_mailom :

Podľa rozhodnutia európskej únie nesmie žiadne jedlo obsahovať v
názve hanlivý výraz k etnickej rase.


Preto sa u nás ruší názov Cigánska pečienka.

Nový názov je: Neprispôsobivý rezeň.
a maďarský guláš sa ako bude volať po novom, alebo turecká káva, ruské vajcia, alebo Slovakia chips?
0 0
graviola graviola

graviola je offline (nepripojený) graviola

dobrú chuť
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
..a nemajú ZP vo štvrtok nestránkový deň?..aby si sa náhodou nestretla so zamknutými dverami...(ja už, byť dnes tebou, dávno riešim s riaditeľom konanie podriadených,ako riadna mrcha, väčšia od nich)
..ja asi vyzerám ako posledná bosorka,lebo keď som minulý týždeň a tento pondelok odhlasovala hadovi živnosť, tak DÚ, SP a Dôvera-to bola samá ochota...(neviem, či som si nezabudla z čela odlepiť pásik "nenaserte ma dnes...

..výlev prepáčený,Iví posielam ti cafe latte,so smotankou a cukrom...a aj kúsok čoklínky,proti jedu..
majú do 12:00 stránkové hodiny
a ďakujem za sérum proti jedu
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

MarcelkaT Pozri príspevok
Toto mi prišlo e_mailom :

Podľa rozhodnutia európskej únie nesmie žiadne jedlo obsahovať v
názve hanlivý výraz k etnickej rase.


Preto sa u nás ruší názov Cigánska pečienka.

Nový názov je: Neprispôsobivý rezeň.
podľa lokality: letanovský rezeň, jarovnický rezeň, .....
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol54 Pozri príspevok
a maďarský guláš sa ako bude volať po novom, alebo turecká káva, ruské vajcia, alebo Slovakia chips?
dolnouhorský guláš, osmanská káva, stalingradské jaja, ...
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobré ránko dievčatá a chlapci,

mňa ešte nestihol nikto nas...ť, bo som práve otvorila svoje očičká, čajík som si našla, no bol už trošku studený, ale to mne neva....bo je od Pepsi.....
Ivy...nerozčuluj sa mňa tak naštvali včera zo SP vraj načo som poslala PN na SP, prišla im presne na 11 deň, všetky dokumenty priložené, pani to zdôvodnila vraj poslala Ste to skoro a ja sa musím tým už teraz zaoberať....., k minuloročnej PN som poslala podklady už asi 20 x, stále to nemajú, vraj aby som jej to doniesla osobne, urobila som to už 5 x, odpoveď ona si to nepamätá.....mám potvrdenie a podpis.....tak asi to prebrala kolegyňa a niekde to založila.....takže prestala som to riešiť, vytlačím, čas a náklady zaučtujem klientovi , bo mám potvrdenia a nech im ide vynadať on.....
.....ozaj včera naša babča urobila super jahodový sirup....posielam....a malinový džemík....komu sa nedostane nech pošle súradnice do GPS.....
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

srska Pozri príspevok
podľa lokality: letanovský rezeň, jarovnický rezeň, .....
Môže byť aj deviatkový rezeň, luníkový rezeň, habeš rezeň,..........
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Je to vtip alebo čo ?
P.exminister Fígeľ vraj vyzvalˇ"zlaté padáky" aby vrátili peniažky, lebo ak nie tak ich vylučia z KDH.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-potešilo: pred týždňom som bola na zákroku v súkromnej ambulancii /údržba chrupu/. Dnes mi doktorko volal, že ako sa mám, či je všetko OK, či nič nebolí. To je, čo?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

už ma neraz obvinili, že som vzťahovačná možno si to pavol nemyslel mňa ale ak áno, prosím môžeš ma nazvať akokoľvek, aj neslušné slová môžeš použiť, len prosím prosím, nikdy mi nehovorte IVA!
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

MarcelkaT Pozri príspevok
Je to vtip alebo čo ?
P.exminister Fígeľ vraj vyzvalˇ"zlaté padáky" aby vrátili peniažky, lebo ak nie tak ich vylučia z KDH.
Marcelka, takže možno očakávať húfny odliv z KDH. Už sa nabalili, poslanie splnené.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Pikoška Pozri príspevok
Marcelka, takže možno očakávať húfny odliv z KDH. Už sa nabalili, poslanie splnené.
neviem ci sa hra Figel na blbeho,alebo chce robit z nas blbych-kazdopadne jeho nominanti sa na jeho vyzve dobre bavia a cele my to pripada ako podobenstvo s casmi ked Mojzis a zidia namiesto boha uctievali zlate tela-nemoze byt veriaci ten kto berie take nekrestanske peniaze za nic v situacii ked nie je na lieky a liecbu pre chore deti,ked matky zivoria,ked zamestnanci ziju z ruky do ust,ked je tolko biedy a skrivodlivosti a statny rozpocet krvaca-farizeji a pokrytci by mali zhodit masky a mali by prestat robit zle meno krestanom a Figel nemusi nikoho vylucovat,radsej nech premenuje hnutie a nech navrhne zakon o odmenovani a platoch vo verejnom sektore a pri vykone verejnej funkcie.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

trisestri Pozri príspevok
neviem ci sa hra Figel na blbeho,alebo chce robit z nas blbych-kazdopadne jeho nominanti sa na jeho vyzve dobre bavia a cele my to pripada ako podobenstvo s casmi ked Mojzis a zidia namiesto boha uctievali zlate tela-nemoze byt veriaci ten kto berie take nekrestanske peniaze za nic v situacii ked nie je na lieky a liecbu pre chore deti,ked matky zivoria,ked zamestnanci ziju z ruky do ust,ked je tolko biedy a skrivodlivosti a statny rozpocet krvaca-farizeji a pokrytci by mali zhodit
masky a mali by prestat robit zle meno krestanom a Figel nemusi nikoho vylucovat,radsej nech premenuje hnutie a nech navrhne zakon o odmenovani a platoch vo verejnom sektore a pri vykone verejnej funkcie.
Je to veľká hanba,.............drží sa prikazania ne"kradní", .........budeš sa mať lepšie.......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Hansa Pozri príspevok
-potešilo: pred týždňom som bola na zákroku v súkromnej ambulancii /údržba chrupu/. Dnes mi doktorko volal, že ako sa mám, či je všetko OK, či nič nebolí. To je, čo?
asi sa mu páčili obidve 5-ky hore vpravo aj vľavo
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kvaka Pozri príspevok
Mňa neteší to, že som stále nepokojná, lebo mám menej času, ako keď som chodila do roboty. Nič nestíham, stále niečo v domácnosti riešim, veľa zabúdam a mám si spokojne užívať dôchodok. Tak som sa rozhodla po predvčerajšej makačke na záhrade, že kašlem ja na burinu, nech si ona pekne rastie, odtrhnem až bude vysoká. Nebudem sa ja už zohýnať a kolienka trápiť. Mrkvičku, petržlen, cukinky, paradajky, fazuľku aj brokolicu mám už odburinené, ostatné nechám nech si príroda poradí. Slivku šľak trafil, alebo vošky zožrali listy, všetky minislivôčky sú na zemi. Hroch je už zamrazený, jahody tiež, ešte poslednú misku dnes dočistím a idem zajtra k dcére.
Kvaki, to ako keby si písala o našej záhrade /aj zeline /... až na tú brokolicu - podľa nej viem, že to nie je ona... Veru tak, kvak.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Veľa kriku pre nič, povedal by Banič. Sú zmluvy platné? Padáky zdanené? Farizeji boli aj budú. Len im nemá kto stoly poprevracať.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Hansa Pozri príspevok
-potešilo: pred týždňom som bola na zákroku v súkromnej ambulancii /údržba chrupu/. Dnes mi doktorko volal, že ako sa mám, či je všetko OK, či nič nebolí. To je, čo?
To je možno pokles klientely ... inak povedané:
Úbytok pacientov /z dôvodu finančných suchôt/ je priamo úmerný zvýšenému záujmu doktorka o pacientov zostávajúcich...
U nás bol máj čas návštev zubnej ambulancie - jedno dieťa nejaké kazy, druhé dieťa odtlačky na strojček, montáž, nastavenie, atď. - ešte teraz mám takmer prievan v peňaženke...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Indeed Pozri príspevok
IVA , mohla by si vymazať, tych asi 20 tém čo si založila o REGIONFEMME a opatrovaní v Rakusku ??

Aj tak do nich skoro NIKTO neprispel a mne vadili , ked som hľadal v témach , že čo vytiahnuť na svetlo-božske a
do ktorej prispiet .
Ja? som nezaložila tieto témy! keď už ma cituješ
Naposledy upravil Ivana Š : 13.06.12 at 15:17
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Ivana Š Pozri príspevok
Ja? som založila tieto témy? keď už ma cituješ
alebo zasa som vzťahovačná? a ty provokuješ?
Sorry, hlboko sa ospravedlňujem, bola to IvanaRF.

Ešte raz , PREPÁČ.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Indeed Pozri príspevok
Sorry, hlboko sa ospravedlňujem, bola to IvanaRF.

Ešte raz , PREPÁČ.
bude ti odpustené
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať