Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska ty had!...nabudúce povedz, že sú to domáce...!!!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...a nemáš ešte dovolenku?..pár dní, aby si zvykol, bolo by to lepšie..alebo sa hod na marodku na týždeň...
chodia po kontrolovať.... asi niečo budem musieť zajtra v robote poriešiť...sa budú tešiť
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Lujzi, želám pevné nervy. Ja som mala tiež dovolenku, v robote sa smiali, že som si zobrala materskú na šteňa

Od šiestej som bola mimo internetu, dobrovoľne. Povedala som si, že sa idem vycvičiť na sobotu

A spravila som dve "krašlice", zajtra ofotím, dnes sa mi už nechce, aj starý si ťuká na čelo, že ťukám do klávesnice.
Tak brú!!!
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dobrú, aj ja zabalím - došiel mi toner, papier, aj elán
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lujza.j Pozri príspevok
ako vieš, že ide po kábloch vlastne po všetko..... čo mu je na dosah.... decko zase v noci nebude doma....zajtra budem asi už na nejakých povolených "drogách" včera zaspal cca. o 22,30h myslela som že to nebude na dlho tak som čakala, ale okolo 23,45h som zadrielama o 01,30h som už šmykala von...potom o 04,30h a potom 05,30h.potom ostal asi do 06,45h na hodinu možno ani nie sám kým prišlo decko z nočnej ked prichádzal tak už na 2posch. počula aký cirkus robí.... susedia ma budú ešte viac milovať...
profesionálna deformácia.... pri robení daňových priznaní mám zostrený 6. zmysel na dianie v cudzích domácnostiach.... tak malé šteňa je nezbedné, manželia sa vadia, kto zapotrošil doklady, igelitkári sú časoví miliardári a tak podobne....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám...želám pohodu a dobré nervy pri donáškach od igelitkárov na poslednú chvíľu...káva je už na stole, aj čierny rožtek, syrík, rajča a talamka...takže, raňajky sú základ dobrej nálady na celý deň, k tomu jeden-dva úsmevy a v pohode prežijeme aj piatok....alabut už iste prerýloval tú jeho plantáž, kapusta a rukola sú zasadené, stromčeky malú letný šat, tak tiež mu nejaké raňajky pošlem letecky, no a ak by niečo, tak reklamácie, stavy, nervy a dupot tu...
...a dobrá správa, brusel nám vráti 3a pol miliardy eur, takže na kávu bude
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

..no a ak by bolo málo
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nestíham...som sa dnes nalenivo zobudila...a vonku prší, neni sa kam ponáhľať...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ivana Š Pozri príspevok
moja, to nemyslia vážne?
nebudú, podanie DP je do 02.04.2012
a potom mám takého no nenazvi ho - že debila- že debila ?
nie preklep, schválne som napísala takto , je 29.03.2012 a on nemá doklady?
no doklady sa našli - u inej účtovníčky, ktorá mu už DP spracovala
jeho mamička totiž našla doklady ne jeho stole cca pred 2 týždňami, ľakla sa asi že už je neskoro tak dala vypracovať známej a hneď aj podala.
to ma nenasrďuje že u inej,
len sa divím, z akých počiatočných stavov tá druhá vychádzala, keď všetko z predchádzajúcich rokov má u mňa
som zvedavá, čo na to povie DÚ
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

... neviem či je to na potechu či na zlosť.... u nás všetko biele zasnežené.... aj teraz padá... tak posielam zázvorový čajík s medíkom na zohriatie...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nám by sniežik nevadil, ani prš nám nevadí...vôbec nič nám nevadí, hlavne že sa ide von!...
...alabutík, vitaj, ako bolo na plantáži?..už ti hádam posadené nezamrzne, tento sneh je len taký poprašok, aby sme nezabudli, ako vyzerá...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja teda už neviem, najskôr nás to rozmaznáva teplúčkom a teraz toto???

Zima, drkocem zubami. To nie je taká zima ako keď mrzne.
Je hnusne sychravo, na očiach mám 5 kilové kvichty... juj to bude deň!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..posielam vám slniečko!..vykuklo, potvora jeden slnko! a ani nechcite vedieť, čo videlo!...any sa nejdem jedovať!...tak vám z neho posielam viac než 3/4 ...nech kuká u vás..tak asi
Naposledy upravil pepsikova : 30.03.12 at 08:53
5 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

lujza.j Pozri príspevok
ako vieš, že ide po kábloch vlastne po všetko..... čo mu je na dosah.... decko zase v noci nebude doma....zajtra budem asi už na nejakých povolených "drogách" včera zaspal cca. o 22,30h myslela som že to nebude na dlho tak som čakala, ale okolo 23,45h som zadrielama o 01,30h som už šmykala von...potom o 04,30h a potom 05,30h.potom ostal asi do 06,45h na hodinu možno ani nie sám kým prišlo decko z nočnej ked prichádzal tak už na 2posch. počula aký cirkus robí.... susedia ma budú ešte viac milovať...
Luji,

to chce materskú, ja som mala pri našom 3 týždne dovolenky, našťastie to bolo cez vianoce, takže som mala ešte plus týždeň , tiež vystrájal všetko a skúšal nervy či vydržím dlhšie ja, alebo on....drž sa....
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kafica popoludňajšia narodková sa podáva, tak friško navigáviu prosím, lebo už nalievam do kotlíčkov, tak nech vám nepooblievajú okná...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a toť ešte pre mlsnejšie jazýčky, vyberte si, kto akú má rád...

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a tu ešte pre tie z vás, s ktorými sa váha nerozpráva a čoklís môžu vždy...


..no to len tak, pre chuť...nyje že zbehnuté plavky zvalíte na mňa
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a ak by predsa len bolo málo, tak dám ešte zopár najlepších...prosím, hamipapi a nekukať na váhu, tieto sú komplet dietne...http://www.google.sk/search?q=z%C3%A...w=1024&bih=629
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

čokoládku si dám, nech na mňa váha báraj aj kričí

a som sa zasmiala dobre - teta lúšti krížovku a pýta sa ako sa inak povie orgazmus,
my sme sa pozreli po sebe, že toto je v krížovke ? a že možno vrchol? to jej tam nesedelo lebo to malo byť na štyri písmená
lepšie som sa prizrela a tam bolo - organizmus
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

.dnes bolo u nas v meste rusno a veselo..hukali sireny..najprv ciganka kricala..daj sem tu kabelku {ona ukradla a este dievcinu spravila zlodejkou}..vonavku nukali zadarmo a ked sme odmietli, riadne nam vynadala..no hruza a policajtov nikde..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať