Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Šak ja viem , ale mu asi trochu tie polovičky stiahlo, nie?
no comment
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Šak ja viem , ale mu asi trochu tie polovičky stiahlo, nie?
len na okraj - ešte máš ten blok?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
misoft Pozri príspevok
No teraz ma se*ie jedna vec - moja 3/4 čumí do telky (lebo sleduje Bez servítky) a neustále vypadáva telka. Reku - prepni na iný kanál, prepne a aj tam vypadáva. Kua - signál kolíše jak najatý (UPC). A ako naschvál - piatok podvečer, teda náprava až do pondelka nincsen (čo už urobí UPC centrum v BA, keď sa to oznámi - nič - veď je víkend).

No potešila ma reakcia jedného čing-čang-čunga predajcu (a majiteľa v jednej osobe): pred dvoma mesiacmi som si kúpil u neho "botasky" (a keďže so sv*ňa, bločky schovávam). Po nedávnych dážďoch tu u nás som zistil, že mám nútené vodné chladenie zospodu - podrážka sa rozpadla.
Šup botasočky to tašky, bloček do paprče a hybaj k čing-čang-čungovi - reku reklamácia.
Jeho reakcia:
"Ty maš zla hohy, neleklamujem!"
Ja na to: "Poznáš zákony? Asi nie. Takže sa spýtam, máš živnostenské, máš zaplatené dane a odvody, predávačky majú pracovné zmluvy, tovar máš prihlásený a preclený. Stačí niekoľko telefónov a niekoľko mesiacov tu budeš mať kontroly z daňového, z úradu práce, finančnú políciu, colnú políciu a keď naznačím, že pestuješ trávu, tak aj kukláčov. Nezarobíš a pôjdeš nazad medzi ryžové polia!"

Jeho následná reakcia: "Mas blocek? Vlátim peniaze!"


Čudujem sa, že si mal bloček.
********
Nákup u čing-čang-čunga:
- Koľko stojí táto vetrovka?
- Petsto
- Ale však je nejaká špinavá ...
- Tlisto
- Prosím si doklad
- Dvesto
- Máš povolenie na predaj?
- Dalček ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, aj v NO je jeden dobrý..pokladňu ani neotvára, peniaze skladuje vo vrecku..šla som si kúpiť šlapky,pýtam sa, kolko stoja..tlipejesat...kupujes?..dvepejesat...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..no, aj v NO je jeden dobrý..pokladňu ani neotvára, peniaze skladuje vo vrecku..šla som si kúpiť šlapky,pýtam sa, kolko stoja..tlipejesat...kupujes?..dvepejesat...
Našťastie ja u takých nezvyknem kupovať. Ešte si asi nemala problém s nohami
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak, moja mamuš asi bola zvedavá, ako zvnútra vyzerá nový nemocničný pavilón v Nitre, tak si tam teraz poleží nejaký týždeň...

Tento rok už tretíkrát v nemocnici...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Tak, moja mamuš asi bola zvedavá, ako zvnútra vyzerá nový nemocničný pavilón v Nitre, tak si tam teraz poleží nejaký týždeň...

Tento rok už tretíkrát v nemocnici...
A čo sa deje? Problémy?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A už aj Dav maže! Len či davu, niekto rozkáže.

Či Len Lu Čen Čan Ka.

Pekný večer prajem!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
A čo sa deje? Problémy?
Vybočený druhý krčný stavec, vydratý zúbok na tomto stavci... všetky problémy s tým spojené.
Dnes jej to tak tlačilo hlavu, že sa nevedela poriadne ani nadýchnuť, bolesť jej vystreľovala až dopredu do hrudníka. Keďže má aj kardiostimulátor, radšej sme to neriskovali....
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Našťastie ja u takých nezvyknem kupovať. Ešte si asi nemala problém s nohami
..

..na 5 minút do potoka so šarkanom stačí...aj to nie každý deň..
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Z misky jesť ako zviera ..., toto bolo pod ľudskú dôstojnosť. Ja to nepozerám, beží bez zvuku TV, toto ma dostalo viac ako čokoľvek iné.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nejaký gin s tonikom by sa tu nenašiel?..alebo aspoň pivo?..odkedy má lui freetime, neny tu ništ!..
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pepsi,

tak nalej gin s tonikom mám rada i ja, alebo červené a kola????
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
...nejaký gin s tonikom by sa tu nenašiel?..alebo aspoň pivo?..odkedy má lui freetime, neny tu ništ!..
..pepsi, a ako vies, ze si s sb davame ? vytesujem sa z pohladov na Malagu, lebo o tyzden tam budem brazdit a aj dopravu mam zabezpecenu aj na letisko ide bus a aj z letiska domkov, len nemozem najst ci tu E-cigu je mozne do lietadla zobrat....lebo kamosku ju kupila a celkom mi dnes potiahnutie z nej zachutilo..ask si ju tiez zaobstaram....no a ponukam corgona ako inac....pekny vecer vam
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..pepsi, a ako vies, ze si s sb davame ? vytesujem sa z pohladov na Malagu, lebo o tyzden tam budem brazdit a aj dopravu mam zabezpecenu aj na letisko ide bus a aj z letiska domkov, len nemozem najst ci tu E-cigu je mozne do lietadla zobrat....lebo kamosku ju kupila a celkom mi dnes potiahnutie z nej zachutilo..ask si ju tiez zaobstaram....no a ponukam corgona ako inac....pekny vecer vam
..

..a ty čo ideš, mojík, na odvykačku?..fšak na dovolenke sa má hýriť, užívať si, zabávať sa a nyje E-cigou strašiť ešte aj tam..joooj...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi,

tak nalej gin s tonikom mám rada i ja, alebo červené a kola????
..

..Vieroč, ja si dám teplú vodu so studenou...lebo gin nemám a víno ja nyje..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi ja som teraz z bágrovala kilo čerešníneboli takéto fajnové ale neva.....
gin tonic.....
pre Vierku.... červené s colou... dnes som pre teba našla...
a niečo pod zub..
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
pepsi ja som teraz z bágrovala kilo čerešníneboli takéto fajnové ale neva.....
gin tonic.....
pre Vierku.... červené s colou... dnes som pre teba našla...
a niečo pod zub..
fakt kilo,to nedam ani ja-este tak jahod to aj dva
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..

..a ty čo ideš, mojík, na odvykačku?..fšak na dovolenke sa má hýriť, užívať si, zabávať sa a nyje E-cigou strašiť ešte aj tam..joooj...
..jaj, zmylila som sa, obdivovala som Granadu, ze su tam krasne hist. pamiatky..no, ved este som ja nic nekupila..a kamoska ju mozno tiez radsej doma necha, ako som ju dnes videla, moc jej nechutila..jasne, ze si ideme uzit a nie tam zazivat abstaky..to vobec nie..
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...nejaký gin s tonikom by sa tu nenašiel?..alebo aspoň pivo?..odkedy má lui freetime, neny tu ništ!..
...hm ....ale vraví sa , že ...

Na vichodze borovička zachranila vecej džviroch , jak cali grinpis dokopi...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať