Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..lebo to už nie je o láske z zvieratkám, ale o peniazoch...a to je svinstvo riadne veľké...
ano lebo ceny za operácie sú katastrofálne......a niektorý sa jednajú ako na trhu.... kamarátova mama má dvoch kocúrov teraz jeden príšiel po bitke s vyvaleným okom boli s ním na nejakej klinike že vyrezať oko 300e,potom pozreli na jeho mamu 70r, tak že za 200e, nakoniec povedala že ona si to ešte rozmyslí, išli inde v rámci BA, tam sa mu z okom popiplali a zachránili, či bude funkčné ukáže čas.... tak si potom si vyber
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pamodaj stastia, zenicky, psy a ich ini milackovia. Neviem, ci k nim patria aj manzelia ... pepsina uz urcite trenuje hafkaca po okolitych lukach, bohynu, tie psy zenam prospievaju, mladnu, opeknievaju, ani umret nechcu. Deti, ked chcu dedit, ich snad musia zastrelit, otravit, prebodnut a utopit, ako Rasputina. Aj moja bosorka uz vstala, ide varit alabutovi kavicku, smotanku som uz pozbieral, pepsi ahoj. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...to takto ráno také strašenie, alabutík, som sa musela zobudiť, lebo tvoj krásny pozdrav šarkan preštekal vo svojej reči priamo do môjho spiaceho ucha!..potvor jeden,na lúke sa choval úplne distingvovane a pratal sa domenko, neviem, prečo, asi dočítať tvoje písmenká...a umret sa veru nechystám, hada musím vypratať z domu, v piatok ide do Fínska za robotou, je mi z toho ťažko, lebo to neny za rohom a had je had!...a ništ deleno tromi je furt len ništ, takže ma treba zachovať čo najdlhšie,v tom sa stádo zhodlo už dávno...
...a tak ti prajem krásny deň, láskovú kaficu od alabutky, ktorá ťa možno obskakuje ako sulejmana, (a kdohovie, ako chutí kafica, podaná s láskou až pod hubu)...
...a ostatným tiež pohodovú stredu, nech vás ništ nenaondie..asi tak ja...
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Jednohubky.

http://varecha.pravda.sk/uploady/vel...cie-stehna.jpg
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a naša Bionda je už v porádku, akomtakom, cíti sa dobre, očakáva návštevu pána doktora a vraj pohľad na pekného chlapa poteší..nuž tak, všetko je na tej najlepšej ceste ...dúfam, že aj u našej Danielky to tak bude...
..a maturanti dnes píšu jazyk...to je dosť!!..tak držíme palčáky aj labky všade, kam treba...

(alabutík, na varechu ja nechodím, stihol by ma trafiť šlak z tolkých dobrôt a to radšej nyje...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vsade plno snehu, idem kupit nejake zakorenovace, foliu, zasadim alabutke v obyvacke zo 300 kapust, zopar paradajok a nejake bylinky, mozno papriku, neviem, ci nie je neskoro. Mal bysom zacat chovat sliepky, sice za jednu ma ozenili ale zlate vajcia nenesie. Podla doporucenia dr. Svacinu si este slahnem povinnych 10g alkoholu, pozbieraj si fidlatka a hajde, alabut, hajde. :-)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pobavila ma predpoved Havelku pre Slovensko v Teleráne.Iba dúfam,že sa trafil tak ako do výsledku 99%.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Mna by zaujimalo, kto je najvacsim producentom polystyrenu v SR, respektive, ktora rodina? :-)
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

...dnes som veeeeľmi smutná - dcére končí absolventská prax u nás v robote, takže sme posledný deň v jednom kancli... Bol to pekný polrok, každý deň ráno spolu do práce (ani by som sa kedysi nebola nazdala, že budem pracovať spolu s dcérou...) Od zajtra nastupuje do svojej prvej naozajstnej práce - viem, že to zvládne, ale momentálne vnímam hlavne jej obavy, no veď - začína sa pre ňu ozajstný život, a to teda nie je med lízať...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Mna by zaujimalo, kto je najvacsim producentom polystyrenu v SR, respektive, ktora rodina? :-)
..

..obávam sa, že polystyrén, taký v tých drobných guličkách sa tvorí niektorým pri odumieraní mozgu, aby im tam nezostal prázdny priestor..no a pri nadmernom množstve guličiek osoba , ktorá nemá nič čo by použila na myslenie, nerobí nič, aby nevyšla z cviku....perspektíva 300kapustových priesad -kurňa, tá spotreba vody na polievanie..jouuu...pozdrav alabutke...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zimama Pozri príspevok
...dnes som veeeeľmi smutná - dcére končí absolventská prax u nás v robote, takže sme posledný deň v jednom kancli... Bol to pekný polrok, každý deň ráno spolu do práce (ani by som sa kedysi nebola nazdala, že budem pracovať spolu s dcérou...) Od zajtra nastupuje do svojej prvej naozajstnej práce - viem, že to zvládne, ale momentálne vnímam hlavne jej obavy, no veď - začína sa pre ňu ozajstný život, a to teda nie je med lízať...
..

....šmarjááá, zim, za pol roka si mohla prísť na to, že tvoje decko je schopné samo existovať!..neboj ništ, nestratí sa, any keď ťa nebude mať za zadkom každý deň...držím decku palčoky v novej robote...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Vsade plno snehu, idem kupit nejake zakorenovace, foliu, zasadim alabutke v obyvacke zo 300 kapust, zopar paradajok a nejake bylinky, mozno papriku, neviem, ci nie je neskoro. Mal bysom zacat chovat sliepky, sice za jednu ma ozenili ale zlate vajcia nenesie. Podla doporucenia dr. Svacinu si este slahnem povinnych 10g alkoholu, pozbieraj si fidlatka a hajde, alabut, hajde. :-)
..

..alabutík, ty vieš tej alabutke tak krásne vyznať lásku...šťastná to žena...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dzifka: Neška mam operaciju šerdca.
Chlapec: Ja znam.
Dzifka: Ľubim ce!
Chlapec: Ja tebe vecej. Oveľa vecej!
...Po operaciji, kejdz še dzifka prebere, je pri nej len ocec.
Dzifka: Dze je?
Ocec: Ta ti neznaš kto ci daroval to šerdco?
Dzifka: Co? (rozreve sa)
Ocec: Robim srandu, išol še visrac.


=============================================


On: Ty ši taka škareda..
Ona: A ty zaš ožarty...
On: Aľe mne to do rana prejdze...




Co bi ši zrobela, kebi še stala taka náhoda, že me najdzeš v poscelis
druhu?"
Ona reaguje otazkou : "A ty co bi ši zrobel, kebi ši mne našolv posceli s
druhym?"
Manžel hutorí: "No ta pozor moja! Sebe nemiľ nahodu s kurvením."

================================================


Do bytu manželov še vkradne jednej noci zlodzej. Kedz ho objavia manželia,
zlodzej priskočí k žene a nož jej priloží k hrdlu:
- Jak še volace? Chcel by mi znac meno svojej obete.
- Alžbeta - hutorí žena s roztrešenim hlasom.
- Hmmm, moja mama še tiš volala Alžbeta. - hutory zlodej - Neznam zabic
dakoho, chto mi ju pripomína.
Potom pridze k mužovi:
- No a tebe jak volaju?
- Volám še Filip, ale kamaraci me volaju furt Alžbeta...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som fčul len tak nazízla do knihy tvárí, čili face, a tam klikačka na našich malých poraďákov..rozmýšlam, prečo to tie baby aj nedajú sem, však sú to aj naši krásavci...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ako citam tak niektory ekonomovia maju dost blbe napady,zdanit uz tak mizerne dochodky nad cca 300 eur,keby to aspon bola hranica nad 600 eur http://ekonomika.sme.sk/c/6298415/ek...dochodkom.html
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

trisestri Pozri príspevok
ako citam tak niektory ekonomovia maju dost blbe napady,zdanit uz tak mizerne dochodky nad cca 300 eur,keby to aspon bola hranica nad 600 eur http://ekonomika.sme.sk/c/6298415/ek...dochodkom.html
zdanit dochodok? chore!!!!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..zdaniť dôchodky, no, to je najjednoduchšie dokázateľný príjem, ktorý dáva štát, tak prečo by si to nedal zaplatiť?..teraz by to bol dosť veľkýá humus, myslím, že toto neprejde...myslím, že robo zostane pri svojich nápadoch a vezme zdravotným poisťovniam zisky z peňazí poistencov, ktoré im aj tak nepatria, no a potom sa uvidí...dnes je streda, v stredu ani tráva nerastie, tak ani ja s politikou nechcem dnes nič mať...
..idem držať palčáky môjmu decku,ponúkli mu robotu, na ktorú čakal...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

my ideme pomaly vetošovi aj moj chlap do frčal na pár hodín...
6 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Môžete prosim zahlasovat za moju krstnu dcerenku-moje slniečko? dakujem vopred :-) http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/10637
a este v jednej kategorii-prosiiiiiiiiim
http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/8826
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aj ja, aj ja sa hlasim k pepsine do sluzby. :-)
vlcsnap-2012-03-14-11h50m27s217.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať