Zitulda
28.09.12,21:02
hnedoočka
28.09.12,19:07
..jau, s tou fazuľovicou to je dobrý nápad na zajtra!..si mi chute narobila!..len keby mi mal kto do nej hrubé slíže narobiť!..mňaaam..

telepatia? u nás zajtra maďarský "bab guľáš":)
wagner
28.09.12,19:07
Zitka vitaj, rada Ťa tu vidím :)
hnedoočka
28.09.12,19:08
lujza.j
28.09.12,19:15
..

..oki, ešte vybehnem so šarkanom okolo baráku a potom môžeme hodovať...chvíľu...čo robí čoklíško?..nejaké fotečky by neboli?..
no bude mu za pánečkom smutno...trošku ho dával do laty, lebo nechápal čo zase stváral, neviem čo s ním decko robilo, ale ked som sa po týždni vrátila z toho cvička v HR tak zase bol taký oplaš, ale boli sme na návšteve u mužovej sestry ona funguje so psami podľa:http://www.psiskolafalco.cz/ požičala nám dve knihy...Bruno ju videl prvý krát, ale "hara-kyry" čo s ním robila .....zabrali poslúchal ju a aj teraz ostal iný....kludnejší len musíme pokračovať, len neviem či to ja budem vedieť....fotečky musím sa opýtať decka či niečo nemá v mobile:)
lujza.j
28.09.12,19:17
Pekny vecer vinsujem len tak piatocne a pridam sem z mojej dnesnej francuzskej vianocky, sice sb ju ofrflav, ze aky suchar so upiekla, ale nakoniec sa mu zalubila, no a klobasecky mam nachystane na zajtra a nasla som aj plechovku corgona, spravili ste mi chut..tak paci, ponuknite sa..:)
jak moj.....ten vždy to čo si akú "prašinu upiekla" ved sa mi z toho z huby práši a už mastí na to džem:D
avalik
28.09.12,19:32
zatial, v novembri moze byt vsetko inac
srska
28.09.12,20:21
pepsikova
28.09.12,20:36
aktuálne....https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/377303_508231952538826_1925896877_n.jpg..

..očúvaj, očková, klobáska mi zhorkla v puse a oči šlahajú rudé plamene aj cez očkuliare!!..si semok musela fčul večer hodiť toto?..som chcela Zitulku pekne privítať, okoštovať bábovečku ofrflanú- ale nyjeee, nyjee, budem kukať na fujtoto!!..http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11911.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=11911)
pepsikova
28.09.12,20:40
no bude mu za pánečkom smutno...trošku ho dával do laty, lebo nechápal čo zase stváral, neviem čo s ním decko robilo, ale ked som sa po týždni vrátila z toho cvička v HR tak zase bol taký oplaš, ale boli sme na návšteve u mužovej sestry ona funguje so psami podľa:http://www.psiskolafalco.cz/ požičala nám dve knihy...Bruno ju videl prvý krát, ale "hara-kyry" čo s ním robila .....zabrali poslúchal ju a aj teraz ostal iný....kludnejší len musíme pokračovať, len neviem či to ja budem vedieť....fotečky musím sa opýtať decka či niečo nemá v mobile:)..

..fšak to je úbožiatko moje, čo vy s ním robíte, aké cvičáky!!..má ten veru psí život!..:D
misoft
28.09.12,20:48
Oni už na niečo prídu.
Kvaka
28.09.12,20:49
"Naša" cica od susedy má mladé, jedno k nám prepadlo cez plot a môj lord ho najprv vybozkával a potom vedľa očúral živý plot. Malá cicuška len kukala ako puk.
pepsikova
28.09.12,20:52
"Naša" cica od susedy má mladé, jedno k nám prepadlo cez plot a môj lord ho najprv vybozkával a potom vedľa očúral živý plot. Malá cicuška len kukala ako puk...

..výraz tej cicuše ""no len sa opováž"" lordíkovi ani iné nedovolil!!..(úžasnééé
misoft
28.09.12,20:53
Ale šak - pravdu sem šmarila!
misoft
28.09.12,20:55
Zituš - vitaj späť.
Už si tu, tak je všetko v poriadku.
pepsikova
28.09.12,20:57
Zituš - vitaj späť.
Už si tu, tak je všetko v poriadku...

..veď to som chcela !!...ale očková mi stopla úsmev:D, takýto, ľaľa, som mala nachystaný pre Zitušku, aj prejav som už schomolila-aj zabudla, nakoniec...
pepsikova
28.09.12,20:59
...a vôbec- je polnoc, padám odtiaľto, posledný zhasni!...dobrú noc vám a od zajtra je sobota, tak hrable, villy, rýče a pomehodorole!!..bude slnečno od rána...
misoft
28.09.12,20:59
"Naša" cica od susedy má mladé, jedno k nám prepadlo cez plot a môj lord ho najprv vybozkával a potom vedľa očúral živý plot. Malá cicuška len kukala ako puk.
http://www.porada.sk/images/misc/paperclip.png Priložené obrázky http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=120606&stc=1&thumb=1&d=1348868916 (http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=120606&d=1348868916) http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=120607&stc=1&thumb=1&d=1348868934 (http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=120607&d=1348868934)



No ja by som to takto skonštatoval z pohľadu miaukacieho drobca:
1. obr. "Áá - do kelu, prúser!"
2. obr. "A ešte ma aj ošťať chcel - ale sa netrafil - padám ja het!"
pepsikova
29.09.12,06:01
...dobré ráno vám a oddychovú sobotu prajem ...posielam kaficu, čajík a niečo k tomu si dajte zo svojho...šarkan chudák granule chrúme a gáni na mňa ako na poslednú, že ako on hlboko klesol,sucháre musí...no asi tak...
...očkovej posielam smotanku do kávya cukor..len tak..
..fajn deň vám..
Stanislav 1975
29.09.12,06:04
dúfam, že pekný víkend aj predo mnou -
zajtra - oslava 1. narodky Kristínky (sa teším že nebudem obsluhovať ja, ale budú obsluhovať mňa)
inak - dva týždne po sebe mať v sobotu pečené prasiatko a tortu...to si žijeme :D
Ivi, ty si fakt nejaká kapitalistka- stále len čosik osllavujete, stále sa čímsi dobrým krmite :-)

Btw- R.I.P. prasiatku...
hnedoočka
29.09.12,06:13
..

..očúvaj, očková, klobáska mi zhorkla v puse a oči šlahajú rudé plamene aj cez očkuliare!!..si semok musela fčul večer hodiť toto?..som chcela Zitulku pekne privítať, okoštovať bábovečku ofrflanú- ale nyjeee, nyjee, budem kukať na fujtoto!!..http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11911.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=11911)

jáj, sorry, ale to letelo na fb a ešte som bola rada, že to viem semko pridať....
ale Zitulda si to nezaslúžila, že prišla o krásnu privítaciu reč, to je fakt...tak pošmátraj v hlave a daj kópiu :D

a díkes za cukorček, hodím poobede do kávy, tak aspoň ušetrím...:)
Stanislav 1975
29.09.12,06:23
No jo, je veľmi dobre že Zitulda sem prišla naspať, aspoň sem prinesie zasa kúsok človečenstva, lebo takých charakterných ludí ako ona je vždy málo
a okrem toho to je jedna z 3 osob ktorým na Porade na 100% verím- Zitulda, MarcelkaT, a LENKAK- to sú 3-raja ludia za ktorých by som dal ruku do ohňa...
hnedoočka
29.09.12,06:31
No jo, je veľmi dobre že Zitulda sem prišla naspať, aspoň sem prinesie zasa kúsok človečenstva, lebo takých charakterných ludí ako ona je vždy málo
a okrem toho to je jedna z 3 osob ktorým na Porade na 100% verím- Zitulda, MarcelkaT, a LENKAK- to sú 3-raja ludia za ktorých by som dal ruku do ohňa...

hm...a my ostatní teraz asi skočíme z vody na most :D
Stanislav 1975
29.09.12,06:44
hm...a my ostatní teraz asi skočíme z vody na most :D

Ale čoby- viacej ludí mám rád..., ale ja som písal o 100%...:D

Totiž ja bohvieako na velké kamarátstva na Porade neverím- ja viem že sú nejaké kamarátstva lokálné, navštevovačky a pod., ale v globále neverím na nejaké extra velké priateľstvá tuná...
v tomto som tak troška skeptik...
ivuliatko
29.09.12,06:47
hm...a my ostatní teraz asi skočíme z vody na most :D

nakukla som sem, reku idem si prečítať, čo pribudlo od večera... čítam, čítam a tu na konci takáto perla - super som sa zasmiala, vyškerená idem do obchodu, vďaka :D
Zitulda
29.09.12,06:54
Veľmi pekne ďakujem Zdenka si milá :)
hnedoočka
29.09.12,06:58
Ale čoby- viacej ludí mám rád..., ale ja som písal o 100%...:D

Totiž ja bohvieako na velké kamarátstva na Porade neverím- ja viem že sú nejaké kamarátstva lokálné, navštevovačky a pod., ale v globále neverím na nejaké extra velké priateľstvá tuná...
v tomto som tak troška skeptik...

100 % neverím ani vlastnému manželovi :D
a to nie som skeptik, skôr optimista...ale niekedy ťa sklamú ľudia , ktorím bezhranične veríš a naopak, veľmi milo prekvapia tí, ktorím nedôveruješ, lebo ich nepoznáš.... ale u teba to bude mladým vekom...až dospeješ, prídeš na to :) cmuky a pekný dník!
Zitulda
29.09.12,07:00
Ďakujem Ti za všetky uvítania, teším sa na Vás všetkých:)
Zitulda
29.09.12,07:02
Nika moja, veď ja to viem a ďakujem Ti tiež aj za smuky...cítila som ich:)
Zitulda
29.09.12,07:05
Milé a naozaj krásne fotky...obdiv môj, že stíhala si ich odfotiť:)
Zitulda
29.09.12,07:08
Prajem pekne vydarené oslavy, malej daj cmuk na líčko a veľa šťastia jej želám:)
pepsikova
29.09.12,07:10
..no veru!!..sme dopadli!..
pepsikova
29.09.12,07:11
..dobre!!..ja som zase čítala vyššie, že "septik"...namiesto skeptik..
Zitulda
29.09.12,07:16
Ale veď ja naozaj nestojím o uvítacie rečičky dlhé reči sú mi trápne...viem a cítim kto ma rád a kto to iba predstiera
Zitulda
29.09.12,07:35
Ách jáááj´- Stanko dosť chvály na slona:) ale díky Ti cením si že mi veríš nesklamem, no ruku do ohňa nikdy za nikoho nikdy nedávaj! Také popálenie je najbolestivejšie, bolí potom aj duša.
trisestri
29.09.12,07:38
Ivi, ty si fakt nejaká kapitalistka- stále len čosik osllavujete, stále sa čímsi dobrým krmite :-)

Btw- R.I.P. prasiatku...

prave ze nie kapitalisti,ale vedia si uzivat zivot a nie iba sa nahanat za kapitalom, pozitkari-moji ludia.:)
Ivana Š
29.09.12,07:41
ďakujem, odovzdám
Ivana Š
29.09.12,07:53
Ivi, ty si fakt nejaká kapitalistka- stále len čosik osllavujete, stále sa čímsi dobrým krmite :-)

Btw- R.I.P. prasiatku...

Nuž čo už, keď nás toľko v rodine je, a aby málo nebolo, na budúci týždeň je zas oslava - ocko narodky a meniny, sestrine 2 dcéry - 2x narodeniny a 1x meniny, švagor narodeniny
a na ďalší ďalšia oslava - švagriná meniny, brat narodeniny, ich dcéra Bebetka narodeniny

potom posledný októbrový týždeň Šurianske hody, november: Katarína, Emília, Andrej, švagor narodeniny, druhý švagor narodeniny, krstný syn narodeniny, december: obe sestry narodeniny, Vianoce, Ivana, Milada, Silvester a môžme oslavovať odznova...
AlaNR
29.09.12,07:56
Moja kráááasna krstná neterka sa stala viceMISS LETA v novom čase!!!

Jak sa ja vytešujem!!!

http://www.cas.sk/missleta
Ivana Š
29.09.12,07:57
gratulujem!
Zitulda
29.09.12,08:05
:):):) nedivím sa-veď vždy platí: "Aj tí pred nami Vám sľubovali, tak aj mi Vám sľúbime". Uverím až potom našim politikom, ak zošíhlia parlament na polovcu - teda max 75 potom snáď sa niečo ušetrí, ale sľuby treba brať naľahko vždy.
Zitulda
29.09.12,08:10
...aj ja gratulujem:)
hnedoočka
29.09.12,08:22
Moja kráááasna krstná neterka sa stala viceMISS LETA v novom čase!!!

Jak sa ja vytešujem!!!

http://www.cas.sk/missleta

kočka je , snáď najkrajšia, ale vidím ,že povyhrávali tie viac obnažené.Aj keď to v týchto súťažiach beriem s rezervou, neviem, či by som to svojej dcére schválila.

čo sa týka fota, tak sa mi najviac páčilo to, ktoré skončilo na 6. mieste - má niečo do seba.
pepsikova
29.09.12,08:29
...sme vedeli hneď na začiatku, nyje?..:)
AlaNR
29.09.12,08:31
kočka je , snáď najkrajšia, ale vidím ,že povyhrávali tie viac obnažené.Aj keď to v týchto súťažiach beriem s rezervou, neviem, či by som to svojej dcére schválila.

čo sa týka fota, tak sa mi najviac páčilo to, ktoré skončilo na 6. mieste - má niečo do seba.

Veď to, že jej sa zdali megaodvážne už tie fotky, čo si dala do profilu ;)
Tá šestka je nádherná, pripomína mi na tej hlavnej fotke veľmi Majku Demitrovú...
trisestri
29.09.12,08:32
Nuž čo už, keď nás toľko v rodine je, a aby málo nebolo, na budúci týždeň je zas oslava - ocko narodky a meniny, sestrine 2 dcéry - 2x narodeniny a 1x meniny, švagor narodeniny

a na ďalší ďalšia oslava - švagriná meniny, brat narodeniny, ich dcéra Bebetka
narodeniny

a to stihas vobec oddychnut od tolkych oslav,?

potom posledný októbrový týždeň Šurianske hody, november: Katarína, Emília, Andrej, švagor narodeniny, druhý švagor narodeniny, krstný syn narodeniny, december: obe sestry narodeniny, Vianoce, Ivana, Milada, Silvester a môžme oslavovať odznova...
a to stihas vobec oddychnut od tolkych oslav,?
pepsikova
29.09.12,09:15
...dám z face...aká pravda!...
Ivana Š
29.09.12,09:20
a to stihas vobec oddychnut od tolkych oslav,?

13.10 a 20.10 mám voľno :D

spájame to, viac oslávencov = 1 oslava, inak sa to nedá stíhať, to by sme teraz fakt chodili len po oslavách
(ale zas radšej oslava, ako kar)
buchač
29.09.12,09:26
No jo, je veľmi dobre že Zitulda sem prišla naspať, aspoň sem prinesie zasa kúsok človečenstva, lebo takých charakterných ludí ako ona je vždy málo
a okrem toho to je jedna z 3 osob ktorým na Porade na 100% verím- Zitulda, MarcelkaT, a LENKAK- to sú 3-raja ludia za ktorých by som dal ruku do ohňa...
....fujtajbl .......ale mi odľahlo .........

Ja som asi kategória tých 99 % .......:rolleyes:


Keď už kategorizujeme , nuž net je net ...reál je reál ....
To máš asi tak , ako lízať ( aj ) zmrzlinu cez sklo .....;)
Ivana Š
29.09.12,09:43
toto som ockovi kúpila - namiesto dezertu :)
trisestri
29.09.12,10:17
toto som ockovi kúpila - namiesto dezertu :)

zaujimave,len ci funguje.:)
Ivana Š
29.09.12,10:41
zaujimave,len ci funguje.:)

ak to funguje, kúpim sebe aspoň tri balenia
mali ešte aj že - instantné IQ - ak zafunguje, komu by sme to mohli podávať v dennej strave???
(otázku som si položila, aj odložila... )
trisestri
29.09.12,10:45
ak to funguje, kúpim sebe aspoň tri balenia
mali ešte aj že - instantné IQ
to instantné IQ to by mal nakupit stat pre policajtov,statnych uradnikov,sudcov a hlavne pre poslancov a vladu.:D /mohli by to zaslat aj do europskych institucii/
ivuliatko
29.09.12,10:58
pripájam sa :-)
Katy a R
29.09.12,10:58
to instantné IQ to by mal nakupit stat pre policajtov,statnych uradnikov,sudcov a hlavne pre poslancov a vladu.:D /mohli by to zaslat aj do europskych institucii/
.. len tu nemachruj - určite už surfuješ - hľadáš, že kde sa to dá zohnať !!!:D:D
(Ivi - prezraď, nech nemusím ani ja hľadať;):)) - a už som aj našla ... veď to sú tam najpredávanejšie produkty:D

a okrem už spomenutých - aj toto ma zaujalo http://zelenyobchodik.sk/eshop/catalog/products.php?2389
trisestri
29.09.12,11:11
.. len tu nemachruj - určite už surfuješ - hľadáš, že kde sa to dá zohnať !!!:D:D
(Ivi - prezraď, nech nemusím ani ja hľadať;):))

iba ak instaneho milionara-lebo je uzitocnejsie byt bohaty ako mudry:rolleyes::)
Ivana Š
29.09.12,11:13
.. len tu nemachruj - určite už surfuješ - hľadáš, že kde sa to dá zohnať !!!:D:D
(Ivi - prezraď, nech nemusím ani ja hľadať;):))


len tak pošušky, aby nikto nepočul - v obchode :D s knižkami

moja rodina vie, čím ma potešiť, tak mi skorosedemnástka, synáčik a najlepšia svokra na svete darovali darčekový poukaz na nákup kníh
raj na svete pre mňa :) bola som tam skoro hodinu!
(a potrebovala by som aspoň 10 poukazov na to, aby som si mohla kúpiť všetky knižky, ktoré chcem)
marjankaj
29.09.12,11:23
ak to funguje, kúpim sebe aspoň tri balenia
mali ešte aj že - instantné IQ - ak zafunguje, komu by sme to mohli podávať v dennej strave???
(otázku som si položila, aj odložila... )

A toto poznáte?
Jeden žuje tekvicové jadierka.
Druhý sa pýta."Čo to žuješ"?
1. Jadierka aby som bol múdrejší.
2. Daj aj mne jedno.
1. Za jedno euro.
2. Zjedol jadierko a hovorí. "Veď za euro som mohol mať celý balíček"
1. No vidíš? Zjedol si iba jedno a aký si už múdry.
misoft
29.09.12,12:00
HA! Pepsi - zase som ťa predbehol :D
misoft
29.09.12,12:02
....a záchranné siete sú v r*t* - na tvrdé dopadneme
misoft
29.09.12,12:02
Ešte dobre, že si skeptik - horšie by bolo, keby si bol septik :D:D:D
misoft
29.09.12,12:05
Nóóóóó týýýýýýý bŕŕŕŕŕdóóóó - dobráááááá "kosť"!
sito
29.09.12,12:12
Nejaký vrah, zabil, zabil tému, mi, tesne pred nosom. BANKA BEZ POPLATKOV. Nevadí! A neboli by sprostí, bankári, keď im to zákon umožňuje, a aj ten kto má peniaze, tiež? Vložíš, platíš! Ale, ak predrbú, doplatíš. Peniaze svoje, viac neuvidíš. Ak náhodu zisk, tak pre klienta primeraný. Pre seba tiež primeraným pomerom. Ale čo už v dnešnej dobe, koho štát neodrbe?
misoft
29.09.12,12:14
Naondial ma môj "milovaný" prehliadač hrdzavej farby - nechce mi prehrávať vložené videá - ale len z jednej stránky, z iných stránok prehrá. A sranda - IE (ktorý akosi nem toto) - tak ten to prehrá. Asi mi už načisto **** - alebo mu načisto ****.
Ivana Š
29.09.12,12:34
Naondial ma môj "milovaný" prehliadač hrdzavej farby - nechce mi prehrávať vložené videá - ale len z jednej stránky, z iných stránok prehrá. A sranda - IE (ktorý akosi nem toto) - tak ten to prehrá. Asi mi už načisto **** - alebo mu načisto ****.


šak to nazvi normáne - proste mu to d*be
mne stále vypisovalo že mi zlyhal nejaký zásuvný modul Adobe
aktualizovala som novú líšku, včera super, a dnes zas hláška - zlyhal zásuvný model, pošlite informáciu
misoft
29.09.12,12:37
Žeby sa začal hon na líšky? A preto jej tak ****?
Ivana Š
29.09.12,13:29
lezie mi to na nervy, včera večer 21.00 aktualizácia, dnes nová, nemajú čo robiť?
Ivana Š
29.09.12,13:29
nech IT idú na žúrku :) alebo boli :(
lujza.j
29.09.12,13:44
..tak a zase len decko ja a pes....."pán bytný" po necelých 2 týždňoch dovči išiel het .....:mee:
sito
29.09.12,13:58
Nejaký vrah, zabil, zabil tému, mi, tesne pred nosom. BANKA BEZ POPLATKOV. Nevadí! A neboli by sprostí, bankári, keď im to zákon umožňuje, a aj ten kto má peniaze, tiež? Vložíš, platíš! Ale, ak predrbú, doplatíš. Peniaze svoje, viac neuvidíš. Ak náhodu zisk, tak pre klienta primeraný. Pre seba tiež primeraným pomerom. Ale čo už v dnešnej dobe, koho štát neodrbe?

Už viem, sa prihlásil, že " ja... no keby som vedela ??! "

Keby, keby, keby, že vraj v nebi?


" .. určite si mal kvetnatý príspevok ?,"

Ani nie. Veď sa stačí pozrieť krajinu neobmedzených možnosti, či ich planétu? Všade sú nenažraní nenažranci a ešte viac nenažratý, jedinečný, jedinci! Ale aj hladní. Zožerú!
lujza.j
29.09.12,13:59
lujza.j
29.09.12,14:46
lenkak
29.09.12,14:48
No jo, je veľmi dobre že Zitulda sem prišla naspať, aspoň sem prinesie zasa kúsok človečenstva, lebo takých charakterných ludí ako ona je vždy málo
a okrem toho to je jedna z 3 osob ktorým na Porade na 100% verím- Zitulda, MarcelkaT, a LENKAK- to sú 3-raja ludia za ktorých by som dal ruku do ohňa...

veľmi pekne ďakujem. :)
pavol54
29.09.12,14:54
kočka je , snáď najkrajšia, ale vidím ,že povyhrávali tie viac obnažené.Aj keď to v týchto súťažiach beriem s rezervou, neviem, či by som to svojej dcére schválila.

čo sa týka fota, tak sa mi najviac páčilo to, ktoré skončilo na 6. mieste - má niečo do seba.
pred pár stranami som čítal že to je normálne trochu nahoty, trochu aktu, nejaké voľné prso alebo aj viac , vraj netreba byť tak veľmi pápežský s podobnými názormi, to je jedno dcéra nedcéra, nech sa ukáže, mne sa to stať nemôže ja mám synov.
hnedoočka
29.09.12,15:23
:D
terezamaria
29.09.12,16:06
Dnes mal byť v Partizánskom pochod proti neprispôsobivým občanom, neviem či sa konal, ale je ich tam bárskoľko.....hlavne tých opálených.....
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/primator-partizanskeho-rasista-ci-spasitel.html
pepsikova
29.09.12,16:18
...a jeden na večer...

Pridze zakaznik do obchodu a hvari:
-Dajce mi jednu Barbie babiku pre moju dzifku.
-A jaku babiku? Mame Barbie idze na ples za 19evri, Barbie venči psa za 19 evri, Babrbie na korčuľoch za 21 evri, Barbie na plaži za 21 evir, Rozvedenu Barbie za 285 evri..., hvari predavač.
Zakaznik ho preruši:
- Počekajce kuštičko. To čom tota rozvedena Barbie stoji 285 evri?
- No šak to je jasne, ne?! Bo k nej mace Kenov dom, Kenovo auto, Kenov čln, Kenov nabitok...
asedma
29.09.12,16:51
ale dam aj ja druhy..

"Dcéra príde domov s plačom. Mama sa jej pýta:
- Čo sa ti stalo?
- V škole ma volajú šimapr!
- A to je čo?
- Šialene malé prsia.
V tom sa otec začne strašne smiať. Mama naň kričí:
- Ty buď ticho šimako!"
pmajap
29.09.12,17:21
Viete, aké mäso sa bude teraz kupovať? Mužské predné!
Málo stojí, ľahko sa urobí, pustí rýchlo šťavu, je rýchlo hotové, ľahko padne, dobre sa strká do úst a nelezie medzi zuby.

:DNapriek tomu ma dnes potešilo svinské údené
trisestri
29.09.12,17:54
prizivnici chranili prizivnikov res.primitivy primitivov,zberba zberbu alebo policajti ciganov-nenadarmo sa hovori vrana k vrane sada.:mad:
trisestri
29.09.12,18:10
bol a policajti ostro chranili ciganov
Stanislav 1975
29.09.12,18:12
Romy Schneider- bola úžasná, královná...
wagner
29.09.12,19:29
Štát šetrí, tak sa uspokojí aj s ľuďmi bez IQ
wagner
29.09.12,19:31
A doplním - ani rozčúliť
misoft
29.09.12,22:33
mne stále vypisovalo že mi zlyhal nejaký zásuvný modul Adobe
aktualizovala som novú líšku, včera super, a dnes zas hláška - zlyhal zásuvný model, pošlite informáciu
No neviem, ale spoločnosť Adobe sa teda nevyznamenala. Dám kontrolu doplnkov a modulov na aktualizácie - Adobe Shockwave Player = zastaraná verzia - klik - stiahnem, nainštalujem, kontrola a opäť zastaraná verzia.
Hlási, že je to staré a staré aj naďalej sťahuje. No to sa teda páni "vyznamenali". Samo, že niekedy prehrávanie blbne - najmä ak využíva Flashplayer a jeho doplnok.
Doplním. Takže som to urobil okľukou - odinštaloval som celý Flash Player. Stiahol som nový, prehliadače nespustené, nainštalovaný Flash player - základný, potom pridaný doplnok do FF a čuduj sa svete - je tam ten najnovší.
A nas*ali ma na sme.sk - oni totiž svynejenny - už nepodporujú prehrávanie videí vo FF, len IE, Chrome, Opera, Safari.
Ivana Š
30.09.12,02:28
čo si tu prosím ťa robil o 01:33? nemôžeš spať?

ja som hore - ťažko povedať či už alebo ešte :D
ponúkam kávu pre strašneskorovstávajúcich, alebo strašneneskorozaspávajúcich, vyberte si
boli sme na tej oslave, ešte som ani hlavu o vankúš neoprela, už bolo treba vstávať - 1/2 išla do práce, tak som odprevadila

oslava super, jedlo dobré, fanta tiež a sranda, aj sme si zatancovali
a čo som sa všeličo dozvedela od bývalej kamarátky zo strednej školy :eek: to ešte musím rozdýchať
hubatá
30.09.12,03:35
Kamarádka je asi politička však .........
hubatá
30.09.12,04:00
http://2.bp.blogspot.com/_NRXoUhGplBY/TP1Hkng-8TI/AAAAAAAABY8/hPEk68tNUTw/s1600/videnska_kava%255B1%255D.jpg

Krásne ráno z Čiernej nad Tisou.
Takže dáme si jednu malú čiernu ......
Ivana Š
30.09.12,04:01
nene, mrcha jedna blonďatá to je :(
Ivana Š
30.09.12,04:53
a ešte syn tej bývalej kamarátky mi balil skorosedemnástku
všetci sa škerili a šťuchali ma, že - boli ste najlepšie kamarátky a možno budete aj svatky
pánbo aj všetci svätí stojte pri mne, toto nedopusťte
nič proti chalanovi - je zlatý, mladý, pekný, milý, úctivý, múdry, medik, ovláda 5 jazykov
enem - keby jeho matka nebola jeho matka
pepsikova
30.09.12,04:59
čo si tu prosím ťa robil o 01:33? nemôžeš spať?

ja som hore - ťažko povedať či už alebo ešte :D
ponúkam kávu pre strašneskorovstávajúcich, alebo strašneneskorozaspávajúcich, vyberte si
boli sme na tej oslave, ešte som ani hlavu o vankúš neoprela, už bolo treba vstávať - 1/2 išla do práce, tak som odprevadila

oslava super, jedlo dobré, fanta tiež a sranda, aj sme si zatancovali
a čo som sa všeličo dozvedela od bývalej kamarátky zo strednej školy :eek: to ešte musím rozdýchať..

..upresni navigáciu!!..kde je tá káva?..už som aj na fb bola kuknúť a moja nikde!!..nech nebehám z dverí do dverí, od rána!!...

..krásnu slniečkovú nedeľu vám prajem...
pepsikova
30.09.12,05:00
..prosím na zaradiť do navigácie!..to neny zas až tak dalekooo...
buchač
30.09.12,05:22
a ešte syn tej bývalej kamarátky mi balil skorosedemnástku
všetci sa škerili a šťuchali ma, že - boli ste najlepšie kamarátky a možno budete aj svatky
pánbo aj všetci svätí stojte pri mne, toto nedopusťte
nič proti chalanovi - je zlatý, mladý, pekný, milý, úctivý, múdry, medik, ovláda 5 jazykov
enem - keby jeho matka nebola jeho matka
...hm ......vo všeobecnej rovine povedané .......

Myslíš si , že je to o svatovcoch alebo o mladých ???
Ivana Š
30.09.12,05:31
...hm ......vo všeobecnej rovine povedané .......

Myslíš si , že je to o svatovcoch alebo o mladých ???

Juraj, je to naozaj vo všeobecnej rovine povedané - však keby si padli do oka - nech, oni by boli spolu,
ja tam nenarobím nič, a čím viac decku kafreš do vzťahu, tým horšie - ešte sa to proti tebe obráti
a svatku túto bývalú kamarátku - nuž - znášala som ju 4 roky na gympli, vydržala som ju aj včera - a semo-tamo raz za rok sa to dá zniesť (možno sa zas niečo zaujímavé dozviem)
buchač
30.09.12,05:42
Juraj, je to naozaj vo všeobecnej rovine povedané - však keby si padli do oka - nech, oni by boli spolu,
ja tam nenarobím nič, a čím viac decku kafreš do vzťahu, tým horšie - ešte sa to proti tebe obráti
a svatku túto bývalú kamarátku - nuž - znášala som ju 4 roky na gympli, vydržala som som ju aj včera - a semo-tamo raz za rok sa to dá zniesť (možno sa zas niečo zaujímavé dozviem)
Mladých " mám " v trubke......obrazne povedané ...
Treba poradiť - pýtajú sa ?....nuž poradíme - poslúžime .....

Ako sa vraví , mal som vzory , podľa ktorých sa správam ...
Mamu neriešim , taká ako aj ja ....
Svokra mala tendencie mi " rozumy " ( rozumej príkazy ) dávať ...len raz som treskol dverami , po tých 6 mesiacoch ...odvtedy bol pokoj ...
Svatka ide pomaly , ale iste na moju koľaj ...zať jej výhybku prehodil ...a on je ešte k tomu aj taký zlatý , že si mamču do teplých krajín v pohode pošle ...
Ivana Š
30.09.12,06:45
mama sa mi snažila nalinkovať život - je to moja maminka, a chcela pre mňa to najlepšie - z jej pohľadu, aj rozumy a rady boli, niektoré prijaté, niektoré nie, predsa len - žijem svoj život, s mojou rodinou, a rozhodnutia robíme my spolu, nenecháme sa dirigovať mamou, aj keď ju máme radi - no a zvykla si :)

svokru mám najlepšiu na svete, takú by ste chceli ale ja ju nedám :)
pavol54
30.09.12,07:21
mama sa mi snažila nalinkovať život - je to moja maminka, a chcela pre mňa to najlepšie - z jej pohľadu, aj rozumy a rady boli, niektoré prijaté, niektoré nie, predsa len - žijem svoj život, s mojou rodinou, a rozhodnutia robíme my spolu, nenecháme sa dirigovať mamou, aj keď ju máme radi - no a zvykla si :)

svokru mám najlepšiu na svete, takú by ste chceli ale ja ju nedám :)
keď stála svokra za mnou tiež som ju chválil
Ivana Š
30.09.12,07:47
keď stála svokra za mnou tiež som ju chválil

moja za mnou stáť nemusí, aj tak ju chválim

(svokor - to bola iná kategória, nekomentujem ďalej...
trisestri
30.09.12,08:03
čo si tu prosím ťa robil o 01:33? nemôžeš spať?

ja som hore - ťažko povedať či už alebo ešte :D
ponúkam kávu pre strašneskorovstávajúcich, alebo strašneneskorozaspávajúcich, vyberte si
boli sme na tej oslave, ešte som ani hlavu o vankúš neoprela, už bolo treba vstávať - 1/2 išla do práce, tak som odprevadila

oslava super, jedlo dobré, fanta tiež a sranda, aj sme si zatancovali
a čo som sa všeličo dozvedela od bývalej kamarátky zo strednej školy :eek: to ešte musím rozdýchať
po oslave hore o pol 6?:eek:
Ivana Š
30.09.12,08:07
trisestri - áno, o pol šiestej a kvízová otázka znie - čo som pila na oslave?
prvý správne odpovedajúci vyhráva večeru
trisestri
30.09.12,08:16
trisestri - áno, o pol šiestej a kvízová otázka znie - čo som pila na oslave?
prvý správne odpovedajúci vyhráva večeru

nepovedz ze iba colu alebo mineralku-iste kavu./ty si oslavovala ,ja nie,hadajte kto vypil viac alkoholu
Ivana Š
30.09.12,08:19
nene, hovorím - čítaj pozorne

bola aj káva, turek aj nesca , aj alko aj nealko, aj víno, burčiak... pečeň by mala čo spracovávať, - no ale moja nemala čo :)
trisestri
30.09.12,08:24
tak tipujem ze si nepila nic alkoholicke,ak tak strik s cervenym vinom,alebo cervene s colou
trisestri
30.09.12,08:30
ivuliatko
30.09.12,08:37
že by Fantu? ...ale v tej je toľko chémie, že sa Ti aj pečeň zlomí :-))
Ivana Š
30.09.12,08:43
Ivuliatko, máš u mňa večeru - jasné, že fantu -
a chémia? - ja bežne pijem minerálku, ale nemali v ponuke - a furt lepšia fanta, ako alkohol pre pečeň, či? som si radšej frťana mala dať?
trisestri
30.09.12,08:51
mala,ak mali dajaku fajnu domacu
trisestri
30.09.12,08:53
Ivana Š
30.09.12,09:00
budeme mat velku sou aj slovensky sitcom na stv,vraj http://spravy.pravda.sk/stv-ponukne-sou-sitkom-aj-koncerty-nazivo-fji-/sk_domace.asp?c=A120928_094822_sk_domace_p70

čo je stredný prúd?

domácu nemali, teda mali, ale nie fajnú ale silnú, vraj - som na niektorých videla účinky
som to napísala ako komentár známej z chorvátska - boli sme, ale na Boli sme neboli :D
trisestri
30.09.12,09:07
čo je stredný prúd?

domácu nemali, teda mali, ale nie fajnú ale silnú, vraj - som na niektorých videla účinky
som to napísala ako komentár známej z chorvátska - boli sme, ale na Boli sme neboli :D
sak fajna je silna
stredny prud dajme tomu napr Hammel,myslim ze je to pop pre pamätnikov celkom pocuvatelny:rolleyes:
Kvaka
30.09.12,09:11
Ivana Š
30.09.12,09:18
sak fajna je silna
stredny prud dajme tomu napr Hammel,myslim ze je to pop pre pamätnikov celkom pocuvatelny:rolleyes:

Hammel? tak to ešte nie som pamätníčka :)
trisestri
30.09.12,09:31
ministerka zdravotnictva nas podcenuje,vraj ludia nepoznaju rozdiel medzi zdravotnou a socialnou poistovnou-asi hovori o sebe kedze robila v sukromnej poistovni a teraz ich chce zrusit a nevie chapat to ze lieky predpisuje lekar a urcite si ich nebude pacient pytat viacej,lebo lekaren dava zlavu,este ze nepovie ze ked bude akcia 2 plus jedno balenie zdarma,tak ich potom ludia konzumovat po krabickach.:D
zlavy vyuzivaju chudobnejsi pacienti na to aby trochu usetrili na liekoch a nie preto aby ich konzumovali viacej pri liekoch na predpis,volnopredajne lieky sa hradia v plnej vyske a ta spotreba je uz na invidualnom pristupe ale tiez ich bude malokto kupovat samoucelne pre to ze je na nich nejaka zlava-socialna vlada skor tymto opatrenim vychadza zaujmom lobostickych skupin /Paska a dalsi smeraci posobili v tomto biznise/a tymto sa este skor stazi pristup chudobnejsich pacientov k liekom-ak chcu urobit nieco uzitocne nech reguluju vysku marzi na lieky a zdravotne pomocky,ved okolo 30% marza v lekarnach je dost vysoka na to ako vysoko obratkovy tovar lieky su-ked vedia regulovat ceny cigariet,
misoft
30.09.12,09:35
No do **** - nem dobrý kombináció - mama nem, chalan igen.
misoft
30.09.12,09:37
Ale šak ona to posiela svetelnou poštou - máš ju vonku za oknom (ak ju holuby nevyslopali) :D
misoft
30.09.12,09:47
Z.Z. - teda Zuzka od Zvolena :D - ona ani často nevie, o čom točia tie vernostné karty. Samo že neplatia na voľne dostupné medikamenty a doplnky - tam je to len a len čistý obchod. Tie platia, ak vyberáš lieky na recept - tie sa predsa preplácajú a preto lekárne potrebujú, aby mali čo najviac receptov, aby to poisťovne preplatili. A keď dajú zľavu na doplatku 20% (podľa lekárne a karty - ako kde) a pri tých maržiach - čím viac receptov, tým viac bubákov na účte a kartička so zľavou je vyplatená späť.
No Zuzka od Zvolena to asi nevie, alebo nechce vedieť - má klapky na očiach ako taká kobylka - asi takéto
http://www.diora.estranky.cz/img/picture/186/shir-s-klapkami.jpg
Kvaka
30.09.12,10:31
sak fajna je silna
stredny prud dajme tomu napr Hammel,myslim ze je to pop pre pamätnikov celkom pocuvatelny:rolleyes:
Dnes dávajú na STV2 film Romeo, Julie a tma. Videla som to ako - násťročná, som zvedavá na to, lebo vtedy to bol veľmi slávny film, s výborným hereckým obsadením. A teším sa, lebo po rokoch zase budem počuť peknú slovenčina a češtinu, žiadne zaťahovanie.
Indeed
30.09.12,10:39
ministerka zdravotnictva nas podcenuje,vraj ludia nepoznaju rozdiel medzi zdravotnou a socialnou poistovnou-asi hovori o sebe kedze robila v sukromnej poistovni a teraz ich chce zrusit a nevie chapat to ze lieky predpisuje lekar a urcite si ich nebude pacient pytat viacej,lebo lekaren dava zlavu,este ze nepovie ze ked bude akcia 2 plus jedno balenie zdarma,tak ich potom ludia konzumovat po krabickach.:D
zlavy vyuzivaju chudobnejsi pacienti na to aby trochu usetrili na liekoch a nie preto aby ich konzumovali viacej pri liekoch na predpis,volnopredajne lieky sa hradia v plnej vyske a ta spotreba je uz na invidualnom pristupe ale tiez ich bude malokto kupovat samoucelne pre to ze je na nich nejaka zlava-socialna vlada skor tymto opatrenim vychadza zaujmom lobostickych skupin /Paska a dalsi smeraci posobili v tomto biznise/a tymto sa este skor stazi pristup chudobnejsich pacientov k liekom-ak chcu urobit nieco uzitocne nech reguluju vysku marzi na lieky a zdravotne pomocky,ved okolo 30% marza v lekarnach je dost vysoka na to ako vysoko obratkovy tovar lieky su-ked vedia regulovat ceny cigariet,


Poznám osobu,ktorá zhltne 3x denne po 6 roznych tabliet na rozne potiaže, celkom 18 tabliet roznych liekov denne (!)

ja hovorím,že toto je už narkománia.
Indeed
30.09.12,10:40
a takýchto osob su v tomto štáte státisíce... tomu hovorím BIZNIS .
trisestri
30.09.12,10:49
Poznám osobu,ktorá zhltne 3x denne po 6 roznych tabliet na rozne potiaže, celkom 18 tabliet roznych liekov denne (!)

ja hovorím,že toto je už narkománia.
ale taky tie tablety hltali a budu hltat ci su vernostne karty alebo nie.
trisestri
30.09.12,10:59
Dnes dávajú na STV2 film Romeo, Julie a tma. Videla som to ako - násťročná, som zvedavá na to, lebo vtedy to bol veľmi slávny film, s výborným hereckým obsadením. A teším sa, lebo po rokoch zase budem počuť peknú slovenčina a češtinu, žiadne zaťahovanie.
to som chcel pozerat asi pred 2 tyzdnami tusim stredu o 22 hod na dvojke ale neslo to,inak pravidelne pozeram fillmy v ramci cyklu sk/cz filmy,poslednu dobu isli zaujimave veci ako naposledy to bol Vyssi princip zo Smolikom.
pavol54
30.09.12,11:23
Z.Z. - teda Zuzka od Zvolena :D - ona ani často nevie, o čom točia tie vernostné karty. Samo že neplatia na voľne dostupné medikamenty a doplnky - tam je to len a len čistý obchod. Tie platia, ak vyberáš lieky na recept - tie sa predsa preplácajú a preto lekárne potrebujú, aby mali čo najviac receptov, aby to poisťovne preplatili. A keď dajú zľavu na doplatku 20% (podľa lekárne a karty - ako kde) a pri tých maržiach - čím viac receptov, tým viac bubákov na účte a kartička so zľavou je vyplatená späť.
No Zuzka od Zvolena to asi nevie, alebo nechce vedieť - má klapky na očiach ako taká kobylka - asi takéto
http://www.diora.estranky.cz/img/picture/186/shir-s-klapkami.jpg
alebo čím menej bubákov zaplatíš kvôli vernostnej karte o to menší je ekvivalent výberu dph. asi by bolo zaujímavé vidieť s akým daňovým základom pracujú tie ktoré poskytnú zľavu v rámci siete ako sólo lekárne. Lebo vernostná karta je len o tom nalákať na seba spotrebiteľa. Keď zľavy tak aj na voľne dostupný bezreceptový tovar
misoft
30.09.12,11:29
Ak je niekto hypochonder - lekáreň má z neho riadne zisky.
Indeed
30.09.12,11:34
ešte som nepočul o takej možnosti, mať kartičku na množstevnú zĺavu v lekárni...
Indeed
30.09.12,11:37
A čo sa týka ministerky Zvolenskej , preukázala sa ako schopná manažerka,

a ked som ju počúval, zhodnotil som,že v hlave má v poriadku.

Ono všetci ĺudia , čo majú nejaký rečový handicap maju o to odolnejšiu voľu a tužbu sa presadiť a pracujú omnoho usilovnejšie oproti ostatným ľuďom, čo žiaden handicap nemajú.
trisestri
30.09.12,11:39
je malo jeden den pre 4 chlapov na pokosenie 30 aroveho pola obilia? /na farme plakali ze to sa neda a to tazka uloha/-inak tie farmy pekne ukazuju ako je ci pre starych alebo mladych tazke co i len tyzden v kuse makat na poli a v polnohospodarstve.
pavol54
30.09.12,11:48
je malo jeden den pre 4 chlapov na pokosenie 30 aroveho pola obilia? /na farme plakali ze to sa neda a to tazka uloha/-inak tie farmy pekne ukazuju ako je ci pre starych alebo mladych tazke co i len tyzden v kuse makat na poli a v polnohospodarstve.
Myslíš na markizáckej farme? To by mohli napísať scenár na akékoľvek povolanie a zhovadili by ho rovnako ak by dali miesto povolania "poľnohospodár" napríklad "manažment sprostej televízie" A výherca by dostal 50 000 € tak výsledok by bol rovnaký a mali by sme predstavu akí blbci sú tí v televízii.
trisestri
30.09.12,12:02
zatial na markizackej,ale fakt ze drina malokomu vonia,ale to vieme aj bez markizi
srska
30.09.12,12:11
A čo sa týka ministerky Zvolenskej , preukázala sa ako schopná manažerka,

a ked som ju počúval, zhodnotil som,že v hlave má v poriadku.

Ono všetci ĺudia , čo majú nejaký rečový handicap maju o to odolnejšiu voľu a tužbu sa presadiť a pracujú omnoho usilovnejšie oproti ostatným ľuďom, čo žiaden handicap nemajú.zv má rečovú vadu?:eek:
pavol54
30.09.12,12:40
tak si prepásol už nebudš počuť ani ju vidieť ja som ju mal
pavol54
30.09.12,12:42
opravuje nejedná sa o množstvennú zľavu ale cenovú ktorá je závislá na opakovanej návšteve danej lekárne takže je množstvenná
buchač
30.09.12,14:37
Dnes dávajú na STV2 film Romeo, Julie a tma. Videla som to ako - násťročná, som zvedavá na to, lebo vtedy to bol veľmi slávny film, s výborným hereckým obsadením. A teším sa, lebo po rokoch zase budem počuť peknú slovenčina a češtinu, žiadne zaťahovanie.

...tak mi zavolaj ...budeš počuť ....respektíve nebudeš....;)
misoft
30.09.12,14:43
je malo jeden den pre 4 chlapov na pokosenie 30 aroveho pola obilia? /na farme plakali ze to sa neda a to tazka uloha/-inak tie farmy pekne ukazuju ako je ci pre starych alebo mladych tazke co i len tyzden v kuse makat na poli a v polnohospodarstve.
Pokiaľ na markizáckej a s tými "farmármi" - to je priam neprekonateľná úloha - pre normálnych "makačenkov" z valala - normálka a to si ešte aj trikrát sadnú, na jedlo a cigaretku.
lujza.j
30.09.12,15:33
som rada, že som si konečne zafarbila svoje dlhé pačesy ....šediny už vykúkali...naniesť tri farby dosť fuška a sama, chcela som si to dať u mňa za rohom je kaderníctvo, iba naniesť svoju farbu bez umytia nič iba naniesť, že 13e:eek: díky neprosím....
Ivana Š
30.09.12,15:35
som rada, že som si konečne zafarbila svoje dlhé pačesy ....šediny už vykúkali...naniesť tri farby dosť fuška a sama, chcela som si to dať u mňa za rohom je kaderníctvo, iba naniesť svoju farbu bez umytia nič iba naniesť, že 13e:eek: díky neprosím....

čože? 13 éčiek? :eek: trošku moc, mňa za menej moja kaderníčka nafarbila, ostrihala aj vyfúkala
pepsikova
30.09.12,15:40
...ak vám náhodou susedia nedovolia na vašom pozemku pristávaciu dráhu pre vrtuľník, môžete svoj pozemok ponúknuť mestu na výstavbu sociálnych bytov....
..no alo malá pomsta nie zle vymyslené!!..čoho už sme schopní...
Stanislav 1975
30.09.12,15:43
P.Pátrovič má talent...

GO GO GO, LOVE YOU, p.Patrovič its my heart...
AlaNR
30.09.12,15:50
som rada, že som si konečne zafarbila svoje dlhé pačesy ....šediny už vykúkali...naniesť tri farby dosť fuška a sama, chcela som si to dať u mňa za rohom je kaderníctvo, iba naniesť svoju farbu bez umytia nič iba naniesť, že 13e:eek: díky neprosím....

Fúha, tá naša hlavná dedina je dobre drahá... U nás to záleží od dľžky vlasov, samozrejme. Ja som išla od 8,- do terajších 13,- Eur aj so strihaním a fúkaním - teda kompletka.
Ale som neporiadna, už rok sa farbím sama, vlasy nechávam dorastať, kým ma to prestane baviť, takže ani nie som strihaná...
lujza.j
30.09.12,15:51
čože? 13 éčiek? :eek: trošku moc, mňa za menej moja kaderníčka nafarbila, ostrihala aj vyfúkala
ako nie som srblík, ale čo je veľa to je priveľa...tiež som ostala v nemom úžase a to je sídliskové kaderníctvo nič by som ju nestála len čas...+ moje tri farby 12e, spolu 25e....mňa len to, že mením farbu späť na hnedú, tak by som potrebovala, aby to bolo od profi, ale uvidím ako to budem mať ked mi uschnú....
máš fajn kaderníčku.....mne moja za 13e podstrihla končeky a násilne vyžehlila skoro som odpadla ked zahlásila , že 13e
Rozalka
30.09.12,15:51
...ak vám náhodou susedia nedovolia na vašom pozemku pristávaciu dráhu pre vrtuľník, môžete svoj pozemok ponúknuť mestu na výstavbu sociálnych bytov....
..no alo malá pomsta nie zle vymyslené!!..čoho už sme schopní...

:D:D:D:D:D:D
Moja akože susedka (v zdedenom dome) mi trvale odháňa záujemcov, jej záujmom je cenu znížiť na minimum, snáď aj na 10é, aby ho mohla kúpiť, zbúrať a mať obrrrrovský dvor.
Že by som jej toto naznačila? ;)
lujza.j
30.09.12,16:02
to ste už videli....švajda hlási správy a na hube dva herpesy:eek:
Katy a R
30.09.12,16:20
... kuknite - v Kežmarku sa narodili trojičky :):):):) krásne :) ävylepšia náš demografický vývoj trošku ..
buchač
30.09.12,16:21
to ste už videli....švajda hlási správy a na hube dva herpesy:eek:
...a má byť čo ???

...ak sa bojíš nákazy , tak nebozkávaj monitor ...;)
...alebo prepni ...:rolleyes:

...smolu má Zlatka ....:---
lujza.j
30.09.12,16:26
...a má byť čo ???

...ak sa bojíš nákazy , tak nebozkávaj monitor ...;)
...alebo prepni ...:rolleyes:

...smolu má Zlatka ....:---

no pre mňa je to taký hnus, že keby som nemusela tak ani do roboty nejdem....:D
Kvaka
30.09.12,16:29
...tak mi zavolaj ...budeš počuť ....respektíve nebudeš....;)

Veru som slovenčinu nepočula, iba češtinu, akosi som zabudla za toľké roky, že je to v češtine. Ale Mistrík bol úžasný.
anonymous_banking
30.09.12,16:45
15 prispevkov na poslanie privatnej spravy ... tak ok, to ma rozculilo
buchač
30.09.12,17:01
15 prispevkov na poslanie privatnej spravy ... tak ok, to ma rozculilo

...klídek a nohy v teple ...respektíve pomáha aj makadam v ústach....:cool:
pepsikova
30.09.12,17:05
..povedz jej, že si dom predala romskej menšine...a bude!..
Ivana Š
30.09.12,17:10
len tak potíšku prezradím, švajda je môj spolužiak zo strednej
buchač
30.09.12,17:12
len tak potíšku prezradím, švajda je môj spolužiak zo strednej

...no a čo ????

Gombitka zasa moja .........a chválim sa ???? :rolleyes:
Ivana Š
30.09.12,17:18
...no a čo ????

Gombitka zasa moja .........a chválim sa ???? :rolleyes:

veď môžeš :)
buchač
30.09.12,17:21
veď môžeš :)

...niet veľmô kým ...respektíve čím............................................. ..hm...
lujza.j
30.09.12,17:47
no hen na nich, akých že spolužiakov mali;)
Ivana Š
30.09.12,17:53
... hm ...
Ivana Š
30.09.12,17:57
to ...hm... Juraj - z mojej strany čistá provokácia, nepoužívam bodky, skôr pomlčky
ja som normálne kľudná povaha, ale dnes som nejaká - ako mi to dcéra povedala - vraj rýpavá :eek:

nebude to tým splnom?
lujza.j
30.09.12,18:01
bude.....:)
lapejko
30.09.12,18:03
to ...hm... Juraj - z mojej strany čistá provokácia, nepoužívam boky, skôr pomlčky
ja som normálne kľudná povaha, ale dnes som nejaká - ako mi to dcéra povedala - vraj rýpavá :eek:

nebude to tým splnom?
a toto vraví svojim rodičom aj náš o tri týždne 18 ročný synátor, keď vyjadrujeme nespokojnosť, že celý víkend strávi s frajerkou...Tvoja má koľko, že ešte nie je tolerantná voči blbým rodičom?
wagner
30.09.12,18:07
Fúha, tá naša hlavná dedina je dobre drahá... U nás to záleží od dľžky vlasov, samozrejme. Ja som išla od 8,- do terajších 13,- Eur aj so strihaním a fúkaním - teda kompletka.
Ale som neporiadna, už rok sa farbím sama, vlasy nechávam dorastať, kým ma to prestane baviť, takže ani nie som strihaná...
Ja sa dojakživa sama strihám, robím si studenú a farbím si vlasy. Aj dnes som si farbila - zase som popolavá blondína:D Naposledy som sa bola dať ostrihať niekedy v roku 1983 - vtedy som ešte mala čas. Ale studenú si robím od roku 1969 - najprv robila mama mne a ja mame. Až potom mama ochorela, ja som nemala čas vysedávať u kaderníčky. Tak ma to donútilo a naučila som si všetko robiť sama.
Ivana Š
30.09.12,18:08
a toto vraví svojim rodičom aj náš o tri týždne 18 ročný synátor, keď vyjadrujeme nespokojnosť, že celý víkend strávi s frajerkou...Tvoja má koľko, že ešte nie je tolerantná voči blbým rodičom?

skorosedemnásť :) a ono by sa dalo polemizovať - kto voči komu má byť tolerantný, smajla vhodného nemám poruke, a aj z toho ma obvinila dnes, že dávam všade smutných smajlíkov :(
wagner
30.09.12,18:10
Skôr tým myslel, že to niekde nemá v poriadku
lujza.j
30.09.12,18:12
moj chlap má teraz možnosť si dať.....http://aktualne.atlas.sk/navstevnici-oktoberfestu-vypiju-takmer-osem-milionov-litrov-piva/dnes/zaujimavosti/ som zvedavá čo povie, ak si bude pamätať :D
wagner
30.09.12,18:13
A čo keď má toľko chorôb, že tie lieky jednoducho jesť musí?
Ivana Š
30.09.12,18:16
moj chlap má teraz možnosť si dať.....http://aktualne.atlas.sk/navstevnici-oktoberfestu-vypiju-takmer-osem-milionov-litrov-piva/dnes/zaujimavosti/ som zvedavá čo povie, ak si bude pamätať :D

to je tam? takto rovno pri zdroji?
lujza.j
30.09.12,18:18
to je tam? takto rovno pri zdroji?
už od decembra v Dachau.... predtým vo Frankfurte, tam si autosalón prepásol.....včera išiel späť, ta ešte stíha.....
BXLmiami
30.09.12,18:19
Lekárne majú regulovanú maržu,dokonca čím drahší liek tým je marža nižšia.
Ivana Š
30.09.12,18:23
no nech fotí - kým môže - potom dáš album októberfest 2012

to kým môže, zas tak rýpavo povedané - včera na oslave chlapi behali s foťákmi a kamerami, sme sa cítili ako celebrity - asi do 22:00
potom už odložili náradie, zaúčinkovali promile, od desiatej večer nemáme žiadne fotky :D
BXLmiami
30.09.12,18:24
Toto nerieš,ak je medik tak bude tisíc km od matky.
lujza.j
30.09.12,18:29
no nech fotí - kým môže - potom dáš album októberfest 2012

to kým môže, zas tak rýpavo povedané - včera na oslave chlapi behali s foťákmi a kamerami, sme sa cítili ako celebrity - asi do 22:00
potom už odložili náradie, zaúčinkovali promile, od desiatej večer nemáme žiadne fotky :D
vidím to presne takto...:D inak neviem si predstaviť vylúchať litrák piva:eek: on zrovna nie je pivár, ale to aj ja by som tam išla kuk urobiť...je to vlastne len pivo a baby s tými vyskočenými kozami v tých ich krojoch:D
Ivana Š
30.09.12,18:35
ja by som išla - vezmeš ma?

bola kamoška z VŠ na brigáde v tom čase - bóže to bolo pred rokmi - nejakých 20 rokov dozadu
boli na feste, a vraj to malo úžasnú atmosféru, že sa to nedá opísať, to treba zažiť
lujza.j
30.09.12,18:45
ja by som išla - vezmeš ma?

bola kamoška z VŠ na brigáde v tom čase - bóže to bolo pred rokmi - nejakých 20 rokov dozadu
boli na feste, a vraj to malo úžasnú atmosféru, že sa to nedá opísať, to treba zažiť
aj keby som som zrovna chcela ísť nemôžem.....máme zákaz udeľovaniu dovoleniek......potrebujem na piatok... idem s rodičmi "tour de hroby" tak ani neviem ako dopadnem...vrrrrr
buchač
30.09.12,18:46
to ...hm... Juraj - z mojej strany čistá provokácia, nepoužívam bodky, skôr pomlčky
ja som normálne kľudná povaha, ale dnes som nejaká - ako mi to dcéra povedala - vraj rýpavá :eek:

nebude to tým splnom?

...hm ............
To ten spln potom veľmi dlho trvá .....u mňa už pekných pár týždňov ....
Ivana Š
30.09.12,18:48
...hm ............
To ten spln potom veľmi dlho trvá .....u mňa už pekných pár týždňov ....

- hm -
bodky či rýpavosť?
Ivana Š
30.09.12,18:51
...hm ............
To ten spln potom veľmi dlho trvá .....u mňa už pekných pár týždňov ....

a vieš, zas na spln sa dá dobre vyhovárať - spln je, nie je - je nov, je pred splnom, pár dní po splne ...
buchač
30.09.12,18:52
- hm -
bodky či rýpavosť?
Bodky používam roky ...

Takže len to rýpanie ostáva .......a to sa ešte krotím ...
pavol54
30.09.12,18:59
a vieš, zas na spln sa dá dobre vyhovárať - spln je, nie je - je nov, je pred splnom, pár dní po splne ...
vždy nejaký deň v kalendári.
Ivana Š
30.09.12,19:03
no nech fotí - kým môže - potom dáš album októberfest 2012

to kým môže, zas tak rýpavo povedané - včera na oslave chlapi behali s foťákmi a kamerami, sme sa cítili ako celebrity - asi do 22:00
potom už odložili náradie, zaúčinkovali promile, od desiatej večer nemáme žiadne fotky :D

ešte sa zacitujem, jáááák dobre, že nepijem, nepijem, len tú fantu (btw - ivuliatko - tú večeru máš u mňa :) ), dnes bolo toľkým ľuďom zle po oslave - hotová ZOO - s opicami
lapejko
30.09.12,19:04
pozerajtee, ide Majster Patrovič - platený agent show...
lujza.j
30.09.12,19:05
po x-tý krát kukám "honbu na diamantom".......inak potrebujem poradiť neviem aký lak na nechty-ruky capnúť... tmavý, alebo bledý....hmmm
Ivana Š
30.09.12,19:06
toto si nechám ujsť :)
pavol54
30.09.12,19:06
po x-tý krát kukám "honbu na diamantom".......inak potrebujem poradiť neviem aký lak na nechty-ruky capnúť... tmavý, alebo bledý....hmmm
aby ladil s autom
Ivana Š
30.09.12,19:07
aby ladil s autom

tak červený
lapejko
30.09.12,19:08
ale Darinku ešte nespieval
Rozalka
30.09.12,19:09
moj chlap má teraz možnosť si dať.....http://aktualne.atlas.sk/navstevnici-oktoberfestu-vypiju-takmer-osem-milionov-litrov-piva/dnes/zaujimavosti/ som zvedavá čo povie, ak si bude pamätať :D
Bola som na Oktoberfest´98, to fakt treba zažiť - super atmosféra.

Hoci sú krígle litrové, nikde som nevidela opilca, možno veselších ľudkov, nič viac.
Baby nosili v každej ruke po 5-6 litrov piva, klobúk dole.

Pivo stálo vtedy 11 DEM, dnes 9,50 EUR, no peknnne!
lujza.j
30.09.12,19:10
pozerajtee, ide Majster Patrovič - platený agent show...
po tomto "ano" :eek: súhlas
lujza.j
30.09.12,19:13
hmmm, ale s ktorým...:-D
Ivana Š
30.09.12,19:14
s mojím predsa :)
lujza.j
30.09.12,19:22
a farba?
Ivana Š
30.09.12,19:41
červená dácia špz DY....
sito
30.09.12,20:21
http://www.porada.sk/t201550-co-s-nadtrhnutou-predkozkou.html



3

Tak, predkožka je už zahojená, oddrbaná.

Škoda jej :mee::mee::)

Česť jej :---


http://www.youtube.com/watch?v=QZyp-167fy4&feature=related
misoft
30.09.12,22:05
13€ - dobre vedieť - budem mojej 3/4 účtovať - ja jej farbím vlasy.
misoft
30.09.12,22:09
Šak zlacnelo nie? Z 11 na 9,50.
Indeed
01.10.12,02:00
Dnes má meniny moj byvaly avatar Arnold,

týmto mu želám všetko najlepšie.
pepsikova
01.10.12,05:03
...som sa dobre nasmiala v tej téme, ani som ju nečítala so konca!...
AlaNR
01.10.12,05:04
Včera HBO2 prenádherný film : Láska a iné drogy...

Do pol druhej som čumákovala a teraz mám ísť robiť... :(
pepsikova
01.10.12,05:08
...dobré ráno vám a hneď od pondelka šťastný deň a nech to pekne vydrží celý týždeň vám prajem!..posielam kávu bez cukru, čajík milleniosweetdreamsový-a ak by sa vám trochu driemkalo od neho- tak kludne!!..mňa uspí aj pohľad na krabičku!...no a fajn deň dnes...hádam ešte aj slniečko kukne , že čo a ako tu...
..nechce sa niekomu vysávať?..trebalo by!..šarkan vyšpekuloval, ako sa dostať ku košíku s orechami a kým som to zistila, načistil peknú kopu škrupín!..ku cti mu slúži, že len na jednom mieste!!...potvora jednačistotná!!...http://friends18.com/img/thank-you/104.gif
pepsikova
01.10.12,05:10
...aj my...a kedy je Indeeda?..nech nezabudneme..a tomu arnoldovi by som aj stískanec poslala, semotamo ho možem:)
pepsikova
01.10.12,05:11
Včera HBO2 prenádherný film : Láska a iné drogy...

Do pol druhej som čumákovala a teraz mám ísť robiť... :(..

..veď nerob!..po dobrom zážitku si zaslúžiš trochu pokoja!...
srska
01.10.12,05:24
Včera HBO2 prenádherný film : Láska a iné drogy...

Do pol druhej som čumákovala a teraz mám ísť robiť... :(aj na cineme - mr.brooks (k.costner + d.moore)
AlaNR
01.10.12,05:40
aj na cineme - mr.brooks (k.costner + d.moore)


Veru, ale Brooksa som nestihla od začiatku :(
Tak příště...
Rozalka
01.10.12,07:06
Včera HBO2 prenádherný film : Láska a iné drogy...

Do pol druhej som čumákovala a teraz mám ísť robiť... :(
Preboha, prečo si v dnešnej dobe pretechnizovaného sveta nepoužila nejaké záznamové zariadenie a nešla kľudne spať?
pepsikova
01.10.12,07:11
...novidíšto!!..toto je svetlý príklad toho, že niekto potrebuje zážitok "z prvej ruky"...na následky sa vtedy nemyslí...
AlaNR
01.10.12,08:22
Preboha, prečo si v dnešnej dobe pretechnizovaného sveta nepoužila nejaké záznamové zariadenie a nešla kľudne spať?


Lebo také nemám k dispozícii :(

HBO mám cez satelit, predpotopný, bez možnosti nahrávať... a taaak som to chcela vidieť...
Mila123
01.10.12,08:43
Tabuľka najpoužívanejších - najmenej bezpečných PINov


Poradie
PIN
Rozšírenosť (v percentách)



1.
1234
10,71



2.
1111
6,02


3.
0000
1,88


4.
1212
1,20


5.
7777
0,75


6.
1004
0,62


7.
2000
0,61


8.
4444
0,53


9.
2222
0,52


10.
6969
0,51


11.
9999
0,45


12.
3333
0,42


13.
5555
0,40


14.
6666
0,39


15.
1122
0,37


16.
1313
0,30


17.
8888
0,30


18.
4321
0,29


19.
2001
0,29


20.
1010
0,29
trisestri
01.10.12,08:51
Mária Mojžišová
01.10.12,08:54
Dnes som dostala tento e-mail. Je to naozaj tak?

Ahojte.
Ak sa rozhodnete poslať SMS-ku (tak ako ja)na podporu detí kdesi v Afrike ,ktorú reklamujú v TV, pod názvom: " MGNA DETI v núdzi" ZA 3EUR očakávajte spätnú SMS že vám bude každý mesiac stŕhané 3 EUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nedá sa stým nič robiť! preto to posielam aj do TV JOJ a TV Markíza ! Prosím pošlite to svojim známim,čo ich čaká za ochotu niekomu pomôcľ.Ja končím s akoukoľvek pomocou takouto formou !!!!!!!!!!!!!!!!!!
srska
01.10.12,09:06
evuš
01.10.12,09:07
..uf, ja som skončila minulý týždeň a začala nový s brušnou virózou...cítim sa ako "vykuchané" kurča : ( ...pri myšlienke na jedlo ma striasa... dnes som nešla ani do práce... nemáte nejaký zaručený recept, ako sa dať čo najrýchlejšie do formy, nakoľko mám popoludní povinnosti, a je nemožné ich odložiť ??? !!
lenkak
01.10.12,09:58
no mňa vôbec neteší, že sme chorľaví. starší už je na antibiotikách, sirupy už nestačili, mladší začína sirupy, dúfam, že sa mu nepohorší, nech nemusí aj ten antibiotiká, a ja už druhý týždeň nádcha, ale už je lepšie. Ale ani sa nečudujem, keď nielen deti chodia do škôlky choré, ale aj učiteľka...
hnedoočka
01.10.12,10:43
:)čo dnes na obed (http://wanda.atlas.sk/mate-lenivu-vaginu-preberte-ju/sex-a-vztahy/sex/801471.html):)

toto máš dnes na obed, či skade si to vyhrabal?:D
terezamaria
01.10.12,11:06
Slivovica s kokakolou, pokiaľ Ti to žalúdok znesie.....
terezamaria
01.10.12,11:11
Dnes som dostala tento e-mail. Je to naozaj tak?

Ahojte.
Ak sa rozhodnete poslať SMS-ku (tak ako ja)na podporu detí kdesi v Afrike ,ktorú reklamujú v TV, pod názvom: " MGNA DETI v núdzi" ZA 3EUR očakávajte spätnú SMS že vám bude každý mesiac stŕhané 3 EUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nedá sa stým nič robiť! preto to posielam aj do TV JOJ a TV Markíza ! Prosím pošlite to svojim známim,čo ich čaká za ochotu niekomu pomôcľ.Ja končím s akoukoľvek pomocou takouto formou !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je dobre, že si to napísala.....tu je niečo bližšie o tejto organizácii, ale dá sa to aj deaktivovať....http://www.topky.sk/cl/1000119/1310732/Eva-Vitariusova--Stante-sa-aj-Vy-Magna-Zachranca-a-spolu-s-nami-zachranujte-zivoty-deti
trisestri
01.10.12,11:51
toci sa my hlava a citim sa blbo a to este ani sychrave pocasie nie je.
buchač
01.10.12,12:04
http://www.porada.sk/t201550-co-s-nadtrhnutou-predkozkou.html

3

Tak, predkožka je už zahojená, oddrbaná.

Škoda jej :mee::mee::)
Česť jej :---



http://img.janforman.com/?id=wc.jpg.jpgqrwk.jpg
trisestri
01.10.12,12:08
trisestri
01.10.12,16:47
pripady tyranych deti trhaju srdce.
misoft
01.10.12,17:12
Rozumný čelóvek nebude posielať na pochybné SMS-adresy správy, najmä keď sa píše "spätná SMS je spoplatnená ......."
misoft
01.10.12,17:12
Prípadne Tuzemák :D:D:D a nebude ŽIADNA brušný viróza.
pavol54
01.10.12,18:02
pripady tyranych deti trhaju srdce.
veď nech sociálka postupuje podľa vzoru angličanov alebo írov a bude po probléme
wagner
01.10.12,18:15
Borovička s trochou korenia zastaví každú hnačku,
Dav
01.10.12,18:27
koňak s mletým zázvorom
pepsikova
01.10.12,18:51
...dám z face:
korela
01.10.12,20:37
Práve som išla písať príspevok, tesnotka, vyvreli ma za dvere. :-) Zdržalo ma telefonovanie. http://www.porada.sk/t201511-p3-vystava-human-body-je-vhodna-pre-5-a-pol-rocne-dieta.html
Indeed
02.10.12,03:20
Práve som išla písať príspevok, tesnotka, vyvreli ma za dvere. :-) Zdržalo ma telefonovanie. http://www.porada.sk/t201511-p3-vystava-human-body-je-vhodna-pre-5-a-pol-rocne-dieta.html

V tej diskusii su zaujímavé hlavne názory niektorých na to, akým ŠTÝLOM sa MÁ , či nemá diskutovať ...
pepsikova
02.10.12,05:13
...dobré ráno vám a podmračný deň je dnes vonku, tak vám hádam nepokazí dobrú náladu!..posielam kaficu, ako bonus cukor a smotanku..no a čajík a medík...včera mi terezka poslala emailom dobrý recept na vitamínovú bombu v podobe citrona, zázvoru a medu, tak ak to nájdem, pošlem aj to, má to presný recepis...
..inak len pohodu v utorok vám prajem,šarkan na mňa hádže útrpné oči z lehára, nedostal ani kôrku, vraj kto to kedy videl jamíkový chlebík jesť, on potom nedostane svoj ranný prídel a má z toho len stavy!...a nebude on predsa na ráno chrúmať bravčové granule!..kdežee!..
...úsmev na celý deň vám prajem!...
buchač
02.10.12,05:22
V tej diskusii su zaujímavé hlavne názory niektorých na to, akým ŠTÝLOM sa MÁ , či nemá diskutovať ...
...t.j. ??????
Tweety
02.10.12,05:24
...dobré ráno vám a podmračný deň je dnes vonku, tak vám hádam nepokazí dobrú náladu!..posielam kaficu, ako bonus cukor a smotanku..no a čajík a medík...včera mi terezka poslala emailom dobrý recept na vitamínovú bombu v podobe citrona, zázvoru a medu, tak ak to nájdem, pošlem aj to, má to presný recepis...
..inak len pohodu v utorok vám prajem,šarkan na mňa hádže útrpné oči z lehára, nedostal ani kôrku, vraj kto to kedy videl jamíkový chlebík jesť, on potom nedostane svoj ranný prídel a má z toho len stavy!...a nebude on predsa na ráno chrúmať bravčové granule!..kdežee!..
...úsmev na celý deň vám prajem!...
Pepsi aj Tebe fajn dník, aj šarkanovi, nech si na neho dobručká.http://img1.obrazkyanimace.com/oa/014/043.gif
Aj vám ostatným, nech sa nikomu nekrivdí.
pepsikova
02.10.12,05:27
...klinec na dnešný deň...(od Soničky z face)

Ide zajac po poli a na ušiach má natiahnuté kondómy.
Stretne ho vlk a pýta sa ho:
- Zajko, čo to máš natiahnuté na ušiach?
- Kondómy, pretože ma veľmi bolia zuby.
- A prečo ich máš na ušiach?
- Aby každý vedel, že trpím ako chuj!
pepsikova
02.10.12,05:28
..podplatila som ho orechom, tak hrá futbal...a potom ho zožerie!..škrupinky si pozbieram sama..
AlaNR
02.10.12,05:32
Pche, už druhýkrát mi v dvoch nezávislých akože testoch vyšlo, že som bola v minulom živote veštkyňa...
No ništ, idem si teda kúpiť guľu... :D :D
pepsikova
02.10.12,05:39
http://ekonato.tvnoviny.sk/clanok/sekcia/domace/byvame-natlaceni-v-bytoch-a-na-jedlo-miname-malo-hoci-je-drahe.html


...páči sa mi hlavne prvá veta:
Bývame natlačení v bytoch a na jedlo míňame málo, hoci je drahé.

...novinár, ktorý si neuvedomuje súvis,je chudák!..veď keby bolo jedlo lacné, míňali by sme viac, preto, že je drahé, míňame menej!..takže namiesto slova "hoci" by som dala "pretože"..
pepsikova
02.10.12,05:40
Pche, už druhýkrát mi v dvoch nezávislých akože testov vyšlo, že som bola v minulom živote veštkyňa...
No ništ, idem si teda kúpiť guľu... :D :D..

...si na tom dobre!..ja som bola princezná, tvrdohlavá potvora a nakoniec pri útoku na hrad môjho otca ma uniesli a už nikto nikdy o mne nepočul!..tak som dopadla!..:D
Tweety
02.10.12,05:53
maja
02.10.12,06:38
Už druhý deň ležím chorá, myslela som, že to prejde, ale nič....:mee: Tak poobede idem k doktorke.
Zas som bola "iniciatívny blbec" a takto to dopadlo.....Som na seba nasr.... a ani vynadať si nemôžem, bo som bez hlasu :confused: Pomáhať treba, ale myslite aj na seba !
Tweety
02.10.12,06:39
Už druhý deň ležím chorá, myslela som, že to prejde, ale nič....:mee: Tak poobede idem k doktorke.
Zas som bola "iniciatívny blbec" a takto to dopadlo.....Som na seba nasr.... a ani vynadať si nemôžem, bo som bez hlasu :confused: Pomáhať treba, ale myslite aj na seba !
Mrzuté, nemáš doma sirupček Calcia? Ten na hlas pomáha.
maja
02.10.12,06:42
Od nedele skúšam všetko čo mám doma, ale sa to zhoršuje....
Tweety
02.10.12,06:46
Od nedele skúšam všetko čo mám doma, ale sa to zhoršuje....
Tak navštív pána doktora, nech sa na to pozrie, a dá dobré liečiky, Prajem skoré uzdravenie.
maja
02.10.12,07:25
Ďakujem
pavol54
02.10.12,09:53
Tak vyzerá skorumpované súdnictvo:
http://krimi.cas.sk/clanok/233488/pavel-cupka-neporusil-zakony-meciarovskeho-pivovarnika-oslobodili.html
bolo by nepríjemné keby zrealizoval svoje demonštratívne skutky a pošťal by sudkyňu, ktohovie aké podklady dodal daňový úrad a aké dodal čupka(možno mu igelitka vypadla pred sudkyniným príbytkom)
wagner
02.10.12,09:59
Chúďa, treba sa šetriť. Najhoršie je, keď sa človek sám o tú chorobu pričiní - ako aj ja
wagner
02.10.12,10:00
Chúď, kto vie kde si drela celý čas
wagner
02.10.12,10:00
Až Ťa nechytia, kúp aj mne
wagner
02.10.12,10:02
wagner
02.10.12,10:05
http://ekonato.tvnoviny.sk/clanok/sekcia/domace/byvame-natlaceni-v-bytoch-a-na-jedlo-miname-malo-hoci-je-drahe.html


...páči sa mi hlavne prvá veta:
Bývame natlačení v bytoch a na jedlo míňame málo, hoci je drahé.

...novinár, ktorý si neuvedomuje súvis,je chudák!..veď keby bolo jedlo lacné, míňali by sme viac, preto, že je drahé, míňame menej!..takže namiesto slova "hoci" by som dala "pretože"..

A asi budú míňať ešte menej
http://aktualne.atlas.sk/slovenska-hydina-a-bravcove-su-v-ohrozeni-mozu-ich-zlikvidovat-drahe-krmiva/ekonomika/slovensko-a-ekonomika/
wagner
02.10.12,10:19
Čím si mám podoprieť viečka? :confused: Stráááášne sa mi drieme, hlava mi padá na klábosnicu - to je za to nočné vysedávanie na porade:eek: Dnes idem spať o siedmej - po rozprávke:D
pavol54
02.10.12,10:27
Čím si mám podoprieť viečka? :confused: Stráááášne sa mi drieme, hlava mi padá na klábosnicu - to je za to nočné vysedávanie na porade:eek: Dnes idem spať o siedmej - po rozprávke:D vraj vidlička sa zaprie a nezošmykne sa ti hlava
wagner
02.10.12,10:36
wagner
02.10.12,10:52
Ivana Š
02.10.12,10:55
skoro som na riť padla - synáčik došiel domov s päťkou z angličtiny
na to že je z triedy z angličtiny najlepší a pripravuje ho pani učiteľka na olympiádu ma to veľmi prekvapilo

no - tupelo jedno to je - písali previerku, dal opísať spolužiakovi a p. uč. to videla, tak im zhabala písomky a obaja chytali guľu
dúfam, že je aspoň poučiteľný
Tweety
02.10.12,10:56
veď pomáhať núdznym je super nie? a tá päťka to je nič,
Ivana Š
02.10.12,11:02
asi by nebolo veľmi výchovné ho poučiť, že keď už dá opísať, nech ho aspoň učiteľka nevidí :D