Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...lui, ak si ešte tú kafu nemala, tak ja ti tak potichučky donesiem, treba využiť čas, keď likvidátor spí...je neskutočný,zlatýýý...
...tak dám aj sem poobedňajšiu kávu, šťastie, že mám pomletú,lebo šarkan tiež trávi siestu... pri šulíkovi a hruškovskom...aj plašku môže...celkove politiku má rád, šarkaniak jeden...najlepší bol, keď hruško vysvetloval šulkovi rozdiel medzi ich vládnutím...no, pohľad pre bohov, šulo s hrušom by sa hanbili do červena
...aj vám prajem pohodu...ale najprv prechádzku, vonku je čerstvo, fučno a slnečno...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
No, hafan ranny stres prezil, aj ty, teraz mozes uzivat krasy nedelnej kuchyne. Svieti slniecko, zajtra idem skontrolovat, co mi vyklicilo. :-)
..

..prababka mojho exmanžela vždy tvrdila, že sadiť sa má, keď už mesiac nemá v mene písmeno "R"...potom nie sú škody, pôda je pripravená...sadiť teda treba v máji, neviem, kam si sa chamtal,apríl je besný...no ale nech máš tie škody čo najmenšie...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dnes ma potešilo moje decko...má akurát dnes 25 rokov...tak sme si pospomínali pri káve a čoklíske, postískali sa, poplakali ,poutešovali sme sa a nakoniec sme zapálili sviečky, lebo dnes je rok, čo nám odišiel pepsikoláčik do psieho nebíčka..
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ivana Š Pozri príspevok
jeden študent sa mi pochválil že diplomovku spravil pomocou CTRL C a CTRL V zo 4 iných diplomoviek
kde sú tie časy keď som si musela naštudovať tému, odsedieť v knižnici mrte hodín pri vyhľadávaní podkladov...
Vtedy by nás ani nenapadlo také niečo robiť. Tiež som na nej makala dosť dlho - práve sa robilo veľké prepúšťanie v závode a hľadala sa nová organizačná štruktúra. Tak mi to závod zadal ako tému diplomovky. Vedúci diplomovky zo školy mi povedal, že som málo odvážna pri rušení pôvodných miest a vedúci závodu mi zase povedal, že mám veľké oči, lebo tak málo ľudí by závod nedokázalo riadiť. Nedalo sa vyhovieť každému a taká téma sa ani nedala opísať od nikoho. Vtedy som ju písala sama na požičanom písacom stroji od včera do rána, lebo ráno si prišli zobrať písací stroj. Popritom som kreslila schémy - všetko sama. Bola to drina - dnes sú výhodou PC a ešte sa tým budúcim absolventom ani rozmýšlať nechce. Kam to spejeme?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skočil som sem len na skok -dnes akosi nemám náladu. Moja 3/4 dnes šla na pohreb bratrancovi (a toho som niekedy mal na kolenách ako malého špunta). Chlapčisko sa pred rokmi "spustilo", šlo zlou cestou a takto dopadol. Najskôr alkohol, potom drogy, keď si uvedomil, do čoho sa dostal, bolo neskoro. Ani odvykačka nepomohla (sám na ňu šiel, ale po 14 dňoch to ukončil). Dospel do nezvratného štádia a začali odchádzať všetky orgány.
No - už to má chlapec za sebou (len 34 rokov mal)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Blbá nedeľa, kamošku zrazilo zo zadu auto... Chodí behať a nejaký tupec si ju nevšimol... Zbytočne sa zásobila reflexným oblečením... Našťastie si to odniesol iba krk a hlava... iba sa obúchala...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Skočil som sem len na skok -dnes akosi nemám náladu. Moja 3/4 dnes šla na pohreb bratrancovi (a toho som niekedy mal na kolenách ako malého špunta). Chlapčisko sa pred rokmi "spustilo", šlo zlou cestou a takto dopadol. Najskôr alkohol, potom drogy, keď si uvedomil, do čoho sa dostal, bolo neskoro. Ani odvykačka nepomohla (sám na ňu šiel, ale po 14 dňoch to ukončil). Dospel do nezvratného štádia a začali odchádzať všetky orgány.
No - už to má chlapec za sebou (len 34 rokov mal)
tiež som mala takého..... vykúpenie pre celú rodinu bolo keď ho v lete cca.3-4r do zadu iný bezdomovec zavraždil......len škoda že jeho život s drogami priviedol babku a jeho otca/môjho tatka brata/ do hrobu skôr ako jeho.... len tento si to neuvedomil, že tade cesta nevedie nikdy
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes na parádu deň, zase sa UPC vyznamenalo v BA od obeda ani TV ani net.opravovali to celý deň.
http://www.topky.sk/cl/10/1305592/V-...tne-oznamenie-
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
potešilo ma, že sa nikdy netreba vzdávať.....

http://magazin.atlas.sk/zdravie/foto...ot/791922.html

a nepotešilo , že nejak veľa tragických nehôd sa stáva v poslednej dobe....ráno hlásili okolo 30-tky mŕtvych

http://aktualne.atlas.sk/na-sibiri-s...anicie/europa/
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nemáte niekto aktuálne info z nitrianskeho daňáku? Koľko je tam ľudkov?
Ešte len vypisujem tlačivá, cca za hodinu sa chystám...
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Konečne si dnes poupratujem kanceláriu, ani neviete ako sa teším, že môžem len upratovať !
2 0
cipitato cipitato

cipitato je offline (nepripojený) cipitato

Len pár viet chcem ti mama povedať,
nájsť slová vďaky ťažké je,
no v očiach mojich čítať dá sa snáď
čo cítim k tebe mama,srdce vypovie.

Odpusť mi mama truc a pochabosť,
veď v tvojom srdci nie je hnev a zlosť,
odpusť mi mama skutky nepekné,
veď kvôli nim si plakávala v tme.

Viem,že raz tvoje oči čierny závoj zahalí,
ja vtedy mama moja drahá
tak smutne budem hľadieť do diali,
však v srdci mojom zostane vždy tvoja tvár,
že strážiť budeš ma vždy viem,
odháňať z duše tisíc chmár.

Ja,dcéra tvoja dnes ti ďakujem,
za každý úsmev,lásku,krásny sen,
ktorým bol pre mňa život v tvojom náručí,
a ktorý žiť raz deti svoje naučím.
5 0
cipitato cipitato

cipitato je offline (nepripojený) cipitato

Toto mna dnes potesilo,ako vas tu tak sledujem tak som zlozila basen pre bliziaci sa den matiek,aj ked mi nik z vas neodpovedal na moj problem,nevadi,ved zajtra bude zase rano
0 0
cipitato cipitato

cipitato je offline (nepripojený) cipitato

Jaaaj,hehe,odpustite hrubky
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
cipitato Pozri príspevok
Len pár viet chcem ti mama povedať,
nájsť slová vďaky ťažké je,
no v očiach mojich čítať dá sa snáď
čo cítim k tebe mama,srdce vypovie.

Odpusť mi mama truc a pochabosť,
veď v tvojom srdci nie je hnev a zlosť,
odpusť mi mama skutky nepekné,
veď kvôli nim si plakávala v tme.

Viem,že raz tvoje oči čierny závoj zahalí,
ja vtedy mama moja drahá
tak smutne budem hľadieť do diali,
však v srdci mojom zostane vždy tvoja tvár,
že strážiť budeš ma vždy viem,
odháňať z duše tisíc chmár.

Ja,dcéra tvoja dnes ti ďakujem,
za každý úsmev,lásku,krásny sen,
ktorým bol pre mňa život v tvojom náručí,
a ktorý žiť raz deti svoje naučím.
cipitato Pozri príspevok
Toto mna dnes potesilo,ako vas tu tak sledujem tak som zlozila basen pre bliziaci sa den matiek,aj ked mi nik z vas neodpovedal na moj problem,nevadi,ved zajtra bude zase rano
pekná básnička, vďaky mamke nie je nikdy dosť...každý to pochopí pri opatere svojich ratolestí......

neodpovedali sme len preto, že nie sme stále pri pc........ale zvýraznenému nerozumiem....aký problém?
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Všetkým čo ešte dokončujú daň.priznania posielam kafé....ja už mám fajront

4 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
dan Pozri príspevok
Všetkým čo ešte dokončujú daň.priznania posielam kafé....ja už mám fajront

díkes, jednu si rezervujem. Ja som už konečne dokopala svoje, vlastne na manželovo meno....už len zaniesť, ale kámoška na DÚ to istí.....
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
AlaNR Pozri príspevok
Nemáte niekto aktuálne info z nitrianskeho daňáku? Koľko je tam ľudkov?
Ešte len vypisujem tlačivá, cca za hodinu sa chystám...
Hlásim aktuálny stav DU Nitra: pred podateľňou cca 10 ľudí a u správkyň max 1-2.
Ktovie, možno to nikoho nezaujíma, ale považujem si za povinnosť to sem dať
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....tak náš malý štvornohý likvidátor to dnes ráno potvrdil....decko v izbe poschovávalo všetky káble tak, že jej izba sa javila ako "najbezpečnejšia" javila.... jediný kábel ktorý ostal bol od nabíjačky na deckov notes,bol zastrčený v škáre za posteľou..ráno nadobro prerušenýaj smiech aj hnev čo už..... jedno plemeno, ale rozdielne temperamenty... ale zisťujem, že starý Bruno bol asi svetlá výnimka, lebo každý reaguje rovnako "už všetko kúše"? áno úplne fšecko....ale hlavne že sa vie tváriť ako neviniatko
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Hálo ľudia,

nebláznite, tak dobre tu bolo a politikou si to budete kaziť? Veď je to blbosť, ja som dnes išla napr. po 5-tich rokoch na posudkovú, prišla som dnu a p. doktor vraj ako dobre vyzeráte, takto chorá žena nevyzerá, čo keby som Vám dal polovičný....ledva som nabrala dych, potom si začal študovať kartu a vraj no , ale budem k Vám dobrý ešte Vám to nechám tak....vyšla som von a nemohla som sa spamätať ešte dobrú hodinu....
Ide jar tak sa spamätajte....chýbate mi....nemám odkiaľ dobíjať baterky....
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať