Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
evuš Pozri príspevok
..no vieš, Pepsi, zbytočne sa nerozčuluj, škodí to kráse a Ty scéš byýýýť furt pekná, tak sa nevzrušuj.... od takého vetoša-mäsiara treba odísť a pekne praštiť dverami, aby sa mu skelnené vitrínky rozsypali ako kocky z lega.... no šťull nám to nepomóóže, tak aspoň myslime pozitívne a posielajme tú správnu energiu nášmu psiemu kamošíkovi a aj Luj potrebuje povzbudiť... a ak predsa sa rozhodnéééš ísť kopnúť do toho blba, idem s Tebóóu - naposledy som zmastila chlapa v 2. ročníku na ZŠ /on bol chudák iba 4.ták/ , takže oprášim minulosť
.

..ja pre belmondíka kludne budem najškaredšia, to lui velmi dobre vie..ale som rada, že si kamoška, spoločne toho vetoša iste upresníme na najlepšiu cestu k vyliečeniu správnou metódou...díkyti...a čo sa týka úderu, ten, čo naposledy odo mňa dostal po papuli, zrovnal 7 stolov za sebou, takže, nejdem sa chváliť, ranu mám dobrú a presnú a kuwňa, vtedy ma ruka nebolela!!...
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

buchač Pozri príspevok
...kua .....že nasratý som statočne .........píííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííp. .....

Chalúpku moju som našiel jak po povodniach ...pukol vodomer , bohvie kedy .....vody mám " dostatok " ......
Buchy dýchaj, aj mne sa to stalo prvého. Ináč máš poistenú chalupu? Možno ti poisťovňa škody preplatí.

Ináč čudné, lebo mrazy dávno boli, a tiež po oteplení sme zatopili ulicu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...kua .....že nasratý som statočne .........píííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííp. .....

Chalúpku moju som našiel jak po povodniach ...pukol vodomer , bohvie kedy .....vody mám " dostatok " ......
..

..no, hlavne že ti ide elektrina a oznámil si nám to, už si mohol aj pozvánku, aby sme prišli pomôcť upratovať....a navigáciu...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
.

..ja pre belmondíka kludne budem najškaredšia, to lui velmi dobre vie..ale som rada, že si kamoška, spoločne toho vetoša iste upresníme na najlepšiu cestu k vyliečeniu správnou metódou...díkyti...a čo sa týka úderu, ten, čo naposledy odo mňa dostal po papuli, zrovnal 7 stolov za sebou, takže, nejdem sa chváliť, ranu mám dobrú a presnú a kuwňa, vtedy ma ruka nebolela!!...
...no Pepsi vidím, že náturu máme podobnú... ja tiež, keď sa naštvem viem byť zvíře....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
...kua .....že nasratý som statočne .........píííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííp. .....

Chalúpku moju som našiel jak po povodniach ...pukol vodomer , bohvie kedy .....vody mám " dostatok " ......
Juri, nádych, výdych, neboj prežiješ, viem, že Ťa to nasr...o, ale čo tak na zimu obaliť vodomer? Vody máš dostatok, ale aj faktura bude statočna nie, že by som Ťa chcela ešte naštvať....je mi to ľuto, mal si to pekne urobené...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...kua .....že nasratý som statočne .........píííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííp. .....

Chalúpku moju som našiel jak po povodniach ...pukol vodomer , bohvie kedy .....vody mám " dostatok " ......
No aspoň nie som sám, som hovoril že som jediný blb ktorý ho dosť nezateplil, priprav si cca 70€
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Mňa zasa dnes potešili tety na našom DU, dohody na el. podávanie mi zobrali všetky bez problémov, ale že kedy budú fungovať... a jeden subjekt má povinnosť prvýkrát súhrnného výkazu....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

pavol54 Pozri príspevok
No aspoň nie som sám, som hovoril že som jediný blb ktorý ho dosť nezateplil, priprav si cca 70€
To fakt? Toľko stojí výmena vodomera? Tedaaaaa ešte že poisťovňa plnila čosi už takže to vykrije aspoň ten vodomer.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... a zaplatit vodu, ktora unikla. :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
....

no ja by som celého veterinára poslala doniekam!!...to je aké chovanie , zviera tomu nerozumie a ty si si čím zaslúžila, aby on tvojho belmondíka urážal?..kopla by som ho!!...
pepsi tento vetoš ku ktorému chodíme momentálne, nie je kardio, len zistil že srdce nebije ako by malo tak preto MVDr.Fico-kardiolog, lebo sme plánovali rtg klbov ktoré je pod narkozou, len momentálny stav je taký že už je vlastne jedno ako by kardio vyšetrenie dopadlo, musí ho operovať, narkozu povedal že dá takú že bude mať na zreteli že je tam problém...dokonca je možné že jeho klby ani neboli ale ten nádor na prostate tlačil tak že vykazoval znaky bolesti klbov...
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
pepsi tento vetoš ku ktorému chodíme momentálne, nie je kardio, len zistil že srdce nebije ako by malo tak preto MVDr.Fico-kardiolog, lebo sme plánovali rtg klbov ktoré je pod narkozou, len momentálny stav je taký že už je vlastne jedno ako by kardio vyšetrenie dopadlo, musí ho operovať, narkozu povedal že dá takú že bude mať na zreteli že je tam problém...dokonca je možné že jeho klby ani neboli ale ten nádor na prostate tlačil tak že vykazoval znaky bolesti klbov...
Lujza, myslím, že taká inhalačná narkóza je šetrná, pesa nezaťaží, naša ju mala pred 3 rokmi, dokonca v 15 rokoch jej dávali dole zubný kameň v narkóze. Držím moc prsty, verím, že bude dobre.
4 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Jáj bože, naši známi dali tiež svojmu peskovi odstraňovať zubný kameň a všetky zúbky mu vypadali. Také sa peskovi prihodí, čo už potom z takého života na kašičkách...

A nesmejte sa, toto bola hotová tragédia, pesko je už na pravde božej...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

danushka Pozri príspevok
Jáj bože, naši známi dali tiež svojmu peskovi odstraňovať zubný kameň a všetky zúbky mu vypadali. Také sa peskovi prihodí, čo už potom z takého života na kašičkách...

A nesmejte sa, toto bola hotová tragédia, pesko je už na pravde božej...


Ja poznam podobný prípad,

spolužiak mal psa ktorý mal toĺko rokov ako on,

ked spolužiak odišiel študovať na VŠ , dali chudáka psa zastreliť

pes nevedel chodiť , hluchý bol uplne a nevidel

ale jesť mu stále chutilo, napotvoru....
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vykaslat sa na poistku, ked ma potom clovek tolke starosti. Je to podobne ako s Krasnou Horkou. Ja mam pre tieto ucely hlavny ventil vonku aj dnu a potrubie dokazem spustit do trativodu (studne) v pivnici. Trativod sa mi uz dvakrat osvedcil, ked ma jarne snehy alebo burka cez suseda zatopili. Navyse som urobil este jednu jamu za chalupou, kde padne sneh a nemusim ho odkydavat a druhu pri brane, kam hadzem sneh a zaroven ma chrani pred vytopenim z ulice. Okolo ja hruba vrstva strku a volne polozeny prirodny kamen, cize aj pocas najvacsich buriek mozem chodit v slapkach. Po zahrade vysypem chodniky pilinami a okopavam aj pocas dazda, celkom ho mam rad. :-)
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...dýcham...už som aj rodinu oboznámil...dýchajú aj oni statočne ...
...mám...len debil by nemal a ja medzi nich v týchto ohľadoch nepatrím...

...elektrina chvalabohu ide ...ja na chalupe občas aj na PC pracujem , holt biznis je biznis ...
...pozvánky na návštevu mojej chalupy posielam len priateľom.............

...vodomer cca 30 €...
blb som , priznávam .....aj moja chyba bola ,no nie o zateplenie šlo ...

...poisťovňa zacvaká , ja si svoj majetok vážim a preto aj dosť vysoké poistné platím ...

...aj to bude ......to je tá najmenšia položka , ktorá by ma srala ......viac som dal na chlat , ako zaplatím za účet uniknutej vody ..........




...ozaj .......ďakujem za podporu ...." fakt si to cením "....." úprimne , normál mám lepšiu náladu " ........asi tak , ako tie poniektoré pindy poniektorých okolo tých miláčikov .........
preto som písal že cca 70 lebo údajne závisí od výjazdu montážnej skupiny ak sa spoja cesty tak tie náklady vraj rozúčtujú
inak mne striekal hotový gejzír a hodiny nič takže to prasklo pred "črevamiI" ale ja ich mám v šachte a prišlo sa na to až pri odpočte, ešte že mám dve odberné miesta
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
veď sa nehovorí že všetkým bude zdanený, len tým čo bude vyplatený nad... čo je pod alebo vôbec, tých sa to netýka.
Presne tak! Všetkým, ktorí budú mať pod - tak tým zdania (šak vecej viberu, bo ich je vecej - totich nad je meňej).


Inak som čítal o Kránej Hôrke a našiel som čísla účtov (sú tri - ale najistejšie je pre múzeum) - tak som trochu "prikvapol" prevodom 10€.

Združenie miest a obcí Horného Gemera - 5026566857/0900
nadácia Linaje - 2920872310/1100
Slovenské národné múzeum - 7000443743/8180 alebo zo zahraničia IBAN SK20 8180 0000 0070 0044 3743, SWIFT SUBASKBX
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...dýcham...už som aj rodinu oboznámil...dýchajú aj oni statočne ...
...mám...len debil by nemal a ja medzi nich v týchto ohľadoch nepatrím...

...elektrina chvalabohu ide ...ja na chalupe občas aj na PC pracujem , holt biznis je biznis ...
...pozvánky na návštevu mojej chalupy posielam len priateľom.............

...vodomer cca 30 €...
blb som , priznávam .....aj moja chyba bola ,no nie o zateplenie šlo ...

...poisťovňa zacvaká , ja si svoj majetok vážim a preto aj dosť vysoké poistné platím ...

...aj to bude ......to je tá najmenšia položka , ktorá by ma srala ......viac som dal na chlat , ako zaplatím za účet uniknutej vody ..........




...ozaj .......ďakujem za podporu ...." fakt si to cením "....." úprimne , normál mám lepšiu náladu " ........asi tak , ako tie poniektoré pindy poniektorých okolo tých miláčikov .........
.

...fakt sa nebojím, žeby som bola niekedy s tebou priateľka...len som ponúkla pomoc...aj keď len "akože"...a to ponúknem aj nepriateľovi, ak potrebuje......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft Pozri príspevok
Presne tak! Všetkým, ktorí budú mať pod - tak tým zdania (šak vecej viberu, bo ich je vecej - totich nad je meňej).


Inak som čítal o Kránej Hôrke a našiel som čísla účtov (sú tri - ale najistejšie je pre múzeum) - tak som trochu "prikvapol" prevodom 10€.
vraj jediný zbierkový je na štátnej pokladni píše mazanová v inom diskusnej téme aby sme nenaleteli
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať