Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hmmm...budova MV SR, pre mňa nostalgia z detstva .....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Stanóó, ešte si nemal nagrcané na aute...tá tatarka bola pekne zákerná, lebo som najrv nevedela, že čo to je...to stierače urobia porádek
nie lujzi- nagrcané som ešte nemal na aute..., zatial teda...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no vladino,ale nemám pravdu? nacapia tu tortičky, kávičky a podobné toto, cofotiny a to len navnadia a nič z toho-ja v tom žiadny význam nevidím- keby pozvali na takú tortičku naozaj, live -to by už bola iná káva ...
po tretej pridanej torte počas dňa by porada mala zahlásiť automaticky: cica nežer a zahodiť obrázok do koša - dávam adminovi do pozornosti - ušetrí pľac na serveri
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
no vladino,ale nemám pravdu? nacapia tu tortičky, kávičky a podobné toto, cofotiny a to len navnadia a nič z toho-ja v tom žiadny význam nevidím- keby pozvali na takú tortičku naozaj, live -to by už bola iná káva ...
No, neviem neviem, či ťa tu chapské osadenstvo pochváli, keď sem nacapíš to, po čom ti srdco piští
Uznaj, taká káva alebo koláč sa rýchlejšie a ľahšie zháňa...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
po tretej pridanej torte počas dňa by porada mala zahlásiť automaticky: cica nežer a zahodiť obrázok do koša - dávam adminovi do pozornosti - ušetrí pľac na serveri
chlapci dajte si klobásu.....

2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
chlapci dajte si klobásu.....

netrafila si rozmer
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

vsak si odrez, kolko potrebujes
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Darina1234 Pozri príspevok
vsak si odrez, kolko potrebujes
mal som čo napísať - už sú vo mne
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ale stenly má pravdu - tu dávate koláčiky, tortičky, .... všelijaké oviny a potom zakladáte 30 tém - ako schudnúť
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
srska Pozri príspevok
mal som čo napísať - už sú vo mne
ku ktorému obrázku patril komentár?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no vladino,ale nemám pravdu? nacapia tu tortičky, kávičky a podobné toto, cofotiny a to len navnadia a nič z toho-ja v tom žiadny význam nevidím- keby pozvali na takú tortičku naozaj, live -to by už bola iná káva ...
nacapíme sem holú ženu?
to ťa tiež len navnadí
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
No, neviem neviem, či ťa tu chapské osadenstvo pochváli, keď sem nacapíš to, po čom ti srdco piští
Uznaj, taká káva alebo koláč sa rýchlejšie a ľahšie zháňa...
No len vieš, lujza vie čo a jak- už 2 roky mi slubuje kávu- vždy naslubuje a potom akože nič...- ale s jej chlapom som bol už na pivečku v Alfe, milý ,príjemný chlapík-a hovorím nech dojde aj lujza- ale kde...- lujza sa vyparila a zasa nič...-ja jej už moc neverím...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
nacapíme sem holú ženu?
to ťa tiež len navnadí
ale néééééé, to netreba- už ma to tak nebaví ako ked som mal 20 rokov..., netreba...,predsa ja som už postarší pán...,hehe
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ale stenly má pravdu - tu dávate koláčiky, tortičky, .... všelijaké oviny a potom zakladáte 30 tém - ako schudnúť
ja tu takto virtuálne snívam.... ako mám schudnúť už viem.... no posledné témy založili chlapi tak neviem...neviem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No len vieš, lujza vie čo a jak- už 2 roky mi slubuje kávu- vždy naslubuje a potom akože nič...- ale s jej chlapom som bol už na pivečku v Alfe, milý ,príjemný chlapík-a hovorím nech dojde aj lujza- ale kde...- lujza sa vyparila a zasa nič...-ja jej už moc neverím...
fááákt.....no totók....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
ja tu takto virtuálne snívam.... ako mám schudnúť už viem.... no posledné témy založili chlapi tak neviem...neviem
jasné, šak ja tiež ľúbim napr. tofík
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

to lujza.j: http://www.kupujete.cz/sleva-tofik-susenky-lidl
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...citujem:...a ja ,že ma ľúbiš jak toho koňa...(šmarjá, šak ja ťa ano!!...ale zato ťa ešte nemusím mať rada...

...citujem:..lampasák...(docvaklo mi...toto som nevedela...


....áááále čouž!...aspoň fajn čas...
...jak , že nevedela...???
...prečo nevedela ...???

...neverím , že si až taká zábudlivá ....veď som Ti to aj minule vravel , keď sme spolu na káve sedeli v tom COBATTe...

Vtedy TI to NEVADILO ????.........hm , čo už ......nejak prežijem ....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tiché pubertálne tešenie - včera som Juniorovi a Marcelovi zavesila na FB fotku so zvláštnou ŠPZ a dnes je z toho téma dňa
Díky chlapci
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Nuž neviem chlapci, vždy lepšia tortička a káva na obrázku, ako sa tu do krvi hádať o politike, ktorú aj tak nezmeníme....a osobne pre mňa je to relax medzi nahadzovaním účtov...ak chcete veď aj Vy si sem dajte obrázky čo Vás bavia, lenže mám obavy, že by museli byť všetky najskôr scenzurované t.j. určité časti prelepené....
A ešte nám dobre padne ak si na nás niekto v tomto poond...m svete spomenie
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať