Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a tu niečo na večer...ani nie čajík,ale to za ním...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi neva...dávam do pľacu.... nejaké sladkôstky....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tie klobásky, luí, sú úžasná sladkosť!..nepriberá sa z nich a môžu sa aj na noc!..ty si predsa úžasná!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..tie klobásky, luí, sú úžasná sladkosť!..nepriberá sa z nich a môžu sa aj na noc!..ty si predsa úžasná!...
pepsi ved keby niekto...tak si môže ušklbnúť, len vždy zabudnem na chlebík-péčivko...ten ja iba ráno...tak keby niekto tak....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes sme boli s krpatým u vetoša, očkovanie, tabl. na očervenie + váženie 11,02kg mrcha a mi ho na rukách vláčime, ja si ho prehadzujem cez plece, už sa mi zdalo že možno má aj 10kg a on že hen 11,02kg.včera mi načal a dosť, hadicu na vodu od práčky
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Baby, to čo mi robíte? Naordinovala som si žihľavovú jarnú kúru a vy ste takéto zlomyselné ......
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hubatá Pozri príspevok
Baby, to čo mi robíte? Naordinovala som si žihľavovú jarnú kúru a vy ste takéto zlomyselné ......
takto? alebo alebo polievočka
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
dnes sme boli s krpatým u vetoša, očkovanie, tabl. na očervenie + váženie 11,02kg mrcha a mi ho na rukách vláčime, ja si ho prehadzujem cez plece, už sa mi zdalo že možno má aj 10kg a on že hen 11,02kg.včera mi načal a dosť, hadicu na vodu od práčky
..

..11 kilov?..šak to je malý slon!...šarkan má 14 a to si myslím, že je málo pažravý,lebo fakt nežerká veľa...ale hadicu od práčky by robo teda nyje..to by nestrávil...dnes aj nad mäsom z gulášu ohrnul ňufák, sviňamalá...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hubatá Pozri príspevok
Baby, to čo mi robíte? Naordinovala som si žihľavovú jarnú kúru a vy ste takéto zlomyselné ......
..

..alenošak, hub !..klobásku môžeš zajedať žihľavou, to je dietne!...a chutné...a zaleješ oroseným..celkom jarné!...
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

hubatá Pozri príspevok
Baby, to čo mi robíte? Naordinovala som si žihľavovú jarnú kúru a vy ste takéto zlomyselné ......
bóóže, tu lesklú klobaňu s tým deravým chlebom... nuž ale očista je očista.. aj mne veru škvŕŕka..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..11 kilov?..šak to je malý slon!...šarkan má 14 a to si myslím, že je málo pažravý,lebo fakt nežerká veľa...ale hadicu od práčky by robo teda nyje..to by nestrávil...dnes aj nad mäsom z gulášu ohrnul ňufák, sviňamalá...
dnes som bola kúpiť taký odpudzovací sprej lebo čo je veľa to je priveľa....ešte bol po Brunovi I. dokonca ešte bol funkčný,ale vystriekala som ho všade kde sa dalo... veru je to malá slon a to som dokonca čítala, že šteňa labroša by malo pribrať týždenne 1kg toto v žiadnom prípade, aby bol tlsťoch ako kopu labrošov je, lebo oni majú štandardne taký byť, no smola môj taký nebude....
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Uff, ešteže je piatok... hodila som si kabelku na gauč a už som ju tretíkrát pohladkala namiesto Wendy
1 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

aj mi sme boli u vetoša a môj peso / kavalier tohto času už desať ročný / inekcijka ,,klbove,, vyšetrenie a stanovená diagnóza ,,čo chcete veď už má svoje roky ,,, tak troška s mojou dcérou roníme slzy a dúfame , že v utorok po róntgeni budeme múdrejší.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a ešte ked ideš popri nich a vidíš ako im tie krémy stekajú po tele, brrrrrrrrrrrrr
v kniektorých prípadoch je to už vyškvarovanie vlastného tuku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dav Pozri príspevok
Uff, ešteže je piatok... hodila som si kabelku na gauč a už som ju tretíkrát pohladkala namiesto Wendy
skús si hodiť u mňa kabelku na gauč už by si nemala čo omylom hladkať....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rada by som videla Wendynkine očká, čo na teba hodila,keď si sa šmajchlovala s kabelkou.....lebo šarkan sa vie v niektorých prípadoch veľmo čudne kukať...napríklad dnes, som chcela, nech kukne do potoka, že je tam voda a môže sa napiť,no on na mňa, akože nešiši ti?..to je mokré, tam nyjeee...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
IVETA N Pozri príspevok
aj mi sme boli u vetoša a môj peso / kavalier tohto času už desať ročný / inekcijka ,,klbove,, vyšetrenie a stanovená diagnóza ,,čo chcete veď už má svoje roky ,,, tak troška s mojou dcérou roníme slzy a dúfame , že v utorok po róntgeni budeme múdrejší.
..

..na lúke je v našej bande kavalierka, ale tá má problémy s kĺbikmi hádam od jedného roka...držím palčáky, aby vyšetrenie dopadlo dobre..aj šarkan drží labky..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...luííí, kedy budú fotečky?..aj detstvo čoklíškovi prejde a ani ho nebudeme vidieť, ako rastie!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...rada by som videla Wendynkine očká, čo na teba hodila,keď si sa šmajchlovala s kabelkou.....lebo šarkan sa vie v niektorých prípadoch veľmo čudne kukať...napríklad dnes, som chcela, nech kukne do potoka, že je tam voda a môže sa napiť,no on na mňa, akože nešiši ti?..to je mokré, tam nyjeee...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...luííí, kedy budú fotečky?..aj detstvo čoklíškovi prejde a ani ho nebudeme vidieť, ako rastie!..
pepsi toto nie su žiadne výhovorky, ako sme išli tetošovi...tak som spravila dve foto s deckom, ale sú daleko...teraz som ho chcela bez šance...ked prídeš uvidíš čo to je za krpatú mršku.... ale decko ho prihlásilo do nejakej súťaže, tak rozmýšľam , že by som to tu mohla nejako dať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať