Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Negoti Pozri príspevok
Otec mojich , už dospelých ale stále študujúcich detí požiadal na OS o zníženie výživného.....

po piato, pojednávaní , i napriek tomu, že dievčence študujú samosudca určil výživné vo výšku 30 % ŽM,t.j. 26 €.....
čo je na tom celom na zamyslenie????

-povinný sa zbavil svojho majetku predajom za 1 € (súd vyžiadal KPZ z katastra a po vypočutí kupujúcej skonštatoval, že uvedené nehnuteľnosti 1/2 RD a 1/2 chaty sú staré a potrebujú rekonštrukciu, predaj je ok.....)
-povinný (navrhovateľ) sa priznal, že mal vybavený ŽL a musel ho zrušiť, nakoľko ponúknutú prácu v Nemecku nemohol vykonávať, pretože má súdne pojednávania......
-samozrejme, že nepracuje (určite nie legálne) , živí ho jeho sestra, ktorá to aj na súde uviedla......

čo je na tom celom zarážajúce? keďže mám malý príjem, výživné i napriek stanovenej sume otec neplatil (dlh voči obom deťom má cca 3000 €) doteraz VŠ nemohla dostávať sociálne štipendium, pretože príjem spolu s výživným presahoval hranicu poskytovania.....

a teraz ? bude mať minimálne výživné, kt. jej sem- tam zaplatí ale dostane od štátu sociálne štipendium......je to normálne ????štát v tomto prípade supluje otca po finančnej stránke ???? i keď sú argumenty, podľa môjho názoru dostačujúce, aby súd návrhu na zníženie výživného nevyhovel, stal sa opak....preto som dcére, po úvahe odporúčala, nedovolávať sa ale využije možnosť SŠ.....

viem, že mi napíšete , že dcéra môže žalovať otca na polícií, pre neplatenie výživného, resp. môže to postúpiť na exekúciu......dcéra to nechce, veď predsa je to jej otec .....
..

...negoti, myslím, že by som mojej dcére vysvetlila, že na výchovu sú dvaja rodičia, tak isto aj na peniaze, ako na lásku, na zabezpečenie materiálnych potrieb dieťaťa...a jej otec ju podviedol a pripravil aj o lásku, aj o peniaze a ona,ktorá chce študovať, nebude mať kvoli nemu na to financie, no a tak nech si rozmyslí, či si dá podvodníkom pokaziť celý život a bude ohladuplná voči človeku, ktorý ju obral o všetko-aj keď ona mu hovorí "otec", on to tak necíti..nehanbí sa okradnúť svoje deti..
...ale toto iste tvoja dcéra vie..len city prevládajú, možno aj nádej, že otec príde a bude z neho otec...ale nebude a to si musí uvedomiť..a uvedomí si to, len počkaj,ak bude potrebovať peniaze a ty nebudeš mať..myslim si ja..
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pôvodca textu príspevku: Tweety
Mňa by len zaujímalo, načo sú tie medzinárodné zatykače, keď ho každý vidí a nikto nezatkne. A ešte k tomu, vedia, že je terazky v Belize.

to je stará pesnička, spievl ju aj M. Tučný:
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Iví,už vieme nejaké výsledky?..ako spievalo decko?..verím, že vyhrala!...daj friško, lebo čochvíľka idem do školy a budem nad tým rozmýšlať...teda, stavím sa sama so mnou- ak dobre,a vyhrá, kúpim si topánky, ak zle odspievala,odrhnem zajtra ten 5 metrový plyšák, čo už nepotrebujem a musím ho niekde uložiť(pre prípad potreby v budúcnosti)...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

bettylou Pozri príspevok
Pôvodca textu príspevku: Tweety
Mňa by len zaujímalo, načo sú tie medzinárodné zatykače, keď ho každý vidí a nikto nezatkne. A ešte k tomu, vedia, že je terazky v Belize.

to je stará pesnička, spievl ju aj M. Tučný:
túto by všetkým 150-tim na začiatku volebného obdobia mali dávať na cd spolu s lanom - na výstrahu
2 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

bettylou Pozri príspevok
Pôvodca textu príspevku: Tweety
Mňa by len zaujímalo, načo sú tie medzinárodné zatykače, keď ho každý vidí a nikto nezatkne. A ešte k tomu, vedia, že je terazky v Belize.

to je stará pesnička, spievl ju aj M. Tučný:
kupuj letenku a IĎ ho zatknuť !!

A neotravuj nás tu zmienkami o nejakom pandrlákovi.... a jeho fiflene...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
...Iví,už vieme nejaké výsledky?..ako spievalo decko?..verím, že vyhrala!...daj friško, lebo čochvíľka idem do školy a budem nad tým rozmýšlať...teda, stavím sa sama so mnou- ak dobre,a vyhrá, kúpim si topánky, ak zle odspievala,odrhnem zajtra ten 5 metrový plyšák, čo už nepotrebujem a musím ho niekde uložiť(pre prípad potreby v budúcnosti)...
drž palce ďalej, začína sa to o 18:00 večer dám info
a dúfam že si budeš musieť kúpiť topánky
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ako sa to hovorí " kde nič nie je, ani čert neberie" kam sa hrabe čert na Slovenských úradníkov?

Čo sa mi dnes stalo?

Nič zvláštne, rutina.

Čo ma potešilo?

Nie dnes, včera, Modré z neba.

Čo ma rozčúlilo?

Včera? Modré z neba.

Nič mu nenašli, nič nemá, a aj tak mu zobrali.

V Modrom z neba, aj pomáhajú. Modré z neba, je ostro sledované. Niekto radšej myslí na seba, modré z neba, si otvára. Len na porade sa Modré z neba, zatvára!

A to sa dá? Dá! Stačia tri hovädá, dá, dá, dá.

Aháááá ...


aha, aha, aha ...


0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...situško, nerozumiem any makké "F"...daj do našej reči...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...situško, nerozumiem any makké "F"...daj do našej reči...
...že téma " Modré z neba " bola zrušená ...

...čomu nechápeš ?????
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pepsikova Pozri príspevok
...situško, nerozumiem any makké "F"...daj do našej reči...
Ak si videla, hlava ti nestačí?
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

sito Pozri príspevok
Ak si videla, hlava ti nestačí?
Juj sitko, jedna búrka pre Modré z neba tu už prefrčala. Ale ak v tom včerajšom nebol róm, alebo väzeň, tak to možno predýchaš.
Takže už sme dvaja, čo Modré z neba môžeme pozerať, aj pochváliť, aj pohaňať. Aspoň trošku.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
sito Pozri príspevok
Ak si videla, hlava ti nestačí?
..

..jaj, práve že som nevidela..asi preto mi nedošlo..
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Lenže, u nás frčí! Z neba, a vôbec nevyzerá ako modré!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...že téma " Modré z neba " bola zrušená ...

...čomu nechápeš ?????
...

..vieš čo, mojko?..ja sa tu po včerajšom večeri nečudujem ničomu...ani tomu, že bola zrušená nejaká téma, zvlášť, ak bola dobrá...lebo- to príde únia, prikáže ti, že toto a toto sem nepatrí, lebo sa jej to nepáči a ty to daj het!..a to , prosím, bolo len pár vtipov v kaviarni...čo bolo v téme Modré z neba, to neviem, ale ak to únii nevyhovovalo,tak sa zrušilo...a rušičkou nemusela byť včerajšia únia...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pepsikova Pozri príspevok
..

..jaj, práve že som nevidela..asi preto mi nedošlo..
Hádam si nekukala, fotbal? Čí?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsi:
Čo sa mi dnes stalo?

Nič zvláštne, rutina.

Deň ako každý iný.

Čo ma potešilo?

Nie dnes, včera, Modré z neba.

Pokoj cez prázdniny (aspoň).

Čo ma rozčúlilo?

Včera? Modré z neba.

Trochu na city.

Nič mu nenašli, nič nemá, a aj tak mu zobrali.

Diagnózu na chorobu - lebo taká neexistuje, resp. nepoznajú - tak mu zobrali 34€
Môj "pochop" veci.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
sito Pozri príspevok
Hádam si nekukala, fotbal? Čí?
..

..no kukala..aspoň som sa nerozčúlila..
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
pobavil ma futbal, ale prišla som akurát na gól, tak asi preto. Inak ma pobavilo toto
http://www.porada.sk/t52335-cenigova...ml#post2084713
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dám sem dolče a latte,aj čajík šalviový..komu čo chutí, pridám padáčiky oškvarkové a chleba s mascú a cibulú..

..fajn večer a pohodu vám...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pridávam penovú tortu, síce len kúsok, ale ja sa rada podelím...
Kafe spravila už pepsi, tak s tým sa nebudem piplať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať