Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja na balkone .....miesto bazénu
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...krásnu nedeľu vám prajem a ďakujem za podporu môjmu decku..bude to potrebovať..už len kvoli tomu, že musí ležať..a v nemocnici..stav vojnový pre jeho telo aj dušu...no, uvidíme..idem za ním s proviantom, lebo vraj raňajky boli slabé a do obeda ďaleko, a mamina chladnica ešte ďalej..prosím pekne, držte palčoky, nech ho nemusia operovať..to včera doktor ako jednu z možností pripustil..
držím silno palce...aj keď sa stávajú i horšie veci,ale ani toto by som nechcela prežívať, takže chápem, ako ti je.Ale čo už, zmeniť to nezmeníš, tak len dúfať, že to skončí tým lepším prípadom...
ani jemu nie je čo závidieť, horúčavy, nemocnica ,strava....no asi sa to tak malo stať, keď vravíš, že ani doma bycikel nemá

cesty osudu sú nevyspytateľné....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
ľadová - na poobedie



U nás je dneska také futbalové mecheche, nakrmím seba, polovičku špitála a pôjdem sa trošku kultúrno-športovo vyžiť, na zmrzlinku s kamoškami a tak...
Take pekný horúci deň!
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dneska ideme ku kamošovi do Senca pozrieť funglom nové bábatko- flaška vodky a vypísaná poistka na malého - je nachystaná...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pekne v Senci okúpaný, stretol som sa s kamošmi ktorých som nevidel 100 rokov, zarobil som za hodinu 420 eur, a teraz popíjam pivečko doma a kuknem fotbalek- nieje ten život krásny???-som spokojnučký, nervovo vyrovnaný, v pohodičke a tak by to malo byť...
buchač Pozri príspevok
...ja len dúfam , že " IDOLU NÁRODA " pošleš patričné percentá .....
...no comment.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak, zúfalstvo v očiach môjho decka ma presvedčilo, že situácia neny taká zlá ako sa zdala, aj pán doktor povedal, že mal šťastie a ak všetko dobre pôjde, tak nebude treba operácia, má dva hrudné stavce prasknuté a platničku posunutú a tá mu tlačí na nerv..ale lieky a infúzky by to mali poliečiť,mladý a dobre živený organizmus pomôže, pár dní poleží a potom domenko, do korzetu a ležkať doma...chvalabohu, že to neny horšie.,som mierne ukludnená...
...a ďakujem vám za podporu pre moje decko, aj pre mňa,som vďačná, že vás tu mám...
...a idem pohladať kafu, či tu niečo zostalo...prajem vám pohodu a nech sa vám nič nestane...
9 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..tak, zúfalstvo v očiach môjho decka ma presvedčilo, že situácia neny taká zlá ako sa zdala, aj pán doktor povedal, že mal šťastie a ak všetko dobre pôjde, tak nebude treba operácia, má dva hrudné stavce prasknuté a platničku posunutú a tá mu tlačí na nerv..ale lieky a infúzky by to mali poliečiť,mladý a dobre živený organizmus pomôže, pár dní poleží a potom domenko, do korzetu a ležkať doma...chvalabohu, že to neny horšie.,som mierne ukludnená...
...a ďakujem vám za podporu pre moje decko, aj pre mňa,som vďačná, že vás tu mám...
...a idem pohladať kafu, či tu niečo zostalo...prajem vám pohodu a nech sa vám nič nestane...
No chvalabožku, tak uvar kávu, vylož nohy a chvíľu na nič nemysli!
9 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pekne v Senci okúpaný, stretol som sa s kamošmi ktorých som nevidel 100 rokov, zarobil som za hodinu 420 eur, a teraz popíjam pivečko doma a kuknem fotbalek- nieje ten život krásny???-som spokojnučký, nervovo vyrovnaný, v pohodičke a tak by to malo byť...
asi toto jediné ti vie spôsobiť orgazmus....
....si myslíš,že sa tu z teba poserieme??


0 1
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Ide vám prosím vás vyhľadávanie?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kopretinka Pozri príspevok
asi toto jediné ti vie spôsobiť orgazmus....
....si myslíš,že sa tu z teba poserieme??

??? na čom fičíš?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ewita888
Ide vám prosím vás vyhľadávanie?
connection to localhost:9322 failed (errno=111, msg=Connection refused)
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

misoft Pozri príspevok
ďakujem..
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ahojte dievcence a chlapci,prisla som vas len okuknut a pozdravit

Prajem vsetkym pekny zbytok slnieckoveho vikendu.
U nas je stale este 32 st.C voda v bazene lahodnych 28 st.C.
Ja by som snad cele leto dokazala prelezat na nafukovacke v bazene a cvachtat sa
Ale aj za vandel "hrochu" som uz stihla naluskat,aby som furt nelenosila




...a posielam nieco na osviezenie
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som musela povysávať!!..skoro ma odpálilo!!!...šarkan niekde vypriadol šišku, borovicovú, doniesol domkov any neviem, akým čarom sa mu to podarilo a pekne nasekal na milimetríčky vo všetkých troch izbách!..
..a tak idem dať nôžky do lavora s vodou na balkán a cigu k tomu a budem si myslieť, že som na malýchdivách a nič ma naokolo nejeduje..teším sa...
..a vám pohodu tam, kde ste...
...decko bezpečne fičí na infúzke a vraj sa má "dooobreee"...
4 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

ewita888 Pozri príspevok
Ide vám prosím vás vyhľadávanie?
Už dosť dlho funguje len vyhľadávanie cez tlačidlo Google.... (to, čo je na hornej lište), nie cez Hľadať
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Totálne ma rozčúlili vraj ,,správy" Markizy.V priamom prenose počítanie nezavretých kanálov v Blave,autobusová havária,9O ročný skočil padákom,v Blave volili kráľovnú...no teda toto sa veľmi nemôže volať správy,mali by tomu dať názov napr.klebetáren.To že neexistuje zahraničie a zahraničné správy som si už zvykla,ale táto relácia ide voľným pádom.Skoda,že UPC neponúka balíček za zvýhodnenú cenu bez slovenských programov,hned by som ho vzala.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

BXLmiami Pozri príspevok
Totálne ma rozčúlili vraj ,,správy" Markizy.V priamom prenose počítanie nezavretých kanálov v Blave,autobusová havária,9O ročný skočil padákom,v Blave volili kráľovnú...no teda toto sa veľmi nemôže volať správy,mali by tomu dať názov napr.klebetáren.To že neexistuje zahraničie a zahraničné správy som si už zvykla,ale táto relácia ide voľným pádom.Skoda,že UPC neponúka balíček za zvýhodnenú cenu bez slovenských programov,hned by som ho vzala.
ty si nás asi počula - ja som hovoril srskovej, že nech to prepne, bo sa to nedá počúvať
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pokračujeme-ako zvládnuť cestu na dovolenku,pasy u detí,postrekovanie buriny na brehu potoka v parku,rybačka...teeeeda,dnes perlia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať