Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
O siedmej som sa vytrepala do záhrady, reku čo-to stihnem, kým sa nezotmie a kukám,kukám - mračno..!
Kým som vytrhala zelinu z mrkvy a petržlenu, samozrejme hlava dole, mračno bolo fuč!
Tak či som chcela alebo nie, musela som pristaviť hadicu a polievať... Horšie je, že som si zasa zakydala paprče a som zvedavá, ako mi to do zajtra zíde dolu... špína je zažraná...
nie si prvá čo má špinavé paprče, taký miki by o tom vedel hovoriť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
nie si prvá čo má špinavé paprče, taký miki by o tom vedel hovoriť
...nie iba Miky ......

Každý jeden , čo voľakedy od " počatia " Slovenska vyfasoval parlamentný ( vládny ) PC má ( mal ) špinu zažratú za nechtami ....
No niekomu postačí mydlo , niekomu Solvina .......no sú členovia , že ani flexa by tú špinu spod nechtov neodstránila ....

Na henten druh špiny majú moslimovia a číňania dobrý " čistiaci " prostriedok ...
Moslimovia - amputácia dľa šárie...
Číňania - komunistickú guľku ....

Niektorí špinavci by si zaslúžili očistu oboma spôsobmi ...
Naposledy upravil buchač : 20.06.12 at 21:05 Dôvod: doplnenie textu
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Lují - teba pokušiteľku raz niekto zabije

dala som si čajík a ten posledný pamlsok a idem do hajan, ak sa bude dať vôbec zaspať
ešte stále ukazuje teplomer 28,5 °C
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mna dost prekvapilo ked mojmu manzelovi prisla z DU v pondelok zasielka do vlastnych ruk. Kedze som mu robila DP FO A ja, myslela som, ze som na nieco zabudla (podpis....). Nahnala som hned muza na postu kde si to musel odstat a dost som bola prekvapena ked sa tam objavilo oznamenie o ucte. Dan mal na to spravne cislo uctu uhradenu este v polovici marca. To si nevedia zistit, kto dan uhradil a kto nie, dalsie vyhodene peniaze (obalky, postovne, papier, toner)...a este aj nas otravuju, keby to aspon nebolo poslane do vlastnych ruk.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
O siedmej som sa vytrepala do záhrady, reku čo-to stihnem, kým sa nezotmie a kukám,kukám - mračno..!
Kým som vytrhala zelinu z mrkvy a petržlenu, samozrejme hlava dole, mračno bolo fuč!
Tak či som chcela alebo nie, musela som pristaviť hadicu a polievať... Horšie je, že som si zasa zakydala paprče a som zvedavá, ako mi to do zajtra zíde dolu... špína je zažraná...
To máš za to, že si sa tam vytrepala až o siedmej. Mala si ísť na pravé poludnie a nebola by si si paprče zakydala
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ľahká voľba
super_job.jpg  
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..potešil ma Telecom...vaša faktúra za mobilné služby vám bude doručená v najbližších dňoch...(o 5 minút neskôr)..vaša faktúra za mobilné služby vám bola doručená...( o 3 minúty neskôr) vážený zákazník, na váš email**** vám bola zaslatá faktúra za mobilné služby...a to som, prosím už driemala,ale nyje, nemožem driemať,3x mi to zduplikujú..čo už!...
Telecom si myslí, že jeho zákazníci sú asi nemtaví.Preto to posiela takto, aby ich zákazníkov náhodou neprekvapilo, že za služby musia aj zaplatiť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mňa "potešil" zase ako obyčajne môj pes len čo som večer prišla z roboty som spájala kábel od káblovky.....zase, ale na inom mieste.....vrrrrr
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
To máš za to, že si sa tam vytrepala až o siedmej. Mala si ísť na pravé poludnie a nebola by si si paprče zakydala
presne tak, lebo by som bola capla dole gambou od tepla, kým by som sa do kopca vyškriabala...
nedalo sa, nepustila ma teta dépéháčka....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
ale akú dobrú zmrzlinku som našla v mrazničke
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
presne tak, lebo by som bola capla dole gambou od tepla, kým by som sa do kopca vyškriabala...
nedalo sa, nepustila ma teta dépéháčka....
Vidíš, keby si nebola uprednostnila depehačku, mohla si mať čisté paprče a mohla si si na záhrade schrupnúť. Obedňajší šlofík je na nezaplatenie
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

V rámci môjho záchvatu veľkého riadenia pivnice som vyprala (okrem iného) aj veľký vlnený sveter, ručne,bez žmýkania a nechala som ho na balkóne, nech odtečie, veď stačí schnúť.... o polnoci som ho vyvesila, dnes o 15:30 bol SUCHÝ...
Pivnica sa normalizuje, ale kuchyňa vyzerá ako veľkosklad odevov... , skrížený s kníhkupectvom, lebo som "vyplela" aj knižnicu a radšej periem, ako by som mala písať zoznam kníh
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rozmýšlam, čo s načatou nocou...nedá sa tu ani ležať, nyje ešte zaspať...nejde niekto na pivo?..alebo nejakú nekalú činnosť páchať?..pridala by som sa..inak tu šibnem do dákej tretej, kým sa tu ochladí...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...rozmýšlam, čo s načatou nocou...nedá sa tu ani ležať, nyje ešte zaspať...nejde niekto na pivo?..alebo nejakú nekalú činnosť páchať?..pridala by som sa..inak tu šibnem do dákej tretej, kým sa tu ochladí...
nechceš mi spraviť fašírku?...mäsko sa rozmrazilo, ja som cez deň nestíhala, ráno by sme ponúkli
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
...rozmýšlam, čo s načatou nocou...nedá sa tu ani ležať, nyje ešte zaspať...nejde niekto na pivo?..alebo nejakú nekalú činnosť páchať?..pridala by som sa..inak tu šibnem do dákej tretej, kým sa tu ochladí...
..jej, moja, co si skor nehlasila, ze mas chut..prave sme sa vratili z pivca, vonku je paradne, vetrik pofukuje..aj susedovie argo sa potesil, ze nas stretol, pokecali sme o politike a o zivote a hadam po pivku sa bude lepsie spat..sb uz odkvicol..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
nechceš mi spraviť fašírku?...mäsko sa rozmrazilo, ja som cez deň nestíhala, ráno by sme ponúkli
..

..fšak daj...fašírky viem dokonalé...som rozmýšlala, že spravím na ráno bábofku, ale to je zas väčšie teplo..
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

O polnoci 28 st. Prší, nie je to lejak.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno tu...rozbieha sa prš, ale dáko pomaly,aj zahrmelo, blysklo, ale ničmoc to nevyzerá...tak a káva, čajík a chlebík, maslo, syrík a šunta už fičia podľa navigácie na všetky strany, pre Vieroč,ak sedíš na teraske, Marcí do roboty, očkovej ku fašírkam a aj tým, ktorí ešte spia..a tak fajn deň vám, nech vám poprší taký hustý a nežný, žiadne veľké škody...a kto už má dovolenku, nech si ju užije...krásny deň vám prajem...
2 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Krásne ránko, potešilo ma, že vzduch je po nočnej búrke sviežejší ... teraz slniečko presvecuje, kávička už rozvoniava ... nech máme pekný dník a prežijeme ho s radosťou, nech nás nič nerozčúli ...

6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať