Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

erzet Pozri príspevok
Na odľahčenie. Na FB mi vyšlo, že som gay. No vidím, že tu má aj iný problém s orientáciou.
Samozrejme, vieš koľko skrytých talentov je tu...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tesi ma, ze jeden nemenovyny nick sa zas odbavuje udelovanim neuzitocnych na mojich prispevkoch
Co uz? Hlavne, ze ma radost

0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
potom že prázdne ulice- nikde nikto...
...a všetci Slováci bez pravej ruky.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
kukina, med po 3,50?-som mimoriadne šokovaný- buď ta niekto má strašne rád, alebo je to nejaký čínsky z bodliakov...- inak si tú nízku cenu neviem vysvetliť, som šokovaný...
prečo čínsky, stačí kúpiť slovenský izosveet za 80 centov kilo a len na prístrojoch poznáš že tam nie je len med. istota pravosti medu je len pri repkovom alebo horskom zo živice ten najskôr kryštalizuje.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

je nejaka pohlavna choroba ktora sa prenasa aj inak ako stykom a maju z nou problem hlavne zeny?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

trisestri Pozri príspevok
je nejaka pohlavna choroba ktora sa prenasa aj inak ako stykom a maju z nou problem hlavne zeny?
mykoza - da sa "chytit" v bazenoch
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
je nejaka pohlavna choroba ktora sa prenasa aj inak ako stykom a maju z nou problem hlavne zeny?
čo robíš nejakú seminárnu prácu na túto tému?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

VieraPopluharova Pozri príspevok
DAV,

viem, prečítala som si to, evuš ju musela uzamknúť, no otázka znie prečo?
Ja som PROTI uzamykaniu tém !!!

Načo tu sú také nastroje ako SS ??

A keď vyskočí na priblíženie myšou,že kto uzatvoril tému, že "who Solved" tak to nebolo uzatvorené "s kostolným poriadkom"
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

pepsikova Pozri príspevok
..

..Vieroč, tá téma bola milá a veľmi ma tešila, avšak neznáme nicky sa tam odbavovali a ja som to tak nejak cítila ako , no, pekne povedané "nepekné"..vážim si vaše priateľstvá, každej jednej,mám vás rada, ale netreba, aby sa niekto vršil na mňa v takej milej téme...preto som poprosila evuš, ako zakladateľku, aby ju zavrela...ďakujem...
Vraj "nicky sa tam odbavovali" , zase zveličovanie ,

jeden nick tam písal veĺkými písmenami,

stačilo jeho príspevky vymazať , inak celkom pekná galéria obrázkov je v tejto téme.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
..

..Vieroč, tá téma bola milá a veľmi ma tešila, avšak neznáme nicky sa tam odbavovali a ja som to tak nejak cítila ako , no, pekne povedané "nepekné"..vážim si vaše priateľstvá, každej jednej,mám vás rada, ale netreba, aby sa niekto vršil na mňa v takej milej téme...preto som poprosila evuš, ako zakladateľku, aby ju zavrela...ďakujem...
Indeed Pozri príspevok
Ja som PROTI uzamykaniu tém !!!

Načo tu sú také nastroje ako SS ??

A keď vyskočí na priblíženie myšou,že kto uzatvoril tému, že "who Solved" tak to nebolo uzatvorené "s kostolným poriadkom"
Učím sa párovať aj odpovede, nielen faktúry s platbami
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Ja som PROTI uzamykaniu tém !!!

Načo tu sú také nastroje ako SS ??

A keď vyskočí na priblíženie myšou,že kto uzatvoril tému, že "who Solved" tak to nebolo uzatvorené "s kostolným poriadkom"
...aj iné " S " existuje .....na vykecávanie sa do nemoty slúži ............vraví sa mu skypovanie ...
...a aj videjkovú službu poskytuje .....

...no šak , no nyjéééé - zapneš a hijé ......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marián Kotleba odkúpil pozemky pod romskou osadou v Krásnohorskom podhradí- asi ide stavať chalupu...
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..vonku je tak nadherne a ja sa musim babrat s kolacom..hneva ma to, lebo uz som mala behat pri rieke..sice uz len trochu podkysne a sups s nim do truby..co uz, ked som to mojmu sb slubila....caka a nervozne mi tu pobehuje, ze nejako dlho robim tie parene buchty..
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..vonku je tak nadherne a ja sa musim babrat s kolacom..hneva ma to, lebo uz som mala behat pri rieke..sice uz len trochu podkysne a sups s nim do truby..co uz, ked som to mojmu sb slubila....caka a nervozne mi tu pobehuje, ze nejako dlho robim tie parene buchty..
nie si u nás v kuchyni? rozvoniava mi tu koláč s marhuliami jemne makom posypaný a buchty parené budú makové a vraj aj kakaom posypané, lenže osoba ktorá to robí neovláda počítač takže ako?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Marián Kotleba odkúpil pozemky pod romskou osadou v Krásnohorskom podhradí- asi ide stavať chalupu...
ja tipujem, že do 10 rokov bude Kotleba na Slovensku podobný Le-Penovi vo Francúzsku , a "kotlebovci" budú istotne v parlamente .
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo robíš nejakú seminárnu prácu na túto tému?
ne len som zvedavy,co mohli chytit na farme v markize
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
ne len som zvedavy,co mohli chytit na farme v markize
Ten vtip poznáš " Hovorí otec synovi na vojne nespi s každou niečo chytíš nakazíš frajerku ona mňa ja mamu a od nej celá dedina"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Marián Kotleba odkúpil pozemky pod romskou osadou v Krásnohorskom podhradí- asi ide stavať chalupu...
Povedal že tam zavedie zákon ale rýchle ho odstrihli
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..konečne som sa dnes vybrala do Novák k doktorke, odkladám to dáke 3 týždne..či zas nebola havárka!!..v tých miestach, kde v pondelok, čas skoro rovnaký,vraj 3 ženy na mieste dokonané..videla som tie autá, pri čelnej zrážke na rovnej ceste, viditeľnej,ja to nechápem, kam sa ten svet ponáhľa!..a ten sučiansky kopec je asi prekliaty..
havarka 003.jpg  
havarka 004.jpg  
havarka 001.jpg  
havarka 002.jpg  
1/1
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pavol54 Pozri príspevok
nie si u nás v kuchyni? rozvoniava mi tu koláč s marhuliami jemne makom posypaný a buchty parené budú makové a vraj aj kakaom posypané, lenže osoba ktorá to robí neovláda počítač takže ako?
..moj kolacik makovojablkovy je uz upeceny a tiez rozvoniava, dufam, ze sa bude dat aj jest, lebo som dnes zmenila recepturu..

..no myslim, ze tvoja kucharka aj bez ovladania pocitaca pecie lepsie kolace aj buchty..
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať