Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..citujem:Najviac by teda novým spôsobom stratili ľudia, ktorí majú penzie vyššie ako 550 eur. Tí, ktorých penzie sú na úrovni životného minima, rozdiel takmer nepocítia.


..a spravodlivosť máme na stole...
Pepsi a Ty nefieš, že spravodlivosť je len jedna. Na tejto púti sú len rovní a rovnejší.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Pepsi a Tz nefieš, že spravodlivosť je len jedna. Na tejto púti sú len rovní a rovnejší.
..

..no viem...len ja som taký malý dúfateľ...furt dúfam, že spravodlivosť kukne aj na slovač...

http://martindavidfedorko.blog.pravd...vy-v-pyramide/

..furt nejako dúfam, že tým, čo nakradli a nahrabali na chudákoch, odpadne pravá ruka..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

.


..furt nejako dúfam, že tým, čo nakradli a nahrabali na chudákoch, odpadne pravá ruka..
To bolo v stredoveku, lebo kradli rukami, ale terazky nimi nekradnú. Terazky by museli poodpadávať hlavy, avieš si predstaviť bezhlavých? Bez rozumu to áno. Takých je tu dosť, ale bez hlavy?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pepsikova Pozri príspevok
..

..citujem:Najviac by teda novým spôsobom stratili ľudia, ktorí majú penzie vyššie ako 550 eur. Tí, ktorých penzie sú na úrovni životného minima, rozdiel takmer nepocítia.


..a spravodlivosť máme na stole...
Ak by na tomto opatrení štát nemal získať, tak ho robiť nebude. Dúfam, že do prvej skupiny nepatríš ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
To bolo v stredoveku, lebo kradli rukami, ale terazky nimi nekradnú. Terazky by museli poodpadávať hlavy, avieš si predstaviť bezhlavých? Bez rozumu to áno. Takých je tu dosť, ale bez hlavy?
ešte by si mohli spievať takúto

2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Spievať by mohli, keby boli rytiermi, ale terazky už nemáme ani dobu rytierov, a teda ani rytierov.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pridám niečo k poobedňajšej káve

http://ekonomika.sme.sk/c/6425654/se...t-vydavky.html
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

niektoré odpovede sú veľmi zaujímavé

Kto bude robiť ročné zúčtovanie sociálnych odvodov?

„Minimálne v štandardných prípadoch by to mala robiť Sociálna poisťovňa.“


0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

veronikasad Pozri príspevok
pridám niečo k poobedňajšej káve

http://ekonomika.sme.sk/c/6425654/se...t-vydavky.html
lepší balík nevidel ....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..no, a už stačilo.. !!! Snáď je u účtovníkov "len" taká malá "uhorková sezóna", takže ...
Ficko, Miki, Dzurko sú všetci na "hovno" ... a bavme sa o niečom inom.. kto s kým, nemá s čím, či ??
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

evuš Pozri príspevok
..no, a už stačilo.. !!! Snáď je u účtovníkov "len" taká malá "uhorková sezóna", takže ...
Ficko, Miki, Dzurko sú všetci na "hovno" ... a bavme sa o niečom inom.. kto s kým, nemá s čím, či ??
Však pridaj niečo, čo ťa potešilo. Tie ostatné príspevky patria do témy, čo (nielen) účtovníkov rozčúlilo,
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..Veronika..nedráždi...keď povím, čo ma nasralo, fšak fšetci zase budú závidzet...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

evuš Pozri príspevok
..Veronika..nedráždi...keď povím, čo ma nasralo, fšak fšetci zase budú závidzet...
Nepýtam sa čo ťa na..o, ale potešilo ...Nech závidíme.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

evuš, žiadna uhorková sezóna u účtovníkov nie je, vždy je čo robiť a vždy na nás nejaké novoty vymyslia

dajte si kafu
kava.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Pozri príspevok
pridám niečo k poobedňajšej káve

http://ekonomika.sme.sk/c/6425654/se...t-vydavky.html
..

..auuu, veroni, do tohoto tepla!..
..citujem:
Medzi tými 22 opatreniami nie sú žiadne, ktoré by siahali na sociálne dávky ľuďom, ktoré nie sú na ne odkázaní.
„Nie je to celkom pravda. Sú tam niektoré opatrenia, napríklad odpočítateľná položka na manželku alebo podpora v nezamestnanosti, ktoré poberajú niektoré typy domácností. Je pravda, že tieto opatrenia neobsahujú zavedenie príjmovej adresnosti pri niektorých typoch veľkých sociálnych dávok, najmä pokiaľ ide o prídavky na deti a rodičovské príspevky. Je to z dvoch dôvodov. Politicky bolo relatívne ťažké identifikovať také rodiny, ktoré by priniesli zaujímavý výnos pre verejné financie, a takisto to bola technicky komplikovaná otázka.“

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/6425654/se...#ixzz1yKcGwTFm

...zaujímalo by ma, kto hentakýchto ľudí učí odpovede na otázky!..jednoduchá otázka a z odpovede neviem nič...a pritom sa nepýtali vo fínštine,any v madarčine...
(sa mi aj driemalo, ale po prečítaní som taká prebratá!!..pošli tú kafu!...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

fínsky "Ainakin vakio tapauksissa pitäisi tehdä Kansaneläkelaitoksen."
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mračienka sa mi robia na mojom nebi, možnože do večera, alebo v noci, aj nejaký prš príde...vonku čistý dunst...šarkan musel von, na otočku, len kukol na oblohu, potom na mňa a čo si myslel, -neštekol...ale chápem ho...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
fínsky "Ainakin vakio tapauksissa pitäisi tehdä Kansaneläkelaitoksen."
..

...áno...fíni nemajú takéto problémy...ale ja by som mohla mať jazyk aj za uchom, kým by som toto prečítala a nyje ešte správne vyslovila..
..sewa Iví,inak pohodyčka
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dievčatá,

ja si dám teraz pohov, máme vedľa dom masérsky salón a masérka mi poslala smsku či sa mi nechce prísť.....takže si idem dať hodinkový relax, no pred tým hodím do seba čaj a kašlem aspoň dve hoďky na politikov a ich balíčky, ešte sa nas..e dosť a dosť....ako moje dieťa hovorí mami : nevzrušuj sa - bez dotyku......pá......
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dievčatá,

ja si dám teraz pohov, máme vedľa dom masérsky salón a masérka mi poslala smsku či sa mi nechce prísť.....takže si idem dať hodinkový relax, no pred tým hodím do seba čaj a kašlem aspoň dve hoďky na politikov a ich balíčky, ešte sa nas..e dosť a dosť....ako moje dieťa hovorí mami : nevzrušuj sa - bez dotyku......pá......
Vierka, tak nech Ťa masérka dobre vymasíruje, ale mozog si nedaj.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať