erzet
22.02.12,20:43
Včera som šiel zo seminára, z Bratislavy. Sedel som síce v autobuse, pri červenej na semafore, ale pochopil so jednu scénku. Na autobusovej zástavke stálo auto, vedľa neho policajné auto a v ňom policajt študoval brožúrku: "Nové predpisy v cestnej premávke". Potrebovali si overiť aký paragraf vodička porušila a za čo ju treba stíhať. Na jednej strane chápem policajti tiež nemajú v hlave PC, ale na druhej strane študovať predpisy na mieste a to z brožúrke z obchodu?
jozka56
22.02.12,19:44
no vidíš, môj ksicht zelenú nemôže, ale hami brokolicu môže:D a aj len na pare, samúčku osolenú:)
pepsikova
22.02.12,19:44
pepsi móže... byť?:)
http://www.kankan.sk/content/receipts/646zapekany_karfiol_so_syrom_is_000010715086xsmall .jpg..

..lui, takú misu som si kúpila na jeseň, neprežila ani jedno pečenie, lebo bola prasknutá pod glazúrou, no tak nebudem si kvoli brokofke kupovať druhú, čo?...(ja nyjeee)
...ale v tej miske to vyzerá na niečo iné...
jozka56
22.02.12,19:45
Róbert, ako vieš, že tá brožúra bola z obchodu?
erzet
22.02.12,19:47
Práve tú knižku som videl v obchode, deň pred tým.
pepsikova
22.02.12,19:47
Včera som šiel zo seminára, z Bratislavy. Sedel som síce v autobuse, pri červenej na semafore, ale pochopil so jednu scénku. Na autobusovej zástavke stálo auto, vedľa neho policajné auto a v ňom policajt študoval brožúrku: "Nové predpisy v cestnej premávke". Potrebovali si overiť aký paragraf vodička porušila a za čo ju treba stíhať. Na jednej strane chápem policajti tiež nemajú v hlave PC, ale na druhej strane študovať predpisy na mieste a to z brožúrke z obchodu?..

..no a čo sa ti vidí divné?..počítače so sebou nenosia a interné predpisy majú všetici uložené presne tam!..a v rámci šetrenia našich lesov a hôr a pretože je papier drahý, musia si rozum nie vytlačiť, ale kúpiť v kníhkupectve...chapeš, nyje?..:D
erzet
22.02.12,19:50
Táto
jozka56
22.02.12,19:52
možno ju fasovali:D ako uniformu....:)
lujza.j
22.02.12,19:53
pepsi, ale ved ja som ti karfáč....:)
kopretinka
22.02.12,19:55
Včera som šiel zo seminára, z Bratislavy. Sedel som síce v autobuse, pri červenej na semafore, ale pochopil so jednu scénku. Na autobusovej zástavke stálo auto, vedľa neho policajné auto a v ňom policajt študoval brožúrku: "Nové predpisy v cestnej premávke". Potrebovali si overiť aký paragraf vodička porušila a za čo ju treba stíhať. Na jednej strane chápem policajti tiež nemajú v hlave PC, ale na druhej strane študovať predpisy na mieste a to z brožúrke z obchodu?

no pekne.....najprv niekoho odchytia a potom hľadajú,za čo ho skasírujú :D
erzet
22.02.12,19:55
lujza.j
22.02.12,19:56
právnici tiež všetko nevedia, ale vedia kde to nájsť:) a čo by si chcel od "junior member":)
lujza.j
22.02.12,19:58
no je možné že si to kupovali aj sami ......
AlaNR
22.02.12,20:04
Sakriš, kto ma odlepí od telky? Na RTL žením nemeckého milionára, čakám, čo mu povie tá posledná, ktorú si chlapec vybral.
Budem rumázgať, lebo ja rumázgam aj pri reklame... jaaaj
PS: ešte som nič nerobila, misa čaká....
pepsikova
22.02.12,20:18
Sakriš, kto ma odlepí od telky? Na RTL žením nemeckého milionára, čakám, čo mu povie tá posledná, ktorú si chlapec vybral.
Budem rumázgať, lebo ja rumázgam aj pri reklame... jaaaj
PS: ešte som nič nerobila, misa čaká......

..no ak sa ten chalanisko konečne vymáčkne, potom tie suroviny na misu zjeme na jeho počesť...a nemusíš robiť misu..no..kolegovi povieš, že boli použité na dobrú vec..
pepsikova
22.02.12,20:20
...a na dnes bolo dosť slávy aj rozkoše..idem si zaplávať vaňu na dĺžku a potom dám horalku na šírku a padnem do kanafasu...lebo mi podozrivo vonia káva, ale už sa mi nechce hrkotať s dolčem...tak dobrú noc vám a aj také užitočné sníčky prajem...
lujza.j
22.02.12,20:20
http://i.mimibazar.cz/h/bc/10/120216/17/j123745.jpghttp://4.bp.blogspot.com/-hwF0XPlHFOc/Ty175t8yAYI/AAAAAAAABe0/8I4I2WtEBwc/s1600/7.JPG
trošku mäska
http://www.brejlov.cz/_Images/main-grilovani-bez-starosti.jpg
AlaNR
22.02.12,20:22
No ništ, vybral si druhú, né tú moju, takže som nemusela rumázgať. Takže prchám!

Brú!
pepsikova
22.02.12,20:27
...ešte som any neny vo vani a ty si už v chladničke!!..potvora jedna moja...
pepsikova
22.02.12,20:28
...a ešte odkaz pre adi11...moja, rob niečo s tým prihlásením, lebo ti napíšem absenciu...
erzet
22.02.12,20:29
Išiel som do dubnického kaštieľa na oslavu Valentína. bolo trištvrte na päť, ešte bolo svetlo. Vykračujúc si, pozerajúc do výkladov, zrazu hop, a už som bol 1 a pol metra hlboko. Padol som do odkrytého, možno vetracieho otvoru. Vyskočil som ako mládenec, trochu sa hanbiac prd svedkami môjho pádu. Skontroloval som som jeden mobil, v poriadku, druhý, v poriadku, okuliare v poriadku. Vlastne sa mi nič nestalo, žiadne dôkazy som nezaistil ani svedkov. Ako "bezpečák" som mrežu - poklop dal na miesto, na otvor. V kaštieli vytiahnem fotoaparát, prvý následok - rozbitý displej. Druhý - natrhnutá vetrovka. Do tretice, všetko "dobre". Večer ma začalo bolieť kus stehna, pozriem odreté.
Cez nešťastie som mal šťastie. Skrátka, stúpil som do ničoho a zostal som stáť jeden a pol metra hlboko bez pádu. Nerozumiem tomu. bolo to v sobotu o 16:45 hod. a poklop tam nebol. Keby to bolo ráno povedal by som nejaký "opitenkovia" sa bavili, ale takto, nik si to nevšimol, alebo všimol a bolo mu to ľahostajné. Nehreším, jediné čo zo mňa v ten moment vyšlo bolo: debili.
lujza.j
22.02.12,20:29
nešla ona niekde mimo?
marleau
22.02.12,20:31
Ani ty si si to nevšimol.
pepsikova
22.02.12,20:35
http://www.porada.sk/image.php?u=160313&dateline=1281366287

lujza.j (http://www.porada.sk/member.php?u=160313) 3 Minutes Ago #1395 nešla ona niekde mimo?


...ale nie..len sa nemôže po preinštalovaní Ww dostať ku svojmu heslu, ktoré zabudla...čaká, kým jej ho Richard pošle...
lujza.j
22.02.12,20:38
ahá, lebo mne sa zdalo, že niekoho má viesť na letisko, či to bol niekto iný??
erzet
22.02.12,20:39
Ja som sa pozeral do výkladu, do nového výkladu, alo všetci nerobili, to je na námestí
mamminta
23.02.12,05:07
..

..treba decku vymyslieť nejakú aktivitu, aby sa jej energia obrátila a nevybíjala sa na tebe... jaaaaj Pepsi :) ona je práveže bez energie... a aby niečo urobila vôbec, musím ju celý deň poháňať :)
alabut
23.02.12,05:08
Hexenschuss aj ramena od barli by som kopol, odkladam kamizolu a balim hatisak bez slaniny, slapen po kapustnicu a slopen pivko - dve na povzbudenie tela i mysle. :-)
luja5
23.02.12,05:47
Keď som vstala, pohľad z okna ma nepotešil, po dlhej dobe je u nás opäť nepríjemná hmla, tak o to viac Vám želám príjemný deň :).
pepsikova
23.02.12,06:10
...dobré ráno vám a slniečkový deň...teda-aspoň úsmevný...neviem, akú pracovnú nálň má dnes slnko , ale hádam vyjde...môže, dnes som neni doma poobede, takže aj do okien môže plešťať kolko chce!...idem alabutkovi zaniesť slaninu, aby sa po tej hore nemotal sám:)lebo bez slaniny by ho to ani nemuselo baviť...
..a tak káva je na stole,šarkan prečítal zopár esemesiek,tak zapnem ufona a pohoda dnes!..aj vám prajem, nech vás nezaťažujú sprostosti, lebo dane síce sú dôležité, ale teplá káva je užitočná...

...tak fajn deň vám...dám moju najmilšiu...

http://www.youtube.com/watch?v=4L24x5DaDog
Stanislav 1975
23.02.12,06:25
Nezaujíma ma, čo si o mne myslí tvoja hlava- nieje prvá ani posledná, ktorá povedala že som blbec a klamár- nezaujíma ma, čo si myslí tvoja hlava- chceš na mne hladať chyby- no tak ich hľadaj...:)
Indeed
23.02.12,06:28
Sem tam počúvam rádio a zisťujem , že moderátori si mýlia termíny NÁMRAZA a POĽADOVICA !

Vysvetlil by to niekto ?

Podľa mňa keď mrzne vzniká námraza /inovať/ a keď prší vzniká poľadovica, samozrejme ak kvapky dažďa dopadnú na dostatočne podchladenú plochu aby tam mohli zamrznuť, do suvislej ľadovej vrstvy.
Indeed
23.02.12,06:29
Nezaujíma ma, čo si o mne myslí tvoja hlava- nieje prvá ani posledná, ktorá povedala že som blbec a klamár- nezaujíma ma, čo si myslí tvoja hlava- chceš na mne hladať chyby- no tak ich hľadaj...:)

To reaguješ na čo ?
Stanislav 1975
23.02.12,06:30
To reaguješ na čo ?

len tak všeobecne...;)
pepsikova
23.02.12,06:32
To reaguješ na čo ?..

..no, malá kultúrna olwejska zrána...
Indeed
23.02.12,06:33
k poľadovici a námraze sa nikto nevyjadrí ?
pepsikova
23.02.12,06:39
...a načo, Indy?..však si to vysvetlil dostatočne...teraz už len, aby si to prečítali tí moderátori...
alabut
23.02.12,11:46
alabut
23.02.12,11:50
Pchanie do neba je pre poslancov.

http://www.youtube.com/watch?v=Tr4E4kogOxY
terezamaria
23.02.12,12:38
Podávam poobedňajšiu kávu a k nej takú malú mňamku. Nech Vám všetkým chutí.
http://nd01.jxs.cz/881/261/90587004d6_41258752_o2.jpghttp://www.cukrarenszmek.com/berlin_221.jpg
srska
23.02.12,13:53
Tweety
23.02.12,14:09
šľak ma ide trafiť - aký je štedrý navrhovateľ: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mihal-navrhol-pre-lopatku-odmenu-55-tisic-eur.html
Šak keĎ toľko nám ušetril.:rolleyes: Asi podľa hesla, z cudzieho krv netečie. Ale toto je už príliš. Veď majú kraľovské platy a furt im nie je dosť.
terezamaria
23.02.12,14:13
šľak ma ide trafiť - aký je štedrý navrhovateľ: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mihal-navrhol-pre-lopatku-odmenu-55-tisic-eur.html
Toto je už na pogr..nie, samozrejme veď ich neide dávať zo svojích. Hanba!!!!!!
Kája.
23.02.12,14:13
šľak ma ide trafiť - aký je štedrý navrhovateľ: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mihal-navrhol-pre-lopatku-odmenu-55-tisic-eur.html

Mňa by zaujímala, ako môže byť výber poistného za rok 2011 vo výške 104%. To niekto platí viac ako má.
IVETA N
23.02.12,14:14
ešte im nie je dosť . Práve odo mňa odišiel naštvaný ,,šéfino,, jednej firmy, ktoré mu spätne vyrubili penále v SP za oneskorené platby poistného za zamestnancov od r.2004 do 2011 cca 3 800 eur.Viem ,že veľký podiel viny má na tom ,že to mal načas a v správnej výške platiť ale toto ho momentálne položí.....
Tweety
23.02.12,14:15
Mňa by zaujímala, ako môže byť výber poistného za rok 2011 vo výške 104%. To niekto platí viac ako má.
To počítali aj tie doplatky za minulé obdobia.
IVETA N
23.02.12,14:25
myslím si , že tých 104% je aj z vymáhania nedoplatkov na poistnom, len by som chcela vedieť ako sa potrestajú tie firmy, ktoré sú veľké ,,kolosy,, ktoré sú dlžné niekoľko státisíc eur a na tých kedy príde? To ozaj chcú najprv malé rybky a potom sa na veľké vy...me.
Prečo to nerobia štvrť ročne , že vyrubia penále ale hneď bách spätne v jeden deň za osem rokov?No kašlem na takú odmenu keď zderiem až do špikov kosti malých podnikateľov a veľký im zatiaľ utekajú ,to ozaj chcú aby, im začali rozbíjať okná.....

Ale hlavne že urobil kus práce ale k tomu , že tu si svoju zásluhu na výbere poistnom budoval pod hrozbou exekúcie.
buchač
23.02.12,14:47
šľak ma ide trafiť - aký je štedrý navrhovateľ: http://ekonomika.sme.sk/c/6271559/mihal-navrhol-pre-lopatku-odmenu-55-tisic-eur.html
...žeby za toto ..???

Poisťovňa podľa tohto odpočtu zlepšila svoj kontakt s klientmi, keď napríklad jej pobočky sú od začiatku apríla svojim klientom k dispozícii každý pracovný deň v týždni.

...u nás " napríklad " ...inde " pravidlo " - realita už dávno ...;)
Indeed
23.02.12,15:16
Ja som si dnes všimol,že radio-radio VIVA, priniesli správu, že počas noci bolo na Youtube pridaných niekoľko videí,

na ktorých sa rozprava Sulik z Kočnerom,

potom priniesli správu o ktorej sa diskutuje vyššie,že minister Mihal navrhol spomínanú odmenu.

Asi títo žurnalisti idú tiež správnym SMEROM alebo zo SMEROM ?

Na večné časy a nikdy inak ???
IVETA N
23.02.12,15:27
to sa tu už nedá nazvať , že akým smerom, alebo nebodaj na večné časy.Tu sa strieda všetko, povedala by som systémom
,,máme to zrátané , nabaľme sa na čom sa ešte dá,,....
Ivana Š
23.02.12,15:33
Dnes ma nasrdil dodávateľ programu na vedenie skladu - technická podpora
zvláštne mi tlačí zostavy inventúrne - sú tam rozdiely podľa toho ako zadám tlačovú zostavu
rozdiely sú minimálne od 0,01 - 0,08 - ale mne to potom v účte nesedí
a nešlo mi ani obnoviť archív zo zálohy -
keď som volala - on teraz nemá čas, mám tu zákazníka, zavolajte neskôr.
volám o hodinu, absolútne mi nevedel poradiť, že s takým problémom sa ešte nestretol a nevie mi teraz poradiť, zasa zavolajte neskôr :mad:
Volám neskôr a hneď ako som sa predstavila, mi zložil :eek:
IVETA N
23.02.12,15:44
FREE HUGS
pepsikova
23.02.12,15:58
...rozmýšlam, kto národ učí rozprávať...a či sa ľudia, zvlášť tí, ktorí sú nútení denne komunikovať s inými ľuďmi, sa občas aj počúvajú...lebo dnes som vyše dve hodiny počúvala pažitňanskej prejav...teda nie priamo jej, ale štýl jej prejavu mala lektorka...aaa, eee,za každým druhým slovom...eee, aaaaa...nepochopím, ako jeden človek môže takto -ani to neviem pomenovať- rozprávať...a to ma dnes nasjedovalo, síce len jemne, lebo je to len raz za mesiac, ale keď ja som taký blbec, čo sa týka slovenčiny...plynulý prejav sme sa učili už na základke, kuwňašhopa...
Ivana Š
23.02.12,16:00
asi som už celkom zmagorená, ale nepochopila som :(
srska
23.02.12,16:02
...rozmýšlam, kto národ učí rozprávať...a či sa ľudia, zvlášť tí, ktorí sú nútení denne komunikovať s inými ľuďmi, sa občas aj počúvajú...lebo dnes som vyše dve hodiny počúvala pažitňanskej prejav...teda nie priamo jej, ale štýl jej prejavu mala lektorka...aaa, eee,za každým druhým slovom...eee, aaaaa...nepochopím, ako jeden človek môže takto -ani to neviem pomenovať- rozprávať...a to ma dnes nasjedovalo, síce len jemne, lebo je to len raz za mesiac, ale keď ja som taký blbec, čo sa týka slovenčiny...plynulý prejav sme sa učili už na základke, kuwňašhopa...dobrí sú aj hm-káči:D ehm, ehm, .....:D
lujza.j
23.02.12,16:19
ešte kým si pôjdem "hopsnúť" tak si dajte kafíču......
http://www.nazeleno.cz/Files/FckGallery/Nový objekt - WinRAR ZIP archiv.zip/01káva.jpg
kopretinka
23.02.12,16:21
to je také mini kafe pod jeden zub :-)
pepsikova
23.02.12,16:21
dobrí sú aj hm-káči:D ehm, ehm, .....:D...

.takých volám "havláči"..to prebrali do Havla...a ešte aj "ňmňm!...to už vôbec nemusím...fuj..
kopretinka
23.02.12,16:22
kurňa,čo je to s tými minikomentami? alebo to iba ja tak čudne vidím?:eek:
kopretinka
23.02.12,16:23
...

.takých volám "havláči"..to prebrali do Havla...a ešte aj "ňmňm!...to už vôbec nemusím...fuj..
ňmňm :D
Ivana Š
23.02.12,16:24
mikroprdince? tie ja nemusím :mad: už som riešila v téme Oznamy
a už neriešim, lebo ...nemá to úžitok a premrhaný čas, radšej niečo užitočnejšie robím :)
a spýtaj sa aj Veroniky Pepsi na jej názor
pavol54
23.02.12,16:24
Mňa by zaujímala, ako môže byť výber poistného za rok 2011 vo výške 104%. To niekto platí viac ako má.
to asi počítali podľa toho istého vzorca ako účinnosť kondenzačných kotlov sa uvádza 102%
lujza.j
23.02.12,16:26
wagner
23.02.12,16:28
...rozmýšlam, kto národ učí rozprávať...a či sa ľudia, zvlášť tí, ktorí sú nútení denne komunikovať s inými ľuďmi, sa občas aj počúvajú...lebo dnes som vyše dve hodiny počúvala pažitňanskej prejav...teda nie priamo jej, ale štýl jej prejavu mala lektorka...aaa, eee,za každým druhým slovom...eee, aaaaa...nepochopím, ako jeden človek môže takto -ani to neviem pomenovať- rozprávať...a to ma dnes nasjedovalo, síce len jemne, lebo je to len raz za mesiac, ale keď ja som taký blbec, čo sa týka slovenčiny...plynulý prejav sme sa učili už na základke, kuwňašhopa...
Možno študovala najprv osobitnú :D školu a až potom tie ostatné. A tam ich asi nenechali plynulo rozprávať
wagner
23.02.12,16:29
pavol54
23.02.12,16:30
ešte im nie je dosť . Práve odo mňa odišiel naštvaný ,,šéfino,, jednej firmy, ktoré mu spätne vyrubili penále v SP za oneskorené platby poistného za zamestnancov od r.2004 do 2011 cca 3 800 eur.Viem ,že veľký podiel viny má na tom ,že to mal načas a v správnej výške platiť ale toto ho momentálne položí.....
To sa oplatí aj firmu položiť. To mňa takto upozornila pracovníčka SP (podľa starého zákona do roku 2004) že AK JE 1/3 invalidi tak za celú firmu sú odvody znížené. po asi 6 rokoch mi šlahli nedoplatok 140000,-Sk a navyše dvojnásobok penále a už je firma mŕtva, ale to je len 1/10 toho čo dostal šéfko + 2/10 penále a koho že by som to mal živiť?
IVETA N
23.02.12,16:44
ak myslíš mňa ,tak ani já
kopretinka
23.02.12,16:50
kam sa podela tá téma o neoprávnenom ID? :eek:
IVETA N
23.02.12,17:07
http://www.youtube.com/watch?v=CiGOOfk3qUM

odchádzam domov s práce a spievam si / prajem ešte príjemný zbytok večera /
wagner
23.02.12,17:08
kam sa podela tá téma o neoprávnenom ID? :eek:

Skús sa spýtať moderátora - asi ju zadávateľ témy vymazal alebo dal vymazať, keď sme sa do neho tak pustili
kopretinka
23.02.12,17:17
Skús sa spýtať moderátora - asi ju zadávateľ témy vymazal alebo dal vymazať, keď sme sa do neho tak pustili
hm,ale ktorého,je ich tu ako hadov....
misoft
23.02.12,17:21
Alebo si to mohla napísať jednoduchšie: System error :D:D:D
misoft
23.02.12,17:23
A to ešte si mali preštudovať, kde ONI najú zastaviť!
misoft
23.02.12,17:24
Ale čoby, tí lepší to dostávali ako bónus k nej!
misoft
23.02.12,17:28
Čo cena - pozri dátum vydania!
misoft
23.02.12,17:41
Mám o zábavu postarané :D.
Syn sa poistil, pritom - ako mladý a neskúsený sa neporadil - podpísal ešte čosi navyše (Reader Digest) a teraz mu chodí obálka za obálkou -reku , boli ste vyžrebovaný ......., možná výhra......., vaše číslo je........ Potom príde: postúpili ste do ďalšieho žrebovania......., bude vám doručené číslo........, skontrolujte....., ak si želáte.... pošlite...... Pred týždňom mu prišlo: Vaše výherné číslo je......, možná výhra 8300€....., očakávajte obálku........ Dnes prišla obálka: Ak chcete........, pošlite okamžite......., vaše číslo je........, očakávajte ......
Povedal som mu, nech sa na to už vyse*ie, pretože je to obyčajný odrb a nikdy nič nevyhrá, pretože neustále len posielajú nové čísla a termíny žrebovania.
Ten Reader Digest je prachsprostý podvod a odrb.
wagner
23.02.12,17:46
hm,ale ktorého,je ich tu ako hadov....
Neviem už kde to bolo zaradené, ale pozri dole na stránku kde sú moderátori, ktorí sú momentálne pripojení, tak si niektorému zadaj dotaz, snáď odpovie. Ak tu je DAV alebo ARIZONA, tak tie sú vždy ochotné, skús sa spýtať, aj mňa by to zaujímalo.
pepsikova
23.02.12,17:55
keby náhodou..... tak aj slamky.....
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQSHdBQhoj_3KlTiZ9vZi_h-TkMNqpkRkYqzdpg8eR-vRTbCL7m..
.
.tak teraz neviem, lui, ktorú si mám vybrať, aby mi pasovala k tej krásnej šáločke kafice...asi si z každej potiahnem po troške..len tak, pre radosť...moje nepoužívateľné labky si také krásne slamky zaslúžia...dnes mám pocit, že mám labky len aby bol kompletný exterier...
AlaNR
23.02.12,17:58
Aj vy máte posúvače pri každom príspevku, alebo mi tu niečo blbne?
To má aký význam???
kopretinka
23.02.12,18:00
Neviem už kde to bolo zaradené, ale pozri dole na stránku kde sú moderátori, ktorí sú momentálne pripojení, tak si niektorému zadaj dotaz, snáď odpovie. Ak tu je DAV alebo ARIZONA, tak tie sú vždy ochotné, skús sa spýtať, aj mňa by to zaujímalo.
len jedna je on line,ale zatiaľ neodpovedala...
misoft
23.02.12,18:00
Ja nemám. Skús zmenšiť písmo na stránke Ctrl a - (num.kláv.)
lujza.j
23.02.12,18:17
tak už som po "hopsingu".....
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s4407.gif
lujza.j
23.02.12,18:18
vybrala som veseléééé.....:)
81janka
23.02.12,18:27
Moja dcéra (3 a pol roka) sa dnes vrátila zo škôlky s tým, že už viac nebude jesť napr. slaninu, lebo je hnusná, povedala to Viktorka. A nebude jesť ani smotanu, lebo tú neje Paťko. A Sabinka tvrdí, že reďkovka nie je chutná, takže ju nebude jesť ani moja malá. A aby to nebolo málo, zo školy sa vrátil aj môj synovec a hlásil mame: "Mama, už mi, prosím ťa, nikdy nedávaj do školy chleba so žeruchou. To mám jesť obyčajnú trávu?" Ale ma to dnes vytočilo...
Kazu
23.02.12,18:46
Tak to moja skoro dvojročná vnučka na otázku: "Čo budeš papať?" odpovie "Maaaťoooo" a je jedno, či sú to raňajky alebo olovrant. Môže byť aj zelenina ale prekrytá musí byť mäsom.:D A na obed, to je samozrejmé, že "maťo" musí byť.
Kvaka
23.02.12,18:48
lujza.j
23.02.12,18:58
ja ešte zo včerajšku: bola som si dať podstrihnúť "pačesy" u kaderníčky s ktorou sa poznám asi "100" rokov, minulý rok som tiež bola. žiadna veľká procedúra trochu zamokrila vlasy zastrihla zaplatila som 3e a bolo. takto som to očakávala a tento krát, fikla mi z vlasov cca. do 10cm, bola veľmi násilná že mi ich aj vyžehlí už to bolo blbé tak hovorím že dobre, vyžehlila so mňa bola ešte väčšia samica ako predtým:D:D:D pýtam sa že čo som dĺžna a ona že 13e:eek: skoro ma rozdrapilo:mad::mad::mad: doma som sa večer posťažovala decku a ona tu máš 10e budeš to za 3e ako minulý rok:eek::eek::D
pepsikova
23.02.12,19:01
ja ešte zo včerajšku: bola som si dať podstrihnúť "pačesy" u kaderníčky s ktorou sa poznám asi "100" rokov, minulý rok som tiež bola. žiadna veľká procedúra trochu zamokrila vlasy zastrihla zaplatila som 3e a bolo. takto som to očakávala a tento krát, fikla mi z vlasov cca. do 10cm, bola veľmi násilná že mi ich aj vyžehlí už to bolo blbé tak hovorím že dobre, vyžehlila so mňa bola ešte väčšia samica ako predtým:D:D:D pýtam sa že čo som dĺžna a ona že 13e:eek: skoro ma rozdrapilo:mad::mad::mad: doma som sa večer posťažovala decku a ona tu máš 10e budeš to za 3e ako minulý rok:eek::eek::D..

šmarjáá, lui, kaderníčka z teba za 13€ urobí samišu a ty máš stavy?..kecáš, však!!:D
misoft
23.02.12,19:03
lu:

ja ešte zo včerajšku: bola som si dať podstrihnúť "pačesy" u kaderníčky s ktorou sa poznám asi "100" rokov tak krátko? http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11900.gif, minulý rok som tiež bola. žiadna veľká procedúra trochu zamokrila vlasy zastrihla zaplatila som 3e a bolo že normál, nie?. takto som to očakávala a tento krát, fikla mi z vlasov cca. do 10cm, bola veľmi násilná že mi ich aj vyžehlí už to bolo blbé tak hovorím že dobre, vyžehlila so mňa bola ešte väčšia samica ako predtým:D:D:D šak normál,nie? pýtam sa že čo som dĺžna a ona že 13e predtým zamokrila, zastrihla, teraz zamokrila, zastrihla a ešte aj vyžehlila - vácej roboty -vácej to stojí:eek: skoro ma rozdrapilo:mad::mad::mad: doma som sa večer posťažovala decku a ona tu máš 10e budeš to za 3e ako minulý rok:eek::eek::D no decko malo pravdu - mala si to za 3€http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11902.gif
lujza.j
23.02.12,19:32
..

šmarjáá, lui, kaderníčka z teba za 13€ urobí samišu a ty máš stavy?..kecáš, však!!:D
pepsi ked ja som na takéto veci strašne lakomá-šetrná, keby som mohla ošmikám sa sama, ale to by som zase namala také špeci nožničky, tak musím takto...:( zajtra idem na kozmetiku dúfam že si fajn zdriemnem, len neviem kam hodím parking, ked sa zase zgorilieva....idem kuknúť kde budú mať tie stredká.
wagner
23.02.12,19:38
Aj vy máte posúvače pri každom príspevku, alebo mi tu niečo blbne?
To má aký význam???
AKý posúvač?:confused: Mne tu veľa chýba po tom preštelovaní, ale že by mi niečo niekto pridal, sa mi teda nezdá:eek:
wagner
23.02.12,19:40
pepsi ked ja som na takéto veci strašne lakomá-šetrná, keby som mohla ošmikám sa sama, ale to by som zase namala také špeci nožničky, tak musím takto...:( zajtra idem na kozmetiku dúfam že si fajn zdriemnem, len neviem kam hodím parking, ked sa zase zgorilieva....idem kuknúť kde budú mať tie stredká.
Príď si zobrať, mám špeci nožničky. Ja sa tiež s nimi šmikám:D a ja veru kaderníčke nedám zarobiť:) Naposledy som tam bola niekedy v roku 1981(bóže ako je to dávno)
pepsikova
23.02.12,19:40
pepsi ked ja som na takéto veci strašne lakomá-šetrná, keby som mohla ošmikám sa sama, ale to by som zase namala také špeci nožničky, tak musím takto...:( zajtra idem na kozmetiku dúfam že si fajn zdriemnem, len neviem kam hodím parking, ked sa zase zgorilieva....idem kuknúť kde budú mať tie stredká...

..lui a kam sa chystáš, keď sa robíš na nádhernú?..najprv kadere, potom pleť-to zaváňa niečím extra!!..nepríde drahý?..či nebodaj do práce taká krásna ideš chodiť?..(kecám, jasné, nyje?)
lujza.j
23.02.12,20:08
..

..lui a kam sa chystáš, keď sa robíš na nádhernú?..najprv kadere, potom pleť-to zaváňa niečím extra!!..nepríde drahý?..či nebodaj do práce taká krásna ideš chodiť?..(kecám, jasné, nyje?)
pepsi nikam, to je bežná údržba 1x mesačne:D ešte cez víkend údržba nožičiek;) a do práce? no čo ti poviem, mysleli sme že bude trošku pokoj kým nastane striedanie-výmena, ale nie :mad::mad: a jupííí "bordel" huspeninu kúpený;)
Stanislav 1975
23.02.12,20:11
inak na lujzu pozor- ona chodí aj na masáž údajne dekoltu...:D-to musí byť velmi zaujímavá masáž...
lujza.j
23.02.12,20:17
inak na lujzu pozor- ona chodí aj na masáž údajne dekoltu...:D-to musí byť velmi zaujímavá masáž...
ty mrcha:) ty si to pamätáš, jasné to patrí k tomu..
lujza.j
23.02.12,20:19
ved ja by som tiež nie, ale čo ked inak sa nedá....občas musím urobiť vlasom dobre
Stanislav 1975
23.02.12,20:19
ty mrcha:) ty si to pamätáš, jasné to patrí k tomu..

a čo to vyjde taká sranda?:)-taká masáž dekoltu? ja by som si asi keby to vynášalo, na to vybavil aj živnosť-to by ma bavilo...
kopretinka
23.02.12,20:19
inak na lujzu pozor- ona chodí aj na masáž údajne dekoltu...:D-to musí byť velmi zaujímavá masáž...
no čo si pod tým predstavuješ teda:eek:......ach,tí chlapi.....:D
kopretinka
23.02.12,20:20
a čo to vyjde taká sranda?:)-taká masáž dekoltu? ja by som si asi keby to vynášalo, na to vybavil aj živnosť-to by ma bavilo...
ale to by si sa musel rekvalifikovať na kozmetičku :---
lujza.j
23.02.12,20:24
a čo to vyjde taká sranda?:)-taká masáž dekoltu? ja by som si asi keby to vynášalo, na to vybavil aj živnosť-to by ma bavilo...
to je v cene:) Stanko masáž dekoltu je dôležitá nebudem predsa chodiť s vráskavým.....dekoltom:) masáž dekoltu nie je masáž pŕs:):) tak asi nič pre teba:)
kopretinka
23.02.12,20:28
božeeeee,toto neny už normálne,čo sa tí ľudia pýtajú....absolútne žiadna snaha z ich strany o nič......chcem predávať XY,a vy poraďáci,dajte info od A po Zet......ja neviem,čo by robili,keby nebolo internetu.....všetko som si musela vlastnonožne obehať,obtelefonovať,obopísať.....a teraz každý len DAJ.....
Stanislav 1975
23.02.12,20:38
božeeeee,toto neny už normálne,čo sa tí ľudia pýtajú....absolútne žiadna snaha z ich strany o nič......chcem predávať XY,a vy poraďáci,dajte info od A po Zet......ja neviem,čo by robili,keby nebolo internetu.....všetko som si musela vlastnonožne obehať,obtelefonovať,obopísať.....a teraz každý len DAJ.....
ja už by som si život bez netu ani nevedel predstaviť...
AlaNR
23.02.12,20:41
AKý posúvač?:confused: Mne tu veľa chýba po tom preštelovaní, ale že by mi niečo niekto pridal, sa mi teda nezdá:eek:


Mne tam z nejakého záhadného dôvodu ukazuje toto v prílohe.
Pri každom jednom príspevku... A keď je príspevok dlhší, tak mi ho nezobrazí celý, musím si to s tým posúvačom posunúť....
Dosť to otravuje....
kopretinka
23.02.12,20:44
občas aj ja mám ten posuvník....ale nie stále....
AlaNR
23.02.12,20:47
Uvidím, či to budem mať aj zajtra v robotke na počítači... Možno som si niečo nastavila, ani sama neviem čo a už vôbec nie - ako... :D
kopretinka
23.02.12,20:49
inak dnes mi porada blbne.....nebolo dobre vidieť minikomentáre,nefungovalo mi prepnutie farby ani veľkosť písma,ani listovanie na stránkach na hornej lište,musela som ísť na dolnú lištu....
evuš
24.02.12,03:18
no, fšak mäťo je mäťo, no nie Zuzuľka ?
Stina
24.02.12,04:48
Nádherné objatie
pavol54
24.02.12,04:57
Pôvodne som si myslel že je to preklep že malo byť "Ako poriadne objať babu" aj to poteší najmä ráno.
pavol54
24.02.12,05:04
a čo to vyjde taká sranda?:)-taká masáž dekoltu? ja by som si asi keby to vynášalo, na to vybavil aj živnosť-to by ma bavilo...
to závisí od dohody(a iných okolností a dátumu vydania prvého OP), niekedy za to platíš niekedy zas berieš
pavol54
24.02.12,05:08
to je v cene:) Stanko masáž dekoltu je dôležitá nebudem predsa chodiť s vráskavým.....dekoltom:) masáž dekoltu nie je masáž pŕs:):) tak asi nič pre teba:)
v tom je rozdiel? masáž dekoltu a chrbáta v mojom prípade skončí vždy na tom istom mieste zaujímavé.
pepsikova
24.02.12,05:52
...dobré ráno vám a poradený deň dnes..je piatok, taký oštarný..keby sa preskočil, už mohla byť sobota a krásny víkend!..no čo už!..vonku najhnusnejšie, ako len môže byť,tak dám kávu na stôl, nech aspoň tá vonia a posielam aj vám...a ak by náhodou niekto nechcel kávu, no tak nech si dá kávu..no:)
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/ac304eaf.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--5.html)
http://i781.photobucket.com/albums/yy92/nkerbrat/decochocolata.gif http://i781.photobucket.com/albums/yy92/nkerbrat/decocafea.jpghttp://i781.photobucket.com/albums/yy92/nkerbrat/decochocolata.gif..a pár pišingríkov pre alabuta do hatižáka..nech sa netlačí furt zo slaninou...neny to zdravé...
pepsikova
24.02.12,05:56
...ďakujem, mojušík, okrásnila si mi ráno!...až mám slzičky, čo sa tak smejem!...stíkanec ti posielam..
pepsikova
24.02.12,06:05
..lui, zlatko, s dekoltom si rob, čo chceš, len si nedaj urobiť kačaciu hubu...alá zdenkastudničková
pepsikova
24.02.12,06:21
Mne tam z nejakého záhadného dôvodu ukazuje toto v prílohe.
Pri každom jednom príspevku... A keď je príspevok dlhší, tak mi ho nezobrazí celý, musím si to s tým posúvačom posunúť....
Dosť to otravuje......

..a nepritlačila si náhodou silnejšie koliečko na myške?..mne sa vtedy zobrazí posuvník...skús...
Indeed
24.02.12,06:42
božeeeee,toto neny už normálne,čo sa tí ľudia pýtajú....absolútne žiadna snaha z ich strany o nič......chcem predávať XY,a vy poraďáci,dajte info od A po Zet......ja neviem,čo by robili,keby nebolo internetu.....všetko som si musela vlastnonožne obehať,obtelefonovať,obopísať.....a teraz každý len DAJ.....

nerozčuĺuj sa , oni narazia držkou o stenu, niekto za kratší, niekto za dlhší čas, ale narazia, to je zaručené...
evuš
24.02.12,06:52
.. http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/1ye66yn2.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-pour-msn.html) a ja dnes oslavujem od rána zajtrajšie narodky... takže ponúkam čokoládku, oriešiky, šampus a kto bude mať chuť na kávičku spravím i tú, či čajík... Krásny dník ľudkovia a nenechajte si skaziť náladu nikým a ničím, život je príliš krátky...;)
Stina
24.02.12,07:03
začať deň s úsmevom je skvelé. Krásny deň
pavol54
24.02.12,07:22
.. http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/1ye66yn2.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-pour-msn.html) a ja dnes oslavujem od rána zajtrajšie narodky... takže ponúkam čokoládku, oriešiky, šampus a kto bude mať chuť na kávičku spravím i tú, či čajík... Krásny dník ľudkovia a nenechajte si skaziť náladu nikým a ničím, život je príliš krátky...;)
Nech žije 64 -tý víťazný február, niektorí si povedia že sme ho mohli oslavovať ďalej, inak k tvojim všetko najlepšie. Inak ja som za tento deň išiel na zdš- ke do kúta. Učiteľka sa spýtala aký je dnes významný deň? ja som sa prihlásil ako jediný a povedal som že moja mama má dnes narodeniny a už som kmital do v triede kúta.
pepsikova
24.02.12,07:23
.. http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/1ye66yn2.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-pour-msn.html) a ja dnes oslavujem od rána zajtrajšie narodky... takže ponúkam čokoládku, oriešiky, šampus a kto bude mať chuť na kávičku spravím i tú, či čajík... Krásny dník ľudkovia a nenechajte si skaziť náladu nikým a ničím, život je príliš krátky...;)..

..oki...tak začneme pozvoľna muzičkou...

http://www.youtube.com/watch?v=k5D6B65_6Qg
pepsikova
24.02.12,07:26
..efuš a ešte jednu krásnu...lebo k takému jubileu ti musí blahoželať len pán spevák...

http://www.youtube.com/watch?v=kzrn4rQb8z4&feature=related
pepsikova
24.02.12,07:27
..no a klinec!...aby ti chutilo aj zajtra a každý deň, tak logneme:

http://www.youtube.com/watch?v=HhQFnRwIYQc&feature=related
pepsikova
24.02.12,07:31
...efuš no a ak by si mala pocit, že dno máš na dosah, daj takúto...fakt zaberá...

http://www.youtube.com/watch?v=4Gq9AV_0Sdw&feature=related
evuš
24.02.12,07:32
Ďakujem Paľko... a učke si povedal, správne, však mama je dôležitejšia než víťazný február :)
pepsikova
24.02.12,07:33
...tak a idem, šarkan čaká, prosím zatial koláčik a kafíčo na stôl..a ak by bolo dolče, nebudem proti...ale len s gustom...(šmarjááá, nyje s hasákom)
evuš
24.02.12,07:34
Pepsi, ďakujem ....
pepsikova
24.02.12,07:35
Nech žije 64 -tý víťazný február, niektorí si povedia že sme ho mohli oslavovať ďalej, inak k tvojim všetko najlepšie. Inak ja som za tento deň išiel na zdš- ke do kúta. Učiteľka sa spýtala aký je dnes významný deň? ja som sa prihlásil ako jediný a povedal som že moja mama má dnes narodeniny a už som kmital do v triede kúta...

..dala som ti užitočné nyje za ten kút, ale za to, že si si pamatoval mamine narodky...asi si to pripomínaš každý rok v súvislosti s tým maršom do kúta...
evuš
24.02.12,07:58
..no fčul vypadám, že nasávam od rána :) :) :)
pavol54
24.02.12,08:03
..

..dala som ti užitočné nyje za ten kút, ale za to, že si si pamatoval mamine narodky...asi si to pripomínaš každý rok v súvislosti s tým maršom do kúta...
Určite, však netreba pompézne dary, viac poteší každého ak si v tomto frmole dokážu na také narodeniny a meniny spomenúť, ja si vždy okrem iného spomeniem aj na môj najčernejší deň.
pepsikova
24.02.12,11:27
evuš
24.02.12,11:54
...no kto by tu iný ponúkol kávu, fšak Pepsi... a čo Robin už vylietaný ?
pepsikova
24.02.12,12:05
..šarkan je nervozny ako stará dievka..nedá sa lietať, zabárajú sa mu labky a mne sa nožky podlamujú po tom snehu rozmočenom a tak len špacírujeme a to je pre neho na nervičky...a tak práve dopitval plyšáka, dostal po ňufáku a zalomil pod šporákom, že si dá siestu...
alabut
24.02.12,12:43
misoft
24.02.12,13:13
Hahaha - bežná. A aká je potom mimoriadna?
pepsikova
24.02.12,15:05
..toho pivka by som si aj logla,keby si nechal trošku..
wagner
24.02.12,17:00
Mne tam z nejakého záhadného dôvodu ukazuje toto v prílohe.
Pri každom jednom príspevku... A keď je príspevok dlhší, tak mi ho nezobrazí celý, musím si to s tým posúvačom posunúť....
Dosť to otravuje....
Mne také blbosti našťastie nezobrazuje. Ale to určite za to, že mi tu veľa vecí nezobrazí a ani nedovolí - napríklad keď chcem pridať fotku z PC(moju vlastnú) tak mi ani stránku nenačíta a nič odo mňa nechce.:D:confused: Neviem či sa smiať či plakať, ale ste tu ukrátený o moje fotogenické výtvory, žiaľ.
pepsikova
24.02.12,17:02
Mne také blbosti našťastie nezobrazuje. Ale to určite za to, že mi tu veľa vecí nezobrazí a ani nedovolí - napríklad keď chcem pridať fotku z PC(moju vlastnú) tak mi ani stránku nenačíta a nič odo mňa nechce.:D:confused: Neviem či sa smiať či plakať, ale ste tu ukrátený o moje fotogenické výtvory, žiaľ..

..aj fotku ti pridá, len si klikni na "formátovať odpoveď" a potom na tú spinku..a vybehne ti okno, kde si nájdeš a pridáš prílohu...určite!..
pepsikova
24.02.12,17:04
...alabut pivo nedodal, ani tých smradľavých syrečkov (našťastie) aktívne neponúka, tak dám večerné dolčečoko,alebo lungo..len aby sa nám spríjemnil večer...
...a prosím, nejaký koláčik, ja som mala dnes v pláne šišule, alebo fanule, ale nedalo sa...
...ale ak by bol niekto hladný, môžem opekané zemiačiky s vajčom a syrom...alebo horalku na šírku..
wagner
24.02.12,17:07
.

..aj fotku ti pridá, len si klikni na "formátovať odpoveď" a potom na tú spinku..a vybehne ti okno, kde si nájdeš a pridáš prílohu...určite!..
Nepridá, môžem formátovať do aleluja. Po spinke okno vybehne, ale ďalej nič. Nevadí, však sa to bude zase upravovať:confused: a potom možno pridá, možno uberie
pepsikova
24.02.12,17:22
Nepridá, môžem formátovať do aleluja. Po spinke okno vybehne, ale ďalej nič. Nevadí, však sa to bude zase upravovať:confused: a potom možno pridá, možno uberie.

..a v tom okne, keď klikneš na "prehladávať", nenájde tvoj obrázok?..musí,ak ho máš v pc ...a potom klikneš na "priložiť...to je divné..
wagner
24.02.12,17:28
.

..a v tom okne, keď klikneš na "prehladávať", nenájde tvoj obrázok?..musí,ak ho máš v pc ...a potom klikneš na "priložiť...to je divné..
Práve že to okno nepustí, žiadne prehľadávanie, tak to bolo predtým a teraz si pripadám ako mentavá. Kašli na to fotky nebudú. Žiaľ ani tak mi to nejde keď dám skopírovať a vložiť.
pepsikova
24.02.12,17:39
Práve že to okno nepustí, žiadne prehľadávanie, tak to bolo predtým a teraz si pripadám ako mentavá. Kašli na to fotky nebudú. Žiaľ ani tak mi to nejde keď dám skopírovať a vložiť...

..no skús ešte kuk nastavenia porady..a nastavenia prehliadača...
kliknutím na spinku sa ti ukáže takéto:
Prílohy (pridať/odobrať) Priložiť súbor z počítača





ak kliknem na procházet, vybehne mi plocha, kde mám uložené obrázky,kliknem nanázov obrázku a dám otvoriť a obrázok sa pridá...potom dám len "stiahnuť" a pod týmto sa mi zobrazí stiahnutý súbor-obrázok...

..posledný pokus a poslúchnem ťa...
arizona
24.02.12,17:53
Tuto zensku som prv nemohla ani vystat, ale normalne sa mi zacina luuubit,asik ju pojdem volit...
...aj tak nie je z coho vyberat.Aspon bude veselo :D;)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k-Fhe5mFL_8
Ivana Š
24.02.12,17:57
Dnes ma nasrdil dodávateľ programu na vedenie skladu - technická podpora
zvláštne mi tlačí zostavy inventúrne - sú tam rozdiely podľa toho ako zadám tlačovú zostavu
rozdiely sú minimálne od 0,01 - 0,08 - ale mne to potom v účte nesedí
a nešlo mi ani obnoviť archív zo zálohy -
keď som volala - on teraz nemá čas, mám tu zákazníka, zavolajte neskôr.
volám o hodinu, absolútne mi nevedel poradiť, že s takým problémom sa ešte nestretol a nevie mi teraz poradiť, zasa zavolajte neskôr :mad:
Volám neskôr a hneď ako som sa predstavila, mi zložil :eek:

no nič, dnes som si to vyriešila sama, ale neprezradím ako , nech sa trápia alebo zložia telefón ďalšiemu
zabila som tým problémom celý deň :mad: a som zvedavá čo mi odpovedia na môj nasrdený :D email
pepsikova
24.02.12,18:01
Tuto zensku som prv nemohla ani vystat, ale normalne sa mi zacina luuubit,asik ju pojdem volit...
...aj tak nie je z coho vyberat.Aspon bude veselo :D;)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k-Fhe5mFL_8..

..ten čoklík nemá chybu...ale nad rozhodnutím voliť noriku ešte pouvažuj...
misoft
24.02.12,18:04
Pri počítačoch sa nedá na nič spoľahnúť. Ani na to, že sa nedá na nič spoľahnúť.
misoft
24.02.12,18:10
Nevien, ale raz som tu podával "obrazový" manuál. Skús pohľadať cez moje príspevky.
Ivana Š
24.02.12,18:11
čo môže na účtenke znamenať "poklop do MR 26cm"
a
Vau! ampn ihavov 500 ml ???
misoft
24.02.12,18:17
Mýliť sa je ľudské, ale pokaziť niečo tak, aby to už nešlo napraviť, to dokáže iba počítač.
misoft
24.02.12,18:18
Počítačový program robí len to, čo mu poviete, nikdy však nerobí to, čo by ste chceli aby robil.
Ivana Š
24.02.12,18:19
čo môže na účtenke znamenať "poklop do MR 26cm"
a
Vau! ampn ihavov 500 ml ???

No otázku som si položila a hneď 1/2 odložila
Vau! ampn ihavov je v preklade šampón žihľavový

len ten poklop do MR neviem!
kopretinka
24.02.12,18:22
Tuto zensku som prv nemohla ani vystat, ale normalne sa mi zacina luuubit,asik ju pojdem volit...
...aj tak nie je z coho vyberat.Aspon bude veselo :D;)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k-Fhe5mFL_8

NORA MOJSEJOVÁ FASHION s.r.o.
Poisťovňa: Sociálna poisťovňa

Adresa: Františkánska 3, Košice
Dlh na poistnom: 4 227,02 EUR

NORA MOJSEJOVÁ FASHION S.R.O.

Poisťovňa: Všeobecná zdravotná poisťovňa
Adresa: FRANTIŠKÁNSKA 3, 04001, KOŠICE
IČO: 44913494
Dlh na poistnom: 1 295,97 EUR
Typ platiteľa: Zamestnavatel
Stav platný k: 31.01.2012
arizona
24.02.12,18:23
..

..ten čoklík nemá chybu...ale nad rozhodnutím voliť noriku ešte pouvažuj...
na, sak porad,koho z toho hnojiska vybrat :confused::rolleyes:...nórika tam aspon trochu vzrusa vnesie s tym jej slovnikom, nye????:D
kukučka
24.02.12,18:34
prepnite si ČT
Ivana Š
24.02.12,18:36
No otázku som si položila a hneď 1/2 odložila
Vau! ampn ihavov je v preklade šampón žihľavový

len ten poklop do MR neviem!

no nič, zasa som si sama musela poradiť - podľa stýčka Googla je to poklop na zakrytie taniera vhodný do mikrovlnnej rúry priemer 26 cm
lujza.j
24.02.12,18:44
pepsi hubu jedine ako "kučerenko" na káčera donalda...
pavol54
24.02.12,19:03
čo môže na účtenke znamenať "poklop do MR 26cm"
a
Vau! ampn ihavov 500 ml ???
to si chceš pamätať do daňovej kontroly?
pepsikova
24.02.12,19:08
No otázku som si položila a hneď 1/2 odložila
Vau! ampn ihavov je v preklade šampón žihľavový

len ten poklop do MR neviem!..

..žeby poklop do mestského ropovodu?..alebo do mikrovlnnej rúry...(googlik vyhodil poklop do MR-mikrovlnka
srska
24.02.12,19:12
Ivana Š
24.02.12,19:31
to si chceš pamätať do daňovej kontroly?
nepamätám čo včera bolo - šak si to tam perom napíšem
a čo si nenapíšem zabudnem a už som si to sama vyriešila, lepšie čítajte príspevky dozadu č.1296 a 1300
pepsikova
24.02.12,19:38
...však to MR máš frišké, nyje?..či?..
misoft
24.02.12,19:39
Moderný trend - čím väčšie hovädo, tým väčší dlh. Šak je to také COOOOL!
pepsikova
24.02.12,19:40
..a prečo tu nie sú koláčiky, šampus a obložené misy?..kto to dnes od rána oslavuje?..šak sme tu ako u suchánkov...

..tak dám aspoň ten šampuš...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/dsdafz2u.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--14.html)
lujza.j
24.02.12,19:43
Ivana Š
24.02.12,19:45
no, friško zohriate :)
pepsikova
24.02.12,19:46
lujza.j
24.02.12,19:46
misoft
24.02.12,19:46
Potešilo: uznaná reklamácia akéhosi kastróla na varenie cestovín - vraj nehrdzavejúci - po 5 použitiach zhrdzavel - vrátili €uráčiky - trvalo to len týždeň.
Potešilo ešte viac: e-mail z Ostravy -noťásek je hotový (kua - ako to stihli?), chceli spôsob platby (ja reku dobierka). Cena za opravu cca 280€ (aj s dopravou) - to už nepotešilo :(
No na druhej strane: príloha e-mailu bol pozdrav od môjho bývalého podriadeného - oznamil mi, že trochu spustili cenu (akože pre mňa). Anciáša, šak ja si ho už ani nepamätám!
Ivana Š
24.02.12,19:47
..a prečo tu nie sú koláčiky, šampus a obložené misy?..kto to dnes od rána oslavuje?..šak sme tu ako u suchánkov...

..tak dám aspoň ten šampuš...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/dsdafz2u.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--14.html)

Dám si aspoň takto virtuálne keďže reálne nemôžem
Ivana Š
24.02.12,19:48
...a ak by niekto takú neskorú večeru mohol, tak páči...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/i7gnaovu.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--17.html)

ale takéto môžem :) mňam prídem alebo donesieš?
pepsikova
24.02.12,19:49
Dám si aspoň takto virtuálne keďže reálne nemôžem..

..no!..však aká je to výhoda, tento virtuálny svet!..nepriberieš, hlava nebolí...dobrý výmysel!...

...koláčik so šlahaňou ti aj donesiem..však si len toť-oproti mne, v monitore...
Ivana Š
24.02.12,19:51
reálne by som mala účtovať, lebo roboty je jak na.. vola veľa
pepsikova
24.02.12,19:51
a ešte keby niekto sladké..... inak moja obľúbená značka;)
http://www.mabo.sk/sub/mabo.sk/components/com_virtuemart/shop_image/product/dd46dcf66447ea66e14b1d42e0bc74f4.jpg..lui, ty si iná papuľka!..ja takú fľašu vidím prvýkrát a ty že "moja oblúbená"...hmhm...
lujza.j
24.02.12,19:55
pepsi toto je fakt kvalitka...
kopretinka
24.02.12,19:58
to čo toooooooo????????? stránka sa mi 5 minút načíta.....:eek::mad::mee:
šak kým sa sem dostanem,aj všetko vypijete a zjete.......
misoft
24.02.12,20:03
Robota není zajac - neuteče!
misoft
24.02.12,20:05
Očuj dievča, ty nepoznáš toto?
Rýchlosť načítania webovej stránky tvojím počítačom je nepriamo úmerná tomu, aký záujem o ňu máš.
kopretinka
24.02.12,20:07
Očuj dievča, ty nepoznáš toto?
Rýchlosť načítania webovej stránky tvojím počítačom je nepriamo úmerná tomu, aký záujem o ňu máš.
:D
pepsikova
24.02.12,20:08
to čo toooooooo????????? stránka sa mi 5 minút načíta.....:eek::mad::mee:
šak kým sa sem dostanem,aj všetko vypijete a zjete.........

..nestresuj...zajtra budú na obed buchty šlahané cez plot, tak ti dve šlahnem...
pepsikova
24.02.12,20:11
...kukám v telke, ten Val Kilmer je ako pekne popravený..tak do okrúhlučka, oproti tomu, aký to bol cukríček v Maverickovi...
kopretinka
24.02.12,20:11
..

..nestresuj...zajtra budú na obed buchty šlahané cez plot, tak ti dve šlahnem...
a to sú aké?:eek:
misoft
24.02.12,20:17
Paru znalosci o počitačoch - šicko sebe poradňe prečitajce:

Základný poznatok o využití elektronického spracovania dát:
Počítač existuje preto, aby ti uľahčil prácu, ktorá by bez neho neexistovala.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11951.gif

Ak sa vám neukáže obraz na monitore, použite prachovku. Ak ani to nepomôže, zapnite aj počítač.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11917.gif

Zákon o chybe, ktorá prekračuje rámec základne :
Jediný rozdiel medzi rôznymi počítačovými systémami je v tom, že užívateľ musí vykonávať iné úkony, aby vyrobil tie isté chyby.

Prvé rozšírenie zákona o chybe: Ak robíš na rôznych počítačových systémoch to isté, vytvoríš rôzne chyby.

Druhé rozšírenie zákona o chybe: Ak robíš na rôznych počítačových systémoch to isté, aby si niekomu inému dokázal, že pritom vzniknú rôzne chyby, bude všetko fungovať úplne normálne a bez chyby tak dlho, dokedy bude prítomný.
lujza.j
24.02.12,20:18
"teším sa" že mi kockuje obraz:mad::mad::mad:
misoft
24.02.12,20:21
A na čom? Lebo ak na drevených kockách - tak to tak má byť :D
kopretinka
24.02.12,20:21
Paru znalosci o počitačoch - šicko sebe poradňe prečitajce:

Základný poznatok o využití elektronického spracovania dát:
Počítač existuje preto, aby ti uľahčil prácu, ktorá by bez neho neexistovala.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11951.gifja mám PC na hranie :---

Ak sa vám neukáže obraz na monitore, použite prachovku. Ak ani to nepomôže, zapnite aj počítač.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11917.gif šak som neny blondýna :rolleyes:

Zákon o chybe, ktorá prekračuje rámec základne :
Jediný rozdiel medzi rôznymi počítačovými systémami je v tom, že užívateľ musí vykonávať iné úkony, aby vyrobil tie isté chyby.

Prvé rozšírenie zákona o chybe: Ak robíš na rôznych počítačových systémoch to isté, vytvoríš rôzne chyby.

Druhé rozšírenie zákona o chybe: Ak robíš na rôznych počítačových systémoch to isté, aby si niekomu inému dokázal, že pritom vzniknú rôzne chyby, bude všetko fungovať úplne normálne a bez chyby tak dlho, dokedy bude prítomný.
a ešte Murpyho zákon:čo sa môže dodr.......to sa dodr......:D
lujza.j
24.02.12,20:22
"markíza" všetko prehodí do HD a tak to aj vyzerá ....
kopretinka
24.02.12,20:27
"markíza" všetko prehodí do HD a tak to aj vyzerá ....
jáááj,ako mi je dobre bez TV :)
lujza.j
24.02.12,20:29
jáááj,ako mi je dobre bez TV :)
prečo ja to mám miesto obrazu a ešte je aj v pohybe.... prepnem na hbo a obraz jak víííno:)
misoft
24.02.12,20:29
lu: asik máte tenké kábliky a obrázok sa nepretlačí http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11916.gif
misoft
24.02.12,20:32
Čo môžeš urobiť dnes, odlož na pozajtra. Ostanú ti dva dni voľna.
lujza.j
24.02.12,20:33
lu: asik máte tenké kábliky a obrázok sa nepretlačí http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11916.gif
miši, ale ako je možné že všetky hbo su OK?a vždy...
pepsikova
24.02.12,20:37
Paru znalosci o počitačoch - šicko sebe poradňe prečitajce:

Základný poznatok o využití elektronického spracovania dát:
Počítač existuje preto, aby ti uľahčil prácu, ktorá by bez neho neexistovala.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11951.gif

Ak sa vám neukáže obraz na monitore, použite prachovku. Ak ani to nepomôže, zapnite aj počítač.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11917.gif

Zákon o chybe, ktorá prekračuje rámec základne :
Jediný rozdiel medzi rôznymi počítačovými systémami je v tom, že užívateľ musí vykonávať iné úkony, aby vyrobil tie isté chyby.

Prvé rozšírenie zákona o chybe: Ak robíš na rôznych počítačových systémoch to isté, vytvoríš rôzne chyby.

Druhé rozšírenie zákona o chybe: Ak robíš na rôznych počítačových systémoch to isté, aby si niekomu inému dokázal, že pritom vzniknú rôzne chyby, bude všetko fungovať úplne normálne a bez chyby tak dlho, dokedy bude prítomný.
.

..tak t:Do je klinec na dnešný deň!...
pepsikova
24.02.12,20:38
Čo môžeš urobiť dnes, odlož na pozajtra. Ostanú ti dva dni voľna...

..a čo nemusíš urobiť dnes, neurob ani zajtra a máš dva dni volna..
pepsikova
24.02.12,20:41
"markíza" všetko prehodí do HD a tak to aj vyzerá ......

..len ja som dáka taká tupá, neviem, kedy je HD a kedy normál...už mám pomaly mesiac to magio, a ani na dialkové som si nezvykla..je opačné, ako mám na TV a to ma rozčuluje..
lujza.j
24.02.12,20:41
inak kozmetika bola super huba vymastená dekolt tiež:D aj som si zdriemla dúfam že som nechrápala:D:D
lujza.j
24.02.12,20:43
..

..len ja som dáka taká tupá, neviem, kedy je HD a kedy normál...už mám pomaly mesiac to magio, a ani na dialkové som si nezvykla..je opačné, ako mám na TV a to ma rozčuluje..
pepsi to je akože lepšie rozlíšenie lepší obraz.ked kukám panelák v HD tak studničková nič moc vrásky okolo očí mi skôr alobal pripomínajú:D
lujza.j
24.02.12,20:45
http://images.teamsugar.com/files/users/1/12981/12_2007/gt-vs-mojito.jpg
inak dávam gin-tonik keby niekto tak si dajte so mnou ;)
pepsikova
24.02.12,20:45
pepsi to je akože lepšie rozlíšenie lepší obraz.ked kukám panelák v HD tak studničková nič moc vrásky okolo očí mi skôr alobal pripomínajú:D..

..a však sa dala vymladiť a vyžehliť, aj hupusu na káčera si dala spraviť, aby bola "in"..nemáš ten telkáč zaprášený?..
lujza.j
24.02.12,20:48
..

..a však sa dala vymladiť a vyžehliť, aj hupusu na káčera si dala spraviť, aby bola "in"..nemáš ten telkáč zaprášený?..
nyje. viem čítala som, len som zvedavá kam ju ešte budú naťahovať....už teraz ma obočko na "čudo judo" akože sa čuduje tak to voláme my s deckom
misoft
24.02.12,20:51
miši, ale ako je možné že všetky hbo su OK?a vždy...
lu: to s tým káblikom som si robil srandu. :D Neviem, ako je to u vás, ale u mňa ide Markíza HD i JOJ HD ako víno. Možno je to chyba poskytovateľa vašej telky, že mu to "nefachčí" tip-top.
pepsi: u Magia je HD len na kábli - z ľuftu nie. A normálne vysielanie má normálne logo, potom by ste mali mať ešte kanál s HD rozlíšením a tam vyskočí to logo s písmenkami HD.
http://www.ungroup.sk/data_clients/thumb/publicSmall/markiza_logo_aktual_3.jpg
http://static.etrend.sk/uploads/tx_media/2010/9/markiza_HD.jpg
http://www.telekom.sk/osobne/televizia/magio-tv/



http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/stv1.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/stv2.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/markiza.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/markiza_hd.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/doma.gif


STV 1 (Jednotka)
STV 2 (Dvojka)
Markíza
Markíza HD
Doma


http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/joj.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/joj.gif
http://www.telekom.sk/swift_data/source/images/tv/joj-plus.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/ta3.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/ct1.gif


TV JOJ
JOJ HD
JOJ PLUS
TA 3
ČT 1


http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/ct2.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/ct24.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/lux.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/orf1.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/pro7.gif


ČT 2
ČT 24

TV LUX
ORF 1
PRO 7


http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/rtl-v2.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/sat1.gif
http://www.t-com.sk/ImgCont/e-shop/magio-tv-programy/nove/kino_cs.gif
http://www.telekom.sk/swift_data/source/images/tv/magio-tv-kanal.gif


RTL

SAT 1
Kino CS
Magio TV kanál
pepsikova
24.02.12,20:52
...aj film skončí a ja sa tu len motám, pijem a už som mohla mať dva verše odsnívané...idem het a dajte si teplé ponožky, aby sa vám snívali krásne sníčky...som zvedavá, aký plán má na zajtra alabutko, sneh sa trochu roztopil, tak či nepôjde zase na vander, treba mu buchty napiecť do hatižáka...

...dobrú noc...a v chladničke neny žiadne porno, tak nevrzgajte dvermi...


(to raz had prišiel z roboty a hovorí deckovi, taký som hladný, že vidím aj holé ženy...a decko mu, tak choď do chladničky...a had "čo je tam, porno?..
Ivana Š
24.02.12,20:52
odišla mi nečakaná A nenahlásená :mad: návšteva milujem to hlavne v tomto období
keď každý sa chce daňovo priznať a hneď na druhý deň ako donesie igelitku :mad:


idem ten dekel zaúčtovať ;)
pepsikova
24.02.12,20:54
lu: to s tým káblikom som si robil srandu. :D Neviem, ako je to u vás, ale u mňa ide Markíza HD i JOJ HD ako víno. Možno je to chyba poskytovateľa vašej telky, že mu to "nefachčí" tip-top.
pepsi: u Magia je HD len na kábli - z ľuftu nie. A normálne vysielanie má normálne logo, potom by ste mali mať ešte kanál s HD rozlíšením a tam vyskočí to logo s písmenkami HD.
http://www.ungroup.sk/data_clients/thumb/publicSmall/markiza_logo_aktual_3.jpg
http://static.etrend.sk/uploads/tx_media/2010/9/markiza_HD.jpg..

..no toto som raz videla, s okuliačmi..len tie nemám často, lebo šarkan mi ich vždy zaflusne, tak potom to aj tak vyzerá, že nevidím nič poriadne..
lujza.j
24.02.12,20:54
niekedy je to OK niekdy kockuje ako besné:(pozerám HD aj joj aj mark
pepsikova
24.02.12,20:55
odišla mi nečakaná A nenahlásená :mad: návšteva milujem to hlavne v tomto období
keď každý sa chce daňovo priznať a hneď na druhý deň ako donesie igelitku :mad:


idem ten dekel zaúčtovať ;)..

..nečakanej návšteve by som hneď vo dverách oznámila prirážku k cene...
misoft
24.02.12,20:56
Dúfam, že v igelitke bude nóbl butylka.
lujza.j
24.02.12,20:56
aj ja by som potrebovala sa daňovo priznať resp. moj chlap, koľko je pokuta?
misoft
24.02.12,20:57
a 1000%-nú
Ivana Š
24.02.12,20:59
boli to moji rodičia a sestra, ktorú vidím tak raz za mesiac

ale mohli sa ohlásiť, že prídu, či?
misoft
24.02.12,21:00
Ááá - kruci - trochu som to "prepískol" - malo tam byť 50%-ná :D:D:D
lujza.j
24.02.12,21:01
teším sa, zajtra nejdem upratovať a konečne si uvarím huspeninu.jupííííííí
arizona
24.02.12,21:03
l. A normálne vysielanie má normálne logo, potom by ste mali mať ešte kanál s HD rozlíšením a tam vyskočí to logo s písmenkami HD.


sak u Magia mame po 2 programy. "Normalne" a nove HD-ckove :D
...odkedy to funguje, tak som nemala cas prehodit tie HD-ckove na predne miesta, namiesto starych bezhadeckovych :D ,ktore zaradili na koniec zoznamu programov...sak vyraznejsi rozdiel nemvidim ;)
misoft
24.02.12,21:03
Nóóó - jupíííííí - moja 3/4 svoju huspeninku už zbaštila
Ivana Š
24.02.12,21:08
Lujza.j beriem si príklad z teba zajtra neupratujem - a huspeninu pošli , nemusím variť :)

misoft - 1000% alebo 50% všetko, je to rodina, nalejem nápoje, ponúknem čipsy a pri odchode ich skasírujem?
lujza.j
24.02.12,21:10
Lujza.j beriem si príklad z teba zajtra neupratujem - a huspeninu pošli , nemusím variť :)

misoft - 1000% alebo 50% všetko, je to rodina, nalejem nápoje, ponúknem čipsy a pri odchode ich skasírujem?
OK, ale u mňa sobotné upratovanie znamená upratovanie "na panskom":) doma som upratala včera:)
misoft
24.02.12,21:13
Ivi: Ale šak vieš: kamaráti buďme, ale dlhy si plaťme! Alebo: pri peniazoch ani brata nepoznám!
Ivana Š
24.02.12,21:18
brata si skasírujem, má obchod, moooooc účtov, sklad, jáj roboty veľa veľa
neboj zaplatí už včuľ sa bojí že koľko :confused:
a by som tu nemala vykecávať, ale robiť ;)
misoft
24.02.12,21:20
No vidzíš, devucho, šak sa nestracíš.
Ivana Š
24.02.12,21:26
pri toľkých dokladoch by to len *o*o* spravil zadarmo, tu ani brata nepoznám, a ešte keď vidím tie obraty
misoft
24.02.12,21:34
;)
alabut
25.02.12,05:12
Potesilo ma, ze uz zabradlie popri chodnikoch je iba po kolena, este tyzden a bude po pas. Ked sa clovek on potkyna znaci tuhu zimu. :-)
pepsikova
25.02.12,05:13
sak u Magia mame po 2 programy. "Normalne" a nove HD-ckove :D
...odkedy to funguje, tak som nemala cas prehodit tie HD-ckove na predne miesta, namiesto starych bezhadeckovych :D ,ktore zaradili na koniec zoznamu programov...sak vyraznejsi rozdiel nemvidim ;)..

..no ja by som potrebovala uložiť tie programy tak, aby tie, čo mám v pláne púšťať, boli pekne za sebou, ale vraj na magiu sa to nedá,ale je tam nejaká iná možnosť pre svoje vlastné..ešte som na to nemala čas, ani chuť...som technický antitalent, pokial sa dokopem k naštudírovaniu manuálu, skončí viazanosť...
pepsikova
25.02.12,05:18
..krásne sobotné ráno vám prajem...káva je už na stole, aj chlebík s vajíčkovou pomazánkou a pažítkou, šarkan zistil, že vonku je hnus a fučno, tak rozhadzuje granule a inak máme pohodu a tú prajeme aj vám...a nejaké veľké upratovanie tiež nyje, len zapnem ufona...

..a aby ste nemali furt len kávu, tak posielam čajík vôňavý a úsmev do chrumkava...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/awahbmkz.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--16.html)
alabut
25.02.12,05:20
... pepsina, posielam ti ranajky. Nikdy nevies aky vitaminh ti chyba. :-)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0507/3/3429/3429094_09a86b74da169b1fb4e7144e5ba9cbc5/images/IMG_2015.JPG
pepsikova
25.02.12,05:33
...fuha!..alabutík, takýto ranný telocvik by ma zabil...ty ma už vôbec nemáš rád?..
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/9c4e19cb.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-humour.html)
pepsikova
25.02.12,05:59
...a niečo na veselé ráno...taký malý telocvok...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/gvv86dku.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-humour-4.html)...(také galotky nemám, ale také papučky si kúpim:):)
pepsikova
25.02.12,06:02
Indeed
25.02.12,06:03
pepsi, čo to tu vešiaš

chceš aby sme sa dogŕcali ???
buchač
25.02.12,06:11
pepsi, čo to tu vešiaš

chceš aby sme sa dogŕcali ???
...žeby nejaké vlastné fotečky z vlastného archívu ...???????? ;)
pepsikova
25.02.12,07:28
..joj, ty vždy všetko uhádneš..jasné, že vlastné...
pepsikova
25.02.12,07:29
..no , to aby ste neboli takí rozmaznaní...
Jarka 1
25.02.12,07:54
Dnes pri raňajkách mi manžel prečítal titulok z novín: Ľavica aj pravica zdania byty a neresti
Hneď poznamenal: A to si dáme počítadlo nad posteľ? A asi bude musieť byť certifikované.

Tak rozmýšľam, ako by sme počítadlo obabrali:confused:. Legálny spôsob manžel vylúčil;):).
pavol54
25.02.12,08:09
Dnes pri raňajkách mi manžel prečítal titulok z novín: Ľavica aj pravica zdania byty a neresti
Hneď poznamenal: A to si dáme počítadlo nad posteľ? A asi bude musieť byť certifikované.

Tak rozmýšľam, ako by sme počítadlo obabrali:confused:. Legálny spôsob manžel vylúčil;):).
čo bude merná jednotka??????
kopretinka
25.02.12,08:10
čo bude merná jednotka??????
1 šuch
:D
Stanislav 1975
25.02.12,08:16
Dnes pri raňajkách mi manžel prečítal titulok z novín: Ľavica aj pravica zdania byty a neresti
Hneď poznamenal: A to si dáme počítadlo nad posteľ? A asi bude musieť byť certifikované.

Tak rozmýšľam, ako by sme počítadlo obabrali:confused:. Legálny spôsob manžel vylúčil;):).
to nieje problém-postel už aj tak nieje v móde-obabrete to tak že použijete kuchynskú linku( ako Sharon a Michael v Basic instinct), alebo práčku...
Stanislav 1975
25.02.12,08:17
1 šuch
:D
to by nebolo spravodlivé s tým istým výsledkom je niekedy tých šuchov 300 a niekedy stačia aj 4 šuchy...:D
Stanislav 1975
25.02.12,08:20
Mňa zasa dobre opinkali v jednom e-shope v považskej bystrici,čo od nich beriem farby do tlačiarne- došiel mi reklamný mail,že ked nakúpim nad 30 eur ,tak dostanem navyše 40 ks fotografického papiera- tak som naschvál objednal nad určenú hranicu, a myslíte že mi ten papier sľubovaný prišiel? dobre ma o...bkali...-nič navyše neposlali...-už s nimi končím...
Tweety
25.02.12,08:21
Mňa zasa dobre opinkali v jednom e-shope v považskej bystrici,čo od nich beriem farby do tlačiarne- došiel mi reklamný mail,že ked nakúpim nad 30 eur ,tak dostanem navyše 40 ks fotografického papiera- tak som naschvál objednal nad určenú hranicu, a myslíte že mi ten papier sľubovaný prišiel? dobre ma o...bkali...-nič navyše neposlali...-už s nimi končím...
Veď reklamuj, či?
Stanislav 1975
25.02.12,08:22
Veď reklamuj, či?
však im napíšem mailík v pondelok...
Tweety
25.02.12,08:23
však im napíšem mailík v pondelok...

Terazky sa ihneď nedá? Veď do pondelka Ťa zlosť prejde.
Stanislav 1975
25.02.12,08:24
Terazky sa ihneď nedá? Veď do pondelka Ťa zlosť prejde.

uvidímo...:)
pepsikova
25.02.12,08:40
http://www.countryradio.cz/#

...a tu fičí Johnny Cash ..live..zo 78-roku v Prahe...zajtra by mal 80 rokov chalanisko, dobrý je furt!...chrumkavý..
pavol54
25.02.12,08:54
to nieje problém-postel už aj tak nieje v móde-obabrete to tak že použijete kuchynskú linku( ako Sharon a Michael v Basic instinct), alebo práčku...
taká tatramatka 245 je dobrá vec len treba vystriehnuť odstreďovanie.
pavol54
25.02.12,08:56
to by nebolo spravodlivé s tým istým výsledkom je niekedy tých šuchov 300 a niekedy stačia aj 4 šuchy...:D
1 šuch/čas lenže mládež by to mala komplikované
pepsikova
25.02.12,08:59
..no ak to prejde parlamentom- (tie šuchy a okolo, myslim), dajú aj presné termíny, prostredie (sterilné) a kontrola bude prísne dodržiavaná...brusel to zariadi...(hlavne u čiernej menšiny):D
pepsikova
25.02.12,09:00
...a predobedňajšia kafíca je na stole...aj šišky...decko si kázalo, minimálne 30 kusov...takže obrázok nebude:)
kopretinka
25.02.12,09:20
to by nebolo spravodlivé s tým istým výsledkom je niekedy tých šuchov 300 a niekedy stačia aj 4 šuchy...:D
no a čo je v tomto štáte spravodlivé?
pavol54
25.02.12,09:27
..no ak to prejde parlamentom- (tie šuchy a okolo, myslim), dajú aj presné termíny, prostredie (sterilné) a kontrola bude prísne dodržiavaná...brusel to zariadi...(hlavne u čiernej menšiny):D
to akože bude povinné? Ale dúfam že nie stále s tou istou.
alabut
25.02.12,09:27