Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dnes je tu voľajako prázdno
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..

..pozdrav dôchodkyňu a ráno ju pozvi na kávu a dôrazne jej dohovor,pohroz, že ak neposlúchne, tak!!!...
..inak, aj som sa zasmiala,lebo mňa kedysi dáávno svokruša volala do záhrady, vraj zelinku vytrhať,a ja doradu všetko zelené, ostali len holé zeminové riadky..pošiel patružlien, mrtvička a čojaviemčo...zapovedala sa, nikdy viac ma na pomoc nevolala...uznala, že som z mesta a pikírovaniu nerozumiem...
..ale, ake nerozumenie..to bolo treba len ukazat a da sa vsetko naucit..to moja mama zatka, mestana veru naucila okopavat, sintovat, sice trvalo to dlhsie, futbal, nefutbal..ked bola okopavacka, tak musel makat..
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

AlaNR Pozri príspevok
Och, ja nešťastný zemepán....!
trápim sa v záhrade, všetko ťahám sama, denne polievam jak somár...

Nasadila som si špenátik, šalátik, bylinky do hriadok, teraz som čakala, kedy trošku vyjdú, aby som to mohla pokopať a očistiť od buriny.

No ale moja dôchodkyňa, napichaná čerstvo od doktorky voltarenom-kalciom-magnéziom, sa vybrala do záhrady a veľmi ju tá burina iritovala, či mi to celé neprekopala??? Aj s mojim nasadeným...!

Tak som povedala, že zamknem celú záhradu, alebo ak uvidím, že tam chodí robiť somariny, tak tam už nepôjdem a záhradu nechám zarásť po pás....

To nehovorím o tom, že ledva chodí, včera ráno odpadla, keď išla zo spálne na vécko a dnes sa kydá do záhrady! Nebyť to mama, tak ju dorazím!
.Ala nejeduj, este posadis toho..aj sa narobis..hlavne, ze mama sa v zahrade nedorazila a nedolamala sa..

..spomenula som si na mojho neboheho otca, ked bol na voziku..nevydrzal bez roboty na zahrade a tak pekne po chodniku s motykou sintoval krajne rady kukurice, no padli za obet aj fazule alebo tekvice..a mama bola nejeden raz dolamana..to ludia cely zivot zvyknuti na robotu dlho nevydrzia necinne sediet, lezat..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
dnes je tu voľajako prázdno
..

..no, veru...luí nedala zmrzku, ani klobásky a šnicle, tak čo sa tu budeme na sucho motať?..a ja som bola v škole dnes,takže tiež absencia..a nedostatok kafy cítim v kostiach,okolo jednej hádam navarím...aby bolo na ráno, ranostajom voňavo...
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

náš dedo zase ma svoj raj vo vinici , ale keď má ísť do záhrady tak mrmle ,,,že by to radšej vybetónoval ,,,,
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

-možno si budete myslieť,že som sebec, nie som svatec, že už nepomáham, nechcem-ale od istého času už nepomáham tak velmi-už niesom do pomoci druhým celý žeravý, odvtedy spávam kludnejšie, vyrovnaný s nervami- nehas čo ta nepáli-som sa neriadil týmto mottom a nakoniec som z toho vyšiel ako najvačší...
Písali mi Stano pomož, vysvetli mi to a tamto a Stano vybavoval ako taký blbec
Doveru v dobro na Porade v sebe som už pochoval-odvtedy som silnejší už oveľa, nepozerám, neriešim- čo kto na koho povedal..- nerýp do mňa nebudem ja do teba, nestrkaj palicu do stroja...
Nemám rád, keď píše človek ss- Stano, pomož, som úplne na dne, pred rokom ma bral ako jedlo bez soli-sklamal si ma- choď sa sťažovať tam k svojej matke...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 10.05.12 at 21:21
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zajtra idem aj ja do záhrady, posadiť fazuľky, paradajky a cukiny. Nejako meškám, ale muž mi sľúbil pomôcť.
1 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

pepsikova Pozri príspevok
..

..a nedostatok kafy cítim v kostiach,okolo jednej hádam navarím...aby bolo na ráno, ranostajom voňavo...
pred chvíľou som na ,,,TVOJU KAFU,,, myslela, že dnes aj s koláčikmi málo ponúkané .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, veru...luí nedala zmrzku, ani klobásky a šnicle, tak čo sa tu budeme na sucho motať?..a ja som bola v škole dnes,takže tiež absencia..a nedostatok kafy cítim v kostiach,okolo jednej hádam navarím...aby bolo na ráno, ranostajom voňavo...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
IVETA N Pozri príspevok
pred chvíľou som na ,,,TVOJU KAFU,,, myslela, že dnes aj s koláčikmi málo ponúkané .....
..

..neboj, Ivi, ráno bude kafa aj koláčik, doženiem zameškané...decko dnes dumalo, že aj také šišky s jahodovým jamíkom by neboli márne..v máji..tak neviem..



..idem het, dobrú noc vám...a aj nejaké fajn sníčky prajem...a zajtra poobede je už víkend, tak len oddych a pohodu naplánovať...burina počká na trhanie aj do pondelka, bude väčšia a lepšie pôjde...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, veru...luí nedala zmrzku, ani klobásky a šnicle, tak čo sa tu budeme na sucho motať?..a ja som bola v škole dnes,takže tiež absencia..a nedostatok kafy cítim v kostiach,okolo jednej hádam navarím...aby bolo na ráno, ranostajom voňavo...
..tak aspon topinky dam..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
..

..ešteže som neplesla dvermi!..tuším tá vôňa ma zastavila..luí, ty si taký pokušiteľ!...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
No super Lujza, teraz na noc ponúkaš ?????
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Melnick Pozri príspevok
No super Lujza, teraz na noc ponúkaš ?????
ja som si dal opakovačku z pred 2 dní (tuším) 2 apple-kovicu
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

srska Pozri príspevok
ja som si dal opakovačku z pred 2 dní (tuším) 2 apple-kovicu
Keď si sem prišiel, že je tu nejako prázdno, aj som ti chcela ponúknuť nejaký ten aplejack, ale nemám také doma. Leda ak whisky, také mám už pár rokov. No dobre som tipovala, že si dnes dáš.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kvaka Pozri príspevok
Keď si sem prišiel, že je tu nejako prázdno, aj som ti chcela ponúknuť nejaký ten aplejack, ale nemám také doma. Leda ak whisky, také mám už pár rokov. No dobre som tipovala, že si dnes dáš.
daj mi do ss čísla lota na nedeľu
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

srska Pozri príspevok
daj mi do ss čísla lota na nedeľu
Koľko % dáš?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Cuckáte len tak potroške, či sa tu nalieva poriadne?
Bo keď poriadne, pridávam §40 slivovičkový ...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danushka Pozri príspevok
Cuckáte len tak potroške, či sa tu nalieva poriadne?
Bo keď poriadne, pridávam §40 slivovičkový ...
danuš, to je uspávanka pre pečienku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

k tomu pršutu trošku prírody.....
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať