Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak a prvá várka konárov zo záhrady je fuč. Bolo toho toľko, že na veľkom traktore zobrali asi iba 2/3 a zbytok prídu zobrať v pondelok.
Potom sa bude orať a môžeme sa hrabať v zemi ako krčice

Tuším sa neteším, ale rajčinka, paprička, priamo z koreňa... hmmmmm mňam
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
A čo tak asi robí malý Belmondík?
h41598.jpg  
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ala, môj ocko je nešťastný, vlastnoručne zasadené, prepikírované a krásne vyrastené priesady papriky v počte cca 150 ks mu prízemným mrazíkom odišli
venuje sa tomu od začiatku januára a teraz nič z toho
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

tolko, tolko ma sb otravoval, aj mak pomlel az nakoniec som pristala a strudla je hotova..jedna makova s ceresnami a druha tvarohova s hrozienkami..ponuknite sa

DSC00832.jpg  
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
A čo tak asi robí malý Belmondík?
Ala, ani nehovori na še vchodové dvere sú čalunené do kedy neviem....tento mrchoš krpatý všecko hryzie.... toto je úplne iný temperament ako starý Bruno, ja len čumím v nemom úžase ale ked ho zoberieš na ruky tak úúúplné neviniatko tak sa pritúli...strašne je milený....ale hned to zabije tým že ťa vyhryzie, vyšteká a iné fajnovosti vystrája
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lui - však ako šteniatko - musí byť všade, všetko vidieť a ochutnať - musí byť zlatý
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

u nás taký vetrisko fučí, normálne mám strach
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
Ala, ani nehovori na še vchodové dvere sú čalunené do kedy neviem....tento mrchoš krpatý všecko hryzie.... toto je úplne iný temperament ako starý Bruno, ja len čumím v nemom úžase ale ked ho zoberieš na ruky tak úúúplné neviniatko tak sa pritúli...strašne je milený....ale hned to zabije tým že ťa vyhryzie, vyšteká a iné fajnovosti vystrája
..

..bábatko-nebábatko, nedovol mu všetko hrýzť!!!...lebo mu to zostane, bude to mať ako na skrátenie dlhej chvíle!...potrestaj ho a dávaj pozor,hlavne, keď zostane niekde ticho šklbať!...na hryzenie mu otrč kosť, kupovanú pre psíky,alebo , ja som dala šarkanovi vyvarenú špikovú kosť bez špiku, a tú drvil, potom neskôr orýpal malý paroh, teraz už má druhý...
...a jedno miesto v byte urči ako "kút"..keď niečo vyvedie, tak ho pošklb trošku medzi ušká a odvleč na miesto, za trest...a neboj, rýchlo si zvykne nerobiť neplechu..
4 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j Pozri príspevok
Ala, ani nehovori na še vchodové dvere sú čalunené do kedy neviem....tento mrchoš krpatý všecko hryzie.... toto je úplne iný temperament ako starý Bruno, ja len čumím v nemom úžase ale ked ho zoberieš na ruky tak úúúplné neviniatko tak sa pritúli...strašne je milený....ale hned to zabije tým že ťa vyhryzie, vyšteká a iné fajnovosti vystrája
lui aj nas bredopito hryzol, ked sa mu clovek nevenoval, hlavne nohy na stolickach a posledne bolo, ked bol sam doma a dostal chut na kozenny obsec mojej sandaly..to veru aj dostal, ale doma ho davali do svojho domceka..treba ho riadne vyhresit, on si zapamata a bude posluchat..chce to cas..neboj prejde to
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo sa mi dnes , stalo ma potešilo II......?????

...žiadne kávy a koláče , ale fakt , že ako sa rýchlo poisťovňa realizovala ............
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pamatujem, ja som chodila po šarkanovi ako stíhačka, lebo to tiež bolo iné kafe ako pepsikoláčik...ten bol kluďas a sám partia pre seba...Robin-kde čo vypitvať, odhryznúť, kredencové dvierka mu chutili viac než šniceľ!...ale už je to za nami, už zostal len paroh a kosti....ale chvíľu som ponožky nevyhadzovala do koša, ale boli z nich handrové loptičky, na každom kroku po celom byte...no už sme slušný pes!...ešte sa tak odnaučiť štekať po každom, kto je vyšší ako meter!!...ale aj národ sa už trochu "počlovečil", pokecajú s ním a šarkan štekááá..a šteká...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

2, 4, 23, 38, 46 a "Mega Ball" 23-tak tieto cisla vediet pred par dnami
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..pamatujem, ja som chodila po šarkanovi ako stíhačka, lebo to tiež bolo iné kafe ako pepsikoláčik...ten bol kluďas a sám partia pre seba...Robin-kde čo vypitvať, odhryznúť, kredencové dvierka mu chutili viac než šniceľ!...ale už je to za nami, už zostal len paroh a kosti....ale chvíľu som ponožky nevyhadzovala do koša, ale boli z nich handrové loptičky, na každom kroku po celom byte...no už sme slušný pes!...ešte sa tak odnaučiť štekať po každom, kto je vyšší ako meter!!...ale aj národ sa už trochu "počlovečil", pokecajú s ním a šarkan štekááá..a šteká...
pepsi neuveríš, ale toto ako cez kopírak preto som z toho
len moje decko mohlo byť rýchlejšie, lebo ona kým sa oblečie hodí ciky a kaky doma zase mi to príde ako čo si nevybavím a nespravím sa nemám...akurát zaspal.... už sa tu vypasoval asi zo všetkým a čo najväčšie to najlepšie... aspoň sa unavil
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mne už oči odchádzajú - som prečítala že REZIDENTOM - prvé čo ma napadlo - ktorého štátu?
profesionálna deformácia
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
Ala, môj ocko je nešťastný, vlastnoručne zasadené, prepikírované a krásne vyrastené priesady papriky v počte cca 150 ks mu prízemným mrazíkom odišli
venuje sa tomu od začiatku januára a teraz nič z toho
kedy bol prízemný mráz aspoň ja som ho nezaregistroval, ale ak bol len taký že len lístky zošlahlo tak treba počkať možno sa z boku obnoví nám sa raz takto stalo na kuse inak teraz bez plachty dať papriku von chce poriadnu dávku odvahy riskovať
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..bábatko-nebábatko, nedovol mu všetko hrýzť!!!...lebo mu to zostane, bude to mať ako na skrátenie dlhej chvíle!...potrestaj ho a dávaj pozor,hlavne, keď zostane niekde ticho šklbať!...na hryzenie mu otrč kosť, kupovanú pre psíky,alebo , ja som dala šarkanovi vyvarenú špikovú kosť bez špiku, a tú drvil, potom neskôr orýpal malý paroh, teraz už má druhý...
...a jedno miesto v byte urči ako "kút"..keď niečo vyvedie, tak ho pošklb trošku medzi ušká a odvleč na miesto, za trest...a neboj, rýchlo si zvykne nerobiť neplechu..
snažím sa ako blázon...ponožky narobené...ešte pridám...tenisáky povytahované čo boli zapadnuté, vytiahla som aj po starom "B" nejaké pískacie na kúsanie...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

to aka je uroven vysokych skol u nas????

cez tyzden chcel niekto pomoc s podnikatelskym planom na bakalarku, a dnes vystudovany enviro manazer nevie kde urobi akreditaciu
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Paly prihlas do 3 ky svoju farmu,porobia ti a este aj dostanes dobry honorar
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

jeden študent sa mi pochválil že diplomovku spravil pomocou CTRL C a CTRL V zo 4 iných diplomoviek
kde sú tie časy keď som si musela naštudovať tému, odsedieť v knižnici mrte hodín pri vyhľadávaní podkladov...
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať