Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

calawen Pozri príspevok
Do kelu, v nedeľu som robila šišky pre syna do škôlky a od pondelka ma bolí palec pravej ruky, kuwňa nič sa s tým poriadne nedá robiť, očistiť zemiaky na francuzáky hotová mučiareň, nehovoriac o tom, že v aute tiež nič moc, naštartovať ľavou rukou, tiež si ňou pomáhať pri radení spiatočky a 1-čky...
..od robenia sisiek to asi nebude..
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

[QUOTE=calawen;2057003]Do kelu, v nedeľu som robila šišky pre syna do škôlky a od pondelka ma bolí palec pravej ruky, kuwňa nič sa s tým poriadne nedá robiť, očistiť zemiaky na francuzáky hotová mučiareň, nehovoriac o tom, že v aute tiež nič moc, naštartovať ľavou rukou, tiež si ňou pomáhať pri radení spiatočky a 1-čky...
--------------------------------------------

Priznaj sa, kde si palec šturila?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..od robenia sisiek to asi nebude..
a z čoho potom?


MarcelkaT Pozri príspevok
Priznaj sa, kde si palec šturila?
Lebo som sa nikde neudrela ani nič, zlomené to nie je, len pohybovať ním je "zážitok"...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

TV MARKÍZA- Pásla kone na betone- páči sa Vám?- Milka is best...-je úžasná...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 08.05.12 at 13:00
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
Do kelu, v nedeľu som robila šišky pre syna do škôlky a od pondelka ma bolí palec pravej ruky, kuwňa nič sa s tým poriadne nedá robiť, očistiť zemiaky na francuzáky hotová mučiareň, nehovoriac o tom, že v aute tiež nič moc, naštartovať ľavou rukou, tiež si ňou pomáhať pri radení spiatočky a 1-čky...
radenie spiatočky a 1 čky? -to ako v aute či ako, kde?-u vás sa tomu povie radenie?
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

calawen Pozri príspevok
a z čoho potom?




Lebo som sa nikde neudrela ani nič, zlomené to nie je, len pohybovať ním je "zážitok"...
..ja som to dostala z klimatizacie u zubarky vlani..mala som zapal, nic som neudrzala v ruke..davala som rozne masti na to aj zihlavu a nahrievala biolampou..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok
radenie spiatočky a 1 čky? -to ako v aute či ako, kde?
a kde inde hádam myslíš? čítaj poriadne... "nehovoriac o tom, že va ute tiež nič moc, naštartovať ľavou rukou, tiež si ňou pomáhať pri radení spiatočky a 1čky..." len pre info, na zaradenie spiatočky musím stlačiť poistku či čo to je v aute, spiatočka je umiestnená nad 1-čkou...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..ja som to dostala z klimatizacie u zubarky vlani..mala som zapal, nic som neudrzala v ruke..davala som rozne masti na to aj zihlavu a nahrievala biolampou..
ja udržím, aj nôž, ak keď to nie je ono, a napr. keď ním nemusím pohybovať a opierať o to miesto nejakú váhu, tak sa dá... Dnes som doniesla domov celý kartón mlieka, zvyšok nákupu musel už manžel...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
a kde inde hádam myslíš? čítaj poriadne... "nehovoriac o tom, že va ute tiež nič moc, naštartovať ľavou rukou, tiež si ňou pomáhať pri radení spiatočky a 1čky..." len pre info, na zaradenie spiatočky musím stlačiť poistku či čo to je v aute, spiatočka je umiestnená nad 1-čkou...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

calawen Pozri príspevok
ja udržím, aj nôž, ak keď to nie je ono, a napr. keď ním nemusím pohybovať a opierať o to miesto nejakú váhu, tak sa dá... Dnes som doniesla domov celý kartón mlieka, zvyšok nákupu musel už manžel...
..mozno to mas len slaby zapal..a len tak sa spytam..pijes dostatok vody ?
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

snažím sa...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..posielam pobedne kaficko a rusku zmrzlinu..
3 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

calawen Pozri príspevok
snažím sa...
..treba, treba pit vodu..
ja som si kupila nedavno Britu a dari sa mi pit viacej, mam rano nachystanu prefiltruvanu..
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..treba, treba pit vodu..
ja som si kupila nedavno Britu a dari sa mi pit viacej, mam rano nachystanu prefiltruvanu..
pravda pravdúca.....ja v robote do 15.30h musím stiahnuť 1,5l a doma nejaké tie litre ešte doklepem...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/10/1309611/Sm...sovskom-kanali
treba dať "deťom" vodičáky.... aspoň od 21r by som ja....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja si dám vodu z vodovodu a ľadový hroch na čelo, lebo tak som si dr*la hlavu, že mám hrču ako slivka...a idem k druhej tretine...fajn vám tu..
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..ja si dám vodu z vodovodu a ľadový hroch na čelo, lebo tak som si dr*la hlavu, že mám hrču ako slivka...a idem k druhej tretine...fajn vám tu..
..mala si hned na hrcu pritlacit studeny noz
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

niňajov svet ped 2 min.: bielorusi otočili stav z 0:2 na 3:1
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Dve veci jedna zlá druhá dobrá.Zlá.Dnes som videl takúto potvoru sadla si na kamarátove auto.
http://www.flickr.com/photos/87453322@N00/4959076695/
Dobrá už je po nej.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..ja si dám vodu z vodovodu a ľadový hroch na čelo, lebo tak som si dr*la hlavu, že mám hrču ako slivka...a idem k druhej tretine...fajn vám tu..
Pred západom slnka sa nemá veľa piť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať