Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nastáva nám deň D, zajtra s kamoškou organizujeme burzu všetkého možného.
Na počudovanie dosť predávajúcich sa prihlásilo. Dúfam, že snami nepraskne kulturák.

Ak niekto pôjdete cez Zbehy, srdečne pozývam!
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
možno niekomu pomôže

http://www.gorila.sk/t/list.php?cat_...=90&offset=180
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....krásne sobotné ráno vám prajem...káva je na stole,šarkan ešte spí, vtáčiky koncertujú opreteky,nevadí im, že je ešte tma...tak vám aspoň pohodu a oddych prajem na celý deň dnes....

(v černobyľskom lese sa prechádza karkulka, stretne ju vlk,tak ju povyzlieka, že ju pretiahne...karkulka, veď ty máš tri prsia!!...nepáči sa ti?..vyfajči mi *****...)
2 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

hnedoočka Pozri príspevok
Tiež EUGENIKA robí výpredaj kníh,

ja som pred niekoľkými dňami nakupil asi 10 knih na podporu pozitívneho myslenia , len preto,že stali okolo 1 eura (!)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Tiež EUGENIKA robí výpredaj kníh,

ja som pred niekoľkými dňami nakupil asi 10 knih na podporu pozitívneho myslenia , len preto,že stali okolo 1 eura (!)
..

..čožeee?..a to aj čítaš?..lebo , teda, nejako..no.. neny cítiť
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..čožeee?..a to aj čítaš?..lebo , teda, nejako..no.. neny cítiť
...budeš brať osobne , ako ten útok ......to mi je jasné ......

No tie TVOJE zhovadilé príspevky tiež o niečom napovedajú ..........
........cítiť ich až príliš ...............


...tiež by som TI nejakú knihu doporučil objednať si ....
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

prestante si vyjadrovat vzájomné sympatie,lebo pride "Dav" a celé to tu zatrhne !
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova 13 Minutes Ago #7206

...ešte dodám, že hlavne z tvojich príspevkov ide celá rieka pozitívnej energie, až tak syčí,ja aspoň bláblám, ale ty len bučíš...toľko ja k tebe...a už ťa nevidím...

pepsikova 32 Minutes Ago #7202

..trafená hus zagágala...a dobre hlasno!!...
....ozaj ......chýba mi denný rozvrh , nože kukni do diára ....že kde sa chystáš , čo budeš robiť , respektíve riešiť ....

...a ciky alebo kaky aké boli dnes ?????...už mi len farba moču a konzistencia oných niekedy chýbala k tej dokonalosti ...

Indeed
prestante si vyjadrovat vzájomné sympatie,lebo pride "Dav" a celé to tu zatrhne !
...a serie ?????....lebo mňa nejako nie ????
0 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zdenka 0705 15 Minutes Ago #7212

ak Ťa niečie príspevky takto iritujú, je v profile možnosť "upraviť neželaných" a nevidíš, nereaguješ ... platí pre všetkých zádrapčivých
...že zádrapčivý ??? ...
hm , zaujímavé...niekto môže do hlúpych , do nesčítaných a podobne urážlivé vety - príspevky ....do viery , do politiky ( ak mu nevyhovuje tá jeho ) zadrieť .......??????????
LEBO AJ TO UŽ TU BOLO ...!!!!!!!

.......kua .....a ja nemôžem svoj názor vysloviť ??????????.......
...tiež zaujímavé , povedal by som ..........aj s nejakým dovetkom ( síce len pre seba ....v duchu )....



.....väčšia zábava je v domove dôchodcov .........idem radšej za kámošmi ........no nyje ,no tak , šak nyjéééé ????
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
....ozaj ......chýba mi denný rozvrh , nože kukni do diára ....že kde sa chystáš , čo budeš robiť , respektíve riešiť ....

...a ciky alebo kaky aké boli dnes ?????...už mi len farba moču a konzistencia oných niekedy chýbala k tej dokonalosti ...


...a serie ?????....lebo mňa nejako nie ????
..

..jáááj, zabudla som...soboty si nezvyknem značiť do diára...takže:..práve som vytiahla z trúby upečené kura, chrumkavé voľačo toto, bude s ryžou, tá má ešte čas...a pichla som tak sfalšovaný kukučkový koláčik, podľa vlastného recepisu...ak bude hotový, aj ti ho odfotím...aby si mal predstavu...
..ciky a kaky, no, o tom sa s tebou, pokiaľ mi pamäť slúži, nebavím, ty si laik, to môžem len s odborníkmi, ktorí majú psíčkov a psie exkrementy ich akotak zaujímajú...no a pretože mám psa, viem o tom niečo...a ten pes- šarkan, to je tvor, ktorý mi vyrába dobrú náladu každou minútou a preto si môžem dať s úsmevom kávu už po polnoci, prípadne ráno a pozdraviť kávičkárov a semotamo nejakým heftom im vylúdiť úsmev na tvári...no a toto sa tebe nemôže stať, lebo ty si tak zahladený do seba, že ti to vyrába akurát škodu na tvojom majetku...z čoho sa ja teda neteším, no ale mne pes ešte škodu neurobil, kdežto tebe tvoja zahľadenosť už veru hej...
..ak by si ešte niečo potreboval vedieť, kludne napíš...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jaká som ja už samostatná... pomáham variť obed, po schodoch si to šiniem na barlách....hore dolu...a mám pred sebou už posledné dva dni....
Držte palce na pondelok.... odborníci majú moju nohu presvietiť a dohodnúť sa , co dál...... waw...zvládla som to.
10 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

DanielaSĽ Pozri príspevok
Jaká som ja už samostatná... pomáham variť obed, po schodoch si to šiniem na barlách....hore dolu...a mám pred sebou už posledné dva dni....
Držte palce na pondelok.... odborníci majú moju nohu presvietiť a dohodnúť sa , co dál...... waw...zvládla som to.
Tak takto si ja predstavujem príspevky v tejto téme. Danka, teším sa, že sa ti darí a pekne sa zotavuješ . V pondelok držíme palce, samozrejme
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

DanielaSĽ Pozri príspevok
Jaká som ja už samostatná... pomáham variť obed, po schodoch si to šiniem na barlách....hore dolu...a mám pred sebou už posledné dva dni....
Držte palce na pondelok.... odborníci majú moju nohu presvietiť a dohodnúť sa , co dál...... waw...zvládla som to.
Daniela, neboj sa ,budeš behať ako srnka. Držím palce.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

DanielaSĽ Pozri príspevok
Jaká som ja už samostatná... pomáham variť obed, po schodoch si to šiniem na barlách....hore dolu...a mám pred sebou už posledné dva dni....
Držte palce na pondelok.... odborníci majú moju nohu presvietiť a dohodnúť sa , co dál...... waw...zvládla som to.
a co je z nou za problem?-lebo ta moja zacina tiez strajkovat,boli,krcuje a prejdem par desiatok metrov a uz my od nej prechadza slabost do celeho tela
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Od včera ma tu vytešuje vnúčik. Balím ho a ideme pokukať do záhrady, ako hroch a všeličo iné rastie. Pekný víkendík vám.
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, takže tu je ten koláčik...je dobrý, nie veľmi sladký...
kukučkoláč 005.jpg  
kukučkoláč 006.jpg  
kukučkoláč 007.jpg  
1/1
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Od včera ma tu vytešuje vnúčik. Balím ho a ideme pokukať do záhrady, ako hroch a všeličo iné rastie. Pekný víkendík vám.
..

..aj tebe, mojík, veľa radosti ...daj potom nejaké fotečky toho hrochu, a vnúčika cmukni na líčko...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..
..ak by si ešte niečo potreboval vedieť, kludne napíš...
...he ....a vieš , že aj hej .....??????

...no nechám na inokedy .......schované zatiaľ nechávam esá v rukáve ...

...šlofíka si idem dať , trochu som aj unavený ...opravoval som totiž škody na mojom majetku , ktoré spôsobila tá moja zahľadenosť ...
0 0
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

VOYO- to sa mi dnes objavilo keď som chcela pozrieť z archívu jednu reláciu z Markízy, ktorú som nemohla vidieť v čase jej vysielania. To sú nové podmienky Markízy predplatiť si túto službu???, alebo je to možné nejak obísť a predsa si to pozrieť? Dajte radu. Predplácať si to určite nemienim.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

ela77 Pozri príspevok
VOYO- to sa mi dnes objavilo keď som chcela pozrieť z archívu jednu reláciu z Markízy, ktorú som nemohla vidieť v čase jej vysielania. To sú nové podmienky Markízy predplatiť si túto službu???, alebo je to možné nejak obísť a predsa si to pozrieť? Dajte radu. Predplácať si to určite nemienim.
zial, realita asi im reklamy malo sypu...
skus vyhladat, ci sa relacia nenachadza na youtube
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať