pepsikova
01.11.12,08:16
Na to ani nepotrebujeme vypnúť elektrinu stačí ak ti odíde počítač : Neprenesieš dáta medzi poisťovňami, dú, ak máš starší tak ti nepripojí tlačiarne a to som len na okraji problémov, neberie ti používané programy,
oko je oko to dokáže preniesť písomné záznamy aj s pred sto rokov, minule som čítal bibliu v kralickej češtine rok vydania 1895 trochu som sa potrápil nad typom písma a to by počítač dávno zlyhal..

..no fuha!..kde si našiel taký skvost?..
pavol54
01.11.12,07:20
..

..no fuha!..kde si našiel taký skvost?..
Doma však ja stým chválim že som luterán a včera sme mali veľký sviatok.
ivuliatko
01.11.12,07:23
Na stránke "virtuálne cintoríny" oceňujem, že sa na nej dajú vyhľadať miesta posledného odpočinku a sú tam aj fotky tých hrobov, takže netreba chodiť pátrať osobne k správcovi cintorína... ale virtuálne zapaľovanie sviečok a kladenie kytíc považujem za prehnané. Podľa mňa ak niekto nemôže ísť na to miesto, môže zapáliť svetielko doma a zaspomínať.
pavol54
01.11.12,07:31
Na stránke "virtuálne cintoríny" oceňujem, že sa na nej dajú vyhľadať miesta posledného odpočinku a sú tam aj fotky tých hrobov, takže netreba chodiť pátrať osobne k správcovi cintorína... ale virtuálne zapaľovanie sviečok a kladenie kytíc považujem za prehnané. Podľa mňa ak niekto nemôže ísť na to miesto, môže zapáliť svetielko doma a zaspomínať.
a vôbec poznám takých čo sa s človekom bavili horšie ako ..(ani také prirovnanie nie je) a dnes ma kameň najvyberanejší a obložený kyticami a sviečkami lebo čo by povedali ľudia. Radšej za živa poriadne slovo alebo pomoc ako po smrti stoh vencov (tomu mŕtvemu je to platné ako povestný zimník)
lujza.j
01.11.12,07:43
dobré ránko všetkým v BA prší ako šialené......ja dnes začínam ako psychologickú podporu mojemu decku slopať totok...http://www.neera.sk/....nič od toho neočakávam, ale moje decko nie je schopné sa nijak naštartovať k redukcii hmotnosti...aspoň sa jej žalúdok stiahne a uvidí sa čo dalej...
Indeed
01.11.12,07:46
ešte šťastie,že na ostatnom Slovensku je pekne slnečno...
avalik
01.11.12,07:57
baby, co si robite starosti s tvarom ... ved kazda jedna, ci kazdy jeden je originalne umelecke dielo, ktore aj chuti :D
srska
01.11.12,08:08
dobré ránko všetkým v BA prší ako šialené......ja dnes začínam ako psychologickú podporu mojemu decku slopať totok...http://www.neera.sk/....nič od toho neočakávam, ale moje decko nie je schopné sa nijak naštartovať k redukcii hmotnosti...aspoň sa jej žalúdok stiahne a uvidí sa čo dalej...luj, nič v zlom - včera si s ňou mala začať pri ceste na ruž. cintor - ty v aute, ona pešo
lujza.j
01.11.12,08:33
luj, nič v zlom - včera si s ňou mala začať pri ceste na ruž. cintor - ty v aute, ona pešo
srkskovič ona a pešo:eek: my máme cez cestu picérku, ona nezaparkuje doma ked tam ide a potom prejde cez cestu , ale párkne pred picérkou a potom sa odvezie za roh....aby sa náhodou nezadýchala...
pavol54
01.11.12,09:18
srkskovič ona a pešo:eek: my máme cez cestu picérku, ona nezaparkuje doma ked tam ide a potom prejde cez cestu , ale párkne pred picérkou a potom sa odvezie za roh....aby sa náhodou nezadýchala...
a potom si dá redukčný čaj, lepšie, zobrať kľúče od auta a problém je vyriešený
pavol54
01.11.12,09:20
ostatné slovensko je tam kde žijú tí s tými dlhými krkmi? Za Tatrami
trisestri
01.11.12,09:22
dobre rano a prijemny dusickovy den prajem.
misoft
01.11.12,13:45
Vraj RÁNO :D:D:D
bettylou
01.11.12,14:43
server preťažený
bettylou
01.11.12,14:49
tak dajak. A coo? Už je v Blave robota?
lujza.j
01.11.12,15:38
dobré ránko všetkým v BA prší ako šialené......ja dnes začínam ako psychologickú podporu mojemu decku slopať totok...http://www.neera.sk/....nič od toho neočakávam, ale moje decko nie je schopné sa nijak naštartovať k redukcii hmotnosti...aspoň sa jej žalúdok stiahne a uvidí sa čo dalej...
budem rada , že prežijem dnešok...nie je problém že nejem a iba pijem, ale je to neskutočný humus /nie že by som čakala, že to bude sacher torta/sprvu nebol....už viem že tie 2l na deň nevypijem hlava ma bolí ako koňa, ale že to každého prvý deň....aj to by sa dalo ale ked ma z toho napína tak už asi nič....už len predstava a už ma napne...
pavol54
01.11.12,16:14
budem rada , že prežijem dnešok...nie je problém že nejem a iba pijem, ale je to neskutočný humus /nie že by som čakala, že to bude sacher torta/sprvu nebol....už viem že tie 2l na deň nevypijem hlava ma bolí ako koňa, ale že to každého prvý deň....aj to by sa dalo ale ked ma z toho napína tak už asi nič....už len predstava a už ma napne...
Moja a ten sirup madal bal z ktorého stromu narežeš keď u nás nerastie ? Len aby si nezohnal od obchodníka konzervovaný dovezený priamo a v ňom e-čiek lopatou sypaných, a tým pozapchávaš mozog blokátormi takže celá kúra je na prd.
wagner
01.11.12,16:24
srkskovič ona a pešo:eek: my máme cez cestu picérku, ona nezaparkuje doma ked tam ide a potom prejde cez cestu , ale párkne pred picérkou a potom sa odvezie za roh....aby sa náhodou nezadýchala...

Vieš, to by chcelo malý dvor a veľkú záhradu. Rýľ do ruky a treba ju porýľovať. Inak ani ja nie som vyštíhlená, hoci mám pohybu dosť(teda roboty), ale na športový pohyb už nemám čas. A žiaľ po takej fuške nevládzem ani chodiť. Inak chodím zásadne pešo - teda do obchodu, k lekárovi u nás.(nie do PD :confused:- to by som už žiaľ nezvládla) Kedysi denne túry - Západné Tatry na otočku. Ráno sme o piatej vyrazili z PD, spravili sme si túru a večer naspäť. Boli časy mladosti:) Alebo na tri dni Vrátna, každý deň iná túra. Tiež na víkend Slovenský raj. Žiaľ, už iba spomínam.:mee:
lujza.j
01.11.12,16:46
Moja a ten sirup madal bal z ktorého stromu narežeš keď u nás nerastie ? Len aby si nezohnal od obchodníka konzervovaný dovezený priamo a v ňom e-čiek lopatou sypaných, a tým pozapchávaš mozog blokátormi takže celá kúra je na prd.
MADAL BAL PRÍRODNÝ STROMOVÝ SIRUP
Tento jedinečný sirup bol vyrobený vo Švajčiarsku z čistého kanadského javorového sirupu stupňa C+ a niekoľkých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie. Trvalo 5 rokov a prebehli tisíce testov než bola vytvorená zmes dokonale zodpovedajúca potrebám NEERA Detox kúry.

to som neriešila , chcela som len decko podporiť nevie sa naštartovať.....;) moje stravovanie je OK, ale mojeho decka hotová katastrofa ...
Anik
01.11.12,17:27
vydrž, držím palčeky a aby to stálo za to
Katy a R
01.11.12,17:35
čo všetko človek pre decko neurobí - "vydržať" ..:)
pavol54
01.11.12,18:31
MADAL BAL PRÍRODNÝ STROMOVÝ SIRUP
Tento jedinečný sirup bol vyrobený vo Švajčiarsku z čistého kanadského javorového sirupu stupňa C+ a niekoľkých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie. Trvalo 5 rokov a prebehli tisíce testov než bola vytvorená zmes dokonale zodpovedajúca potrebám NEERA Detox kúry.

to som neriešila , chcela som len decko podporiť nevie sa naštartovať.....;) moje stravovanie je OK, ale mojeho decka hotová katastrofa ...
pre rokmi mi jedna veľmi dobre známa ponúkla niečo perfektné, sirup z Aloe vera, nechcel som jej kaziť radosť tak som od nej akože kúpil pozerám v plastovej fľaši naliata živá organická hmota hovorím si ak to nevypijem behom troch dní tak to môžem vyliať lebo sa to musí skvasiť, pozerám na etiketu napočítal som 10 é -čiek tak o čom je tá zázračná tekutina všetko živé zabili konzervačné látky toľko ich nedostal do tela ktorýkoľvek faraón alebo večne živý Lenin. tak som to doma vylial do umývadla. Chcel som tým povedať že sa nesmieme uľpievať na nezmysloch ktoré nám predkladajú iní ten sirup možno bol dovezený v čistej forme v aseptickom balení ale pri akejkoľvek ďalšej manipulácii musí byť použité niečo čo ho zmyslove uchová neporušený. a to už výskumníci netvrdia lebo sa ich to nikto nepýta v platenom zadaní skúšok.
marjankaj
01.11.12,18:46
Vieš, to by chcelo malý dvor a veľkú záhradu. Rýľ do ruky a treba ju porýľovať. Inak ani ja nie som vyštíhlená, hoci mám pohybu dosť(teda roboty), ale na športový pohyb už nemám čas. A žiaľ po takej fuške nevládzem ani chodiť. Inak chodím zásadne pešo - teda do obchodu, k lekárovi u nás.(nie do PD :confused:- to by som už žiaľ nezvládla) Kedysi denne túry - Západné Tatry na otočku. Ráno sme o piatej vyrazili z PD, spravili sme si túru a večer naspäť. Boli časy mladosti:) Alebo na tri dni Vrátna, každý deň iná túra. Tiež na víkend Slovenský raj. Žiaľ, už iba spomínam.:mee:
To ste tam museli ísť aspoň na bicykli. To sa pešo asi stihnúť nedá.:---
wagner
01.11.12,19:43
To ste tam museli ísť aspoň na bicykli. To sa pešo asi stihnúť nedá.:---
Tam a naspäť sme išli autom. Túra trvala od ôsmej ráno, do asi šiestej večer. Určite že sme si vyberali trasy, ktoré sa dajú za deň stihnúť. Nie celé západné Tatry naraz. Samozrejme v lete, keď aj v Tatrách je dlhý deň.
Neboj sa, nepatrili sme medzi tých, čo riskujú. Kamarát mal Tatry prejdené už predtým. Ešte ich chcel pozrieť, lebo odlietal do Ameriky na stáž. A odvtedy je tam, už má tam aj štátne občianstvo. Aj manželka a deti(tie sa narodili tam)
pepsikova
02.11.12,05:31
...dobré ráno vám a pekný deň dnes...kafica je na stole, už dávno, aj čajík pre Macku poslaný, šarkan vylietaný, no a inak nič...pohodový deň vám prajem...
MarcelkaT
02.11.12,06:18
Ďakujem za čajík a pekný deň aj keď je pod mrakom a poprchava.
Tweety
02.11.12,06:31
pepsikova
02.11.12,06:36
Tweety
02.11.12,07:09
a platí poplatky SOZE
MarcelkaT
02.11.12,07:13
Posielam ti malé prasiatko, aby ti neublížili veľké svine.

http://www.porada.sk/658B554F21F24D6080FF55974D56FAAE@RobertPC


....lebo šťastie je to jediné, čo sa zdvojnásobí, keď sa s ním podelíš (čínske príslovie)
srska
02.11.12,07:14
..

..predstavujem si ho s gitarou , ako hrá niekde na rohu!..abo na stužkovej
srska
02.11.12,07:17
lujza.j
02.11.12,07:20
http://www.porada.sk/image.php?u=52877&dateline=1193754206

Katy a R (http://www.porada.sk/member.php?u=52877) 13 Hours Ago #24959 čo všetko človek pre decko neurobí - "vydržať" ..:)




(http://www.porada.sk/member.php?u=38435)http://www.porada.sk/images/misc/unknown.gif

Anik (http://www.porada.sk/member.php?u=38435) 13 Hours Ago #24958 vydrž, držím palčeky a aby to stálo za to











dievčatá decko včera ukončilo úspešne druhý deň....ja som skončila musela som si dať rajčicu s mozarelou,lebo hlava ma už bolela migrenovo, že ešte moment a povraciam sa. dnes išla do roboty aj som jej povedala, že ked si to bude chystať tak nech mi zatvorí dvere, že nech ani nepocítim vôňu toho "nápoja" lebo sa pogrcám....hlava ma bolela celú noc a aj teraz ráno...čítala som si na nete...nechápem ako môže niekto vydržať 10dní iba ten humus piť:eek: určite sa dá aj inak detoxikovať, ale tu to ludia pijú preto, že vedľajší exekt je úbytok hmotnosti, ale to musí byť aj pri inej forme.....
ja som chcela vydržať 4dni, lebo idem do roboty až v pondelok a nevedela som ako je to s kakaním tak aby ma to niekde nepripravenú neprevapilo:D
buchač
02.11.12,07:59
(http://www.porada.sk/member.php?u=52877)...čítala som si na nete...nechápem ako môže niekto vydržať 10dní iba ten humus piť:eek: určite sa dá aj inak detoxikovať, ale tu to ludia pijú preto, že vedľajší exekt je úbytok hmotnosti, ale to musí byť aj pri inej forme.....

...ibaže to nie sú ľudia ...to sú celevriťi ....

...a keď už ??.......viď červené a aj to ( teda hlavne ) zvýraznené !!!


Diéta Beyonce Knowles

Filmová hviezda a populárna speváčka Beyonce Knowles držala Neera detox kúru pred svojím filmom „The Dreamgirls“ . Madal Bal sirup sa preslávil, keď Beyonce hovorila o svojich výsledkoch do médií. „ Žila som na vode, cayenskom korení a javorovom Madal Bal sirupe 14 dní“, povedala keď oznámila, že schudla cca 10kg počas dvoch týždňov, keď sa pripravovala na svoj nový film. A keď vyšiel na to následne článok v časopise Elle, ktorý bol zameraný na túto detoxikačnú diétu, s kometárom „Testovali sme to...a funguje to“, získala uvedená očistná kúra veľkú publicitu. Článok si môžete pozrieť aj tu.

Hoci je Neera detox kúra hlavne detoxikačná a očistná kúra, niektorí ako Beyonce ju používajú aj pre rýchle schudnutie. Chcela rýchlo schudnúť a po natočení filmu zase naspäť pribrať do pôvodných kriviek. Určite na začiatku nemala nadváhu ale i tak bola spokojná s prečistením a výsledkami.
Väčšina ľudí schudne pri diéte okolo 0,5-1 kg denne v závislosti na tom akú veľkú nadváhu majú na začiatku.
Pre tých z Vás ktorí chcete schudnúť a priblížiť s svojej ideálnej váhe, doporučujeme použiť diétu ako cestu ako sa zbaviť nesprávnych návykov, prečistiť telo a potom začať so zdravou a vyváženou stravou bohatou na prírodné, čerstvé potraviny.
Beyonce určite však pozdvihla povedomie o účinkoch občasného pôstu a pomohla mu dostať sa do hlavného prúdu.
trisestri
02.11.12,09:45
dajake one drahe tie detoxikacne kury-nevolala sa jedna nasa taka kura ze Saratica?:D-uz vymizla z ponuky obchodov,ta co uz-clovek by pobehal aj bez nej keby nemal znicene kolenne klby gonatrozou a inou artrozou.:):confused:
Dav
02.11.12,09:55
dajake one drahe tie detoxikacne kury-nevolala sa jedna nasa taka kura ze Saratica?:D-uz vymizla z ponuky obchodov,ta co uz-clovek by pobehal aj bez nej keby nemal znicene kolenne klby gonatrozou a inou artrozou.:):confused:
Šaratica sa dá kúpiť, u nás v LC v sieti CBA...
veronikasad
02.11.12,09:56
dajake one drahe tie detoxikacne kury-nevolala sa jedna nasa taka kura ze Saratica?:D-uz vymizla z ponuky obchodov,ta co uz-clovek by pobehal aj bez nej keby nemal znicene kolenne klby gonatrozou a inou artrozou.:):confused:
skús v lekárni
srska
02.11.12,10:01
Šaratica sa dá kúpiť, u nás v LC v sieti CBA...a keby sa kúpiť nedala, postačí piť pravidelne aj "lák" zo zaváraných uhoriek:D
pepsikova
02.11.12,10:26
...mašurko síce nevidím, ale aj tak ďakujem,mojík...
pepsikova
02.11.12,10:29
...šmarjá, ako všelijako sú ľudia ochotní sa trápiť pre pár kilečiek navyše!..chudnem, ešte to len čítam!..

..posielam guláš fajnový,s lečom a k tomu domáci chlebík...pivo si kúpte sami...
Zdenka175
02.11.12,10:57
skús v lekárni

Ja som pýtala v lekárni - vraj ju ztiahli z trhu, obsahovala niečo zlé!!
trisestri
02.11.12,11:02
...šmarjá, ako všelijako sú ľudia ochotní sa trápiť pre pár kilečiek navyše!..chudnem, ešte to len čítam!..

..posielam guláš fajnový,s lečom a k tomu domáci chlebík...pivo si kúpte sami...

to ne su kilecka,ale kiliska a skoda kvoli nim kupovat novy ancug:)
lujza.j
02.11.12,11:03
...ibaže to nie sú ľudia ...to sú celevriťi ....

...a keď už ??.......viď červené a aj to ( teda hlavne ) zvýraznené !!!
Buchi, tak toto som nevedela že aj takéto oné....to pijú, ja už viem že je to čisté zúfalstvo....ja sa mám rada;) vypila som cca. 1l, ale moje decko je asi už zúfalé .....som zvedavá ako veľmi, teda koľko to vydrží, možno ju vyhecuje to že ja som nezvládla ani jeden deň..... vieš moje decko ešte stále nepochopilo, že pri redukcii hmotnosti sa nedá nikam ponáhľať a že to čo si vyžrala nestratí za 10dní...včera som jej povedala, že nech nečaká zázraky, ale že každé mínus na váhe bude jej malé víťazstvo a ako sa bude stravovať dalej a už sa aj konečne nejak hýbať je len od toho či ona bude chcieť.....aj ked ma to ako mater trápi nič s tým neurobím, že moje decko je tlsté:( keby bola ona ten typ, že ked ju niekto čo sa týka jej váhy urazí a ona sa akože spamätá....tak to skôr to ona tak vráti, že dotyčný aj oľutuje ....
lujza.j
02.11.12,11:05
dakujem za gulášik....:)
lujza.j
02.11.12,11:10
...šmarjá, ako všelijako sú ľudia ochotní sa trápiť pre pár kilečiek navyše!..chudnem, ešte to len čítam!..

..posielam guláš fajnový,s lečom a k tomu domáci chlebík...pivo si kúpte sami...
pepsi moja zlatá u mojeho decka to už nie je pár kilečiek navyše.... ona ešte nepochopila, že my dve sme si nezdedili.....že žereš a žereš a nepriberáš....;)
Ivana Š
02.11.12,12:56
moja skorosedemnástka zasa chce pribrať
BXLmiami
02.11.12,13:02
Lečo by som si dala,robíš chute.
pepsikova
02.11.12,13:32
Rozalka
02.11.12,13:40
pepsi moja zlatá u mojeho decka to už nie je pár kilečiek navyše.... ona ešte nepochopila, že my dve sme si nezdedili.....že žereš a žereš a nepriberáš....;)
Máš pravdu, to čo roky šetrila, raz-dva nejde dole: nakoniec, správne sa chudne tak 0,5-1 kg týždenne, nie viac.
Nevyskúšali ste norbiho? nehovorím, že načisto sa podľa neho správať a nebodaj ešte aj jeho výrobky kupovať, to nie - ale prečítať si knižku (mne ju požičala Veronika), kde sú jedlá zatriedené do 3 skupín, z prvej sa dá jesť všetko a hocikedy, z druhej pomenej a len od 6 do 15 hod, a z tretej veľmi málo (v krajných prípadoch) a len do poludnia.
V tretej skupine sú všetky potraviny osladené cukrom (kompóty, džemy), konzervy, poniektoré ovocie (napr. banán), cestoviny (teda múčne jedlá), v druhej skupine sú prílohy, chlieb a pečivo grahamové resp. celozrnné, hnedá ryža, v prvej skupine sú najmä bielkoviny, zelenina aj niektoré druhy mäsa.
Ja som mala zafixované a to som si o tom prečítala jeden článok, ktorý začínal slovami: "Nikdy neschudnete, ak deň začnete sladkým jedlom ...." tak som deň vždy začala šunkou, syrom, vajíčkom a sladké som jedla len na večeru, napr. džemový chlieb. Priznám sa, som veľmi chlebíková, na večer mi stačil len taký jednoduchý chlebík s maslom a rajčinkou alebo zelenou papričkou, ale toho chlebíka aj 2 krajce alebo 3 rožky :D .... Podľa norbiho už po 15 žiaden chlieb a džem len dopoludnia.
Po prečítaní knižky od Veroniky som s tým začala, cca pred 3 týždňami. Až tak super prísne to nedodržiavam, a predsa za 3 týždne sa aj nohavice ľahšie zapínajú (cca -2 cm). Som spokojná so sebou, najmä že sa večer neprepchávam, čokoládky som presunula na desiatu a sladké jogurty som vymenila za biele, ani som nevedela, koľko skvelých bielych jogurtov je na trhu a že aj tvaroh sa dá zjesť bez chlebíka.
Dcérenke držím palce, aby sa jej darilo.
buchač
02.11.12,15:19
Ja som pýtala v lekárni - vraj ju ztiahli z trhu, obsahovala niečo zlé!!

...blbosť ....bežne kúpiš ...
...vypiješ ......................a pohyb príde ...:---
pepsikova
02.11.12,15:38
Máš pravdu, to čo roky šetrila, raz-dva nejde dole: nakoniec, správne sa chudne tak 0,5-1 kg týždenne, nie viac.
Nevyskúšali ste norbiho? nehovorím, že načisto sa podľa neho správať a nebodaj ešte aj jeho výrobky kupovať, to nie - ale prečítať si knižku (mne ju požičala Veronika), kde sú jedlá zatriedené do 3 skupín, z prvej sa dá jesť všetko a hocikedy, z druhej pomenej a len od 6 do 15 hod, a z tretej veľmi málo (v krajných prípadoch) a len do poludnia.
V tretej skupine sú všetky potraviny osladené cukrom (kompóty, džemy), konzervy, poniektoré ovocie (napr. banán), cestoviny (teda múčne jedlá), v druhej skupine sú prílohy, chlieb a pečivo grahamové resp. celozrnné, hnedá ryža, v prvej skupine sú najmä bielkoviny, zelenina aj niektoré druhy mäsa.
Ja som mala zafixované a to som si o tom prečítala jeden článok, ktorý začínal slovami: "Nikdy neschudnete, ak deň začnete sladkým jedlom ...." tak som deň vždy začala šunkou, syrom, vajíčkom a sladké som jedla len na večeru, napr. džemový chlieb. Priznám sa, som veľmi chlebíková, na večer mi stačil len taký jednoduchý chlebík s maslom a rajčinkou alebo zelenou papričkou, ale toho chlebíka aj 2 krajce alebo 3 rožky :D .... Podľa norbiho už po 15 žiaden chlieb a džem len dopoludnia.
Po prečítaní knižky od Veroniky som s tým začala, cca pred 3 týždňami. Až tak super prísne to nedodržiavam, a predsa za 3 týždne sa aj nohavice ľahšie zapínajú (cca -2 cm). Som spokojná so sebou, najmä že sa večer neprepchávam, čokoládky som presunula na desiatu a sladké jogurty som vymenila za biele, ani som nevedela, koľko skvelých bielych jogurtov je na trhu a že aj tvaroh sa dá zjesť bez chlebíka.
Dcérenke držím palce, aby sa jej darilo...

..ja nyje!..ja žiadne diety, ani nečítam, nyje že by som ich dodržala!..to, čo som si za tie roky nahonobila, mám pekne všade,tak akurátne, ak chudnem, tak len, ked sa ma lapne dáka psota, alebo je teplo-horúčavy, ale nikdy náročky..
..a ak decko neprinúti móda, že keď nedostane na seba kúpiť to, čo fičí, tak pochybujem, že ju niečo silnejšie motivuje...ničiť si telo kdejakým svinstvom, len za to, že to slopú prdelky,čo sú drevené jak noha od stola- tak to by som ani mojmu decku nedovolila!..
...kedysi, keď vybehli všelijaké čierne rožky, celozrnné a tmavé pečivo, vyletela fáma, že to je najzdravšie, najlepšie na chudnutie a čojáviemčo!..a nedávno som čítala v jednom časopise, že je to väčší humus, ako biele pečivo!..tak kto by sa v tom vyznal!..
...na aké mám, také si kúpim a hotovo!...
lujza.j
02.11.12,15:50
a ak decko neprinúti móda, že keď nedostane na seba kúpiť to, čo fičí, tak pochybujem, že ju niečo silnejšie motivuje
tak toto ju občas na*erie, ale ona aj tie svoje kilá vie tak nejak nosiť;) vieš pepsi nie som zástancom žiadnej diéty už vôbec nie takémuto detoxu ...ona to dobre vie, že je to o stave a cvičení...vie aká som bola ja, ale vie aj to že to nebolo "z večera do rána" a u nej by to bolo ďaleko rýchlejšie je o cca. polovicu mladšia....mňa začína "zabíjať" to že si budem musieť najsť iné cvičenie ako moje tae-bo:( aj ked kondične stíham, ale kosti a klby už hovoria, že "zvolni tempo"...
evuš
02.11.12,16:47
..superrýchlopohyb... :-)
evuš
02.11.12,16:51
tak toto ju občas na*erie, ale ona aj tie svoje kilá vie tak nejak nosiť;) vieš pepsi nie som zástancom žiadnej diéty už vôbec nie takémuto detoxu ...ona to dobre vie, že je to o stave a cvičení...vie aká som bola ja, ale vie aj to že to nebolo "z večera do rána" a u nej by to bolo ďaleko rýchlejšie je o cca. polovicu mladšia....mňa začína "zabíjať" to že si budem musieť najsť iné cvičenie ako moje tae-bo:( aj ked kondične stíham, ale kosti a klby už hovoria, že "zvolni tempo"...

...Luji, takže : plávanie alebo ešte lepšie sex na ex :D...no, len Ty máš sb v DE...:(...už iba nejaký zajačik ;)
lujza.j
02.11.12,17:00
...Luji, takže : plávanie alebo ešte lepšie sex na ex :D...no, len Ty máš sb v DE...:(...už iba nejaký zajačik ;)
plávanie nemôžem-mám takú moju súkromnú fóbiu= vaginálna mykóza:D fíha ty mi dopraješ sex na ex + nejakého zajačika:D no to jedine čo s nejakým starým omachelom:D
ako cvičko mi ostalo čo u nás ponúkajú power-joga a pilates, čo moj stravovací konzultant sa vyjadril, že pilates tu nevie nik ...teda max traja ľudia cvičiť...
buchač
02.11.12,17:10
..najčerstvejšia aktualita!..

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/krimi-a-nehody/v-obci-kurimany-padol-betonovy-most-najmenej-15-zasypanych.html

......hm ....kua .....už to začalo ....


.....akože s drístami .........a čo ešte len príde ....:rolleyes:
pepsikova
02.11.12,17:16
...prečoooo mi zamrzne počítač vždy, keď sa aktualizuje Avast?..pol hodinu je vyradený!...
srska
02.11.12,17:22
...prečoooo mi zamrzne počítač vždy, keď sa aktualizuje Avast?..pol hodinu je vyradený!...daj si tam to, od čoho pc nemrzne:)
pepsikova
02.11.12,17:48
daj si tam to, od čoho pc nemrzne:)..

..nechcem nový antivirák...skúsila som zmeniť časové nastavenie, doteraz bolo každých 720 min..dala som 1440min...ak to nepomôže, potom dám ten MSE...
srska
02.11.12,17:52
..

..nechcem nový antivirák...skúsila som zmeniť časové nastavenie, doteraz bolo každých 720 min..dala som 1440min...ak to nepomôže, potom dám ten MSE...pepsi, dal som hneď keď to ms vydal (free) a bez problémov. predtým som mal aviru
pepsikova
02.11.12,18:10
pepsi, dal som hneď keď to ms vydal (free) a bez problémov. predtým som mal aviru..

.len ja taký detalent-meniť antivirák, to musím naštudovať postup, aby som si niečo nedopackala...
pepsikova
02.11.12,18:11
...a viaaaanocééé viááánoceee pricháááádzajúúúú...raaaduujmeee saaa...
..kúúúpimeee siii hajzláááák!...

http://ekonato.tvnoviny.sk/clanok/sekcia/domace/fico-da-dochodcom-pod-stromcek-od-39-do-66-eur.html
VieraPopluharova
02.11.12,18:21
...a viaaaanocééé viááánoceee pricháááádzajúúúú...raaaduujmeee saaa...
..kúúúpimeee siii hajzláááák!...

http://ekonato.tvnoviny.sk/clanok/sekcia/domace/fico-da-dochodcom-pod-stromcek-od-39-do-66-eur.html

mojko,

a Ty čo si sa tak rozšúpla......ha.....
BXLmiami
02.11.12,18:21
Musela som ich prepnuť,začínam byť na Markizu prudko alergická.
pepsikova
02.11.12,18:24
pepsi, dal som hneď keď to ms vydal (free) a bez problémov. predtým som mal aviru..
..
neviem, či tam nebude dáka iná panta, ukazuje okno "skript na tejto stránke pravdepodobne prestal..."...
...ale je to starček, tento môj pc,musím na neho kludne..najprv ho idem opucovať ccleanerom a potom sa uvidí, čo ďalej... a akože to je s tým postupom inštal a odinštal nového antiviráku?..najprv stiahnuť a spustiť nový a potm starý dať het?..tak?..
pepsikova
02.11.12,18:25
mojko,

a Ty čo si sa tak rozšúpla......ha.......

..Vieeerooooč, nooo, ved - prečítaj link a uvidíš!..konečne si môžeme kúpiť to, čo potrebujeme denne- z vianočného príspevku!..sa nečuduj!..nooooo:D:D
buchač
02.11.12,18:26
mojko,
a Ty čo si sa tak rozšúpla......ha.....
...hm....
...šak vianočný príspevok ...
...šak kapustnica , šalát , ryba a či šnicľa ...
...šak ...aby prdel bolo do čoho utrieť ...
...hehe....
buchač
02.11.12,18:31
..
..
neviem, či tam nebude dáka iná panta, ukazuje okno "skript na tejto stránke pravdepodobne prestal..."...
...ale je to starček, tento môj pc,musím na neho kludne..najprv ho idem opucovať ccleanerom a potom sa uvidí, čo ďalej... a akože to je s tým postupom inštal a odinštal nového antiviráku?..najprv stiahnuť a spustiť nový a potm starý dať het?..tak?..
Nie , nie tak ... nemusí to byť práve to poradie ..
Dá sa aj opačne ...

V súvislosti s z tým toaleťákom na Vianoce to ale jednoznačne platí ...

Najprv stiahnuť .....!!!!!...........................a po pár minútach tiež ....
pepsikova
02.11.12,18:57
....na vodu ti, milý, píšem dlhý list...laaalallaalallaaaa, pozorne ho čítaj, viem, že musí prísť...traalalaalaalaaa..

..teda, číra-nič moc v Zorkinej pesničke!..
terezamaria
02.11.12,19:01
..
..
neviem, či tam nebude dáka iná panta, ukazuje okno "skript na tejto stránke pravdepodobne prestal..."...
...ale je to starček, tento môj pc,musím na neho kludne..najprv ho idem opucovať ccleanerom a potom sa uvidí, čo ďalej... a akože to je s tým postupom inštal a odinštal nového antiviráku?..najprv stiahnuť a spustiť nový a potm starý dať het?..tak?..
Pepsi starý treba najprv úplne odinštalovať, aby nový antivirák ten starý nepokladal za vírus ....vysvetľoval mi to ten môj dodávateľ internetu, nie je to z mojej hlavy :---
wagner
02.11.12,19:28
daj si tam to, od čoho pc nemrzne:)

Si myslíš, že ten antivír čo je free je lepší ako eset smart security? Ten mám totiž kúpený už pár rokov, odkedy sa mi podarilo zbaviť avastu.:eek: Bol problém s ním, nedal sa mi odinštalovať. Až mi museli preinštalovať PC:confused: tak sa držal. Ale odvtedy u mňa skončil.
wagner
02.11.12,19:31
...hm....
...šak vianočný príspevok ...
...šak kapustnica , šalát , ryba a či šnicľa ...
...šak ...aby prdel bolo do čoho utrieť ...
...hehe....
Myslíš že sa po..rie od toľkých dobrôt? :mee: Ja nie, iba dúfam že mi tých 50€ bude stačiť na zaplatenie predvianočnej návštevy lekárne:confused:
Melnick
02.11.12,19:31
Nezvyknem pozerať TV, ale v tieto dni som akosi "nemusela pracovať", takže som vylihovala pri TV a totálne ma vytočili ( dúfam, že zasa na niekoľko mesiacov budem mať od TV pokoj) reklamy. Skoro každá jedna ponúkala pôžičku - jednu výhodnejšiu ako druhú a ja už teraz tŕpnem koľko nových exekúcií u zamestnancov budem riešiť po Vianociach. :mee:
lujza.j
02.11.12,19:36
Nezvyknem pozerať TV, ale v tieto dni som akosi "nemusela pracovať", takže som vylihovala pri TV a totálne ma vytočili ( dúfam, že zasa na niekoľko mesiacov budem mať od TV pokoj) reklamy. Skoro každá jedna ponúkala pôžičku - jednu výhodnejšiu ako druhú a ja už teraz tŕpnem koľko nových exekúcií u zamestnancov budem riešiť po Vianociach. :mee:
akurát teraz, že práčka iba za 1e denne, aká psychológia akože iba jedno denne:mad: tiež mi lezú na nervy a riadne...
buchač
02.11.12,19:38
Myslíš že sa po..rie od toľkých dobrôt? :mee: Ja nie, iba dúfam že mi tých 50€ bude stačiť na zaplatenie predvianočnej návštevy lekárne:confused:
Dám Ti zoznam ???
Ceny si nájdeš ...???
wagner
02.11.12,19:40
Dám Ti zoznam ???
Ceny si nájdeš ...???
Málo bude na moje, nie ešte Tvoje. Už som rátala, ešte si z mojich doplatím 39,80 €. No neviem či nepočkám na ďalší vianočný príspevok
:D
pepsikova
02.11.12,19:41
....mňa reklamy nevytáčajú!..blbosť ma totiž vytočiť nemôže!..a ak niekto z toho žije-nuž,lepšie ako smrť hladom!..predstavte si takú rozlúčku:..""po dlhom a ťažkom nedostatku pozitívnych reklám zomrela dnes naša milovaná televízia markíza na smrť hladom...budeme na ňu spomínať s radosťou a láskou, že je už od nej konečne pokoj..""
..páčilo by sa vám?..:D
Melnick
02.11.12,19:42
Málo bude na moje, nie ešte Tvoje. Už som rátala, ešte si z mojich doplatím 39,80 €. No neviem či nepočkám na ďalší vianočný príspevok
:D Len či sa ho potom dožiješ . :D:D:D
wagner
02.11.12,19:44
Možno aj nie. Ak budú ceny liekov stále stúpať a mne tí debili pridajú iba 3 € na ID, tak určite nebudem mať na lieky. Ale ani drevený spacák
wagner
02.11.12,19:48
....mňa reklamy nevytáčajú!..blbosť ma totiž vytočiť nemôže!..a ak niekto z toho žije-nuž,lepšie ako smrť hladom!..predstavte si takú rozlúčku:..""po dlhom a ťažkom nedostatku pozitívnych reklám zomrela dnes naša milovaná televízia markíza na smrť hladom...budeme na ňu spomínať s radosťou a láskou, že je už od nej konečne pokoj..""
..páčilo by sa vám?..:D

Ani by som to nezaregistrovala, najnovšie TV nemusím, pozriem iba najlepšie počasie a keď mám chuť pozrieť, presúvam sa na úplne iný koniec zoznamu staníc na mojej karte. Mám vyše 800 TV staníc, takže také debiliny ako reklama ma ani netankujú:D
lujza.j
02.11.12,19:51
akurát teraz, že práčka iba za 1e denne, aká psychológia akože iba jedno denne:mad: tiež mi lezú na nervy a riadne...
teraz som zase upísala operátorovi....už som dávnejšie telefonovala s babenkou a hovorím jej, že by som chcela hepy M, je za 23,99, + neobmedzený internet za 4,19e, ona nech si zoberiem hepy L za 29,99e, že to mi v rovnakej cene, ja že nie mám to vyrátané moja verzia je za 28,18e a ona mne nato ale ved to máte iba o 1,81e viac:eek: ja jej hovorím, že by som si to všetkom takto povedala a navyše za rok to nie je iba a navyše aj tak mi ponúkate to čo ani nepotrebujem...načo sú mi napr. neobmedzené sms, pubertálny vek už mám za sebou.
stále nám to tu tak nejak chcú podsúvať, že ved ako keby to boli korunky.....to ako ked mi niekto povie, že to sa ti oplatí ísť si natankovať a nakúpiť si do rakúska:eek:
Melnick
02.11.12,19:53
Hlavne , že iné kešene budú plné - fuj. Neboj oni si chudáčikovia tiež pridajú 3, ale s dvoma nulami
lujza.j
02.11.12,19:54
....mňa reklamy nevytáčajú!..blbosť ma totiž vytočiť nemôže!..a ak niekto z toho žije-nuž,lepšie ako smrť hladom!..predstavte si takú rozlúčku:..""po dlhom a ťažkom nedostatku pozitívnych reklám zomrela dnes naša milovaná televízia markíza na smrť hladom...budeme na ňu spomínať s radosťou a láskou, že je už od nej konečne pokoj..""
..páčilo by sa vám?..:D
musím priznať občas mi chýbajú....ked kukám HBO a nemôžem si odbehnúť, odbehnem a hej je v prdeli :D nad reklamou sa netreba zamýšľať....ak sa dá odfiltrovať....mne sa napr. teraz páči na fidorku...
Melnick
02.11.12,19:55
Ani neviem, koľko staníc máme , mne stačí môj PC . :)
wagner
02.11.12,19:58
Však práve preto ma to vytáča. Zase som zredukovala počet liekov-jednoducho na ne nemám. Už užívať iba to, čo je pre mňa životne dôležité. Ani o tabletku viac.
pepsikova
02.11.12,19:59
..no, nezasmej sa!!!..decko príde domov, ani sa nevyzuje a v kuchynských dverách strčený, motá rukami a že:.."kozykuzysuzuky!"...a vytiahne z vačku horalku!..
pepsikova
02.11.12,20:01
musím priznať občas mi chýbajú....ked kukám HBO a nemôžem si odbehnúť, odbehnem a hej je v prdeli :D nad reklamou sa netreba zamýšľať....ak sa dá odfiltrovať....mne sa napr. teraz páči na fidorku.....

..v zákulisí mi beží estévé s legendami a veru ozaj čakám, kedy to skončí, aby sme vybehli so šarkanom prečítať zo dve esemesky okolo baraku!..normálne na mare stíhame!..tu sa nedá!..
pepsikova
02.11.12,20:09
...dávnejšie som kdesi čítala od JožkaM, že on potrebuje na deň 400€ a nechápe, ako môžu toto mať ľudia na mesiac!..pošlem ho sem čítať,ak na to medzičasom neprišiel!....
wagner
02.11.12,20:10
V utorok som bola u obvodného, lebo som chorá. Predpísal mi tri recepty. Preštudovala som prvý - nejaký gel, kde sa dopláca 7,50€ - tak som ho šupla do tašky. Ďalší recept - lieky, u ktorých som skonštatovala, že bez nich vyzdraviem rovnako rýchlo, ako s nimi-zase šup recept do tašky. Tretí recept antibiotiká a nejaké blbosti tabletky. Tak som vybrala dvoje antibiotiká a viac nič. Aj za tie som zaplatila skoro 5 €. A držím sa hesla: lekár chce žiť , lekárnik chce žiť, ale najmä ja chcem žiť - preto šetrím moju peňaženku a žalúdok. A s receptami som si podkúrila do sporáka:D
lujza.j
02.11.12,20:13
buchač
02.11.12,20:17
V utorok som bola u obvodného, lebo som chorá. Predpísal mi tri recepty. Preštudovala som prvý - nejaký gel, kde sa dopláca 7,50€ - tak som ho šupla do tašky. Ďalší recept - lieky, u ktorých som skonštatovala, že bez nich vyzdraviem rovnako rýchlo, ako s nimi-zase šup recept do tašky. Tretí recept antibiotiká a nejaké blbosti tabletky. Tak som vybrala dvoje antibiotiká a viac nič. Aj za tie som zaplatila skoro 5 €. A držím sa hesla: lekár chce žiť , lekárnik chce žiť, ale najmä ja chcem žiť - preto šetrím moju peňaženku a žalúdok. A s receptami som si podkúrila do sporáka:D
...hehe...

...že ži .........a nechaj žiť ......

...lenže kto koho necháva žiť ...
...a či " žiť "....???
hubatá
02.11.12,21:59
Každý musí mať svojho obvodného lekára?
Lebo ja nemám, dostanem nejakú pokutu alebo čo? Zatiaľ nikomu nechýbam ......
Kvaka
02.11.12,22:08
Ty nemáš? Asi si zdravá, to je dobre, komu by si z lekárov mala chýbať? Jedna čiperná babička bola prvý raz u lekára v osemdesiatke, skoro na zadok padli.
Kvaka
02.11.12,22:11
Ale určite máš podľa bydliska, len si u neho ešte nebola. Kde máš zdravotnú kartu?
marjankaj
02.11.12,22:20
Ale určite máš podľa bydliska, len si u neho ešte nebola. Kde máš zdravotnú kartu?
Veď máme slobodnú voľbu lekára. Ak si nezvolila nikoho, tak teda nemá.:rolleyes: Nikto ju k tomu nenúti.
Ale zdravotné poistenie si aj tak musí platiť. A to štát zaujíma najviac.:cool:
Katy a R
02.11.12,22:34
Každý musí mať svojho obvodného lekára?
Lebo ja nemám, dostanem nejakú pokutu alebo čo? Zatiaľ nikomu nechýbam ......
nemboj ... určite tvoja karta u nejakého lekára je - a aj to jedno evri (či koľko) mesačne mu za teba ide;) . Aktivuj si prístup elektronickej pobočky za stránke ZP - a dopátraš sa :)
srska
03.11.12,04:03
Si myslíš, že ten antivír čo je free je lepší ako eset smart security? Ten mám totiž kúpený už pár rokov, odkedy sa mi podarilo zbaviť avastu.:eek: Bol problém s ním, nedal sa mi odinštalovať. Až mi museli preinštalovať PC:confused: tak sa držal. Ale odvtedy u mňa skončil.nemyslím. keď nastaviš aviru, mse alebo aj dačo iné čo je free aby to riadne chodilo, nemôže byť problém. toť moja skúsenosť
BXLmiami
03.11.12,04:11
Nevadí,niekomu bud utekaju peniaze,alebo ich len tak berie.Malér nastane,ak naraz ťažšie ochorieš,nikto nebude povinný ťa ratovať,len ten u koho si v spáde aj to nasilu.Ono obvodák za Teba dostáva kapitáciu,ak nechodíš aj tak,ale rovnaku aj vtedy ked k tebe musí 5xdenne.Takže je logické,že ked nastane situácia,že budeš drahý pacient,nikto ťa veľmi chcieť nebude.Ako ten obvodák k tomu príde,že ked má na Tebe získať,niet ťa a ked potrebuješ aby na Teba míňal 5x viac ako dostane,naraz ho potrebuješ.Nedomýšľate to ľudia,Vám by sa to tiež nepáčilo.
srska
03.11.12,04:31
Nevadí,niekomu bud utekaju peniaze,alebo ich len tak berie.Malér nastane,ak naraz ťažšie ochorieš,nikto nebude povinný ťa ratovať,len ten u koho si v spáde aj to nasilu.Ono obvodák za Teba dostáva kapitáciu,ak nechodíš aj tak,ale rovnaku aj vtedy ked k tebe musí 5xdenne.Takže je logické,že ked nastane situácia,že budeš drahý pacient,nikto ťa veľmi chcieť nebude.Ako ten obvodák k tomu príde,že ked má na Tebe získať,niet ťa a ked potrebuješ aby na Teba míňal 5x viac ako dostane,naraz ho potrebuješ.Nedomýšľate to ľudia,Vám by sa to tiež nepáčilo.??? čo je drahý pacient? prídem 5x k obvoďákovi za 10 rokov na peiodickú (môj prípad) - ale do systému lejem love aj pre všetky chorľavé napr. poraďáčky (nič v zlom). obvoďák na nich zarába - na mne nie. keď budem mať ja problém prídem za ním určite - bude zarábať aj na mne
srska
03.11.12,05:00
pepsikova
03.11.12,05:22
Každý musí mať svojho obvodného lekára?
Lebo ja nemám, dostanem nejakú pokutu alebo čo? Zatiaľ nikomu nechýbam ........

..hubík, any nevymýšlaj!..načo ti je doktor, keď si zdravá osemnástka?..nešpekuluj!...len semotamo raz za rok odmerať tlak a krvičku preskúmať-ale veď to stačí začať aj v 60-tke!..mojííík:)...sami ťa volať nebudúúúú....
pepsikova
03.11.12,05:26
...dobré ránko tu, kafica je už na stole, aj dlháň s masielkom, paprikou, ktorá štípe ako fras,ale aj jamík môžem poslať,čajík tiež a slniečko istotne, už sa driape pomaličky spoza mrakov!..tak hádam dnes bude krásny deň!..
srska
03.11.12,05:27
..

..hubík, any nevymýšlaj!..načo ti je doktor, keď si zdravá osemnástka?..nešpekuluj!...len semotamo raz za rok odmerať tlak a krvičku preskúmať-ale veď to stačí začať aj v 60-tke!..mojííík:)...sami ťa volať nebudúúúú....pravdu máš pepsi, tlakomer stačí mať doma v jednom šuplíku spolu s acylpyrínom a ibalginom. to mne zatiaľ stačí ku šťastiu. to je môj obvoďák
BXLmiami
03.11.12,05:30
??? čo je drahý pacient? prídem 5x k obvoďákovi za 10 rokov na peiodickú (môj prípad) - ale do systému lejem love aj pre všetky chorľavé napr. poraďáčky (nič v zlom). obvoďák na nich zarába - na mne nie. keď budem mať ja problém prídem za ním určite - bude zarábať aj na mne
Lenže toto je omyl.V zdravotníctve to nastavoval génius.Obvodák na Tebe zarába len ked si zdravá a nič nepotrebuješ.V momente ako začneš by chorá,berieš od neho o dosť viac ako za Teba dostáva.
srska
03.11.12,05:33
Lenže toto je omyl.V zdravotníctve to nastavoval génius.Obvodák na Tebe zarába len ked si zdravá a nič nepotrebuješ.V momente ako začneš by chorá,berieš od neho o dosť viac ako za Teba dostáva.omyl je to dovtedy, dokedy lekári neberú provízie - vieme o čo ide BXLmiami
BXLmiami
03.11.12,05:43
Na toto nemá význam reagovať.Kedy začnete počúvať čo hovoríme?
Najnovšie lekári hovoria-súčasný stav zdravotníctva ohrozuje rovnako pacienta ako lekára.
srska
03.11.12,05:51
Na toto nemá význam reagovať.Kedy začnete počúvať čo hovoríme?
Najnovšie lekári hovoria-súčasný stav zdravotníctva ohrozuje rovnako pacienta ako lekára.netvrdím, že to nie je pravda lebo tiež som presvedčený, že prostriedky naliate do systému idú kade tade a kontrolná činnosť zp - ich použitia - je mizivá, skoro nijaká a potom je reálny stav taký, aký je. myslíš si že tých peňazí je v systéme málo? ja nie.
BXLmiami
03.11.12,05:57
netvrdím, že to nie je pravda lebo tiež som presvedčený, že prostriedky naliate do systému idú kade tade a kontrolná činnosť zp - ich použitia - je mizivá, skoro nijaká a potom je reálny stav taký, aký je. myslíš si že tých peňazí je v systéme málo? ja nie.
Na daný rozsah zdravotnej starostlivosti a pri sučasnom stupni rozkrádania krajiny málo.Kým sa nespraví na všetkých stranách poriadok,nie je šanca na zepšenie.
srska
03.11.12,05:58
Na daný rozsah zdravotnej starostlivosti a pri sučasnom stupni rozkrádania krajiny málo.Kým sa nespraví na všetkých stranách poriadok,nie je šanca na zepšenie.a sme doma - čiže aj vo vašom košiari
BXLmiami
03.11.12,05:59
Ale aj vo Vašom a hodne.
srska
03.11.12,06:02
Ale aj vo Vašom a hodne.predovšetkým v tom, ktorého centrála je na limbovej
pepsikova
03.11.12,08:42
Na toto nemá význam reagovať.Kedy začnete počúvať čo hovoríme?
Najnovšie lekári hovoria-súčasný stav zdravotníctva ohrozuje rovnako pacienta ako lekára...

..no veď!..vy hovoríte, že my nepočúvame..my zase hovoríme, že veď za každého z nás máte mesačne peniaze, či sme chorí, či nie...a ak začneme byť chorí, vy si to ešte k tomu dáte aj keš zaplatiť!..5eurko za objednanie-keš, do vášho vačku, 15eurko keš za , napríklas cystoskopiu, ktorá patrí do základného vyšetrenia (oznámili mi v mojej poisťovni), mám pokračovať?..po 5eurko za infúzku od bolesti, ktorú jeden lekár si dá keš zaplatiť a iný-v inej špecializácii ju dá zadarmo..ešte?..
..mojík, jedna pravda je, že lekárov sme si sami naučili, lebo pokiaľ bolo lekárstvo zadarmo"", tak sme dávali keš-aby sme mali výhody, iné, lepšie...toto nám zostalo, a vám tiež..o čom by bola takáto debata?..jedna-jedna...nechaj tak!..

..a hubienka nech nepotrebuje lekára vôbec,neny to nišť moc!..lepšie je byť zdravá!..
pepsikova
03.11.12,08:44
...som zabudla na kaficu..predobedňajšiu, môžem aj gusta s dolčem poslať...a slížikovú polievkočku...

..krásny slniečkový deň vám prajem...
Kvaka
03.11.12,08:52
Pepsi, tá slížiková by bodla, ja mám síce kapustnicu, ale muž zase stoná, berie ATB, takže iba jemu, za jednu misku:), mne ani nie. Ale varím čajíky. Ponúkam divozelový (divizna), mätový, repíkový a dúškový. S medom a citronom.
http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept8743_1301515701.jpg
trisestri
03.11.12,08:54
nech zrusia kapitaciu a platia len za osetrenych a vyliecenych pacientov-platit za vedenie evidencie,to ma taku logiku ako keby predajni sa platilo za pocet obyvatelov byvajucich na ulici kde je umiestnena,viem zjednoduseny priklad,ale zda sa my ze zdravotnictvo ma niektore pseudososialisticke prvky /pausalne platby,limit vykonov,absencia motivacnych nastrojov,bordel v platbach,chybajuce prvky konkurecneho prostredia,rovnostarstvo atd/
pepsikova
03.11.12,10:18
Pepsi, tá slížiková by bodla, ja mám síce kapustnicu, ale muž zase stoná, berie ATB, takže iba jemu, za jednu misku:), mne ani nie. Ale varím čajíky. Ponúkam divozelový (divizna), mätový, repíkový a dúškový. S medom a citronom.
..

..mojík, manželíkovi navar poiadne silnej cesnačky, to sú najlepšie antibiotiká a čo je hlavné, neničia pečeň!.....ale slížikovú posielam, aj tá je dobrá ako liek!...
..a čajík z čistej divizny veľkokvetej je lepší len s medom, bez citrona...naozaj...a med daj do trochu ochladeného...nech sa chlap vyzdravie...(ja aj tak by som mu k tej cesbačke radšej dala za dva domáceho a nech sa riadne vypotí, ako ATB)
Kvaka
03.11.12,10:21
..

..mojík, manželíkovi navar poiadne silnej cesnačky, to sú najlepšie antibiotiká a čo je hlavné, neničia pečeň!.....ale slížikovú posielam, aj tá je dobrá ako liek!...
..a čajík z čistej divizny veľkokvetej je lepší len s medom, bez citrona...naozaj...a med daj do trochu ochladeného...nech sa chlap vyzdravie...(ja aj tak by som mu k tej cesbačke radšej dala za dva domáceho a nech sa riadne vypotí, ako ATB)No, ja mám v kapustnici mraky cesnaku, my robíme takú, našu, s hubami a zemiakmi.
trisestri
03.11.12,10:28
No, ja mám v kapustnici mraky cesnaku, my robíme takú, našu, s hubami a zemiakmi.

a klobasa,udene kde zostali?:)
Rozalka
03.11.12,10:39
a klobasa,udene kde zostali?:)
no to je taká "diétna" ... bezklobásková ...

aj ja teraz robím také skladané zemiaky, len zemiaky, cibuľka, vajíčka (a veľáááááá), smotana a posypané parmezánom, raz sme doma nemali žiadnu údeninu a decká chceli francúzske zemiaky, tak som spravila len také vajíčkové, tak nám to zachutilo, že už robíme len bezklobáskové.
Kvaka
03.11.12,11:04
a klobasa,udene kde zostali?:)Rebrá údené boli, samozrejme a z toho boli včera šunkafleky.
pepsikova
03.11.12,11:39
pepsikova
03.11.12,11:50
...to, čo je rozhodnuté ako "v rozpore s pravidlami únie", rozhodne neplatí u nás!...

http://spravy.pozri.sk/clanok/Bankam-hrozi-zaloba-z-obohacovania-sa-na-uverovych-uctoch/191229
srska
03.11.12,11:59
lujza.j
03.11.12,11:59
tiež som si minule tej cesnačky navarila fajne som sa vypotila...
Katy a R
03.11.12,11:59
kukla som si včera moju kartu - tak si predstav, že obvoďák zarába hlavne, keď tam nechodíš (lebo či tam chodíš, alebo nie - dostane rovnako.. tuším 2,10 mesačne to bolo a gynekológ 1,57). mala som tam aj nejaké iné výkony (aj injekcie napr) - tam bola platba 0 .
Ale inak je to u odborných lekárov ..... veru je to divnô :confused::confused::confused:
srska
03.11.12,12:01
kukla som si včera moju kartu - tak si predstav, že obvoďák zarába hlavne, keď tam nechodíš (lebo či tam chodíš, alebo nie - dostane rovnako.. tuším 2,10 mesačne to bolo a gynekológ 1,57). mala som tam aj nejaké iné výkony (aj injekcie napr) - tam bola platba 0 .
Ale inak je to u odborných lekárov ..... veru je to divnô :confused::confused::confused:300 klientov, ktorí nechodia a je na šalát
Katy a R
03.11.12,12:02
aj tak to klient "inak" zaplatí ...
Rozalka
03.11.12,12:04
kukla som si včera moju kartu - tak si predstav, že obvoďák zarába hlavne, keď tam nechodíš (lebo či tam chodíš, alebo nie - dostane rovnako.. tuším 2,10 mesačne to bolo a gynekológ 1,57). mala som tam aj nejaké iné výkony (aj injekcie napr) - tam bola platba 0 .
Ale inak je to u odborných lekárov ..... veru je to divnô :confused::confused::confused:
Odborní lekári za svoje výkony vystavujú faktúry a podľa toho (väčšinou) aj dostanú zaplatené.
Obvodný, gynekológ a zubár (??? - nie som si istá) dostane každý mesiac kapitáciu (podľa hláv v kartotéke), či prídeš, či nie.
srska
03.11.12,12:07
Odborní lekári za svoje výkony vystavujú faktúry a podľa toho (väčšinou) aj dostanú zaplatené.
Obvodný, gynekológ a zubár (??? - nie som si istá) dostane každý mesiac kapitáciu (podľa hláv v kartotéke), či prídeš, či nie.len doplním aj keď je to z 2002 - http://www.sme.sk/c/252984/co-je-kapitacia.html
Katy a R
03.11.12,12:09
300 klientov, ktorí nechodia a je na šalát
- nuž ale u jedného odborného lekára som veru bola riadne prekvapkaná - že ako sa mi venoval!:D - také výkony :eek::confused: (čakali sme asi 4 hodiny, kým prišiel - a potom sme všetci boli raz-dva vybavení .... )
srska
03.11.12,12:18
- nuž ale u jedného odborného lekára som veru bola riadne prekvapkaná - že ako sa mi venoval!:D - také výkony :eek::confused: (čakali sme asi 4 hodiny, kým prišiel - a potom sme všetci boli raz-dva vybavení .... )to ja mám z antolskej lepší zážitok - prišiel syn z londýna do pn na ct vyšetrenie ale vyhodnotiť ho mali na antolskej v ba. zobral cd-čko so záznamom, zburcoval ma na odvoz, čakáme 2 hodiny na antolskej v rade pred ambulanciou a keď ho doktor pozval ďalej, za 2 minúty bol von s potešujúcou správou, že cd-čko sa nedalo cez ich software prečítať. skoro ma je**o a doktorovi som povedal, že má šťastie, že niesom z michaloviec
Katy a R
03.11.12,12:25
- ale ZP to určite patrične vyučtoval !
misoft
03.11.12,12:26
Správny postup:D
misoft
03.11.12,12:31
Neblázni - šak by stúpla kvóta hmotne nezabezpečených!
misoft
03.11.12,12:36
- nuž ale u jedného odborného lekára som veru bola riadne prekvapkaná - že ako sa mi venoval!:D - také výkony :eek::confused: (čakali sme asi 4 hodiny, kým prišiel - a potom sme všetci boli raz-dva vybavení .... )
Šak čo bude sa ondiať - štyri hodiny odležané, nepokazené, prežité - videl, začiarkol, lóve vyúčtoval.


P.S. Vybafla na mňa Porada. Písal som jeden príspevok, prešiel inde, napísal druhý a "medzi odoslaním treba počkať......" - a to sme kde?
srska
03.11.12,12:41
Šak čo bude sa ondiať - štyri hodiny odležané, nepokazené, prežité - videl, začiarkol, lóve vyúčtoval.


P.S. Vybafla na mňa Porada. Písal som jeden príspevok, prešiel inde, napísal druhý a "medzi odoslaním treba počkať......" - a to sme kde?skoro jak u obvoďáka
srska
03.11.12,12:51
jáááj, idem dať popradskú = kríza
lujza.j
03.11.12,13:07
píšem mojemu decku životopis....rysuje sa jej práca recepčnej u "mňa" vo fitku:)
srska
03.11.12,13:09
píšem mojemu decku životopis....rysuje sa jej práca recepčnej u "mňa" vo fitku:)luj, ty si ozaj dobrá duša
Ivana Š
03.11.12,13:12
kávu? daj si radšej tatranský čaj
aj by som jeden potrebovala, len nemôžem

http://img.cas.sk/img/4/bigArticle/581243_dizajn-tatransky-caj-obal-sutaz-ocenenie-brozn-holandsko.jpg
synáčik a skoroosemnástka dnes v plnom pubertálnom švungu - užívam si :cool: - plno rečí a musia mať posledné slovo
zatiaľ posledná hádka bola, že kto naposledy vysával - a hádajte, aká bola správna odpoveď? (no predsa ja)

no nič, hádka nehádka, aj v domácnosti treba pomôcť, stačilo trošku zvýšiť hlas (teda ja som zvýšila na riadne decibely, lebo ma už naštvali) , a už sa upratuje, luxuje a umýva podlaha :)
lujza.j
03.11.12,13:19
kávu? daj si radšej tatranský čaj
aj by som jeden potrebovala, len nemôžem

http://img.cas.sk/img/4/bigArticle/581243_dizajn-tatransky-caj-obal-sutaz-ocenenie-brozn-holandsko.jpg
synáčik a skoroosemnástka dnes v plnom pubertálnom švungu - užívam si :cool: - plno rečí a musia mať posledné slovo
zatiaľ posledná hádka bola, že kto naposledy vysával - a hádajte, aká bola správna odpoveď? (no predsa ja)

no nič, hádka nehádka, aj v domácnosti treba pomôcť, stačilo trošku zvýšiť hlas, a už sa upratuje, luxuje a umýva podlaha :)
máš to doma vymakané;) u mňa iba ja ja ja ja a potom zase ja až potom niekde decko...viem, moja chyba;)
lujza.j
03.11.12,13:22
luj, ty si ozaj dobrá duša
srsković, čo mi iné ostáva;) tam kde je ostať nechce, jednanie akože šéfky ako s hovnom....ale bez roboty ostať nemôže.... toto je u nás na sídlisku, takže peškom do roboty ušetrí na palive, ale zas už nebude mať benzín za evríčko...
lujza.j
03.11.12,13:26
píšem mojemu decku životopis....rysuje sa jej práca recepčnej u "mňa" vo fitku:)
napísané odoslané a že večer pohovor...
Ivana Š
03.11.12,13:33
máš to doma vymakané;) u mňa iba ja ja ja ja a potom zase ja až potom niekde decko...viem, moja chyba;)

vieš práve že nemám, aj ja som tak, že čo môžem, spravím ja,
ale dnes ma totálne dos*ali - (miesto* si dajte t alebo r, čo chcete)
huby hubaté nevymáchané - Hubatá - toto vôbec nebolo na teba, nieže sa mi tu ešte aj ty urazíš

ja veľa znesiem, ale len po istú mieru - tú dnes moji prekročili
(čo som rada, že si to aj uvedomili :))
Ivana Š
03.11.12,13:35
napísané odoslané a že večer pohovor...

držím všetko čo sa má držať -( nikdy neviem či palce alebo päste ) :)
lujza.j
03.11.12,13:47
dakujem....:)
lujza.j
03.11.12,13:48
hmmm...niekedy už je to tak že "čo je veľa to je priveľa" ...ešte že im teda docvaklo...
Kvaka
03.11.12,14:11
napísané odoslané a že večer pohovor...
To akože dnes večer? To je rýchlovka, snáď jej to dobre dopadne, len nech bude spokojná s robotou. Recepčné bývajú usmievavé, milé, tak decko bude mať čo na tvári, to na duši, dobré by to bolo.:)
lujza.j
03.11.12,14:22
To akože dnes večer? To je rýchlovka, snáď jej to dobre dopadne, len nech bude spokojná s robotou. Recepčné bývajú usmievavé, milé, tak decko bude mať čo na tvári, to na duši, dobré by to bolo.:)
jej to už raz bolo ponúknuté, ja tam chodím cvičiť, tak ma oslovila babenka čo tam robí, ale vtedy sa nevedela rozhodnúť a mala niečo nedoriešené tam kde je....tak uvidím:)
pepsikova
03.11.12,14:35
kukla som si včera moju kartu - tak si predstav, že obvoďák zarába hlavne, keď tam nechodíš (lebo či tam chodíš, alebo nie - dostane rovnako.. tuším 2,10 mesačne to bolo a gynekológ 1,57). mala som tam aj nejaké iné výkony (aj injekcie napr) - tam bola platba 0 .
Ale inak je to u odborných lekárov ..... veru je to divnô :confused::confused::confused:..

..no, ja som kukla moju kartu a s potešením zisťujem, že moje vyšetrenie je naúčtované v sume 15€ plus 13.80€,aj preplatené a ja som za to zaplatila ešte keš 15€ plus 2x 5€ za objednanie..aká novinka!..apelovať tým, že veď to vyšetrenie potrebujem, je asi zbytočné,lekár si to dá preplatiť 2x...aká novinka!..
pepsikova
03.11.12,14:47
vieš práve že nemám, aj ja som tak, že čo môžem, spravím ja,
ale dnes ma totálne dos*ali - (miesto* si dajte t alebo r, čo chcete)
huby hubaté nevymáchané - Hubatá - toto vôbec nebolo na teba, nieže sa mi tu ešte aj ty urazíš

ja veľa znesiem, ale len po istú mieru - tú dnes moji prekročili
(čo som rada, že si to aj uvedomili :))..

..."mamíí, kde mám čiernu mikinu?"...neviem, asi v koši!(vyše týždňa)..."neprala si?"..nie, nestíham, mám aj inú robotu!...(a takto zo 3x po sebe a hneď vedeli, ako vyzerá vysávač...

(ak ich to prestalo baviť, že vysávať každý druhý deň, tak som vysávala ja, zásadne, keď bežal veľmi zaujímavý film a "mamíí, nemôžeš to nechať, ja to potom urobím!"..nie, nemôžem, potrebujem to teraz mať!...(2-3 x a potom im to došlo!...

...mamí, čo je zjesť?"..neviem, niečo si nájdi, periem, upratujem"..
...mamí, nedala by si mi nejaké drobné?"...nedala, najprv si zarob, môžeš povysávať!..(upratať izbu-alebo tak niečo)

..šmarjá a keď si tak na toto všetko spomeniem teraz, šlak ma ide zo mňa trafiť, musela som byť na nich riadna mrcha!..ale, vydarili sa, hadi jedni!..
pepsikova
03.11.12,14:48
jej to už raz bolo ponúknuté, ja tam chodím cvičiť, tak ma oslovila babenka čo tam robí, ale vtedy sa nevedela rozhodnúť a mala niečo nedoriešené tam kde je....tak uvidím:)..

..no, mala by to lepšie, videla by tie štíhlotinky, čo tam chodia cvičiť a má motiváciu!..daj vedieť, ako to dopadlo, držím palčáky!..
Kvaka
03.11.12,14:50
..

..no, ja som kukla moju kartu a s potešením zisťujem, že moje vyšetrenie je naúčtované v sume 15€ plus 13.80€,aj preplatené a ja som za to zaplatila ešte keš 15€ plus 2x 5€ za objednanie..aká novinka!..apelovať tým, že veď to vyšetrenie potrebujem, je asi zbytočné,lekár si to dá preplatiť 2x...aká novinka!..
Dievčatá, a to kde kukáte svoje karty?
lujza.j
03.11.12,14:51
dakujem ...dám...
lujza.j
03.11.12,14:58
pepsikova
03.11.12,15:03
Dievčatá, a to kde kukáte svoje karty?..

..mojík, každá zdravotná poisťovna má aj elektronickú podobu, pošlú ti heslo ak sa zaregistruješ...azískaš prístup ku všetkému, čo máš okolo lekárov...tam sa dozvieš vecííí!..
lujza.j
03.11.12,15:06
..

..mojík, každá zdravotná poisťovna má aj elektronickú podobu, pošlú ti heslo ak sa zaregistruješ...azískaš prístup ku všetkému, čo máš okolo lekárov...tam sa dozvieš vecííí!..
akože totok....napr. https://portal.vszp.sk/vszp-portal-extra/main/public.p/welcome-p000310.jsf?_flowExecutionKey=_c49EA9085-876D-1417-E904-88422DD5CA32_k8DF4C4AD-9846-2F91-41B3-520AAFF19D38
BXLmiami
03.11.12,15:07
Z tymi infuzkami-jednoducho ich ambulantne nezaplatia,teraz máme problém v rodine,kopa lekárov a jednoducho nie.Len v rámci hospitalizácie.Lenže ani tá naša rodina nám to neverí,že sa nedá,tak čo s tým.
BXLmiami
03.11.12,15:11
nech zrusia kapitaciu a platia len za osetrenych a vyliecenych pacientov-platit za vedenie evidencie,to ma taku logiku ako keby predajni sa platilo za pocet obyvatelov byvajucich na ulici kde je umiestnena,viem zjednoduseny priklad,ale zda sa my ze zdravotnictvo ma niektore pseudososialisticke prvky /pausalne platby,limit vykonov,absencia motivacnych nastrojov,bordel v platbach,chybajuce prvky konkurecneho prostredia,rovnostarstvo atd/
Neboj,to má uplne skvelu logiku.Na jednej strane ste všetci nas ratí,že lekári dostávajú peniaze za nič,na druhej strane poisťovne polovicu z toho čo sa správí nepreplatia,lebo to je v kapitácii.Ani benzín na návštevy,lebo aj to je v kapitácii,aj papiere,aj odbery aj výtery aj proste všetko.Najnovšie aj predpisy liekov špecialistom škrtli,lebo u obvodáka je to v kapitácii.
pepsikova
03.11.12,15:13
pepsikova
03.11.12,15:15
Vitajte v registrácii Internetového portálu VšZP. Registrácia na Internetovom portáli Vám poskytne moderný spôsob komunikácie so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, a. s. Vytvorené používateľské konto Vám zabezpečí prístup k informáciám a službám 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Okrem vždy aktuálnych informácií môžete prostredníctvom Elektronických služieb portálu získať prístup k Vašim údajom evidovaným v zdravotnej poisťovni, kedykoľvek a kdekoľvek. O registráciu konta na portál VšZP môže požiadať iba osoba staršia ako 15 rokov.
Registrácia konta:

Vyplňte registračný formulár
Na e-mailovú adresu, uvedenú v registračnom formulári, Vám bude zaslaný e-mail, ktorý obsahuje adresu (odkaz) na aktiváciu používateľského konta.

Aktivácia konta:

Kliknite na adresu (odkaz), čím vstúpite na stránku Aktivácie.
Opíšte textový reťazec do vstupného poľa a kliknite na „Aktivuj“.

Aktiváciu odporúčame vykonať ihneď po doručení e-mailu (neaktivované kontá budú po 2 dňoch systémom zrušené).
Po aktivácií môžete začať využívať svoje používateľské konto na Internetovom portáli VšZP cez Prihlásenie.

https://portal.vszp.sk/vszp-portal-extra/main/public.p/welcome-p000310.jsf?_flowExecutionKey=_c2B5BBC58-52BB-AF17-1997-F3D173904C14_kC69BBDEC-5D17-CEBB-F24F-E5990E71C420
BXLmiami
03.11.12,15:15
300 klientov, ktorí nechodia a je na šalát
Neboj,vždy je dosť tých čo minú o dosť viac ako 2 ečka mesačne.
BXLmiami
03.11.12,15:17
to ja mám z antolskej lepší zážitok - prišiel syn z londýna do pn na ct vyšetrenie ale vyhodnotiť ho mali na antolskej v ba. zobral cd-čko so záznamom, zburcoval ma na odvoz, čakáme 2 hodiny na antolskej v rade pred ambulanciou a keď ho doktor pozval ďalej, za 2 minúty bol von s potešujúcou správou, že cd-čko sa nedalo cez ich software prečítať. skoro ma je**o a doktorovi som povedal, že má šťastie, že niesom z michaloviec
Antolská nie je štátna?
BXLmiami
03.11.12,15:19
Nemyslím,dýchala by si za tú svoju dcéru,ubližuješ jej tým.Treba ju pustiť.
pepsikova
03.11.12,15:22
Z tymi infuzkami-jednoducho ich ambulantne nezaplatia,teraz máme problém v rodine,kopa lekárov a jednoducho nie.Len v rámci hospitalizácie.Lenže ani tá naša rodina nám to neverí,že sa nedá,tak čo s tým...

..asi záleží, k čomu sú...u mňa ortoped za 5€ keš a tie isté algh. zadarmo...ambulantne..
pepsikova
03.11.12,15:26
Kvaka
03.11.12,15:28
Registrovaná som, ale treba: Vytlačenú a podpísanú žiadosť prinesie žiadateľ, príp. ním poverená osoba v dvoch exemplároch na pobočku VšZP, kde bude jeho žiadosť vybavená.
Katy a R
03.11.12,15:29
Neboj,vždy je dosť tých čo minú o dosť viac ako 2 ečka mesačne.
a aké výkony vlastne ZP prepláca praktickým lekárom ? samozrejme okrem preventívnej prehliadky a kapitácie ..
avalik
03.11.12,15:30
potešili ma dnes takmer prázdne a suché cesty na trase KE-BA :)
BXLmiami
03.11.12,15:31
Myslím,že preventívu a možno očkovanie.Všetko je v kapitácii.
lujza.j
03.11.12,15:32
zajtra to už bude iné kafe....
wagner
03.11.12,15:32
http://cestovanie.aktuality.sk/clanok/7365/koniec-sveta-klamstvo-pritiahlo-turistov-do-peru/ Dúfam že už sa chystáte na vianočné upratovanie. A ja že nebudem musieť :D
wagner
03.11.12,15:34
Ja som tiež tam registrovaná. Doma som sa zaregistrovala,ale zmluvu som potom na nete nevedela nájsť. Tak som tam išla a za chvíľu som mala podpísanú zmluvy a aj kartu a heslo. A fičím už zo dva roky.
BXLmiami
03.11.12,15:35
..

..asi záleží, k čomu sú...u mňa ortoped za 5€ keš a tie isté algh. zadarmo...ambulantne..
Skôr podla odboru.Algeziolog ano,ortoped nie.Viazané na odbor.
avalik
03.11.12,15:35
ved preto som sla uz dnes :) ... nemam rada stahovanie narodov :D
Katy a R
03.11.12,15:35
http://cestovanie.aktuality.sk/clanok/7365/koniec-sveta-klamstvo-pritiahlo-turistov-do-peru/ Dúfam že už sa chystáte na vianočné upratovanie. A ja že nebudem musieť :D
- a to terazky píšeš, keď už som všetko "prehajdákala" ... že už nám nič netreba:confused::confused::D:D:D
Kvaka
03.11.12,15:37
..

..mojík, každá zdravotná poisťovna má aj elektronickú podobu, pošlú ti heslo ak sa zaregistruješ...azískaš prístup ku všetkému, čo máš okolo lekárov...tam sa dozvieš vecííí!..Pepsi, registrovaná som, ale treba:
Vytlačenú a podpísanú žiadosť o poskytovanie elektronickej služby na Internetovom portáli prinesie žiadateľ, príp. ním poverená osoba v dvoch exemplároch na pobočku VšZP, kde bude jeho žiadosť vybavená.
A ja som lenivá chodiť po úradoch.
pepsikova
03.11.12,15:38
http://cestovanie.aktuality.sk/clanok/7365/koniec-sveta-klamstvo-pritiahlo-turistov-do-peru/ Dúfam že už sa chystáte na vianočné upratovanie. A ja že nebudem musieť :D..

..ja zásadne neupratujem špeciálne na vianoce...jožiško sa musí u mňa cítiť ako doma...upratujem keď treba...vianoce nie sú dôvod na to, aby som robila všetko to, čo ostatné susedy!..zásadne, už dlhé roky...
..a koniec sveta nebude,ja mám v pláne byť tu ešte 38 rokov, tak neviem, prečo by mi môj plán nevyšiel:D
pepsikova
03.11.12,15:40
Pepsi, registrovaná som, ale treba:
Vytlačenú a podpísanú žiadosť o poskytovanie elektronickej služby na Internetovom portáli prinesie žiadateľ, príp. ním poverená osoba v dvoch exemplároch na pobočku VšZP, kde bude jeho žiadosť vybavená.
A ja som lenivá chodiť po úradoch...

..čože???...
..ja som sa v dôvere cez pc zaregistrovala, poslali mi poštou heslo a finito!...holt, VSZP je iná kategória!..
BXLmiami
03.11.12,15:40
Prečo 38?
Katy a R
03.11.12,15:42
ešte tuším bolo treba zavolať na info linku - pre potvrdenie...
pepsikova
03.11.12,15:43
Prečo 38?..

..no, aby som si užila staroby..keď mám ešte len devätnásť..no..:D...rátam vek od maturity, chapeš, nyje?..:D
wagner
03.11.12,16:15
..

..ja zásadne neupratujem špeciálne na vianoce...jožiško sa musí u mňa cítiť ako doma...upratujem keď treba...vianoce nie sú dôvod na to, aby som robila všetko to, čo ostatné susedy!..zásadne, už dlhé roky...
..a koniec sveta nebude,ja mám v pláne byť tu ešte 38 rokov, tak neviem, prečo by mi môj plán nevyšiel:D
Však ani ja. Ja nemám také starosti. Upracem keď vládzem, keď nie, tak nie.:D Najviac sa mi páči že už pár rokov ma píšu na súpisku upratovať kostol :confused:. Už sa ani nepozastavujem nad tým, pretože ja nevládzem upratovať doma:mee: . Ujo doktor mi povedali, že moje ruky sú už len na to, aby som sa najedla a utrela si zadok. A keď si to niekto nedá vysvetliť, tak čo. Popri tom ja do kostola nechodím od roku 1986. A to som mohla, ale som to nestíhala. A teraz niekedy nevládzem ísť ani do obchodu, ani k lekárovi.:confused:
wagner
03.11.12,16:17
Však to už budeš starý matuzalem.
lujza.j
03.11.12,16:18
no toto ma hned odradilo...
srska
03.11.12,16:33
fúha...chlapci tu vyfasovali.....http://www.porada.sk/t203479-zateplene-nohavice.html.....:Djak moja bývalá - neví čo ste:D
pepsikova
03.11.12,16:33
Však ani ja. Ja nemám také starosti. Upracem keď vládzem, keď nie, tak nie.:D Najviac sa mi páči že už pár rokov ma píšu na súpisku upratovať kostol :confused:. Už sa ani nepozastavujem nad tým, pretože ja nevládzem upratovať doma:mee: . Ujo doktor mi povedali, že moje ruky sú už len na to, aby som sa najedla a utrela si zadok. A keď si to niekto nedá vysvetliť, tak čo. Popri tom ja do kostola nechodím od roku 1986. A to som mohla, ale som to nestíhala. A teraz niekedy nevládzem ísť ani do obchodu, ani k lekárovi.:confused:..

..no, ved tvojich susedov musí pekne poraziť, keď vidia tvoju záhradu v lete...a potom, keď neprídeš upratať kostol, to je na nervy!..no..:D
(mňa na také akcie radšej ani nevolajú...a dobre robia..
pepsikova
03.11.12,16:35
jak moja bývalá - neví čo ste:D..

..mohla by si s mojím ex ruku podať...:D
wagner
03.11.12,16:35
..

..no, ved tvojich susedov musí pekne poraziť, keď vidia tvoju záhradu v lete...a potom, keď neprídeš upratať kostol, to je na nervy!..no..:D
(mňa na také akcie radšej ani nevolajú...a dobre robia..

Už nevidia :D, živý plot im bráni v rozhľade :D Ťažko to mnohí trávia:eek:
srska
03.11.12,16:41
Antolská nie je štátna?tomu ti ja dievča nerozumiem - či je štátna abo onakvá - vtedy sa písal rok 2006. dôležité bolo, že doktor z pn poslal syna na vyhodnotenie záznamu nahratého na cd k doktorovi na antolskú v ba a ten nemal soft na vyhodnocovanie = bordel. k tomu doktorovi chodili vtedy z celej sk. ale preto že sk je malé pomohol profesor bořuta
AlaNR
03.11.12,16:43
Dnes som okrem už po stýkrát volanej pohotovosti pre dôchodkyňu, dostala za tašku hríbikov - michaliek.
Nenormálne krásne sú, už sú prebraté, vyumývané, pripravené na varenie a šup do mrazáku.
Ale musia si počkať, variť sa budú zajtra ;)
Aj polievočka bude, aj zemiačiky s hríbikmi. Tak sa teším, už som si myslela, že tento rok hríbiky nebudú :D
lujza.j
03.11.12,16:46
jak moja bývalá - neví čo ste:D
ja som tam chcela streliť také motorkárske, tie bývajú aj trošku zateplené a nepremokavé:D
srska
03.11.12,16:47
kávu? daj si radšej tatranský čaj
aj by som jeden potrebovala, len nemôžem

http://img.cas.sk/img/4/bigArticle/581243_dizajn-tatransky-caj-obal-sutaz-ocenenie-brozn-holandsko.jpg
synáčik a skoroosemnástka dnes v plnom pubertálnom švungu - užívam si :cool: - plno rečí a musia mať posledné slovo
zatiaľ posledná hádka bola, že kto naposledy vysával - a hádajte, aká bola správna odpoveď? (no predsa ja)

no nič, hádka nehádka, aj v domácnosti treba pomôcť, stačilo trošku zvýšiť hlas (teda ja som zvýšila na riadne decibely, lebo ma už naštvali) , a už sa upratuje, luxuje a umýva podlaha :)dal som na tvoju radu a vygruntoval som celý byt:D
BXLmiami
03.11.12,16:48
tomu ti ja dievča nerozumiem - či je štátna abo onakvá - vtedy sa písal rok 2006. dôležité bolo, že doktor z pn poslal syna na vyhodnotenie záznamu nahratého na cd k doktorovi na antolskú v ba a ten nemal soft na vyhodnocovanie = bordel. k tomu doktorovi chodili vtedy z celej sk. ale preto že sk je malé pomohol profesor bořuta
Pozri,ak je doktor sukromný,kľudne sa fuč,že nekupil program ktorý sa Tebe hodí,ale ak je zamestnanec tak sa sťažuj na jeho riaditeľstve.V tom prípade nemôže ovplyvniť s čím robí.
srska
03.11.12,16:51
Pepsi, registrovaná som, ale treba:
Vytlačenú a podpísanú žiadosť o poskytovanie elektronickej služby na Internetovom portáli prinesie žiadateľ, príp. ním poverená osoba v dvoch exemplároch na pobočku VšZP, kde bude jeho žiadosť vybavená.
A ja som lenivá chodiť po úradoch.no a keď toto absolvuješ dajú ti grid karetku a potom môžeš kontrolovať, čo na teba vyfasovali:D
buchač
03.11.12,16:52
fúha...chlapci tu vyfasovali.....http://www.porada.sk/t203479-zateplene-nohavice.html.....:D
...he ......

...môže byť rád , že sme iné veci nespomenuli ........vyfasoval by on ...a inak ......odišiel by urazený ...:---
Katy a R
03.11.12,16:53
my "dôverní" máme SMS notifikácie ...
lujza.j
03.11.12,16:54
ťa chcem za muža...:-D
srska
03.11.12,16:56
Pozri,ak je doktor sukromný,kľudne sa fuč,že nekupil program ktorý sa Tebe hodí,ale ak je zamestnanec tak sa sťažuj na jeho riaditeľstve.V tom prípade nemôže ovplyvniť s čím robí.aj som tak postupoval - nechce sa mi tú úžasnú odpoveď vtedajšieho raditela hľadať (tuším mayer bol)
srska
03.11.12,16:57
váhy šmrcnuté škorpionom to by pre teba nebolo ono
lujza.j
03.11.12,17:00
váhy sú moje decko....
BXLmiami
03.11.12,17:02
aj som tak postupoval - nechce sa mi tú úžasnú odpoveď vtedajšieho raditela hľadať (tuším mayer bol)
No vidíš.Takže sa dopracujeme k výsledku,že lekár za to nemohol a ty si sa na neho nespravodlivo naštval.
srska
03.11.12,17:06
No vidíš.Takže sa dopracujeme k výsledku,že lekár za to nemohol a ty si sa na neho nespravodlivo naštval.prečo nespravodlivo - tak si predstav, že tam dôjde chlapík z vranova rovno z rýchliku. (problém bol v tom, že v 2006 mali na antolskej aj biskupiciach win98:eek: ) prišiel som za prof. bořutom do tt a za 15 minút som vedel výsledok.

keby niekto potreboval vyšetrenie na špičkovom pracovisku: https://www.cee.siemens.com/web/slovakia/sk/corporate/portal/press/medicina-press/2007-medicina/Pages/trnave_otvorili_najmodernejsie_diagnosticke_stredi sko_slovensku.aspx
BXLmiami
03.11.12,17:14
prečo nespravodlivo - tak si predstav, že tam dôjde chlapík z vranova rovno z rýchliku. (problém bol v tom, že v 2006 mali na antolskej aj biskupiciach win98:eek: ) prišiel som za prof. bořutom do tt a za 15 minút som vedel výsledok.

keby niekto potreboval vyšetrenie na špičkovom pracovisku: https://www.cee.siemens.com/web/slovakia/sk/corporate/portal/press/medicina-press/2007-medicina/Pages/trnave_otvorili_najmodernejsie_diagnosticke_stredi sko_slovensku.aspx
No nespravodlivo.Ako môže lekár zamestnanec ovplyvniť,s akým programom robí?Co on má s tým?A aj po rokoch vykladáš o lekárovi a nie o pracovisku.
srska
03.11.12,17:18
No nespravodlivo.Ako môže lekár zamestnanec ovplyvniť,s akým programom robí?Co on má s tým?A aj po rokoch vykladáš o lekárovi a nie o pracovisku.lenže ten lekár na antolskej bol asi nemtavý. tak veď keď im to nejde, tak zavolám tomu druhému mantákovi do pn, aby mu neposielal pacientov s cd na vyhodnocovanie ct. alebo niečomu nerozumiem?
BXLmiami
03.11.12,17:23
lenže ten lekár na antolskej bol asi nemtavý. tak veď keď im to nejde, tak zavolám tomu druhému mantákovi do pn, aby mu neposielal pacientov s cd na vyhodnocovanie ct. alebo niečomu nerozumiem?
No nerozumieš.To aby obvolal celu republiku.A zamestnávateľ mu to dá zaplatiť.Okrem toho lekár je tam na prácu,má tam pacientov,organizáciu by mal robiť niekto iný,nemyslíš?Bola by z neho hodne drahá telefonistka.U nás tieto veci jednoducho nefungujú,a nie je to chyba lekárov zamestnancov.
trisestri
03.11.12,17:51
4 robotnici mrtvi a niet zodpovedneho za tuto hroznu tragediu,posuvanie zodpovednosti na niekoho x-ako inak,biznis a zisk zabija svedomie a nezastavi sa pred nicim-vsetci sme hriesny,ale ak by som zapricinil takuto tragediu,svedomie by ma hryzlo do konca zivota,preto nechapem ze su ludia ktory nielen nemaju chrbtovu kost ani ziadnu zodpovednost,ale ze im chyba svedomie to ma este stale udivuje.
marjankaj
03.11.12,17:52
lenže ten lekár na antolskej bol asi nemtavý. tak veď keď im to nejde, tak zavolám tomu druhému mantákovi do pn, aby mu neposielal pacientov s cd na vyhodnocovanie ct. alebo niečomu nerozumiem?
No tak nejako to vyzerá.
Ako hovorí doktorka, na vine ste vy.:cool: (teda aj ja lebo nie som doktorka:---)
Každý má predsa mobil, a za tie štyri hodiny v čakárni sám môže zavolať tomu "mantákovi" . No né:---
BXLmiami
03.11.12,17:57
No tak prosím návrh,ako asi to ten lekár má spraviť.Zjavne k nemu posiela celé Slovensko,pokazí sa program teraz čo-ved on ani nevie kto všetko mu to vlastne posiela,nemá na tých ľudí kontakt,a keby aj hned,predsa dá vedieť lekárovi a ten začne hladať pacientov ktorých poslal do Blavy za posledný týžden?Alebo ako by ste to zorganizovali?
marjankaj
03.11.12,18:08
No tak prosím návrh,ako asi to ten lekár má spraviť.Zjavne k nemu posiela celé Slovensko,pokazí sa program teraz čo-ved on ani nevie kto všetko mu to vlastne posiela,nemá na tých ľudí kontakt,a keby aj hned,predsa dá vedieť lekárovi a ten začne hladať pacientov ktorých poslal do Blavy za posledný týžden?Alebo ako by ste to zorganizovali?
No nijako. Na vine sme my, tak si to vyriešme sami. Lekár nech lieči.:rolleyes: Alebo obraciaš kartu?:---
srska
03.11.12,18:09
No tak nejako to vyzerá.
Ako hovorí doktorka, na vine ste vy.:cool: (teda aj ja lebo nie som doktorka:---)
Každý má predsa mobil, a za tie štyri hodiny v čakárni sám môže zavolať tomu "mantákovi" . No né:---ty si tiež nemtavý (á)? nejde ti karta?
stojim v rade k doktorovi, ku ktorému mám lajstro + cd od doktora s pn. ten doktor robí aj iné vyšetrenia, nielen vyhodnocovanie záznamu z ct. ako ja ako pacient mám vedieť, že mantákovi na antolskej nejde vyhodnotiť záznam a nevie to ani ten v pn? na dverách tiež žiadne upozornenie.
Indeed
03.11.12,18:15
Na NOVE ide v mnohom poučný FILM

"Indiana Jones a chrám zkázy"
marjankaj
03.11.12,18:19
Na NOVE ide v mnohom poučný FILM

"Indiana Jones a chrám zkázy"
No konečne viem, odiaľ čerpáš tie svoje "moudra":D
buchač
03.11.12,18:20
Na NOVE ide v mnohom poučný FILM

"Indiana Jones a chrám zkázy"

http://media.tumblr.com/tumblr_mcd5z8KTmD1ry5nic.gif
Indeed
03.11.12,18:22
nevidim suvislost na čo reaguješ
buchač
03.11.12,18:31
Prelož si tak , ako ja a mal by si vidieť .....či ????
terezamaria
03.11.12,19:38
Môžeme sa otestovať....
trisestri
03.11.12,20:04
farar v reality sou,sranda-to asi urobili na truc Madaricovi,lebo ten vyzval cirkev aby spolu bojovali proti stupidite v reality sou.
misoft
03.11.12,20:07
No teda! Nepozná životopis svojho decka - preto ho píše do svojej roboty - nechápačka :D :D
wagner
03.11.12,20:10
Ja sa cítim oveľa staršie ako mi test vypočítal
misoft
03.11.12,20:14
Nááá - šak na portáli zdravpoisť.
misoft
03.11.12,20:15
I UNION má.
misoft
03.11.12,20:16
Cha - na všeobecnej si po to musíte osobne - mne Union poštou zaslal, ani riť som nezdvihol.
pepsikova
03.11.12,20:40
pepsikova
03.11.12,20:41
..no a jeden na noc:

Malé dievčatko si pobalí kufrík, obúva sa a v tom sa jej mamička pýta: Kam, slečna, kam? Dievčatko na to: Nahnevala si ma, mamina, tak sa vraciam k bocianovi. :)
misoft
03.11.12,21:26
http://n2yo.com/?s=25544 - ISS poloha v reálnom čase
willma
04.11.12,07:11
pr takýchto nešťastiach sa "teším" len jednému, že nerobím bezpečnostného technika na stavbách:(, takéto by som len ťažko predýchavala
lujza.j
04.11.12,08:07
wagner
04.11.12,08:13
Že by náhoda? Dvojičky? Alebo klon?
Gratulujeme k dnešným narodeninám

griflik (http://www.porada.sk/member.php?u=8993) (66),
agriflík (http://www.porada.sk/member.php?u=20266) (66),
Tweety
04.11.12,08:15
Že by náhoda? Dvojičky? Alebo klon?
Gratulujeme k dnešným narodeninám

griflik (http://www.porada.sk/member.php?u=8993) (66),
agriflík (http://www.porada.sk/member.php?u=20266) (66),


Žeby sa upgradol?
wagner
04.11.12,08:17
Žeby sa upradol?

Jeden zaregistrovaný 21.7.2005, posledná návšteva 2008, druhý členom od 23.3.2006 a posledná návšteva máj 2006. Že by si tu Milan pripravil ďalšie kloný? Iba tak nahlas uvažujem.
lujza.j
04.11.12,08:18
Žeby sa upgradol?
asi len zabudol heslo ako ten v téme zateplené gate:D
wagner
04.11.12,08:24
asi len zabudol heslo ako ten v téme zateplené gate:D
Ale už tam vystupuje aj pod pôvodným menom bez tej jednotky - mrkni si tam. Ako sa prezradil.
lujza.j
04.11.12,08:28
Ale už tam vystupuje aj pod pôvodným menom bez tej jednotky - mrkni si tam. Ako sa prezradil.
viem.....asi si spomenul na heslo, ktoré zabudol len zabudol ako sa správať......ja by som mu tam bola iné....capla len som nechcela, že ked je nováčik..;)
pepsikova
04.11.12,08:51
..no čo!!...každý deň jeden-dva nové nicky a predstavte si toľké narodeniny!..každý deň v roku darčeky, flašky, čokoládky- veď to je čistá ryža!..novodobý zbohatlík!..

(sa zbytočne nehovorí, že pomsta býva sladká-aj takto sa dá!..aj tým, čo za nič nemôžu...:(
VieraPopluharova
04.11.12,09:04
Prajem všetkým pekné nedeľné dopoludnie,

ľudkovia, včera sa rozhodla moja jediná "najmilovanejšia" dcéra;), že stačilo mojej depky a zobrala ma vyvenčiť, vraj mamka hybaj rastú hríby , ideme. Vie mrcha malá jedna ako na mňa, tak som sa obliekla a že teda idem, bo hríby aj keď sa budem plaziť......tak sme lozili po hore asi 4 hoď., dokonca som i našla, no dnes poviem Vám bolí ma aj to čo nemám.....:D:D:D
Tweety
04.11.12,09:07
Prajem všetkým pekné nedeľné dopoludnie,

ľudkovia, včera sa rozhodla moja jediná "najmilovanejšia" dcéra;), že stačilo mojej depky a zobrala ma vyvenčiť, vraj mamka hybaj rastú hríby , ideme. Vie mrcha malá jedna ako na mňa, tak som sa obliekla a že teda idem, bo hríby aj keď sa budem plaziť......tak sme lozili po hore asi 4 hoď., dokonca som i našla, no dnes poviem Vám bolí ma aj to čo nemám.....:D:D:D

Vierka, veru dobre si si ju vychovala, vie ako na Teba. Posielam jej hlboké uznanie. A že máš bolesť? Buď rada, to nie je nič proti tým ozajstný.:)
lujza.j
04.11.12,09:08
Prajem všetkým pekné nedeľné dopoludnie,

ľudkovia, včera sa rozhodla moja jediná "najmilovanejšia" dcéra;), že stačilo mojej depky a zobrala ma vyvenčiť, vraj mamka hybaj rastú hríby , ideme. Vie mrcha malá jedna ako na mňa, tak som sa obliekla a že teda idem, bo hríby aj keď sa budem plaziť......tak sme lozili po hore asi 4 hoď., dokonca som i našla, no dnes poviem Vám bolí ma aj to čo nemám.....:D:D:D
Vieročka, ale predpokladám že včera bolo fajn a stálo to zato .....tak dnes vegetkuj a popíjaj zazvorový čajík...peknú nedeľu;) a ked máš chuť tak sem nakúkaj....
srska
04.11.12,09:15
na koho to slovo padne ... : Váhostav -> BÖGL a KRÝSL -> Semos -> Skruže Weisse SK -> ...
Tweety
04.11.12,09:17
na koho to slovo padne ... : Váhostav -> BÖGL a KRÝSL -> Semos -> Skruže Weisse SK -> ...
Žeby mali v tom prsty všetci? Asi hej. Smutné, že na to doplatia stále len nevinní.
VieraPopluharova
04.11.12,09:18
Vieročka, ale predpokladám že včera bolo fajn a stálo to zato .....tak dnes vegetkuj a popíjaj zazvorový čajík...peknú nedeľu;) a ked máš chuť tak sem nakúkaj....

Včera bolo fantasticky, neľutujem, boli sme na mieste, kde neboli žiadny ľudia, len les, ticho, sem tam hríbik.....a dnes, máš pravdu, sú to iné bolesti, bodaj by všetky boli len takéto.....a nakúkam sem pravidelne, len mala som obdobie, že sa mi nechcelo nič písať, no čítam pravidelne....
lujza.j
04.11.12,09:22
Žeby mali v tom prsty všetci? Asi hej. Smutné, že na to doplatia stále len nevinní.
mi to tu príde ako čistý alibizmus....nikdy sa nezistí kto je na vine...tu niekto "vyhrá" že môže stavať, ale dá to postaviť xy firmám....oni vedeli, že firma už v čechách niečo okašlala, ale nevadí...ved ked niečo tak sa z toho nejako vykrútime...vrrrr:mad:
srska
04.11.12,09:22
Žeby mali v tom prsty všetci? Asi hej. Smutné, že na to doplatia stále len nevinní.nakoniec je vysoko pravdepodobné, že posledným článkom v reťazi budú tí štyria nebohí
lujza.j
04.11.12,09:26
...každá jedna téma o zvieratách je tu sprznená....možno okrem tej čo .....pepsi má.....
Tweety
04.11.12,09:27
mi to tu príde ako čistý alibizmus....nikdy sa nezistí kto je na vine...tu niekto "vyhrá" že môže stavať, ale dá to postaviť xy firmám....oni vedeli, že firma už v čechách niečo okašlala, ale nevadí...ved ked niečo tak sa z toho nejako vykrútime...vrrrr:mad:
Zodpovední by mali byť aj tí, čo vymýšľajú sprostosti, majú na starosti tendre. To je čo za rozum, že aj tu musí vyhrať ten najlacnejší, nie ten najschopnejší. Potom to aj tak vyzerá, každý chce niečo uchmatnúť aj za cenu životov. Je to choré, celé choré.
srska
04.11.12,09:32
...každá jedna téma o zvieratách je tu sprznená....možno okrem tej čo .....pepsi má.....asi sú priatelia zvierat v mešine. prznia to tí, čo nemajú chochmes. ja nie som priateľ panelákového pestovania zvierat ale na týchto priamych debatách sa nezúčastňujem. richard by mal porozmýšľať - pri registrácii obmedziť možnosť prispievania napr. len do 2-3 oblastí. a keď by tam aj niekto robil bordel - kopnúť ho do rici z danej oblasti
lujza.j
04.11.12,09:36
Zodpovední by mali byť aj tí, čo vymýšľajú sprostosti, majú na starosti tendre. To je čo za rozum, že aj tu musí vyhrať ten najlacnejší, nie ten najschopnejší. Potom to aj tak vyzerá, každý chce niečo uchmatnúť aj za cenu životov. Je to choré, celé choré.
ked som bola v sept. v HR a išli sme do Dubrovníka na výlet aj majiteľom CK /na pol HR na pol SK/ 6 báb a on, bol čas na debatu...tak sa jedna opýtala, že ako sa stavajú v HR diaľnice......on , no do "tendru" sa prihlási napr. 6 firmiem, vyhrá ta s najlacnejšou ponukou a tá to dá postaviť tým ostatným 5-tim firmám......že aká podoba........tu nejde o nič iné iba o keš.......tu v ničom nejde o ľudí tu ide iba o keš....
lujza.j
04.11.12,09:39
asi sú priatelia zvierat v mešine. prznia to tí, čo nemajú chochmes. ja nie som priateľ panelákového pestovania zvierat ale na týchto priamych debatách sa nezúčastňujem. richard by mal porozmýšľať - pri registrácii obmedziť možnosť prispievania napr. len do 2-3 oblastí. a keď by tam aj niekto robil bordel - kopnúť ho do rici z danej oblasti
ale nebolo to také ked som sem prišla ja....téma napr. starostlivosť o psa bola normálna pekne sa radilo....debatilo...
lujza.j
04.11.12,09:46
že prepadli "muža"...http://www.topky.sk/cl/100370/1329797/Prepadli-muza-z-Lunika-IX--nemal-nic-okrem-toluenu....mal sa podeliť čo bol majetnícky na tú voňačku:D
srska
04.11.12,09:52