wagner
19.09.12,17:28
Boja sa, že by daňový polatníci zabudli platiť dane
Ivana Š
19.09.12,15:29
Išla som dnes do kúpeľne s plnou náručou prádla na pranie, na chodbe som zakopla do topánok
(furt mojich hreším, že si nevedia upratať topánky) už som sa štartovala, že koho to dnes zjezdím - a to moje :D som si kúsla do jazyka
pepsikova
19.09.12,16:44
..jáj, no, zadarilo sa mi!..z emailu sa nekopíruje!...
trisestri
19.09.12,17:08
chamtivost a lahostajnost rozvrati kazdu solocnost.
pepsikova
19.09.12,17:15
pepsikova
19.09.12,17:18
pepsikova
19.09.12,17:24
...štvrť najbohatších v Číne...no fuha teda!..žiadne ihrisko,obchod, ako koncentrák!..
misoft
19.09.12,17:32
Hlas mala dobrý - a vedela to naspamäť.
misoft
19.09.12,17:36
srska
19.09.12,19:57
debata na joj+ o ničom - nikto zo strany sk nevedel, nemohol, nepochybil -prípad boorová
pepsikova
20.09.12,04:18
...dobré ráno vám a krásny jesenný deň,vonku sa fajn ochladilo, dá sa aj dýchať normálne a tak je možné, že čochvíľka aj sniežik napadne..ale zatiaľ posielam kaficu, aj čajík, a k tomu pehavý rožtek s bánoveckou pomazánkou..mňamkové čosik!..šarkan hrá s ex futbal po chodbe, decko hučí z nory, že sa nevyspí v tejto domácnosti any jeden deň-no, a tak krásny deň pred nami!...aj vám prajeme!...http://friends18.com/img/thursday/0025.jpg
AdaMtiM
20.09.12,05:06
Teda to čo odznelo včera na jojplus - deti Ivany B. ..... strašné niečo, je obdivuhodné, ako sa drží matka aj stará mama.... čo už urobili pre to aby deti dostali späť. Ja by som sa už dávno zosypala, zbláznila..... . Je pekné, že boli menované ženy - predpokladám tiež matky - ktoré to na ÚP, SV a rodiny pokašľali - nech sú potrestané najviac ako je na SK možné ...ALE: teraz je podstatné, aby už konečne SR požiadala o vydanie detí na Slovensko !!!! Keď už teda všetci vedia, KDE sa stala chyba , nech už konajú a zachránia tie deti . Veď tá rezná rana na bruchu chlapčeka - to už nie je predsa normálne - tam sú deti týrané zo strany anglických opatrovateľov evidentne a NIČ sa s tým nerobí. Matka sa na toto musí pozerať - ako je možné, že sa matka ešte psychicky nezrútila - lebo ja už by som sa dávno. Nerozumiem tej slovenskej zvrátenosti tu: prípad Mela : koľko bolo toho v médiách , že ho chcú dostať na Slovensko - stále sa o tom píše všade ...... kašľať na neho ....ten je za vodou - toho nikdy spravodlivosť nedostane. ALE TU IDE O BEZBRANNÉ DETI v rukách anglickej mafie a naša milá rodná vlasť sa k tomu takto postavila???? My nič, my muzikanti, nech sa stará matka o to ako deti dostať späť ... No a ešte jedna vec ma pri pozeraní včera napadla. Angličania majú teraz v rukách silný protiargument na vydanie detí : čerstvý prípad nájdenej mŕtvolky utýraného dievčatka v SR - prečo by mali oni z Anglicka deti vydať do krajiny, kde došlo týranie detí až k smrti - myslím aj vinou kompetentných úradničiek zasa z úradu sociálny vecí a rodiny, ktoré - ako v prípade Ivaniných detí aj tu vedeli a mali zasiahnuť. Len nech reportéri jojky sa nestiahnu a dosledujú tento prípad a aj veru nech otvoria ďalšie z tých 39 prípadov a nech len verejnosť vie - čo sa deje na našich nevšímavých úradoch a aj v slávnom Anglicku. Téma týždňa v Anglicku je teraz - holé kozy Kate M. !!!!! No lebo to je fakt dôležité - nie tam unášané, kradnuté deti. A ešte ma zarazilo, že cudzinci vlastne v tomto majú možnosť a nádej, že deti si zoberie ich domovská krajina - ale najhoršie sú anglické rodiny - ktorým mafia SS deti zoberie - tí nemajú kam újsť - jedina požiadať o azyl v inej krajine . Včerajšia diskusia bola pre mňa šokujúca a nech mi nikto nehovorí, že zas to bol iba pohľad z jednej strany bez objektivity .....
Tweety
20.09.12,05:14
MarcelkaT
20.09.12,05:24
Ani mne, .......
MarcelkaT
20.09.12,05:30
Bol tam nakreslený vtip: rozumná+rozumný=láska, hlúpa+rozumný=tehotná, rizumná+hlúpy=svadba, hlúpa+hlúpy=Farmár hľada ženu
MarcelkaT
20.09.12,05:41
Čo ste/sme/ nevedeli otvoriť - bol tam kreslený vtip :

rozumná + rozumný = láska
hlúpa + rozumný = tehotná
rozumná + hlúpy = svadba
hlúpa + hlúpy = farmár hľada ženu
buchač
20.09.12,05:41
Ja by som aj vedel , lenže nemá význam. Včera v správach odznela z úst starej matky jedna zásadná veta ...že aká ?? Každý nech hľadá sám ...
srska
20.09.12,05:45
debata na joj+ o ničom - nikto zo strany sk nevedel, nemohol, nepochybil -prípad boorová


Teda to čo odznelo včera na jojplus - deti Ivany B. ..... strašné niečo, je obdivuhodné, ako sa drží matka aj stará mama.... čo už urobili pre to aby deti dostali späť. Ja by som sa už dávno zosypala, zbláznila..... . Je pekné, že boli menované ženy - predpokladám tiež matky - ktoré to na ÚP, SV a rodiny pokašľali - nech sú potrestané najviac ako je na SK možné ...ALE: teraz je podstatné, aby už konečne SR požiadala o vydanie detí na Slovensko !!!! Keď už teda všetci vedia, KDE sa stala chyba , nech už konajú a zachránia tie deti . Veď tá rezná rana na bruchu chlapčeka - to už nie je predsa normálne - tam sú deti týrané zo strany anglických opatrovateľov evidentne a NIČ sa s tým nerobí. Matka sa na toto musí pozerať - ako je možné, že sa matka ešte psychicky nezrútila - lebo ja už by som sa dávno. Nerozumiem tej slovenskej zvrátenosti tu: prípad Mela : koľko bolo toho v médiách , že ho chcú dostať na Slovensko - stále sa o tom píše všade ...... kašľať na neho ....ten je za vodou - toho nikdy spravodlivosť nedostane. ALE TU IDE O BEZBRANNÉ DETI v rukách anglickej mafie a naša milá rodná vlasť sa k tomu takto postavila???? My nič, my muzikanti, nech sa stará matka o to ako deti dostať späť ... No a ešte jedna vec ma pri pozeraní včera napadla. Angličania majú teraz v rukách silný protiargument na vydanie detí : čerstvý prípad nájdenej mŕtvolky utýraného dievčatka v SR - prečo by mali oni z Anglicka deti vydať do krajiny, kde došlo týranie detí až k smrti - myslím aj vinou kompetentných úradničiek zasa z úradu sociálny vecí a rodiny, ktoré - ako v prípade Ivaniných detí aj tu vedeli a mali zasiahnuť. Len nech reportéri jojky sa nestiahnu a dosledujú tento prípad a aj veru nech otvoria ďalšie z tých 39 prípadov a nech len verejnosť vie - čo sa deje na našich nevšímavých úradoch a aj v slávnom Anglicku. Téma týždňa v Anglicku je teraz - holé kozy Kate M. !!!!! No lebo to je fakt dôležité - nie tam unášané, kradnuté deti. A ešte ma zarazilo, že cudzinci vlastne v tomto majú možnosť a nádej, že deti si zoberie ich domovská krajina - ale najhoršie sú anglické rodiny - ktorým mafia SS deti zoberie - tí nemajú kam újsť - jedina požiadať o azyl v inej krajine . Včerajšia diskusia bola pre mňa šokujúca a nech mi nikto nehovorí, že zas to bol iba pohľad z jednej strany bez objektivity .....add včerajšia diskusia na joj+ :
- aké štátne občianstvo majú deti pani boorovej?

k osadenstvu:
- illíková z mzv - nekompetentná - vyhodiť
- cisárová - ok
- studencová - vymenovať za štátnu tajomníčku
- pirošíková - ok
- nicholsonová - nie je bez viny a doteraz nevie čo je zdieľanie el. pošty
- psychiater - do počtu
- veľvyslanec wlachowsky - nekompetentný ľudový rozprávač - vyhodiť
- moderátori - akých majú, takých dajú - čajoví

takže aj tak to vyzeralo
buchač
20.09.12,05:45
Mi povedz ...v akom meste a ktorej štvrti bohatých je obchod , ihrisko a podobne.....žeby v Prievidzi ????????
pepsikova
20.09.12,05:59
..toto ma zaujíma!..vyveďte ma z omylu, ak si myslím, že dôchodky sa u nás vypočítavali doteraz z toho, kto kolko mal odpracovaných rokov a výšky odvedených platieb...a kto mal málo, mal malý dôchodok, kto mal vyššie odvody, aj dôchodok bol vyšší, lebo vyšiel vyšší osobný bod...tak a teraz my potrebujeme na toto inštitút!..prosím pekne, to niet kam popchať staré dámy a pánov, ktorí sa mermomocí držia svojich stoličiek a pasovalo by ich vyhodiť, nie,my im dáme prácu, lebo inštitút minimálneho dôchodku predsa musí niekto viesť,a časť daní teda pôjde na túto novovytvorenú, hlúpu a nepotrebnú a zbytočnú sekciu...čo bude robiť sociálna poisťovňa?..zmení sa niečo?..či len zase pribudne úradníkov?..tento štát ma pomaličky začína s*ať!...
...citujem:"Budem podporovať snahu vlády zaviesť minimálny dôchodok, pretože si myslím, že ak nejaký občan pracoval a platil odvody 30 až 35 rokov, má právo na to, aby jeho postavenie na dôchodku bolo dôstojné," vysvetlil Mihál.-
a tento, srdcom športovec, skadežeje?..však ak niekto celý život nikde nerobil (myslím tak asi moju generáciu), dostane minimálny dôchodok za čo???..aké platil odvody a z čoho?..a ten, kto celý život robil v dvojke kategórii, dostane dôchodok podľa odvedených daní?..tak kuwva, cigánska mater nikde nerobila celý život, ale dostane minimálny dôchodok, ktorý sa len pár eurami navyše odlišuje od dôchodku ženy, ktorá robila upratovačku celý život a odvádzala dane!!...čo fakt už tu niekomu šibe?..tak kto podporuje v tomto štáte lajdákov, darmožráčov a príživníkov?..
..aká je v tom logika, pán Mihál?..kto robil, bude mať, kto nerobil, bude mať tiež, lebo z ústavy mu vyplýva právo na slušný život?..vy ste možno srdcom športovec, ale rozumom asi niekde inde!..


Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/6428071/stat-chce-od-roku-2014-zaviest-institut-minimalneho-dochodku.html#ixzz26zTLzcGI
AdaMtiM
20.09.12,06:08
v podstate súhlasím, Nicholsonová nevedela?? och isto
nika.sum
20.09.12,06:14
Pisala som v jednej teme o kvietkoch pre pani ucitelky v MS prispevok a skor ako som ho stihla dopisat temu uzavreli (a taky dlhy bol :-( ). Idem sa sem postazovat, ale kedze som tu nebola dlho v tejto teme vlastne v č.II, pozeram, tema uzavreta:)
nika.sum
20.09.12,06:21
Teda to čo odznelo včera na jojplus - deti Ivany B. ..... strašné niečo, je obdivuhodné, ako sa drží matka aj stará mama.... čo už urobili pre to aby deti dostali späť. Ja by som sa už dávno zosypala, zbláznila..... . Je pekné, že boli menované ženy - predpokladám tiež matky - ktoré to na ÚP, SV a rodiny pokašľali - nech sú potrestané najviac ako je na SK možné ...ALE: teraz je podstatné, aby už konečne SR požiadala o vydanie detí na Slovensko !!!! Keď už teda všetci vedia, KDE sa stala chyba , nech už konajú a zachránia tie deti . Veď tá rezná rana na bruchu chlapčeka - to už nie je predsa normálne - tam sú deti týrané zo strany anglických opatrovateľov evidentne a NIČ sa s tým nerobí. Matka sa na toto musí pozerať - ako je možné, že sa matka ešte psychicky nezrútila - lebo ja už by som sa dávno. Nerozumiem tej slovenskej zvrátenosti tu: prípad Mela : koľko bolo toho v médiách , že ho chcú dostať na Slovensko - stále sa o tom píše všade ...... kašľať na neho ....ten je za vodou - toho nikdy spravodlivosť nedostane. ALE TU IDE O BEZBRANNÉ DETI v rukách anglickej mafie a naša milá rodná vlasť sa k tomu takto postavila???? My nič, my muzikanti, nech sa stará matka o to ako deti dostať späť ... No a ešte jedna vec ma pri pozeraní včera napadla. Angličania majú teraz v rukách silný protiargument na vydanie detí : čerstvý prípad nájdenej mŕtvolky utýraného dievčatka v SR - prečo by mali oni z Anglicka deti vydať do krajiny, kde došlo týranie detí až k smrti - myslím aj vinou kompetentných úradničiek zasa z úradu sociálny vecí a rodiny, ktoré - ako v prípade Ivaniných detí aj tu vedeli a mali zasiahnuť. Len nech reportéri jojky sa nestiahnu a dosledujú tento prípad a aj veru nech otvoria ďalšie z tých 39 prípadov a nech len verejnosť vie - čo sa deje na našich nevšímavých úradoch a aj v slávnom Anglicku. Téma týždňa v Anglicku je teraz - holé kozy Kate M. !!!!! No lebo to je fakt dôležité - nie tam unášané, kradnuté deti. A ešte ma zarazilo, že cudzinci vlastne v tomto majú možnosť a nádej, že deti si zoberie ich domovská krajina - ale najhoršie sú anglické rodiny - ktorým mafia SS deti zoberie - tí nemajú kam újsť - jedina požiadať o azyl v inej krajine . Včerajšia diskusia bola pre mňa šokujúca a nech mi nikto nehovorí, že zas to bol iba pohľad z jednej strany bez objektivity .....


Tak presne toto som vcera hovorila ja, akoby ste ma boli citovali. Konecne tymto darmozracom, ktorí pre nas obycajnych ludi nerobia nic niekto stupil na otlak a je mi len luto ze tym trpia tie ubohe deticky. Hlavne, ze nas cela EU kritizuje ako je u nas urcita mensina diskriminovana (hoci je to skor naopak), ohanaju sa ludskymi pravami a to co sa deje v Anglicku je v poriadku ? Nad tym vsetci zatvaraju oci, lebo ich sudny system a neviem co je take ake je. To len sprostí slovaci musie pocuvat co od nich chce EU a skakat ako piskaju.
nika.sum
20.09.12,06:28
..toto ma zaujíma!..vyveďte ma z omylu, ak si myslím, že dôchodky sa u nás vypočítavali doteraz z toho, kto kolko mal odpracovaných rokov a výšky odvedených platieb...a kto mal málo, mal malý dôchodok, kto mal vyššie odvody, aj dôchodok bol vyšší, lebo vyšiel vyšší osobný bod...tak a teraz my potrebujeme na toto inštitút!..prosím pekne, to niet kam popchať staré dámy a pánov, ktorí sa mermomocí držia svojich stoličiek a pasovalo by ich vyhodiť, nie,my im dáme prácu, lebo inštitút minimálneho dôchodku predsa musí niekto viesť,a časť daní teda pôjde na túto novovytvorenú, hlúpu a nepotrebnú a zbytočnú sekciu...čo bude robiť sociálna poisťovňa?..zmení sa niečo?..či len zase pribudne úradníkov?..tento štát ma pomaličky začína s*ať!...
...citujem:"Budem podporovať snahu vlády zaviesť minimálny dôchodok, pretože si myslím, že ak nejaký občan pracoval a platil odvody 30 až 35 rokov, má právo na to, aby jeho postavenie na dôchodku bolo dôstojné," vysvetlil Mihál.-
a tento, srdcom športovec, skadežeje?..však ak niekto celý život nikde nerobil (myslím tak asi moju generáciu), dostane minimálny dôchodok za čo???..aké platil odvody a z čoho?..a ten, kto celý život robil v dvojke kategórii, dostane dôchodok podľa odvedených daní?..tak kuwva, cigánska mater nikde nerobila celý život, ale dostane minimálny dôchodok, ktorý sa len pár eurami navyše odlišuje od dôchodku ženy, ktorá robila upratovačku celý život a odvádzala dane!!...čo fakt už tu niekomu šibe?..tak kto podporuje v tomto štáte lajdákov, darmožráčov a príživníkov?..
..aká je v tom logika, pán Mihál?..kto robil, bude mať, kto nerobil, bude mať tiež, lebo z ústavy mu vyplýva právo na slušný život?..vy ste možno srdcom športovec, ale rozumom asi niekde inde!..


Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/6428071/stat-chce-od-roku-2014-zaviest-institut-minimalneho-dochodku.html#ixzz26zTLzcGI



Ja som na FB nasla toto a veruze to zacina byt cim dalej pravdivejsie:

Ak ma dan z cigariet odradit ludi fajcit, tak asi dan z prijmu ma odradit ludi pracovat...

A niektorí nasi spoluobcania na to prisli uz davno:D
Indeed
20.09.12,06:35
Ja som na FB nasla toto a veruze to zacina byt cim dalej pravdivejsie:

Ak ma dan z cigariet odradit ludi fajcit, tak asi dan z prijmu ma odradit ludi pracovat...

A niektorí nasi spoluobcania na to prisli uz davno:D

Skusení vedia ,že je rozdiel medzi zamestnaním, prácou a robotou...

A v jednej diskusii som našiel takúto perlu: "..nie každý kto je zamestnaný , aj pracuje..."

A o robote sa ani nevyjadrujem, tam je trvalý problém nájsť schopných ľudí...
Indeed
20.09.12,06:37
ty sa nestraj o neužitočné, tam su nesympatie a staré dlhy...
hnedoočka
20.09.12,07:19
Juraj, toto nie je prípad o hádankách, resp. kto je múdrejší...
pepsikova
20.09.12,07:32
Skusení vedia ,že je rozdiel medzi zamestnaním, prácou a robotou...

A v jednej diskusii som našiel takúto perlu: "..nie každý kto je zamestnaný , aj pracuje..."

A o robote sa ani nevyjadrujem, tam je trvalý problém nájsť schopných ľudí.....

..no veď jasné!..len sa pozri, kolko je u nás slovenských zamestnávateľov!..porátaš na prstoch jednej ruky...a tí zahraniční, tí by nedbali mať pri strojoch vysokoškolákov, čo by robili odpoly zadarmo-lebo u nich doma im to nikto nebude robiť ani za neviemaký plat!..prečo sa tu množia zahraniční investori so svojimi firmami?..oni nepotrebujú zamestnancov, ale robotníkov...a najlepšie s vysokou školou!..aj k lopate...toto už nie je štát, ale odpadové hospodárstvo...
buchač
20.09.12,07:47
Beriem výčitku . Stará mama sa vyjadrila v zmysle "konečne sa stretneme po troch rokoch na Vianoce" -viď včerajšie TV noviny...takže táto kauza má asi predsa len trochu dlhšie pozadie ...Deti sú deti , smutný príbeh ..mne sa prístup TV GRC nepáči...
Stanislav 1975
20.09.12,08:45
Vilo bol fčera úplne perfektno- perfektný, akože najviac- aj Majo Gáborik...
trisestri
20.09.12,09:22
dakedy trebalo na starobny dochodok mat odpracovane minimalne 25 rokov a podmienka odpracovanych minimalne 20 rokov okrem doziteho veku mala ostat,nie je spravne aby narok na minimalny dochodok mal dakto co cely zivot nerobil /tusim aj za komunistov bol nejaky socialny dochodok,tusim to bolo pre tych co nesplnali podmienky narokov na riadny dochodok/
pepsikova
20.09.12,09:24
...práve mi volala pani z firmy "MD Topolčany"..a ponúkala na skúšku vysávač s neviem čím a za skvelú odmenu...a keď som sa opýtala, odkiaľ má moje číslo, tak povedala, že zo zlatých stránok!..poučte ma, prosím, to už Zlaté stránky uverejňujú aj mobilné čísla?..dokonca tvrdila, že odkiaľ onakadial by ho mohli zobrať!..
(lebo dnes mám nebezpečný deň,obchádzam aj šuflík, kde mám kladivo)
AlaNR
20.09.12,09:26
Pepsi, bohužiaľ, uverejňujú, ak ho nemáš u operátora utajené...
Ja som tam mala uverejnené číslo SIM karty, ktorú som dostala ako darček a nikdy nebola vložená do telefónu...
trisestri
20.09.12,09:33
pavol54
20.09.12,09:35
..toto ma zaujíma!..vyveďte ma z omylu, ak si myslím, že dôchodky sa u nás vypočítavali doteraz z toho, kto kolko mal odpracovaných rokov a výšky odvedených platieb...a kto mal málo, mal malý dôchodok, kto mal vyššie odvody, aj dôchodok bol vyšší, lebo vyšiel vyšší osobný bod...tak a teraz my potrebujeme na toto inštitút!..prosím pekne, to niet kam popchať staré dámy a pánov, ktorí sa mermomocí držia svojich stoličiek a pasovalo by ich vyhodiť, nie,my im dáme prácu, lebo inštitút minimálneho dôchodku predsa musí niekto viesť,a časť daní teda pôjde na túto novovytvorenú, hlúpu a nepotrebnú a zbytočnú sekciu...čo bude robiť sociálna poisťovňa?..zmení sa niečo?..či len zase pribudne úradníkov?..tento štát ma pomaličky začína s*ať!...
...citujem:"Budem podporovať snahu vlády zaviesť minimálny dôchodok, pretože si myslím, že ak nejaký občan pracoval a platil odvody 30 až 35 rokov, má právo na to, aby jeho postavenie na dôchodku bolo dôstojné," vysvetlil Mihál.-
a tento, srdcom športovec, skadežeje?..však ak niekto celý život nikde nerobil (myslím tak asi moju generáciu), dostane minimálny dôchodok za čo???..aké platil odvody a z čoho?..a ten, kto celý život robil v dvojke kategórii, dostane dôchodok podľa odvedených daní?..tak kuwva, cigánska mater nikde nerobila celý život, ale dostane minimálny dôchodok, ktorý sa len pár eurami navyše odlišuje od dôchodku ženy, ktorá robila upratovačku celý život a odvádzala dane!!...čo fakt už tu niekomu šibe?..tak kto podporuje v tomto štáte lajdákov, darmožráčov a príživníkov?..
..aká je v tom logika, pán Mihál?..kto robil, bude mať, kto nerobil, bude mať tiež, lebo z ústavy mu vyplýva právo na slušný život?..vy ste možno srdcom športovec, ale rozumom asi niekde inde!..


Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/6428071/stat-chce-od-roku-2014-zaviest-institut-minimalneho-dochodku.html#ixzz26zTLzcGI

vieš aký je rozdiel medzi hodinkami a holínkami? žiadny oboje sa naťahujú. vieš aký rozdiel je medzi pojmom "inštitút" a "inštitúcia"? Teraz si sa poriadne sekla v snahe rýchlo reagovať jedovatou slinou.
srska
20.09.12,09:37
vieš aký je rozdiel medzi hodinkami a holínkami? žiadny oboje sa naťahujú. vieš aký rozdiel je medzi pojmom "inštitút" a "inštitúcia"? Teraz si sa poriadne sekla v snahe rýchlo reagovať jedovatou slinou.tiež som si to všimol - nechcel som zrána dráždiť:)
hnedoočka
20.09.12,09:42
je jedno aká televízia a za akým účelom.Ak by to nezverejnili, tak by národ o ničom nevedel a nepohla sa lavína, či?
pepsikova
20.09.12,10:12
vieš aký je rozdiel medzi hodinkami a holínkami? žiadny oboje sa naťahujú. vieš aký rozdiel je medzi pojmom "inštitút" a "inštitúcia"? Teraz si sa poriadne sekla v snahe rýchlo reagovať jedovatou slinou...

..no, teba som, myslím, neopľula!..a rozdiel medzi inštitútom a inštitúciou poznám..neviem síce, na čo si ma chcel upozorniť, ale celá moja jedovatá slina sa týkala dôchodkov..a toho, ako a komu patria..ale čo už!..
(buď rád, že som ťa neoflusla kávou!)
Bionda
20.09.12,10:38
pepsi.. obchod s kontaktmi je tu už dávno, stačí že raz niekde uvedieš ...
Mila123
20.09.12,10:52
Ivana Š
20.09.12,12:36
moje decko ma dnes pobavilo
skoro17 mala záchvat úprimnosti - maminka, ja viem že som náročná, nechcela by som byť svoja dcéra
Tweety
20.09.12,12:41
Tak toto ma dočista rozosmialo, ale tak ako plač cez slzy:
Kažimír: Koncesie upevňujú väzbu medzi divákom a RTVS

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/kazimir-koncesie-upevnuju-vazbu-medzi-divakom-a-rtvs-pdg-/sk_domace.asp?c=A120920_144901_sk_domace_p23#ixzz2 717sKDfL
srska
20.09.12,12:42
skoro ako Kollár......vlastní 74 firiem......http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Hus%E1r&MENO=Martin&SID=0&T=f1&R=on&STR=4ďalší čo miluje lykožrúta smrekového?
Mila123
20.09.12,12:44
ďalší čo miluje lykožrúta smrekového?
chlapec robí nové sro, prevody, predaj, zmeny.....
zakladá firmy na seba a potom ich predáva.....
kukučka
20.09.12,13:04
moje decko ma dnes pobavilo
skoro17 mala záchvat úprimnosti - maminka, ja viem že som náročná, nechcela by som byť svoja dcéra

Ivanka, ty asi často varíš vtipnú kašu, súdiac podľa tvojich príspevkov v tejto téme
pepsikova
20.09.12,13:19
Tak toto ma dočista rozosmialo, ale tak ako plač cez slzy:
Kažimír: Koncesie upevňujú väzbu medzi divákom a RTVS

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/kazimir-koncesie-upevnuju-vazbu-medzi-divakom-a-rtvs-pdg-/sk_domace.asp?c=A120920_144901_sk_domace_p23#ixzz2 717sKDfL..

..ako aj čaptovič- čo slovo, to perla!...a tento vezbopevnič možno nakoniec zakáže všetky satelitné a súkromné televízie a budeme na večné veky s rtvs...
pepsikova
20.09.12,13:20
moje decko ma dnes pobavilo
skoro17 mala záchvat úprimnosti - maminka, ja viem že som náročná, nechcela by som byť svoja dcéra..

..môj had jedného času hovoril "nechcel by som byť mojou mamou!...
pepsikova
20.09.12,13:22
..popoludňajšie kafo posielam..môžem aj dnesku, alebo nesquik, kto má chuť na sladké...slniečko pleští do okien a neviem, fčul mi to robí náročky, či si myslí, že sa nudím,lebo tie okná sú také oprskané, akoby pehavé..ale neumyjem ich!..just!..
srska
20.09.12,13:23
..

..môj had jedného času hovoril "nechcel by som byť mojou mamou!...možno bol len úprimný
Ivana Š
20.09.12,13:26
Ivanka, ty asi často varíš vtipnú kašu, súdiac podľa tvojich príspevkov v tejto téme

zajtra je Šuriansky jarmok a kráska by sa takto obkľukou rada dostala k nejakému jarmočnému príspevku
ja ju mám prečítanú :)
ponúkla sa aj, že mami, čo ti pomôžem, hneď som využila, že - môžeš upratať kúpeľňu :D
Tweety
20.09.12,13:28
treba za čerstva, aby si to náhodou nerozmyslela
Ivana Š
20.09.12,13:30
..popoludňajšie kafo posielam..môžem aj dnesku, alebo nesquik, kto má chuť na sladké...slniečko pleští do okien a neviem, fčul mi to robí náročky, či si myslí, že sa nudím,lebo tie okná sú také oprskané, akoby pehavé..ale neumyjem ich!..just!..

neumývaj neoplatí sa
ja chystám domácnosť na sobotňajšiu oslavu, v rámci upratovania som aj okná umyla
a d*b - v noci pršalo a ešte mi ich aj tá holubica, čo ma ráno budí hrkútaním, os*ala :mad:

a prosím prosím - v sobotu si berte mraky a dážď odo mňa, a pošlite mi pleštiť oskara
(v nedeľu môžu aj krokodíly pršať, len nech nám vyjde počasie na sobotu)
pepsikova
20.09.12,13:43
neumývaj neoplatí sa
ja chystám domácnosť na sobotňajšiu oslavu, v rámci upratovania som aj okná umyla
a d*b - v noci pršalo a ešte mi ich aj tá holubica, čo ma ráno budí hrkútaním, os*ala :mad:

a prosím prosím - v sobotu si berte mraky a dážď odo mňa, a pošlite mi pleštiť oskara
(v nedeľu môžu aj krokodíly pršať, len nech nám vyjde počasie na sobotu)..

..ty si fakt samá skromnosť!..oki, pošleme ti slnko, všetko, čo stretnem a hneď od rána!..
pepsikova
20.09.12,13:45
pepsikova
20.09.12,13:53
misoft
20.09.12,14:35
http://www.joj.sk/noviny-o-12-00/noviny-o-12-00-archiv/2012-09-20-noviny-o-12-00.html
od začiatku.
Čo vlastne robili úradníci, diplomati (okrem toho, že berú obrovské prachy za svoju "prácu") - odpoveď - NIČ. A poslanecký prieskum? Poslanci sa dohadovali, ako to urobia, kedy to urobia (nechcelo sa im - je piatok).

A to sám "najväčší", "najmúdrejší", "najsociálnejší" a ešte viacej "naj........." má prísť sem na východ - dúfam, že bude mať náhradné oblečenie.
Pre Pepsi - to že zastavili "adopcie" - to nebola snaha našich politikov - to bol hlas ľudí, ktorí dali najavo svoj názor na to, čo si myslia o anglickom práve - o tom práve, ktoré legálne vykoná únos slovenského občana.
pepsikova
20.09.12,15:52
..a k tomu sa ja práve nevyjadrujem..to sa tu nedá-mne..
pepsikova
20.09.12,15:55
...dáko ticho je tu!..veď už neprskám, tak vylezte spod tých dáždnikov...http://friends18.com/img/good-afternoon/126.gif..len takú ľahkú, večernú posielam..
Kvaka
20.09.12,16:04
Pepsi, vďaka za kávu, dnes som mala z automatu v špitáli až dve, jednu som vypila druhú, tú svoju, na mňa vylial muž. Po tej narkóze je nejak mimo.
pepsikova
20.09.12,16:04
http://www.youtube.com/watch?v=y1J8fhcOuOA&feature=share



..naozaj sa nemôžem vyjadriť..prskám pri menšom zle,tu by to boli*******

...motto: ...keď mám v ruke kladivo, všetko vyzerá ako klinec...(dobrý nápad, z fb)
Ivana Š
20.09.12,16:39
...dáko ticho je tu!..veď už neprskám, tak vylezte spod tých dáždnikov...http://friends18.com/img/good-afternoon/126.gif..len takú ľahkú, večernú posielam..

ná moja, bojíme sa ťa dnes -takej nasrdenej - čo keby som ti nedajboh klinec pripomenula :D

ponúkam osvedčený recept - medovkový čajík, môže byť neosladený, aj taký je chutný, keď má rád niekto sladké, tak osladiť medom
nohy v teple, niečo pekné počúvať, peknú knižku prečítať, skľudní to nervy

a hlavne nemyslieť na to, že tie problémy svynejedny si nás aj tak nájdu
trisestri
20.09.12,16:45
ja by som tych uradnkov co nekonali pri tyrani dievcatka vyhadzal,trestne stihal a nikdy uz nepustil do statnej a verejnej spravy a tomu hovädu dufam ze to v base spocitaju,aspon niekedy tam spoluvzni davali zabrat pedofilom a tyranom deti.
lapejko
20.09.12,16:49
aspoň to má jednotný štýl...
Dav
20.09.12,18:35
neumývaj neoplatí sa
ja chystám domácnosť na sobotňajšiu oslavu, v rámci upratovania som aj okná umyla
a d*b - v noci pršalo a ešte mi ich aj tá holubica, čo ma ráno budí hrkútaním, os*ala :mad:

a prosím prosím - v sobotu si berte mraky a dážď odo mňa, a pošlite mi pleštiť oskara
(v nedeľu môžu aj krokodíly pršať, len nech nám vyjde počasie na sobotu)
Krokodíly nechcem, okná som neumývala, dážď je treba, ale aj ja chcem na sobotu pekné počasie :D
wagner
20.09.12,19:02
Dážď pošli ku mne, ja posielam oskárka
wagner
20.09.12,19:04
Tak toto ma dočista rozosmialo, ale tak ako plač cez slzy:
Kažimír: Koncesie upevňujú väzbu medzi divákom a RTVS

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/kazimir-koncesie-upevnuju-vazbu-medzi-divakom-a-rtvs-pdg-/sk_domace.asp?c=A120920_144901_sk_domace_p23#ixzz2 717sKDfL

Jemu už to ministrovanie kvapká na karbid, preto nevie čo hovorí.
trisestri
20.09.12,19:04
Krokodíly nechcem, okná som neumývala, dážď je treba, ale aj ja chcem na sobotu pekné počasie :D

sak dazdu bolo cely den:)ale okna neumyje:Dsobotu vraj dakde pekne bude
pepsikova
20.09.12,19:38
ná moja, bojíme sa ťa dnes -takej nasrdenej - čo keby som ti nedajboh klinec pripomenula :D

ponúkam osvedčený recept - medovkový čajík, môže byť neosladený, aj taký je chutný, keď má rád niekto sladké, tak osladiť medom
nohy v teple, niečo pekné počúvať, peknú knižku prečítať, skľudní to nervy

a hlavne nemyslieť na to, že tie problémy svynejedny si nás aj tak nájdu..

..no, som dnes bola za mrchu, ale len sama na mňa vačšinú..tak idem teraz urobiť ten čajík materoduškovolimetkovoneviemaký, aj medu do neho frcnem za trochu a kto má chuť, pošlem...
..hladala som na nete nejaký program do HP tlačiarne, ale len pre skener,lebo na nej netlačím a z cedečka inštalačného naberie takých sprostostí ,že mi potom počítač odmieta aj curignúť, nyje že dopredu ísť!..nenašla som, tak som musela kvoli skeneru dať všetko z cd a potom to zase odinštalovať..hrúzaroboty!..
..ešte kliknem miláčikovi a padám ..dobrú noc vám..
ajamka
20.09.12,19:40
Ahojte, mňa dnes kvalitne vytočili cestári. Robia ten nepodarený asfalt pri Leviciach a tým sajrajtom, čím striekajú cestu mi zabrblali auto. Celé čelné mám od toho. Čím to mám dať dolu?:( vie mi niekto poradiť? veď to je hrúza..
buchač
20.09.12,19:43
...hm ...žeby kladivko ?
buchač
20.09.12,19:44
...dnes ?....len dnes ????
pepsikova
20.09.12,19:50
Pepsi, vďaka za kávu, dnes som mala z automatu v špitáli až dve, jednu som vypila druhú, tú svoju, na mňa vylial muž. Po tej narkóze je nejak mimo...

..mojík, pozdrav mangela a že ak niečo chce, dá sa to aj inak povedať, nyje hneď na teba kávu vylievať!...asi mu je už veľmi dobre- ale nech mu len je nafurt!!...
pepsikova
20.09.12,19:53
misoft
20.09.12,19:54
Má pravdu - upevňujú - cez pudiľár občanov.
Kvaka
20.09.12,20:29
..

..mojík, pozdrav mangela a že ak niečo chce, dá sa to aj inak povedať, nyje hneď na teba kávu vylievať!...asi mu je už veľmi dobre- ale nech mu len je nafurt!!...No ja viem, ďakujem, pozdravím. Dnes je nejaký čudný deň, mne už sa tretí raz poriadne zatočila hlava, ja tomu hovorím kolotoč, motám sa ako opitá.
misoft
20.09.12,20:48
Žeby........? :D
Hansa
21.09.12,04:32
No ja viem, ďakujem, pozdravím. Dnes je nejaký čudný deň, mne už sa tretí raz poriadne zatočila hlava, ja tomu hovorím kolotoč, motám sa ako opitá.


-ja neviem, či to bolo aj kedysi?! Ale teraz iné nepočujem, len ako sa ľudia sťažujú na točenie hlavy, na ten hore spomínaný "kolotoč". Žeby to ono prišlo s vekom? Alebo môžu za to aj výkyvy počasia?!
...to len tak hneď po ránu konštatujem...:)
pepsikova
21.09.12,04:48
...dobré ráno vám..posielam kaficu riadne silnú, aby sme sa nemotali dnes, lebo o chvíľu je tu víkend a vtedy netreba mať motanice,len pohodu a oddych-to asi kvakuši chýba!...vonku už bol srienik na tráve a z toho kuká skorá zima,ale slnko už nacvičuje svoje ťahy a prediera sa mi semok, tak fajn deň vám dnes...http://friends18.com/img/friday/0099.jpg
MarcelkaT
21.09.12,05:45
Aka pekná frizúra, najnovšia móda?
pepsikova
21.09.12,05:58
...takmer identická s mojou včerajšou náladou!...
pepsikova
21.09.12,06:52
...fuha, ako sa tu poslušne pracuje!..a potichu!..no tak padám odtálto het!...a kto nemá, berte si slnko!..vypleštené jedno!...
veronikasad
21.09.12,07:20
pepsikova
21.09.12,08:13
http://diva.aktuality.sk/clanok/35143/sexpertiza-pan-minister-chceme-dan-zo-sexu-beeee/..

..mne sa páči hlavne toto:Upozornenie: Nasledujúci článok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov!

..vláda príde o strašné prachy-ale na to kažimírtrepohub ešte neprišiel-(však čo už s takým obsahom hlavy, ako má on!)...štát zabúda, že so sexom sa začína v útlom veku-10-12 rokov, menšiny, ktoým bieda nedopraje po dva televízory si krátia dlhé zimné večery práve týmto športom a tak zakladajú na novú populáciu, ktorá nám bude v budúcnosti nerobiť na dôchodky!...a tu je práve to, čo štát nevidí, hoci nás sexuje pravidelne svojimi výplodmi o daniach a nedostatku- no teda tu štát nevidí, že daň z pôžitku treba zosobniť už aj maloletým....a hlavne tým, ktorí nechodia do školy,potiažmo aj roboty!...
(kecám, samozrejme!)

..idem dať kafu...
pepsikova
21.09.12,08:15
..mojík, kedysi nebol internet a robota bola povinne...nebolo kedy na boľačky..
trisestri
21.09.12,09:01
nuz crtaju sa este horsie casy-automobilky nemaju dobre spravy.
trisestri
21.09.12,11:15
vikend zacina,tak nech je pekny a prijemny
http://www.youtube.com/watch?v=dz5WV66V08g&feature=related
pepsikova
21.09.12,11:19
..plodná debata na téá3..jeden by myslel, že štát je múdrejší,ale nyje..kopa somárov na kope!..rozum mi ostáva stáť!..
Ingrid Ondruskova
21.09.12,11:21
Práve to kukám...a kukám jak puk...
srska
21.09.12,11:33
..plodná debata na téá3..jeden by myslel, že štát je múdrejší,ale nyje..kopa somárov na kope!..rozum mi ostáva stáť!..ak myslíš tlačovku ombudsmanky dubovcovej & co. - tak súhlasím. sociálna poisťovňa nemá cca 1600 evri na súdny poplatok aby mohli dať slovtex vo vranove, ktorý jej dlhuje 860 litrov evri, do konkurzu :eek:
buchač
21.09.12,11:35
Už len jeden tam chýba , ten najmúdrejší.....
srska
21.09.12,11:42
trisestri
21.09.12,11:56
vitajte doma: http://korzar.sme.sk/c/6541327/britsky-sud-vratil-deti-conkovcov-na-slovensko.html
vsak sebe ich tam mohli nechat,este ich tu mame nadbytok,no ked im to Jojka vybavila mali ich zobrat k sebe:Dhovorilo sa vitaj a nic nepytaj-v ich pripade je to vitajte socialku pytajte:)
pepsikova
21.09.12,11:59
ak myslíš tlačovku ombudsmanky dubovcovej & co. - tak súhlasím. sociálna poisťovňa nemá cca 1600 evri na súdny poplatok aby mohli dať slovtex vo vranove, ktorý jej dlhuje 860 litrov evri, do konkurzu :eek:..

..dobré bolo aj vyjadrenie , že štát sa musí zabezpečiť, aby sa takéto situácie neopakovali!..do čerta a čo robili doteraz?..pustili sem chamraď, tá naryžovala a plesla dvermi-a naša vláda to má viemegde!...teraz si budú pohadzovať horúci zemiak a sypať múdra,len aby sa zbavili zodpovednosti...
Stanislav 1975
21.09.12,12:12
Dneska ma zatiaľ nepotešilo ale fakt absolútne NIČ...:eek:, zatiaľ čo telefonát-to indivídum...:mad:, neviem, čo sa dnes deje alebo ako keby som dneska jednal so samými pacientami strediska Praha- Bohnice..., alebo ako keby som bol už ja E.T....
Stanislav 1975
21.09.12,12:14
Prajem všetkým pekný, krásny víkend...:D-ja osobne nemám náladu sa vykecávať a chichotať moc nejako verejne...-dovi v pondelok...;)
Mila123
21.09.12,13:10
ak myslíš tlačovku ombudsmanky dubovcovej & co. - tak súhlasím. sociálna poisťovňa nemá cca 1600 evri na súdny poplatok aby mohli dať slovtex vo vranove, ktorý jej dlhuje 860 litrov evri, do konkurzu :eek:

http://www.socpoist.sk/aktuality-reakcia-socialnej-poistovne-na-kritiku-verejnej-ochrankyne-prav-judr-jany-dubovcovej-vo-veci-nevyplatenych-miezd-pracovnickam-firmy-slotex-fashion--sro/48411s54200c
Tweety
21.09.12,13:16
http://www.socpoist.sk/aktuality-reakcia-socialnej-poistovne-na-kritiku-verejnej-ochrankyne-prav-judr-jany-dubovcovej-vo-veci-nevyplatenych-miezd-pracovnickam-firmy-slotex-fashion--sro/48411s54200c
Fakt, tak za takú totálnu volovinu by mal niekto niesť aj zodpovednosť, či u nás je všetko inak? Štát ide drať kožu z občanov a oni sú nepostihnuteľní, fakt na zaplakanie. Dokedy ešte budú robiť také fatálne chyby bez postihu?
Tweety
21.09.12,13:25
Mila123
21.09.12,13:28
alebo iba výhovorky, za nečinnosť.....
srska
21.09.12,13:30
pavol54
21.09.12,14:15
vitajte doma: http://korzar.sme.sk/c/6541327/britsky-sud-vratil-deti-conkovcov-na-slovensko.html
Prečo nemôžu aj naše úrady takto postupovať nemáš prácu deti šup do štátnej starostlivosti. myslím že polovička poberateľov sociálok by začala robiť aj za minimálnu mzdu.
trisestri
21.09.12,16:46
cca 170 litrov vymohli - 100 sp a 70 vymáhačská firma
Dubovcova im dala-ich obrana je uboha-ake priority maju,buzerovat poctivych pre par eur nedoplatku?-co vymohli rokovanim,ked ten dlh dlhu dobu narastal? kolko takych firiem zbalilo svestky a ukazaii aj soc.poistovni dlhy nos a kolko rokovanim sa im podarilo ziskat z dlhov a kolko tych pracovnych miest zachranili? ich odpoved je plna arogancie,prazdnych vyhovoriek a alibizmu,ucelove bezobsazne stanovisko bez realnych argumentov a konkretnych faktov-nic ine sa nedalo cakat od ludi ktory ignoruju svoje povinosti a podstatu toho za co su plateny./inak si na odpoved vypichli ucelovo len taku podstatu ktora im vyhovovala na vypracovanie stanoviska,podstata kritiky je niekde inde,preco nekonali ak im ta firma dlhodobo neuhradzala zaväzky a preco nepodniklli kroky ktore by viedli ku konkurzu a zabezpeceniu majetku a uctov firmy/
pepsikova
21.09.12,17:05
..no hádam na dnes stačilo jedov a zlostí na náš vládnúci aparát,ja som len zvedavá, kto pomôže tým poškodeným...to uvidíme v blízkej budúcnosti...
..zatiaľ posielam obligátny materoduškovovšelijaký čajík s medom, pre lepší spánoka prajem vám pohodu na večer....http://friends18.com/img/good-evening/124.jpg
buchač
21.09.12,17:19
..no hádam na dnes stačilo jedov a zlostí na náš vládnúci aparát,ja som len zvedavá, kto pomôže tým poškodeným...to uvidíme v blízkej budúcnosti.....zatiaľ posielam obligátny materoduškovovšelijaký čajík s medom, pre lepší spánoka prajem vám pohodu na večer...
...ja nič.....ja muzikant ........
Na dnes možno ...ktož vie , čím nás milovaná vláda poteší ....
...žeby týmto ???

Štát bude vodičov áut sledovať
http://spravy.pravda.sk/stat-bude-vodicov-aut-sledovat-dzq-/sk_ekonomika.asp?c=A120920_063337_sk_ekonomika_p01

...a to červené slovo sa mi aj páči ....s určitým dovetkom...hehehe...
pavol54
21.09.12,17:33
...ja nič.....ja muzikant ........
Na dnes možno ...ktož vie , čím nás milovaná vláda poteší ....
...žeby týmto ???

Štát bude vodičov áut sledovať
http://spravy.pravda.sk/stat-bude-vodicov-aut-sledovat-dzq-/sk_ekonomika.asp?c=A120920_063337_sk_ekonomika_p01

...a to červené slovo sa mi aj páči ....s určitým dovetkom...hehehe...
akosi to nechce nikto povedať napriamo ale pri opakovanom vešení sa vraj dá aj na šibenicu zvyknúť
začalo to čipovaním psov a mačiek
pokračuje 112 kovým čipom v autách
ďalšie pokračovanie čip v aute na kontrolu a riadenie jeho prevádzky
skončí to povinným načipovaním novorodencov kvôli diagnostike nemoci
údajne sa vymýšľajú nejaké nanočipy ktoré majú amerických vojakov sledovať kvôli zraneniam a novšie ich budú aj liečiť
to bude krása
pepsikova
21.09.12,17:38
..no a keď k tomu pridáš tú daň zo sexu-to bude ku*važivot v tomto štáte!...
pepsikova
21.09.12,17:41
..vidím tie šóry pred servismi, ako si slovač dáva čípovať svoje káry!..a čo keď to bude mať aj skrytú kameru?..a budú vidieť, čo ja v aute robím!..neny to zásah do súkromia?..
pepsikova
21.09.12,17:42
...som tam zabudla streliť smajlíka!..ty si schopný ma zobrať vážne!:)
trisestri
21.09.12,17:56
dakedy boli cipky do r... a teraz kvoli zdraviu elektronicke cipy,snad ich nebudu pchat do onej...,to radsej nech si ich sami tam strcia:D
wagner
21.09.12,18:15
...ja nič.....ja muzikant ........
Na dnes možno ...ktož vie , čím nás milovaná vláda poteší ....
...žeby týmto ???

Štát bude vodičov áut sledovať
http://spravy.pravda.sk/stat-bude-vodicov-aut-sledovat-dzq-/sk_ekonomika.asp?c=A120920_063337_sk_ekonomika_p01

...a to červené slovo sa mi aj páči ....s určitým dovetkom...hehehe...

To nie je všetko, moc sa neteš ale prečítaj si http://diva.aktuality.sk/clanok/35143/sexpertiza-pan-minister-chceme-dan-zo-sexu-beeee/
wagner
21.09.12,18:16
A keď sa niekomu nebudeme páčiť, tak aj nás rovno odbachnú
wagner
21.09.12,18:20
A Ty sa Stanko odkedy vykecávaš a chichoceš iba v súkromí?
wagner
21.09.12,18:32
http://spravy.pravda.sk/moze-v-statnom-systeme-zmiznut-dieta-lahko-fk7-/sk_domace.asp?c=A120921_105110_sk_domace_p58 Možno sa pamätáte aj na tie staršie prípady. Čo tie baby robia na ÚPSVaRe? Ja si dobre pamätám ten prípad zo Šútoviec, starosta bol môj kamarát(už nežije:mee:). Skoro tri roky chodil na Úrad práce do PD, aby sa na to pozreli. Len nemohol dať oficiálnu žiadosť, lebo u nich nemal trvalý pobyt. Až na veľké prehováranie kamaráta policajta, sa policajti na to pozreli. Inak doteraz sa tam suší:confused:
misoft
21.09.12,18:33
Moja skoroosemnáskta ma teda póóóriadne toto ono ---- . Synátor príde z nočnej, ľahne do postele a rach - zdrbal sa.
Dôvod? Tá skoro....... sa tam oné - vyvaľovala so svojim oným, totym, prelomili dosku, ale nepovedali ani BU.
Synátor sa však presťahoval na inú posteľ a odchrápal si svoju dávku.
Moja 3/4 to však okolo 16-tej zistila, takže hajde nohy na plecia, švihom do "Urob si sám" kúpiť laty, odlifrovať domov a makať. Výmena sa začala - vyvŕtať diery, zraziť hrany, prebrúsiť, nalakovať, zmontovať.
Nadával som jak tento ******* a moja skoroosemnástka "Šak sa nič nestalo, no jedna doštička pukla" - no 2m dlhá doštička len tak pukne, mala šťastie, že som musel makať, inak by ňou schytala po chrbte.
buchač
21.09.12,18:36
pepsikova 36 Minutes Ago #21488
...som tam zabudla streliť smajlíka!..ty si schopný ma zobrať vážne!:)
Myslíš to , o tom vládnucom aparáte ...a smajlíka ???
Len akého ???...predpokladám , že nie súhlasného ......................či ???????????????
Lebo pri tomto vládnucom aparáte sa hodí henten smajloš .......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10125.gif

pepsikova 37 Minutes Ago #21487
..vidím tie šóry pred servismi, ako si slovač dáva čípovať svoje káry!..a čo keď to bude mať aj skrytú kameru?..a budú vidieť, čo ja v aute robím!..neny to zásah do súkromia?..

...nečítaš linky ...musím pitvať teda ...
Nie o šóry sa jedná , lež

Monitorovanie auta umožnia čipy, ktoré sa povinne namontujú do každého nového vozidla od roku 2015. Krajine to prikazuje Európska komisia a návrh už schválil aj Európsky parlament.
Síce komisári z Bruselu, ktorí čipy nariaďujú, ubezpečujú, že motoristi nebudú monitorovaní a čip bude po celý čas až do nehody spať, odborník je iného názoru.
Inštalácia čipu stojí teraz okolo 500 eur, ale predpokladá sa, že kým bude povinný, jeho cena klesne pod 100 eur. Nové autá tak budú zrejme drahšie o túto sumu.


...a neny a nenie , nebude to zásah , ak to prejde schvalovacím konaním ...

...a zakončím ...zaobalene povedané .............jesexovať ich mater až do 5 kolena.........


P.S.:
...hm ....Teba brať vážne ???
Nehrozí...
Ivana Š
21.09.12,18:41
skoro17 ma dnes "potešila" - že maminka, čo si budeme nahovárať, už ti tiahne na päťdesiatku :eek:

no čo by ste jej spravili?

synáčik mi blahoželal, že "všetko najlepšie a .... a aby sme ťa všetci poslúchali, aj ocino " - nech ho pánbo aj všetci svätí vyslyšia :)
misoft
21.09.12,18:44
Tak bacha v obci - tam je to predpísané :D
wagner
21.09.12,18:52
Čože je to päťdesiatka? Keby som je mala a ten rozum čo včuľ, tak svet by bol gombičkou ha- ha
Mila123
21.09.12,18:52
http://spravy.pravda.sk/moze-v-statnom-systeme-zmiznut-dieta-lahko-fk7-/sk_domace.asp?c=A120921_105110_sk_domace_p58 Možno sa pamätáte aj na tie staršie prípady. Čo tie baby robia na ÚPSVaRe? Ja si dobre pamätám ten prípad zo Šútoviec, starosta bol môj kamarát(už nežije:mee:). Skoro tri roky chodil na Úrad práce do PD, aby sa na to pozreli. Len nemohol dať oficiálnu žiadosť, lebo u nich nemal trvalý pobyt. Až na veľké prehováranie kamaráta policajta, sa policajti na to pozreli. Inak doteraz sa tam suší:confused:

kde sú dnes tie "šútovčanky?!
pepsikova
21.09.12,18:55
...ale no!..kto má na nové auto, tak nebude kukať na nejaký číp!..a ak by náhodou hej, neboj nyšť, niekto nájde spôsob, ako ho -ten číp-ojepoškodiť...ak nebude chcieť byť kontrolovaný zhora..
pepsikova
21.09.12,18:55
...a kde sú koláče?..a pivo?..
Mila123
21.09.12,18:57
tento materiál je nachystaný na rokovanie vlády......zmena zákona č. 595/2003 Z.z. v pl. znení a DB na vysokoškolákov......

V § 33 odsek 2 znie: „(2) Za vyživované dieťa daňovníka, a to vlastné, osvojené, dieťa prevzaté do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov na základe rozhodnutia príslušného orgánu a dieťa druhého z manželov sa na účely priznania daňového bonusu považuje nezaopatrené dieťa podľa osobitného predpisu125) do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom toto dieťa dovŕšilo 19 rokov veku.“.
wagner
21.09.12,18:58
kde sú dnes tie "šútovčanky?!
Najprv boli v nemocnici, potom viem že sa tam vrátili ale stratila som o nich prehľad. Odkedy môj kamarát zomrel:mee:, neviem čo sa tam deje. Len asi pred dvomi mesiacmi mi kamarátka hovorila, že vraj bolo po nich vyhlásené pátranie. Ale nemám o tom prehľad. Krimi správy na hnojke nepozerám, tak neviem
pepsikova
21.09.12,19:04
..19rokov..vysokoškolák!..im to už je*be naozaj..
Mila123
21.09.12,19:06
tento materiál je nachystaný na rokovanie vlády......zmena zákona č. 595/2003 Z.z. v pl. znení a DB na vysokoškolákov......

V § 33 odsek 2 znie: „(2) Za vyživované dieťa daňovníka, a to vlastné, osvojené, dieťa prevzaté do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov na základe rozhodnutia príslušného orgánu a dieťa druhého z manželov sa na účely priznania daňového bonusu považuje nezaopatrené dieťa podľa osobitného predpisu125) do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom toto dieťa dovŕšilo 19 rokov veku.“.

meno autora tohto paškvilu je.........Kazisvět , resp. podpredseda vlády a minister financií
Anik
21.09.12,19:14
buchač
21.09.12,19:31
Nejde o nové auto , nejde o číp , nejde o ojepoškodenie ...IDE o PRINCÍP ...J.Vernemu sa vľa vyplnilo a teraz chudák Orwell došiel na šór ???
pepsikova
21.09.12,19:34
...tuším na dnes stačilo nadávania..mám dojem, že čím viac brbleme, tým viac búd na nás vymýšlajú tie choré mozgy...a faktom je, že som si nikdy nepomyslela, že takúto podobu má sociálny štát..kašlem na to dnes!..

...a aby sme neboli ako oni, dám sem niečo krásne..naozaj...a prajem pohodu pri počúvaní...
http://www.youtube.com/watch?v=LX1fiE0U1qA
pepsikova
21.09.12,19:40
..a prídavok....a nefrflite, že toto sem nepatrí...sme v kaviarni..je noc..a pohoda...

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=uHeHHqVpPn0&feature=endscreen
pepsikova
21.09.12,19:48
...a dám ešte túto..pre našu Iví, ktorá má dnes narodky..a pre moje kamky,devätnástky....no, aj pre Vieroč, Marcelku, luí a všetky osemnástky...pri tejto piesni mám zimomriavky, tak a mrazte aj vy...

http://www.youtube.com/watch?v=JyMPRvSSUNY
pepsikova
21.09.12,20:12
...ticho je tu..tak len tak potichučky dám ešte túto a padám...nemrkocte!..

http://www.youtube.com/watch?v=bNcS2ccDtXA&feature=related
pepsikova
22.09.12,05:16
...dobré ráno tu...kafa je na stole..aj čajík posielam...a pohodu a klud vám dnes prajem...
buchač
22.09.12,05:31
Kazisvět - hlava pomazaná ........papuľa vyškerená...
Mila123
22.09.12,06:10
MarcelkaT
22.09.12,06:12
Devätnástky, pekne ďakujú......
Mila123
22.09.12,06:41
VieraPopluharova
22.09.12,06:45
Ďakujeme......
Indeed
22.09.12,07:20
http://www.topky.sk/cl/13/1325014/Prevratny-objav-v-liecbe-rakoviny--Marihuana-vraj-zabija-metastazy-

Tiež som už dávnejšie niečo čítal na túto tému, no su aj také názory,že pri dnešnom vyvoji a urovni vedy a výskumu by sa dali niektoré druhy rakoviny liečiť úspešnejšie, no je fakt,že ľudstvo je už veĺmi premnožené, a tak rakovina je vyznamným regulujúcim faktorom ĺudskej populácie.
trisestri
22.09.12,07:59
srska
22.09.12,09:50
misoft
22.09.12,10:08
Labužník jeden! :D
pepsikova
22.09.12,11:55
Tiež som už dávnejšie niečo čítal na túto tému, no su aj také názory,že pri dnešnom vyvoji a urovni vedy a výskumu by sa dali niektoré druhy rakoviny liečiť úspešnejšie, no je fakt,že ľudstvo je už veĺmi premnožené, a tak rakovina je vyznamným regulujúcim faktorom ĺudskej populácie...

..máš pravdu, Indy..rakovina vymetá ľudstvo ...až dovtedy, pokiaľ sa ten regulujúci faktor nezastaví pred tvojimi dverami, je to metla -potom je to už problém, ktorý si nevyberá, či si navyše, alebo nie...a potom sa začína boj- kto z koho...neprajem ti ho!..ten boj, myslím...lebo ten boj začínaš ty!..
pepsikova
22.09.12,11:56
..posielam poobednú kaficu...kto má koláčik, nech si dá..
AlaNR
22.09.12,14:13
Vrndžím, frflem, nadávam!
Od obeda sa ondiem s kečupom a ono ho je taaaak málo... Z 2,5kg surovín je len do 4 horčičákov.... :(
wagner
22.09.12,15:19
Chúďa a čo si spravila z ostatnými surovinami?
Mila123
22.09.12,15:26
naša tohtoročná úroda.....
pepsikova
22.09.12,17:59
...oha!..tu to ako žije!..tak dám aspoň Millenium exotic dreams, nech tu nesedím na sucho, Andre Riue mi krásne hrá na husle talianske šlágre, šarkan ponáša plyšáky a hrkáče po dlažbe v snahe vylepšiť kultúrny zážitok z huslí a inak je mi fajn...aj vám prajem pohodu...
lujza.j
22.09.12,18:01
...oha!..tu to ako žije!..tak dám aspoň Millenium exotic dreams, nech tu nesedím na sucho, Andre Riue mi krásne hrá na husle talianske šlágre, šarkan ponáša plyšáky a hrkáče po dlažbe v snahe vylepšiť kultúrny zážitok z huslí a inak je mi fajn...aj vám prajem pohodu...
ahoj pepsi....včera som si ho púšťala vie to prekrásne rozbaliť;)
srska
22.09.12,18:25
aký je deň? aha sobota - už som ready:D
pepsikova
22.09.12,18:25
ahoj pepsi....včera som si ho púšťala vie to prekrásne rozbaliť;)..

..ja už tretí deň na ňom fičím...úžasná muzička!..
lujza.j
22.09.12,18:50
"teším sa" ........periem auto poťahy z káry "pána bytného" už tretiu várku, len ked ich chcem vytiahnuť, musím sa napchať do bubna s kombinačkami, aby som vypáčila-odhákla zaháknuté háčiky z bubna....... vrrrrrrrr:mad::mad:
kukučka
22.09.12,19:00
že vraj prvý jesenný deň, pche! U nás pod zasneženými Tatrami prvý deň vykurovacej sezóny.
asedma
22.09.12,19:11
Vrndžím, frflem, nadávam!
Od obeda sa ondiem s kečupom a ono ho je taaaak málo... Z 2,5kg surovín je len do 4 horčičákov.... :(

..no, len este, aby si ho nemala ofrflany..ako tato moja pomazanka..zevraj je malo stiplava..dala som do nej 4 gulate feferonky..hlavne, ze nam chuti a sb nech nevymysla..isla som podla receptu.. sb sa tiez malilo, ze len tak malo poharkov ?
pepsikova
22.09.12,19:18
"teším sa" ........periem auto poťahy z káry "pána bytného" už tretiu várku, len ked ich chcem vytiahnuť, musím sa napchať do bubna s kombinačkami, aby som vypáčila-odhákla zaháknuté háčiky z bubna....... vrrrrrrrr:mad::mad:..

..takéto veci dávam do starej návlečky..to sa potom ľahšie vyberá a nezaháčkne...
pepsikova
22.09.12,19:19
..ja mám v kuchyni ešte stále 24 teplých..pošli sem snehu, keď už budeš mať!..nech sa mi ochladí..
buchač
22.09.12,19:23
..no, len este, aby si ho nemala ofrflany..ako tato moja pomazanka..zevraj je malo stiplava..dala som do nej 4 gulate feferonky..hlavne, ze nam chuti a sb nech nevymysla..isla som podla receptu.. sb sa tiez malilo, ze len tak malo poharkov ?

...keby v každej tej fľaške bol čo i len jeden feferón - tak málo ....na mňa dokonca veľmi málo .....
ivuliatko
22.09.12,19:26
u nás začali kúriť včera večer...
lujza.j
22.09.12,19:28
..

..takéto veci dávam do starej návlečky..to sa potom ľahšie vyberá a nezaháčkne...
len sú to také kusy, že ťažko sa mi tam aj zmestili plastové výstuhy a pod...
asedma
22.09.12,19:42
...keby v každej tej fľaške bol čo i len jeden feferón - tak málo ....na mňa dokonca veľmi málo .....

..joj, priznavam, ze som chybu spravila..dala som feferonky bez zrniecok..tak, preto malo stiiipe..bala som sa, ze bude moc..
kukučka
22.09.12,19:49
Veď sa ešte stále dajú primiešať, horšie by to bolo naopak.
Ja to mám vyriešené ináč. Čili papričky mám v mlynčeku, do varenie jemne, na jedlo v tanieri kto koľko chce.
asedma
22.09.12,19:56
tak veru, sb nech si ostiplavi..nam staci..
Kvaka
22.09.12,20:30
buchač
22.09.12,20:55
....hehehhehehehehe......zabité ...:---:D:D:D:D

...že ..... Volant pre Evu Mázikovú

http://gulas.sme.sk/upload/posts/5/29/29295/large/b4d16bf7a6f0d01b25e5941bf3223eb7.jpeg
Indeed
22.09.12,22:28
Toto si prečítajte, nemám slov. http://www.sme.sk/c/6541909/co-zabrani-utyraniu-deti-tabulka-v-pocitaci.html

Nozaj OTRASNÉ ! Z každého uhla pohľadu....
AlaNR
23.09.12,00:09
..no, len este, aby si ho nemala ofrflany..ako tato moja pomazanka..zevraj je malo stiplava..dala som do nej 4 gulate feferonky..hlavne, ze nam chuti a sb nech nevymysla..isla som podla receptu.. sb sa tiez malilo, ze len tak malo poharkov ?

aj moja pomazánka bola ofrfľaná... tak isto, že je málo štipľavá, pritom si sama dôchodkyňa doniesla feferónky :D . Ale nakoniec usúdila, že si feferónku môže dať do toho aj sama, keď bude jesť... Podľa nálady a chuti.
A kečup ešte nekoštovala... sa teším na reakciu, bude krútiť nosom, lebo som dala viac škorice, ako bolo v recepte :D
pepsikova
23.09.12,06:03
Nozaj OTRASNÉ ! Z každého uhla pohľadu......

..myslíš?..ja nie!..počet tých uhlov pohľadu by som by sm znížila minimálne o dva..síce som tie výhovorky neprečítala celé, stačilo potiaľ, že pracovníci potrebujú manuál!..teda niečo, čo ich povedie konkretnym prípadom!..a to je čo?..jedna pracovníčka úradu dostane na stôl denne minimálne 10 prípadov (a to ich v registračke už má okolo 600-), má pridelený určitý okrsok no a to znamená,do mesiaca poriešiť detailne denne 10 prípadov kontrolou domácností a podmienok pre život dieťaťa,následne vyhodnotiť, medzitým poriešiť domácnosti, kde už na druhý deň treba druhú kontrolu-a vyhodnotiť,svoje úlohy má presne naprogramované a len jeden deň v týždni má na výjazd do terénu služobným autom, nemôže zavolať políciu okamžite pri prvej návšteve kritického hlásenia- oni vedia, čo majú robiť, ale jedna na toľko prípadov nestačí a nemá kompetencie na hĺbkové riešenie...takže by som sa nevyhovárala na systém, ktorý potrebuje ďaľší manuál,ale zvýšila počet zamestnancov, určila, že nesmie mať viac prípadov, než mu sily dovoľujú a sprísnila kontrolu...lebo keď sa redukuje počet zamestnancov v štátnej správe, v prvom rade sa vyhodia tí, ktorí majú na starosti deti, dávky pre postihnutých a akékoľvek prideľovanie peňazí a sledovanie prípadov...no a ich práca sa rozdelí pre tých, čo majú šťastie a protekciu a vrchnosť ich nevyhodí..tam je boj o pracovnú pozíciu a nie o výkon činností,takže sa nečudujem, že baba, ktorá dostala hlásenie,potroške kašlala na to,denne ich dostane viac a má len jedny ruky a jedny nohy a ak zavolá políciu, tá vykašle na to,často ani nepríde, ak ženy hlásia že ich muž bije a deti trpia...nemusíme si v tomto klamať, to je náš štát...
..no a ďaľšia vec- prejdi sa po kanceláriách úradu pre starostlivosž o dieťa...dievčatká, ktoré vyjdú zo školy a dostali teplý flek,upravené, v lodičkách...dá sa tvrdiť, že takáto pipuška sa bude naháňať po sídlisku za týraným deckom?..oj-oj!.....asi jedna z desiatich...
pepsikova
23.09.12,06:09
...a dobré ráno v nedeľu vám prajem...posielam prázdny hrnček od kávy, vypila som ju pri čítaní tých trápnych výhovoriek ...ak sa potrebujeme zbaviť zodpovednosti, zvalíme to na systém...strčila by som ju do basy,aspoň pre výdtrahu ostatným..
..a idem het,je nedeľa,a nad naším systémom mávnem rukou..ja to nevyriešim a tie baby zo stoličky tiež nie...a ak si otvoria hubu a chcú pre svoju prácu niečo viac, vyhodia ich...takže hubu a krok...tak ja dnes ráno...

..polievkočka už klokoce na šporáku, ktovie, čo robí alabut, dáko dlho je ticho, had jeden...a šarkan okupuje plac pod šporákom, varia sa mu kostičky...sa konečne poriadne napapká, had jeden pažravý...

..fajn deň vám dnes...
pepsikova
23.09.12,08:01
...tu už iste napadol sneh, ako je tu zima!..tak posielam predobednú kaficu a slivkový koláčik so škoricou a orechami...fotiť ho nejdem, hadi mi pri ňom zavadzajú...
lujza.j
23.09.12,08:04
dakujem za koláááčik:)
pavol54
23.09.12,08:12
..

..myslíš?..ja nie!..počet tých uhlov pohľadu by som by sm znížila minimálne o dva..síce som tie výhovorky neprečítala celé, stačilo potiaľ, že pracovníci potrebujú manuál!..teda niečo, čo ich povedie konkretnym prípadom!..a to je čo?..jedna pracovníčka úradu dostane na stôl denne minimálne 10 prípadov (a to ich v registračke už má okolo 600-), má pridelený určitý okrsok no a to znamená,do mesiaca poriešiť detailne denne 10 prípadov kontrolou domácností a podmienok pre život dieťaťa,následne vyhodnotiť, medzitým poriešiť domácnosti, kde už na druhý deň treba druhú kontrolu-a vyhodnotiť,svoje úlohy má presne naprogramované a len jeden deň v týždni má na výjazd do terénu služobným autom, nemôže zavolať políciu okamžite pri prvej návšteve kritického hlásenia- oni vedia, čo majú robiť, ale jedna na toľko prípadov nestačí a nemá kompetencie na hĺbkové riešenie...takže by som sa nevyhovárala na systém, ktorý potrebuje ďaľší manuál,ale zvýšila počet zamestnancov, určila, že nesmie mať viac prípadov, než mu sily dovoľujú a sprísnila kontrolu...lebo keď sa redukuje počet zamestnancov v štátnej správe, v prvom rade sa vyhodia tí, ktorí majú na starosti deti, dávky pre postihnutých a akékoľvek prideľovanie peňazí a sledovanie prípadov...no a ich práca sa rozdelí pre tých, čo majú šťastie a protekciu a vrchnosť ich nevyhodí..tam je boj o pracovnú pozíciu a nie o výkon činností,takže sa nečudujem, že baba, ktorá dostala hlásenie,potroške kašlala na to,denne ich dostane viac a má len jedny ruky a jedny nohy a ak zavolá políciu, tá vykašle na to,často ani nepríde, ak ženy hlásia že ich muž bije a deti trpia...nemusíme si v tomto klamať, to je náš štát...
..no a ďaľšia vec- prejdi sa po kanceláriách úradu pre starostlivosž o dieťa...dievčatká, ktoré vyjdú zo školy a dostali teplý flek,upravené, v lodičkách...dá sa tvrdiť, že takáto pipuška sa bude naháňať po sídlisku za týraným deckom?..oj-oj!.....asi jedna z desiatich...
toto určite nie je teplý flek, potom by sa ho držali staré baby, je to flek o držku, kde v teréne môže chytiť nemoci vši a po hube, tam nikto nedá svoje vyvolené dieťa pracovať, a policajti so svojimi platmi a mužným výrazom by mali budiť autoritu tak prídu na zásah minimálne dvaja a rozpakujú sa použiť obmedzujúce alebo donucovacie prostriedky. A to má jedna dievčinka alebo dve zvládnuť ramba?
trisestri
23.09.12,08:43
ze vraj slovensky rekord :D /iba ak v tom ze konecne ludia ukazali kde maju take umele celebrity / http://www.cas.sk/clanok/232855/rekordna-svadba-brana-zahradnika-kollarov-plan-vysiel.html
pepsikova
23.09.12,08:49
..kedy si bol naposledy na sociálke?..veľa roboty a málo ľudí-to je problém,starí končia a mladí tomu nerozumejú..ide o flek nie o výkon..ver mi..
AlaNR
23.09.12,13:38
...tu už iste napadol sneh, ako je tu zima!..tak posielam predobednú kaficu a slivkový koláčik so škoricou a orechami...fotiť ho nejdem, hadi mi pri ňom zavadzajú...

A že kto začal pokúšať, že?? :D :D
Heni
23.09.12,13:43
...tu už iste napadol sneh, ako je tu zima!..tak posielam predobednú kaficu a slivkový koláčik so škoricou a orechami...fotiť ho nejdem, hadi mi pri ňom zavadzajú...
dobre že si ho neodfotila! ešte to len čítam, a už mi tečú slinky na takú kombináciu sliviek, škorice a orechov...
trisestri
23.09.12,16:39
budeme pestovat vraj ryzu:)
pepsikova
23.09.12,16:40
20.09.12 Zahlasujte na FB za kocura-diabetika Semiho :-D
21:05 nika.sum (http://www.porada.sk/member.php?u=8649)
http://www.porada.sk/images/porada_style/statusicon/user-offline.png
Poraďák
Členom od: 10.07.05
Miesto: BA-Petržalka
Príspevky: 3,596
pochváliť (http://www.porada.sk/t201099-p4-zahlasujte-na-fb-za-kocura-diabetika-semiho-d.html)
Viem, ze je tu toho uz dost, ale predsa skusim aj ja. Prosim ak mate cas a ste na Facebooku zahlasujte za mojho kocura-diabetika,moze vyhrat krmivo. Aj ked sme sa dost neskoro spamatali, ale clovek nikdy nevie. Foto mam sice len z mobilu nic moc. Hlasovat sa da raz za den.
Dakujeeeem

link:
http://www.facebook.com/royal.canin....78628858938321 (http://www.facebook.com/royal.canin.slovakia?sk=app_178628858938321)




...nejakým spôsobom sa nike.sum podarilo tému o kocúrkovi zavrieť...ale klikanie beží ďalej..podľa mojich prepočtov sme v druhej desiatke, ale my sme sa už dokázali vydriapať aj z iných čísiel!..čo poviete?..dáte klik?..platí len pre face-ale isto tam máte dietky....alebo manžela...
lapejko
23.09.12,17:04
vy možno...u nas už rošňe...
lapejko
23.09.12,17:05
vy možno...u nas už rošňe...
lapejko
23.09.12,17:08
nádhera! aj ja také chcem!
lujza.j
23.09.12,17:13
poviem decku....:)
avalik
23.09.12,17:15
doslo mi mailom a dam to aj sem,

V piatok, 28. septembra 2012, sa uskutoční v poradí už ôsmy ročník Noci výskumníkov v rámci Európy. Slovensko sa do tejto iniciatívy zapojí po šiestykrát.

Na Slovensku sa podujatia projektu uskutočnia v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Žiline a Tatranskej Lomnici.

Ústredným motívom tohto projektu je motto „Researchers are among us“, „Vedci sú medzi nami“. Poslaním projektu je ukázať, že vedci sú „obyčajní“ ľudia s výnimočným povolaním, umožniť Vám "nazrieť im cez plece", spoznať ich a vidieť výsledky ich práce.

Viac info: http://www.sovva.sk/noc-vyskumnikov/2012/o-projekte.html
lujza.j
23.09.12,19:12
Dav
23.09.12,19:58
Druhý krásny víkend za mnou - pred týždňom oslava otcových narodenín, tento týždeň krstiny vnuka :). Posielam punčovú tortu a fernet.
Ak nechcete takúto druhú večeru, odložte si na raňajky :D
pepsikova
23.09.12,21:27
...tá punčofka by nemusela byť márna, mňam!..ak sa tu niekto ešte kŕmi, posielam dolče...a potom zhasnem...vysvecuje sa tu ako na grandhoteli...
..dobrú noc...
pepsikova
24.09.12,04:42
...dobré ráno vám, len tak medzi dvermi podávam kaficu a čajík,aj handričku , lebo zas tí chalaniská podpísali ftipy fajné, no a nepoučiteľným by sa mohlo zadariť prskať-ako mne..no čo už!...
..padám het,je pondelok, takže kopu elánu vám prajem a fajn deň...nech vás nič nenajeduje...
AlaNR
24.09.12,05:43
Dobré ránko, tiež nakuknem a idem na tú moju milúvanú DPH...

Aaaach jo :(
Indeed
24.09.12,06:33
Čo je "vrajryža" o takej odrode som ešte nepočul...
Indeed
24.09.12,06:35
Je PONDELOK ?

Akosi som si ho nevšimol...
Tweety
24.09.12,06:37
Je PONDELOK ?

Akosi som si ho nevšimol...
Možno preto, že ho máš modrý?:---
Ivana Š
24.09.12,10:40
Fíha, tu to žije - všetci pracujeme?
tak ponúkam - dajte si - mám všetko, kafu aj čaj na rôzne spôsoby
mám prax - z oslavy, dobre všetko dopadlo, aj sme sa napapali a aj zabavili - bolo nás riadne veľa, dobre cez 50 ľudí
stretla sa u mňa celá rodina, super bolo :)
AlaNR
24.09.12,10:47
Fíha, tu to žije - všetci pracujeme?
tak ponúkam - dajte si - mám všetko, kafu aj čaj na rôzne spôsoby
mám prax - z oslavy, dobre všetko dopadlo, aj sme sa napapali a aj zabavili - bolo nás riadne veľa, dobre cez 50 ľudí
stretla sa u mňa celá rodina, super bolo :)

Fíha, malá svadba, čo? Vlastne teraz už s 50 ľuďmi aj veľká... :D

Aj tortičku si si robila? Daj foto ;)
Ivana Š
24.09.12,10:55
rátala som aj deti - tortu som si nerobila, dostala som :)
ondrejvla
24.09.12,10:58
Pred chvíľou som sa dozvedela pre mňa najkrajšiu správu za posledné 4 týždne, výsledok z histológie je OK, leukoplakia, ktorá mi ničí telo nie je zhubná. Plačem od šťastia a padajú mi z dušičky obrovské balvany, bála som sa, žeby už zasa...
Chce sa mi to vykričať do celého sveta, tak to aspoň poviem Vám všetkým, ďakujem tým, ktorí mi držali palčeky:)
misoft
24.09.12,11:01
Konečne niečo pozítívne v tomto počasí.
hnedoočka
24.09.12,11:03
Pred chvíľou som sa dozvedela pre mňa najkrajšiu správu za posledné 4 týždne, výsledok z histológie je OK, leukoplakia, ktorá mi ničí telo nie je zhubná. Plačem od šťastia a padajú mi z dušičky obrovské balvany, bála som sa, žeby už zasa...
Chce sa mi to vykričať do celého sveta, tak to aspoň poviem Vám všetkým, ďakujem tým, ktorí mi držali palčeky:)

Vlastička, dlho si tu nebola a teraz taká bombová správa.....strašne sa tešíme s tebou a nech je už stále dobre....:)
ondrejvla
24.09.12,11:11
Ďakujem za prianie, dlho som tu nebola, lebo moje problémy sa liečili a liečia už veľmi dlho, len čo sa budem lepšie cítiť, prídem vždy. Všetkých Vás objímam:)
Indeed
24.09.12,11:20
ja by som povedal,že lieči sa organizmus a problémov sa treba zbaviť...
Indeed
24.09.12,11:21
a k uplnemu šťastiu chýba už snáď len "mysimys" ,tá tu tiež dlho nebola..
Indeed
24.09.12,11:22
NESUHLASÍM , pondelok som mal už včera,ked som bol v robote..
VieraPopluharova
24.09.12,11:29
Vlastička,

konečne, mala som o Teba strach.....ale i tak Ťa verejne vyhreším, čo takto podeliť sa o starosti v určitej téme.....chýbala si nám, vitaj a píš.....
trisestri
24.09.12,12:14
sito
24.09.12,12:54
Ako, čo? Tie noviny, alebo tie hyeny?
pavol54
24.09.12,13:31
rátala som aj deti - tortu som si nerobila, dostala som :)
za tou tortou čo leží na tej čiernej podložke za darček? vari nie jednofarebné lentilky na kľudné spanie?
Ivana Š
24.09.12,14:33
za tou tortou čo leží na tej čiernej podložke za darček? vari nie jednofarebné lentilky na kľudné spanie?

manželove lieky na tlak :D
pavol54
24.09.12,15:02
manželove lieky na tlak :D Kto mu ho tak zdvíha?
Ivana Š
24.09.12,15:09
ja to nie som :D
pepsikova
24.09.12,15:44
..mojík, fšak my sme tu aj pre trápenia..nyje len pre radosť..nevieš?..
pepsikova
24.09.12,15:44
Rabín Lewi dostane do sinagógy daňovú kontrolu. Ako tak sedia nad účtovnými knihami, vojde do miestnosti ďalší rabín s košíkom v ruke, prejde na druhý koniec miestnosti a obsah svojho košíka vysype do jednej z troch nádob a opustí miestnosť.
Po polhodine sa situácia opakuje len s tým rozdiel, že obsah košíka končí v druhej nádobe.
Kotrolórovi to nedá, prejde k nádobám. Na jednej nádobe je nápis ODSV a na druhej OMMAC, tretia nádoba je bez nápisu.
Čo majú znamenať tieto nádoby? - pýta sa rabína.
No to je tak - sem do tejto s nápisom ODSV zbierame odpad zo sviečok - teda vosk, potom to posielame do sviečkárne a oni nám raz do roka pošlú zásielku sviečok, do tej druhej s nápisom OMMAC zbierame omrvinky z macesu, potom to posielame do macesárne a oni nám raz za rok posielajú zásielku macesu.
A čo zbierate do tej tretej neoznačenej nádoby? - pýta sa podozrievavo kontrolór!
No viete - hovorí rabín, my robíme aj obriezky, tam zbierame predkožky a potom to posielame na daňový úrad.
Na daňový úrad? A to už prečo? - pýta sa udivene kontrolór.
No oni nám potom raz ročne posielajú takého chuja ako ste vy! -odpovedá rabín.
pepsikova
24.09.12,15:48
...dnes som dostala ememesku od môjho suseda..narodila sa mu dcérenka, Emuška...to je sestra môjho červíčka...mám radosť, mamo aj deťo sú zdravé, tato šťastný a červíček spokojný..konečne je veľký brat!...
Anik
24.09.12,16:27
Toto si prečítajte, nemám slov.
http://www.sme.sk/c/6541909/co-zabrani-utyraniu-deti-tabulka-v-pocitaci.html

vidno, že táto pani riaditeľka nemá ani potuchy čo sa deje v teréne a myslím si, že zahltenie tabuľkami by isto pomohlo - papier toho veľa znesie. Akosi som presvedčená, že títo ľudia tak ako zdravotníci mali by mať nie prácu, ale poslania a zvlášť, keď sa jedná o deti.
Snáď viac zanietení a obetaví ľudia sa nájdu v rôznych zvieracích útulkoch. A to mi je strašne ľúto. Akurát dnes som pri prechádzke rozmýšľala nad tým, ako si všetci k sviatkom želáme, zdravie, šťastie, lásku a v mnohých prípadoch to najdôležitejšie je práve bezpečie.
Tak Vám všetkým želám bezpečný život
a na dnes príjemný večer
trisestri
24.09.12,17:00
tema zanedbavanych a tyranych deti ako aj domace nasilie je velmi zanedbavana oblast v nasej krajine,nie je to chyba soc.pracovncok-skor chyba koncepcia a prepracovany kontrolny system a hlavne bez spoluprace a koordinacie socialnych pracovnikov,zastupcov miest a obci,policie,justicie to nepojde,urcite ukony a postupy bez asistencie policie sa daju tazko urobit niektore zasahy-lebo vela tych pripadov sa deje v prostredi ktore je agresivne nielen doma ale aj voci ostatnym a autorita socialnych pracovnikov je v takom prostredi nulova,necudujem sa ze nechcu riskovat a radsej riesa problemy formalne,ked nemaju dostatocnu podporu a paky na riesenie problemov,je to smutne ak stat si nedokaze poradit ani z tymi najprizemnejsimi nasilnikmi a nema ani zaujem tieto problemy riesit.
willma
24.09.12,17:36
dnes som sa riadne najedovala - teda nie som samonasieraci typ- takže ma najedovali dve firmy - jedna kde som si objednala chladničku s mrazničkou a druhá, čo mi to mali priviezť. Pôvodný termín 20.9. - až po mojich nespočetných telefonátoch - lebo kto bude sedieť celý deň doma, keď si potrebuje navštíviť klientov - som sa dozvedela, že z dovozu nebude nič lebo tovar im spadol a poškodil sa. Sami od seba ma veru nepovažovali za potrebné informovať - pretelefonovala som ani nepýtajte koľko. Konečný verdikt dovoz v pondelok. Ráno príde SMS - tovar bude doručený dnes. No fajn, ale len pokiaľ som si neskontrolovala, kde sa chladnička nachádza a nevychádzam z údivu - termín dodania opäť zmenený, pre istotu na utorok. Vo mne adrenalín a zlosť stúpli k závratným výškam a prvý to schytal chudák šofér uvedený v SMS. Potom som pokračovala a podala si vedúceho prepravného strediska a aby sa e-schop necítil ukrátený aj tam som vysvetlila dôrazne a s patričnými decibelmi svoj názor a obom som prízvukovala, že buď bude tovar doručený ešte dnes, v opačnom prípade si ho môžu naložiť do octu. Najviac ma zarazila reakcia e-schopu, že s touto prepravnou spoločnosťou je viac negatívnych skúseností, ale cena prepravy je najnižšia - no to ma teda dostalo - tak som len položila otázku, kto je pre nich vlastne dôležitý, či nie náhodou spokojný zákazník. Ale konečný výsledok - tovar mám doma, hrdlo mierne pobolieva a zajtra príde hodina H , zapnutie do siete - zavaruj ich, keď sa ukáže nejaká porucha.
wagner
24.09.12,17:46
Takže Ti pribudla ďalšia tamer vnučka
misoft
24.09.12,18:24
No teda! Teba by som v letefóne nechel počuť - šak by som ohluchol. :D:D
willma
24.09.12,18:30
prečooo, ja som kľudné žieňa, len ma netreba vytočiť :)
Zimama
24.09.12,19:34
Toto si prečítajte, nemám slov. http://www.sme.sk/c/6541909/co-zabrani-utyraniu-deti-tabulka-v-pocitaci.html

...celé je to choré:
"Treba im urobiť metodický pokyn. Spísať presný postup, že ak mám hlásené týranie, idem do bytu. Ak sa tam nedostanem do jednej hodiny, urobím toto, ak sa nedostanem k dieťaťu do piatich hodín, urobím ďalšiu vec a tak ďalej. Takýto postup na Slovensku neexistuje.“
Takýto "manuál" by som pochopila, keby Úrad poslal vodiča MHD, predavačku, krajčírku, učiteľku, programátora, atď, atď, aby riešil nejaký prípad - ale sociálny pracovník, ktorý má príslušnú vysokú školu? To čo ich na tej škole učia??? :eek:
Alebo:
"Neexistuje dotazník, čo si majú všimnúť, keď idú na šetrenie do bytu a tušia domáce násilie." To ani toto ich neučia??? (Hlavne že už pomaly každý tretí občan SR má vyštudovanú sociálnu prácu a hrdí sa tým, že má VŠ-vzdelanie...:cool:)
Ale ani sa nečudujem - to je možné naozaj len v štátnej správe:
"U sociálnych pracovníkov je to ľahostajnosť k osudu detí spojená s nekvalifikovanosťou a žiadnou kontrolou. Keď som nastúpila do úradu, viem, aký odpor vznikol, keď som začala tlačiť, aby ľudia dokladovali, čo vlastne robia.“
A už vôbec sa nečudujem:
"...kde na konci je konkrétna zodpovednosť sociálneho pracovníka, nad ním je jeho koordinátor, nad ním vedúci oddelenia, metodický vedúci, ktorí toto majú mať zabezpečené.“ - toľko vedúcich, koordinátorov, vedúcich koordinátorov, metodických vedúcich, metodických vedúcich koordinátorov, že robiť napokon nemá kto... :rolleyes:

(Kedysi som s kurátorkou preberala prípad ôsmačky, ktorá sa po nociach túlala po baroch a diskotékach - keď som sa jej pýtala, prečo teda nejde na kontrolu do rodiny večer o ôsmej alebo o deviatej, povedala mi, že nemôže, lebo pracovnú dobu má do piatej...:eek::eek::eek:)
kukučka
24.09.12,19:47
potešilo - začína Helen Mirren a Hlavný podozrivý, len škoda, že tak neskoro
asedma
24.09.12,19:56
..tesi ma Slovensky rozhlas..
hnedoočka
24.09.12,20:00
..tesi ma Slovensky rozhlas..

tak zaplať i za mňa koncesionársky, lebo ja ho nepočúvam....:D
asedma
24.09.12,20:10
tak zaplať i za mňa koncesionársky, lebo ja ho nepočúvam....:D

....ani ja som ho nepocuvala, ale je to skoda, sak platit sa musi, ci tak, ci onak..nejak sa zlepsili..uz len modra vlna mi chyba..
pepsikova
24.09.12,20:10
...tak dnešný deň, na to, že to bol pondelok, nebol najhorší...pán doktor povedali za 15€, že ma čaká len malá kozmetická úprava, (ale prsia to nebudú určite!), potom sa susedovi narodila dcéruška, potom sa mi podarilo samej poslať peniaze cez bankomat (hurá a sláva mi), zafčasu som zbadala ježka, ktorý sa potuloval potme po trávniku, čím som ho zachránila pred útokmi rozbesneného šarkana, ktorý už-už išiel chrliť plamene na chudáčika pričapeného od strachu a moje najstaršie decko sa konečne po dvoch týždňoch vylihovania u mňa a vyžierania mojej chladnice konečne odpratalo tam, odkiaľ prišlo-odvažujem sa veriť, že natrvalo...(ale to som sa odvažovala už asi 15x, teraz je to ozajmilionbetompevné)..
..padám spať...dobrú noc tu...a hudbu a chorály prosím potichšie...posledný zhasne...
asedma
24.09.12,20:14
..pri ludoveckach sa dobre chtapka aj sb aj bobovi..dobru noc
asedma
24.09.12,20:15
odfukuje malo byt
ondrejvla
24.09.12,20:23
Ďakujem za všetky priania, za telefonáty, je to veľmi milé, teším sa z každého dňa. z každej hodiny:)
kukučka
24.09.12,20:30
Vlasti, zdravím ťa a prajem čo najviac dobrých správ a dobrých dní. :)
VieraPopluharova
25.09.12,03:30
Všetkým krásne skoré ráno,

podkladajte kýbliky......káva, čaj......kto chce môže si do čaju pridať aj niečo iné len nie český tuzemák....raňajky robí dnes pepsi, ja už nestihnem....no ale som vlastne chcela napísať, že už ani vo vlastnej posteli nemá človek pokoj, zobudím sa ráno o 5,30.....čo mi je taká zima.....a môj milovaný poplopes stiahol si pekne na seba perinu, vytlačil ma z vankúša a ja ležala len tak, no nezabijem ho?.......nezabijem......je to môj poklad....a teraz padám na NOU.....majte sa....
buchač
25.09.12,03:39
Všetkým krásne skoré ráno,

podkladajte kýbliky......káva, čaj......kto chce môže si do čaju pridať aj niečo iné len nie český tuzemák....raňajky robí dnes pepsi, ja už nestihnem....no ale som vlastne chcela napísať, že už ani vo vlastnej posteli nemá človek pokoj, zobudím sa ráno o 5,30.....čo mi je taká zima.....a môj milovaný poplopes stiahol si pekne na seba perinu, vytlačil ma z vankúša a ja ležala len tak, no nezabijem ho?.......nezabijem......je to môj poklad....a teraz padám na NOU.....majte sa....
...sranduješ ??????
...či s tým ránom - od 02,00 som hore ...a to som skoro zaľahol ...že o tej 01,00......he...
...a kávu ??....ty len horúcu robíš ...


...a ozaj .....si už druhá osoba , ktorá kopíruje môj štýl písania .......prvá je samozrejme pepsička , tá zásadne len kopíruje ...no , tak teda ...no , nyje ???

...šak buďte aj samostatné osoby , vydumajte niečo ..........či ....????
VieraPopluharova
25.09.12,03:45
..sranduješ ?????? hádaj
...či s tým ránom - od 02,00 som hore .... nemáš vychovaného psa tak ako ja, môj ma nechá spať:---:---:---
...a kávu ??....ty len horúcu robíš ...videl si mňa robiť inú kávu ako "horúcu" (skús napísať, že áno):D;):D


...a ozaj .....si už druhá osoba , ktorá kopíruje môj štýl písania .......prvá je samozrejme pepsička , tá zásadne len kopíruje ...no , tak teda ...no , nyje ???

...šak buďte aj samostatné osoby , vydumajte niečo ..........či ....???? keď Tvoj štýl sa nám tak zapáčil, že už bez neho nemôžeme byť....;)
....a nie že budeš chodiť teraz s nosom hore, už je to nebezpečné je jseň, začína popršievať....:D:---:D
buchač
25.09.12,03:53
..sranduješ ?????? hádaj
...či s tým ránom - od 02,00 som hore .... nemáš vychovaného psa tak ako ja, môj ma nechá spať:---:---:---
...a kávu ??....ty len horúcu robíš ...videl si mňa robiť inú kávu ako "horúcu" (skús napísať, že áno):D;):D
...a ozaj .....si už druhá osoba , ktorá kopíruje môj štýl písania .......prvá je samozrejme pepsička , tá zásadne len kopíruje ...no , tak teda ...no , nyje ???
...šak buďte aj samostatné osoby , vydumajte niečo ..........či ....???? keď Tvoj štýl sa nám tak zapáčil, že už bez neho nemôžeme byť....;)
....a nie že budeš chodiť teraz s nosom hore, už je to nebezpečné je jseň, začína popršievať....:D:---:D

.....na všetko červené len jedna odpoveď - kratučká , snáď aj výstižná ....

...a kua....... :eek:
VieraPopluharova
25.09.12,04:00
.....na všetko červené len jedna odpoveď - kratučká , snáď aj výstižná ....

...a kua....... :eek:

:D:D:D:D:D
evuš
25.09.12,04:54
..ako vidím deň sa dnes začína veselo... Juraj s Vierkou to tu krásne roztočili, chcelo by to pokračovanie :D:---
Krásny a pohodový deň všetkým !
Tweety
25.09.12,05:49
Všetkým krásne skoré ráno,

podkladajte kýbliky......káva, čaj......kto chce môže si do čaju pridať aj niečo iné len nie český tuzemák....raňajky robí dnes pepsi, ja už nestihnem....no ale som vlastne chcela napísať, že už ani vo vlastnej posteli nemá človek pokoj, zobudím sa ráno o 5,30.....čo mi je taká zima.....a môj milovaný poplopes stiahol si pekne na seba perinu, vytlačil ma z vankúša a ja ležala len tak, no nezabijem ho?.......nezabijem......je to môj poklad....a teraz padám na NOU.....majte sa....
Vierka, prajem Ti krásny deň plný samých úspešných vecí a dobrých správ.
pepsikova
25.09.12,05:54
...fšak my tešíme s tebou, nakukni častejšie...
pepsikova
25.09.12,06:03
...dobré ráno tu,posielam kaficu, takú neskoršiu,lebo so svojou som vykecávala s deckom, ktoré sa zobudilo zavčasu a hneď začalo o pôžitkoch-vraj, kde je ten granadír?..pýtam sa -aký?..no čo sa mi o ňom snívalo!...decko jedno furthladné, tak som dala dusiť zemiačky-no a tak sme si pokecali, on s facebrúkom a ja hneď ráno s hrncami...
...čo sa týka toho kopírovania, od prvého dňa tu ja píšem týmto mojím spôsobom,pekne do riadku, to sa dá jednoducho zistiť, takže kecy, čo sa tu nesú splachujem...http://www.porada.sk/search.php?searchid=321388&pp=&page=216
..a komu sa chce, nech si nájde moje prvé príspevky...
..no a tak už len toľko, že slniečko sa vydriapalo osušiť popršanú zem, fajn luft vonku a krásny deň bude...tak vám taký prajem...http://friends18.com/img/tuesday/0140.gif
pepsikova
25.09.12,06:04
..neboj, určite bude!...dnes zase zapli elektrinu, vrtačka funguje...:)
pepsikova
25.09.12,06:07
č.ú: 2872846651/0200


baby, aj chlapi, čo myslíte, chýbali by vám dve eurá?..rozdávame radosť,ale mali by sme aj pomôcť k lepšie mu životu...v teme "psia duša" je kopa psíkov, ktorí nemôžu za to, aký osud ich stihol, ale mali šťastie, že ich našli ľudia, ktorí im pomáhajú zo všetkých síl...a my máme dosť sily...tu je každé eurko dobré...myslíte,, že by sa u vás nenašlo nejaké navyše?..ak by každý dal len 2eurká, a je nás tu pekne dosť, podľa toho, koľko videní má táto téma,a všetky témy, kde klikáme pre radosť, tak tie havíky majú aj na granule...čo poviete, chýbali by vám dve eurá?..
http://www.zachrannykorab.sk/Novinky.html
pepsikova
25.09.12,06:24
..pozdravujem Vieroč, poplopsovi posielame štekyštek a cmuky na ňufíka a treba mu vysvetliť, potvorovi že panička si môže jeho privlastňovanie si jej paplóna poriešiť aj takto...len ako inšpiráciu posielam...
wagner
25.09.12,07:43
Len aby to číslo účtu bolo to pravé, nie že si to nejaký debil tam napíše vlastný účet.
pepsikova
25.09.12,08:02
...dá sa to overiť na face ,aj v banke pri priamom vklade...
AlaNR
25.09.12,08:22
To nemôže byť aspoň jeden mesiac bez toho, aby som nechytila vývrtku pri podávaní DPH???
Niekomu niečo vysvetlíš, na ďalší mesiac tie isté kraviny vo faktúrach... šak blbeček sa vytočí a nakoniec si to sama opraví...
A ešte sa niekto zaškerí do ksichtu, že čo chcem, ona to robí už 18 rokov... no pekná vizitka... o DPH ani páru a bez snahy sa naučiť...
Tweety
25.09.12,08:25
To nemôže byť aspoň jeden mesiac bez toho, aby som nechytila vývrtku pri podávaní DPH???
Niekomu niečo vysvetlíš, na ďalší mesiac tie isté kraviny vo faktúrach... šak blbeček sa vytočí a nakoniec si to sama opraví...
A ešte sa niekto zaškerí do ksichtu, že čo chcem, ona to robí už 18 rokov... no pekná vizitka... o DPH ani páru a bez snahy sa naučiť...
Dnes takíto letia, načo niečo vedieť, keď je dosť iných múdrych. Och. joj. Ešte sa pozerajú na človeka zvysoka. Ale teraz je to in, nič nevedieť, hlavne sa tváriť, že všetko viem, všade som bol......
srska
25.09.12,08:26
Dnes takíto letia, načo niečo vedieť, keď je dosť iných múdrych. Och. joj. Ešte sa pozerajú na človeka zvysoka. Ale teraz je to in, nič nevedieť, hlavne sa tváriť, že všetko viem, všade som bol......vždy to treba brať takto: nič nie je také ako sa zdá;)
Tweety
25.09.12,08:27
vždy to treba brať takto: nič nie je také ako sa zdá;)
Staré ale múdre, len dutá hlava sa drží vysoko.:---
srska
25.09.12,08:30
Staré ale múdre, len dutá hlava sa drží vysoko.:---nuž má v nej teplé plyny - ako balón:D
bettylou
25.09.12,08:35
ta dakto si za to asi skasol, ne?
pavol54
25.09.12,08:54
nemôže byť aj iný účet? V prípade záujmu ho dodám
pepsikova
25.09.12,08:55
...obedná káva je na stole...a po nej nasleduje siesta..povinne...robotu si treba šanovať, zajtra je dlhý deň-stihne sa viac...
srska
25.09.12,09:06
...obedná káva je na stole...a po nej nasleduje siesta..povinne...robotu si treba šanovať, zajtra je dlhý deň-stihne sa viac...veď to, veď to:) alebo: za minimálnu mzdu - minimálny výkon
srska
25.09.12,09:08
všade nás šklbú - a sudcom pridajú zo zákona +230 evri
trisestri
25.09.12,09:38
všade nás šklbú - a sudcom pridajú zo zákona +230 evri
je to svinstvo ked takym sudcom nehorazne zvysuju platy-teraz to nie je protiustavne, lebo stat ma deficit v rozpocte,aha to nie su zdravotne sestry,takze ich kamosi z Generalnej prokuraturi to nenapadnu na Ustavnom sude.