Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Indeed Pozri príspevok
Platí to úplne vo všetkom , a ak to niekde neplatí,tak je niečo zdeformované, a treba to dať do tohto štandardu.
len ako?
ľudia sú nesmierne radi ,ak sa zamestnajú za minimálnu mzdu

myslím, že tých % pod priemer je oveľa viac....ak bolo myslené priemerná mzda na Slovensku
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

hnedoočka Pozri príspevok
len ako?
ľudia sú nesmierne radi ,ak sa zamestnajú za minimálnu mzdu súhlas

myslím, že tých % pod priemer je oveľa viac....kde sú všetci tí,ktorí zarábajú ako ja,príp.menej....? neverím,že sa zmestíme do 13%ak bolo myslené priemerná mzda na Slovensku
.
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Dnes ma nepotešila zapuchnutá tvár, ďasná okolo rezákov a zubu múdrosti. Nevedela som ráno požuť ani kašu. Takže dnes mám poobede termín u zubárky. Keď ma pošle na RTG, mám program aj na zajtra. A tiež viem, kam poputuje časť mojej priemernej mzdy! au, nesmiem sa škeriť
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
alebo takto ?

Na ráno autobusovej zastávke si ráno mladé dievča zapáli cigaretu. Staršia pani rozhorčene poznamená:
"Radšej by som spáchala neveru, ako zapáliť si na ulici."
"Ja tiež, ale teraz musím ísť do práce."
Mňa spravidla začne "napínať" vždy za chrbátom fajčiara, strach že bude povracaný je väčší ako tá drzosť že si zapáli perfektne to funguje najmä keď poviem že je do cigaretového dymu nevie či to človek hrá alebo je skutočnosť
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
neteší ma, že si zase prisadnem zadok a púšťam sa do ročnej štatistiky , presne Ročný výkaz produkčných odvetví /Roč 1-01/

je to asi len pre odbor stavebníctvo, už sa pýtala , ale nik to nerobil....

také inštitúcie by som zrušila, lebo na naše podnety , že pýtajú nezmysly ,ktoré v účtovníctve nemáme povedali, že či by sme nemohli zamestnať silu, čo by to sledovala....to je rozum, platiť ju celý rok pre jeden výkaz....

potom skonštatovali , že máme dať odborný odhad...no nechcite vedieť, ako ja ekonómka odborne odhadujem, koľko tehál , cementu, vápna.......a milión vecí v množstvách- nie v € sme spotrebovali....aký výkon mali naši zamestnanci pri omietkach a 100 ďalších prácach mimo subdodávok...tie práce si musím vyhľadať, písať podľa číselníka a ten vypísať vzostupne.....hrúza, des.....

oni to nahodia do pc a podľa vzorca, ktorý riadok naväzuje na ktorý mi po 2 mesiacoch pošlú výpis chýb.....

prisámvačku aj zo svojho som ochotná podplatiť, len nech nás už konečne vynechajú z toho bordelu.....a to je už 16 rok takto

.....aspoň som sa vykecala a teraz idem otvoriť kvantá tabuliek.....
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..mňa dnes potešilo a zároveň naštvalo :

Potešilo, že som mala vo februári k narodkám gratulantov aj tu - na Porade...
Nas...lo, že som to zistila až dnes !!!!!!!!!!!!! Som blbec..... Všetkým aspoň takto dodatočne ĎAKUJEM !!!!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

uáááááááááááááááááá poštová banka,choleru na vás!!!!!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
kopretinka Pozri príspevok
uáááááááááááááááááá poštová banka,choleru na vás!!!!!
čím ťa potešili?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

uvdomuješ si, že je to preklínanie?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Spomenula som si, ako nám behalo pár dní pred Veľkou nocou kozliatko po záhrade.
Mala som 3, 4 roky? Krásne, biele.
Obdivujem mamu vekom čoraz viac.
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

BXLmiami Pozri príspevok
To som rada,že ešte nejaká skupina obyvateľstva je taká bohatá ako my lekári
Mi hovorte... Dnes som bola s dieťaťom u zubára. Horná časť strojčeka - 264 €, dolná časť bude už vraj podstatne "lacnejšia" - 168 €, raz do mesiaca kontrola - 30 € x cca 12 mesiacov, odobratie strojčeka dolu - 33 €... Počítala som s tým, že to nie je lacná záležitosť, ale toto mi mierne povedané vyrazilo dych...

Keďže nepatrím do BXL ironicky myslenej skupiny obyvateľstva, tak sa spýtam: existuje možnosť, že by časť úhrady preplatila zdravotná poisťovňa, keďže syn nemá 18 r. alebo u súkromného lekára prichádza do úvahy len platba v hotovosti? Ani sa ma nepýtal, či budem platiť "šekem nebo kešem", a ja som sa ho v tom šoku ani nestihla nič opýtať, len som sa vypotácala z ordinácie... Čo som sa tu na Porade dočítala, tak "štátny strojček" za 130 € vraj zaveľa nestojí, tak neviem...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Oliwa Pozri príspevok
Mi hovorte... Dnes som bola s dieťaťom u zubára. Horná časť strojčeka - 264 €, dolná časť bude už vraj podstatne "lacnejšia" - 168 €, raz do mesiaca kontrola - 30 € x cca 12 mesiacov, odobratie strojčeka dolu - 33 €... Počítala som s tým, že to nie je lacná záležitosť, ale toto mi mierne povedané vyrazilo dych...

Keďže nepatrím do BXL ironicky myslenej skupiny obyvateľstva, tak sa spýtam: existuje možnosť, že by časť úhrady preplatila zdravotná poisťovňa, keďže syn nemá 18 r. alebo u súkromného lekára prichádza do úvahy len platba v hotovosti? Ani sa ma nepýtal, či budem platiť "šekem nebo kešem", a ja som sa ho v tom šoku ani nestihla nič opýtať, len som sa vypotácala z ordinácie... Čo som sa tu na Porade dočítala, tak "štátny strojček" za 130 € vraj zaveľa nestojí, tak neviem...
trošku sa mi zdá veľa na to, že nemá 18 rokov...tam by mala doplácať poisťovňa.Dcéra toľko zhruba platila po 18 - tke, všetko si hradila sama- teda ja.
Prečo 30€ kontrola? za aké úkony? moja bola tiež u súkromnej a platila len za výmenu kociek, prípadne nejaké úpravy, ale toľko určite nie a nemala kontrolu každý mesiac, možno raz za tri mesiace.
skús sa ešte poinformovať , lebo mne sa to zdá veľa....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

hnedoočka Pozri príspevok
čím ťa potešili?
jeden nevie o druhom čo robia a píšu,každý povie niečo iné o tej istej veci.....skrátka,behám ako marek po pekle.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka Pozri príspevok
uvdomuješ si, že je to preklínanie?

takýchto vecí povie milión ľudí denne.....nerobím pri tom žiadne magické tance ani nič podobné,jednoducho som iba naštvaná.....
a to som ešte nespomenula slovanet,nenažranci,končím s nimi.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
kopretinka Pozri príspevok
jeden nevie o druhom čo robia a píšu,každý povie niečo iné o tej istej veci.....skrátka,behám ako marek po pekle.....
holt, služby u nás....predýchaj....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

hnedoočka Pozri príspevok
holt, služby u nás....predýchaj....
hm,ešte 10 rokov budem musieť (pôžička) ale ruším účet,takže ma tam už neuvidia....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Oliwa Pozri príspevok
Mi hovorte... Dnes som bola s dieťaťom u zubára. Horná časť strojčeka - 264 €, dolná časť bude už vraj podstatne "lacnejšia" - 168 €, raz do mesiaca kontrola - 30 € x cca 12 mesiacov, odobratie strojčeka dolu - 33 €... Počítala som s tým, že to nie je lacná záležitosť, ale toto mi mierne povedané vyrazilo dych...

Keďže nepatrím do BXL ironicky myslenej skupiny obyvateľstva, tak sa spýtam: existuje možnosť, že by časť úhrady preplatila zdravotná poisťovňa, keďže syn nemá 18 r. alebo u súkromného lekára prichádza do úvahy len platba v hotovosti? Ani sa ma nepýtal, či budem platiť "šekem nebo kešem", a ja som sa ho v tom šoku ani nestihla nič opýtať, len som sa vypotácala z ordinácie... Čo som sa tu na Porade dočítala, tak "štátny strojček" za 130 € vraj zaveľa nestojí, tak neviem...
Musíš to s poisťovnou dohodnúť dopredu,ex post neplatia nič,dokonca ani umieranie,to len pred telkou sa tvária nevinne.Ale medzi nami,dosť by som sa čudovala.Zrejme ťa odkážu na zmluvného zubára.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Musíš to s poisťovnou dohodnúť dopredu,ex post neplatia nič,dokonca ani umieranie,to len pred telkou sa tvária nevinne.Ale medzi nami,dosť by som sa čudovala.Zrejme ťa odkážu na zmluvného zubára.
trošku som mimo...súkromný lekár nemá zmluvu s poisťovňami?
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

nuž ja som práve zistila, že som si omylom zmazala celú jednu firmu , išla som zadať cestu kam zalohovať a ani čert nevie kam to do prčíc išlo....môžem nahadzovať odznova.....však som ja len technicky typ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať