Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
day day

day je offline (nepripojený) day

pre lujzu: www.autofra.sk
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Som dost sklamaný z tejto reakcie,

ja by som bol v prvom rade rád,že mladá prežila,že sa jej nič nestalo...

Ja neviem, ale pomáhať deťom má podľa mňa inú podobu ako im brať uspory....
možno je to odo mńa silná reakcia a nepoznám všetky okolnosti,

ale citil som silné nutkanie sa k tomu vyjadriť ....
no to je predsa samozrejme, že nič.....bolo zrejme už vtedy ked volala....
....tie ma štvali najviac.... ktoré tomu predchádzali....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

day Pozri príspevok
pre lujzu: www.autofra.sk
Len tak na okraj ,

do mesta treba mať auto v celkovej hodnote tak max 2 000 € ,

potom si človek nemusí trhať vlasy ked tento vehykel niekde oprie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak čo mňa dneska nahnevalo a to poriadne, boli správy- ja viem, že 90% slovenských novinárov sú hlupáci a primitívi, ale to už čo bolo za mordu, čo dnes robila reportáž v tom zmysle že stromy popri cestách sú údajne vinné za mrtvých na cestách!!!!-toto povie len hlupák obmedzený- tak nie alkohol a najma vysoká rýchlosť sú na vine ale stromy- to normálny človek nepochopí-OK, všetky stromy popri ceste zlikvidujme nech, možu jazdiť 160 km/h...
Sú rôzne prípady, ja správy typu nehody a krimi vôbec nesledujem, ale v tomto týždni som zhliadla jednu nehodu na Rybničnej v BA, kde sa mladá žena za volantom obzrela za svojou 2-roč. dcérou dozadu a vyšla zo svojho pruhu a mierila do kamióna s cementom, duchaprítomnosť vodiča a neprítomnosť stromov ich zachránila, on skončil iba v poli... rovina, keby stromy, tak by dopadlo zrejme všetko inak, nemusí byť alkohol vždy na príčine..., aj tak nechápem ako to s tým cementom zvládol.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a slniečkový deň prajem...vyzerá to od rána na krásno, slnko je vydriapané nad horou, vtáčkovci pindajú veselo,šarkan sa decentne prešiel po tráve, aby ich nejako nerušil a tak môžeme dať kávu na stôl a pozdraviť vás...dnes idem rozpárať a postrihať môj starý kožený kabát, páčila by sa mi z neho kabela, taká ručne šitá, tak skúsim..len neviem, či nájdem doma ešte šidlo a štancku, zo starých čias...
..tak ešte raz vám prajem len pohodu a oddych dnes...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


hubatá

9 Minutes Ago #7364 Šikulka si ty Pepsi keď sa vieš oháňať šidlom, len neviem čo je štancka ..... A vedela by si aj topánky opraviť, lebo obuvníci nám nejako vymreli a mladí ani nevedia že topánky sa dajú aj opravovať (tak ako my nevieme že ponožky sa dajú aj - štopkať hehe)..

..hub, štancka to je taký hrubší klinec, ktorý má vnútri otvor a ním sa dá dierkovať koža, aby sa dala šiť ručne...sú rôzne veľkosti, podľa potreby hrúbky dierky na šitie...a topánky opraviť som vedela, kedysi, keď som robila u šuštrov, mali na to stroje...lebo botu nezašiješ na veritaske, musíš mať kruhový podávač..dnes sa ani neoplatí dať botu do opravy, oprava je drahšia pomaly, ako nové topánky...
...a fusakle neštopkám, aj ked hríbik ešte opatrujem...(decko by si myslelo, že mi preskakuje od nudy)...ale kedysi som...dááávnooo...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak čo mňa dneska nahnevalo a to poriadne, boli správy- ja viem, že 90% slovenských novinárov sú hlupáci a primitívi, ale to už čo bolo za mordu, čo dnes robila reportáž v tom zmysle že stromy popri cestách sú údajne vinné za mrtvých na cestách!!!!-toto povie len hlupák obmedzený- tak nie alkohol a najma vysoká rýchlosť sú na vine ale stromy- to normálny človek nepochopí-OK, všetky stromy popri ceste zlikvidujme nech, možu jazdiť 160 km/h...
Miesto stromov trávu niektorí vravia že sa po nej dobre smeje a ešte by som navrhol aby v prípade zrážky s vysokou (myslel som jeleňov a srncov, nie vysokopostavené celévriti) by mali tejto zveri odobrať vzorku či neboli opité. To som už počul aj takú koninu že vozidlo viedol opitý a pri zrážke bol vyhodnotený druhý účastník ako vinný vraj vošiel do protismeru. za socíku to bolo tak, že hocikto spôsobil nehodu, vinný bol bez pardónu ten čo nadýchal.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Oli, v Lučenci neplatí v meste, obci rýchlosť 50 km/h?- určite išiel aspoň 100-vkou-mňa potešilo to, že nezabil niekoho nevinného...
škoda že nie je vodičák na kone. ja by som po druhej veľkej nehode nechal preklasifikovať oprávnenie len na konský povoz (ten na cestu I. triedy nemôže a kôň má niekedy viac rozumu ako človek)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

iné kafé
http://praha.idnes.cz/demonstrace-od...aha-zpravy_abr
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
K predobedňajšej kávičke podávam takúto čokoládovú, kto má rád, ponúknite sa.
Naposledy upravil terezamaria : 22.04.12 at 09:33
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

im aspoň špajzu nevypredali naši lumpovia to stihli po 98 dokonale vyprázdniť ale ako to poznáme v 89 nikto neštrngal kľúčami a v 98 sa sami zvolili tí zradcovia a nenažranci, tiež im nikdo nedal hlas
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...poobedňajšia, siestová kafa je na stole...aj syrové padáčiky, ak by niekto mal chuť...ale foto nie je
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

trisestri Pozri príspevok
zda sa my ze niekedy novinari svojim sposobom podania informacii este viac rozostvavaju ludi proti sebe-napr dnes markiza podala spravu o zamere zmenit valorizaciu dochodkov, uviedla /aj teletexte/ a to ze vraj bohatsi dochodcovia budu doplacat chudobnejsim dochodcom,to je co za nehoraznost?-ved ide iba o zmenu valorizacie,kedd kazdy dochodca dostane rovnaku sumu,cim sa zmiernia aspon ciastocne dosledky systemovych chyb a nespravodlivosti v dochodkovom systeme,ale to pani novinari z markizi zamlcia,namiesto toho pouziju slovo doplacat co nema z pravdou nic spolocne,ale hlavne ze postvu dochodcov z vyssim dochodkom proti tym druhym.
Že by ta suma skutočne vyjadrovala to, čo človek vykonal? Alebo len peniaze ...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Oli, v Lučenci neplatí v meste, obci rýchlosť 50 km/h?- určite išiel aspoň 100-vkou-mňa potešilo to, že nezabil niekoho nevinného...
Ale hej, aj u nás platí 50-tka... Mladý chalan,v 120 vyletel z vedľajšej na hlavnú, chytil šmyk a už to išlo... aj tak zázrak, že dakoho nezabil, tam je rušno aj v noci...
Také decko, o rok mladšie od môjho...tak zbytočne zomrieť... ľutujem rodičov...
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak čo mňa dneska nahnevalo a to poriadne, boli správy- ja viem, že 90% slovenských novinárov sú hlupáci a primitívi, ale to už čo bolo za mordu, čo dnes robila reportáž v tom zmysle že stromy popri cestách sú údajne vinné za mrtvých na cestách!!!!-toto povie len hlupák obmedzený- tak nie alkohol a najma vysoká rýchlosť sú na vine ale stromy- to normálny človek nepochopí-OK, všetky stromy popri ceste zlikvidujme nech, možu jazdiť 160 km/h...
Keby sa dali dať povinne do všetkých áut obmedzovače rýchlosti, aby nad povolenú rýchlosť nikto nemohol ísť, a auto by sa naštartovalo až po negatívnej dychovej skúške... Darmo, dakto nevie kedy mu je dosť a doplatia na to nevinní. Ja mám stromy rada, ale som za to, radšej ich na všetkých tých úzkych cestičkách, kde už dávno mali byť diaľnice, vyrúbať a umožniť tak únik mimo cestu namiesto havárie. Keď nejaký debil vyletí v protismere, vždy je lepšie ujsť do poľa, ako čelná zrážka.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dav Pozri príspevok
Keby sa dali dať povinne do všetkých áut obmedzovače rýchlosti, aby nad povolenú rýchlosť nikto nemohol ísť, a auto by sa naštartovalo až po negatívnej dychovej skúške... Darmo, dakto nevie kedy mu je dosť a doplatia na to nevinní. Ja mám stromy rada, ale som za to, radšej ich na všetkých tých úzkych cestičkách, kde už dávno mali byť diaľnice, vyrúbať a umožniť tak únik mimo cestu namiesto havárie. Keď nejaký debil vyletí v protismere, vždy je lepšie ujsť do poľa, ako čelná zrážka.
vraj sa už budú montovať do nových áut tzv čierne skrinky, to už potom stačí dať do súladu s dopravnými značkami už by ho nepohlo vyššou rýchlosťou alebo opitý
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...............skúste trafiť .............


0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

V jednom prípade by som mohol ženy považovať za hviezdy- keby večer prichádzali a ráno zasa bez rečí zmizli...

( Rochefoucauld )
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

I hlúpy muž sa považuje za niečo lepšie, ako je žena.

/ mongolské príslovie /
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

manželia Lelkesovci Sisa a jej Juraj
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať