Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...a ešte ako " vyrastie " chlápä na tom ministerstve .......viacerí boli múdri a potom blbosťami obťažovali národ toť slovenský...

...a včuleki ma napadlo .......júúúúj , to bude asi tou dobrou kapustnicou , čo smeráci na tých akciách tlačia do hláv...
Šak jasné , v hlave sa to neudrží ...na wecko musia potom behať ...a v tej malej miestnosti sa tvorí viac menej len jedno - že ho..o !
Slovensko následne v sračkách pláva ......

...ani ja sa nejedujem(znamená to, že ti to nepáli?........nemá význam , iba konštatujem (až keď si prečítaš niečí názor, vypitveš a potom dášreál ....
..

..žeby takto?..jaaaj, asi to slnko...už som het..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...a ešte ako " vyrastie " chlápä na tom ministerstve .......viacerí boli múdri a potom blbosťami obťažovali národ toť slovenský...

...a včuleki ma napadlo .......júúúúj , to bude asi tou dobrou kapustnicou , čo smeráci na tých akciách tlačia do hláv...
Šak jasné , v hlave sa to neudrží ...na wecko musia potom behať ...a v tej malej miestnosti sa tvorí viac menej len jedno - že ho..o !
Slovensko následne v sračkách pláva ......

...ani ja sa nejedujem......nemá význam , iba konštatujem reál ....
Buchy Kažimír- neKažimír- zatial ho neviem odhadnúť síce, ale jedno je isté- aj keby tam bol lucifer,tak vždy lepšie ako Miklož- však ten čo porobil a najma tie posledné veci s daňovákmi,tak ten mal byť obvinený z vlastizrady...-skús sa nad tým zamyslieť, či nemám pravdu...
Miklož je po Slotovi druhý najhorší politik v historii, SR, čSSR a rakúska uhorska...
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ach jáj, ja tu mám takých akčných susedov- ráno sa tu riešili veci- jeden susedko mal ten pocit,že ten druhý mu zablokoval vstup do garáže a tak mu v noci olial na Audinke A8 celé čelné sklo brzdovou kapalinou- akurát to umýval-ale není to dobré- je to rozožrané...-a takto si my tu v láske nažívame...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..no som prekvapena, ze od dnes neberu v potravinach stravne listky Ticket Restaurant ..sb bol na maso a nechcela mu zobrat stravenky, dosiel domov nabruseny..ved nebolo pisane nic v mediach, alebo bolo..kde ?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Buchy Kažimír- neKažimír- zatial ho neviem odhadnúť síce, ale jedno je isté- aj keby tam bol lucifer,tak vždy lepšie ako Miklož- však ten čo porobil a najma tie posledné veci s daňovákmi,tak ten mal byť obvinený z vlastizrady...-skús sa nad tým zamyslieť, či nemám pravdu...
Miklož je po Slotovi druhý najhorší politik v historii, SR, čSSR a rakúska uhorska...
ja už vravím: lepšie ako mikloš a jeho poradkyňa urbanová
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Buchy Kažimír- neKažimír- zatial ho neviem odhadnúť síce, ale jedno je isté- aj keby tam bol lucifer,tak vždy lepšie ako Miklož- však ten čo porobil a najma tie posledné veci s daňovákmi,tak ten mal byť obvinený z vlastizrady...-skús sa nad tým zamyslieť, či nemám pravdu...
Miklož je po Slotovi druhý najhorší politik v historii, SR, čSSR a rakúska uhorska...
...Stano , tu nejde o odhad jedinca....tu ide o iné !!!

Kažko je predsa podriadený niekomu , dokonca po dvoch líniach - smerujúc ale k jednej osobe ...
Mikloš je holt Mikloš .....

Keď už spomínaš históriu politikov , dalo by sa to rýchlo vyvratiť prípadnou argumentáciou , no nemá význam až do takých podrobností zachádzať ....
Ono stačí len jedno meno spomenúť ....učiteľa terajšieho predsedu vlády , t.j. Mečiara , ktorý rozbehol " biznis " na Slovensku ....

pepsikova Pozri príspevok
..
..žeby takto?..jaaaj, asi to slnko...už som het..
Len preboha nechoď na slnko ......respektíve pod slnečníkom si pusť video z prednášok

http://www.upms.sk/sk/garant/zivotopis/

a on line sa aj naďalej vzdelávaj .......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...konečne mám novú klábosnicu...lebo tá šunka 5-ročná už dosluhovala a písala len zo zvyku...tak fajn deň vám...predobedňajšia káva je na stole...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahoj Pepsi,
a môj čaj ????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...Stano , tu nejde o odhad jedinca....tu ide o iné !!!

Kažko je predsa podriadený niekomu , dokonca po dvoch líniach - smerujúc ale k jednej osobe ...
Mikloš je holt Mikloš .....

Keď už spomínaš históriu politikov , dalo by sa to rýchlo vyvratiť prípadnou argumentáciou , no nemá význam až do takých podrobností zachádzať ....
Ono stačí len jedno meno spomenúť ....učiteľa terajšieho predsedu vlády , t.j. Mečiara , ktorý rozbehol " biznis " na Slovensku ....


Len preboha nechoď na slnko ......respektíve pod slnečníkom si pusť video z prednášok

http://www.upms.sk/sk/garant/zivotopis/

a on line sa aj naďalej vzdelávaj .......
Ja som moc nefandil Mečiarovi, ale Katuška Tóthova bola veľmi silná sympaťáčka...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
ja už vravím: lepšie ako mikloš a jeho poradkyňa urbanová
poradkyňa alebo poradkyňa?-lebo to je rozdiel...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Takto si kaziť krásny deň, idem ja radšej do záhrady, roboty habadej. Konečne sa ukázalo slnko, ešte počkám, kým prestane vietor.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...Stano , tu nejde o odhad jedinca....tu ide o iné !!!

Kažko je predsa podriadený niekomu , dokonca po dvoch líniach - smerujúc ale k jednej osobe ...
Mikloš je holt Mikloš .....

Keď už spomínaš históriu politikov , dalo by sa to rýchlo vyvratiť prípadnou argumentáciou , no nemá význam až do takých podrobností zachádzať ....
Ono stačí len jedno meno spomenúť ....učiteľa terajšieho predsedu vlády , t.j. Mečiara , ktorý rozbehol " biznis " na Slovensku ....


Len preboha nechoď na slnko ......respektíve pod slnečníkom si pusť video z prednášok

http://www.upms.sk/sk/garant/zivotopis/

a on line sa aj naďalej vzdelávaj .......
..

..no, vieš, absolvovala som tie prednášky, nie preto, žeby sa mi páčili a aby som súhlasila s ich obsahom, ale aby som mala možnosť porovnať fakty a skutočnosť s ideou a môžem povedať, že mi dosť otvorili obzor na premýšlanie...ale o tom sa s tebou baviť nebudem..lebo to je vec chuti, kto a čo číta a ako sa vzdeláva a čo si z toho vyberie...a hlavne, či vyjadrí svoj názor, alebo vypitve názor iného..
..no a to slnko- vieš, nemám ho rada...ale ani teba nemám rada....(ale zas nemusím všetko)....a nič s tým nenarobím..ale pokecať môžem aj so slnkom aj s tebou, keď je o čom
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj Pepsi,
a môj čaj ????
..

..notybrďo!!..som zabudlaaa..Vieroč, už varím vodu...(ale bola som pre klábosnicu novú, tak to preto..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..no som prekvapena, ze od dnes neberu v potravinach stravne listky Ticket Restaurant ..sb bol na maso a nechcela mu zobrat stravenky, dosiel domov nabruseny..ved nebolo pisane nic v mediach, alebo bolo..kde ?
kuk tu či niečo? http://www.edenred.sk/sk/o-nas.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj Pepsi,
a môj čaj ????
možem aj ja?
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..

..notybrďo!!..som zabudlaaa..Vieroč, už varím vodu...(ale bola som pre klábosnicu novú, tak to preto..
ďakujem...vypijem a padam do zahrady,konečne oskar svieti a roboty je tam vyše hlavy.....
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
...konečne mám novú klábosnicu...lebo tá šunka 5-ročná už dosluhovala a písala len zo zvyku...tak fajn deň vám...predobedňajšia káva je na stole...
..pepsi vdaka..az sa mi sliny zbiehaju..na ten zivotabudic cakam hodinu kvoli tabletke, nic jest ani pit..
..a pekny den vam..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tie deti vidia, aj keď majú zakryté oči, to sú mi veci

http://www.forpeople.estranky.cz/cla...vni-videa.html

http://www.janka-belakova.cz/metoda-marka-komissarova/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
poradkyňa alebo poradkyňa?-lebo to je rozdiel...
all in one
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..no som prekvapena, ze od dnes neberu v potravinach stravne listky Ticket Restaurant ..sb bol na maso a nechcela mu zobrat stravenky, dosiel domov nabruseny..ved nebolo pisane nic v mediach, alebo bolo..kde ?
no mozno sa len vo "vasich" potravinach rozhodli nebrat stravenky - obchody nie su povinne prijimat stravenky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať