Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes v správach ukazovali, ako kontrolujú nákladiaky s dovozom potravín - jogurt s teplotou 20,5°C (merali teplotu jogurtu!), zelenina a ovocie v horúčave, dokonca i mäso v nechladenom nákladiaku - sila čo? A väčšina dovoz Poland!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Dnes v správach ukazovali, ako kontrolujú nákladiaky s dovozom potravín - jogurt s teplotou 20,5°C (merali teplotu jogurtu!), zelenina a ovocie v horúčave, dokonca i mäso v nechladenom nákladiaku - sila čo? A väčšina dovoz Poland!
...dlabať na jogurty ......zješ zlý ???....nuž čo , aspoň sa dobre vyseondíš....

Teraz sledujem správy .....dane , euroval .......kúúúúúa , z čoho sa ešte poserondieme ???
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

No hej, ale zerieme same svinsva a nase dobre jogurty prestaneme vyrabat , naco toto vseko bolo dobre, v oblasti potravinarskeho priemyslu sme boli sebestacni a nepotrebovali sme cudzie sracky.
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Spadla mi sánka, ten malý je neuveriteľný!!

#!
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..wauu, až mám zimomriavky!!..nádherné...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu hlučno zas!..tuším sme všetci zmordovaní tým slnkom...tak posielam ľadový čaj a vodu s kockou ľadu...a ide sultán, tak som netrpezlivá, čo zase Hírem porieši!..
..fajn večer vám tu...aj tam...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Dnes v správach ukazovali, ako kontrolujú nákladiaky s dovozom potravín - jogurt s teplotou 20,5°C (merali teplotu jogurtu!), zelenina a ovocie v horúčave, dokonca i mäso v nechladenom nákladiaku - sila čo? A väčšina dovoz Poland!
u nás údajne mäso vozí jeden z Maďarska v plechovej dodávketakže nielen Poland.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
srska Pozri príspevok
len aby si ako babka nechodila vartovať vnúčatá do ba
srska, kým ja budem v dôchodku, už bude treba vartovať mňa....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tie KU..Y České nakoniec možno aj postúpia.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


misoft

1 Hour Ago #14211 Čaj si nahaj - radšej pošli viacej ľadu - stačí menší ľadovec

..mne by stačilo aj zasnežiť...aspoň trochu...v kuchyni mám rovných 30 teplých..a to sú otvorené obidve veľké okná už pol hodinu, any vzduch sa nevymenil...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooL
konečne , Pepici nič nehrajú.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

u nás sa schyľuje k búrke už ma to tu "fotí" ako divé......ešte že si krpec vonku švihol
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j Pozri príspevok
u nás sa schyľuje k búrke už ma to tu "fotí" ako divé......ešte že si krpec vonku švihol
..urcite aj v noci zaprsi..mna trha prst hodnu hodinu ako vcera a vzdy pred dazdom..nepomaha ani kostihoj masticka
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...luííííí, si tu?..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj tu - ako na Deň nezávislosti - svetelná show, no kvapky poskromne - cca 5 na meter kubyčny.


lui sleduje svetielka vonku.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Aj tu - ako na Deň nezávislosti - svetelná show, no kvapky poskromne - cca 5 na meter kubyčny.


lui sleduje svetielka vonku.
..

..any nesranduj, mojko..lebo čochvíla ten nezávislový deň budeme mať aj tu...a u mňa ani ohnostroj, ty máš aspoň pocit, že ťa fotia z tej show..ale ja ništ
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Aj tu - ako na Deň nezávislosti - svetelná show, no kvapky poskromne - cca 5 na meter kubyčny.


lui sleduje svetielka vonku.
ja iba z postele čo sa mi odráža v balkónových dverách..... ja som káknutá z búrky.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ja si rád pozriem toto svetielkovanie - najhoršie je, že moja žubrienka zobrala foťák - bol by som to aj zdokumentoval (bisťu - taký blesk od hora až dole a skoro 1 sekundu trvajúci - to by bol videoklip!)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tu už prší.....a šupuje teda poriadne....čo som mohla som povyťahovala zo zástrčiek.....to mi zostalo..... choroba mojho tatka
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

misoft Pozri príspevok
Dnes v správach ukazovali, ako kontrolujú nákladiaky s dovozom potravín - jogurt s teplotou 20,5°C (merali teplotu jogurtu!), zelenina a ovocie v horúčave, dokonca i mäso v nechladenom nákladiaku - sila čo? A väčšina dovoz Poland!
Nemusi to byt len Poland. Rovnake praktiky sa deju na SK bezne.
Na rychlokaziace sa potraviny sa objednavaju zo skladov na rozvoz chladiace auta. Ale velmi casto sa stava, ze prave chladiace su pokazene,alebo nestihaju.A to hovorim o velkych, znamych firmach...
Takze sa naklada pod plachtu a tovar sa prevaza z jedneho konca republiky na druhy aj v najvacsich horucavach...
Realita je taka, ze odberatel musi tovar dostat, inak sa stazuje. Ale to, ze tovar sa priviezol aj za nevhodnych podmienok, to zvacsa nikoho nezaujima. Ved takych zakaznikov, co pridu reklamovat skysnuty jogurt, ci majonezu je minimum...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať