Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

VieraPopluharova Pozri príspevok
Nesmúť, neboj zamestnáš....len vydrž.....cmuk
trvá to už vyše roka a som hlboko na dne.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

willma Pozri príspevok
trvá to už vyše roka a som hlboko na dne.
drž sa- bude lepšie..., netreba klesať na duchu...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tu som, pepsi, tu som.
...somár ja, nejako som si zvečšila monitor a nejde mi to späť...čo mám urobiť?..softíík, kde si?..kedysi si mi poradil, len to neviem nájsť...prosííím..
Ctrl a na numerickej klábosnici mínus na zmenšenie, alebo plus na zväčšenie. A keď chceš obnoviť tak Ctrl a nula na numerickej klábosnici. A AlaNR tiež dobre špekulovala: v lište Zobraziť>Lupa a tam ti vyskočí ponuka (ak máš líšku hrdzavú )

A čítam "novosti" nášho "sveta - kua - hranol najvyšší dal 22 opatrení, ako prašule nahrabať - žiaľ, v niektorých prípadoch ide uložiť dvojité dane! Za peniaze na účtoch nielen PO, ale aj FO (veď tie už predsa boli zdanené, za úroky sa dane platia), za nehnuteľnosti nielen samospráve, ale aj štátu a čo ma nas*alo najviac - chce zdaniť výsluhové dôchodky - šak u mňa to bude daň 115€ každý mesiac (a o toľko sa mi skráti rodinný rozpočet).
Naposledy upravil misoft : 19.06.12 at 10:16
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

deťo odvezené, a som si myslela, že ida cestou sa vybavím na daňovom úrade,
tak nie, sú všetky tety na školení, len jedna zostala na podateľni
ktohovie, čo ich školia, asi tak ako Dušan píše, čo najviac ošklbať ľudí

ešte čakám, či nepôjdem s tetou doktorke, ráno mala tlak 194/112
má 73 rokov, ale správa sa ako malé decko, horšia ako naša Bebetka 2,5 ročná
ona nejde a nejde doktorke, načo, jej sa polepší, už som si dala tabletku..
ale to je tlak už na nemocnicu
malé decko aspoň dvihneš, dáš preventívnu po zadku, naložíš do auta a ideš k lekárovi
ale čo s takou babkou, čo má váhu jax2 ? ešte po r**i by som ju vedela preplesknúť
no chodím ju sledovať každú chvíľu, a keď budem vidieť zhoršenie tak ideme, či sa jej to bude páčiť alebo nie
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ivanka,

ja by som jej rovno RZ zavolala pri takom tlaku, a ani by som sa jej nepýtala, moja mamka bola taká istá, až dosiahla 200/154 videla dvojmo potom priznala, že som urobila dobre....drž sa....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj (buchač), nie dobré správy od novej vlády


  1. Silové zložky - zdanenie výsluhových dôchodkov vyplácaných pred dovŕšením dôchodkového veku (účinnosť: 1.1.2013)

Výsluhové dôchodky sú relatívne vysoké (v porovnaní s univerzálnym systémom) a priznávané v produktívnom veku (35-40 rokov), pričom po odchode zo silových zložiek jednotlivci naďalej pracujú ako klasickí zamestnanci v súkromnom alebo verejnom sektore. Cieľom je znížiť štedrosť výsluhových dávok vzhľadom na existenciu súbehu poberania dávok a inej zárobkovej činnosti.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

srska Pozri príspevok
u nás aj: podsypaná, zaštepená
Počul som, že aj nabúchaná. Že by to od chrbta, bolo?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Počul som, že aj nabúchaná. Že by to od chrbta, bolo?
To je starý názov- tak sme už vraveli ked sme mali po 15- 16 rokov :-)))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Tu som, pepsi, tu som.

Ctrl a na numerickej klábosnici mínus na zmenšenie, alebo plus na zväčšenie. A keď chceš obnoviť tak Ctrl a nula na numerickej klábosnici. A AlaNR tiež dobre špekulovala: v lište Zobraziť>Lupa a tam ti vyskočí ponuka (ak máš líšku hrdzavú )

.
..

..nefunguje nič...stalo sa mi to na notebuku, je tam chrome..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ivanka,

ja by som jej rovno RZ zavolala pri takom tlaku, a ani by som sa jej nepýtala, moja mamka bola taká istá, až dosiahla 200/154 videla dvojmo potom priznala, že som urobila dobre....drž sa....

po tabletke mala 156/98 tak som predsa zavolala doktorku, nepáčilo sa to tete, ale už si nemohla pomôcť
doktorka jej niečo pichla, nejakú tabletku jej dala schrúmať - to doktorské písmo, neviem vylúštiť čo!
nechala výmenný lístok, že v prípade zhoršenia stavu rovno do nemocnice
aspoň som spokojnejšia trošku, aj tak ju budem kontrolovať
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Stanislav 1975 Pozri príspevok
drž sa- bude lepšie..., netreba klesať na duchu...
dík, odcitujem banke miesto splátky
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Moja mamuš volala zo špitála, že dnes ešte zasadne rada múdrych, možno (!) jej dajú holter, ale to nie je isté, ale že s najväčšou pravdepodobnosťou ju dnes pustia domov.
V piatok nastupovala poobede, dostala infúziu, ďalšie v sobotu, nedeľu, pondelok a dnes piatu... Takže 5 infúzií a fujáz....
A na nijakom vyšetrení nebola... hlavne, že doktorka sľubovala hory doly... vrrrr
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To je starý názov- tak sme už vraveli ked sme mali po 15- 16 rokov :-)))
Ahaaa ... teraz sa to robí už inak?

Že by ...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

sito Pozri príspevok
Ahaaa ... teraz sa to robí už inak?

Že by ...
Doba pokročila, treba kráčať aj tu s dobou, ešte že je princíp rovnaký.
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kedy pridu lepsie casy,ako pre koho,ale pre vacsinu uz dobre bolo,ako to prislovie usmievaj sa,zajtra bude horsie-tak tolko optimizmu hned zrana
1 0
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

No tak teraz ma rozčúlil Ficov ozdravný balíček pre našu ekonomiku. Tak toto už fakt nemá úroveň. Už stačí len zdvihnúť packu v parlamente a zahlasovať za a všetci sa už asi potom pôjdeme pásť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kačenka Pozri príspevok
No tak teraz ma rozčúlil Ficov ozdravný balíček pre našu ekonomiku. Tak toto už fakt nemá úroveň. Už stačí len zdvihnúť packu v parlamente a zahlasovať za a všetci sa už asi potom pôjdeme pásť.
Packy si podvihajú sami, veď ich je dosť, nepotrebujú iných. Ale čo sa iné dalo čakať. Ale to robia preto, aby dobre bolo.
0 0
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

no hlavne aby bolo dobre, aby mali z čoho kradnúť a rozdávať odmeny a odstupné v stotisícoch eur.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kačenka Pozri príspevok
No tak teraz ma rozčúlil Ficov ozdravný balíček pre našu ekonomiku. Tak toto už fakt nemá úroveň. Už stačí len zdvihnúť packu v parlamente a zahlasovať za a všetci sa už asi potom pôjdeme pásť.
na tom balíčku je dobré a pekné len to číslo 22 - deň mojich narodenín
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tweety Pozri príspevok
Doba pokročila, treba kráčať aj tu s dobou, ešte že je princíp rovnaký.
Hádam vek, princíp, ešte že sa nezmenil, to by sa lek.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať