Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a tak skromne len podotknem, spieva to tá moja lepšie
Naposledy upravil Ivana Š : 13.06.12 at 23:42
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Stáva sa niekedy aj vám, že po prihlásení sa neviete ani po limite 15 sek., dokonca ani po stopnutej minúte dostať z hlavnej stránky na ďalšie príspevky? Mne sa to opakuje pravidelne raz za týždeň.
Potom prejdem na ktorýkoľvek príspevok a tak to obídem.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

korela Pozri príspevok
Stáva sa niekedy aj vám, že po prihlásení sa neviete ani po limite 15 sek., dokonca ani po stopnutej minúte dostať z hlavnej stránky na ďalšie príspevky? Mne sa to opakuje pravidelne raz za týždeň.
Potom prejdem na ktorýkoľvek príspevok a tak to obídem.
Rychlosť zobrazenia stránky na monitore zavisí od mnohých faktorov,

či napr. počitač v tej chvili nesťahuje nejake aktualizacie z netu /antivirák/
či nemaš otvorené viac okien, v ktorých bežia na bajty a rýchlosť nejaké náročné aplikacie /video/
či nie je veĺmi vyťažený server /veĺa pripojených učastníkov/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole...aj šišky posielam...to ako bonus...a čajík bude nachystaný až na šiestu-aby nebol studený...noa inak nič,len pohodu vám prajem dnes.....
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobré ránko Pepsi,

ja už straším od 4,30.....zobudila som sa na to ako sa chcechcem.....bola som včera na Novej scene v BA .....Aj muži majú svoje dni.... veľmi odporúčam, na 3 hod. som stratila pojem o čase a čo dokážu urobiť 4 dobrý chlapi-herci s publikom.....úžasné.....ide o modernú hudobnú komédiu , ale stála za to....., čajík pristál presne podľa GPS a sorry, že som včera neupozornila na to okno, kvoli džemíku, už sa polepším.....krásny deň všetkým....kto by bol náhodou na Klenovej dnes, nájde ma na registrácii, kde mám službu.....pá....
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Tak toto už je niečo, bývalý riaditeľ železníc po odstupnom 170 000,- € bude dostávať podporu v nezamestnanosti 1 175,- €.
Ako povedala moja manželka: kto má morálku, do politiky nejde.

http://spravy.pravda.sk/kravec-skonc..._sk_domace_p60
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole...aj šišky posielam...to ako bonus...a čajík bude nachystaný až na šiestu-aby nebol studený...noa inak nič,len pohodu vám prajem dnes.....
Good Morning všetkým aj odomňa....Vierka, čajík dorazil skoro, ale aspoň trochu poochladol, takže ho mám perfiš k liekom, dostala som antibiotiká na hrdlo, ale také konské, že sekám jednu tabletku na tri kúsky, aj tak ledva prehltnem.....medoclav- kto ste už brali, viete, o čom šrajbem...ale ináč sú precízne balené, len ich mohli aj zmenšiť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tak dúfam, že naša šestnástka,(teda IvanyŠ) zaboduje na súťaži...hlas mi veľmi pripomína Roda Stewarta, pieseň je krásna, držíme palčoky,nech sa decku podarí...
..no a inak nič,posielam kafu pre normálnepracujúcich, prebehnem poznámky, dnes je záverečná skúška z OP a ukončenie ročníka..

...a tie pirule,veľké sú, ja som ich už mala, ale nesmú sa krájať,skôr asi v tej folii rozbiť nadrobno a potom naraz šup do pusy..mne tak doporučila doktorka..očko, uzdrav sa, na víkend hlásia malorku, bude sa dať opaľovať...

..fajn deň vám dnes...
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Trošku na zlepšenie nálady:

Inzerát

Žena sa dvakrát vydala a dvakrát rozviedla. Prvý manžel bol surovec
a druhý
jej utiekol so sekretárkou. Okrem toho, boli obaja slabí v posteli.

Rozhodla sa, že už sa nechce sklamať a podala si inzerát:
Hľadám slobodného, sympatického muža, ktorý mi nebude ubližovať,
neutečie
odo mňa a dokáže ma sexuálne uspokojiť.

Asi po troch dňoch niekto zvoní pri jej vchodových dverách. Ona ide
otvoriť
a vidí pred bytom chlapa bez rúk a nôh. Čo si prajete?

Som tu na ten váš inzerát.
To bude asi nejaké nedorozumenie.

Ne, dovoľte, vysvetlím vám to. Nemám ruky, takže vám nemôžem
ubližovať.
Nemám nohy, takže vám neutečiem.

Ale ako môžete tvrdiť, že ste dobrý v posteli?
Zazvonil som predsa, nie?
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..nooo..furt hovorím, že keď sa chce, tak sa dá..viď ftip...Marcelka, to je klinec!!
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
[QUOTE=pepsikova;2084237]..no tak dúfam, že naša šestnástka,(teda IvanyŠ) zaboduje na súťaži...hlas mi veľmi pripomína Roda Stewarta, pieseň je krásna, držíme palčoky,nech sa decku podarí...
..no a inak nič,posielam kafu pre normálnepracujúcich, prebehnem poznámky, dnes je záverečná skúška z OP a ukončenie ročníka..

....a kde nájdeme tú pieseň? tiež by som si rada vypočula, či nie je na zverejnenie?
ináč tebe držím všetky palčoky, aj keď viem, že si šikulka a zvládneš to
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

misia splnená asi som tete pokazila deň a náladu

bola som v tej ZP s výpisom z účtu a tetuška si ma pamätala, "vy ste tá pani, čo ste tu včera boli" a tvárila sa, že čo zasa otravuješ

a potom ako som vytasila doklady sklapla, a samé áno, áno, samozrejme opravíme, môžem kópiu poprosiť ...

zas a znova som im povedala svoje, a nech si poriadok urobia a dnes mlčala
Naposledy upravil Ivana Š : 14.06.12 at 08:35
9 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Ivanka, akurát pre Teba
598489_3673286829276_1126229849_n.jpg  
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tuta Pozri príspevok
Ivanka, akurát pre Teba
..

..a je dosť smutné, že naše úrady sa spamätajú, až keď občan na nich vybehne silnejším hlasom..staruchy v SP, ZD,DU a čojaviemkdeešte si myslia, však nech sa občan prejde, mne aj tak nezaplatia ten klik, čo ja tu budem hladať!...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
misia splnená asi som tete pokazila deň a náladu

bola som v tej ZP s výpisom z účtu a tetuška si ma pamätala, "vy ste tá pani, čo ste tu včera boli" a tvárila sa, že čo zasa otravuješ

a potom ako som vytasila doklady sklapla, a samé áno, áno, samozrejme opravíme, môžem kópiu poprosiť ...

zas a znova som im povedala svoje, a nech si poriadok urobia a dnes mlčala
ja ich mám už od určitej doby na háku - všetko dávam v ružovej doline cez podateľňu a žiadam napísať do otlačku pečiatky číslo, pod ktorým to prijali. tak ako to robia na dú
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mňa vedia nasrdiť veru, hlavne včerajšia skúsenosť
a aj ja všetko podávam cez podateľňu, prípadne poštou, v obálke s doručenkou

ale
manžel má trvalý príkaz v banke, to si kde mám dať orazítkovať?
zaujímavé, že sa zrazu úhrada našla, ale až potom keď som priniesla čiernenabielom
2 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Ja sa pochválim....včera som bola na kávičke u žabinky...je to super super milá krásna štíhla usmiata a velmi dobrá osôbka...Urobila mi perfektnú kávičku,pokecali sme a išla som vééééélmi spokojná domov. Trasa Bratislava-Zvolen po dialnici takisto super....Danuš pozdravujem a teším sa že sme sa videli a spoznali..juj ako sa tešííííííím na druhé stretnutie
15 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Jacobův zákon:Chybovat je lidské - a svalit chybu na druhého ještě lidštější.


2 0
Negoti Negoti

Negoti je offline (nepripojený) Negoti

Otec mojich , už dospelých ale stále študujúcich detí požiadal na OS o zníženie výživného.....

po piato, pojednávaní , i napriek tomu, že dievčence študujú samosudca určil výživné vo výšku 30 % ŽM,t.j. 26 €.....
čo je na tom celom na zamyslenie????

-povinný sa zbavil svojho majetku predajom za 1 € (súd vyžiadal KPZ z katastra a po vypočutí kupujúcej skonštatoval, že uvedené nehnuteľnosti 1/2 RD a 1/2 chaty sú staré a potrebujú rekonštrukciu, predaj je ok.....)
-povinný (navrhovateľ) sa priznal, že mal vybavený ŽL a musel ho zrušiť, nakoľko ponúknutú prácu v Nemecku nemohol vykonávať, pretože má súdne pojednávania......
-samozrejme, že nepracuje (určite nie legálne) , živí ho jeho sestra, ktorá to aj na súde uviedla......

čo je na tom celom zarážajúce? keďže mám malý príjem, výživné i napriek stanovenej sume otec neplatil (dlh voči obom deťom má cca 3000 €) doteraz VŠ nemohla dostávať sociálne štipendium, pretože príjem spolu s výživným presahoval hranicu poskytovania.....

a teraz ? bude mať minimálne výživné, kt. jej sem- tam zaplatí ale dostane od štátu sociálne štipendium......je to normálne ????štát v tomto prípade supluje otca po finančnej stránke ???? i keď sú argumenty, podľa môjho názoru dostačujúce, aby súd návrhu na zníženie výživného nevyhovel, stal sa opak....preto som dcére, po úvahe odporúčala, nedovolávať sa ale využije možnosť SŠ.....

viem, že mi napíšete , že dcéra môže žalovať otca na polícií, pre neplatenie výživného, resp. môže to postúpiť na exekúciu......dcéra to nechce, veď predsa je to jej otec .....
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

dan Pozri príspevok
Ja sa pochválim....včera som bola na kávičke u žabinky...je to super super milá krásna štíhla usmiata a velmi dobrá osôbka...Urobila mi perfektnú kávičku,pokecali sme a išla som vééééélmi spokojná domov. Trasa Bratislava-Zvolen po dialnici takisto super....Danuš pozdravujem a teším sa že sme sa videli a spoznali..juj ako sa tešííííííím na druhé stretnutie
Dani, aj som veľmi rada, že som ťa spoznala osobne, a to, čo si písala o mne, platí aj opačne.. super super milá krásna štíhla usmiata a velmi dobrá osôbka... samozrejme aj sisinka.. Už som niektorých človiečikov spoznala na minuloročnom superstretku, a dúfam, že na tohtoročnom spoznám ďalších..
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať