pepsikova
16.09.12,08:11
...dobré ráno...ticho tu, no dobre, tak ešte spite, fšak je nedeľa, dnes any tráva nerastie...posielam kafu a som het...
Mila123
16.09.12,06:27
Stanislav 1975
16.09.12,07:30
Peknú požehnanú nedeľu prajem sestry, bratia v Kristu...
pepsikova
16.09.12,07:33
Peknú požehnanú nedeľu prajem sestry, bratia v Kristu.....

..áno, veru...už som si stihla postrúhať kožu pri strúhaní suchých rožkov na preézle, opálila som si ruku a poliala sa kávou..požehnano na dnes stačilo!...
lenkak
16.09.12,07:33
včera perfektný deň, dnes verím, že bude tiež. :)
Včera hostina, dnes tiež. :)
pepsikova
16.09.12,07:35
pre nás scifi......

http://www.topky.sk/cl/11/1324187/Caro-Skandinavie--Svedi-znizia-dan-o-styri-percenta--Slovaci-o-tolko-zvysia-..

..jááj, no scifi veru!...ale tam sa nekradne, platia sa dane a národ chodí do roboty...a hlavne nemajú tam chránenú oblasť v podobe lunáka 9...tak môžu mať aj nízke dane...
lenkak
16.09.12,07:35
ale sa Ti darí. Snáď ten zbytok dňa bude lepší. :)
AlaNR
16.09.12,07:39
Hádajte čo???

Pohotovosť, zasa,po troch dňoch. Teta operátorka už vedela aj našu adresu, keď som sa predstavila... :(
Dnes tu bol taký zvláštny doktor, povedal, že či moja dôchodkyňa je taká, že keď ju niečo zabolí, hneď voláme doktorov...
No, práveže pravý opak, ja mám uvedomelú dôchodkyňu, ale vysvetľuj to... Asi nemal dobrý deň...
trisestri
16.09.12,08:43
..

..jááj, no scifi veru!...ale tam sa nekradne, platia sa dane a národ chodí do roboty...a hlavne nemajú tam chránenú oblasť v podobe lunáka 9...tak môžu mať aj nízke dane...
pravdu mas-ale este doplnim,ze v tomto ciastocne suhlasim z pravicou-nebolo by lepsie namiesto zvysovania dani znizit dan zo zisku na 15 % a z dividend na 5% v kombinanci z vysokymi trasakcnymi poplatkami za mimotuzemsky financny transfer ,podla analyz dani v konkurencnom prostredi,ich vyberu a struktury.ono totiz vsade bojuju z krizou lakanim mimo ineho aj znizovanim dani zo zisku a ta tendencia je ze aj napriek zvyseniu dani sa vyberie menej a ten objem vybranych penazi zo zisku klesa,lebo kopec firiem odchadza do danovych rajov,najviac sa vyberie na dani z prijmov a tu nie je priestor na ich zvysovanie,lebo ide o prijem z prace a zavislej cinosti a pri tych slabych prijmov je dan akurat tak na hrane.ale keby sme nastavili dane z podnikania,zisku a dividend optimalne a skombinovali ich z inymi opatreniami tak aby bolo tu vyhodne platit dane,tak by sme ziskali viac a rozhybali vyraznejsie ekonomiku a ani by sme neriskovali velmi vzhladom ze objem vybranych penazi v strukture tychto dani je najmensi a klesa.
terezamaria
16.09.12,09:22
Pepsi pošli preč smolu.....nech sa na Teba nelepí....
pepsikova
16.09.12,09:27
..ved si mala pána doktora poslať robiť do kravína,tam by ho nikto nerušil!..
Stanislav 1975
16.09.12,10:11
:confused: Aký je váš názor poradcovia? Včera som pozeral troška Farmu, toto sa neopakuje časo-videl som to 2 krát z 8 častí- podla Vás je možnosť mi ešte nejako pomocť,alebo by som mal bezodkladne navštíviť psychiatra???
srska
16.09.12,10:13
:confused: Aký je váš názor poradcovia? Včera som pozeral troška Farmu, toto sa neopakuje časo-videl som to 2 krát z 8 častí- podla Vás je možnosť mi ešte nejako pomocť,alebo by som mal bezodkladne navštíviť psychiatra???prečo si kazíš sobotný večer?
pavol54
16.09.12,10:18
:confused: Aký je váš názor poradcovia? Včera som pozeral troška Farmu, toto sa neopakuje časo-videl som to 2 krát z 8 častí- podla Vás je možnosť mi ešte nejako pomocť,alebo by som mal bezodkladne navštíviť psychiatra???
Keď to vydržíš dokonca budeš sa cítiť na takej úrovni že slovo psychiater v tvojom okolí nepadne, podobne ako v okolí opilca slovo alkoholik, lebo niektoré agresívne pravdivé pomenovanie diagnózy neznášajú. Ale si ešte na najlepšej ceste o vykonanie psychohygieny to sa robí stlačením červeného tlačítka na ovládači alebo o čom vážne pochybujem stlačením iného čísla .
Stanislav 1975
16.09.12,10:23
Keď to vydržíš dokonca budeš sa cítiť na takej úrovni že slovo psychiater v tvojom okolí nepadne, podobne ako v okolí opilca slovo alkoholik, lebo niektoré agresívne pravdivé pomenovanie diagnózy neznášajú. Ale si ešte na najlepšej ceste o vykonanie psychohygieny to sa robí stlačením červeného tlačítka na ovládači alebo o čom vážne pochybujem stlačením iného čísla .

Ok, začnem asi tou psychohygienou- stlačím ovládač a radšej si teda kuknem Farmár hladá ženu ako Farmu...:D
Indeed
16.09.12,10:27
ked nemám čo sledovať v TV, tak založím nejaké DVD ....
srska
16.09.12,10:31
Ok, začnem asi tou psychohygienou- stlačím ovládač a radšej si teda kuknem Farmár hladá ženu ako Farmu...:Dradšej si pred stlačením spomeň na reláciu - na telo - a urob zrýchlený presun do spálne:D
asedma
16.09.12,10:38
..no, ja by som aj sledovala, ale prednejsi je predsa tento zivy tvor..:)..po takej hodinovej prechadzke lepsie smakuje..:D
asedma
16.09.12,10:39
inak prajem peknu nedelu..
trisestri
16.09.12,10:42
da sa zabavit na tom ked sa ludia opiju,ked sa pretrcaju hlupostou,ked sa hadaju alebo saskuju,ale uz ubohe je ked televizia zneuziva na zabavu osobu ktora zjavne potrebuje akutnu odbornu pomoc a tu ma sklamal aj Miso Hudak-iba ak oni vedia to co nevieme my
takisto Farma-niekto drie cely den a druhy mu to cele rozkope,to nie je vobec zabavne pre mna,ale hnusna arogantna dehonestacia ludskej prace za podpory a asistencie dementov tv zabavy z Markizy.
inak co porusila ta ucitelka ze isla do duelu?
este ma zarazilo ako ludia dokazu bez najmensich skrupul absolutne klamat a bezocivo trvat na svojich klamstvach,aj ked dokazy su ocividne.
ivuliatko
16.09.12,13:11
z blata do kaluže :-))
misoft
16.09.12,14:07
Bóže - ako hlboko si klesol - čumieť na Farmu - psychiater? Odporúčam!
misoft
16.09.12,14:13
Keď toto čítam - asi mám ešte trochu rozumu v tej lebeni - ja totiž tie "prime time" relácie (Farma, Farmár..., Modré .... a iné) nepozerám - to radšej sa tu na Porade začítam. A filmy? Furt a stále dokola opakujú jedno a to isté, to som už tak zmagorený, že prepínam a radšej sledujem rybičky na prírodovedných kanáloch (a furt je to krajšie, než vidieť tie naše celévriti)
pavol54
16.09.12,14:16
radšej si pred stlačením spomeň na reláciu - na telo - a urob zrýchlený presun do spálne:D
lentilky pre deti myslíš že má?
Spomenul som si že na výške jeden kolega vždy v kantýne vo štvrtok kupoval pár balíčkov lentiliek tak sme si robili z neho srandu načo mu to je. Vysvetlil mal deti škôlkou povinné keď príde v piatok poobede domov, každému dal dva balíčky s úlohou rozpočítať podľa farieb a pod, kým to spravili, on si spravil v spálni manželskú debatu nerušene,
srska
16.09.12,14:18
potešilo - spomienky a názory hammond mága

kto teraz v sk muzike letí
varga: Ani neviem, kto je teraz vychytený? novinár: Rytmus, ten rapper.

varga: No zbohom.



http://kultura.sme.sk/c/6529742/hudobnik-marian-varga-niekde-sa-musela-stat-fatalna-chyba.html#ixzz26e779wvv
pavol54
16.09.12,14:21
tam bola aj učiteľka? no teda hlboko klesla
misoft
16.09.12,14:23
pepsikova
16.09.12,15:16
...no čo dodať!!..je to bredíkpitík!!..fešáááčisko!...
pepsikova
16.09.12,15:17
veru , svatá pravda!..
pepsikova
16.09.12,15:19
..no to by som si o tebe teda vôbec nemyslela, že také čosi vôbec kukneš!..brrr..
pepsikova
16.09.12,15:19
...doporučujem tiež!..neodkladne!..:)
pepsikova
16.09.12,15:21
..má doma ženu?..lebo inak - no, neviem...čo suseda?..také čosi:)
wagner
16.09.12,15:27
Keď sa darí tak sa darí
pepsikova
16.09.12,15:31
...bol na čt dobrý film...neviem síce názov, lebo som videla len 3/4,a starkého Hrušínského nejak moc nyje, ale toto bolo úplne že kus!..a pravdivé...
..no a teraz kuknem sultáňa v repríze..to môžem...nenásilné na psychiku, výprava nádhera, herci -že waw, no a zážitok nádhera...slovenské otrepance tiež nemusím ...
..a dnes som sa konečne zbavila restov, čo sa mi kopili na mašine,aj povysávala kopu nití a šarkanových chlpov,prešla sa kus po hrádzi-inak, neviem, či môj pes náhodou nie je švihnutý s netopierom, som si myslela, že časom zkludnie, ale nyjee, vláči ma kaetae, akoby som mala šesnásť!..
..fajn vám tam, kde ste!..
asedma
16.09.12,15:46
dakujeme za pochvalu, dnes sa dal aj vycesat, sak je nedela..
asedma
16.09.12,15:50
pepsi, ved fenky sa haraju, aj my behame ostosest..aspon sme v kondicke
lujza.j
16.09.12,16:33
Dobrý večer moja poradácka banda;) tak už som od rána doma do-cvičené, dodovolenkované....bolo fajn, len malá grupa 9ks báb aj s cvičiteľkou, budúci rok si to zopáknem:)
na privítanie ulievam a samo malo pršuta ponúkam:)
http://behance.vo.llnwd.net/profiles/57647/projects/346477/576471258036655.jpghttp://narodni.net/wp-content/uploads/2011/10/dalmatinski-pr%C5%A1ut.jpg
pivko
16.09.12,16:37
Vitaj a nalej a narež. Ja mám ešte v chladničke 2kg.
promont maja
16.09.12,16:39
... páni muzikanti ...
pepsikova
16.09.12,16:48
...no konečne si doma,mojík...rýchlo daj, ak ťa privítal čoklíško...a popri reči vyprávaj, ako bolo...aj naliať za jeden môžeš!...
promont maja
16.09.12,16:48
pepsikova
16.09.12,16:48
...ja nescem taký priesvitný!..pošlem ti môj nožík, ten hrubšie falatky krája!..
BXLmiami
16.09.12,17:10
Už som myslela že som jediná,nevidela som anu jeden diel či farmy,či farmára,ani Sultána ,ordinácie a ani ten prvý turecký ,neviem ak sa volá.No a dnes som vypla už aj správy.
trisestri
16.09.12,17:10
na stv 1 ide teraz dobry film
misoft
16.09.12,17:26
Máme bronz!
V súťaži v rámci EÚ sme tretí, čo sa týka rastu cien. Pred nami sú len Estónci a Cyprus.
Hip-hip-hurá, "len tak ďalej"!
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/ekonomika/slovensko-patri-k-europskej-spicke-zial-najma-v-zdrazovani.html
lapejko
16.09.12,17:34
aj na ČT1
wagner
16.09.12,17:35
...no konečne si doma,mojík...rýchlo daj, ak ťa privítal čoklíško...a popri reči vyprávaj, ako bolo...aj naliať za jeden môžeš!...

Len nech to nie je český alkohol :D ale ako vidím, ponúka tu samé dobroty. Škoda že nepijem, o čo tu ja prichádzam:D
lapejko
16.09.12,17:35
Bože...čom zaš ľem trece...
pepsikova
16.09.12,17:43
...aaaaau!...
lujza.j
16.09.12,17:45
...no konečne si doma,mojík...rýchlo daj, ak ťa privítal čoklíško...a popri reči vyprávaj, ako bolo...aj naliať za jeden môžeš!...
nenormálne vítanie nemalo konca kraja bol rozkošný.....
bolo dobre až na tie dva dni kedy bolo počko o ničom, nemohla som ísť na výlet za ktorý som dala zálohu, lebo som ja usúdila, že nie, ale balkánec si samozrejme myslel po svojom, nesklamal:(ešte teraz by som sa s ním z princípu hádale sú to debili.....videla som Dubrovník a tým pádom celé pobrežie až dole je prekrásne, ostal Brač Hvar a Korčula, čo by som si z Tućepi ešte chcela kuknúť....more je v Tućepi krásne, len tých ľudí:eek:na pláži je pre mňa aj po sezóne puno....puno, nie že by som s tým nerátala
cesta domov samozrejme katastrofa autobus SAD Prievidza okrem toho, že som čakala že minimálne zdochne prevodovka,alebo aspoň motor vypadne tak sme po Zadar zbierali po pobreží:eek: a autobus full plný....moje decko mi povedalo, že luxus sme si vyčerpali cestou tam bolo nás 13báb + dvaja šoféri dokonalé spala som celú cestu...natáhnutá cez 4sedadlá
pavol54
16.09.12,18:00
Neboj nie si jediná a tie upútavky sa nedajú tak rýchlo prepnúť
wagner
16.09.12,18:14
Mila123
16.09.12,18:20
už som si myslela, že tí naši západní susedia budú chodiť za hranice popíjať...... ako ten švec (hral ho Bohuslav Čáp) z rozprávky Pyšná princezná.....ale teraz je táto transakcia ohrozená......

prikladám v modernom prevedení.....http://www.youtube.com/watch?v=3_dr6E5d3A8
pepsikova
16.09.12,18:24
...dám z face:
pepsikova
16.09.12,19:19
...dobrú noc tu...a zajtra som tuneny, tak si kafu spravte sami..keď chcete...a tí, ktorí nemajú, nech počkajú..hádam prídem..to len tak, že keby dačo:D...alebo niečo...:confused:...alebo len tak, okolo domu..no

..fajn sníčky vám a od zajtra len veselé dni a žiadne stavy z poštárky!..
avalik
16.09.12,20:27
na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne :eek::eek::eek:
korela
16.09.12,20:58
na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne :eek::eek::eek:
Áno.
AlaNR
16.09.12,21:39
na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne :eek::eek::eek:

nestačím sa čudovať... toto sa môže stať????
pepsikova
17.09.12,03:44
...prečítaj si knihu!...aj horšie!...
pepsikova
17.09.12,03:45
..neny som tu...len kafu som stihla, aj čajík, ale už fakt-len fajn deň vám...
Zita5
17.09.12,03:57
na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne :eek::eek::eek:

http://udalosti.noviny.sk/pochybne-adopcie-deti/16-09-2012/stretnutie-deti-pred-adopciou-posledne.html

Zažila som v noci priamo šok ...niečo neuveriteľné ,ani spať mi nedalo ....naša vláda za dva roky nevedela v tejto veci pomôcť , tak dúfam, že teraz po prevalení kauzy začnú pracovať

http://www.joj.sk/televizne-novinky/bez-deti-neodidem.html

Šokujúci príbeh mamičky, ktorá v Británii prišla o svoje deti na základe vymysleného obvinenia z týrania.
Tento príbeh sa naozaj stal. Žene zo západného Slovenska, ktorá nadovšetko miluje svoje deti. Cudzia vláda jej však dvoch chlapcov vzala. A to na základe vymysleného obvinenia z týrania. Možnosť vidieť svet, naučiť sa cudzí jazyk a zarobiť nejakú tu korunu navyše zlákala aj Ivanu s manželom Vladom. Tak, ako tisíce iných Slovákov, aj ona sa pred niekoľkými rokmi vybrala do Veľkej Británie. Bývalá rehoľná sestra nezneužívala miestny sociálny systém, ale poctivo a tvrdo pracovala. Ako opatrovateľka v domove pre demenciou postihnutých starých ľudí. V Británii sa manželom narodili dvaja krásni synovia. Všetko pripomínalo dokonalú idylku. Nočná mora začala až banálnym vyšetrením v nemocnici...

Ako sa to všetko skončí? SKUTOČNÝ PRÍBEH Bez detí neodídem uvidíte v nedeľu 16. septembra o 22:30 na TV JOJ.

Kto ste nepozerali v noci skutočný príbeh a diskusiu a vyjadrenia , pozrite tu .
http://udalosti.noviny.sk/pochybne-adopcie-deti/16-09-2012/skutocny-pribeh-bez-deti-neodidem.html
buchač
17.09.12,05:02
na jojke davaju Bez detí neodídem! ... nieco neuveritelne :eek::eek::eek:

...všetko , čo je v správach na TV GRC beriem s obrovskou rezervou ...ešte aj reklamy počas správ sa mi nezdajú za vieryhodné ...

Pred časom aj u rodiny Čonkovej bolo veľké haló ...no potom nejak spľasla bublina bulvárnych táranín ...
Aj ľudia sa začali mierniť v názoroch , keď vysvitlo , že hentá rodina má 10 detí ...5 na Slovensku a 5 v Engliš ....

http://udalosti.noviny.sk/pochybne-adopcie-deti/04-09-2012/briti-prehovorili-o-pochybnych-adopciach-vraj-ide-o-deti.html
Počkajme si na vývin situácie ...
Raz darmo , je to pohľad len z tej jednej strany ...

NETVRDÍM ale , že ak je to pravda ( Bez detí neodídem ) , že je to v poriadku ...
BXLmiami
17.09.12,05:06
No obávam sa,že nie oni,ale my bezprecedentne porušujeme práva detí.Na vzdelanie,zdravotnú starostlivosť,vlastnú posteľ,vlastné miesto na učenie,slušnú výchovu atd.... Nie oni,ale my prehráme v tomto súboji.Napriklad von dieťa do 12 rokov nesmie byť samé doma a chodiť bez doprovodu.Bežne naše dievky strážia ako au pair túto vekovú kategoriu.
Indeed
17.09.12,05:10
Možno sa mylim, ale nezačal ten problém s odoberaním detí od rodičov PRETO ,že ista skupina občanov zo Slovenska začala vo veľkom zneužívať UK-socialny system ???

A popri nich sa zviezli aj tí poctiví a nevinní....
buchač
17.09.12,05:15
Pred časom aj u rodiny Čonkovej bolo veľké haló ...no potom nejak spľasla bublina bulvárnych táranín ...
Aj ľudia sa začali mierniť v názoroch , keď vysvitlo , že hentá rodina má 10 detí ...5 na Slovensku a 5 v Engliš ....


Možno sa mylim, ale nezačal ten problém s odoberaním detí od rodičov PRETO ,že ista skupina občanov zo Slovenska začala vo veľkom zneužívať UK-socialny system ???
A popri nich sa zviezli aj tí poctiví a nevinní....
...veď to .....
BXLmiami
17.09.12,05:34
Tak oni to majú takto sprísnené už dlhšie.A nielen oni.Dáš decku na ulici pohlavok a máš veeeeľký problém.Alebo ak také 8 ročné dieťa začne samé chodiť do školy.Na školách sú psychologovia,starajú sa o deti,všimni si to vo filmoch,ako kmitajú pre deti,s deťmi atd.A neboj sa,ak by médiá ukázali takú osadu,ako behajú deti po odpadkoch,hned by tie deti boli v ťahu,do 24 hodín a nikto by sa s nimi nehral,to mi ver.
buchač
17.09.12,05:44
Tak oni to majú takto sprísnené už dlhšie.A nielen oni.Dáš decku na ulici pohlavok a máš veeeeľký problém.Alebo ak také 8 ročné dieťa začne samé chodiť do školy.Na školách sú psychologovia,starajú sa o deti,všimni si to vo filmoch,ako kmitajú pre deti,s deťmi atd.A neboj sa,ak by médiá ukázali takú osadu,ako behajú deti po odpadkoch,hned by tie deti boli v ťahu,do 24 hodín a nikto by sa s nimi nehral,to mi ver.

Komisárka Redingová vníma zákroky voči Rómom vo Francúzsku ako zákonné

Zásahy francúzskych úradov z posledných týždňov mali za cieľ najmä Rómov z Bulharska a Rumunska, ktorí nelegálne obsadzovali neobývané budovy alebo stavali nelegálne osady na súkromných pozemkoch.

http://www.teraz.sk/zahranicie/komisarka-redingova-vnima-zakroky-vo/21173-clanok.html
Zita5
17.09.12,05:48
Prosím Vás, ale čo je to za systém, keď matka (o ktorej sa píše vyššie v mojom príspevku ) na regulovanom stretnutí dá svojim deťom slovenské jedlo , alebo s nimi komunikuje materinským slovenským jazykom ...tak sociálny pracovníci to zapíšu do zápisu a berú to ako prehrešok, za ktorý matke obmedzia styk s deťmi ?

Však toto je krádež detí .

Pozerala som celú diskusiu , bol tam zástupca ministerstva zahraničných vecí, bola tam zástupkyňa Ministerstva spravodlivostí, ktorá je z tohto (v prípade Ivany) šokovaná. Naša SR nespravila pre tento prípad nič .....a preto teraz držím palce , aby deti boli navrátené matke .Lebo už majú ísť do adopcie...snáď sa to podarí.


P.S. Ja nepíšem o rómoch ...tí nech majú to,čo si zaslúžia .
Stanislav 1975
17.09.12,06:02
Prosím Vás, ale čo je to za systém, keď matka (o ktorej sa píše vyššie v mojom príspevku ) na regulovanom stretnutí dá svojim deťom slovenské jedlo , alebo s nimi komunikuje materinským slovenským jazykom ...tak sociálny pracovníci to zapíšu do zápisu a berú to ako prehrešok, za ktorý matke obmedzia styk s deťmi ?

Však toto je krádež detí .

Pozerala som celú diskusiu , bol tam zástupca ministerstva zahraničných vecí, bola tam zástupkyňa Ministerstva spravodlivostí, ktorá je z tohto (v prípade Ivany) šokovaná. Naša SR nespravila pre tento prípad nič .....a preto teraz držím palce , aby deti boli navrátené matke .Lebo už majú ísť do adopcie...snáď sa to podarí.


P.S. Ja nepíšem o rómoch ...tí nech majú to,čo si zaslúžia .

Zita, takto- ja by som to nevidel tak jednostranne,že chúdatenko matka- nevieme ako to všetko začalo, nevieme či deti neboli týrané predtým a pod.- všetko máme vykreslené len z jednej strany a podla jednej strany je súdiť prípad nebezpečné...
Ja osobne pochybujem, že by si angličania dovolili niečo také ako bezdovodne kradnúť deti a podobne..., a to si myslím, aj napriek tomu, že ja angličanov moc nemám rád...
My máme málo informácií aby sme mohli vynášať nejaké závery,súdy a pod.
Stanislav 1975
17.09.12,06:05
...všetko , čo je v správach na TV GRC beriem s obrovskou rezervou ...ešte aj reklamy počas správ sa mi nezdajú za vieryhodné ...

Pred časom aj u rodiny Čonkovej bolo veľké haló ...no potom nejak spľasla bublina bulvárnych táranín ...
Aj ľudia sa začali mierniť v názoroch , keď vysvitlo , že hentá rodina má 10 detí ...5 na Slovensku a 5 v Engliš ....

http://udalosti.noviny.sk/pochybne-adopcie-deti/04-09-2012/briti-prehovorili-o-pochybnych-adopciach-vraj-ide-o-deti.html
Počkajme si na vývin situácie ...
Raz darmo , je to pohľad len z tej jednej strany ...

NETVRDÍM ale , že ak je to pravda ( Bez detí neodídem ) , že je to v poriadku ...

plný súhlas, buchy je špička...
Nedal sa dojať jedným dokumentom aj to vykresleným len z jednej strany- ale zasa ženy tu na Porade aj troška chápem, že sa dali hneď dojať,ženy to berú všetko inak, čo sa týka týchto vecí...
Zita5
17.09.12,06:10
Zita, takto- ja by som to nevidel tak jednostranne,že chúdatenko matka- nevieme ako to všetko začalo, nevieme či deti neboli týrané predtým a pod.- všetko máme vykreslené len z jednej strany a podla jednej strany je súdiť prípad nebezpečné...
Ja osobne pochybujem, že by si angličania dovolili niečo také ako bezdovodne kradnúť deti a podobne...
My máme málo informácií aby sme mohli vynášať nejaké závery,súdy a pod.

Stanko, ja sama som veľmi zvedavá, ako to dopadne .
Včera vyslovili, že odoberanie detí v anglicku je obchod a je to riadené niekym z vonku.
Zároveň bolo povedané , že anglické matky aj keď sú týrané mužmi ...tak sa boja ísť túto vec nahlásiť, nakoľko prvé čo by bolo, by prišla sociálka a brala deti a to navždy !Takže ženy radšej trpia ....

Aj tak je to zdrvujúce, nezažili sme to ....ale ak to tak je , ako sa o tom včera hovorilo v TV , tak je to poľutovania hodné , že s tým doteraz všetky štáty nič nespravili , najmä tie ktorým pobrali detičky .
Tweety
17.09.12,06:13
terezamaria
17.09.12,06:16
Stanislav 1975
17.09.12,06:17
Stanko, ja sama som veľmi zvedavá, ako to dopadne .
Včera vyslovili, že odoberanie detí v anglicku je obchod a je to riadené niekym z vonku.
Zároveň bolo povedané , že anglické matky aj keď sú týrané mužmi ...tak sa boja ísť túto vec nahlásiť, nakoľko prvé čo by bolo, by prišla sociálka a brala deti a to navždy !Takže ženy radšej trpia ....

Aj tak je to zdrvujúce, nezažili sme to ....ale ak to tak je , ako sa o tom včera hovorilo v TV , tak je to poľutovania hodné , že s tým doteraz všetky štáty nič nespravili , najmä tie ktorým pobrali detičky .

Zitka ako hovorím, nemožem ani ja povedať čo a jak, lebo nemám fakt informácie- neviem, vychádzam z toho, že anglicko je vyspelá krajina, prehladný súdny systém a nemyslím si že by sa to robilo, keby to bolo čo ja viem niekde v Pakistane, alebo v Egypte tak by som troška inak písal,,,-ale nehovorím,že výnimka može potvrdiť pravidlo...-napríklad aj u nás sa diali nespravodlivosti ohladne detí najma za komunistov, že pri rozvode sa 99% detí automaticky dávali dovýchovy matke a otcovia boli vtedy viac.menej vyšachovani- a to bola velká zvrátenosť...,to bolo niečo humusné...
Naštastie už sa to u nás zmenilo a teraz je v tomto tu spravodlivosť...
BXLmiami
17.09.12,06:40
Nepoznám druhú stranu podrobne,nepozerala som to.
srska
17.09.12,06:52
to stenly + zit5.
voľakedy dávno na porade som napísal ako to je ohľadom "týrania" detí v austrálii. len zopakujem: leto, okná na byte pootvárané, sk rodine v sydney bábo v kočíku plače. cink, cink, zvoní niekto na dvere. domáca pani išla otvoriť a dvaja uniformovaní vravia - vaša suseda nám volala, že týrate dieťa, blá, blá .... , ideme to skontrolovať. mamička musela vysvetľovať, že suseda si vymýšľa a že sa jej tvrdenie nezakladá na pravde
avalik
17.09.12,06:53
BXLmiami
17.09.12,07:38
to stenly + zit5.
voľakedy dávno na porade som napísal ako to je ohľadom "týrania" detí v austrálii. len zopakujem: leto, okná na byte pootvárané, sk rodine v sydney bábo v kočíku plače. cink, cink, zvoní niekto na dvere. domáca pani išla otvoriť a dvaja uniformovaní vravia - vaša suseda nám volala, že týrate dieťa, blá, blá .... , ideme to skontrolovať. mamička musela vysvetľovať, že suseda si vymýšľa a že sa jej tvrdenie nezakladá na pravde
Teraz idem mimo témy deti,ale v USA mali obrovské problémy viacerí Slováci a Poliaci,ktorým prišla na um domáca zabíjačka.Také drahé prasa ešte ani nevideli a to boli radi ak sa to zaobišlo bez väzenia:)
promont maja
17.09.12,08:00
trisestri
17.09.12,08:10
tie jednostranne spravy a reportaze z joj treba brat z rezervou,na nete boli aj ine nazory a pohlady na pripady odlucenych deti v England,jojka z tym zacala silu mocu chce presvecit o svojej pravde,ano mohlo nastat invidualne zlyhanie systemu,to bohuzial sa stava aj ked by nemalo,ale silne pochybujem ze cely system je postaveny na biznise z odoberanim deti-ako tu uz pisali niektory poradaci,ich system starostlivosti a podmienok pre deti v rodinach je dost odlisny od nasho a potom staci neznalost alebo zanedbanie nejakej podmienky v uplatnovani starostlivosti o deti,iniciativny sused a je problem,ale netvrdim ze ten system je spravny,odlucenie deti od rodicov je krute pre obe strany,ale ani nas system nie je dobry ked toleruje uplne zanedbanie starostlivosti o deti,ale tu je to skor lahostajnost a necinost kompetentnych,lebo zakony nejake mame aj my.
promont maja
17.09.12,08:23
tie jednostranne spravy a reportaze z joj treba brat z rezervou,na nete boli aj ine nazory a pohlady na pripady odlucenych deti v England,jojka z tym zacala silu mocu chce presvecit o svojej pravde,ano mohlo nastat invidualne zlyhanie systemu,to bohuzial sa stava aj ked by nemalo,ale silne pochybujem ze cely system je postaveny na biznise z odoberanim deti-ako tu uz pisali niektory poradaci,ich system starostlivosti a podmienok pre deti v rodinach je dost odlisny od nasho a potom staci neznalost alebo zanedbanie nejakej podmienky v uplatnovani starostlivosti o deti,iniciativny sused a je problem,ale netvrdim ze ten system je spravny,odlucenie deti od rodicov je krute pre obe strany,ale ani nas system nie je dobry ked toleruje uplne zanedbanie starostlivosti o deti,ale tu je to skor lahostajnost a necinost kompetentnych,lebo zakony nejake mame aj my.

... noo, zhruba pre dvoma-troma týždňami bežala fáma .. po Prešove ... s tým, že je to biznis ... o ktorí začínajú, resp. majú veľký záujem aj naši spoluobčania ... vynáša to cca 500 eur mesačne ... ale je to JPP ... dôvodom na odobratie detí bol napr. už len to, že si rodičia požiadali o sociálne dávky, keďže vycestovali a nemali hneď zamestnanie, dostali sa do stavu núdze ...
Tweety
17.09.12,09:05
http://www.cas.sk/clanok/232429/smrtiaci-metyl-na-slovensku-pomer-metanolu-a-etanolu-bol-1-1.html
Tých, ktorým sú a budú prednejšie zisky ako zdravie a život, by som exemplárne potrestala. Na výstrahu, aby to v budúcnosti podobným podnikavcom ani nenapadlo. Ale zas v tom majú prsty Poliaci.
wagner
17.09.12,10:02
wagner
17.09.12,10:16
Rozčúlila ma výška poplatku v banke. Do 17.8.som mala za každý pohyb na účte 0,15€, od 18.8.už 0,20,€ No neviem či nezruším všetky trvalé príkazy. :confused: A ešte som sa ráno pozastavila nad jedným pánom taxikárom:confused:, ktorý evidentne nevedel stráviť, že som si dovolila ísť do kruhového objazdu skôr, ako on:eek:. Ja som ho mala v kruháči po ľavej strane, bol od vjazdu asi dva metre a ja už vo vjazde do kruhového objazdu. Vôbec som ho neobmedzila, ani nohu z plynu nemusel dať, ale jasné, veľký pán začať trúbiť ako keby mu išlo o život.A pridával len aby ma dobehol. Videla som na ňom, že keby ma v tom kruháči mohol dobehnúť,do mňa nabúra zo zadu. Mal smolu, on išiel rovno a ja som musela točiť cez celý kruháč.:eek: Teľa taxikárske, to sa zákazníci dávajú voziť takýmto drzým šoférom?:confused:
Stanislav 1975
17.09.12,10:32
... noo, zhruba pre dvoma-troma týždňami bežala fáma .. po Prešove ... s tým, že je to biznis ... o ktorí začínajú, resp. majú veľký záujem aj naši spoluobčania ... vynáša to cca 500 eur mesačne ... ale je to JPP ... dôvodom na odobratie detí bol napr. už len to, že si rodičia požiadali o sociálne dávky, keďže vycestovali a nemali hneď zamestnanie, dostali sa do stavu núdze ...

V tvojom príspevku sú nepresnosti- nedostali sa do stavu núdze, ale oni v tej núdzi boli aj tu na Skk, a takýmto hlupákom dobre,že tie deti, chúďatká zobrali- vlastní rodičia ich chceli využiť ,že išli do anglicka len kvoli tomu aby tam dostali dávky, o nič iné im nešlo a pritom tam išli bez denára, bez dukáta, bez zabezpečeného ubytka, bez stravy- týchto kukučích rodičov by mali zatvorit ešte, špinavcov...
Panebože, veď tí si ani nezáslužia pomenovanie RODIČIA- to je obyčajná CHAMRAĎ...
srska
17.09.12,10:37
V tvojom príspevku sú nepresnosti- nedostali sa do stavu núdze, ale oni v tej núdzi boli aj tu na Skk, a takýmto hlupákom dobre,že tie deti, chúďatká zobrali- vlastní rodičia ich chceli využiť ,že išli do anglicka len kvoli tomu aby tam dostali dávky, o nič iné im nešlo a pritom tam išli bez denára, bez dukáta, bez zabezpečeného ubytka, bez stravy- týchto kukučích rodičov by mali zatvorit ešte, špinavcov...
súhlas.
pepsikova
17.09.12,12:18
..len nakuknem, že čo je nové tu a v priľahlom okolí, posielam francuzáky so smotankou a syrom a ja idem so šarkáčom von...chudák, dnes nemá život!..každý si furt chodí kadetade a on aby doma strážil..no..
pavol54
17.09.12,14:19
zaujímalo by ma v ktorej kauze zomrelo viac ľudí na baktériu e coli alebo na otravu metylom?
misoft
17.09.12,14:56
Neviem odhadnúť, koľko je pravdy a nepravdy na "násilnom" odobratí detí rodičom v Anglicku - možno u tých Čonkových šlo len o to, ako získať lóve - anglické libry. No ak je pravda v tom druhom prípade, že jej ich odobrali na fiktívnom týraní (a pritom sama mala certifikát, že sa môže starať o iné deti) - potom to považujem (môj názor) zo strany anglických úradov za únos slovenského občana (veď tie deti mali pasy, boli občanmi Slovenskej republiky) do iného štátu, zbavenie tohto občana slobody a jeho občianskych práv - a to všetko s požehnaním britskej koruny a s farizejským konštatovaním, že sa to robí pre ich dobro.
Dieťa musí mať rodičov a nemožno mu odmietať (a ani rodičovi, ak o to žiada), aby s nim nebol.
Ja sa len strašne čudujem, čo robí naše Ministerstvo zahraničných vecí, ktoré o tom určite vie, čo robia naši europoslanci v Bruseli, ktorí o tom určite vedia. Prečo už na pôde europarlamentu nevzniesli námietky voči takému postupu britských orgánov, ktoré legalizovali únosy občanov iných členských štátov EÚ. Už mala byť na svete rezolúcia, embargo, alebo aj blokáda Anglického kráľovstva.
Už malo o tom mať správu OSN (hlavne UNICEF).

Je to moje ponímanie, pretože sa môže kľudne stať, že slovenský občan, ktorý zavíta na Britské ostrovy sťa turista, bude odvlečený, zbavený občianstva voči SR a bude "pridelený" niekomu, ktorý bude na ňom "zarábať" (mimochodom, za tie deti, ktoré "odobrali" a dali "do starostlivosti" - platia 500 libier/týždeň/kus! -keď to už takto musím napísať - niekto sa pekne nabalí a nie je istota, že sa majú "lepšie").

Preto tvrdím (a to mi nik nevyvráti) - britské orgány na základe ich "zákonov" legálne unášajú slovenských občanov!
buchač
17.09.12,16:24
....taky pěkný ....tv noviny :

Za 7 ( sedem ) rokov sa z pridelených 11 miliárd € z EÚ " stihlo " minúť len ( " iba " ???? ) tie 4 ( štyri )...dôvod je jasný....blbosť zodpovedných ...

Na ďaľšie 7 ročné obdobie vraj dostaneme 17 miliárd € ....to som teda zvedavý ....


...a ozaj ....Ficovci zasa chcú tie éčka ( podstatnú časť ) viac - menej pre Bratislavu a okolie ...
pepsikova
17.09.12,16:25
...komu sa nepáči, nech ide na Belize..samo, že ak má dosť peniažkov..čo už!...inak normálne fičíme tu....fajn večer vám..posielam čajík materinoduškolimetkocitronový..aj za lyžičku medu pridám, nech som neny lakomá...
buchač
17.09.12,16:31
...šak nech si ide trebárs cez Fínsko do Švédska a v Laponsku nakoniec zakotví ...
Stanislav 1975
17.09.12,16:55
pre istotu som prestal piť tvrdý alkohol- už chlascem iba víno...-neverím už nikomu, všade samý polský podvodník...
Stanislav 1975
17.09.12,16:57
...komu sa nepáči, nech ide na Belize..samo, že ak má dosť peniažkov..čo už!...inak normálne fičíme tu....fajn večer vám..posielam čajík materinoduškolimetkocitronový..aj za lyžičku medu pridám, nech som neny lakomá...

Toto teraz potrebujen- čajík s medom a citronom- chorý som jak pes- cítim sa starý, zničený a slabý ako pápež...-ale už to je lepšie oproti minulej noci...
misoft
17.09.12,16:59
Mello má trvalý pobyt v Belize - legálne! Je tam ako v zlatej klietke. Len ako potom dopadne, až mu vyschne zdroj príjmov (alebo sa sponzor už poriadne nase*e a nič mu nepošle). A stačí, aby si bol len zaplávať a dostane sa čo i len 1 stopu do medzinárodných vôd (a bude tam čakať loď s "komandom") a zatknú ho (tam už belizské páky nesiahajú).
misoft
17.09.12,17:02
Ešte čosi:
http://www.zive.sk/apple-zazaloval-polsky-obchod-s-potravinami-apl/sc-4-a-303740/default.aspx

Odporúčanie: až budete kupovať jablká, tieto musia byť Apple autoritou presne ohryzené, aby ste sa nedostali do sporu s Apple. ;)
pepsikova
17.09.12,17:02
..no veď s čistým štítom môže kamkoľvek...teba to nejako serie?..ten, čo šiel cez Fínsko a Švédsko do Laponska ho má, určite...a komu sa nepáči, nech ho aj roztrhne..od jedu!..
pepsikova
17.09.12,17:04
Toto teraz potrebujen- čajík s medom a citronom- chorý som jak pes- cítim sa starý, zničený a slabý ako pápež...-ale už to je lepšie oproti minulej noci.....

..no, poznám jeden dobrý recept na vyliečenie...ale to by si nesmel byť, no, starý...:)...
Tweety
17.09.12,17:05
..

..no, poznám jeden dobrý recept na vyliečenie...ale to by si nesmel byť, no, starý...:)...
Žeby ten so strúčikom cesnaku?:---
pepsikova
17.09.12,17:06
Mello má trvalý pobyt v Belize - legálne! Je tam ako v zlatej klietke. Len ako potom dopadne, až mu vyschne zdroj príjmov (alebo sa sponzor už poriadne nase*e a nič mu nepošle). A stačí, aby si bol len zaplávať a dostane sa čo i len 1 stopu do medzinárodných vôd (a bude tam čakať loď s "komandom") a zatknú ho (tam už belizské páky nesiahajú)...

..ale neboj nišť!..je tam bezpečne uložený, niečo si zarobí a plávať určite nepôjde!..fšak taký sprostý neny!..má to dobre prešpekulované...a také zdroje nevysychajú, to by sme už mohli vedieť!!..
buchač
17.09.12,17:06
šaksi daj ... materinoduškopampeliškovoibiŠTEKAVOmätovopiepo rnicovolipovaný....limetkocitronový
pepsikova
17.09.12,17:08
Žeby ten so strúčikom cesnaku?:---..

..no, mohol by byť aj ten...ale aj iné...ešte neni 22.00....no..
Kvaka
17.09.12,17:11
Pekný večer, tak to bol relax, čo ja som mala. Dúfam, že mi dobitá baterka vydrží aspoň mesiac.
trisestri
17.09.12,17:13
ked je to ozaj pravda z tymi detmi,tak nasa krajina je darmo v unii,kazdy z nami zameta ako chce,este aj vlada v Belize nas ma v pazi-teraz nam anglani nie dvakrat sympaticky,ich pravnik za prachy vybavil slobodu mafianovi,nasim beru deti,dufam ze vsetko sa da do poriadku,nestaci ze nas /ne/spravodlivost doma fackuje.
buchač
17.09.12,17:15
Hlavne , že vedia vládnuci ...tiež vedia , čo činia...
hnedoočka
17.09.12,17:16
Pekný večer, tak to bol relax, čo ja som mala. Dúfam, že mi dobitá baterka vydrží aspoň mesiac.

tak to sme dve....veľmi ma potešilo mini stretko v Turčiankách v zložení Daniela Sľ, Lucy,Vierka Popluhárová, Elinka Navrátilová, Monika Očenášová a samozrejme ...ja.... ej ,ale nám klapačky behali.:D
pepsikova
17.09.12,17:20
..jáááj, to takto vyzerá, keď sú vianoce častejšie ako fajn večer!...obuch, obuch, ide to s tebú dolú vodú...a nyč neny horšie , ako jedovatý a nevyblaáblá chlap.....ale čo už!..no..
buchač
17.09.12,17:20
Kristepaneboženanebesiach ......zbohom rodina a všetci svätí....
Tweety
17.09.12,17:24
normálne mám strach zo stretka, že vás nijakovsky nedobehnem
trisestri
17.09.12,17:25
dalsi hajzel nevyplatil mzdy,tentokrat 71 zamestnancom zo zps-ako cez kopirak a pan ,,socialny,, Fico sa na to z usmevom pozera
buchač
17.09.12,17:26
...ja asi radšej ani nepôjdem ....
pepsikova
17.09.12,17:35
misoft
17.09.12,17:43
...myslíš tie "smiešne pohyby" ? :D:D:D
misoft
17.09.12,17:44
Dobitá, ako "dobitá" :D:D:D
misoft
17.09.12,17:46
Buchy - a štuple do uší sú nič?
misoft
17.09.12,17:48
dalsi hajzel nevyplatil mzdy,tentokrat 71 zamestnancom zo zps-ako cez kopirak a pan ,,socialny,, Fico sa na to z usmevom pozera
....nóó, šak on výplatu každý mesiac dostane - a nie malú - tak prečo by sa neusmieval.
buchač
17.09.12,17:50
pepsikova 25 Minutes Ago #21120
..jáááj, to takto vyzerá, keď sú vianoce častejšie ako fajn večer!...obuch, obuch, ide to s tebú dolú vodú...a nyč neny horšie , ako jedovatý a nevyblaáblá chlap.....ale čo už!..no..

...nepitvaj ...nemáš koho , nemáš na to ani tú pamäť ...a občas aj skalpel chýba ...
Tupým nožíkom toho veľa nanarobíš ...

...choď radšej psa vyvenčiť ...
pepsikova
17.09.12,17:52
...ale!...som ti stúpila na otlak?..fšak som nechcela- tak slabooo..nooo..
misoft
17.09.12,17:55
Keby len na otlak - na celú papuču :D
misoft
17.09.12,17:56
Ozaj - šarkan ti botasky obhrýza ;)
pepsikova
17.09.12,18:51
...môj šarkan je, na rozdiel od niektorých ľudí, vychovaný..a botasky doma any nemáme...my sme vyšší level..
pepsikova
17.09.12,19:27
...nikto nikde?..tak môžem aj zhasnúť?..ešte posielam kúštik orieškovej milky, len tak, pre chuť...
..kdesi na stránkach tu v psej duši je taký citát: "nemôžem za to, že môjho psa mám radšej ako niektorých ľudí"...naozaj je to pravda..

...oki, tak dobrú noc vám..
ivuliatko
17.09.12,19:36
dobrú noc... orieškovú čokoládu by som si teda dala, na výmenu posielam Fidorku ohryzenú do štvorca
misoft
17.09.12,20:27
HE! A ja tu nakúkam kukerom na nočné videnie.
srska
17.09.12,20:29
HE! A ja tu nakúkam kukerom na nočné videnie.ja ružovými okuliarmi a furt vidím enem čírno
Kvaka
17.09.12,20:32
Ja mám nové okuliare, no a po dovolenke vidím veru aj ružovo.
srska
17.09.12,20:36
Ja mám nové okuliare, no a po dovolenke vidím veru aj ružovo.už ma z tej černoty kríže bolia. raz ma sekne mikloš, teraz kazko, ... za rok som invalid
Excise Duty
17.09.12,22:10
Ja mám nové okuliare, no a po dovolenke vidím veru aj ružovo.
Keď už je reč o okuliaroch:
pepsikova
18.09.12,04:09
Keď už je reč o okuliaroch:...

..tak nabudúce prosím viditeľne označiť výstražným trojuholníkom s nápisom "čítať s prázdnou hubou!...
pepsikova
18.09.12,04:13
...dobré ráno tu..posielam najprv handričku, potom kaficu a čajík!..handričku pre tých, ktorým sa od rána darí..zväčším si obrázok,(lebo drobné som videla -ale v inom prenesení), no a fšak jaká dobrá akcia!!..
Kvaka
18.09.12,05:46
Dnes ma čaká náročný deň, muža mi zase operujú, pri toľkých narkózach už mám strach, aby mu pamäť nepoškodilo. A tretina z toho nemusela byť, keby si lekári plnili povinnosti dôkladne. Nie je možné, aby u jedného človeka došlo k toľkým omylom a chybám.
Tweety
18.09.12,05:47
Dnes ma čaká náročný deň, muža mi zase operujú, pri toľkých narkózach už mám strach, aby mu pamäť nepoškodilo. A tretina z toho nemusela byť, keby si lekári plnili povinnosti dôkladne. Nie je možné, aby u jedného človeka došlo k toľkým omylom a chybám.
Joj, to je smutné, držím prsty aby to dopadlo dobre.:)
AdaMtiM
18.09.12,05:48
Držím palce, nech sa všetko podarí a nech je už manžel OK!!!
pepsikova
18.09.12,06:54
...držím palčoky všade...nech sa podarí...
trisestri
18.09.12,08:32
to sme dopadli,slusny ludia musia opustit svoj domov a asociali sa mozun smiat spravodlivosti do ksichtov http://www.cas.sk/clanok/232474/dobrovodsky-odchadza-z-domu-je-na-antidepresivach-a-nespava.html
AdaMtiM
18.09.12,08:51
No úžasné, to sa dalo inak od našich úradov čakať , že nepomôžu a bolo len otázkou času, do kedy to dotyčný vydrží s nervami ..... smutné veru.
Indeed
18.09.12,08:53
A nie je to prvý prípad ! Boli stovky takých prípadov,len neboli medializované...
pepsikova
18.09.12,09:09
to sme dopadli,slusny ludia musia opustit svoj domov a asociali sa mozun smiat spravodlivosti do ksichtov http://www.cas.sk/clanok/232474/dobrovodsky-odchadza-z-domu-je-na-antidepresivach-a-nespava.html..

..hodila som to pod nos aj pánu premierovi..len ktovie, či vôbec, pri svojej zanietenosti o dobro slovače, má čas kuknúť aj na face...
pepsikova
18.09.12,09:19
...káva, guláš a teplý chlebík sa podáva...ak by niekto mal chuť, tak prosím...predstavu a poradie si určite sami...fajn poobedie vám prajem...
Ivana Š
18.09.12,09:39
kafu si dám, aj guláš, ďakujem - som tu chvíľu nebola a koľko novôt tu :eek:
aj obedujeme v novej téme, aj kávičkujeme a mlsáme v novej téme, v novej téme aj klikáme
promont maja
18.09.12,09:43
Ivana Š
18.09.12,09:51
Ak si myslíte, že len naši úradníci sú byrokrati, čo potrebujú mať všetko papierovo podložené, tak v Nórsku vyžadujú tiež kopec papiera na vybavenie jednej veci

už týždeň behám a vybavujem všelijaké potvrdenia po úradoch pre sesternicu (v Nórsku je, ma len cez skype komanduje, že ešte toto treba z toho úradu, toto z tohto úradu, a sobášny list potrebuje teraz vypísaný nový, lebo nesmie byť starší ako jeden rok.... ešteže je ten skype, prevolali by sme aj gate) všetko treba samozrejme úradne preložiť, poplatkov na úradoch a za preklady mrte veľa

ale toto je taká lepšia rodina, ktorá to odo mňa nevyžaduje len za vatikánsku cenu :)
srska
18.09.12,09:55
Ak si myslíte, že len naši úradníci sú byrokrati, čo potrebujú mať všetko papierovo podložené, tak v Nórsku vyžadujú tiež kopec papiera na vybavenie jednej veci

už týždeň behám a vybavujem všelijaké potvrdenia po úradoch pre sesternicu (v Nórsku je, ma len cez skype komanduje, že ešte toto treba z toho úradu, toto z tohto úradu, a sobášny list potrebuje teraz vypísaný nový, lebo nesmie byť starší ako jeden rok.... ešteže je ten skype, prevolali by sme aj gate) všetko treba samozrejme úradne preložiť, poplatkov na úradoch a za preklady mrte veľa

ale toto je taká lepšia rodina, ktorá to odo mňa nevyžaduje len za vatikánsku cenu :)a ty si myslíš, že cudzinci, ktorí žiadajú o prechodný pobyt v sk to majú jednoduchšie? stačí pozrieť zákon o pobyte cudzincov
hnedoočka
18.09.12,10:33
pepsi, niekedy je lepšie zahryznúť do jazyka, aj keby si si z neho odhryzla, nič vážne by sa nestalo....teraz si to fakt prehnala :(
Ivana Š
18.09.12,10:34
a ty si myslíš, že cudzinci, ktorí žiadajú o prechodný pobyt v sk to majú jednoduchšie? stačí pozrieť zákon o pobyte cudzincov

nemyslím si, a nehádam sa, že to majú jednoduchšie, len som skonštatovala, že dokladov potrebuješ v každej krajine véééľa na všetko, pomaly aj na to, že si si ... ;)
títo si nevybavujú prechodný pobyt, ten už majú, o niečo iné tam ide, ukazovala mi, koľko potvrdení má už z Nórskych úradov vybavené, čaká len na tie slovenské

(inak včera som v jednej súťažnej videla, že rimania mali daň z moču)
dúfam že som nijakého zákonodarcu neinšpirovala
hnedoočka
18.09.12,10:34
level nie je o tom , čo máš na nohách...skôr vyššie
Tweety
18.09.12,10:42
Presne na to som myslela, len aby to nevidel náš Kažimírko
Kvaka
18.09.12,11:27
Už sme po operácii, chvalabohu prebral sa, idem urobiť kuk na neho.
pepsikova
18.09.12,11:29
nemyslím si, a nehádam sa, že to majú jednoduchšie, len som skonštatovala, že dokladov potrebuješ v každej krajine véééľa na všetko, pomaly aj na to, že si si ... ;)
títo si nevybavujú prechodný pobyt, ten už majú, o niečo iné tam ide, ukazovala mi, koľko potvrdení má už z Nórskych úradov vybavené, čaká len na tie slovenské

(inak včera som v jednej súťažnej videla, že rimania mali daň z moču)
dúfam že som nijakého zákonodarcu neinšpirovala..

..len ktovie, ako to tam bolo s platením...a aké tresty boli za neplatenie...zisti:)
pepsikova
18.09.12,11:32
..kukni aj za nás....nech sa pekne zotavuje...
MarcelkaT
18.09.12,11:37
Čítala som :
Od kedy môžem flirtovať.
/Ako sa hovorí: komu čim, lačnomu furt o chĺebe, tak aj ja čítam čo mi vyhovuje.:);):---/

Napísané bolo :
Od kedy môžem faktúrovať.
buchač
18.09.12,11:38
...he .....že posral/rie sa okamžite , keď si to písmo od svojej voličky prečíta ......máš ho vidieť ...
Ivana Š
18.09.12,11:48
..

..len ktovie, ako to tam bolo s platením...a aké tresty boli za neplatenie...zisti:)

nemohli sa vyčúrať :D

http://ekonomika.sme.sk/c/5645206/desat-dani-ktore-nastastie-nemusite-platit.html
pepsikova
18.09.12,11:48
..oki..ideme s tebou..viac hláv viac vie,viac rúk viac bejzboliek-ako hovorieva moje decko..
Ivana Š
18.09.12,11:50
držím palce :)
Ivana Š
18.09.12,11:50
skoré uzdravenie
pepsikova
18.09.12,11:53
..no , aj táto nebola zlá...:ešteže nie na ľudí...potom koniec pestovaniu fazule a hrachu!...

Daň z plynatosti

Poľnohospodársky výskum na Novom Zélande má na svedomí navrhnutie dane z plynatosti. Táto daň bola navrhnutá v roku 2003, aby krajina mohla lepšie plniť záväzky Kjótskeho protokolu.
Daň mala byť zacielená na hospodárske zvieratá, ktoré vypúšťajú do ovzdušia metán, čo údajne na Novom Zélande tvorí až 50 percent skleníkových plynov. Je zbytočné dodávať, že v krajine s tak dôležitým farmárstvom sa uskutočnili protesty, pre ktoré nakoniec vláda upustila od tejto vskutku pozoruhodnej myšlienky.


Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/5645206/desat-dani-ktore-nastastie-nemusite-platit.html#ixzz26pEhozfc
trisestri
18.09.12,11:55
volakedy sa chodilo 2 roky na vojencinu a len zopar chlapcov to nevydrzalo-teraz su par dni bez mamicky a uz vyplakavaju-to uz fakt vacsina schopnej mladeze je za hranicami?
trisestri
18.09.12,11:57
vsak toho sa aj teraz chytaju vegani,vraj zvierata sposobuju väcsie znecistenie ako auta,preto cely svet ma byt vegetariansky,este ze tie brontosauri tak neprdeli
pepsikova
18.09.12,11:57
...čo tam po dani, fšak kvazimír určite pohne hlavou a zase niečo vyšpekuluje...
..ale toto sa mi páči viac!..aspoň pre spomienky..

http://zena.sme.sk/c/5732725/desat-vecernickov-po-ktorych-sa-zaspavalo-naozaj-dobre.html
srska
18.09.12,11:59
...čo tam po dani, fšak kvazimír určite pohne hlavou a zase niečo vyšpekuluje...
..ale toto sa mi páči viac!..aspoň pre spomienky..

http://zena.sme.sk/c/5732725/desat-vecernickov-po-ktorych-sa-zaspavalo-naozaj-dobre.htmlja som najradšej kukal devinu - jiránek mal aj dobré kreslené vtipy
pepsikova
18.09.12,12:00
..no dnes sa darí..nie len mne...spsráva- v názve témy, kukám, že či čítam dobre?...
pepsikova
18.09.12,12:04
ja som najradšej kukal devinu..

..ja si nepamatujem...ale moji hadi vyrástli na zbojníkovi rumpľovi a žiline...každé lietadlo letelo buď do žiliny, alebo do trnavy...a všetci zbojníci bývali v žiline...veeeľmi dlho!...
Ivana Š
18.09.12,12:07
už ma napadajú voloviny pri upratovaní, mala by som si dať pauzu

(ako napr. či rimania daň platili ako my TKO - podľa členov rodiny, alebo podľa produkcie
či sa podávali daňové priznania a mali na to tlačivá (tie by som chcela vidieť ) :)
Tweety
18.09.12,12:16
už ma napadajú voloviny pri upratovaní, mala by som si dať pauzu

(ako napr. či rimania daň platili ako my TKO - podľa členov rodiny, alebo podľa produkcie
či sa podávali daňové priznanie a mali na to tlačivá (tie by som chcela vidieť ) :)
Určite podľa produkcie, veď oni s tým močom určite obchodovali, slúžil na dobrú vec, nejako ho využívali. Veď nakoniec aj terazky sa používa napr.v kozmetike.
Kvaka
18.09.12,14:43
Tak môj muž sa má dobre, potichu mi pošepol, že si už aj prdol, takže nikomu to nepovedať... to aby tú daň v nemocniciach nezaviedli, tam sa legálne priznáva k prdom.
Tweety
18.09.12,14:44
Tak môj muž sa má dobre, potichu mi pošepol, že si už aj prdol, takže nikomu to nepovedať... to aby tú daň v nemocniciach nezaviedli, tam sa legálne priznáva k prdom.
To je super, tak nech sa drží a dane nebojí. Prioritou je zdravie. Veď sa hovorí, kto prdí, zdravie si tvrdí.
buchač
18.09.12,15:26
Tak môj muž sa má dobre, potichu mi pošepol, že si už aj prdol, takže nikomu to nepovedať... to aby tú daň v nemocniciach nezaviedli, tam sa legálne priznáva k prdom.
Kto grgá a prdí , zdravie si tvrdí ...



...a čo ???.......pečeň mu má cez bok vyvaliť ??? :rolleyes:
...šak nemusí nikomu vravieť ...keď poriadne vykonáva činnosť , hm , onô to aj cítiť ...( teda niekedy , občas aj fest )...či ???
misoft
18.09.12,15:50
a vo víne na prilepšenie Fridex :D
misoft
18.09.12,15:56
..len bude konštatovať, že ďalší problém bol odstránený....
misoft
18.09.12,16:00
...a šak to známka - že funguje!
trisestri
18.09.12,17:12
ta toto liecba v Presove prijemnejsa a efektivnejsa jak v Cechach,len nech sa o nej nedozvedia toty ,,nespravny pacienti,, bo hned bude hufna otrava-dakedy sme figlovali ze co keby sa tak liecilo palenku a ajhla uz realita.:D
misoft
18.09.12,17:30
Tak, tak - furt nadruľany a ešči na utraty štatu - ci pana - permanentna opica. :D:D:D
trisestri
18.09.12,17:36
ta uz sebe nedame ani bechera ani myslivca-ta nic nebudeme pit alkohol,budeme pit pivo
buchač
18.09.12,17:48
ta uz sebe nedame ani bechera ani myslivca-ta nic nebudeme pit alkohol,budeme pit pivo
Toto je akože správa ...." podľa doterajších informácií sa však o zavedení prohibície na území SR neuvažuje. V utorok na ministerstve zasadá medzirezortná komisia pre prijatie preventívnych opatrení...."

Tv noviny dokonca spomenuli vyhlásenie vlády , že by Slovensko prišlo o nemalé lovky .....
Vláda serie na slovač ..pokiaľ chlastajú a hlavne platia , dobré to je ...
lapejko
18.09.12,17:51
chlopi a co osve stul?!
buchač
18.09.12,17:52
Dlabať na chlast ...
Vonku je nádherne .....
Chladivá noc , krásne zvuky prírody sa z hory ozývajú ...
Na nebi som zbadal pár meteoritov padať , nuž som si teda niečo aj prial ...
No nejak mi došli aj tie želania ...:rolleyes:
wagner
18.09.12,17:56
Tak, tak - furt nadruľany a ešči na utraty štatu - ci pana - permanentna opica. :D:D:D

Česi na liečbu kupujú drahé lieky z Nórska a našim stačí na vyliečenie alkohol. SLováci sa teda nezaprú :D. A ešte im aj dochtori v nemocniciach nalievajú - každú hodinu musia piť. Keď sa to dozvedia bratia Česi,tak neviem či sa húfne nebudú utekať liečiť k nám:confused:
lapejko
18.09.12,18:14
Ja obyčajne aj teraz pijem biele víno, sedmičku s manželkou spolu... ale iné som chcel, dnes som v rádiu počul starú slovenskú klasiku a na chvíľku som sa cítil ako násťročný v maminej kuchyni...teda, to ma potešilo, možno aj Vás...
http://www.youtube.com/watch?v=boSeMzer2Fk&feature=related
lapejko
18.09.12,18:21
ale tento video zlepenec je úbohý...sorry, lepšie som nenašiel
misoft
18.09.12,18:52
Na "zlepenec" zvysoka ***** - uši si na svoje prišli!
misoft
18.09.12,18:54
No zbohom - zaše meňej chľastu pre Slovakoch.
trisestri
18.09.12,19:39
Toto je akože správa ...." podľa doterajších informácií sa však o zavedení prohibície na území SR neuvažuje. V utorok na ministerstve zasadá medzirezortná komisia pre prijatie preventívnych opatrení...."

Tv noviny dokonca spomenuli vyhlásenie vlády , že by Slovensko prišlo o nemalé lovky .....
Vláda serie na slovač ..pokiaľ chlastajú a hlavne platia , dobré to je ...
treba pozerat aktualne spravy http://www.aktuality.sk/clanok/214254/foto-zakazany-cesky-alkohol-metanol/
arizona
18.09.12,21:16
Dnes som si bola vyzdvihnut novy List vlastnictva
na novy domecek...tesim sa :-)))

Tesim sa,aj ked mam hrozu z vikendoveho stahovania. Ale dnes som stravila prijemny dnik nakupovanim noveho nabytku a doplnkov /povodny odkupili novy majitelia/ . No, ktoru babu by to netesilo??? ;):)
Mangel, kvoli pracovnej zaneprazdnenosti to nechal na mna, tak som si vzala na pomoc synatora. Par hodin este vydrzal a pomahal vyberat,ale po par hodinach to vzdal a unavene ma radsej cakal v aute... Moc ma to netesilo,lebo spolieham na jeho rady a vkus.:(

Od septembra som sa dala na dvojrocne doplnujuce studium.Myslela so, ze to bude nejaka "oddychovka"...ale davaju nam dobre zabrat nech si "titul" zasluzime :-/
Takze ma caka v najblizsich dvoch rokoch lietanie medzi skolou a pracou v zahranici...dufam, ze to zvladnem :) Kvoli praci v zahranici mi skola vysla v ustrety,ale zameskane musim dohonit vo volnom case, brrr...

Teraz, do toho stahovanie a zariadovanie noveho domceka ...neviem, kde mi hlava stoji

A tiez ma prekvapil jeden moj prispevok na Porade. Bol mysleny v dobrej viere,ale ziskal 3 neuzitocne, takze dnes oslavujem historicky prvy "schovany prispevok" na Porade. :D
http://www.porada.sk/t200851-mms-kvapky.html#post2143907
Nuz,ale nevadi, za svojim nazorom si napriek tomu stojim... ;)
pepsikova
19.09.12,04:35
Dnes som si bola vyzdvihnut novy List vlastnictva
na novy domecek...tesim sa :-)))

Tesim sa,aj ked mam hrozu z vikendoveho stahovania. Ale dnes som stravila prijemny dnik nakupovanim noveho nabytku a doplnkov /povodny odkupili novy majitelia/ . No, ktoru babu by to netesilo??? ;):)
Mangel, kvoli pracovnej zaneprazdnenosti to nechal na mna, tak som si vzala na pomoc synatora. Par hodin este vydrzal a pomahal vyberat,ale po par hodinach to vzdal a unavene ma radsej cakal v aute... Moc ma to netesilo,lebo spolieham na jeho rady a vkus.:(

Od septembra som sa dala na dvojrocne doplnujuce studium.Myslela so, ze to bude nejaka "oddychovka"...ale davaju nam dobre zabrat nech si "titul" zasluzime :-/
Takze ma caka v najblizsich dvoch rokoch lietanie medzi skolou a pracou v zahranici...dufam, ze to zvladnem :) Kvoli praci v zahranici mi skola vysla v ustrety,ale zameskane musim dohonit vo volnom case, brrr...

Teraz, do toho stahovanie a zariadovanie noveho domceka ...neviem, kde mi hlava stoji

A tiez ma prekvapil jeden moj prispevok na Porade. Bol mysleny v dobrej viere,ale ziskal 3 neuzitocne, takze dnes oslavujem historicky prvy "schovany prispevok" na Porade. :D
http://www.porada.sk/t200851-mms-kvapky.html#post2143907
Nuz,ale nevadi, za svojim nazorom si napriek tomu stojim... ;)..

..no ešteže si to tu vysvetlila!..som nejako postrádala tvoju prítomnosť tu, ale už som v obraze!...si šikulka, školu zvládneš, neboj nyšť,a dva roky ubehnú ako voda a ten titul si zaslúžiš!..fšak keby čosik, pomôžeme!...
..čo sa týka chalupečky, že waaaw!...to len chválim!..ak už budeš mať všetko krásne,dáš nejaké fotečky?..
..a z decka si nič nerob,to je už také plemeno, všetko len chvíľu!..
(a na neužitočné sa môžeš akurát tak vysraldinkovať...čo ťa po tom!..kto nechce, nech nečíta!...

...krásny deň ti prajem,vitaj v klube študentov...

(som si spomenula, kedysi, keď som ja začínala so štúdiom, urobila som aj tému, aj sa tam čosik popísalo a už any neviem, kde je zabudnutá)
pepsikova
19.09.12,04:38
...dobré ránko vám a fajn deň dnes...kafa letí, čajík hneď vedľa nej a k tomu si už niečo dajte!..pokiaľ prídem s rožkami...
pepsikova
19.09.12,05:08
...dnes som našla aj toto na mojom fb..tak dám aj sem, hádam-viac ľudí, viac vidí...
buchač
19.09.12,05:23
A tiez ma prekvapil jeden moj prispevok na Porade. Bol mysleny v dobrej viere,ale ziskal 3 neuzitocne, takze dnes oslavujem historicky prvy "schovany prispevok" na Porade. :D
http://www.porada.sk/t200851-mms-kvapky.html#post2143907
Nuz,ale nevadi, za svojim nazorom si napriek tomu stojim... ;)

....mňa tiež ...a aj tiež ( názory )....


eva.toth
MMS1 + MMS2 a DMSO, týmto spojením sa dosiahli výborné výsledky v liečbe rakoviny.

...že aká ( a fest tvrdý výraz použijem ) chujovina ...potiažmo pičovina ...

vlado 33 1 Day Ago #21146
Bol si drogy, veď nám povyprávaj nám chorým ako to bolo.


.Raz sa mi stalo že som sa v horúčave napil studenej vody a cítil som že už to na mňa lezie vybral som dávku ráno večer a zas ráno po 5 kvapieka bolo po probléme.
...ej vladík ......na základe Tvojích " problémov " by som povedal , že namiesto nejakých kvapiek by sa hodilo skôr nejaké to otužovanie ...


...kua , človek ráno vstane ...že kávu si dávam ( od pepsi nechcem ...Vieroč robí lepšiu :--- ) a hneď sa napruží ...

ALE TOTO ma vzpružilo , beriem sekeru a štilku a idem na drevo ...


http://www.youtube.com/watch?v=_S05x_MwnY8&feature=related
Mila123
19.09.12,05:28
Tweety
19.09.12,05:29
do hája, robí jedno dieťa za druhým......http://www.topky.sk/cl/100313/1324683/Z-Kollara-uz-sedemnasobny-tatko--Heringhova-mu-porodila-maleho-Boriska-
Mila, nečerti sa, keď na to má, nech im má aj desať, len horšie, že každému dopraje vlastnú matku.
Rozalka
19.09.12,05:40
Zita5
19.09.12,05:44
do hája, robí jedno dieťa za druhým......http://www.topky.sk/cl/100313/1324683/Z-Kollara-uz-sedemnasobny-tatko--Heringhova-mu-porodila-maleho-Boriska-

Už by mu mali dať mašlu :D
Zita5
19.09.12,05:44
Rozalka mňa už včera, keď som to videla v TV .
BXLmiami
19.09.12,05:46
Každé biele dieťa dobré.Nie som rasista,ale mrzí ma,že biela rasa končí.Čo už,evolúcia pokračuje či sa nám páči,alebo nie.
evuš
19.09.12,05:47
Už by mu mali dať mašlu :D

..a nie na krk..:D:D;)
evuš
19.09.12,05:48
Každé biele dieťa dobré.Nie som rasista,ale mrzí ma,že biela rasa končí.Čo už,evolúcia pokračuje či sa nám páči,alebo nie.

...:eek::confused:...
Tweety
19.09.12,05:51
Neskutočné, a ešte tá drzosť, brali prídavky,
pepsikova
19.09.12,05:56
Každé biele dieťa dobré.Nie som rasista,ale mrzí ma,že biela rasa končí.Čo už,evolúcia pokračuje či sa nám páči,alebo nie...

..fuha!..najprv som bola dosť prekvapená, ale potom, keď ma hlava nútila rozmýšlať, vlastne máš pravdu!...len dúfam, že evolúcia nás neprevalcuje...lebo, aká mater, taká mater, cigánčatá sa veru nemusia báť, že ich mater šupne od dvoch rokov do školky a pojde zarábať...však dostanú od štátu!..to si máloktorá biela mater môže dovoliť a tak veru porozmýšla, či to dieťa chce, alebo nie...cigáni sa štátu neboja, berú, čo sa dá a kde sa dá- ak nedostanú, tak štát je rasista!..majú čas deti robiť, aj rodiť zadarmo!..a ani o tom nevedia, pomáhajú štátu plniť kontingent...
Tweety
19.09.12,05:57
..a nie na krk..:D:D;)
Na krku už nosí.:)
Tweety
19.09.12,05:59
Už by mu mali dať mašlu :D
Zituš a to prečo? Veď je zabezpečený aj deti aj ich deti budú, tak nech len robí, možno do desiatky, alebo jedenástky by stačilo.
arizona
19.09.12,06:06
Ale nie, Pepsi, ja uz som na neuzitocne "natrenovana" od Indeeda, uz som davno splachovacia, chi,chi...vid napr.prispevok vyssie, ako malo niekomu staci k radosti :-D
BXLmiami
19.09.12,06:25
..

..fuha!..najprv som bola dosť prekvapená, ale potom, keď ma hlava nútila rozmýšlať, vlastne máš pravdu!...len dúfam, že evolúcia nás neprevalcuje...lebo, aká mater, taká mater, cigánčatá sa veru nemusia báť, že ich mater šupne od dvoch rokov do školky a pojde zarábať...však dostanú od štátu!..to si máloktorá biela mater môže dovoliť a tak veru porozmýšla, či to dieťa chce, alebo nie...cigáni sa štátu neboja, berú, čo sa dá a kde sa dá- ak nedostanú, tak štát je rasista!..majú čas deti robiť, aj rodiť zadarmo!..a ani o tom nevedia, pomáhajú štátu plniť kontingent...
To nie len my a cigáni,to je celosvetovo,príroda zjavne vyhodnotila,že biela rasa nie je tá ktorej patrí buducnosť,buducnosť maju miešanci.Pozri sa čo sa deje,krásne a schopné slovanské dievčence odchádzajú a sú priťahované dominantnými a fyzicky zdatnými tmavými chlapmi.Evolúcia.
buchač
19.09.12,06:26
Každé biele dieťa dobré.Nie som rasista,ale mrzí ma,že biela rasa končí.Čo už,evolúcia pokračuje či sa nám páči,alebo nie.
...he ..............hoja , hoja ........paranoja moja .....

Boli tu nie raz pindy voči mojím názorom a vzťahom ku zbraniam ........
Kaliňák špekuluje , toť nedávno , nad treťou zbraňovou amnestiou ...... http://www.sme.sk/c/6522182/kalinak-nevylucil-tretiu-vlnu-zbranovej-amnestie.html

Po každém masakru chtějí sebrat zbraně těm, kdo to neudělali. Jsem si zatraceně jistý, že bych nechtěl žít ve společnosti, kde by zbraně směla mít jen policie a armáda.
William S. Burroughs - spisovatel

...len debil v dnešnej dobe vráti zbraň , ktorú ešte nemec alebo rus používal ...
...tie modernejšie ani nespomínam ...
...evolúcia hore - evolúcia dole .......radšej dám dole nejakého člena z tej novodobej evolúcie , ako by na moje ( niekomu blízkemu ) šáhol ...
...aj v JAR si vedeli urobiť poriadky , len sa tam do toho primiešali iné organizácie ...
...o USA sa nehodno ani zmieňovať ...tie si nedajú od nikoho do tej ich " demokracie " zasahovať a múdrosti vnášať ...dokonca aj ústavou to majú garantované ...
[/QUOTE] Svobodní lidé by nejen měli být ozbrojeni a disciplinovaní, ale měli by mít dostatek zbraní a munice, aby uhájili svou nezávislost před kýmkoliv, kdo by je chtěl utlačovat - včetně jejich vlastní vlády.
George Washington[/QUOTE]

V tejto súvislosti sa skúste zamyslieť ...

http://www.porada.sk/entry.php?b=498
BXLmiami
19.09.12,06:34
USA majú svojich latino na juhu,černochov všade a na východe aziatov.Dole jednoznačne prevláda španielčina a belosi sa držia len tak tak.
srska
19.09.12,06:54
bettylou
19.09.12,07:06
abo s ryľom po k.k.te
pepsikova
19.09.12,07:15
To nie len my a cigáni,to je celosvetovo,príroda zjavne vyhodnotila,že biela rasa nie je tá ktorej patrí buducnosť,buducnosť maju miešanci.Pozri sa čo sa deje,krásne a schopné slovanské dievčence odchádzajú a sú priťahované dominantnými a fyzicky zdatnými tmavými chlapmi.Evolúcia...

..no a toto je to, čo ja neriešim, to je svet a tam si musí upratať každý sám...evolúcia, alebo migrácia obyvateľstva,peniaze, cesta za prácou a -dôvodov je dosť,aby sa miešali farby pleti...mňa zaujíma, čo sa tu deje,to sa ma dotýka bytostne...na evolúciu môžeme iba zvaliť problémy...
pepsikova
19.09.12,07:19
pre smädných pred monitorom:

http://www.stormware.sk/pitny-rezim-POHODA/

http://www.stormware.sk/pitny-rezim-POHODA/popis.aspx..

..ďakujem!.:D.môj počítač ma už upozorňuje, že som tu dlhšie ako dve hodiny- s pravidelnosťou 4x za 24 hodín sa mu chce papuľovať do mňa...no ale aby mi pripomínal, kedy sa mám napiť- ti poviem, musel by mi predsunúť pod hupusu čosik dobré a hlavne domáce...lebo , čo jááá viem, či nemá v ponuke čosik zahraničné!..http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12035.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=12035)
Tweety
19.09.12,07:25
pepsikova
19.09.12,07:45
..no a táto mátoha už fakt nemá čím zaujať!..asi ňou budem strašiť vnúčatá...(keď nebudeš papkať mrkvičku, budeš vyzerať ako mázička- alebo nejako podobne..


http://www.topky.sk/cl/100313/1324473/Mazikovej-desiva-drama--Lupezny-prepad-a-plno-krvi-
trisestri
19.09.12,07:50
Hlavná vec, že boli in na FB, krkavci.
http://www.topky.sk/cl/100370/1324651/Dokaz-morbidnosti-krkavcich-rodicov--Saska--3--cely-zivot-trpela-pri-mrtvej-sestricke---5--Lucke-

vsak to uplne zvratene a morbidne-inak oni su z tym FB prikladom toho ako americky psychologovia a nasi personalisti trepali bludy ze kto nie je na FB je cudny, neadabilny, nedostatocne socializovany atd.
pepsikova
19.09.12,08:00
..ja už fakt nemôžem čítať noviny!..vytáčajú ma takéto drísty,pustené do luftu bez rozmýšlania, bez uvedomenia si následkov svojich slov!..banda hlupákov a nenažrancov v našom parlamente si iste mädlila rúčky, aké múdro zas pozvali, aby národ presvedčili o tom, ako sa snažia dať ľuďom prácu...ha*zlík nevie o tom,že vytvorené pracovné miesta sú často neodmenené pravidelným príjmom, že agresor, v podobe zahraničného zamestnávateľa zbalí švestky a ľudia utrú hubu?..já by som zabíjala!...tláchať - to je jediné, čo títo vedia..ale za tie jeho prachy by som to dokázala aj presvedčivejšie..

http://www.aktuality.sk/clanok/214233/za-solidaritu-nam-zaplatia/
srska
19.09.12,08:06
..ja už fakt nemôžem čítať noviny!..vytáčajú ma takéto drísty,pustené do luftu bez rozmýšlania, bez uvedomenia si následkov svojich slov!..banda hlupákov a nenažrancov v našom parlamente si iste mädlila rúčky, aké múdro zas pozvali, aby národ presvedčili o tom, ako sa snažia dať ľuďom prácu...ha*zlík nevie o tom,že vytvorené pracovné miesta sú často neodmenené pravidelným príjmom, že agresor, v podobe zahraničného zamestnávateľa zbalí švestky a ľudia utrú hubu?..já by som zabíjala!...tláchať - to je jediné, čo títo vedia..ale za tie jeho prachy by som to dokázala aj presvedčivejšie..

http://www.aktuality.sk/clanok/214233/za-solidaritu-nam-zaplatia/hneď mal napr. hlina na schulza apelovať, že my si solidaritu bruselu predstavujeme tak, že nám pustia love na zvýšenie dôchodkov o 100 evri od 01.01.2013
trisestri
19.09.12,08:07
..ja už fakt nemôžem čítať noviny!..vytáčajú ma takéto drísty,pustené do luftu bez rozmýšlania, bez uvedomenia si následkov svojich slov!..banda hlupákov a nenažrancov v našom parlamente si iste mädlila rúčky, aké múdro zas pozvali, aby národ presvedčili o tom, ako sa snažia dať ľuďom prácu...ha*zlík nevie o tom,že vytvorené pracovné miesta sú často neodmenené pravidelným príjmom, že agresor, v podobe zahraničného zamestnávateľa zbalí švestky a ľudia utrú hubu?..já by som zabíjala!...tláchať - to je jediné, čo títo vedia..ale za tie jeho prachy by som to dokázala aj presvedčivejšie..

http://www.aktuality.sk/clanok/214233/za-solidaritu-nam-zaplatia/

vcera som cital tu blbinu co vypotil bulvar,ale ten nas kupeny-keby neboli tak napisu ze za solidaritu priplatia tunelarom,podvodnikom,zlodejom a inej zberbe a ludia za europske peniaze budu radi ak uvidia mizerne vyplaty a budeme radi ak sa nieco ujde na uzitocne projekty ako oprava a modernizacia skol,nemocnic,infrastrukturu a podobne,lebo pre objektivitu treba uznat ze cast penazi isla aj do takych projektov-ale keby sme odcitali nas vklad,rozhajdakane peniaze,nase rozne prispevky tak v cistom sme mozno aj stratovy.
Kvaka
19.09.12,08:31
Slovensko má preto nárok na príjem solidarity z iných krajín, pretože takto solidárna krajina má nárok prijímať solidaritu. Tak táto veta je "úžasná".
Kvaka
19.09.12,08:32
Alebo táto: Je mi jasné, že tu žijú ľudia s podstatne menšími dôchodkami ako ľudia v krajinách, s ktorými Slovensko vyjadrilo solidaritu.
Kvaka
19.09.12,08:33
Si vtipný.
MarcelkaT
19.09.12,09:24
Tweety
19.09.12,09:26
nedá sa mi
Mila123
19.09.12,09:39
MarcelkaT
19.09.12,09:50
Chytrejší mládenci, pokúste sa to otvoriť.
MarcelkaT
19.09.12,09:50
Stanko, Buchač, Misoft,...... otvorte to.....
Mila123
19.09.12,09:52
srska
19.09.12,09:54
Kvaka
19.09.12,10:00
trisestri
19.09.12,10:04
este ma napadlo ze takou metodou ako lieca kontaminaciu zavadnym alkoholom,tak by mohli liecit aj alkoholizmus,kazdu hodinu po deci tvrdeho alkoholu po urcitu dobu,mozno by to bola efektivnejsia metoda protialkoholickej liecby ako tie ktore tera pouzivaju.:)
Mila123
19.09.12,10:05
aj dcéra bola, bude to na Markíze i TA3....
Mila123
19.09.12,10:05
srska
19.09.12,10:19
Juraja Slezáčka v erotickej scéne si neviem predstaviť......

http://www.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/herec-juraj-slezacek-kritizuje-reality-sou-je-7-cenova-skupina.htmltok co? tak nic? tak slez!
Stanislav 1975
19.09.12,10:29
Majka, Marcelka vravela že mládenci- ty mládenec? :-)
Stanislav 1975
19.09.12,10:30
ale ani mne to neyde :-)))
misoft
19.09.12,11:07
A hele - fungl new owner family house - congratulation. A na neužitočné, ktoré svieti vedľa - pche, kašľať.
misoft
19.09.12,11:11
Nič nového - len sa čiarky na úradoch robili.
misoft
19.09.12,11:12
Miesto Klapzubovej - bude Kollarova jedenástka! Ale nie pivo!
misoft
19.09.12,11:21
A čo? Nič tam nevidím.
misoft
19.09.12,11:32
Toto vyzerá na "odhodený" súbor na serveri
misoft
19.09.12,12:19
Konečne u nás trochu prší - aspoň nám to tu zvlaží. Vody málo!
asedma
19.09.12,12:50
tictac7
19.09.12,12:56
ach jaaaj, čo som to zase vykonala:mad: - zmenila som si profil a neviem sa pozrieť do odkazov. Dnes mi stále vypisuje, že mám neprečítaný odkaz v profile a ja nič nevidím :mee:
Mila123
19.09.12,13:01
každá fľaša alkoholu bude mať v ČR "rodný list"......

aj u nás sa to chystá......
pepsikova
19.09.12,13:21
každá fľaša alkoholu bude mať v ČR "rodný list"......

aj u nás sa to chystá........

..no já teda neviem, ale nemala by mať každá flaša prelepený kolok na závite?..však kedysi v nedávnej dobe sa to certifikovalo kolkom, že alkohol je pravý a od certif. výrobcu....alebo mám zlé info?..
pepsikova
19.09.12,13:22
..posielam výživku z jabĺčok s piškotkami a dolče k tomu...to na olovrant....a pohodu prajem...
misoft
19.09.12,13:26
no já teda neviem, ale nemala by mať každá flaša prelepený kolok na závite?...no šak aj majú - niekedy falošné na nerozoznanie od pravých - ale to už nie sú "kolky", ale "metylkolky" :D. Ale "!bratia" Česi uvažujú nad špecištupľom - von vytečie, dnu nenaleješ (kua - šak raz to tu už bolo - v baleniach pre bary a reštaurácie bol špeciálny uzáver).
asedma
19.09.12,13:27
..posielam výživku z jabĺčok s piškotkami a dolče k tomu...to na olovrant....a pohodu prajem...

..pridam k pohode fajn muzicku..
http://www.youtube.com/watch?v=L31tG5yqkNc&feature=related
pepsikova
19.09.12,15:05
Pani učiteľka sa pýta žiakov:
-Keď vyjde auto z bodu A rýchlosťou 160 km/h a druhé auto z bodu B rýchlosťou 200 km/h, kde sa stretnú?
Jožko sa prihlási a hovorí:
-Na dopravnom inšpektoráte...
bettylou
19.09.12,15:19
staré zlaté demižóny
Mila123
19.09.12,15:19
pepsi, ani jedného psa nevidno.......:D
wagner
19.09.12,15:23
[QUOTE=pepsikova;2145306]...a toto je prosím, od mojej kamky...dúfam, že to bude vidno!..

Tak ja také krížiky neotvorím, v akom programe je to?
wagner
19.09.12,15:25
Na Slovensku sa metyl nevyrába, to iba chodia cisterny po EU a predávajú ho. Naše pálenice sú stavané na pálenie ovocia.
wagner
19.09.12,15:26
Popros moderátora