pavol54
25.09.12,11:38
všade nás šklbú - a sudcom pridajú zo zákona +230 evri To preto aby sa mohli bez starostí venovať svojmu koníčku "ako ošklbať v spore tých čo nedajú províziu"
pepsikova
25.09.12,09:58
20.09.12 Zahlasujte na FB za kocura-diabetika Semiho :-D
21:05 nika.sum (http://www.porada.sk/member.php?u=8649)
http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.png
Poraďák
Členom od: 10.07.05
Miesto: BA-Petržalka
Príspevky: 3,599
pochváliť (http://www.porada.sk/t201099-zahlasujte-na-fb-za-kocura-diabetika-semiho-d.html)
Viem, ze je tu toho uz dost, ale predsa skusim aj ja. Prosim ak mate cas a ste na Facebooku zahlasujte za mojho kocura-diabetika,moze vyhrat krmivo. Aj ked sme sa dost neskoro spamatali, ale clovek nikdy nevie. Foto mam sice len z mobilu nic moc. Hlasovat sa da raz za den.
Dakujeeeem

link:
http://www.facebook.com/royal.canin....78628858938321 (http://www.facebook.com/royal.canin.slovakia?sk=app_178628858938321)


...posúvam...furt máme málo klikov...
srska
25.09.12,10:00
To preto aby sa mohli bez starostí venovať svojmu koníčku "ako ošklbať v spore tých čo nedajú províziu"neboj sa pali - časom vykypí a pôjdu holí, bosí, otrhaní
bettylou
25.09.12,10:23
fix
trisestri
25.09.12,11:23
no super 2 krat vytopeny za posledne 3 roky,este ze sme malovali pred 3 mesiacmi.do pi.. aj zo susedovou hadickou.
pepsikova
25.09.12,11:43
no super 2 krat vytopeny za posledne 3 roky,este ze sme malovali pred 3 mesiacmi.do pi.. aj zo susedovou hadickou...

..no ak je to dobrý sused, mal by za svoju hadicu niesť následky..minimálne poskytnúť materiál na premalovanie...poistený nie si, všakže?..
trisestri
25.09.12,12:04
..

..no ak je to dobrý sused, mal by za svoju hadicu niesť následky..minimálne poskytnúť materiál na premalovanie...poistený nie si, všakže?..

vsak sa chce dohodnut,ale to nebola jeho chyba/nechcem jeho osobne zatazovat,lebo on utrpel nepomerne vacsie skody/,len neviem ci na to ma poistku bytove druzstvo-poistku mam ,zatial som ju neskumal ake poistne krytie zahrna,cakam co sused, mal pozriet ci ma krytie za neumyselne sposobenu skodu v svojej poistke, najhorsie su na tom koberce,neviem ci sa vysusia. /malovka snad obschne a neopada/
promont maja
25.09.12,12:28
srska
25.09.12,12:51
pavol54
25.09.12,12:56
je to svinstvo ked takym sudcom nehorazne zvysuju platy-teraz to nie je protiustavne, lebo stat ma deficit v rozpocte,aha to nie su zdravotne sestry,takze ich kamosi z Generalnej prokuraturi to nenapadnu na Ustavnom sude.
psy sa nežerú
pepsikova
25.09.12,13:10
pepsikova
25.09.12,13:11
..neveril by si, ale jedna pražská reštika má na fb výkup psov...na čo asi?..
pavol54
25.09.12,14:34
vysvetlenie pre teba: pes psa nezožerie len pohryzie
srska
25.09.12,14:37
to jsou asi žluťáskové
trisestri
25.09.12,16:46
Markiza a Kveta Horvatova klesli u mna na dno-prejst vtipkovanim to ked jeden ucastnik reality sou napluje inym do jedla,ocura im bielizen-oni myslia ze su nad vecou a nad ucasnikmi reality sou a neuvedomuju si ze je to hlavne ich vizitka,ked to prezentuju, toleruju a bagatelizuju a ked s takych ludi vyrabaju ,,celebrity,,. /byvaly drogovy diler,gogo tanecnica,byvala prostitutka,zadlzena a skrachovana ucitelka/
Paula
25.09.12,17:42
Sledujem, že poniektorí z nedostatku inej činnosti také čudá aj sledujete. Máte prehľad :cool:
wagner
25.09.12,17:50
Zimama
25.09.12,17:50
...keď človek príde o ďalšie ilúzie po 30 rokoch praxe v školstve, to asi skôr vypovedá niečo o ňom, či...? :--- :D

Vedela som dávno, že v školstve je bordel, ale že až taký... :eek: A že si ho robia niektorí učitelia aj sami, to som tiež vedela, ale počuť to na vlastné uši od troch mladých učiteliek, s ktorými som si dnes výborne podebatovala, to je predsa len iné... (Najlepšia pani učiteľka je tá, ktorá dovolí deťom cez hodinu sa hrať s mobilom...:rolleyes:)

Dokelu - prečo sa školy tak trasú o peniaze za každú upísanú dušu, namiesto toho, aby rodičom povedali: "Buď sa bude vaše dieťa riadne učiť a riadne dodržiavať školský poriadok v našej škole, alebo nech sa páči, preložte si ho na inú školu, kde vám to budú tolerovať."
Keby sa toto dodržiavalo, som presvedčená, že škola by síce prišla o pár (nespratných) žiakov, ale v dlhodobom výhľade by si upevnila status, dobré meno a žiakov-záujemcov by musela odháňať. :---
Ale nie - klesli sme už tak hlboko, že napríklad za elektrikára v pohode vyštuduje žiak s problémami v pravo-ľavej orientácii, lebo to by bola diskriminácia, nie?, ale čo to bude, keď mi takýto elektrikár príde niečo namontovať alebo opraviť a pravý drôtik pripojí tam, kde mal byť ľavý, to už nikoho netrápi... :cool:

Som taká znechutená...!!!!! Ale na druhej strane si hovorím - vďakabohu aj za tieto tri panie učiteľky:), a určite aj na iných školách sú 3-4 také, len keby sa dokázali spojiť a robiť veci inak (čo, bohužiaľ, neraz zahŕňa aj "boj" proti vedeniu svojej vlastnej školy...). Lebo som im aj povedala - dievčatá, ak o tom nebudete zo strachu o svoje miesto verejne hovoriť, potom ani nemáte právo sa verejne sťažovať na status školstva a učiteľa v spoločnosti...
pepsikova
25.09.12,18:02
...to až teraz u teba klesli tak hlboko?..u mňa už dobre dávno..nepozerám už dosť dlho...hnus..
pepsikova
25.09.12,18:06
...že "pepsička"...to kedy som dosiahla tento level,..fuha!..aj s pepsinou som bola spokojná..
pepsikova
25.09.12,18:09
..nevrav, že si taký biedny, že sa potrebuješ nachamtať na úkor chudákov...neverím..ten účet platí pre psíkov a ľudí, ktorí sa podelia s tým, čo majú..asi tak..
pavol54
25.09.12,18:28
...keď človek príde o ďalšie ilúzie po 30 rokoch praxe v školstve, to asi skôr vypovedá niečo o ňom, či...? :--- :D

Vedela som dávno, že v školstve je bordel, ale že až taký... :eek: A že si ho robia niektorí učitelia aj sami, to som tiež vedela, ale počuť to na vlastné uši od troch mladých učiteliek, s ktorými som si dnes výborne podebatovala, to je predsa len iné... (Najlepšia pani učiteľka je tá, ktorá dovolí deťom cez hodinu sa hrať s mobilom...:rolleyes:)

Dokelu - prečo sa školy tak trasú o peniaze za každú upísanú dušu, namiesto toho, aby rodičom povedali: "Buď sa bude vaše dieťa riadne učiť a riadne dodržiavať školský poriadok v našej škole, alebo nech sa páči, preložte si ho na inú školu, kde vám to budú tolerovať."
Keby sa toto dodržiavalo, som presvedčená, že škola by síce prišla o pár (nespratných) žiakov, ale v dlhodobom výhľade by si upevnila status, dobré meno a žiakov-záujemcov by musela odháňať. :---
Ale nie - klesli sme už tak hlboko, že napríklad za elektrikára v pohode vyštuduje žiak s problémami v pravo-ľavej orientácii, lebo to by bola diskriminácia, nie?, ale čo to bude, keď mi takýto elektrikár príde niečo namontovať alebo opraviť a pravý drôtik pripojí tam, kde mal byť ľavý, to už nikoho netrápi... :cool:

Som taká znechutená...!!!!! Ale na druhej strane si hovorím - vďakabohu aj za tieto tri panie učiteľky:), a určite aj na iných školách sú 3-4 také, len keby sa dokázali spojiť a robiť veci inak (čo, bohužiaľ, neraz zahŕňa aj "boj" proti vedeniu svojej vlastnej školy...). Lebo som im aj povedala - dievčatá, ak o tom nebudete zo strachu o svoje miesto verejne hovoriť, potom ani nemáte právo sa verejne sťažovať na status školstva a učiteľa v spoločnosti...
boj proti blbosti sa nedá zvládnuť nieto vyhrať lebo vždy bojuješ proti presilovke.
ivuliatko
25.09.12,18:54
Dokelu - prečo sa školy tak trasú o peniaze za každú upísanú dušu, namiesto toho, aby rodičom povedali: "Buď sa bude vaše dieťa riadne učiť a riadne dodržiavať školský poriadok v našej škole, alebo nech sa páči, preložte si ho na inú školu, kde vám to budú tolerovať."
Keby sa toto dodržiavalo, som presvedčená, že škola by síce prišla o pár (nespratných) žiakov, ale v dlhodobom výhľade by si upevnila status, dobré meno a žiakov-záujemcov by musela odháňať. :---

Toto síce môžeme rodičom odporúčať, ale to je asi tak všetko. Nič iné nám zákon neumožňuje. A takým rodičom je spravidla aj srdečne ukradnuté, či má ich potomok trojku alebo štvorku zo správania. Nespratných žiakov sa môžeme zbaviť iba vtedy, keď rodičia spolupracujú.
Ani do polepšovne nemôže ísť bez súhlasu rodičov, jedine ak spácha trestný čin (mali sme aj takého, čo ho policajti prišli zobrať do školy a rovno z vyučka ho odviedli do ústavu). Ak k nám chcú rodičia preradiť nejakého poriadneho grázla z inej školy, naša riaditeľka nemá právo odmietnuť prijatie, ak máme voľné miesto.
Ani do špeciálnej školy nemôže byť žiak preradený bez súhlasu rodičov, môže mať poruchy a retardácie od výmyslu sveta, ak bude rodič trvať na tom, že chce svoje dieťa začleniť do bežnej triedy, musíme mu vytvoriť podmienky (a potom vysvetli ostatným deťom, prečo má rôzne úľavy, prečo má na vysvedčení štvorku a pritom vie toho 10x menej než ten, kto prepadá... keď nesmieš ani pípnuť, aby si neporušila zákon o osobných údajoch).
wagner
25.09.12,19:07
pavol54
25.09.12,19:27
http://www.topky.sk/cl/11/1325517/Chorvatsko-je-uz-len-nase--Cesi-planuju-mat-vlastne-more- tak a k moru budeme možno raz chodiť do Čiech
zase sa narodili niekoľko duševne chorých, ešte by ich mohlo napadnúť že by tam chovali nejaké modifikované živočíchy a to už by bol vrchol
ivuliatko
25.09.12,19:38
http://www.topky.sk/cl/11/1325517/Chorvatsko-je-uz-len-nase--Cesi-planuju-mat-vlastne-more- tak a k moru budeme možno raz chodiť do Čiech

...a na vodnom skútri prifrčí Jára Cimrman :D :D :D
pepsikova
25.09.12,19:47
..iba v amerike?..u nás nie?..ten náš možno nie je milionár-ale --
misoft
25.09.12,20:23
Veru - plnená héliom nadnáša :D
misoft
25.09.12,20:30
Ty to ešte pozeráš? Bŕŕŕ - máš všetkých pokope?
misoft
25.09.12,20:33
willma
26.09.12,05:08
mrazák mrazí, chladnička svieti.... nesvieti ...... svieti...... nesvieti..... :D. A dnes ma dorazilo vraj dotazník spokojnosti s predmetného e-schopu. Ani sa mi tam nezmestí čo všetko im mienim napísať. Budem riešiť osobitným listom.
Ivana Š
26.09.12,05:51
dnes som ešte nemala kafu - aj to tak vyzerá - pozerám a čítam - že čo za reklama je to - totálny výpredaj obličiek
prizriem lepšie a to že - totálny výpredaj obliečok

a to s tým svetlom je ako s klaksónom na mojom aute, trúbi, netrúbi, trúbi, netrúbi
trikrát som bola v servise na opravu, kukali na mňa ako na blbca, lebo mne netrúbilo a im, trom servisákom aj môjmu sb klaksón fungoval
už som mala pocit, že to len mňa tá trubka ignoruje a kto potom prišiel na to, kde je chyba? Ja! trubka trúbila, keď boli svetlá vypnuté, keď boli zapnuté, klaksón nefungoval
Ivana Š
26.09.12,05:52
ten list nazvi dotazník nespokojnosti :D
pepsikova
26.09.12,05:57
..joooj, neny trúba ako trúba- to je trúba, čo sa vydarí...chapeš, nyje?..
pepsikova
26.09.12,06:02
...dobré ráno tu..posielam kaficu, trochu neskôr, ale čo už, keď ráno je hneď kopa iných povinností...ale potešilo ma hneď pri spustení, že sme dobrí!!!..psíky zo záchranného korábu dostávajú od nás peniažky, aj granulky a mliečko, to je úžasná pomoc,sme fakt dobrí...pomoc je vždy potrebná...a oni majú len ľudí, dobrých ľudí, čo pomáhajú...často len z tej trošky, čo sami majú..to je úžasné,to sú u mňa celebrity!!...

..no asi tak na ráno ja...
srska
26.09.12,06:23
n95 na jet:
wolfstahl - 1,479
hainburg - 1,484
pepsikova
26.09.12,07:09
...výraz "treba šetriť", ktorý počujem z každej strany, ma už pekne na*iera!!...šetrná ja osoba, ráno sa obliekam v mojom šatníku, nezažnem, načo, však z chodby ide denné svetlo!!..už druhý krát idem von so šarkanom a ešte šťastie, že som nikoho nestretla!..any taký kanál by som nenašla, kam by som sa prepadla od hanby!!...ráno som si obliekla naruby tepláčky!..ale -vraj to nosí šťastie!!..tak idem sa postaviť do radu a som na to šťastie zvedavá!...
hnedoočka
26.09.12,07:20
júj, ale ma nas.rkalo pred obedom. To z akej krajiny sú tieto poznatky? a či len čierni majú problém zohnať prácu i navariť? a kde videla róma so snehobielou košelou? pfuj!

http://aktualne.atlas.sk/aj-romske-zeny-chcu-vystupit-z-tiena-ich-potencial-ostava-nevyuzity/slovensko/spolocnost/

idem ja po užitočnejšej práci...asi pôjdem prať do potoka :rolleyes:
pepsikova
26.09.12,07:27
júj, ale ma nas.rkalo pred obedom. To z akej krajiny sú tieto poznatky? a či len čierni majú problém zohnať prácu i navariť? a kde videla róma so snehobielou košelou? pfuj!

http://aktualne.atlas.sk/aj-romske-zeny-chcu-vystupit-z-tiena-ich-potencial-ostava-nevyuzity/slovensko/spolocnost/

idem ja po užitočnejšej práci...asi pôjdem prať do potoka :rolleyes:..

..nejeduj sa!..tuším si nepočúvala v nedeľu O5minút 12..šmatlovič s kaliňákom sypali síru na nich a taký cápko v telefonickom vstupe len, vraj, neny sú všetci rovnakí, ale my, biela zberba, ich do jedného vreca sáčeme!..som kurňa musela vypnúť telku...(lebo 500€predsa nerozbijem pre háve)d!..a neny som rasista..to ku*va ešte nikto z nich nepochopil, že možnosti máme všetci rovnaké?!!...
pavol54
26.09.12,07:48
dnes som ešte nemala kafu - aj to tak vyzerá - pozerám a čítam - že čo za reklama je to - totálny výpredaj obličiek
prizriem lepšie a to že - totálny výpredaj obliečok

a to s tým svetlom je ako s klaksónom na mojom aute, trúbi, netrúbi, trúbi, netrúbi
trikrát som bola v servise na opravu, kukali na mňa ako na blbca, lebo mne netrúbilo a im, trom servisákom aj môjmu sb klaksón fungoval
už som mala pocit, že to len mňa tá trubka ignoruje a kto potom prišiel na to, kde je chyba? Ja! trubka trúbila, keď boli svetlá vypnuté, keď boli zapnuté, klaksón nefungoval
klaksón keď netrúbi tak sa nič nedeje ale keď zistíš že v 100-ke ti nejdú stierače a autobus proti tebe koľko sa prejde úplne naslepo pri takej rýchlosti a sviňa sudkyňa to nebrala ako vážnu závadu jednu z tridsiatich.
pavol54
26.09.12,07:50
...výraz "treba šetriť", ktorý počujem z každej strany, ma už pekne na*iera!!...šetrná ja osoba, ráno sa obliekam v mojom šatníku, nezažnem, načo, však z chodby ide denné svetlo!!..už druhý krát idem von so šarkanom a ešte šťastie, že som nikoho nestretla!..any taký kanál by som nenašla, kam by som sa prepadla od hanby!!...ráno som si obliekla naruby tepláčky!..ale -vraj to nosí šťastie!!..tak idem sa postaviť do radu a som na to šťastie zvedavá!... to nie tepláky ale nohavičky sa vraj majú nosiť naruby, ale nie predok na zadok
MarcelkaT
26.09.12,08:29
Nohavičky na ruby nosiť, aby Ti nebolo z oči.
pepsikova
26.09.12,08:48
to nie tepláky ale nohavičky sa vraj majú nosiť naruby, ale nie predok na zadok..

..jáááj, nohavičky naruby nosím už asi 12 rokov a to šťastie nyje a nyje ku mne!...a predok na zadok by sa mi nezmestil,tak tupo by som sa hádam neobliekla!..ale viemja, čo ešte v rámci šetrenia na seba nalepím?. http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/confused/smileys-confused-731584.gif
.no..
pavol54
26.09.12,08:59
..

..jáááj, nohavičky naruby nosím už asi 12 rokov a to šťastie nyje a nyje ku mne!...a predok na zadok by sa mi nezmestil,tak tupo by som sa hádam neobliekla!..ale viemja, čo ešte v rámci šetrenia na seba nalepím?. http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/confused/smileys-confused-731584.gif
.no..
pri tangáčoch by to bolo aj dosť ostré
Ivana Š
26.09.12,09:18
u mňa oskar pleští odušu - ako dobre, teším sa ja som taká teplomilná
ponúkam čajík - Summer Mistral - Karol a jeho Klára v lete (mango a liči)
srska
26.09.12,09:26
júj, ale ma nas.rkalo pred obedom. To z akej krajiny sú tieto poznatky? a či len čierni majú problém zohnať prácu i navariť? a kde videla róma so snehobielou košelou? pfuj!

http://aktualne.atlas.sk/aj-romske-zeny-chcu-vystupit-z-tiena-ich-potencial-ostava-nevyuzity/slovensko/spolocnost/

idem ja po užitočnejšej práci...asi pôjdem prať do potoka :rolleyes:ich potenciál je využitý až, až:D
Tweety
26.09.12,09:53
Žabinka
26.09.12,10:07
Ja ani radšej nejdem písať čo ma rozčúlilo, lebo dnes ma snáď rozčúlilo všetko.. Dozvedela som sa, že okrem zvýšenia kadejakých poplatkov od októbra, bude celkovo "jednoduchšie" prihlásiť dovezené vozidlo. Bola ustanovená lehota dodania osvedčenia o evidencii úradom pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie - v urýchlenom konaní do 10 pracovných dní za zvýšený poplatok 306€, po 10 prac. dňoch ostáva poplatok 106€. Doteraz mi to robili do dvoch dní za 106€. Ďalej už nie je možné prihlásiť vozidlo na polícii v inom okrese ako bolo schválené na ObÚ na základe notársky overenej kúpnej zmluvy, ale ho musí prihlásiť ten, na koho bolo vozidlo schvaľované, musí sa odhlásiť a následne si ho prihlási kupujúci -ďalšie euráčiky do štátnej kasy. Ide ma šľak trafiť, som zhnusená, a ďalej nejdem písať, lebo by som to musela celé vybodkovať...
Rozalka
26.09.12,10:32
...výraz "treba šetriť", ktorý počujem z každej strany, ma už pekne na*iera!!...šetrná ja osoba, ráno sa obliekam v mojom šatníku, nezažnem, načo, však z chodby ide denné svetlo!!..už druhý krát idem von so šarkanom a ešte šťastie, že som nikoho nestretla!..any taký kanál by som nenašla, kam by som sa prepadla od hanby!!...ráno som si obliekla naruby tepláčky!..ale -vraj to nosí šťastie!!..tak idem sa postaviť do radu a som na to šťastie zvedavá!...
Veru, veru, to sa tak nosí!

Dávnejšie prišla klientka, a ja, keď som videla, že má nohavice "naruby", som sa jej ponúkla, že ju nechám u mňa v kanclíku samotnú, nech sa prezlečie. Ona na mňa :eek::eek:vypleštila :eek: okále :eek:, vraj "to sa tak teraz nosí".
Ešte aj zips bol našitý zvonka!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
AlaNR
26.09.12,10:36
Veru, veru, to sa tak nosí!

Dávnejšie prišla klientka, a ja, keď som videla, že má nohavice "naruby", som sa jej ponúkla, že ju nechám u mňa v kanclíku samotnú, nech sa prezlečie. Ona na mňa :eek::eek:vypleštila :eek: okále :eek:, vraj "to sa tak teraz nosí".
Ešte aj zips bol našitý zvonka!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Mne tiež minule kolega-mechanik povedal, že tričko má naopak schválne.
Že keď si ho ufúľa, tak si ho na obed otočí, aby nešiel zafúľaný do reštiky obedovať...
Len ten je furt schovaný v servise a nie medzi ľuďámi...
evuš
26.09.12,10:55
Veru, veru, to sa tak nosí!

Dávnejšie prišla klientka, a ja, keď som videla, že má nohavice "naruby", som sa jej ponúkla, že ju nechám u mňa v kanclíku samotnú, nech sa prezlečie. Ona na mňa :eek::eek:vypleštila :eek: okále :eek:, vraj "to sa tak teraz nosí".
Ešte aj zips bol našitý zvonka!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

..:D:D sa smejeme, čo ??? Manžel minule bol v Rakúsku a kolega sa ho pýtal : "počúvaj, to takto nosíte na SK všetci" :eek: ??? ..Tričko naruby a ešte naopak :D:D
trisestri
26.09.12,11:07
sak nova moda ne,nikdy nevis co bude trendy,tak jak siltovku mal niekto naopak a stala sa z toho cool moda
trisestri
26.09.12,11:07
Zdenka175
26.09.12,11:19
Koľko platia vaše deti na ZS poplatok RZ? U nás je tento rok 14e...Sa mi dosť vidí:)
Hansa
26.09.12,11:32
Koľko platia vaše deti na ZS poplatok RZ? U nás je tento rok 14e...Sa mi dosť vidí:)

-no, môj na strednej si musel zaplatiť cvičebnicu na ruštinu a cvičebnicu na anglinu /jedna za 15,- a druhá za 16,- evri/. Som z toho PAF! A zrejme platenie ešte neskončilo.
evuš
26.09.12,11:42
Koľko platia vaše deti na ZS poplatok RZ? U nás je tento rok 14e...Sa mi dosť vidí:)

Zdenka, u nás je to odstupňované :
..ak máš jedno dieťa, platíš 9,-€
..ak 2 deti chodia na ZS tak : 9 + 5 /za to dieťa druhé/
..ak 3 deti chodia na ZS tak : 9 + 5 + 3 = 17,-€ za tri deti /môj prípad/
Kto by mal školopovinných viac :eek: platí max. 17 ...

Inak poplatok RZ - o tom rozhodujú predsa rodičia /zástupcovia rodičov/, peniaze sa využívajú /u nás - som v rodičovskej rade/ na akcie pre deti, Mikulášske balíčky, opekačky, športový deň, pomôcky - nato, načom sa zhodneme.....;)
trisestri
26.09.12,11:46
Tweety
26.09.12,12:22
Žabinka
26.09.12,12:30
-no, môj na strednej si musel zaplatiť cvičebnicu na ruštinu a cvičebnicu na anglinu /jedna za 15,- a druhá za 16,- evri/. Som z toho PAF! A zrejme platenie ešte neskončilo.
Nemčina -15€
Angličtina + prac.zošit - 30€
Poplatok RZ -20€
a čakám na ďalšie poplatky...
Mila123
26.09.12,12:38
dievčatá, dievčatá......ja mám poplatok, formou daru pre neziskovú spoločnosť za jeden semester 350, spolu 700 + cestovanie každú druhú sobotu do KE cca 6 €, na prípravný kurz na VŠ......ale rada to zaplatím, budujem budúcnosť už druhej gymnazistke........
bettylou
26.09.12,13:13
prvý deň normálne, druhý deň naruby
pepsikova
26.09.12,13:23
dievčatá, dievčatá......ja mám poplatok, formou daru pre neziskovú spoločnosť za jeden semester 350, spolu 700 + cestovanie každú druhú sobotu do KE cca 6 €, na prípravný kurz na VŠ......ale rada to zaplatím, budujem budúcnosť už druhej gymnazistke..........

..a mojej susedy dcéra, študentka druhého ročníka na VŠ-""skončím školu a idem odtiaľto do het!..nebudem v tomto štáte ani za nič!""...
..úbohý štát, ktorého mladí ľudia majú naň takýto názor...a ani sa nečudujem...
Mila123
26.09.12,13:26
..

..a mojej susedy dcéra, študentka druhého ročníka na VŠ-""skončím školu a idem odtiaľto do het!..nebudem v tomto štáte ani za nič!""...
..úbohý štát, ktorého mladí ľudia majú naň takýto názor...a ani sa nečudujem...
a kto pôjde zo Slovenska posledný, nech zahasí svetlo (vypne ho).......:D
Tweety
26.09.12,13:47
DNes som urobila dobrý skutok, prispela som na Bielu pastelku. :)
Mila123
26.09.12,13:54
DNes som urobila dobrý skutok, prispela som na Bielu pastelku. :)
aj ja,moje dieťa vyzberávalo spolu so spolužiačkou......
najvyšší príspevok bol jednej mamičky a to 5 €, ostatní tak po 2 a menej.......
dokonca oslovili aj turistov (D) a tí prispeli po 2 €......ale boli aj takí, kt. sa tvárili, že dievčence nepočuli.......
Tweety
26.09.12,13:59
aj ja,moje dieťa vyzberávalo spolu so spolužiačkou......
najvyšší príspevok bol jednej mamičky a to 5 €, ostatní tak po 2 a menej.......
dokonca oslovili aj turistov (D) a tí prispeli po 2 €......ale boli aj takí, kt. sa tvárili, že dievčence nepočuli.......
Áno, videla som na ulici, že niektorí nevideli, nepočuli, pýtala som sa chlapcov čo zbierali tí, ktorí chceli prispieť, prispeli aj centami, aj to sa cení. Ale nechápem tých ostatných. Viem, je ťažká doba, ale......
Mila123
26.09.12,14:04
Áno, videla som na ulici, že niektorí nevideli, nepočuli, pýtala som sa chlapcov čo zbierali tí, ktorí chceli prispieť, prispeli aj centami, aj to sa cení. Ale nechápem tých ostatných. Viem, je ťažká doba, ale......
určite je to aj tým, že u nás pred poštou stále ponúkajú Nota Bene...........a tiež tetušky pred Tescom , celé dni Vám strkajú pokladničku pod nos s pýtajú na onkológiu......
prejsť historickým centrom mesta bez toho, aby ste jednu nestretli sa mi hádam ani nepodarí.....mňa osobne to otravuje, pritom nie som lakomá......prispievam.......
Tweety
26.09.12,14:19
určite je to aj tým, že u nás pred poštou stále ponúkajú Nota Bene...........a tiež tetušky pred Tescom , celé dni Vám strkajú pokladničku pod nos s pýtajú na onkológiu......
prejsť historickým centrom mesta bez toho, aby ste jednu nestretli sa mi hádam ani nepodarí.....mňa osobne to otravuje, pritom nie som lakomá......prispievam.......
No to áno, ešte si zabudla na svedkov jahodových, ktorí sú tiež všade tam, kde nechceš.:o
misoft
26.09.12,14:57
.... a tretí bez :D
misoft
26.09.12,15:01
...e e - zle - posledný nech nahrnie hlinu.
misoft
26.09.12,15:03
Nota Beňáci - tí sú v pohode, nie sú dobiedzaví - tí ostatní sú ako muchy tse-tse.
misoft
26.09.12,15:03
No tí su pre mňa ako ľuft a keď sa ozvu, spýtam sa, či nemajú čo na práci.
VieraPopluharova
26.09.12,15:22
Dievčatá a chlapci ahojky najskôr,

čo sa týka výberu na onkológiu sú vždy hlásené vopred na obecnom prípadne mestskom úrade, do takýchto pokladničiek, ak nie sú riadne zapečatené, tetuška nemá originál preukaz nadácie i s fotkou a registračným číslom neprispievať. Väčšinou ak sa robia zbierky robia sa cez nadácie oznámením č. účtu cez operátora mobilného, dobrý anjel je presný a prehľadný a liga proti rakovine, detskú onkológiu zbierku má na starosti Markíza, inak sú to bohužial musím povedať nie veľmi legálne a čisté organizácie.
pavol54
26.09.12,15:31
minule ma oslovili že by sa chceli porozprávajate a ja že: tak sa rozprávajte
Katy a R
26.09.12,15:59
Asi by si mali aj ľudia viac všímať tých rôznych vyberačov :confused: .. lebo potom ozaj sú už ľudia z toho otrávení, keď na každom kroku vás zastavia - že na "onkológiu"
Vierka, budem pozerať, či majú preukaz ;)
veronikasad
26.09.12,16:05
Dievčatá a chlapci ahojky najskôr,

čo sa týka výberu na onkológiu sú vždy hlásené vopred na obecnom prípadne mestskom úrade, do takýchto pokladničiek, ak nie sú riadne zapečatené, tetuška nemá originál preukaz nadácie i s fotkou a registračným číslom neprispievať. Väčšinou ak sa robia zbierky robia sa cez nadácie oznámením č. účtu cez operátora mobilného, dobrý anjel je presný a prehľadný a liga proti rakovine, detskú onkológiu zbierku má na starosti Markíza, inak sú to bohužial musím povedať nie veľmi legálne a čisté organizácie.
Pýtala som sa na názor na "kasičkárov" zakladatela Dobrého anjela - tu je jeho odpoveď

Zdravim Vas,

no z kasicakrov som dost smutny. Ked ich stretnem v Poprade, hned sa pytam, komu idu peniaze a nemam z toho dobry pocit.
Chce to zmenu zakona, na niecom sa uz pracuje

Vsetko dobre
--
http://www.porada.sk/part1.01050104.03090904@dobryanjel.sk
Dav
26.09.12,16:21
Ja som kľudná, ja som úúúplne kľudná :mad:. Bola som na sociálke, odniesť maródku. Niekto, buď kolega, alebo pani doktorka odignorovali môj pokyn, kedy začína PN pri pracovnom úraze. Dala vrátane dňa úrazu. Pobehala som po SP zdola nahor a odhora dole, aby sme pohľadali aj jej diel maródky. Išli sa upaniinžinierkovať, z toho usudzujem, že moja minulá lekcia o spolupráci so SP bez buzerovania bola účinná. Okrem úrazu som potrebovala odovzdať aj ELDZ, tam raaad nedočkavcov, pod každým podlaha prehnutá od dlhého postávania. Zamierila som na podateľňu. Že mi ELDZ nepreberú, že mám ísť do toho radu. To by som si mohla rovno vybaviť dôchodok aj sebe. Otočila som sa, zamierila na podateľňu a započala s konverzáciou: -či teda sú podateľňa, či náhodou nepreberajú poštu, a že predovšetkým, všetky údaje už majú v systéme a ELDZ je zbytočné tlačivo. Opečiatkované, prevzaté! Hurá do práce napísať doktorke list, urobiť dve faktúrky a môžem začať chystať podklady pre daňovú kontrolu. Na jednej faktúre v podkladoch buď zlá jednotková cena alebo súčin, pri druhej sme sa venovali hodnú chvíľu meditácii, či pripočítať poštovné, potom overiť firmu v OR a IČ DPH. Aj mi deň prešiel pri takejto produktivite práce.Čakanie na kompetentných si zahŕňam do prestojov:---:eek::mee::mad:
P.S. Účto som stiahla na kľúč a prvý zo šanonov hodila do tašky.:---
AlaNR
26.09.12,16:21
Nóórika neodviedla daň....
dostane trest, 100x napísať "Nabudúce už daň odvediem"...
Alebo obvinia výrobcov kalkulačiek, že jej to zle vyrátalo...
Ach jo...
Dav
26.09.12,16:24
Asi by si mali aj ľudia viac všímať tých rôznych vyberačov :confused: .. lebo potom ozaj sú už ľudia z toho otrávení, keď na každom kroku vás zastavia - že na "onkológiu"
Vierka, budem pozerať, či majú preukaz ;)
Prihodila som si pred rokmi Dobrého anjela k faktúre za telefón a okolo kasičkárov prejdem s komentárom "Ďakujem, prispievam inak" . Ak poznám vyberajúcich, vtedy prispejem aj do kasičky.
Paula
26.09.12,16:26
Pasteliek mám už doma peknú zbierku, tam nikdy neváham prispieť .
Mila123
26.09.12,16:27
Pýtala som sa na názor na "kasičkárov" zakladatela Dobrého anjela - tu je jeho odpoveď

Zdravim Vas,

no z kasicakrov som dost smutny. Ked ich stretnem v Poprade, hned sa pytam, komu idu peniaze a nemam z toho dobry pocit.
Chce to zmenu zakona, na niecom sa uz pracuje

Vsetko dobre
--
http://www.porada.sk/part1.01050104.03090904@dobryanjel.sk

Ten "Dobrý anjel" v ľudskom prevedení mi osobne nesedí.......
trisestri
26.09.12,16:53
Pýtala som sa na názor na "kasičkárov" zakladatela Dobrého anjela - tu je jeho odpoveď

Zdravim Vas,

no z kasicakrov som dost smutny. Ked ich stretnem v Poprade, hned sa pytam, komu idu peniaze a nemam z toho dobry pocit.
Chce to zmenu zakona, na niecom sa uz pracuje

Vsetko dobre
--
http://www.porada.sk/part1.01050104.03090904@dobryanjel.sk

je smutne ze prave najcastejsie hraju na city,lebo udajne vyberaju na detsku onkologiu -treba pytat od nich povolenie od mestkeho resp obecneho uradu,ale ani to nie je zaruka, lebo aj zopar nadacii a obcianskych zdruzeni ma oficialne povolenie a pritom z vyzbieranych financii ide iba minimun na ucel na ktory deklaruju ze vyberaju,mna len udivuje ze taky podvodnici nielen ze nemaju ziadnej hanby,vystupuju vtieravo, agresivne, arogantne voci tym co neprispeju ale hlavne ze sa vobec neboja ze tak bezohladne zarobene peniaze sa im raz mozu vypomstit a moze ich alebo ich blizkych postihnut ta hrozna choroba.
buchač
26.09.12,16:57
Heslo dnešnej doby ...


Pite burčiak!

Lepšie je posrať sa , než oslepnúť !
Mila123
26.09.12,17:00
konečne, povedia si tí, za riekou Morava......(ostatným, kt. majú tajné zásoby je to šum a fuk).....
http://www.topky.sk/cl/11/1325727/Ukoncenie-prohibicie-v-Cesku--Dnes-v-noci-alebo-vo-stvrtok-
trisestri
26.09.12,17:11
a dze maju?
buchač
26.09.12,17:45
Podľa toho,čo...český chlast sa nedá ani po známosti zohnať ...a poondiať sa dá aj bez burčiaku..
wagner
26.09.12,19:06
Iba ak stihne aj hlinu nahrnúť. Kto vie, či nebude musieť utekať
veronikasad
26.09.12,19:43
je smutne ze prave najcastejsie hraju na city,lebo udajne vyberaju na detsku onkologiu -treba pytat od nich povolenie od mestkeho resp obecneho uradu,ale ani to nie je zaruka, lebo aj zopar nadacii a obcianskych zdruzeni ma oficialne povolenie a pritom z vyzbieranych financii ide iba minimun na ucel na ktory deklaruju ze vyberaju,mna len udivuje ze taky podvodnici nielen ze nemaju ziadnej hanby,vystupuju vtieravo, agresivne, arogantne voci tym co neprispeju ale hlavne ze sa vobec neboja ze tak bezohladne zarobene peniaze sa im raz mozu vypomstit a moze ich alebo ich blizkych postihnut ta hrozna choroba.
Na detskú onkologiu prispievam cez Dobrého anjela - pravidelnou platbou trvalým príkazom a Anjelskou platobnou kartou VUB. Viem, že tu sa moje príspevky nestratia. Pri kasičkároch sa nezastavujem ...(výnimkou je Biela pastelka a Deň narcisov).
Melnick
26.09.12,19:57
(http://www.porada.sk/member.php?u=105474)
http://www.porada.sk/image.php?u=105474&dateline=1332190636

buchač (http://www.porada.sk/member.php?u=105474)

1 Hour Ago #21863 Podľa toho,čo...český chlast sa nedá ani po známosti zohnať ...a poondiať sa dá aj bez burčiaku..

To je fakt pravda.... mne tieto problémy skoro spôsobila správa, že si chcú v severných Čechách urobiť more.:D:D:D
Viac by sa mi to páčilo z toho burčiaka.
Schválne.... zajtra sem pricapím foto našej úrody hrozna - pripravte si prosím lupy.:D:D:D



(http://www.porada.sk/member.php?u=63373)
Katy a R
26.09.12,20:06
ale s burčiakom je to "príjemnejšie" ... či?
Melnick
26.09.12,20:08
Písali sme asi súčasne. :D
sito
26.09.12,20:14
Lupy? Že by poradáci tiež chodili do bánk? Alebo lupy, po Česku, po našom lupiny. Tak na to treba ozaj lupy, alebo zdravý, mladý zrak, ale ten vidí svet inak. Ale dočká sa, že bude vidieť aj tak. :);)
Paula
26.09.12,21:10
Nepotešilo, nerozčúlilo, stalo sa a lepšie miesto by bolo možno do srandičiek, pretože ekonomiku kšeftu ako takú sem nenesiem :). Vošla som s receptom do lekárne, do ktorej spravidla nechodím (ale teraz druhý krát áno) s receptom na 84-kusové balenie lieku. Teta kukla na monitorček skladový , vybrala zo zásuvky škatuľku s liekom, venovala mi ju. V zápätí spoza rohu naklusal ujo, tetu odprechádzal a začal sa on venovať monitorčeku a inkasovaniu .Presne to sa s naklusaním stalo, keď som tam bola cca pred rokom prvý krát. Asi rád nahadzuje sumy, netuším. Vypýtal si odo mňa 3,90 € na začiatok, v zápätí si vypýtal odo mňa späť lieky, lebo zistil, že také balenie, aké je na recepte ani nemajú. Teda, to som si ja múdra (ťava :cool:)vôbec nevšimla, že tá krabička naozaj bola obsahom iba tretinová. Tak som sa posunula do lekárne, kam spravidla chodím . mali, dali a za liek nepýtali ani centík - lebo on je bez doplatku.
Som kúštik z ceny :eek: tam a tam , ale ako vravím, ekonomiku tu nechcem rozpitvávať.
Pekný večer prajem :).
Melnick
26.09.12,21:33
Lupy? Že by poradáci tiež chodili do bánk? Alebo lupy, po Česku, po našom lupiny. Tak na to treba ozaj lupy, alebo zdravý, mladý zrak, ale ten vidí svet inak. Ale dočká sa, že bude vidieť aj tak. :);)

Keď uvidíš tú úrodu, bude Ti razom jasné , prečo kázala som Ti nachystať si lupu.
Hrozienko maličké, ako tie lupiny a mladý, či starý zrak, neuvidí žiaden lup ,ale "horniackej " úrody zázrak. :D
Katy a R
26.09.12,21:38
Keď uvidíš tú úrodu, bude Ti razom jasné , prečo kázala som Ti nachystať si lupu.
Hrozienko maličké, ako tie lupiny a mladý, či starý zrak, neuvidí žiaden lup ,ale "horniackej " úrody zázrak. :D
.. však za chvíľku budú na tatranských stráňach najúrodnejšie vinohrady :D
úroda paradajok a kukurice je už tuším tohto roku lepšia na "horniakoch" :eek: - na "dolniakoch" sucho.
Majka, ale víno zatiaľ nerob - bolo by "šuškavé" :D:D
Melnick
26.09.12,22:06
Katka, dondy, šak sa nacengáme, ked vykysne. "Śuškavé-nešuškavé, pit sa bude.:D:D:D Šak vácerí se z teho do...ú. :D:D:D
kukučka
26.09.12,22:07
No to áno, ešte si zabudla na svedkov jahodových, ktorí sú tiež všade tam, kde nechceš.:o

Tí predsa nikdy nepýtajú peniaze, či teba áno?
wagner
26.09.12,22:45
V nedeľu bude spln a ja už od dneska nemôžem spať :mee: Oči ma režú, čo by som spala,ale spánok nechce prísť. Tak som vstala a sadla som si k PC:eek:
Stanislav 1975
27.09.12,07:33
Vilo Rozboril je velký pán- cením ho...
Zdenka175
27.09.12,07:47
určite je to aj tým, že u nás pred poštou stále ponúkajú Nota Bene...........a tiež tetušky pred Tescom , celé dni Vám strkajú pokladničku pod nos s pýtajú na onkológiu......
prejsť historickým centrom mesta bez toho, aby ste jednu nestretli sa mi hádam ani nepodarí.....mňa osobne to otravuje, pritom nie som lakomá......prispievam.......


U nás pred nemocnicou pani asi 50r. predáva noviny /ktoré sa predávajú v stánku/ ale ona chce za ne 2x viac. Niekedy má aj Nota Bene a ideme večer do Tesca a ona tam pripitá a fajčí o dušu:eek:čo ja jej budem prispievať na alkohol?
trisestri
27.09.12,09:31
niektory ludia ma udivuju,ako napr suseda co nas vytopila-videla nas vonku ked odchadzala, tak prisla za nami a stroho oznamila ze vytopenie nahlasila ako poistnu udalost a ze dalej sa to jej uz netyka,ze ako nahlasila koho vytopila a ked chceme mame ist do jej poistovne sa dohodnut a ze tym padom je to pre nu uzavreta zalezitost-ani sa nespytala ze ake skody sme utrpeli,ako sme na tom z ich odstranovanim-nic som nechcel co sa tyka nahrady skod, ale asi som chcel vela ked som chcel trochu empatie, zaujmu a spolupatricnosti. /vsak co 2 znicene koberce, znicena nova malovka,2 dnova makacka na odstranovani skod a nasledkov a pocuchane nervy nestoja za rec/
wagner
27.09.12,10:14
Zdenka175
27.09.12,10:17
BXLmiami
27.09.12,10:19
Vilo Rozboril je velký pán- cením ho...
No ja teda nie.Bohatne na nešťastí druhých,vytlka kapitál a osobný prospech z chorých a zraniteľných.U mna tento typ ľudí je tak na zobratie Thorecanu.
Mila123
27.09.12,10:20
evuš
27.09.12,10:30
a prečo nekúpiť.......http://www.topky.sk/cl/100370/1325773/Hladany-Mello-predava-bar-na-Belize--Stahujem-sa--odkazuje-cez-inzerat-


..tak a teraz som sa narehotala...:D:D Mila, ale nie na Tvojom príspevku, ale na tom, čo som si prečítala : "hladný Mello" namiesto hľadaný :D:D:D... myslím, že také niečo, aby bol hladný určite nehrozí ;)
srska
27.09.12,10:34
a prečo nekúpiť.......http://www.topky.sk/cl/100370/1325773/Hladany-Mello-predava-bar-na-Belize--Stahujem-sa--odkazuje-cez-inzerat-šak topoľčanec možno kúpi (keď dostane trvalý pobyt)
trisestri
27.09.12,10:42
a prečo nekúpiť.......
http://www.topky.sk/cl/100370/1325773/Hladany-Mello-predava-bar-na-Belize--Stahujem-sa--odkazuje-cez-inzerat-

vsak este som nikoho nezabil aby som kupil:)
Belize-raj pre vrahov.
pepsikova
27.09.12,10:54
niektory ludia ma udivuju,ako napr suseda co nas vytopila-videla nas vonku ked odchadzala, tak prisla za nami a stroho oznamila ze vytopenie nahlasila ako poistnu udalost a ze dalej sa to jej uz netyka,ze ako nahlasila koho vytopila a ked chceme mame ist do jej poistovne sa dohodnut a ze tym padom je to pre nu uzavreta zalezitost-ani sa nespytala ze ake skody sme utrpeli,ako sme na tom z ich odstranovanim-nic som nechcel co sa tyka nahrady skod, ale asi som chcel vela ked som chcel trochu empatie, zaujmu a spolupatricnosti. /vsak co 2 znicene koberce, znicena nova malovka,2 dnova makacka na odstranovani skod a nasledkov a pocuchane nervy nestoja za rec/..

..odfotiť poškodené veci a pekne odniesť do jej poisťovne..aj malovku nech prídu pozrieť a všetko, čo je mokré,odhadnúť škodu,robotu okolo toho..(ty nepoznáš svojich susedov?..
pepsikova
27.09.12,10:56
..poobednú kafu posielam,ak niekto má chuť..a inak nič...teda, nič sa mi nechce..
trisestri
27.09.12,11:26
..

..odfotiť poškodené veci a pekne odniesť do jej poisťovne..aj malovku nech prídu pozrieť a všetko, čo je mokré,odhadnúť škodu,robotu okolo toho..(ty nepoznáš svojich susedov?..
odfotene - poznam,doma my vraveli ze som pesimista a zistujem ze bohuzial sa mylia este stale som naivny optimista./farar asi niektorym nevedel vysvetlit pojem blizny/
Katy a R
27.09.12,11:51
.. len či má na to vôbec poistku .... ???
Stanislav 1975
27.09.12,12:04
Máte pocit , že Stanislav 1975 je niekedy tak troška málo akčný, tak troška predpotopný, tak z roku 1988? Tak potom je to v poriadku, pretože tak to má byť...:)
Preto nechválim sa davmi, čo akože stoja pri mne- keď sa darí,tak ma zdraví, keď je zle,tak si ma ani nevšimne-ale zopár takých nájde sa, čo budú pri mne stále stáť, bez vetra pomožu mi veslovať...Moji, budem držať rukami tam, keď zlomí sa Váš trám, za každého z Vás ruku do ohňa prikladám-ste moja ľudí parta -spolu sme silnejší ako pražská Sparta...
Veľa ľudí nemám rád,nenechaj sa mýliť , aj keď som na nich milý-chytrák zisti to tak, že nebudem na neho moj čas plytvať, alebo ešte horší sú tí, ktorých som rozpitval ako súdna pitva...
Mila123
27.09.12,12:35
Erika Barkolová, a hovorkyňa Kooperatívy.....keď si aj silikónmi dala vylepšiť prsia,a lepší flek sa nenašiel?????žiadne relácie s hviezdičkami, nič podobné......šak kde takto do sveta??? nezájdeme ďaleko.....:D
terezamaria
27.09.12,12:45
Pekné..... od októbra znovu zdražia lieky na recept....bude to presne tak, ako niektorí predpovedali, ten kto nebude mať na lieky, život preňho skončí a nebude treba vyplácať penzie. Štát ušetrí.....Veľmi jednoduchá politika.
http://www.cas.sk/clanok/233136/je-tu-velke-zdrazovanie-liekov-poradime-vam-ako-usetrit.html
Mila123
27.09.12,12:50
a ten náš Kazisvět sa pred dvoma týždňami dozvedel, z finančnej správy, že PO vykázali nižší príjem.....čo to znamená? málo bude v spoločnej kasičke......super......
Katy a R
27.09.12,13:07
a ten náš Kazisvět sa pred dvoma týždňami dozvedel, z finančnej správy, že PO vykázali nižší príjem.....čo to znamená? málo bude v spoločnej kasičke......super......

no ja už sa tak teším na tú jeho lotériu ... :D:D:D
Ingrid Ondruskova
27.09.12,13:34
AJ JA!!!
misoft
27.09.12,15:08
Vilo Rozboril je velký pán- cením ho... .... veru, veľký - šak pribral jak brav!

Pekné..... od októbra znovu zdražia lieky na recept....bude to presne tak, ako niektorí predpovedali, ten kto nebude mať na lieky život skončí a nebude treba vyplácať penzie. Štát ušetrí.....
http://www.cas.sk/clanok/233136/je-t...o-usetrit.html (http://www.cas.sk/clanok/233136/je-tu-velke-zdrazovanie-liekov-poradime-vam-ako-usetrit.html) - tak som sa aj pozrel na odkaz, je tam aj odkaz na www.vyhodnelieky.sk - tak som hodil lieky, ktoré musí užívať moja 3/4 - a žiadna alternatívna náhrada NEEXISTUJE. A fčul - babo - raď!
pavol54
27.09.12,15:28
no ja už sa tak teším na tú jeho lotériu ... :D:D:D tešia sa najmä tí ktorí majú svetlocitlivé pásky
terezamaria
27.09.12,15:37
.... veru, veľký - šak pribral jak brav!
- tak som sa aj pozrel na odkaz, je tam aj odkaz na www.vyhodnelieky.sk (http://www.vyhodnelieky.sk) - tak som hodil lieky, ktoré musí užívať moja 3/4 - a žiadna alternatívna náhrada NEEXISTUJE. A fčul - babo - raď!
Nie vždy sú alternatívy vhodné. Generiká majú zhodné zložky / aspoň sa to všade uvádza, hlavne v poslednej dobe / ako originál liek, ale odborníci hovoria, že to nie je ono. Mne kardiologička neodporúča generiká. A táto doktorka je odbornosťou na vysokej úrovni.
wagner
27.09.12,15:44
šak topoľčanec možno kúpi (keď dostane trvalý pobyt)
A už sa tam strojí?:D Lebo ak by bolo treba, teda nemám peňazí nazvyš, ale véééééééééééľmi rada by som mu prispela na jednosmernú letenku.:rolleyes: Len dúfam že si ho tam navždy nechajú:eek:
wagner
27.09.12,15:47
.... veru, veľký - šak pribral jak brav!
- tak som sa aj pozrel na odkaz, je tam aj odkaz na www.vyhodnelieky.sk (http://www.vyhodnelieky.sk) - tak som hodil lieky, ktoré musí užívať moja 3/4 - a žiadna alternatívna náhrada NEEXISTUJE. A fčul - babo - raď!
Ani k mojim liekom žiadna alternatíva neexistuje. Už aj tie lieky vedia, že sú nám nanič.:confused:
alaya1
27.09.12,16:11
neviete, co znamena tento odkaz v mojich nastaveniach, pri pridelovani bodov.
"Téma: N/A".
buchač
27.09.12,16:31
neviete, co znamena tento odkaz v mojich nastaveniach, pri pridelovani bodov.
"Téma: N/A".
Téma je už neživá ......zmazaná ...odstránená ...
alaya1
27.09.12,16:33
To sa da uplne vymazat tema? Hm....to som nevedela.
terezamaria
27.09.12,16:36
Príspevok, za ktorý si dostala bod bol Tebou alebo inými zmazaný
buchač
27.09.12,16:37
To sa da uplne vymazat tema? Hm....to som nevedela.

VŠETKO sa dá ...na to sú moderátori a administrátor...

...veď si zisti , spomeň na svoje príspevky ....a skús vyhľadať...
...respektíve prebehni svoj profil , posledné príspevky a zistíš sama ...
alaya1
27.09.12,16:40
VŠETKO sa dá ...na to sú moderátori a administrátor...

...veď si zisti , spomeň na svoje príspevky ....a skús vyhľadať...
...respektíve prebehni svoj profil , posledné príspevky a zistíš sama ...

Kaslem na to, len som nevedela, co to znamena.Dik.
trisestri
27.09.12,16:45
Markiza hlasi ze Peugeot Slovensko bude mat kvoli krize 21 dni odstavku do konca roka,Jojka o par minut hlasi opak a ze o auta je zaujem-takze vysomarme sa s toho.
alaya1
27.09.12,16:53
Dakujem.
Llívia
27.09.12,17:11
http://www.porada.sk/image.php?u=125418&dateline=1316460983

terezamaria 12 Minutes Ago #21967 Príspevok, za ktorý si dostala bod bol Tebou alebo inými zmazaný

Hlavne to "Tebou" platí. Niekto zas raz nepochopil, že mu tie neužitočné body budú v profile svietiť, aj keď si vymaže príspevky, za ktoré ich dostal :D
srska
27.09.12,17:27
jahnátek v správach ohľadom dovozu alkoholu z česka - "my sme konzervovaní" .....
pepsikova
27.09.12,17:53
jahnátek v správach ohľadom dovozu alkoholu z česka - "my sme konzervovaní" .......

..ano, hlavne on...má mozog v parafíne naložený...
srska
27.09.12,17:55
..

..ano, hlavne on...má mozog v parafíne naložený...nestihol povedať - konzervatívni:D
pepsikova
27.09.12,17:55
..a nájdu sa aj takí, čo z toho majú dosť veľkú radosť...
pepsikova
27.09.12,17:56
nestihol povedať - konzervatívni:D

...chápem...ale však, keď sa pomýli, aj pravdu povie..
wagner
27.09.12,18:11
Ako si dobiť energiu? Som strááááááášne narobená( rýľovala som záhradu) a nevládzem sa ani pohnúť. Cítim, že mi chýba energia, čím ju doplniť? Zjedla som aj štyri kúsky čokoládových cukríkov, ale stále nemám energiu.
srska
27.09.12,18:13
Ako si dobiť energiu? Som strááááááášne narobená( rýľovala som záhradu) a nevládzem sa ani pohnúť. Cítim, že mi chýba energia, čím ju doplniť? Zjedla som aj štyri kúsky čokoládových cukríkov, ale stále nemám energiu.lofnúť do horúdej vody aspoň na pol hodiny a potom zaľahnúť
AlaNR
27.09.12,18:17
Ako si dobiť energiu? Som strááááááášne narobená( rýľovala som záhradu) a nevládzem sa ani pohnúť. Cítim, že mi chýba energia, čím ju doplniť? Zjedla som aj štyri kúsky čokoládových cukríkov, ale stále nemám energiu.

Treba dojesť čokoládové cukríky, kým neuvidíš dno sáčika... no a čím doplniť energiu? ŠETRI SA, MOJA!
wagner
27.09.12,18:17
Skúsim
wagner
27.09.12,18:21
Treba dojesť čokoládové cukríky, kým neuvidíš dno sáčika... no a čím doplniť energiu? ŠETRI SA, MOJA!
Cukríky sú dojedené :mee:, viacej nebolo. Včera som sa dobíjala cukríkmi, dnes to nejako nezaberá. A to som včera porýľovala viacej, ako dnes. Asi som už bola narobená, preto som podala slabší výkon. A keby nebolo začalo pršať, tak by som bola aj dorýľovala to, čo som si naplánovala.:eek:
pepsikova
27.09.12,18:56
Cukríky sú dojedené :mee:, viacej nebolo. Včera som sa dobíjala cukríkmi, dnes to nejako nezaberá. A to som včera porýľovala viacej, ako dnes. Asi som už bola narobená, preto som podala slabší výkon. A keby nebolo začalo pršať, tak by som bola aj dorýľovala to, čo som si naplánovala.:eek:..

..no veď tebe s tvojimi operovanými rukami treba rýľovať záhradu!..a keby to bola záhrada-ale skoro plantáž,keby tam nebolo tých kríkov, nedovidím konca!!..
..ak budeš potrebovať podať pohár vody k ústam, daj vedieť!..
http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/gardening/smileys-gardening-469310.gif
wagner
27.09.12,18:58
..

..no veď tebe s tvojimi operovanými rukami treba rýľovať záhradu!..a keby to bola záhrada-ale skoro plantáž,keby tam nebolo tých kríkov, nedovidím konca!!..
..ak budeš potrebovať podať pohár vody k ústam, daj vedieť!..
http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/gardening/smileys-gardening-469310.gif
Keby len pohár vody :mee:, ale aj vytiahnuť ma na poschodie do kúpelne a do spálne :eek:
pepsikova
27.09.12,19:06
Keby len pohár vody :mee:, ale aj vytiahnuť ma na poschodie do kúpelne a do spálne :eek:..

..máš mať milenca!..zvyčajne také veci robia!..aj masáž, telocvik,a také veci..
wagner
27.09.12,19:09
..

..máš mať milenca!..zvyčajne také veci robia!..aj masáž, telocvik,a také veci..

Ja keď budem mať milenca, tak nebudem rýľovať záhradu :D A masáž mu spravím trochu inak:D
Mila123
27.09.12,19:10
dievčatá, Matovičovci chcú zakázať erotiku v tlači, any aj tie Vaše narážky Vám nezakázali......:D
srska
27.09.12,19:16
Ja keď budem mať milenca, tak nebudem rýľovať záhradu :D A masáž mu spravím trochu inak:Dwow - peňaženky:D
pepsikova
27.09.12,19:16
dievčatá, Matovičovci chcú zakázať erotiku v tlači, any aj tie Vaše narážky Vám nezakázali......:D..

..no veď preto sú takí sprostí...nevedia, čo je dobré, tak sa nečudujem!..a na hento mlátenie prázdnej slamy im stačí aj medveď..
wagner
27.09.12,19:17
dievčatá, Matovičovci chcú zakázať erotiku v tlači, any aj tie Vaše narážky Vám nezakázali......:D
Však my tu neukazujeme žiadnu erotiku a vyjadrenie typu - milenec a pod :confused:, to potom matovičovci môžu zabaliť. To je slotovec č.2:eek:
wagner
27.09.12,19:18
Nie len peňaženky
pepsikova
27.09.12,19:21
dievčatá, Matovičovci chcú zakázať erotiku v tlači, any aj tie Vaše narážky Vám nezakázali......:D..

..a pravda, *o*otín sú plné noviny,*o*otkov plný parlament, raz to muselo prísť!...:D
wagner
27.09.12,19:24
Iba by som rada vedela, ktorý debo navrhol to zvýšenie dôchodkov v hentých sumách :confused: Dosť na tom, že nás ojebabrú o peniaze a ešte z nás robia aj menších a väčších invalidov :confused::eek::mee: O čo menší je invalid, ktorý má 70 % postihnutie a o čo väčší je ten, čo má 71% postihnutie.:confused: V sume je to viac ako 5 € a v chorobe?:mee: A prečo sa my novo dôchodcovia máme skladať na dôchodky starodôchodcov? Však nám odvody neodvádzali?:confused: Nech si ich filcky poriešia. Pred cca desiatimi rokmi im pridali ak ma pamäť neklame po cca 800 Sk a dnes im máme pridávať my?
pepsikova
27.09.12,19:33
Iba by som rada vedela, ktorý debo navrhol to zvýšenie dôchodkov v hentých sumách :confused: Dosť na tom, že nás ojebabrú o peniaze a ešte z nás robia aj menších a väčších invalidov :confused::eek::mee: O čo menší je invalid, ktorý má 70 % postihnutie a o čo väčší je ten, čo má 71% postihnutie.:confused: V sume je to viac ako 5 € a v chorobe?:mee: A prečo sa my novo dôchodcovia máme skladať na dôchodky starodôchodcov? Však nám odvody neodvádzali?:confused: Nech si ich filcky poriešia. Pred cca desiatimi rokmi im pridali ak ma pamäť neklame po cca 800 Sk a dnes im máme pridávať my?..

..jáááj, no ktorý debo?..to je jednoducho zistiť!...a prečo?..-si múdra žena, nechci , aby som ti to tu napísala polopate!..starodôchodcovia robili celý život a povinne platili dane...novodôchodcovia robili pol života a z toho časť podnikali,čiže robili na seba a len troškou na štát...a budúcodôchodcovia ošmeknú, koho môžu, štát najviac a nebudú mať nič..a 12x5=60€ na rok,to je už bohatstvo, podľa našej vlády!.....a čo sa týka miery postihnutia, nuž, len jeden príklad-odrezaná noha nad kolenom a pod kolenom= 10% rozdiel...že to už nie je noha, ale nefunkčný pahýľ-koho by to s*alo?......či?..
misoft
27.09.12,20:53
Strčiť palce do elektriny - hneď ťa "dobije" :D
misoft
27.09.12,20:54
A počas práce si dopĺňala palivo? Nie? Tvoja chyba - mala si dolievať 52 oktánové :D
pavol54
28.09.12,03:24
Ja keď budem mať milenca, tak nebudem rýľovať záhradu :D A masáž mu spravím trochu inak:D
alebo oboje
Letko
28.09.12,04:39
BXLmiami
28.09.12,04:58
jahnátek v správach ohľadom dovozu alkoholu z česka - "my sme konzervovaní" .....
Náhodou,na Číža nemá.Jeho how now v priamom prenose z parlamentu bolo bezkonkurenčné.
Llívia
28.09.12,05:18
Bol by som rád, keby toto prešlo:

http://www.sme.sk/c/6547708/matovicovci-chcu-zakaz-nahoty-v-tlaci.html
Ja vôbec. Zase sa prenáša zodpovednosť z rodičov na niekoho iného.
A to, že nahotinky v dennej tlači a pravidelných periodikách vyvolávajú u evanjelizátora a poslanca Branislava Škripeka vzrušenie, je jeho problém, nech si dá studenú sprchu a má po probléme. :D
srska
28.09.12,05:22
Náhodou,na Číža nemá.Jeho how now v priamom prenose z parlamentu bolo bezkonkurenčné.
áno ale aj toto bolo úžasné - všimni oči ako behajú po čítačke:)

http://www.youtube.com/watch?v=cLeF4IUUNe4
pepsikova
28.09.12,05:24
...som sa dnes začítala pri káve,takže posielam už studenú, pre krásu,čajík v termoske, vonku vraj zima-okná sú zarosené odvonku-čo teda nikdy nebývalo, len fčul je taká móda,no ale slniečko vyplazuje oči na svet a teplo bude o chvíľku..tak fajn piatok vám!..
http://mariakovacova.blog.sme.sk/c/308790/Aka-buducnost-ma-caka-v-porovnani-s-mojou-rovesnickou-z-Rakuska.html
hnedoočka
28.09.12,07:04
promont maja
28.09.12,07:23
... tu odbory fungujú ...
Indeed
28.09.12,07:38
možno pre niekoho zaujímavé...

http://aktualne.atlas.sk/reforma-vysluhovych-dochodkov-mozno-nebude-kalinak-straca-motivaciu/slovensko/politika/

..že "masírovanie mozgov" ,

sem tam nejaké ojedinelé štekanie, no "karavána" stále ide svojím krokom ďalej...
Indeed
28.09.12,07:39
už sa Ti začína rozsvecovať v tej Tvojej vysokointeligentnej hlavičke ???
Ingrid Ondruskova
28.09.12,07:43
Super článok...
pavol54
28.09.12,07:56
Ja vôbec. Zase sa prenáša zodpovednosť z rodičov na niekoho iného.
A to, že nahotinky v dennej tlači a pravidelných periodikách vyvolávajú u evanjelizátora a poslanca Branislava Škripeka vzrušenie, je jeho problém, nech si dá studenú sprchu a má po probléme. :D
raz v jednom podniku pozerali zamestnanci zopár porno časopisov jedna pani sa spýtala či sa nepozriem ja že načo a ona že či sa mi to nepáči a ja že nech dovedie manžela a nech to tu predo mnou spravia odpoveď či si myslím že sú nenormálni? Môj záver skutočne sa odhaľujú a sexujú verejne len nenormálni a prečo nám nenormálni majú vnucovať svoje názory?
Emka Roman
28.09.12,08:03
alebo oboje

Tzv masáž rýľom
trisestri
28.09.12,08:07
no neviem ci to nejak vyznamne pomoze v boji proti danovym unikom http://www.aktuality.sk/clanok/214972/dane-vlada-chce-klepnut-po-prstoch-spekulantom/
Indeed
28.09.12,08:07
raz v jednom podniku pozerali zamestnanci zopár porno časopisov jedna pani sa spýtala či sa nepozriem ja že načo a ona že či sa mi to nepáči a ja že nech dovedie manžela a nech to tu predo mnou spravia odpoveď či si myslím že sú nenormálni? Môj záver skutočne sa odhaľujú a sexujú verejne len nenormálni a prečo nám nenormálni majú vnucovať svoje názory?

Zase nebuďme pápežskejší ako pápež....

V bežnej dennej tlači som nič pohoršujúce nezachytil /samozrejme pornočasopisy sú niekde uplne inde.../

Ktorému chlapovi sa nepáčia odhalené prsia a ženské krivky tak nie je normálny a mal by sa dať liečiť...

A tiež existujú aj kalendáre s odhalenými mužskými modelmi pre ženy...
Emka Roman
28.09.12,08:19
Zase nebuďme pápežskejší ako pápež....

V bežnej dennej tlači som nič pohoršujúce nezachytil /samozrejme pornočasopisy sú niekde uplne inde.../

Ktorému chlapovi sa nepáčia odhalené prsia a ženské krivky tak nie je normálny a mal by sa dať liečiť...

A tiež existujú aj kalendáre s odhalenými mužskými modelmi pre ženy...

Pokiaľ nie sú "nábožné" :D
Stanislav 1975
28.09.12,09:27
Asi tak ako píše Indeed-a ja len dodám, ktorý muž, ktorá žena občas aj mimo Porady neťukne na amateri.cz...
Stanislav 1975
28.09.12,09:32
Ako tak kukám a za mojho takmer 5 ročného posobenia tu na Porade som zistil, a možte na mňa vykrikovať a hnevať sa kolko chcete ,že neoplatí sa tu radiť ľuďom a preto kašlem na to a neradím už nikomu( okrem mojích friends), lebo tu sú ľudia chamtaví, blbí, niektorí až tup, masky že až to bolíí- odteraz nič nikomu zadarmo( iba za bakšiš), dosť som sa zadarmo naradil- konec, ende, vege- lebo sa to neoplatí, ty pomožeš a nakoniec ešte vyskakovať budú...česť výnimkám
Žabinka
28.09.12,09:36
Ako tak kukám a za mojho takmer 5 ročného posobenia tu na Porade som zistil, a možte na mňa vykrikovať a hnevať sa kolko chcete ,že neoplatí sa tu radiť ľuďom a preto kašlem na to a neradím už nikomu( okrem mojích friends), lebo tu sú ľudia chamtaví, blbí, niektorí až tup, masky že až to bolíí- odteraz nič nikomu zadarmo( iba za bakšiš), dosť som sa zadarmo naradil- konec, ende, vege- lebo sa to neoplatí, ty pomožeš a nakoniec ešte vyskakovať budú...česť výnimkám
Stanko, a čo si taký nasrdený.. Veď je piatok, slniečko svieti.. Ber to s nadhľadom, ľudia sú rôzni..
evuš
28.09.12,09:45
Ako tak kukám a za mojho takmer 5 ročného posobenia tu na Porade som zistil, a možte na mňa vykrikovať a hnevať sa kolko chcete ,že neoplatí sa tu radiť ľuďom a preto kašlem na to a neradím už nikomu( okrem mojích friends), lebo tu sú ľudia chamtaví, blbí, niektorí až tup, masky že až to bolíí- odteraz nič nikomu zadarmo( iba za bakšiš), dosť som sa zadarmo naradil- konec, ende, vege- lebo sa to neoplatí, ty pomožeš a nakoniec ešte vyskakovať budú...česť výnimkám

..eee :eek::eek::eek: ??? Staník, čo sa deje ??? ..niektorých ľudí nezmeníš, tak načo sa rozčulovať ?! ;)

jeden na zasmiatie : Manželka sa pýta : " Drahý, páči sa ti, ako som vyholená?" "Áno, miláčik, páči sa mi to. A pod nosom si už nestihla?" :D
Stanislav 1975
28.09.12,09:47
..eee :eek::eek::eek: ??? Staník, čo sa deje ??? ..niektorých ľudí nezmeníš, tak načo sa rozčulovať ?! ;)

jeden na zasmiatie : Manželka sa pýta : " Drahý, páči sa ti, ako som vyholená?" "Áno, miláčik, páči sa mi to. A pod nosom si už nestihla?" :D
:D
pavol54
28.09.12,09:59
Asi tak ako píše Indeed-a ja len dodám, ktorý muž, ktorá žena občas aj mimo Porady neťukne na amateri.cz...
neide o to či kukne alebo nekukne či verejne alebo pod paplónom, ale o to že je to pekné za čias mojej mladosti sa to nevidelo každý deň, ale o tú dvojitú morálku ak sa mi nepáči krádež tak ju nebudem tolerovať ani u seba ani u iných a ak by som sa ne verejnosti sám kvôli zábranám nepredvádzal, tak by mi mal vadiť nedostatok zábran u iných a to ani nemusím byť buzy.
avalik
28.09.12,10:01
na TA3 prave bezi tlacova beseda po dnesnom rokovani vlady

http://www.ta3.com/clanok/1006759/tb-po-mimoriadnom-rokovani-vlady.html
Stanislav 1975
28.09.12,10:03
neide o to či kukne alebo nekukne či verejne alebo pod paplónom, ale o to že je to pekné za čias mojej mladosti sa to nevidelo každý deň, ale o tú dvojitú morálku ak sa mi nepáči krádež tak ju nebudem tolerovať ani u seba ani u iných a ak by som sa ne verejnosti sám kvôli zábranám nepredvádzal, tak by mi mal vadiť nedostatok zábran u iných a to ani nemusím byť buzy.

Pali, je neviem 5 krát som si prečítal čo si napísal, ale ja tomo nerozumiem vobec teda..., čo píšeš...
buchač
28.09.12,10:04
...he ...si nrmálna ???...také drísty by na obed mali sledovať jednotlivci , čo majú problémy so stolicou ...o grce ani nevravím...
avalik
28.09.12,10:15
kedze pripomienky k materialom, ktore vlada schvalila este nie su na nete je dobre to sledovat ... pre mna ... nenormalnu :D
trisestri
28.09.12,10:34
v Trnave varia pivo?
BXLmiami
28.09.12,10:48
Mala som práve infarktový stav,idem platiť cez internet banking Tatra banky odvody,dane a skočil mi ich nový internet banking,vyžadoval nainštalovane dvoch programov a nie a nie sa tam dostať-tí blbci čo tam čarujú s internetom nemôžu to zmeniť uprostred mesiaca ale privodiť takéto stresy na jeho konci?Vraždila by som.Cim dalej tým viac ma tá banka rozčuľuje.Vymýšľajú capiny v jednom ťahu,asi nemajú kde dávať peniaze a myslia si že ani ja.
pavol54
28.09.12,10:53
Pali, je neviem 5 krát som si prečítal čo si napísal, ale ja tomo nerozumiem vobec teda..., čo píšeš...
odpovedal som na tvoju myšlienku neviem čo je na tom k nepochopeniu. čítaj pomalšie. ešte raz: Ak by som ja niečo neurobil, nemôžem schvaľovať že to robia iní. Nemám dcéry ani ty, ale keby sa tvoja predviedla ako umelecký akt v novinách, tak by si povedal že sa vzdala dedičstva, ak by to bola susedova tak by si sa oduševňoval aký pekný akt. kapíšto? čítaj pomaly a môžeš aj slabikovať (tú poslednú vetu som nemyslel vážne). Ktorýkoľvek rodič z tu diskutujúcich, majúcich dospelé dieťa mi teraz klepne súhlas.
pavol54
28.09.12,10:54
Mala som práve infarktový stav,idem platiť cez internet banking Tatra banky odvody,dane a skočil mi ich nový internet banking,vyžadoval nainštalovane dvoch programov a nie a nie sa tam dostať-tí blbci čo tam čarujú s internetom nemôžu to zmeniť uprostred mesiaca ale privodiť takéto stresy na jeho konci?Vraždila by som.Cim dalej tým viac ma tá banka rozčuľuje.Vymýšľajú capiny v jednom ťahu,asi nemajú kde dávať peniaze a myslia si že ani ja.
tatrabanka sú zlodeji od nich čím ďalej
evuš
28.09.12,11:00
odpovedal som na tvoju myšlienku neviem čo je na tom k nepochopeniu. čítaj pomalšie. ešte raz: Ak by som ja niečo neurobil, nemôžem schvaľovať že to robia iní. Nemám dcéry ani ty, ale keby sa tvoja predviedla ako umelecký akt v novinách, tak by si povedal že sa vzdala dedičstva, ak by to bola susedova tak by si sa oduševňoval aký pekný akt. kapíšto? čítaj pomaly a môžeš aj slabikovať (tú poslednú vetu som nemyslel vážne). Ktorýkoľvek rodič z tu diskutujúcich, majúcich dospelé dieťa mi teraz klepne súhlas.

...ja už dávno vravím, že nebolo nad "figové listy" :---.... všetci sme si boli rovní... niekedy by som to normálne prijala :D:D
Žiadne rozdiely, žiadne pranie, žehlenie...och joj, to by bol vegetík :D:D:---:)
evuš
28.09.12,11:01
..inak nie som puritánka, ale tej nahoty začína byť všade príliš veľa... ;)
Stanislav 1975
28.09.12,11:06
..inak nie som puritánka, ale tej nahoty začína byť všade príliš veľa... ;)

Ja neviem,ale ja nepocitujem že by bolo nejako vela nahoty, čo ja viem...
Aj keď je pravdou, že moc si to už ani nevšímam, tak možno nemám pravdu neviem..., už ma nejako holé ženy nelákajú-ako ked som mal 20 rokov- už to tak intenzívne neprežívam...:D
Stanislav 1975
28.09.12,11:09
odpovedal som na tvoju myšlienku neviem čo je na tom k nepochopeniu. čítaj pomalšie. ešte raz: Ak by som ja niečo neurobil, nemôžem schvaľovať že to robia iní. Nemám dcéry ani ty, ale keby sa tvoja predviedla ako umelecký akt v novinách, tak by si povedal že sa vzdala dedičstva, ak by to bola susedova tak by si sa oduševňoval aký pekný akt. kapíšto? čítaj pomaly a môžeš aj slabikovať (tú poslednú vetu som nemyslel vážne). Ktorýkoľvek rodič z tu diskutujúcich, majúcich dospelé dieťa mi teraz klepne súhlas.
a tak zasa, keby mala moja dcéra 30 rokov tak už by som sa ja na zadné mohol stavať a vyzliekla by sa, kde by chcela...-to už každá nech si rozmyslí...,čo a jako...-ja tomu moc nerozumiem inak-tejto problematike...:D
Stanislav 1975
28.09.12,11:11
v Trnave varia pivo?
už 100 rokov- ale čo ja viem-tak v trnave bolo najhoršie pivo na slovensku- ešte aj Stein bol lepší- a to je teda iný patok...
evuš
28.09.12,11:15
a tak zasa, keby mala moja dcéra 30 rokov tak už by som sa ja na zadné mohol stavať a vyzliekla by sa, kde by chcela...-to už každá nech si rozmyslí...,čo a jako...-ja tomu moc nerozumiem inak-tejto problematike...:D

...no, Stando, nalejme si čistého vína - už nie si "mladík" :D:D:D
Stanislav 1975
28.09.12,11:19
[/B]

...no, Stando, nalejme si čistého vína - už nie si "mladík" :D:D:D

evuš no jo, pomaly starnem...:D
srska
28.09.12,11:19
Mala som práve infarktový stav,idem platiť cez internet banking Tatra banky odvody,dane a skočil mi ich nový internet banking,vyžadoval nainštalovane dvoch programov a nie a nie sa tam dostať-tí blbci čo tam čarujú s internetom nemôžu to zmeniť uprostred mesiaca ale privodiť takéto stresy na jeho konci?Vraždila by som.Cim dalej tým viac ma tá banka rozčuľuje.Vymýšľajú capiny v jednom ťahu,asi nemajú kde dávať peniaze a myslia si že ani ja.stále funguje starý ib
srska
28.09.12,11:21
evuš no jo, pomaly starnem...:Duž enem forty?;)
Stanislav 1975
28.09.12,11:28
už enem forty?;)


čo už? už! tak skoro?:D
evuš
28.09.12,11:32
..no, to aj ja :-) :-) :-)
trisestri
28.09.12,11:34
srska
28.09.12,11:35
trisestri
28.09.12,11:37
nevyzerá byť slepý
vsak on to nepil :D
evuš
28.09.12,11:39
...o pár chvíľ víkend, tak ešte jeden...

Viete, čo majú spoločné ženské prsia a poldeci ?
Jedno málo, tri sú už veľa.... :D;)
Stanislav 1975
28.09.12,11:39
vsak on to nepil :D

ja by som mu dal trest jednoduchý- vypiť 5 poldecákov tej jeho dobrotky a niekam ho na 2 týždne zamknúť do kobky a potom už by bol volný- načo súd?
MarcelkaT
28.09.12,11:56
My nestarneme, len veľa pamätame,....
pavol54
28.09.12,12:19
ja by som mu dal trest jednoduchý- vypiť 5 poldecákov tej jeho dobrotky a niekam ho na 2 týždne zamknúť do kobky a potom už by bol volný- načo súd?to isté aj drogovým dealerom dať to vyžrať
pepsikova
28.09.12,13:04
Ingrid Ondruskova
28.09.12,13:28
Zoderú z nás kožu!!!!!
misoft
28.09.12,13:46
Sano a čo - muška jenom zlatá popod nos preletela? :D Nedurdi sa - budeš mať vrásky.
misoft
28.09.12,13:50
Tak na takéto finty bacha! Môže ísť o phishing - kukni, či hore máš https://
misoft
28.09.12,13:53
Dozrel! Môžme oberať :D
misoft
28.09.12,13:55
http://i.sme.sk/cdata/6/65/6548726/shooty_velky.jpg
bettylou
28.09.12,13:57
jéé, také som mala aj ja, ale len dve. aj tak som sa potešila, lebo to boli prvé z kríčka, čo mám 3 r. a to sa teším , že prežil keď izolovali dom.
bettylou
28.09.12,14:16
sce jak dzeci v školke
bettylou
28.09.12,14:17
s.x
bettylou
28.09.12,14:22
alebo férovku Máriinej ruky - piati proti jednému...
bettylou
28.09.12,14:27
ale nie denná tlač
bettylou
28.09.12,14:33
globálne otepľovanie
pavol54
28.09.12,14:38
..pomaličky:...http://ekonato.tvnoviny.sk/clanok/sekcia/domace/ako-keby-nestacilo-ficovci-schvalili-nove-bice-na-slovakov.html
No mal som voliť mikloša ten by takéto zdražovanie nedopustil predal by ešte posledné štátne vybral by správneho poradcu bolo by vymaľované. i keď som po preštudovaní zistil že mňa sa ani jeden bod netýka ale predsa hej o termínoch splatnosti faktúr
ivuliatko
28.09.12,14:38
v Trnave varia pivo?

Pivovar Trnavan skončil už dávno, zopár rokov sa varilo pivo v hoteli Barbakan a teraz viem len o tomto:

http://sessler.sk/
misoft
28.09.12,14:41
Nekrič HOP, kým ti nepreškočí :D - aj na Teba sa niečo nájde ;) a iste to nebude pozitívne.
buchač
28.09.12,14:42
..pomaličky:...http://ekonato.tvnoviny.sk/clanok/sekcia/domace/ako-keby-nestacilo-ficovci-schvalili-nove-bice-na-slovakov.html

...no , ja Ti nevím Karle ...pred voľbami a po nich nie ja som velebil pána predsedu a jeho stranu ...










...lenže Ty mi to aj tak vysvetlíš .....niečo v zmysle mojej nevedomosti ...
...šak čo už ...
pepsikova
28.09.12,14:57
...nekrič!..lebo ešte ťa počujú a just si niečo nájdu!..
pepsikova
28.09.12,15:04
..no veď hej!..som posledná z vyše miliona voličov,čo tam dali svoj hlas v tupej nádeji, (ktorá, mimochodom, furt umiera ako posledná, svynajenna),že tu konečne bude lepšie...si predstav, že celý život sa držím toho, že sľuby treba plniť a neveriť tomu, kto si serie do huby!..just som uverila...som ako tá nádej..posledná...tak zaviažem to vreco s nami a pomeho dolu Dunajom až do mora, nech tu po nás zostanú len tí poctiví zlodeji, klamári a tí, ktorí volili tú správnu stranu-len mali smolu...no čo už!..
marjankaj
28.09.12,15:19
..inak nie som puritánka, ale tej nahoty začína byť všade príliš veľa... ;)
Treba si zvykať.
Veď čoskoro budeme aj tak mať všetci holú prdel.:rolleyes:
buchač
28.09.12,15:49
..no veď hej!..som posledná z vyše miliona voličov,čo tam dali svoj hlas v tupej nádeji, (ktorá, mimochodom, furt umiera ako posledná, svynajenna),že tu konečne bude lepšie...si predstav, že celý život sa držím toho, že sľuby treba plniť a neveriť tomu, kto si serie do huby!..just som uverila...som ako tá nádej..posledná...tak zaviažem to vreco s nami a pomeho dolu Dunajom až do mora, nech tu po nás zostanú len tí poctiví zlodeji, klamári a tí, ktorí volili tú správnu stranu-len mali smolu...no čo už!..

...nádej zomiera posledná - nuž zažil som ..... takže súhlasím ...
...sľuby sa majú plniť - jedno z mojich kréd ..... takže súhlasím
...kto volil správnu stranu - to je otázka ??? ..... takže súhlasím , no doplním .....

Ktorá je tá správna strana ???
Doteraz , od nežnej - po osamostatnenie , nebola tá žiadna správna strana pri moci ... či to bol zlepenec viacerých , alebo nadvláda jednej strany ...
Tá tupá nádej mohla radšej znamenať , že radšej menšie zlo , ako voliť samonasieračov do vlastných papulí ...

...a to zaviazané vrece ???
Nuž nie voličov by bolo potrebných urvať do vriec a drbnúť do Dunaja ...
Iných adeptov je dostatok .......každé volebné obdobie je ich 150 + 13 kusov ......
pepsikova
28.09.12,16:20
Mila123
28.09.12,16:32
DB sa nebude rušiť, takto rozhodla vláda.....:D
v budúcnosti bude škrtať iba tým lepšie zarábajúcim......:confused: (aj stredná vrstva?)
Ivana Š
28.09.12,16:39
jeden deň človek vypadne a nevie sa dočítať :D čo všetko sa deje

ja som sa dnes inak zabávala

http://www.porada.sk/t60886-p231-torty.html#post2151306
trisestri
28.09.12,17:00
jeden deň človek vypadne a nevie sa dočítať :D čo všetko sa deje

ja som sa dnes inak zabávala

http://www.porada.sk/t60886-p231-torty.html#post2151306

ale idzes,tu slintam,nestaci ze ked nakupujem furt prechadzam okolo vylozenych zakuskov cukrarne.:D
trisestri
28.09.12,17:02
Pivovar Trnavan skončil už dávno, zopár rokov sa varilo pivo v hoteli Barbakan a teraz viem len o tomto:

http://sessler.sk/

tento som prave mal na mysli,ale viem len o capovanom,nenarazil som na ponuku flasoveho.
Stanislav 1975
28.09.12,17:40
Ja viem,že sa na mna bude kopu ludí hnevať,ale ja som radšej že tam Je JUDr. Fico...:)-síce toho Kažimíra som zle odhadol, a je to vačší vagabund ako som čakal, ale takí sú všetci financmajstri- všimnite si napr. v čechách p.Kalouska-ale už pred volbami som vravel, že nech tam bude aj čert- ale vždy lepšie ako miklošovsko- kaníkovská .... a jožko m tiež nebol bohvieako sociálny-takže nenadávajme na Fica, lebo tí starí by narobili aj horšie...- ja som velmi šťastný,že tam nevidím p.Mikloša...
Stanislav 1975
28.09.12,17:42
takže dneska spokojnosť, zarobených 700 eu...a pekný víkend pred nami...-zajtra ideme kuknúť na den polície kukláčov...( deťom sa kukláči nenormálne páčia, ja ich moc nemusím):)
pekný víkend bratia a sestry v Kristu...
BXLmiami
28.09.12,17:45
No mal som voliť mikloša ten by takéto zdražovanie nedopustil predal by ešte posledné štátne vybral by správneho poradcu bolo by vymaľované. i keď som po preštudovaní zistil že mňa sa ani jeden bod netýka ale predsa hej o termínoch splatnosti faktúr
Ty nezamestnávaš ľudí na dohodu?
Stanislav 1975
28.09.12,17:48
Ja viem,že sa na mna bude kopu ludí hnevať,ale ja som radšej že tam Je JUDr. Fico...:)-síce toho Kažimíra som zle odhadol, a je to vačší vagabund ako som čakal, ale takí sú všetci financmajstri- všimnite si napr. v čechách p.Kalouska-ale už pred volbami som vravel, že nech tam bude aj čert- ale vždy lepšie ako miklošovsko- kaníkovská .... a jožko m tiež nebol bohvieako sociálny-takže nenadávajme na Fica, lebo tí starí by narobili aj horšie...- ja som velmi šťastný,že tam nevidím p.Mikloša...
práveže- vy účtovníci si viac privyrobíte- OPTIMALIZOVAŤ, OPTIMALIZOVAŤ, OPTIMALIZOVAŤ-a klienti to ocenia myslím,že viete čo myslím a nechcem byť ako kura čo niečo učí sliepku...
BXLmiami
28.09.12,17:49
to ano,len ma museli telefonicky navigovať kde.
Ivana Š
28.09.12,17:59
takže dneska spokojnosť, zarobených 700 eu...a pekný víkend pred nami...-zajtra ideme kuknúť na den polície kukláčov...( deťom sa kukláči nenormálne páčia, ja ich moc nemusím):)
pekný víkend bratia a sestry v Kristu...

dúfam, že pekný víkend aj predo mnou -
zajtra - oslava 1. narodky Kristínky (sa teším že nebudem obsluhovať ja, ale budú obsluhovať mňa)
inak - dva týždne po sebe mať v sobotu pečené prasiatko a tortu...to si žijeme :D
trisestri
28.09.12,18:08
vysluhove dochodky sa nakoniec zdanovat nebudu,ta za to mozno aj buchac bude volit Fica :)
pepsikova
28.09.12,18:15
vysluhove dochodky sa nakoniec zdanovat nebudu,ta za to mozno aj buchac bude volit Fica :)..

..no asi sa robo spamatoval, ak si tu minule prečítal, že chudák nebude mať ani na kávu..neurobí z neho predsa vodopi*a...
buchač
28.09.12,18:16
vysluhove dochodky sa nakoniec zdanovat nebudu,ta za to mozno aj buchac bude volit Fica :)

...či sa budú , alebo nie , tak to uvidíme všetci zainteresovaní až na svojich účtoch ...

...ja zvykne kričať hop až po preskočení ....




...a Fica voliť ???.......obrazne povedané , radšej sa prásknem ...
pepsikova
28.09.12,18:16
..kde je luí?..tu už fakt nikto nič negarantuje?..kde sú klobásky, slanina, oškvarky?..pivo?..sa tu jeden musí nalievať večer čo večer exotickým dreamsom...
wagner
28.09.12,18:25
..kde je luí?..tu už fakt nikto nič negarantuje?..kde sú klobásky, slanina, oškvarky?..pivo?..sa tu jeden musí nalievať večer čo večer exotickým dreamsom...

Nebuď pažravá :D hlavná vec, že som si slaninu už dala, toť pred hodinou. Musela som dobiť energiu z rýľovania záhrady a z vozenia dreva do pivnice :confused: Som narobená na totál,:rolleyes: zajtra budem iba sedieť a preberať jablká v šope,:D lebo už mi tam zavadzajú. A už ozaj musím oddychovať, lebo aj herpes sa ukázal :eek: a dal znamenie že no no no.Máš roboty nad hlavu:mee:
buchač
28.09.12,18:27
..

..no asi sa robo spamatoval, ak si tu minule prečítal, že chudák nebude mať ani na kávu..neurobí z neho predsa vodopi*a...

...hm .......čo zo mňa a či z iných si len srandičky chceli robiť....
Keby dotiahli do konca ten návrh o zdaňovaní , holt , udialo by sa to , čo Ty ale nevieš - ni netušíš ....
V konečnom dôsledku by sme aj tak o nič neprišli ... pár rokov by sa súdy ťahali a následne by sa vyplatili pekné love na drevo ...

...oni si sami zo svojich nevymých húb robia tú p..u ......
...lež majú smolu , fajčiť hociaký oný hocikomu sa nedá len tak ....
...môžu si medzi sebou ... v pohode a kľudne - buzerantov je ich dostatok ....
wagner
28.09.12,18:32
..no veď hej!..som posledná z vyše miliona voličov,čo tam dali svoj hlas v tupej nádeji, (ktorá, mimochodom, furt umiera ako posledná, svynajenna),že tu konečne bude lepšie...si predstav, že celý život sa držím toho, že sľuby treba plniť a neveriť tomu, kto si serie do huby!..just som uverila...som ako tá nádej..posledná...tak zaviažem to vreco s nami a pomeho dolu Dunajom až do mora, nech tu po nás zostanú len tí poctiví zlodeji, klamári a tí, ktorí volili tú správnu stranu-len mali smolu...no čo už!..
Treba Ti poslať viacej vody? Lebo v tej bačorine Ti žiadne vreco nedopláva do Dunaja :D
pepsikova
28.09.12,18:33
..no, zas som neny any celkom blbá...obdeň dostávam školenie v tomto smere priamo z druhej ruky...školiteľ je iste šarže dobre vyššej, než akú si mal ty...
lujza.j
28.09.12,18:35
..kde je luí?..tu už fakt nikto nič negarantuje?..kde sú klobásky, slanina, oškvarky?..pivo?..sa tu jeden musí nalievať večer čo večer exotickým dreamsom...
pekný piatkový večer želám ......;)
pepsi neuveríš,ale toto je telepatia:eek:...teraz som sem chcela , že strelím sem nejaké klobásky a iné fajnovosti....idem niečo "nachystať" :D
"pán bytný" je doma na dovči....teda už je aj po nej zajtra ide het späť:(
pepsikova
28.09.12,18:39
pekný piatkový večer želám ......;)
pepsi neuveríš,ale toto je telepatia:eek:...teraz som sem chcela , že strelím sem nejaké klobásky a iné fajnovosti....idem niečo "nachystať" :D
"pán bytný" je doma na dovči....teda už je aj po nej zajtra ide het späť:(..

..oki, ešte vybehnem so šarkanom okolo baráku a potom môžeme hodovať...chvíľu...čo robí čoklíško?..nejaké fotečky by neboli?..
wagner
28.09.12,18:47
...ja už dávno vravím, že nebolo nad "figové listy" :---.... všetci sme si boli rovní... niekedy by som to normálne prijala :D:D
Žiadne rozdiely, žiadne pranie, žehlenie...och joj, to by bol vegetík :D:D:---:)
A keď bude vonku - 23, aký figový list si oblečieš, háááááááá? :D Včuľ buď múdra, keď sú tu fšci ostatní spr....í :D
lujza.j
28.09.12,18:47
pepsikova
28.09.12,18:52
..jau, s tou fazuľovicou to je dobrý nápad na zajtra!..si mi chute narobila!..len keby mi mal kto do nej hrubé slíže narobiť!..mňaaam..
buchač
28.09.12,18:57
...kua ....nejde o šarže ...ide o informácie ......a ktož vie , čo za školenia to máš ...každý tomu inak vraví ...
asedma
28.09.12,18:59
Pekny vecer vinsujem len tak piatocne a pridam sem z mojej dnesnej francuzskej vianocky, sice sb ju ofrflav, ze aky suchar so upiekla, ale nakoniec sa mu zalubila, no a klobasecky mam nachystane na zajtra a nasla som aj plechovku corgona, spravili ste mi chut..tak paci, ponuknite sa..:)