Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
tu spinká na zemi vedla mojej postele, na postel už nevyskočí.... ked sme išli od vetoša ani do kufra do auta a to sme išli "deckovím" má nižšiu riť....tak bol so mnou vpredu.... nechce jesť granule...tak mal už všeličo čo inokedy nie....
daj mu za nás pohladenie.....máte už termín?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hnedoočka Pozri príspevok
daj mu za nás pohladenie.....máte už termín?
v piatok.... ešte zajtra ideme na meranie teploty... teraz sa mi zdá, že nemá...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

idem het...spať, oči mám jak pomlčky.....z zajtra to v robote nejak s "lexíkom" dúfam prežijem bez v piatok dov.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
v piatok.... ešte zajtra ideme na meranie teploty... teraz sa mi zdá, že nemá...
možno sa na dobré obráti.....budem na vás myslieť
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak som si dávala na čas, že som skoro zabudla napísať článok do našich obecných novín. A to máme zajtra redakčnú radu...
Stres človeka prinúti, za hodinku bol napísaný... Ešte vybrať fotky a môžem ísť spať ufff
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
Stanko...čo je to závisť?..... nepoznám, neviem závidieť...iba ak tak krb, alebo keramickú pec...
nezáviď - ja som pri takej vyrastal 15 rokov. večer v izbe 24 a ráno kosa. ale je pravda, že vtedy jediné zateplenie bola poriadná duchna
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Baby, pamodaj stastia, ci netreba? ... pepsina iste trenuje tu malu bestiu, vari kavu, mne o chvilu uvari alabutka. Ja balim caky-paky, skyvu chleba a hajde na prieskum, pozriet, ako ma topi. :-)
vlcsnap-2012-03-14-18h42m15s137.jpg  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Tak som si dávala na čas, že som skoro zabudla napísať článok do našich obecných novín. A to máme zajtra redakčnú radu...
Stres človeka prinúti, za hodinku bol napísaný... Ešte vybrať fotky a môžem ísť spať ufff
prídem 30.3. s igelitkou dobre? uvidíme čo dokáže stres.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno alabutík, aj všetci...krásny slniečkový deň vám dnes, už to vyzerá, že alabutík miesto zbierania vody do kýbľov môžeš porýľovať kus zeme na tie planty!...alebo tadšej nyje, ešte chvílu počká, ak sa ti nechce..
..káva už je na stole, dnes je šťastný deň, decko ide na asentírku a ja tiež konečne vypadnem na chvíľu z tejto nory do školy..teším sa...
..a palčoky treba držať všetkým, ktorým treba...a nemyslite si, že keď ste v nemocnici, zákonite vás musí niečo bolieť...aj nemusí...asi tak. šarkan prečítal esemesky,tak dáme niečo do papuľky...
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
jeeeej, pepsina zas myslí na všetko :-) k spravnej kavičke správny croasant :-) mnaaaaaammmmmm....
btw. pepsina-urobila som na poziadanie (tvoje) novu temičku na hlasovanie "Zlatíčko roka 2012" - tak treba dat vediet všetkým čo poznáme-nech hlasuju za moje slniečko-krstnu dcerenku(Lauriku)- ktoru nedam ani za nič na svete....môj pokladik aj s mojimi detmi....vlastne ta Laurika ma ale šťastie, ked ma popri sebe aj dvoch ochrancov-karatistov (mojich synov) :-) hmmmmmmm
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
katarina.j Pozri príspevok
jeeeej, pepsina zas myslí na všetko :-) k spravnej kavičke správny croasant :-) mnaaaaaammmmmm....
btw. pepsina-urobila som na poziadanie (tvoje) novu temičku na hlasovanie "Zlatíčko roka 2012" - tak treba dat vediet všetkým čo poznáme-nech hlasuju za moje slniečko-krstnu dcerenku(Lauriku)- ktoru nedam ani za nič na svete....môj pokladik aj s mojimi detmi....vlastne ta Laurika ma ale šťastie, ked ma popri sebe aj dvoch ochrancov-karatistov (mojich synov) :-) hmmmmmmm
..

šak oki!..poprosím teba ešte, v tej téme dala link aj kamoška jaceková , tak ak by sa ti dalo, skopíruj ho a pridaj do úvodneho príspevku k princezničke, nech mám linky pokope, lebo aj Samuško je môj miláčik...bude to jednoduchšie pre všetky, ktoré idú hlasovať..
...a karatisti sú dôležití...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Baby, pamodaj stastia, ci netreba? ... pepsina iste trenuje tu malu bestiu, vari kavu, mne o chvilu uvari alabutka. Ja balim caky-paky, skyvu chleba a hajde na prieskum, pozriet, ako ma topi. :-)
..

..nooo, beštia skoro podobná, ale mne si pridal dákych iste aj 30 kilečiek...to si nemuseeel....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač Pozri príspevok
...dýcham...už som aj rodinu oboznámil...dýchajú aj oni statočne ...
...mám...len debil by nemal a ja medzi nich v týchto ohľadoch nepatrím...

...elektrina chvalabohu ide ...ja na chalupe občas aj na PC pracujem , holt biznis je biznis ...
...pozvánky na návštevu mojej chalupy posielam len priateľom.............

...vodomer cca 30 €...
blb som , priznávam .....aj moja chyba bola ,no nie o zateplenie šlo ...

...poisťovňa zacvaká , ja si svoj majetok vážim a preto aj dosť vysoké poistné platím ...

...aj to bude ......to je tá najmenšia položka , ktorá by ma srala ......viac som dal na chlat , ako zaplatím za účet uniknutej vody ..........


...ozaj .......ďakujem za podporu ...." fakt si to cením "....." úprimne , normál mám lepšiu náladu " ........asi tak , ako tie poniektoré pindy poniektorých okolo tých miláčikov .........
...Buch, Juraj... vážim si Ťa a Tvoje názory skoro vždy beriem, pretože väčšinou s Tebou súhlasím....viem, že si včera bol na...tý ako kôň kvôli "potope Noemovej archy"...ale urazil si ma /nás/ kvôli "pindom" okolo tých miláčikov..... zabúdaš asi na jedno :

"VECI SÚ NA POUŽÍVANIE, ĽUDIA A ŽIVÉ VECI NA MILOVANIE" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evuš Pozri príspevok
.

"VECI SÚ NA POUŽÍVANIE, ĽUDIA A ŽIVÉ VECI NA MILOVANIE" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
.

..to si krásne napísala, mojušík...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pavol54 Pozri príspevok
prídem 30.3. s igelitkou dobre? uvidíme čo dokáže stres.
zažila som
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
prídem 30.3. s igelitkou dobre? uvidíme čo dokáže stres.
Kľudne, zostane na to celá sobota a nedeľa. 2.4. bude odovzdané
2 0
karacenka karacenka

karacenka je offline (nepripojený) karacenka

Ahojte, mňa včera rozčúlil daňový úrad, keď som bola podať daňové priznanie za kamaráta ( mimochodom obyč. robotník- murár, ktorý si konečne po niekoľkých rokoch našiel prácu), vyšiel mu nedoplatok dane 4,53 EUR a pracovníčka DÚ mi povedala, že tento rok sa už nedoplatky nedajú platiť šekom na nejaký jeden účet, ale ON chudák robotník, ktorí nemá šajnu o daniach a pravdepodobne ani nevie, kde Daňový úrad sídli, si musí dať žiadosť na Daňový úrad o pridelenie osobného daňového účtu a na základe jeho žiadosti mu DÚ pošle domov list do vl. rúk s jeho osobným účtom a potom si podľa pokynov pošle na svoj osobný účet, ktorý mimochodom už asi ani nebude potrebovať, pošle tých 4,53 EUR. ....... A pracovníčka DÚ mi povedala, že nevie, či stihnú poslať osobné č. účtu do 31.03.2012. Takže mu pravdepodobne hrozí pokuta, resp. penále za oneskorenú platbu dane.
Keďže mal príjmy len zo záv. činnosti, tak tú daň zaplatiť musí. (SZČO platia až od 16,60 EUR. )
Od včera ďakujem p. Miklošovi za jeho UNIKÁTNU daňovú reformu !!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...predobedňajšia káva je na stole...teda- varí sa voda, dajte kotlíčky..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR Pozri príspevok
Kľudne, zostane na to celá sobota a nedeľa. 2.4. bude odovzdané
alebo sa podá oznámenie na DÚ o odklade podania DP

ja som raz spracovávala jedno DP v nemocnici, bol to dement, ktorý neskoro priniesol doklady
prišla vizita a ja za notebookom pred sebou a more dokladov okolo seba
doktori kukali asi takto
3 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Zopár dní som tu nebola, tak idem pokukať, čo tu nového ... ...
U nás sa tešíme, že výmena výťahu v dome pokračuje svižným tempom, na športovanie po schodoch sme si zvykli, ťažko sa nám bude odvykať ...
Želám Vám pekný slnečný dník, už aby aj to sľubované oteplenie prišlo...

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať