day
27.02.12,22:18
som vedel, za sa chytis :)
lujza.j
27.02.12,21:19
sulika ako povedal - cert dlzen, cert ber
ako znacka, satky?
http://en.wikipedia.org/wiki/Desigual
ma to dostalo presne tak ako je to popísané v tomto článku http://www.moda.sk/Kategorie/Modne_znacky/20111128_Znacka_desigual_oblecenie_ktore_vie_navod it_emocie.html:
lujza.j
27.02.12,21:22
mňa autá bavia.... :)
day
27.02.12,21:22
v pandorfe som nebol uz strasne dlho, moje posledne navstevy boli neupesne, tak som lacne nakupovanie vzdal
jozka56
27.02.12,21:25
http://en.wikipedia.org/wiki/Desigual
ma to dostalo presne tak ako je to popísané v tomto článku http://www.moda.sk/Kategorie/Modne_znacky/20111128_Znacka_desigual_oblecenie_ktore_vie_navod it_emocie.html:
Táto značka je vychytená u mojej švagrovej, tak sa na ňu nechodím do obchodu ani pozerať, ale kúsky majú krásne:)
lujza.j
27.02.12,21:28
v pandorfe som nebol uz strasne dlho, moje posledne navstevy boli neupesne, tak som lacne nakupovanie vzdal
ja tam moc cielene nechodím, o tenisky to bol len pokus, vyšiel a aj to iba náhodou. predavačka mi ich vytiahla netuším odkiaľ. ja tam chodím iba do mustangu, tak kúpiš rifle na aký koľvek zadok a dlžku.
lujza.j
27.02.12,21:30
Táto značka je vychytená u mojej švagrovej, tak sa na ňu nechodím do obchodu ani pozerať, ale kúsky majú krásne:)
mne z nej normálne preplo:eek: najbližšie tam idem a kúpim si letné šaty z ktorých som bola tiež asi takto:eek:
day
27.02.12,21:35
ja som si tam niekedy kupovaval rifle a tricka,
uvidime co nam postavia medzi TT a BA, mali by byt az dva,
mozno sa rozsupneme uz doma
jozka56
27.02.12,21:39
Euroveja BA má tento obchod:) či je tak zásobený ako v Rakúsku netuším....
lujza.j
27.02.12,21:41
ja som si tam niekedy kupovaval rifle a tricka,
uvidime co nam postavia medzi TT a BA, mali by byt az dva,
mozno sa rozsupneme uz doma
skús si urobiť iba tak niekedy akože výlet, ja to tak beriem;) nekupujem ako psychopat. dnes som si myslela že majú v adidase niečo nenormálne všetci chodili s igelitkami, no pre mňa nič. ja na silu nekupujem. tendáky nakoniec v Ríboku:D oni robia také na hopsanie.
to čo tu postavia, alebo stavajú uvidíme, koľko značiek bude mať o to vôbec záujem...
jozka56
27.02.12,21:42
skús si urobiť iba tak niekedy akože výlet, ja to tak beriem;) nekupujem ako psychopat. dnes som si myslela že majú v adidase niečo nenormálne všetci chodili s igelitkami, no pre mňa nič. ja na silu nekupujem. tendáky nakoniec v Ríboku:D oni robia také na hopsanie.
to čo tu postavia, alebo stavajú uvidíme, koľko značiek bude mať o to vôbec záujem...
Už to malo byť postavené pri Senci koncom roka 2011, ale nebolo.
lujza.j
27.02.12,21:43
Euroveja BA má tento obchod:) či je tak zásobený ako v Rakúsku netuším....
jožka ešte som tam nebola a ja nedám zarobiť týmto vydriduchom;) radšej skočím susedom ale si nič nekúpim. platiť im za prenájom+fešandy čo sa tvária+výpalné to nie, potom radšej do sekáču:D
lujza.j
27.02.12,21:44
nedávno som o tom čítala, tiež sa mi marí že už to malo byť...
jozka56
27.02.12,21:48
ja zas sekáč, nie....radšej nič:)
day
27.02.12,21:52
zo sekacu som mal stary model tricka adidas, to uz nekupis ;)

idem spat, povedal som si, ze budem max do desiatej,
a to uz bolo
kukučka
27.02.12,21:55
Vidis, ja som sa poistila do buducnosti. Synatora som v mladych rockoch , asi 10-11 naucila varit. Vtedy bol este "tvarny", bavilo ho to. Nastastie ho to drzi dodnes,je lepsi kuchar ako ja. Ja varim dnes uz viac menej z nutnosti,on sa v tom vyziva.
Tesim sa, vzdy ked je doma,je navarene, napecene, same specialitky,este aj ranajky do postele ;) Ja inak neranajkujem,som leniva si ranajky robit, radsej budem hladna :D

Ale zas do typickych muzskych prac,ho musim nutit. Ked poviem, ze treba zahradu porylovat, tak musim aj 2,3 razy zopakovat :mad:...jaáj, to je vzdy vyhovoriek :rolleyes:

neboj, chlapskú robotu zvládne nevesta :D
alabut
27.02.12,23:31
U nas do sekaca chodia najskor tereniaky a majitelia s niekolkymi desiatkami zamestnancov, az potom chudoba. :-)
kukučka
27.02.12,23:55
ten foťák sa nedá opraviť?
srska
28.02.12,01:38
potešilo včera - že starší mi vraví do mobilu: oco, neprídeš mi na svadbu? a ja: a kam? a on: že na kubu:D a ja: to si mal povedať pred rokom, aby som začal šetriť
alabut
28.02.12,04:59
Neviem, vysunul sa mi objektiv a zasekol. :-)
pepsikova
28.02.12,05:07
..keď pozýva, asi to aj zaplatí...či si musíš sám?..
pepsikova
28.02.12,05:11
alabut
28.02.12,05:24
Nespim, pepsina, tesil som sa na tvoje ranne stebotanie. Blizi sa jar, este nepuci trava ani alabutove paradajky, ale uz ju citit, psi skacu po sebe od radosti, vtaky svitoria, uz namiesto ladu zacina voda klokotat, alabut sa raduje a pozdravuje cely svet. :-)
pepsikova
28.02.12,05:32
..len te rajčiny nenaháňaj, fšak aj oni vedia, že ešte je čas,ešte neny jar...


...aj keď moja suseda má pod balkonom už krásne bledule, v tej vyblednutej vlaňajšej tráve sú nádherné...
(ak nezabudnem zobrat mobil von, odfotím ich..pre potešenie..
alabut
28.02.12,05:33
... cely svet som myslel aj teba. :-)
pepsikova
28.02.12,05:34
... cely svet som myslel aj teba. :-)..

..ale fšak ja vieeem..
Stanislav 1975
28.02.12,07:02
potešilo včera - že starší mi vraví do mobilu: oco, neprídeš mi na svadbu? a ja: a kam? a on: že na kubu:D a ja: to si mal povedať pred rokom, aby som začal šetriť
Vladino, šak ty ako účtovník, musíš mať penez ako šupek...:D
Stanislav 1975
28.02.12,07:03
z niektorých tých mamičiek v školke mi je na vracanie- neodzdraví to, ide to,že ani nepozerá- ako teľatá...
Indeed
28.02.12,07:18
z niektorých tých mamičiek v školke mi je na vracanie- neodzdraví to, ide to,že ani nepozerá- ako teľatá...

za to, že "paštikári"....
Žabinka
28.02.12,07:34
Mňa dnes potešilo (aj prekvapilo :)) ranné objatie a pusinka od 15 ročného syna. Robí to aj inokedy, ale v poslednom čase dáko intenzívnejšie :). V prvom momente ma napadlo, že zase niečo vykocúril, ale zatiaľ o ničom neviem... Krásny dník so samými úsmevmi vám prajem.
http://nd05.jxs.cz/220/361/40d8b25320_78520913_o2.jpg
pepsikova
28.02.12,08:40
Mňa dnes potešilo (aj prekvapilo :)) ranné objatie a pusinka od 15 ročného syna. Robí to aj inokedy, ale v poslednom čase dáko intenzívnejšie :). V prvom momente ma napadlo, že zase niečo vykocúril, ale zatiaľ o ničom neviem... Krásny dník so samými úsmevmi vám prajem.
http://nd05.jxs.cz/220/361/40d8b25320_78520913_o2.jpg..

..juuuj, nech si syník také dobré zvyky nadlho zachová...
Ivana Š
28.02.12,10:20
z niektorých tých mamičiek v školke mi je na vracanie- neodzdraví to, ide to,že ani nepozerá- ako teľatá...

u nás tak tetky - slušne pozdravíš, a nič - veď ešte ak krava ti povie mú
nepozdravíš, hneď ťa v hube majú :mad: aha aká je, nevie to ani pozdraviť
Oliwa
28.02.12,10:27
potesilo
http://fisker-karma.autobazar.eu/20-hybrid-id2989628.html
Štěpánku, potešilo, lebo si čo :rolleyes:? Kúpil :), predal :mee: alebo dostal :D...? ;)
Oliwa
28.02.12,10:42
Mňa dnes potešilo (aj prekvapilo :)) ranné objatie a pusinka od 15 ročného syna. Robí to aj inokedy, ale v poslednom čase dáko intenzívnejšie :). V prvom momente ma napadlo, že zase niečo vykocúril, ale zatiaľ o ničom neviem... Krásny dník so samými úsmevmi vám prajem.
http://nd05.jxs.cz/220/361/40d8b25320_78520913_o2.jpg
To u nás na takúto dcérinu akciu nasleduje manželova reakcia: Koľko potrebuješ? :):D
calawen
28.02.12,10:44
Práve ma môj 2 a 3/4 ročný syn dostal do kolien.
Vraciame sa z prechádzky so psom, pod schodami mi povie: Mami zobeu auto.
Pýtam sa ho: A "prosím" si kde nechal?
Odpoveď: Doma...

:D:D:D
srska
28.02.12,11:17
Vladino, šak ty ako účtovník, musíš mať penez ako šupek...:Dna mikloša nemám:D a to nemám ani réžiu ako pán jozef:D
srska
28.02.12,11:18
jediná podmienka účasti - zaplatiť si letenku. neviem odkiaľ zohnal cca 20 ľudí :-)
elpka
28.02.12,13:22
toto ma fakt potešilo....
http://www.youtube.com/watch?v=-bgvxxSg5A0

načo ochranku..stačí moje krsňatko...
pavol54
28.02.12,13:24
z niektorých tých mamičiek v školke mi je na vracanie- neodzdraví to, ide to,že ani nepozerá- ako teľatá...
Aké že máš váhy a miery? že by to bolo tým? Horšie by bolo keby sa na teba milo usmiala a povedala by že "naše deti chodia spolu do škôlky"
Ivana Š
28.02.12,13:44
Aké že máš váhy a miery? že by to bolo tým? Horšie by bolo keby sa na teba milo usmiala a povedala by že "naše deti chodia spolu do škôlky"

prečo horšie? to by ho chcela zbaliť
btw. tebe sa stalo?
horšie by bol takýto dialóg
:D

Na Fera sa v obchode usmieva pekná blondínka, tak sa jej pýta:
Počujte, my dvaja sa poznáme?
No možno sa mýlim, - odvetila blondínka - ale myslela
som si, že vy budete zrejme otcom jedného z mojich detí?
Fero začal pátrať v pamäti a spomenul si na jediný úlet,
keď bol v živote neverný:
- Kruci! To ste fakt vy? Tá striptérka z pánskej jazdy
deň pred tým, než som sa oženil?? Tá ktorú som pretiahol na gulečníku,
zatiaľ čo ma kamarát plieskal po riti mokrou zelerovou vňaťou?
- Nie - odpovie žena - Ja som triedna vášho syna...
pepsikova
28.02.12,13:57
...ftípky...ftípky!...a kaficu nemá kto uvariť!...
calawen
28.02.12,13:59
...ftípky...ftípky!...a kaficu nemá kto uvariť!...

len a len pre teba :) http://static.freepik.com/free-photo/coffee-bean-latte-hot-drink-coffee-break_359233.jpg
Ivana Š
28.02.12,14:01
...ftípky...ftípky!...a kaficu nemá kto uvariť!...

mojenka, čo kafo - já som ešte ani neobedovala :mad: práve varím rizoto - zachvíľu mi prídu stravníci
pritom účtujem a tu by som ani nemala byť - pokecávam ale zasa aj oddych musí byť
Ivana Š
28.02.12,14:07
podávam kafé (pepsi ak si nedáš, ja si nabudúce nenalejem z tvojej:D
a rizoto o chvíľu
calawen
28.02.12,14:10
práve som dostala že darček od strany smer - igelitku obsahujúcu 3 karty kandidátov (žiga-paška-raši), balzam na pery, pero a zapaľovač (samo sebou všetko s logom). A to som ani nemusela nikam chodiť, na dverách domov mi zaklopala slečna, že dobrý deň, chceli by sme Vám pripomenúť voľby a odovzdať darček... :rolleyes:
lujza.j
28.02.12,14:28
ja zas spustím: nemám, nedám, nepožičiam....:)
Stanislav 1975
28.02.12,14:30
toto ma fakt potešilo....
http://www.youtube.com/watch?v=-bgvxxSg5A0

načo ochranku..stačí moje krsňatko...

ľutujem úprimne jej budúceho manžela...:D-dojde o pár minút domov neskoršie a už kopačka vo dverách- ja to prežívam teraz ked si na mne malý cvičí svoje " mana-šigeri" a podobné hmaty a to je len začiatočník, zatial má len žltý pás a už ma bije...
lujza.j
28.02.12,14:33
a koho si chcela na kartách? Eleonóru???... :)
Stanislav 1975
28.02.12,14:34
ja zas sekáč, nie....radšej nič:)

Jožka, to už nieje ako volakedy- že sa človek hanbil chodiť do sekáču-volakedy to bol len obchod pre chudobných-tie časy sú preč...to teraz je úplné normálné a by si sa čudovala že aj akí bohatí ľudia tam chodia a tie veci- niektoré sú ako nové, a to hovorím fakt...- ja som v sekáči síce ešte nikdy nebol ale moja žena chodí pravidelne a kukám, že aké veci nosí-skoro ako z Euroveji...:rolleyes:
lujza.j
28.02.12,14:46
ľutujem úprimne jej budúceho manžela...:D-dojde o pár minút domov neskoršie a už kopačka vo dverách- ja to prežívam teraz ked si na mne malý cvičí svoje " mana-šigeri" a podobné hmaty a to je len začiatočník, zatial má len žltý pás a už ma bije...
Stanko disciplína musí byť, čo sme kde sme:--- kamoška ide od 1.3 robiť kukláčku:D
Stanislav 1975
28.02.12,14:48
Stanko disciplína musí byť, čo sme kde sme:--- kamoška ide od 1.3 robiť kukláčku:D

kukláčku? tak tú keď si predstavím takú kukláčku pri sado-maso hrách, tak len kukám...:D
lujza.j
28.02.12,14:50
kukláčku? tak tú keď si predstavím takú kukláčku pri sado-maso hrách, tak len kukám...:D
by ťa vypléskala:D a skopala neboj nič....:---
Oliwa
28.02.12,14:54
Jožka, to už nieje ako volakedy- že sa človek hanbil chodiť do sekáču-volakedy to bol len obchod pre chudobných-tie časy sú preč...to teraz je úplné normálné a by si sa čudovala že aj akí bohatí ľudia tam chodia a tie veci- niektoré sú ako nové, a to hovorím fakt...- ja som v sekáči síce ešte nikdy nebol ale moja žena chodí pravidelne a kukám, že aké veci nosí-skoro ako z Euroveji...:rolleyes:
A cenovky si videl :cool:? Si si istý, že to nenosí z Euroveji ;)...? A tebe pre pokoj v rodine povie, že bola v sekáči... :):D
pepsikova
28.02.12,14:55
podávam kafé (pepsi ak si nedáš, ja si nabudúce nenalejem z tvojej:D
a rizoto o chvíľu..

..určite si lognem aj viackrát, lebo sa mi tak neskutočne drieme, že si očky zápalkami podkladám!...ďakujeeem...
calawen
28.02.12,14:57
mne je to jedno, na mňa ako nevoliča smeru je to mrhanie časom, materiálom atď...
Oliwa
28.02.12,15:02
práve som dostala že darček od strany smer - igelitku obsahujúcu 3 karty kandidátov (žiga-paška-raši), balzam na pery, pero a zapaľovač (samo sebou všetko s logom). A to som ani nemusela nikam chodiť, na dverách domov mi zaklopala slečna, že dobrý deň, chceli by sme Vám pripomenúť voľby a odovzdať darček... :rolleyes:
No teda... Normálne sa bojím ísť domov... ešteže tam namiesto toho balzamu nedali lubrikačný gel ;)... To by bolo výstižnejšie - akože pcháme sa Vám nielen do bytu, ale rovno do:mad:... Ale balzam je určite lacnejší...:D
Keby to bol aspoň balzam na dušu - také reálne zvýšenie miezd trebárs na úroveň Rakúska by to mohlo urobiť... :)
terezamaria
28.02.12,15:03
Dajte si ovocie, blíži sa jarná únava, tak aby neprišla.....http://static.hoxa.hu/pic/kepeslapok/72001-73000/72849.jpg
lujza.j
28.02.12,15:06
lujza.j
28.02.12,15:07
terezka toto je telepatia...:)
pavol54
28.02.12,15:09
No teda... Normálne sa bojím ísť domov... ešteže tam namiesto toho balzamu nedali lubrikačný gel ;)... To by bolo výstižnejšie - akože pcháme sa Vám nielen do bytu, ale rovno do:mad:... Ale balzam je určite lacnejší...:D
Keby to bol aspoň balzam na dušu - také reálne zvýšenie miezd trebárs na úroveň Rakúska by to mohlo urobiť... :)
v piatich bytoch vyhodia vo dvoch aj bez lubrikačného možno majú úsoech.
buchač
28.02.12,15:14
Idem si ja pekne po meste a premýšľam - snívam ...

..že ako si našetrím na malú vilu s bazénom dakde na ostrovoch....

...a zrazu bum!!!

NEUDRŽÍM SA a kúpim si rožky a mlieko....;)


A takto to je vždy... :---:D
lujza.j
28.02.12,15:18
Idem si ja pekne po meste a premýšľam - snívam ...

..že ako si našetrím na malú vilu s bazénom dakde na ostrovoch....

...a zrazu bum!!!

NEUDRŽÍM SA a kúpim si rožky a mlieko....;)


A takto to je vždy... :---:D
Buchi čo si taký mäkíš si sa mal ešte DRŽAŤ:D
Oliwa
28.02.12,15:21
Idem si ja pekne po meste a premýšľam - snívam ...

..že ako si našetrím na malú vilu s bazénom dakde na ostrovoch....

...a zrazu bum!!!

NEUDRŽÍM SA a kúpim si rožky a mlieko....;)


A takto to je vždy... :---:D
Zájdi na Kysuce alebo Oravu - naber nejaké ľadové kryhy - a vodu do bazéna už máš... ;):D
calawen
28.02.12,15:30
:D:D:D Oliw, do bytu sa nepchali, medzi dverami podali a išli ta het, žiadne omáčky okolo...
Tweety
28.02.12,15:40
Aj u nás dievčina zaklopala, manžel jej povedal,že od Smeru nepotrebujeme nič, a odišla aj s darčokom.
Žabinka
28.02.12,15:53
toto ma tiež napadlo...
terezamaria
28.02.12,17:09
Konečne som naliala huspeninu, normálka mám Pavlov reflex...
terezamaria
28.02.12,17:11
Juraj, tie rožky s mliekom Ti aspoň nikto nezávidí...
misoft
28.02.12,17:12
Šupiek, ale od banánov, čo gorily požrali.
misoft
28.02.12,17:13
Žeby tréning na jeho kočku?
misoft
28.02.12,17:15
Ja by som sa spýtal, či sa to dá použiť ako toaleťák.
AlaNR
28.02.12,18:13
Zájdi na Kysuce alebo Oravu - naber nejaké ľadové kryhy - a vodu do bazéna už máš... ;):D

Ná čo je, kde sme všetci?
AlaNR
28.02.12,18:16
Jáj, asi ste išli s buchačom na tú Oravu... :D
lujza.j
28.02.12,18:17
veríííím....:)
babi2
28.02.12,18:22
Teším sa, lebo vraj: Ak to poskladaš, nemožeš mať Alzheimera, poskladala som a čo Vy?:)

http://www.brl.ntt.co.jp/people/hara/fly.swf
jozka56
28.02.12,18:31
Teším sa, lebo vraj: Ak to poskladaš, nemožeš mať Alzheimera, poskladala som a čo Vy?:)

http://www.brl.ntt.co.jp/people/hara/fly.swf
jeeeho, poskladala som:) aj s potleskom:)
terezamaria
28.02.12,20:01
Jožka aj ja, poteší.....
srska
28.02.12,20:11
Teším sa, lebo vraj: Ak to poskladaš, nemožeš mať Alzheimera, poskladala som a čo Vy?:)

http://www.brl.ntt.co.jp/people/hara/fly.swf:)
Katarina
28.02.12,22:35
Aj ja som to poskladala, aj som sa pri tom zabavila a ešte mi aj zatlieskali. No paráda.
misoft
28.02.12,22:59
Včera večer mi moja žubrienka :D pekne oznámila, že potrebuje Adobe Illustrator a Adobe Design (grafické programy) - vraj to potrebujú do školy. A ešte že im odkázali, aby to bolo originál (nie ukradnuté - asi chcú dodržiavať autorské práva). Sranda je v tom, že keď si chcete zobrať tie dva programy, výjde vás to na cca 550€!
Keďže teraz prázdninuje, odkázal som jej, že až príde do školy, nech sa spýta, či mi preplatia tie programy, pretože v škole si vzali rôzne poplatky za materiál (umelecká škola), no moja žubrienka z toho materiálu nevidela ani mäkké F - ešte dostala guľu za to, že nemala niečo vytlačené (pritom tlačiareň tam majú) a nemala výkresy (ale zaplatiť zaplatila). Už sa teším, až bude rodičko - tuším si nabrúsim jazyk a pekne im to od pľúc vyklopím, čo si o nich myslím.

BTW: cez torrenty by som ich získal aj s crackom - no už by to nebol originál (ako požadujú) :D
BTW: je až na neuverenie, čo už vyžadujú tie školy - plať im, ešte ťa sprdnú, ak nemáš niečo, čo by mala dodať škola.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9899.gif
kukučka
28.02.12,23:13
tak tak, máš pravdu, choď im predviesť Adobe Diktátor a zadarmo :D
misoft
28.02.12,23:25
Keď ich učia na tom pracovať, tak nech sa postarajú, aby to oni sami v škole mali a nie vyžadovať, aby si každý študent kupoval niekoľko sto €urové programy (ktoré potom ani možno naplno nevyužije, lebo trvajú na originálnosti).
Cez warezy a torenty by som ho mal za "stratu času čakaním na stiahnutie" :D

BTW: v prvom ročníku som jej nejaký sťahoval a aj nainštaloval, našťastie (cez torrenty) - mi niekto poskytol (kamoš) product key a sedel - ani crack som nemusel použiť.
luja5
29.02.12,04:32
Všetkým želám usmievavé pekné ránko http://slecinky.eu/images/57981086923841088060.gif a pekný celý deň,

k raňajkám s voňavou kávičkou dobrú chuť ... http://img1.obrazkyanimace.com/oa/009/031.gif ...

a nech to máte dnes menej hektické, ako to čaká mňa...:) ...
alabut
29.02.12,04:56
Kava vypita, ranko zamracene, alabutka ako slniecko, alabut este nerozlepil oci. O chvilu volby, narod bude besniet, krcmy vriet, alabut a pepsin sarkan klido-pido na zahradke kuknu ockom, ako ludia z Pobrezia Dunaja zlegimitizuju dalsiu generaciu slovenskej oligarchie, pepsina ahoj, nechce sa mi ani do necasu ani do sloty. :-)
Sisi79
29.02.12,06:45
Dobrý deň, som nezamestnaná pracujúca na dohodu, dnes idem riešiť jeden problém na úrad práce, o ktorom som sa dozvedela včera. Mala som sa dostaviť na úrad práce v Brezne č. dverí 11, neviem presne na čo, no nedostavila som sa z dôvodu ochorenia dieťaťa. (dcéra mi ráno vstala a vracala, obliekli sme sa, syna som vyprevadila do školy a s dcérou som išla k lekárke, tá mi vyhotovila aj potvrdenie tkzv. priepustku s celodennou starostlivosťou o dieťa). Až sme sa vrátili od lekárky, som si našla na internete tel. kontakt na úrad práce (pretože nemám napísaný v preukaze, ma prepínali na tri klapky, kým som sa dostala k mojej referentke) a telefonicky som oznámila, že sa nedostavím z dôvodu ochorenia dieťaťa. Odpoveď pani referentky bola, že mi to neospravedlní, lebo oni majú na to zákon, že si môžem uplatniť ospravedlnenie len na svoju osobu od svojej lekárky a na ošetrenie inej osoby sa to nevzťahuje, že sa mám dostaviť do 10:00 na ten pohovor inak budem vyradená z úradu práce. Na moju odpoveď, že mám doma zvracajúce dieťa, a nemám ho s kým nechať, a ani mi už nejde autobusový spoj, pani referentka odpovedala, že koľko má rokov dieťa a že ona mi dala dostatočne dopredu vedieť, kedy sa to bude konať. No na túto odpoveď som už nereagovala inak ako konštatovaním, že sme Kocúrkovo. Viem pochopiť nezmysel zákona podľa ktorého sa riadi pani referentka, ale ona nevie pochopiť, že ja aj keď 9 ročné dieťa doma nenechám bez dozoru, a už vôbec nie keď je choré a keď zvracia, som jeho matka a som zodpovedná za dcéru až do jej plnoletosti. To, že dieťa ráno zvracia si ja neviem naplánovať ani preplánovať na iný termín. Kto už tento zákon schválil, určite nepočítal, že matky bývajú s deťmi pri ochorení doma a keď už ich nemá ospravedlniť doklad od detského lekára, tak čo????? A to nehovorím o tom, že pri hospitalizovaní dieťaťa v nemocnici je prítomnosť matky dôležitá, ale pre tento zákon musí matka z nemocnice utekať na úrad práce sa hlásiť. To nepochopím pri dnešnej možnosti zamestnať sa a udržať si zamestnanie, kto písal a schvaľoval tento zákon. Zamestnávateľ je zo zákona vám to uznať a ešte zaplatiť, úrad práce nie. To sme štát v štáte??? Nech klepú po prstoch tým čo to využívajú a nech nezneužívajú poctivých ľúdí!!! Áno mám aj manžela, práve nastúpil do zamestnania a je v skúšobnej dobe, ráno odchádza o pol piatej, takže o zdravotnom probléme sa dozvedel až o tretej poobede, keď sa vrátil z práce. Keď už niekto vymyslel takýto absurdný zákon, mal myslieť aj na také rodiny, čo sa snažia uživiť samé, a keď jeden zarába peniaze aby tá rodina mala na poplatky, či už deťom do školy alebo bežné účty, mal tam vsunúť, že tento zákon platí pre rodiny, kde sú obaja rodičia nezamestnaní. Kde jeden určite má sedieť doma pri deťoch aby ten druhý mohol ísť na úrad! A nie nútiť ešte aj tích zamestnaných k tomu aby zamestnávateľ mal dôvod ho vyhodiť pre časté vymeškávanie pre chorobu dieťaťa a popritom má znalosť o tom, že manžela je nezamestnaná!!!!
Stanislav 1975
29.02.12,06:54
Dobrý deň, som nezamestnaná pracujúca na dohodu, dnes idem riešiť jeden problém na úrad práce, o ktorom som sa dozvedela včera. Mala som sa dostaviť na úrad práce v Brezne č. dverí 11, neviem presne na čo, no nedostavila som sa z dôvodu ochorenia dieťaťa. (dcéra mi ráno vstala a vracala, obliekli sme sa, syna som vyprevadila do školy a s dcérou som išla k lekárke, tá mi vyhotovila aj potvrdenie tkzv. priepustku s celodennou starostlivosťou o dieťa). Až sme sa vrátili od lekárky, som si našla na internete tel. kontakt na úrad práce (pretože nemám napísaný v preukaze, ma prepínali na tri klapky, kým som sa dostala k mojej referentke) a telefonicky som oznámila, že sa nedostavím z dôvodu ochorenia dieťaťa. Odpoveď pani referentky bola, že mi to neospravedlní, lebo oni majú na to zákon, že si môžem uplatniť ospravedlnenie len na svoju osobu od svojej lekárky a na ošetrenie inej osoby sa to nevzťahuje, že sa mám dostaviť do 10:00 na ten pohovor inak budem vyradená z úradu práce. Na moju odpoveď, že mám doma zvracajúce dieťa, a nemám ho s kým nechať, a ani mi už nejde autobusový spoj, pani referentka odpovedala, že koľko má rokov dieťa a že ona mi dala dostatočne dopredu vedieť, kedy sa to bude konať. No na túto odpoveď som už nereagovala inak ako konštatovaním, že sme Kocúrkovo. Viem pochopiť nezmysel zákona podľa ktorého sa riadi pani referentka, ale ona nevie pochopiť, že ja aj keď 9 ročné dieťa doma nenechám bez dozoru, a už vôbec nie keď je choré a keď zvracia, som jeho matka a som zodpovedná za dcéru až do jej plnoletosti. To, že dieťa ráno zvracia si ja neviem naplánovať ani preplánovať na iný termín. Kto už tento zákon schválil, určite nepočítal, že matky bývajú s deťmi pri ochorení doma a keď už ich nemá ospravedlniť doklad od detského lekára, tak čo????? A to nehovorím o tom, že pri hospitalizovaní dieťaťa v nemocnici je prítomnosť matky dôležitá, ale pre tento zákon musí matka z nemocnice utekať na úrad práce sa hlásiť. To nepochopím pri dnešnej možnosti zamestnať sa a udržať si zamestnanie, kto písal a schvaľoval tento zákon. Zamestnávateľ je zo zákona vám to uznať a ešte zaplatiť, úrad práce nie. To sme štát v štáte??? Nech klepú po prstoch tým čo to využívajú a nech nezneužívajú poctivých ľúdí!!! Áno mám aj manžela, práve nastúpil do zamestnania a je v skúšobnej dobe, ráno odchádza o pol piatej, takže o zdravotnom probléme sa dozvedel až o tretej poobede, keď sa vrátil z práce. Keď už niekto vymyslel takýto absurdný zákon, mal myslieť aj na také rodiny, čo sa snažia uživiť samé, a keď jeden zarába peniaze aby tá rodina mala na poplatky, či už deťom do školy alebo bežné účty, mal tam vsunúť, že tento zákon platí pre rodiny, kde sú obaja rodičia nezamestnaní. Kde jeden určite má sedieť doma pri deťoch aby ten druhý mohol ísť na úrad! A nie nútiť ešte aj tích zamestnaných k tomu aby zamestnávateľ mal dôvod ho vyhodiť pre časté vymeškávanie pre chorobu dieťaťa a popritom má znalosť o tom, že manžela je nezamestnaná!!!!
akože podľa mňa ti pani na úrade práce dala zle informácie- ochorenie dieťaťa jednoznačne JE dovod na ospravedlnenie- treba podať voči dotyčnej osobe sťažnosť...-netreba sa nechať, lebo pani úradníčka sa dopúšťa ťažkého hyenizmu...
to bude nejaká regionálna úradnícka ťapa, ktorá nepozná zákony...
Ivana Š
29.02.12,07:07
akože podľa mňa ti pani na úrade práce dala zle informácie- ochorenie dieťaťa jednoznačne JE dovod na ospravedlnenie- treba podať voči dotyčnej osobe sťažnosť...-netreba sa nechať, lebo pani úradníčka sa dopúšťa ťažkého hyenizmu...
to bude nejaká regionálna úradnícka ťapa, ktorá nepozná zákony...

mňa tiež pre dôvod, že som sa nemohla prísť podpísať kvôli chorobe syna - je astmatik a bolo s ním potrebné doslova utekať k lekárke - bolo to tak cca pred 4 rokmi chcela vyradiť z evidencie, že mal s ním niekto iný ísť, ja mám povinnosť sa prísť podpísať :eek: mne sa decko dusí a ja mám zháňať niekoho, kto s ním pôjde? manžel v práci, starí rodičia tiež
som ju potom ukecala, takže pre tentokrát mi to prepáči, a bola to mladá baba ktorá nemá dieťa, takže netuší o čo ide
AlaNR
29.02.12,08:13
Hm, a kde je Pepsi? Ani kafa ani ništ....

Nepíše, stále nepíše, čo je s ňou, s ňou, je nám biedne !!! :D
hnedoočka
29.02.12,08:25
Hm, a kde je Pepsi? Ani kafa ani ništ....

Nepíše, stále nepíše, čo je s ňou, s ňou, je nám biedne !!! :D

hlásili silné fúkanie...ak nie je stabilnejšej konštrukcie :confused: ...dúfam, že nelieta niekde so šarkanom...skúste sa pozerať občas po oblohe.
Ja som ráno videla len dúhu...no neviem, či Pepsi má taký šál....:confused::)
Macka
29.02.12,08:27
...mne je dnes strašne,strašne smutno...posledný deň v práci /rušenie firmy/,...bude mi to strašne všetko chýbať..... a ešte si mamka aj obe ruky v nedelu dolámala, ani prácu si nemôžem teraz hľadať...zle začal tento rok pre mňa....
pepsikova
29.02.12,08:33
Boh si povolá Obamu,Putina a Dzurindu:
"Zavolal som vás, lebo patríte medzi najdôležitejších ľudí na Zemi. Oznamujem vám, že o týždeň bude koniec sveta!"
Obama predstúpi pred kongres a hovorí:.."dámy a páni, mám dve dôležité správy. Prvá je, žeBoh existuje, teda sme sa zbytočne nemodlili, a druhá, že o týždeň bude koniec sveta."
Putin predstúpi pred národ a hovorí:"mám dve zlé správy, Boh existuje a o týždeň bude koniec sveta."
Dzurinda v hlavných správach predstúpi pred národ a hovorí:
"Občania,patrím medzi najdôležitejších ľudí sveta a mám pre vás dve zlé správy. Boh existuje a Fico určite v marci voľby nevyhrá."



...a ak máte ešte ráno, tak dobré ráno s úsmevom vám prajem...mám aj dlhý dúhový šál, takže lietať by bolo na čom, ale slniečko fičí na skorojarný plyn, tak asik zostanem so šarkanom pri zemi a vychutnáme si predjarnú člapkanicu..
..a vám prajem krásny deň...druhá kafica ide práve na stôl, takže schôdza sa môže začať...pohodu a tak-prajem...
pepsikova
29.02.12,08:35
...čítam pri rannej kafici:
Vrátil som sa zo 6-dňovej študijnej cesty vo Švajčiarsku.
Je tam tiež veľa Rómov, ale ako vidíte, u nás tvrdo pracujú,
vysvetlila mi
Renáta, majiteľka 2 hotelov, členka mestskej rady, u ktorej som bol.
Majú túto motiváciu: Podporu v nezamestnanosti len po odpracovaní 5
rokov súvisle bez dlhšieho prerušenia.
Odmietnutie práce - žiadna podpora.
Strata zamestnania vlastnou vinou - absencia, požitie alkoholu na
pracovisku - žiadna podpora.
Zničenie mestského bytu a štátneho majetku musí zaplatiť alebo
ísť do väzenia a tam tvrdo pracovať na zaplatenie škody.
Je celkom nevysvetliteľné, že pseudohumanisti nekričia a verejne
nekritizujú
Švajčiarsku konfederáciu, že nechce zadarmo bez odovzdanej práce
živiť parazitov.
A nikto v rámci Európy nehovorí o rasizme vo Švajčiarsku.
Preto chcem, aby tie rôzne neoprávnené podpory a sociálne dávky
platili parlamentné strany, keď dopustili takýto stav rasizmu naruby !!!!
pepsikova
29.02.12,08:42
...a klinec na dnešný deň:

...po zrelej úvahe som pochopil, že najväčší blbec v tejto zemi je zamestnanec,
ktorý si bere dovolenku, keď ho nedajbože schváti nemoc,
ktorý si nechá páčiť, že po odpracovaných 35. rokoch nedostane prvé tri dni nemoci ani korunu,
ktorý v 56. rokoch dostane padáka,
ktorý po dvoch mesiacoch na ÚP ide vo verejnoprospešných prácach zbierať psie exkrementy za pár peňazí,
aby sa mu tí, ktorí celý život berú sociálne dávky mohli smiať...
...asi tak nejako vyzerá víťazstvo pravdy a lásky nad lžou a nenávisťou..u nás...
(Pavel Schneider, Sokolov.....ako blízko je to k sitácii u nás:(
pepsikova
29.02.12,08:42
Všetko, čo v živote potrebuješ vedieť, ťa naučí príbeh o Noemovej arche.
1. Nezmeškaj svoju loď.
2. Pamätaj, všetci sme na tej istej lodi.
3. Rob si plány do budúcnosti. Keď Noe staval svoju bárku, ešte vôbec nepršalo.
4. Udržuj sa v kondičke. Až budeš mať 60, možno ťa niekto požiada, aby si vykonal niečo veľké.
5. Nestaraj sa o tých, čo ťa kritizujú. Rob to, čo robiť máš.
6. Tvoje plány nech vždy mieria do výšav.
7. Kvôli bezpečnosti cestuj vždy vo dvojici.
8. Rýchlosť nie je vždy dôležitá. Aj slimák sa vezie na tej istej lodi ako panter.
9. Keď si v strese, vznášaj sa trošku.
10. Pamätaj: archu postavili laici, Titanic však odborníci.
11. Nevadí, že je búrka, ak je Boh s tebou, nakoniec vždy sa objaví dúha.
pepsikova
29.02.12,08:43
Modlitbička



> Anjelíčku môj strážničku, vysliš túto modlitbičku. Nechcem byť už hladný,
> smadný, nechcem žiť ten život biedny. Anjeličku do rána urob zo mňa cigána.
> Chcem doma sedieť na podpore, žiť si na vysokej nohe, od štátu brať zdarma
> byty, už nebyť hladný ale sýty. Oslobodený od daní, byť pánom a nie
> poddaným. Žiť si ako prasa v žite, žiť v slovenskej realite, kde slušní
> majú holú riť a čierni môžu krásne žiť ..
pepsikova
29.02.12,08:45
...a pozdrav letí alabutíkovi...a úsmev a krásny deň...
verkaz
29.02.12,11:07
Tak dnes som nevedela, kde to vlastne žijem.
Pod stromček som dostala krásne vysoké snehule (zimné čižmy do snehu). Nosila som ich na prechádzky so psom do prírody. Ani nie po dvoch mesiacoch nosenia a to pripomínam, že nie každý deň, mi začali na bokoch praskať. Pripravovala som ich na reklamáciu a pri čítaní záručného listu, som sa dočítala, že nie sú vhodné na nosenie v zime.
Tak vysoké čižmy pod kolená zdnu s kožušinou sú na nosenie v lete? A ani cena nebola nízka 63,99€. Zobrali mi ich na reklamáciu ale s poznámkou, že určite neboli dodržané podmienky napísané v záručnom liste. Prefotila som záručný list urobila niekoľko fotiek čižiem a poslala aj do televízie Markíza - Lampáreň.
No a teraz budem čakať, či mi uznajú reklamáciu a prípadne môj príspevok do Lampárne by mohol tiež získať odmenu.:):---:confused:
terezamaria
29.02.12,11:45
Až v Lampárni Ťa vyberú, aspoň dostaneš 70 eur a budeš mať zaplatené čižmy...
pepsikova
29.02.12,12:23
...reality na slovensku..neslaná soľ, práškový cukor so škrobom proti hrudkovaniu, kožušinové čižmy na leto...to je suchá káva!!!
janaGT
29.02.12,13:15
mňa dnes vytočili v allianzi, išla som zaniesť výpoveď zmluvy na auto a posúvali si ma z dverí do dverí, banda jedna zdieračská ...
Sisi79
29.02.12,16:06
Pekný podvečer, tak som bola zaniesť priepustku vystavenú mojou lekárkou, neobstála som, pani referentka len kývla rukou a povedala, že to neplatí, že musím mať vypísanú PN, čiže nie moje dieťa ale ja som chorá a práce neschopná.
Požiadala som nech mi povie znenie toho zákona: ZÁKON 5 O SLUŽBÁCH ZAMESTNANOSTI §36, ja som ho na internete nenašla a ani som nemala chuť, pretože som od deviatej behala po úrade a zdravotnom stredisku, domov som prišla o dvanástej, dieťa choré muselo ostať so starkým, ktorý je po mozgovej príhode. Už aspoň nezvracala a čo to aj zjedla.
O 14:00 som volala na riaditeľstvo úradu práce v Brezne, aby som sa dozvedela čo to je za absurdný zákon, kedže ja ako rodič mám povinnosť starať sa o nezaopatrené dieťa a zvlášť keď je choré, pani si vypýtala meno referentky a moje telefóne číslo, že mi zavolajú späť. Dnes je streda mali dlhý deň ale do teraz mi nik nevolal. Už neviem ako to dopadne, čo mi povie v piatok, až jej zanesiem PN.
Vedia o tom zákone a číhajú ako koho vyradiť, nie že by upozornili človeka dopredu, alebo ako pracovníčky úradov práce by mali dať podnet nadriadením, že je to zlý zákon, ktorý sa bije so zákonom o rodinne. A ľudí vlastne nútia uplácať, a podvádzať. Neviem to inak nazvať iba BANÁNOVÁ REPUBLIKA.
terezamaria
29.02.12,16:32
Pekný podvečer, tak som bola zaniesť priepustku vystavenú mojou lekárkou, neobstála som, pani referentka len kývla rukou a povedala, že to neplatí, že musím mať vypísanú PN, čiže nie moje dieťa ale ja som chorá a práce neschopná.
Požiadala som nech mi povie znenie toho zákona: ZÁKON 5 O SLUŽBÁCH ZAMESTNANOSTI §36, ja som ho na internete nenašla a ani som nemala chuť, pretože som od deviatej behala po úrade a zdravotnom stredisku, domov som prišla o dvanástej, dieťa choré muselo ostať so starkým, ktorý je po mozgovej príhode. Už aspoň nezvracala a čo to aj zjedla.
O 14:00 som volala na riaditeľstvo úradu práce v Brezne, aby som sa dozvedela čo to je za absurdný zákon, kedže ja ako rodič mám povinnosť starať sa o nezaopatrené dieťa a zvlášť keď je choré, pani si vypýtala meno referentky a moje telefóne číslo, že mi zavolajú späť. Dnes je streda mali dlhý deň ale do teraz mi nik nevolal. Už neviem ako to dopadne, čo mi povie v piatok, až jej zanesiem PN.
Vedia o tom zákone a číhajú ako koho vyradiť, nie že by upozornili človeka dopredu, alebo ako pracovníčky úradov práce by mali dať podnet nadriadením, že je to zlý zákon, ktorý sa bije so zákonom o rodinne. A ľudí vlastne nútia uplácať, a podvádzať. Neviem to inak nazvať iba BANÁNOVÁ REPUBLIKA.
Sisi, až by si dostala vyradenie z evidencie, je potrebné napísať odvolanie, lebo dotyčná dáma vôbec nemá pravdu. § 36, ods.2, písm.d/ hovorí o nespolupráci s úradom a v bližšom určení vysvetľuje ako jeden z dôvodov - nedostavenie sa na úrad. Pokiaľ si sa ospravedlnila a dokonca aj doniesla potvrdenie, že máš choré dieťa, ktoré potrebovalo Tvoju opateru, nemá dôvod táto dáma Ťa vyradiť.
terezamaria
29.02.12,16:34
Asi si mysleli, že si si ich prišla obzrieť, nie niečo vybavovať....to je sila...
terezamaria
29.02.12,16:36
Banán je dobrý na srdce, tak si dajte!!!!Príjemný večer všetkým.....http://static.hoxa.hu/pic/kepeslapok/1001-2000/1930.jpg
pepsikova
29.02.12,16:45
..náš špecialista na témy, rado neviemkoľko, tu dnes zavesil tému o podvodníkovi...je v kaviarni, no tak som do nej poobede nazízla, zo tri nicky,(IvanaIvy-atď..) práve vylezené z nory, ktoré nemali žiadne príspevky nikde, len v tejto téme, robili reklamu, jeden dokonca napísal čoby radovi , či majiteľovi stránky výhražný list, aby tému užaj odpratal, najlepšie vidlami do hnoja, lebo že "postav sa face to face" a ja neviemčo, aké vyhrážky tam ešte boli!...


..tak trochu opravím, moje tvrdenie..neukazuje mi stránky, nuž som si myslela, že sa tie nicky odprataali, ale nie..len mne sa nedajú prelistovať stránky...asik nám treba geberálku upratovaciu..alebo čo..
misoft
29.02.12,16:54
Sťažnosť adresovať priamo riaditeľovi pobočky ÚPSVaR. A žiadať vyvodiť dôsledky voči "referentke" za zavádzanie a neznalosť zákona.
misoft
29.02.12,16:55
Mladá baba - tak je to jasné - vybíja si svoju "dôležitosť" na inom.
pepsikova
29.02.12,19:36
...tak!..dúfam, že sisi sa už vydýchala z konfliktu s krav- sorry, s paňou z ÚP, aj verkaz naša že svoje čižmičky zúročí výhrou v Lampárni (lebo fšak kožušinkové čižmy, ktoré sa nesmú nosiť v zime-to je fakt klinec!) no a alabut je prišmajchlený na alabutke, adi11 sa konečne sem dostane pod nejakým novým heslom, lui príde z roboty plná optimizmu a dobrej nálady a zahrnie nás klobáskami a Heneessym no a že všetci sme kludní po dnešnom krásnom dni-kedy mi, mimochodom, zase nevyšla (až na slnko) predpoveď pre každého, vymatlaná zo sócika mojej rannej kafice....a tak musím asik zmeniť značku...lebo tieto arabiky sa dáko zopsuli...nuž, aspoň večer nech je pre každého kludný, osladený terezkyným banánikom a pokojný a nech vás niekto milý chytí za labku a povie-mám ťa rád...alebo nech štekne..ako môj šarkan, sviňamalá, zase sa dnes nedal privolať...musím vymyslieť tvrdší hlas...tak fajn večer tu..
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/dsdafz2u.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--14.html)...a kým príde lui, dáme šampus...
terezamaria
29.02.12,19:49
Pepsi, že si sa Ty nedala na spisovateľskú dráhu....knihy by šli na dračku...
kukučka
29.02.12,19:50
je ti smutno? skús...:D
buchač
29.02.12,20:45
Víš, jak ulovit krokodýla?

Potřebuješ na to: rybářskej prut, aritmetický tabulky, maso na gril, jablko, dvě pletací jehlice a příručku na lov jelenů.

Přijdeš k řece, kde předpokládáš výskyt krokodýla a nahodíš prut. Jenže na prut krokodýla nechytíš, takže začneš grilovat maso, abys ho přilákal. Ale než je maso ugrilovaný, tak to chvíli trvá a aby sis zkrátil to čekání, tak si sedneš k tomu prutu, chytáš ryby a čteš si aritmetický tabulky.
Jenže aritmetický tabulky jsou strašně nudný čtení, takže usneš. Mezitím se ugriluje to maso, krokodýl ho ucítí a vyleze z vody. Tam uvidí Tebe, jak spíš a chce Tě sežrat, jenže uvidí ty aritmetický tabulky, tak si je začne číst. Ale aritmetický tabulky jsou hrozně nudný čtení, takže usne. A kdo dřív usne, tak se dřív vzbudí. Ty se teda vzbudíš, uvidíš vedle sebe spícího krokodýla, hrozně se vyděsíš a vezmeš jednu pletací jehlici a bodneš mu ji do oka.
Jenže pletací jehlicí krokodýla nezabiješ, takže ten krokodýl se akorát vzbudí, nasere se a začne Tě honit. A ty jak zdrháš, upustíš to jablko. No a jablko nepadá daleko od stromu, tak na ten strom vylezeš, počkáš si, až Tě krokodýl dožene a když se za Tebou na ten strom začne sápat, tak mu bodneš do druhýho oka druhou pletací jehlici.

A krokodýl se dvěma jehlicema v očích vypadá skoro jako jelen, takže dál postupuješ podle přiručky na lov jelenů.
kukučka
29.02.12,22:06
Haloooo , vodárny ?
- ano , co si přejete ?!
z mojeho vodovodu teče voda !
- no , a co jste čekali ?
podle účtu aspoň Heineken.
pepsikova
01.03.12,03:13
srska
01.03.12,04:25
už som si tiež práskol 2-decovú
srska
01.03.12,04:27
je ti smutno? skús...:Dale jak sa človeku uľaví:D
hnedoočka
01.03.12,05:44
no téééda, krásne ....škoda ,že som to nečítala včera, ako by sa mi krásne zaspávalo,aj labku by som si pýtala
alabut
01.03.12,05:45
... pepsina ahoj, vcera som to s pohybom prehnal, z poslednych sil som nakrmil stvrtinku kapustnicou. Dnes, alabutku som vyprevadil, kavu vypil, vonku zamracene. Tusim hodim slofika, potom idem zhanat material na kolozvarsku, chuti mojej zene. Trochu ju podchovam, aby mala co v lete zhadzovat, aj sa to dobre chyta. :-)
luja5
01.03.12,06:06
...dobré ráno vám...káva pre strašneskorovstávajúcich už vonia na stole...alabut ešte spí, tak budem potichu...hádam sa dnes nestane nič, čo by nás najedovalo, či nebodaj rozčúlilo...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/0bccb47e.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--10.html)
http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco19_1.gifhttp://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco26.jpg http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/meteob.gif http://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco26.jpghttp://www.imageshotel.org/images/nkerbrat/deco19_1.gif


Aj keď som dnes nebola strašneskorovstávajúca :D, kávička rozvoniava a hádam vôňa zobudí aj spachtošov :), tak pekný a kľudný deň Ti ... aj Vám ostatným ... :)
janaGT
01.03.12,07:58
chcela som napísať do SP cez ich poradňu a nefunguje ... teda aspoň tam nevidím formulár na zadanie otázky ....
Oliwa
01.03.12,08:05
Teším sa, lebo vraj: Ak to poskladaš, nemožeš mať Alzheimera, poskladala som a čo Vy?:)

http://www.brl.ntt.co.jp/people/hara/fly.swf
Babi, ale ešte vždy je šanca chytiť Parkinsona... ;):D
pepsikova
01.03.12,09:08
Babi, ale ešte vždy je šanca chytiť Parkinsona... ;):D.

..no ak bude bohatý, múdry, milý, čoby nyje!...Oliw, taký sa nájde skôr, ako peňáze na nové topánky!:)
AlaNR
01.03.12,09:43
.

..no ak bude bohatý, múdry, milý, čoby nyje!...Oliw, taký sa nájde skôr, ako peňáze na nové topánky!:)

a s mierami 40-60-90 (40 horúčka, 60 melónov na konte, a 90 rokov...) tak sa o neho pobijeme :D :D :D Aj já stem takého!
Stanislav 1975
01.03.12,09:47
:eek::eek:-akože ja som dosť otrlý a mna už málo čo prekvapí, ale ako može takúto psychopatinu uverejniť oficiálny, odborný časopis?:eek:-ja som z toho normál na vracanie...

http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/neuveritelny-navrh-doktori-by-meli-mit-pravo-zabijet-po-narozeni-nechtene-deti.html
alabut
01.03.12,10:32
Mne sa to paci. vzdy je to lepsie, ako strcit dievcinu do lochu, ked ho zabije sam. Je to jej telo, jej decko. Ak by statu alebo cirkvi zalezalo na detoch, utvoria ine podmienky pre zeny. Nech stat alebo farar rodi sam.
alabut
01.03.12,10:33
Mne sa to paci. vzdy je to lepsie, ako strcit dievcinu do lochu, ked ho zabije sama. Je to jej telo, jej decko. Ak by statu alebo cirkvi zalezalo na detoch, utvoria ine podmienky pre zeny. Nech stat alebo farar rodi sam.
pepsikova
01.03.12,11:04
:eek::eek:-akože ja som dosť otrlý a mna už málo čo prekvapí, ale ako može takúto psychopatinu uverejniť oficiálny, odborný časopis?:eek:-ja som z toho normál na vracanie...

http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/neuveritelny-navrh-doktori-by-meli-mit-pravo-zabijet-po-narozeni-nechtene-deti.html..

..ja som normálne dosť mierumilovná a málokedy bývam agresívna, ale tú doktorku by som zavesila na svinský hák dolu hlavou a do p**e by som jej nasypala soli a zaliala alpou!!!...
alabut
01.03.12,11:08
A proc?
trisestri
01.03.12,11:58
Sisi79
01.03.12,12:19
dík, len dotyčná pani mi ako ospravedlnenie uzná len moju PN, očerku alebo priepustku neuznávajú, takže zajtra tam idem odniesť moju PN od môjho všeobecného lekára, uvidím čo mi povie, či mi už dnes (majú nestránkový deň) napísala vyradenie. Len je to poriadne na hlavu, keď ako matke mi zakazujú starať sa o dieťa, a neuznávajú priepustky či už od detskej alebo mojej lekárky. Lebo ako som nezamestnaná tak som na chorej a ani na očerke nebola, lebo je to zbytočné. A na ten jeden deň tá priepustka by bola lepšie aj pre lekárov aj pre soc. poisťovňu, pretože oni s tým majú dalšie papierovačky. Je to byrokracia.
Dnes sa objednáva skoro všade čo sa týka lekárov, ja osobne chodím aj na hematologiu, a tam si posedím raz za dva mesiace po dva dni pol dňa, ak mi náhodou vyjde na deň hlásenia alebo nejaké poučenie na úrade práce na presnú hodinu, to si budem musieť vybavovať PN u všeobecnej lekárky, pretože priepustka z hematologii mi platiť nebude. Je to poriadne na hlavu, ale aj tak dík, treba s tým niečo robiť, lebo toto by som povedala sa bije s ľudskými a rodičovskými právami.
hnedoočka
01.03.12,12:45
Mne sa to paci. vzdy je to lepsie, ako strcit dievcinu do lochu, ked ho zabije sama. Je to jej telo, jej decko. Ak by statu alebo cirkvi zalezalo na detoch, utvoria ine podmienky pre zeny. Nech stat alebo farar rodi sam.

Jeden príklad zo života: neter otehotnela v 4 .ročníku na strednej.Veľké haló po dedine, jej babka názor, že nech ide na potrat, mladá ešte o živote nič nevedela, aj by pristala, no našťastie švagriná povedala, že keď vychovala tri svoje, tak vychová aj štvrté.......otec dieťaťa 21 ročný, obaja bez práce....no perspektíva výchovy a zabezpečenia žiadna.....

Malý Patrik je veľmi pekný chlapček, bystrý a ako keby vedel, že nechcený, tak aj spokojný...a teraz sa celá rodina neskutočne teší a my si len v duchu zaspomíname, že veľa nechýbalo....myslenie jednotlivca.....a nemusel byť našou radosťou v živote , ale výčitkou svedomia na celý život.

Podotýkam, nie sú zosobášení, žijú spolu u babky, kde si prerobili jednu izbu....a farár malého pokrstil...
Mne príde, že nie je to o štáte, farároch ,ale o našom myslení a svedomí.
buchač
01.03.12,13:01
Mne sa to paci. vzdy je to lepsie, ako strcit dievcinu do lochu, ked ho zabije sama. Je to jej telo, jej decko. Ak by statu alebo cirkvi zalezalo na detoch, utvoria ine podmienky pre zeny. Nech stat alebo farar rodi sam.

...cirkev neriešim ...

To , čo spomínaš ...tie podmienky pre ženy , veď to nie je o tom ...predsa žena , ak to dieťa chce , tak ho aj donosí ...
Hentá doktorka síce spomína nechcené alebo postihnuté deti ...

No v dnešnej dobe nie je predsa problém dať nechcené dieťa na adopciu ... a koľké matky zmenili názor , odmietli tento úradny akt po pôrode ...
Pri tehotenstve , tiež je možné dať si vyšetriť plod a v prípade eventuálneho postihnutia ísť na ten potrat ...

...ale to je predsa na zvážení každého zainteresovaného ....
alabut
01.03.12,16:14
To plati aj pre nakremovanych?
Stanislav 1975
01.03.12,16:18
asi si dlhsie nezahra http://www.aktuality.sk/clanok/202366/herca-dusana-cinkotu-nepravoplatne-odsudili-pre-drogy-na-osem-rokov/
nechcem si Dušana zastávať( raz som s ním bol na večeri, čo som vyhral súťaž v Sme :)), ale OK- robil chyby ale mne sa 8 rokov zdá veľa- tolko dostal aj ten čo zabil 11 ludí v Polomke, ten autobusár- je to spravodlivé? a ten čo napitý zabil autom tie dve dievčatká dostane max. 6 rokov a žitný asi nič, ten si behá po slobode doteraz- je to spravodlivé?
AlaNR
01.03.12,16:24
Veru, v porovnaní s inými je to strašne veľa. Spravodlivosť neexistuje. Sudcom je to asi jedno. Hádžu tresta hádam ako sa v daný deň vyspia...
kukučka
01.03.12,16:35
nechce sa mi to hľadať, začo dostal tých 8 rokov?
kopretinka
01.03.12,16:42
nechce sa mi to hľadať, začo dostal tých 8 rokov?
chytili ho u priekupníka,keď si kupoval drogy a mal toho moc,takže mu našili asi aj priekupníctvo
buchač
01.03.12,16:53
chytili ho u priekupníka,keď si kupoval drogy a mal toho moc,takže mu našili asi aj priekupníctvo
...samé VRAJ ........

http://www.sme.sk/c/6281131/dusana-cinkotu-odsudili-za-drogy-na-osem-rokov.html
kopretinka
01.03.12,16:56
...samé VRAJ ........

http://www.sme.sk/c/6281131/dusana-cinkotu-odsudili-za-drogy-na-osem-rokov.html

citujem z článku:
Vraj pomáhal polícii
kukučka
01.03.12,17:01
čo je to moc? sa mi zdá, že sa blížia voľby, tak treba pototo aj dakoho z umelcov...koľkí berú aj predávajú, ale do basy pôjde cink
No ale čo už, neviem, nesúdim, len som ho videla hrať v radošínskom a veľmi sa mi páčil. Bolo to dávno pradávno, ešte ako začínajúci herec.
pepsikova
01.03.12,17:38
...a od mojej milej kamky klinec na večer:

Stretne sa Spiaca princezna so siedmimi trpaslikmi a Quasimodom.

Princezna hovori: Myslim, ze som najkrajsia na svete.

Trpaslici: My sme zase najmensi na celej zemeguli.

Qausimodo: A ja som najskaredsi zo vsetkych tvorov.

Tak sa dohodnu, ze to chcu mat aj oficialne a idu sa dat zapisat do

Guinessovej knihy rekordov.

Princezna ide do uradu ako prva. Vyjde o pol hodiny a

hovori: Ok, mam to na papieri, vsetko si ale overovali a naozaj som

najkrajsia na svete.

Idu dnu trpaslici, vyjdu o dve hodiny a hovoria: Kazdeho premerali a

naozaj sme najmensie tvory na zemeguli.

Vojde Quasimodo, vyjde o 2 minuty a hovori: Kto do riti je Nora Mojsejova ???
calawen
01.03.12,17:41
poznám variant s Martinkou "kleopatrou" z Turca....
Stanislav 1975
01.03.12,18:11
:eek:
chutí nám tá polská soľ na solenie ciest, že?-slané jak slané...
misoft
01.03.12,18:14
Aby soľ nasiakla Alpou - dlhšie pôsobí.
misoft
01.03.12,18:15
Náááááá - hádam tam budú mať divadelný krúžok :D
Stanislav 1975
01.03.12,18:16
čo je to moc? sa mi zdá, že sa blížia voľby, tak treba pototo aj dakoho z umelcov...koľkí berú aj predávajú, ale do basy pôjde cink
No ale čo už, neviem, nesúdim, len som ho videla hrať v radošínskom a veľmi sa mi páčil. Bolo to dávno pradávno, ešte ako začínajúci herec.

85 % umelcov, či celebrít,či ako sa im nadáva- niečo berie...
misoft
01.03.12,18:16
Oni sú inač "zainteresovaní" - volá sa to LÓVE
misoft
01.03.12,18:18
Stano - takto vyzerá § - je pokrútený, preto sa sú pokrútené výsledky súdov.
Stanislav 1975
01.03.12,18:19
85 % umelcov, či celebrít,či ako sa im nadáva- niečo berie...


Neviem, mňa osobne nejako drogy nikdy neťahali- pár krát som síce vyhúlil marišku( naposledy pred 8 rokmi), ale nejako ma to neoslnilo- iné som ani neskúšal..., nevidím v tom zmysel, ale zasa aby som zo seba nerobil svatého,tak občas stiahnem flašku hrušky a padnem do perín...:cool:-občas sa dobre scápať je troška aj príjemné....:D
pavol54
01.03.12,18:29
:eek:
chutí nám tá polská soľ na solenie ciest, že?-slané jak slané...

gule odtrhnúť tomu čo podpísal predaj solivaru a aj tomu čo ho nechal zatvoriť.

Načo nám slovenských pestovateľov a výrobcov - nenažrancov akýchsi, keď všetko lacnejšie dovezieme z cudziny.
Stanislav 1975
01.03.12,18:34
gule odtrhnúť tomu čo podpísal predaj solivaru a aj tomu čo ho nechal zatvoriť.

Načo nám slovenských pestovateľov a výrobcov - nenažrancov akýchsi, keď všetko lacnejšie dovezieme z cudziny.

ale inak aký kšeft vymysleli tí poliaci- nakúpili 6 ton posypovej soli,prebalili a predali ako jedlú, ktorá je neviem kolko krát drahšia...- mňa by to nenapadlo teda...
pavol54
01.03.12,18:46
ale inak aký kšeft vymysleli tí poliaci- nakúpili 6 ton posypovej soli,prebalili a predali ako jedlú, ktorá je neviem kolko krát drahšia...- mňa by to nenapadlo teda...
zato Nemci sú väčší makáči, z odpadu dixinových tukov z biopalív namiešať a vyrobiť 250000 ton kŕmnych zmesí nechať to zožrať sviniam a svine ľuďom, no ďakujem pekne za taký liberálny kapitalizmus v potravinách napchal by som to Miklošovi do jeho špinavej papule, lebo on bol iniciátorom myšlienky nepotrebnosti poľnohospodárov.
Stanislav 1975
01.03.12,18:51
zato Nemci sú väčší makáči, z odpadu dixinových tukov z biopalív namiešať a vyrobiť 250000 ton kŕmnych zmesí nechať to zožrať sviniam a svine ľuďom, no ďakujem pekne za taký liberálny kapitalizmus v potravinách napchal by som to Miklošovi do jeho špinavej papule, lebo on bol iniciátorom myšlienky nepotrebnosti poľnohospodárov.
ja len neviem pochopiť prečo ešte Ivan nesedí...- najma za SPP a čo narobil tejto krajine aké škody...
lujza.j
01.03.12,18:52
hlavne treba dávať pozor na ritný krúžok...:)
Stanislav 1975
01.03.12,19:06
píšu že mariannka ďurianová je tehotná...-len rozmýšlam, čo my akože z tej správy máme-či sa máme ísť zabiť, alebo akú výpovednú hodnotu má pre nás to,že Mariannka je zbuchnutá...

http://www.cas.sk/clanok/218322/durianovej-babatko-potvrdene-kto-sa-na-tom-najviac-nabali.html
Stanislav 1975
01.03.12,19:08
zato Nemci sú väčší makáči, z odpadu dixinových tukov z biopalív namiešať a vyrobiť 250000 ton kŕmnych zmesí nechať to zožrať sviniam a svine ľuďom, no ďakujem pekne za taký liberálny kapitalizmus v potravinách napchal by som to Miklošovi do jeho špinavej papule, lebo on bol iniciátorom myšlienky nepotrebnosti poľnohospodárov.

minule som inak čítal,že nemci sú najvačší sexuálny zvrhlíci( údajne )...:D
pavol54
01.03.12,19:12
píšu že mariannka ďurianová je tehotná...-len rozmýšlam, čo my akože z tej správy máme-či sa máme ísť zabiť, alebo akú výpovednú hodnotu má pre nás to,že Mariannka je zbuchnutá...

http://www.cas.sk/clanok/218322/durianovej-babatko-potvrdene-kto-sa-na-tom-najviac-nabali.html
Ešte keby povedali termín aby sa niektorí pozreli do kalendára kde kedy boli.
Stanislav 1975
01.03.12,19:13
Ešte keby povedali termín aby sa niektorí pozreli do kalendára kde kedy boli.

:D
lujza.j
01.03.12,19:15
stalo sa mi dnes:) prídem domov rozčapím garáž, že zaparkujem poblíž stojí chlap a pofajčieva, a pozerá....a myslí si aha p*ča ide parkovať no to si kuknem:mad: samozrejme že sa mi nedarilo ked som sa na druhá krát nenapchala do garáže stiahla som okno a na celé sídlisko som na neho ziapla " nepozerajte na mňa lebo nezaparkujem" chlap ani nemukol len pokrčil plecami a otočil sa a ja som mohla konečne zaparkovať:D odporní chlapi:---....si myslia že su dokonalí
Ivana Š
01.03.12,19:18
minule som inak čítal,že nemci sú najvačší sexuálny zvrhlíci( údajne )...:D

a podľa akej štatistiky? vari mali pri sčítaní ľudu na hárku kolónku som úchyl áno nie ?;)

mňa včera tí štatistici na Ta3 tak unudili pri recitovaní čísel , že som skoro zaspala a prebrala ma nakoniec informácia, že státisíce ľudí sčítanie odignorovalo, ale sčítanie je platné :eek: hlavná informácia, ktorá je po 9 mesiacoch podstatná, že je menej katolíkov a občanov maďarskej národnosti
kukučka
01.03.12,19:20
mala si mu prejehať cez nohu
Stanislav 1975
01.03.12,19:29
stalo sa mi dnes:) prídem domov rozčapím garáž, že zaparkujem poblíž stojí chlap a pofajčieva, a pozerá....a myslí si aha p*ča ide parkovať no to si kuknem:mad: samozrejme že sa mi nedarilo ked som sa na druhá krát nenapchala do garáže stiahla som okno a na celé sídlisko som na neho ziapla " nepozerajte na mňa lebo nezaparkujem" chlap ani nemukol len pokrčil plecami a otočil sa a ja som mohla konečne zaparkovať:D odporní chlapi:---....si myslia že su dokonalí
Ako keby ten pán mohol za to, že ty nevieš parkovať...:confused::D
kukučka
01.03.12,19:33
Stančo,prestaň sa stresovať na novom čase a iných hmm ako to slušne, kukni radšej panelák a "Feďo ta ne?" Tá je lepčia jak norika :D
mimotemy
Používať na wecku osviežovač je brutál kombinácia a ešte drahá a neučinná, stačí zapáliť jednu lacnú zápalku :---:D
pepsikova
01.03.12,19:38
stalo sa mi dnes:) prídem domov rozčapím garáž, že zaparkujem poblíž stojí chlap a pofajčieva, a pozerá....a myslí si aha p*ča ide parkovať no to si kuknem:mad: samozrejme že sa mi nedarilo ked som sa na druhá krát nenapchala do garáže stiahla som okno a na celé sídlisko som na neho ziapla " nepozerajte na mňa lebo nezaparkujem" chlap ani nemukol len pokrčil plecami a otočil sa a ja som mohla konečne zaparkovať:D odporní chlapi:---....si myslia že su dokonalí..


šmarjá, lui...šak on nekukal na teba ale na tvoju káru...ale- zasmiala som sa...musela si byť užasná, ako si hulákala na celú dedinu!..:D
lujza.j
01.03.12,19:41
Ako keby ten pán mohol za to, že ty nevieš parkovať...:confused::D
Stano nebuď odpornýýý ....no už si do garáže zaparkujem!!!!! už to je pre mňa úspech.:---to iba vďaka tomu že boli veľké mrazy a s deckom sme sa kôly práci míňali. vieš u mňa je "problém" že ja si napr, v meste zaparkujem kde potrebujem-zadarmo:--- bez toho aby sa som sa pracne niekde strkala:D takže nie som nútená sa učiť....
lujza.j
01.03.12,19:43
..


šmarjá, lui...šak on nekukal na teba ale na tvoju káru...ale- zasmiala som sa...musela si byť užasná, ako si hulákala na celú dedinu!..:D
pepsi ked som na neho naziapala tak kukal asi takto:eek:
pepsikova
01.03.12,19:52
...ako je tu ticho!..
kukučka
01.03.12,19:54
sme vedľa ;)
pepsikova
01.03.12,19:56
..kukuč, tak tu zhasnem..
pepsikova
01.03.12,20:08
Reformujeme sa Zároveň upozornila, že Slovensko zo šiestich schválených reforiem, ktoré sú nevyhnutné z hľadiska ekonomického rastu, splnila tri – reformu trhu práce, (áno, máme stále viac nezamestnaných a chudobných)(konsolidáciu verejných financií(jasné, tá trocha, čo sa ušetrí sa strojnásobí a vyplatí na odmenách tým, čo kradnú a klamú) a prijatie ústavného zákona o rozpočtovej disciplíne, čiže takzvanú dlhovú brzdu(ak by sme sa pohli rýchlejšie, zaškodilo by nám euro navyše, zvykli by sme si naň a od rozkoše by sme nevedeli, čo so sebou.

...prečo ja som nervozna, keď takéto čítam?..
http://aktualne.atlas.sk/radicova-pri-plneni-protikrizovych-opatreni-sme-v-unii-medzi-tymi-uspesnejsimi/ekonomika/ekonomika-v-eu/

...asi idem radšej spať...
jmparazit
01.03.12,20:19
Rozprával som sa s viacerými podnikateľmi a tý kvôli tomu všetkému chaosu, ktorý dnes na úradoch panuje idú dávať odklad na daňové priznanie.

Som zvedavý ako bude fungovať, štát ked to spravia všetci, ktorým vychádzajú nedoplatky. :D
Rozalka
01.03.12,20:40
day
01.03.12,21:26
dusan cinkota cinky dostal osem
alabut
02.03.12,04:39
Pamodaj stastia, zenicky. Idem si uvarit strigonsky caj, pozdrav pre pepsinu a jej hafhaf, pijem kafe s alabutkou, tento mesiac by mala ist na dochok, koza, chce pracovat dalej. :-)
pepsikova
02.03.12,05:13
...dobré ráno vám,alabutík aj všetci, káva je už na stole..prajem vám úsmevný deň, lebo vonku to vyzerá všelijako, len pekne nie, zamračeno, špinavo, hmlisto..tak aspoň úsmev na tvári!..a pohodu..
..alabutka ak má dobrú robotu, nech v nej zostane,aspoň na chvíľu z domu vybehne a oddýchne si..čo dodať!...
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/5a97p5ns.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--19.html)...koláčikov je málo, tak sa podeľte nejako..:D
srska
02.03.12,05:18
Stano nebuď odpornýýý ....no už si do garáže zaparkujem!!!!! už to je pre mňa úspech.:---to iba vďaka tomu že boli veľké mrazy a s deckom sme sa kôly práci míňali. vieš u mňa je "problém" že ja si napr, v meste zaparkujem kde potrebujem-zadarmo:--- bez toho aby sa som sa pracne niekde strkala:D takže nie som nútená sa učiť....chyba nie je v tebe ale v na k**** postavenej garáži;)
pepsikova
02.03.12,05:28
...a ak by ste dnes náhodou nevedeli, čo so sebou, tak hor´sa do zbohatnutia!..vidina ľahkých milionikov bez roboty je lákavá!!..a taký milionár- to hneď lepšie znie, ako ,no,nejdem sa rozpisovať!!:):D...stačí na to málo..len viera..a šťastie treba mať, a to my máááme...
http://aktualne.atlas.sk/dzurinda-z-vas-moze-urobit-milionara-fico-len-zazrakom/slovensko/politika/

..fšak miki nám ho sľubuje už pekne dlhý čas, tak čoby už nesadlo!!!..
pepsikova
02.03.12,05:35
..a k tomuto už radšej nič...vírus v podobe Smeru sa ani nedá lepšie označiť, než ako výplodmi zakoktanej lucy..no čo už, jej eekavá vláda trvala krátko na to, aby si slovač zvykla...holt´charakter je charakter!...

http://aktualne.atlas.sk/zitnanska-chce-chranit-charakter-statu-pred-ficom-a-jeho-smerom/slovensko/politika/
srska
02.03.12,05:39
..a k tomuto už radšej nič...vírus v podobe Smeru sa ani nedá lepšie označiť, než ako výplodmi zakoktanej lucy..no čo už, jej eekavá vláda trvala krátko na to, aby si slovač zvykla...holt´charakter je charakter!...

http://aktualne.atlas.sk/zitnanska-chce-chranit-charakter-statu-pred-ficom-a-jeho-smerom/slovensko/politika/kurnik, všetko je tu špinavé - luník ix, lesy, rieky, sídliská, ..... ešte aj politika a ľudia v nej. čo stým?
pepsikova
02.03.12,05:49
kurnik, všetko je tu špinavé - luník ix, lesy, rieky, sídliská, ..... ešte aj politika a ľudia v nej. čo stým?

..zarobiť toľko, aby sme aspoň 2x do roka mohli prejsť na výlet do susedových Álp, pokochať sa čistotou a zeleňou a potom hádam nejako prežijeme aj tu...
kopretinka
02.03.12,06:55
....pane bože,keď si už vložil mozgový závit do niečoho,čo sa nazýva muž,nemohol si zabezpečiť,aby sa občas ten závit aj pohol?...
:mad:koniec výkriku...
alabut
02.03.12,06:56
... musis ho pekne nakrmit, nastartovat. :-)
AlaNR
02.03.12,07:01
....pane bože,keď si už vložil mozgový závit do niečoho,čo sa nazýva muž,nemohol si zabezpečiť,aby sa občas ten závit aj pohol?...
:mad:koniec výkriku...

Nuž ale ani mozgový závit nezaručuje, že tam niekde je aj rozum...
Aj mňa ten môj namiesto ranného pozdravu rovno vytočil.
Asi dnes tak majú naprogramované bunky...;)
kopretinka
02.03.12,07:04
Nuž ale ani mozgový závit nezaručuje, že tam niekde je aj rozum...
Aj mňa ten môj namiesto ranného pozdravu rovno vytočil.
Asi dnes tak majú naprogramované bunky...;)
ja chápem,že muži nevedia robiť viac vecí naraz,a aby mysleli na dve veci naraz,tak to už je fakt nad ich sily.....ale zavrieť dvere do izby a do kúpeľne,to snáď nie je neprekonateľný problém....
pepsikova
02.03.12,07:07
....pane bože,keď si už vložil mozgový závit do niečoho,čo sa nazýva muž,nemohol si zabezpečiť,aby sa občas ten závit aj pohol?...
:mad:koniec výkriku.....

..použi ccleaner a updatuj..možno sa pohne...
alabut
02.03.12,07:08
... no, asi je otvoreny, ako ja. :-)
pepsikova
02.03.12,07:09
ja chápem,že muži nevedia robiť viac vecí naraz,a aby mysleli na dve veci naraz,tak to už je fakt nad ich sily.....ale zavrieť dvere do izby a do kúpeľne,to snáď nie je neprekonateľný problém......

..čo izba..a kúpeľňa!!...ale nechať si otvorené dvere na záchode a odtiaľ hádzať psovi loptu- tak to si ešte neskúsila!..to fakt ja vtedy pochybujem, či mužská hlava nie je len na dotvorenie exterieru!...
alabut
02.03.12,07:10
... otvorenie priestoru znamena lepsie vetranie, lepsi prisun O2 a tym padom lepsie myslenie. :-)
kopretinka
02.03.12,07:12
..

..čo izba..a kúpeľňa!!...ale nechať si otvorené dvere na záchode a odtiaľ hádzať psovi loptu- tak to si ešte neskúsila!..to fakt ja vtedy pochybujem, či mužská hlava nie je len na dotvorenie exterieru!...
ale po tomto ostane akurát tak smrad :D...lenže mne po tých nezatvorených dverách ostal zablatený koberček v kúpeľni a zablatený prehoz cez posteľ,všetko čisto oprané predtým :mad:
alabut
02.03.12,07:14
... kedze mam tiez rad otvoreny priestor, idem do priestoru plneho kyslika, psov, bylin, stromov, vody a blata. Jaaaj zavidim sarkanovi, panicka mu umyje labky, nachysta plnu misku, vyprasi kozuch v bude. Paa, pepsina. :-)
kopretinka
02.03.12,07:14
... otvorenie priestoru znamena lepsie vetranie, lepsi prisun O2 a tym padom lepsie myslenie. :-)
žeby som mu spravila trepanáciu lebky? :eek: a zároveň sa pozriem,či tam vôbec má aspoň jeden závit :confused:
alabut
02.03.12,07:17
... treba lepsie skrotit tu malu selmu. :-)
pepsikova
02.03.12,07:21
ale po tomto ostane akurát tak smrad :D...lenže mne po tých nezatvorených dverách ostal zablatený koberček v kúpeľni a zablatený prehoz cez posteľ,všetko čisto oprané predtým :mad:..

..to poznám úplne detailne!....ale zas, musím priznať, že občas majú aj svetlé chvíľky, keď im to zapína v tých hlavách!..ja som ráno besnela, keď na čistučkých čiernych tepláčkoch po mojkaní môjho psa mi zostali samé biele chlpy- a to som sa chystala k doktorke pre lieky!..a rozum pohol závitmi, oddrapil kus širokej lepiacej pásky a poobtieral mi po nôžkach- a čuduj sa svete, chlpy zmizli!!..
pepsikova
02.03.12,07:23
... kedze mam tiez rad otvoreny priestor, idem do priestoru plneho kyslika, psov, bylin, stromov, vody a blata. Jaaaj zavidim sarkanovi, panicka mu umyje labky, nachysta plnu misku, vyprasi kozuch v bude. Paa, pepsina. :-)..

..však aj my ideme, tiež blato a člapkanica- priestor ako strvorený pre môjho psa!...slniečko už je vonku, zem vonia zhnitým lístím a jarou a tak sa treba dobre zamazať a zasviniť...fajn deň,alabutík...
pepsikova
02.03.12,07:24
žeby som mu spravila trepanáciu lebky? :eek: a zároveň sa pozriem,či tam vôbec má aspoň jeden závit :confused:..

..šíííž, nerooob!..nemusí sa podariť a následky bývajú kritické!..to potom už jedna žena neunesieee...
kopretinka
02.03.12,07:25
..

..to poznám úplne detailne!....ale zas, musím priznať, že občas majú aj svetlé chvíľky, keď im to zapína v tých hlavách!..ja som ráno besnela, keď na čistučkých čiernych tepláčkoch po mojkaní môjho psa mi zostali samé biele chlpy- a to som sa chystala k doktorke pre lieky!..a rozum pohol závitmi, oddrapil kus širokej lepiacej pásky a poobtieral mi po nôžkach- a čuduj sa svete, chlpy zmizli!!..
ja sa nečudujem,ja mám na to špeciálny valček
http://obchod.activa.sk/produkty/spontex-textil-roller-cistiaci-valcek-na-textil-6004/
pepsikova
02.03.12,07:28
ja sa nečudujem,ja mám na to špeciálny valček
http://obchod.activa.sk/produkty/spontex-textil-roller-cistiaci-valcek-na-textil-6004/..

..také nám nepomáha!..šarkan má špecialne chlpy...:mee:
trisestri
02.03.12,07:35
vedel som ze novinari su sprosty,ale ze aj mentalne retardovany,schopny napisat taketo bludy http://www.sme.sk/c/6282260/davku-beru-najma-mladi-nie-romovia.html
buchač
02.03.12,08:17
Kamarát mi ukázal nový revolver Ruger 357 mag. že ho kúpil na čierno ....

....nechápal som .....:eek:

" Veď máš zbroják " , vravím ....

"..no hej ........ale stará o ňom nevie..." :---
pepsikova
02.03.12,08:17
vedel som ze novinari su sprosty,ale ze aj mentalne retardovany,schopny napisat taketo bludy http://www.sme.sk/c/6282260/davku-beru-najma-mladi-nie-romovia.html..

..ale prosím teba!!..svetová banka bola doteraz zahrabaná v hnoji a prd vie, kde je slovensko, nuž tak ju vytiahli na svetlo, aby mali čím argumentovať!!..lebo darmo kádéhá a všetci kecajú o úprave dávok rómom a o počte detí či čomkoľvek, čo sa ich týka, nič nikto nezmení ani po voľbách...ani keby nám vládol sám veľký bubelaj!...toto sa tu pretriasa roookyy, a furt sa im dobre žije...len svetovú banku zatiaľ nikto nevybral kvoli argumentácii...


...Paskov, skutočne som Svetovú banku neštudovala...ale asi ani oni nás-myslím Slovensko...a určite nemajú prehľad o skutkovom stave poberania dávok rómskou menšinou u nás...aj keď majú kvalitné práce, ako píšeš..(v mojom profile)
pavol54
02.03.12,08:17
vedel som ze novinari su sprosty,ale ze aj mentalne retardovany,schopny napisat taketo bludy http://www.sme.sk/c/6282260/davku-beru-najma-mladi-nie-romovia.html
lenže zabudli napísať koľko % z populácie etnika poberá dávku, to je smerodatné číslo
AlaNR
02.03.12,10:18
Ivana Š
02.03.12,10:34
Teším sa, narodilo sa nám ďalšie mimino v rodine - Jakubko :)
prajem nech je zdravý on aj maminka, a všetkým nám prináša len radosť

jeho starší braček chcel síce sestričku,vraj aj braček môže byť, ale nabudúce nech to je Tamarka :)
pepsikova
02.03.12,10:41
Teším sa, narodilo sa nám ďalšie mimino v rodine - Jakubko :)
prajem nech je zdravý on aj maminka, a všetkým nám prináša len radosť

jeho starší braček chcel síce sestričku,vraj aj braček môže byť, ale nabudúce nech to je Tamarka :).

..pozdravujeme Jakubka a želáme mu veľa lásky, zdravie a šťastie a milujúcu rodinu...
Letko
02.03.12,10:50
Ako je to možné, že za pol litra piva v krčme som platil 0,73 € (Kozel 10) a za pol litra Kofoly 0,90 € (originál).
Podľa mňa je na hlavu postavené, že alkoholické nápoje sú lacnejšie ako nealkoholické.
great.zv
02.03.12,11:07
Ako je to možné, že za pol litra piva v krčme som platil 0,73 € (Kozel 10) a za pol litra Kofoly 0,90 € (originál).
Podľa mňa je na hlavu postavené, že alkoholické nápoje sú lacnejšie ako nealkoholické.
originál je originál.... :--- kde sa hrabe desiatka...
pepsikova
02.03.12,11:07
..a na hlavu postavený predvolebný slub...raz už kravinu slúbili a neprešla sitom...a zase!..ale čo sa čudujem..však fígeľe jano robí slubotechnu v aule vysokej školy!..mladých treba podučiť, že sa má klamať a kradnúť a nič sa im nestane!..

http://volby.sme.sk/c/6282648/poslanci-sas-budu-robit-kampan-v-gay-bare.html
Oliwa
02.03.12,14:50
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/169866/tajemny-nemec-rozesila-obalky-s-penezi-uz-poslal-5-milionu.html

kde sa máme hlásiť???
No Ala neviem, Ty s Tvojimi tombolovými výhrami z plesov asi uňho nemáš šancu... ;):):D
zanetth
02.03.12,15:06
Teším sa, narodilo sa nám ďalšie mimino v rodine - Jakubko :)
prajem nech je zdravý on aj maminka, a všetkým nám prináša len radosť

jeho starší braček chcel síce sestričku,vraj aj braček môže byť, ale nabudúce nech to je Tamarka :)

Jakubkovi prajem veľa, veľa zdravia, jeho mamine aj ocinovi tiež a celej rodine prajem, aby vám robil veľa radosti. (aj môj syn je Jakub, keď sa pred pätnástimi rokmi narodil, nebolo toto meno vôbec také rozšírené, a všetci ma od toho odhovárali, že každý ho bude volať Kubo .... ale vidím, že momentálne je moderné, v rodine máme ešte jedného dvojročného Jakubka) Teším sa s Tebou.:)
terezamaria
02.03.12,15:45
terezamaria
02.03.12,15:47
Až by sa niekomu neušlo, tak ešte jednu....http://www.apetitpraha.cz/images/oblozene-misy/01.jpg
lujza.j
02.03.12,15:58
chyba nie je v tebe ale v na k**** postavenej garáži;)
vidíte tak toto je chlap on to pochopil, že kde je pes zakopaný:D ale inak mám veľké späťáky rovno vo výške kde sú pánty-pružiny z brány.
pepsikova
02.03.12,16:01
..pohostenie spapkané a kafica nikde!!..ani dolče kapusto, ani čaj ani nič!..sme schudobneli dáko!..
lujza.j
02.03.12,16:07
ja chápem,že muži nevedia robiť viac vecí naraz,a aby mysleli na dve veci naraz,tak to už je fakt nad ich sily.....ale zavrieť dvere do izby a do kúpeľne,to snáď nie je neprekonateľný problém....
ja mám na dverách do obyvky prilepenú ceduľu "zatvor dvere" a na kľučkách od okien ceduľu "Neotvárať", to aby mi kvety neprechladli-neopadali puky. cekom to funguje;)
kopretinka
02.03.12,16:10
ja mám na dverách do obyvky prilepenú ceduľu "zatvor dvere" a na kľučkách od okien ceduľu "Neotvárať", to aby mi kvety neprechladli-neopadali puky. cekom to funguje;)
to je úplne zbytočné,to je ďalšia činnosť navyše-všimnúť si ceduľku a prečítať...:D
lujza.j
02.03.12,16:13
kopretinka
02.03.12,16:26
mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
lujza.j
02.03.12,16:30
..a na hlavu postavený predvolebný slub...raz už kravinu slúbili a neprešla sitom...a zase!..ale čo sa čudujem..však fígeľe jano robí slubotechnu v aule vysokej školy!..mladých treba podučiť, že sa má klamať a kradnúť a nič sa im nestane!..

http://volby.sme.sk/c/6282648/poslanci-sas-budu-robit-kampan-v-gay-bare.html
že argumenty pre sas
http://bitkaargumentov.sme.sk/strana/2/SaS
lujza.j
02.03.12,16:31
magori....
lujza.j
02.03.12,16:34
..pohostenie spapkané a kafica nikde!!..ani dolče kapusto, ani čaj ani nič!..sme schudobneli dáko!..
http://www.goro.czweb.org/data/ftipy/images/081219-kavicka-09.jpg
AlaNR
02.03.12,16:40
Mňááám, mamčine lapačinky! 6 som zlopla naraz s domácim samovareným džemíkom...
Ďakujem mámuške za večeru!!!
misoft
02.03.12,16:43
Výpovedná hodnota tejto správy je obrovská nula
buchač
02.03.12,16:47
...a ak by ste dnes náhodou nevedeli, čo so sebou, tak hor´sa do zbohatnutia!..vidina ľahkých milionikov bez roboty je lákavá!!..a taký milionár- to hneď lepšie znie, ako ,no,nejdem sa rozpisovať!!:):D...stačí na to málo..len viera..a šťastie treba mať, a to my máááme...
http://aktualne.atlas.sk/dzurinda-z-vas-moze-urobit-milionara-fico-len-zazrakom/slovensko/politika/

..fšak miki nám ho sľubuje už pekne dlhý čas, tak čoby už nesadlo!!!..

...robertko nejak tiež nezaostáva .......
...jáááááááj ,sorry .....ON - jeho " všeobecný a odborný rozhľad " vo všetkých odvetviach ( šak ani vo vláde ministrov nepotrebuje - všetko zvláda ) už tiež tak nejak " dopomohol k zvýšeniu úrovne na Slovensku " .....

ON je iná gorilla .......skôr by som ale použil výraz gerilla , t.j. nepravidelná menšia, najčastejšie partizánska vojna proti pravidelnej armáde ...

...že v prenesenom výraze ani nie je potrebné veľmi vymýšľať ....robko sťa partizán proti slovači z boku , tyla útočí .....
misoft
02.03.12,16:55
http://www.sme.sk/c/6283446/hascak-zaluje-pre-gorilu-aj-facebook.html
Nedá si pokoja - blbec. Žalovať FB :eek: - podal to síce (žalobu) v BA, ale keď prevádzkovateľ (majiteľ) FB podá námietku, tak sa to prenesie do USA - a vylízanec J.H. môže v predstihu odpredávať svoj PENTAgram, aby poplatil to, čo mu narátajú (advokáta, prehraný spor, trovy, odškodné ........) - veľké sústo zahrýzol, myslel si, že je fakt gorila (živočích), no je len Gorila (hochštapler).
Prajem ti J.H., aby si konečne vytriezvel, ak ale nie, ešte máš možnosť podať žalobu na Microsoft (pre Word, v ktorom to väčšinou píšu), na ľudí vo FB (kua - tých ale je), na výrobcov počítačových komponentov, na prevádzkovateľov serverov, na Internet, na www. a najmä na dvojkovú sústavu!
buchač
02.03.12,17:03
kopretinka
02.03.12,17:08
:-DDD
kopretinka
02.03.12,17:16
:mad: celú zimu mi nič nebolo,a teraz,keď sa blíži jar,tak sa nachcípem :(
lujza.j
02.03.12,17:19
:mad: celú zimu mi nič nebolo,a teraz,keď sa blíži jar,tak sa nachcípem :(
rýchlo niečo teplé + nastrúhať zázvor:)a šup do periny ....
lujza.j
02.03.12,17:20
:):):)
kopretinka
02.03.12,17:21
rýchlo niečo teplé + nastrúhať zázvor:)a šup do periny ....
nemám doma žiadnu prvú pomoc :( takže zatiaľ iba ovocný čaj....a sakra,už ma začína svrbieť v uchu,to nem dobré....
lujza.j
02.03.12,17:35
nemám doma žiadnu prvú pomoc :( takže zatiaľ iba ovocný čaj....a sakra,už ma začína svrbieť v uchu,to nem dobré....
môžeš použiť aj práškový zázvor:) šupni do ovocného čaju...
alabut
02.03.12,17:35
... nejaky teply zavit, pozapletat nohy ruky, vypotit sa v objati. :-)
alabut
02.03.12,17:36
... ja som sa za prvu pomoc ozenil.
kopretinka
02.03.12,17:38
nemám
trisestri
02.03.12,17:38
http://www.sme.sk/c/6283446/hascak-zaluje-pre-gorilu-aj-facebook.html
Nedá si pokoja - blbec. Žalovať FB :eek: - podal to síce (žalobu) v BA, ale keď prevádzkovateľ (majiteľ) FB podá námietku, tak sa to prenesie do USA - a vylízanec J.H. môže v predstihu odpredávať svoj PENTAgram, aby poplatil to, čo mu narátajú (advokáta, prehraný spor, trovy, odškodné ........) - veľké sústo zahrýzol, myslel si, že je fakt gorila (živočích), no je len Gorila (hochštapler).
Prajem ti J.H., aby si konečne vytriezvel, ak ale nie, ešte máš možnosť podať žalobu na Microsoft (pre Word, v ktorom to väčšinou píšu), na ľudí vo FB (kua - tých ale je), na výrobcov počítačových komponentov, na prevádzkovateľov serverov, na Internet, na www. a najmä na dvojkovú sústavu!

uz mu to doslo,jeho pravnici maju pondelok stiahnut zaloby,asi by z nim americky pravnici pozametali
lujza.j
02.03.12,17:39
alabut
02.03.12,17:43
terezamaria
02.03.12,17:44
Lui, vystihla si to, medík, citrón a zázvor je priam zázrak....
misoft
02.03.12,17:59
:mad: celú zimu mi nič nebolo,a teraz,keď sa blíži jar,tak sa nachcípem :(



Buď rada, že ťa v zime obchádzalo - čo keby došlo toto:
110656
lujza.j
02.03.12,17:59
terezka to áno, aj ked je štipľavý ako šľak ak sa to preženie...:)
lujza.j
02.03.12,18:00
no ten zázvor je určite istejší.....:) aspoň u mňa....
kopretinka
02.03.12,18:11
no nejako do zajtra musím vydržať...
kopretinka
02.03.12,18:13
Buď rada, že ťa v zime obchádzalo - čo keby došlo toto:
110656
:eek:
:D:D
lujza.j
02.03.12,18:24
kopretinka
02.03.12,18:26
kúpila si si :-D
pepsikova
02.03.12,18:29
http://cz.fwallpapers.net/pics/samochody/Saleen_S7_Twin_Turbo/Saleen_S7_Twin_Turbo_009.jpg
hmmm....320km/h......

..už aj priznaj, komu si dala, že máš cestu na takéto auto!!..kuwníkšopa!!..to je delo!..
pepsikova
02.03.12,18:32
..a ja dávam takéto, do pľacu, gotík mi robí křoví a tak môžem odovzdať aj pozdrav od našej calawenky, že na nás myslí a má nás aj rada, niekedy:). no, ale že teraz má noťák v service a z mobilu do porady nemôže...tak posiela buchtičky..(teda, mohla by napiecť, keď má fčilek tolko volného času a nemá poradu
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/dzbsx1rw.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--22.html)
pepsikova
02.03.12,18:33
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/sjswmozh.jpg (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--22.html)..a toto ide špaciálne mojej lui, lebo kŕmiť také delo, iste šetrí na niečom inom...a kamoňov si treba zachovávať...
misoft
02.03.12,18:36
Ešte lepšie delo je toto:
http://www.fabuloussavers.com/wallpapers/66_Koenigsegg_fineSwedeshcars_freeauto_computerdes ktopwallpaper_l.jpg
a plazí sa len 417 km/h a na stovku sa rozbehne za 3,2sek.
Inak je to Koenigsegg CCX
pepsikova
02.03.12,18:40
http://chezmanima.c.h.pic.centerblog.net/pjg5lnpq.gif (http://chezmanima.centerblog.net/rub-cafe-p-tit-dej-apero-repas-etc--16.html)...a toto je pre alabutíka...dúfam, že dnes prišiel pokojne domov a aj akotak dobre vyzeral..lebo moja sviňamalá hodinu a pol lietal po roli- a keď poviem "po roli", tak doslova, pole po kolená vo vode a šarkan na ňom naháňal lietajúce kačice!...a potom sa zase nedal chytiť, tak som ho nechala vonku a schovala som sa do vchodu a on, falošník jeden, si prišiel k Michalovi (pániček od Tarušky), nechal sa priviazať a doviesť až ku mne....
.mám z tohoto jeho chovania len stavy, neviem, čo sa mu stalo, buď mu riadne prešibáva, ako 8- mesačnému pubertiakovi, alebo mu prepína a páli ho dobré bydlo!..a neviem, čo mám robiť!..lebo je to múdry pes a ľúto mi je ho vodiť ako somára na remienku...
..rozkecala som sa, chcela som len poslať pozdrav alabutkovi..
pepsikova
02.03.12,18:41
Ešte lepšie delo je toto:
http://www.fabuloussavers.com/wallpapers/66_Koenigsegg_fineSwedeshcars_freeauto_computerdes ktopwallpaper_l.jpg
a plazí sa len 417 km/h a na stovku sa rozbehne za 3,2sek.
Inak je to Koenigsegg CCX..

..to je rýchlosť "žmurku", ako ja bežne vravím...červík má takých plnú škatuľu...kaliber!..