Tweety
02.10.12,13:23
nie to nie, ale mohol ho napr. doučiť
Ivana Š
02.10.12,11:35
ten môj minikomentár berte afo vtip, samozrejme že toto som mu nenavrhla, tiež som toho názoru - že keď pomoc, tak v rámci doučovania, opísanie správnej odpovede chalanovi nepomôže
evuš
02.10.12,11:37
...ja som ako prváčka na strednej neprezieravo požičala zošit spolužiačke počas jej PN... zošit mi nevrátila, ja som po týždni nato pozabudla, že sme mali nejakú úlohu..ospravedlniť mi to učiteľka nechcela, tak mi dala guľu..potom ako keby si na mňa sadla...na pol roku 3 !
Na konci už 1, pretože zistila, že to nebola výhovorka a som najlepšia v slohu....no čo, aj tak še dá.....:D;)
alaya1
02.10.12,11:47
Mna kazdy den potesi Porada. Ked tu pridem, mam vzdy veselsi a krajsi den, super nie?-)
trisestri
02.10.12,12:08
najhorsie ked cloveka nepotesi nic.
Tweety
02.10.12,12:20
najhorsie ked cloveka nepotesi nic.
Nevymýšľaj, určite je niečo, čo ťa dnes potešilo. Len podumaj.
pepsikova
02.10.12,12:30
najhorsie ked cloveka nepotesi nic...

..dávno sa ti nyč nepokazilo, any sa žyadna katastrofa nestala a tak si celý bez nálady!!..strašné čosik takto žyť!...
..pošlem čokoládku a môžeš vybehnúť so šarkanom na lúku a budeš mať hneď krajší deň!...alebo hybaj pomôcť decku vrtať diery pod police!..a môžem aj kaficu poslať...:D
trisestri
02.10.12,12:54
..

..dávno sa ti nyč nepokazilo, any sa žyadna katastrofa nestala a tak si celý bez nálady!!..strašné čosik takto žyť!...
..pošlem čokoládku a môžeš vybehnúť so šarkanom na lúku a budeš mať hneď krajší deň!...alebo hybaj pomôcť decku vrtať diery pod police!..a môžem aj kaficu poslať...:D
to bola iba filozoficka uvaha-davno jak davno,len tot dnes ma boli päta jak svina:D:)ale neni tak zle aby filozofia presla do realu,nastastie:)
pavol54
02.10.12,14:27
najhorsie ked cloveka nepotesi nic.
to je prieser, lebo najviac poteší cudzie nešťastie nemusí byť ani veľké, stačí zrazený pes, vyhorený dom atď len sa poriadne poobzeraj po okolí stačí isť po schodoch podľa Mulera
misoft
02.10.12,14:49
Len poznámka: pivo Urpín bolo celkom dobré do tej doby, než to prevzal Čupka - potom to už bola sra*ka.
buchač
02.10.12,14:50
najhorsie ked cloveka nepotesi nic.
....he ..
...po absolvovaní takého stretnutia v jednej inštitúcii , ako som dnes mal možnosť ???
...že čo som sa dozvedel ...čo nás neminie ...:mad:

...že ják by ma potešil aj kopanec do riti ...:rolleyes:
misoft
02.10.12,14:51
Otázka je, či tam vôbec niečo je - možno len ľuft.
misoft
02.10.12,14:55
Za dobrotu na žobrotu, za pomoc - guľa. A mala si ho poučiť, že keď dáva opisovať, tak nech sa NENECHÁ načapať.
misoft
02.10.12,14:56
Šak by ho malo potešiť, že kaď nakliká to naše www.po.... - hneď je tu.
misoft
02.10.12,14:57
Sviňu zarezať, na pätu neskákať.
pepsikova
02.10.12,15:03
...posielam podvečerné dolče s gustom, len tak, pre potešenie aj kúštik čokoládky, vraj je dobrá na ukludnenie,ak by niekto náhodou, no..vonku prší, konečne, diery navrtané, poličky dokončené, decko aj povysávalo a už to tu vyzerá ako v normálnom dome..pohoda...aj šarkan drieme..takže pohodu aj vám prajeme..idem pohladať nejakú muzičku ...má niekto nejaký nápad?..
pavol54
02.10.12,15:05
....he ..
...po absolvovaní takého stretnutia v jednej inštitúcii , ako som dnes mal možnosť ???
...že čo som sa dozvedel ...čo nás neminie ...:mad:

...že ják by ma potešil aj kopanec do riti ...:rolleyes:
však povedz nech to vieme prví
buchač
02.10.12,15:08
však povedz nech to vieme prví
eeeeee........

...teraz si žiletkou režem žily ....
...potom sa pôjdem streliť ...
...a keď sa netrafím , tak si mašľu uviažem ...
misoft
02.10.12,15:24
...teraz si žiletkou režem žily .... stačí aj nožík
...potom sa pôjdem streliť ... použi jatočnú, tú devinu si aspoň čistú zoberiem
...a keď sa netrafím , tak si mašľu uviažem ... ak zle uviažeš, na internete nájdeš návod.:D
Tweety
02.10.12,15:38
.:D
Aby nakoniec nepovedal to, čo jeden, čo sa išiel obesiť a zlomil sa pod ním konár a zlomil si nohu. Pre šalené obešene še ešči zabijem.
misoft
02.10.12,15:39
Súhlas! :D
buchač
02.10.12,16:02
He .....

Môj bývalý profak zažil .....

Vo Vysokých Tatrách bol lyžovať...na Skalnatom si zlomil nohu ...
Horská služba dala prvú pomoc a poďme dole na lehátku do doliny na lanovke ...
Lanovka vtedy vypovedala službu , lano sa urvalo ...
Samozrejme , že lanovka voľným ale miernym pádom padala ( lano trochu predsa len brzdilo )...
Lehátko dobilo zopár ľudí ...
Z Tatranskej ho viezla sanitka , ktorá sa pre Popradom do šancu vydrbala ...
Chlap mal v zebe zlata jak albánec v klenotníctve ...

Že profesorovi pravidelne a často drbalo ( statočne ) , je asi jasná vec...
pepsikova
02.10.12,16:12
...len tak:
trisestri
02.10.12,16:23
potesi kazdy den bez neprijemnosti a k tomu podvecerna kava pri pozerani vedomostnych a zabavnych sutazi /Riskuj milion,Duel,5 proti 5-6/-6 je :Dmoderator
a dnes potesila sprava ze potraviny by nemali tak prudko stupat,lebo uroda svetovych producentov je lepsia nez boli prognozy.
pepsikova
02.10.12,17:53
...a niečo z rehotiek face:

Zamilovaná žena píše svojmu miláčikovi SMSku: "Ak spíš, pošli mi tvoje sny. Ak sa smeješ, pošli mi tvoj úsvev. Ak plačeš, pošli mi tvoje slzy." Romantický miláčik jej odpísal: "Práve serem. Mám ti niečo poslať?"
pepsikova
02.10.12,17:58
...veľmi zaujímavé...a priamo z prvej ruky povolenie na stavbu..

http://www.mojevideo.sk/video/1672d/kotleba_o_nelegalnych_stavbach.html
Melnick
02.10.12,18:05
Potešil ma tento mail. :D
Tweety
02.10.12,18:19
Potešil ma tento mail. :D
Potešil,?veď sa kľudne môže stať, že tých 6 mesiacov nevydrží.:---
lujza.j
02.10.12,18:23
toto aká pravda...pravdúca, garantované iba to čo si sama......
misoft
02.10.12,18:31
Héééééj - kočky! BACHA!

Žena nikdy nevie, čo chce,
ale otravuje dovtedy,
dokiaľ to nedosiahne!
lujza.j
02.10.12,18:33
Héééééj - kočky! BACHA!

Žena nikdy nevie, čo chce,
ale otravuje dovtedy,
dokiaľ to nedosiahne!

Duški a to si niekde čítal, alebo nejak inak si k tomu...?:D
Melnick
02.10.12,18:34
Héééééj - kočky! BACHA!

Žena nikdy nevie, čo chce,
ale otravuje dovtedy,
dokiaľ to nedosiahne!

Pľuha hnusná, dokonca až dva razy do roka!!!!! :D:D:D
misoft
02.10.12,18:40
Aj - aj.
lujza.j
02.10.12,18:49
lujza.j
02.10.12,18:51
mám v garáži 4ks skrín ešte zabalených ......hádaj koľko rokov už....vrrrrr
lapejko
02.10.12,18:58
18ročný syn sa zdul a kvôli frajerke nekomunikuje s nami, rodičmi, 7ročný syn doniesol v žiackej vygumovanú dieru cez tri strany a poznámku, že nepočúva a bije deti /dostal od ženy, ja som ho iba vyhnal spať.../, 94ročná spolubývajúca babka už tri týždne padá a obíja sa ako hruška, včera si zlomila nohu, už je na chirurgii zajtra ju operujú...ja som ráno cúval rodinným MPV za bytovku a zrušil som 2,5m stlp na volejbalovú sieť...spojler sa vrátil naspäť ale kufor mierne stlačený a piate dvere nezamknem... večer som dorazil domov, 3x buchol najväčším gumovým kladivom a už fungujú, dokonca to ani nevidno a stľp sme už tiež privarili... no nepotešilo by Vás to?!
Tweety
02.10.12,19:00
18ročný syn sa zdul a kvôli frajerke nekomunikuje s nami, rodičmi, 7ročný syn doniesol v žiackej vygumovanú dieru cez tri strany a poznámku, že nepočúva a bije deti /dostal od ženy, ja som ho iba vyhnal spať.../, 94ročná spolubývajúca babka už tri týždne padá a obíja sa ako hruška, včera si zlomila nohu, už je na chirurgii zajtra ju operujú...ja som ráno cúval rodinným MPV za bytovku a zrušil som 2,5m stlp na volejbalovú sieť...spojler sa vrátil naspäť ale kufor mierne stlačený a piate dvere nezamknem... večer som dorazil domov, 3x buchol najväčším gumovým kladivom a už fungujú, dokonca to ani nevidno a stľp sme už tiež privarili... no nepotešilo by Vás to?!
Veď život je aj o tom, či?
pepsikova
02.10.12,19:05
Stretnú sa dvaja starí známi a jeden z nich je super nahodený. Nový oblek, kravata, drahý kabát, topánky a kufrík z krokodíla. Ten druhý sa ho pýta:
- Asi sa ti dobre darí, keď si chodíš taký vyobliekaný.
- Ale vieš, otvoril som si taký malý butik.
- Héj, a s čím?
- Normálka, so šperhákom. :
lujza.j
02.10.12,19:06
18ročný syn sa zdul a kvôli frajerke nekomunikuje s nami, rodičmi, 7ročný syn doniesol v žiackej vygumovanú dieru cez tri strany a poznámku, že nepočúva a bije deti /dostal od ženy, ja som ho iba vyhnal spať.../, 94ročná spolubývajúca babka už tri týždne padá a obíja sa ako hruška, včera si zlomila nohu, už je na chirurgii zajtra ju operujú...ja som ráno cúval rodinným MPV za bytovku a zrušil som 2,5m stlp na volejbalovú sieť...spojler sa vrátil naspäť ale kufor mierne stlačený a piate dvere nezamknem... večer som dorazil domov, 3x buchol najväčším gumovým kladivom a už fungujú, dokonca to ani nevidno a stľp sme už tiež privarili... no nepotešilo by Vás to?!
fúha, chcelo by to si spraviť nejakú terapeutickú radosť, lebo toto je na šľak traf:eek:
ale asi gumovým kladivom tiež niečo na druhom aute vymlátim....zacúvanie do lampy:D nechcem byť škodoradostná , ale ked chlap do niečoho zacúva, alebo si nejak inak "vykrášli" svojeho tátoša, tak.....:D
pepsikova
02.10.12,19:08
18ročný syn sa zdul a kvôli frajerke nekomunikuje s nami, rodičmi, 7ročný syn doniesol v žiackej vygumovanú dieru cez tri strany a poznámku, že nepočúva a bije deti /dostal od ženy, ja som ho iba vyhnal spať.../, 94ročná spolubývajúca babka už tri týždne padá a obíja sa ako hruška, včera si zlomila nohu, už je na chirurgii zajtra ju operujú...ja som ráno cúval rodinným MPV za bytovku a zrušil som 2,5m stlp na volejbalovú sieť...spojler sa vrátil naspäť ale kufor mierne stlačený a piate dvere nezamknem... večer som dorazil domov, 3x buchol najväčším gumovým kladivom a už fungujú, dokonca to ani nevidno a stľp sme už tiež privarili... no nepotešilo by Vás to?!..

..no, dvakrát som toto prečítala, ale veru na druhýkrát bol môj rehot taký výrazný, že decko vyliezlo z nory, že či náhodou nepristáli mimozemšťania, keď tak rehotám!..až na tú obitú babku máš vlastne život krásne veselý...

(teda, nyje žeby som bola škodoradostná, ale úžasne si to opísal..no, nemožem za mňa, zabi ma..
pepsikova
02.10.12,19:10
Chlapík kuká na verejných záchodoch na suseda a pýta sa:
"Prečo máš na vtákovi vytetované WY?"
"Vieš, moje dievča sa volá Wendy, no a keď sa mi postaví, zistí, že tam je vlastne vytetované celé jej meno. WENDY."
Na druhý deň ide chlapík zase na záchod, kukne vedľa seba a tam černoch, ktorý tam má tiež vytetované WY.
"Hej, tvoje dievča sa volá Wendy, že?"
"Prečo myslíš?"
"Pretože tam máš vytetované WY, a keď sa ti postaví, budeš tam mať WENDY, nie?"
"Nie. Keď sa mi postaví, tak tam mám WELCOME TO JAMAICA AND HAPPY HOLIDAY."
lapejko
02.10.12,19:12
je to v pohode, veď čo nás nezabije...a práve sme dopili s manželkou orahovicu s dovolenky...do toho doliezol "samostatný" synátor pýtať týždenný príspevok na autobus a iné...takže načo sa trápiť s blbosťami?
lapejko
02.10.12,19:16
fakt mi chceš spôsobiť depku...?
hnedoočka
02.10.12,19:22
je to v pohode, veď čo nás nezabije...a práve sme dopili s manželkou orahovicu s dovolenky...do toho doliezol "samostatný" synátor pýtať týždenný príspevok na autobus a iné...takže načo sa trápiť s blbosťami?

no vidíš, čiže úplne normálna rodinka....:D a nás si ešte aj pobavil
lujza.j
02.10.12,19:23
je to v pohode, veď čo nás nezabije...a práve sme dopili s manželkou orahovicu s dovolenky...do toho doliezol "samostatný" synátor pýtať týždenný príspevok na autobus a iné...takže načo sa trápiť s blbosťami?
ak ju máte radi ...majú ju v kaufláči;)
misoft
02.10.12,19:29
HEHEHE - tušim som trafil!
pepsikova
02.10.12,19:30
...správa z face:

264 miliónov v hotovosti musí Slovensko do 12. októbra 2012 poslať na účet Eurovalu na záchranu EÚ... Grécko stavia okruh F1...http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/68318_10152175607710515_1435098973_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152175607710515&set=a.226491315514.290842.188355460514&type=1&ref=nf)
While Greece continues to burn...

Read more> http://www.capitalismisfreedom.com/foreign-news/greece-spend-almost-%E2%82%AC100m-building-f1-track
misoft
02.10.12,19:37
18ročný syn sa zdul a kvôli frajerke nekomunikuje s nami tak zaveďte svetelné signály, rodičmi, 7ročný syn doniesol v žiackej vygumovanú dieru cez tri strany a poznámku, že nepočúva a bije deti /dostal od ženy, ja som ho iba vyhnal spať.../ mal si ho pochváliť, že sa vie životom prebíjať , 94ročná spolubývajúca babka už tri týždne padá a obíja sa ako hruška namontovať gumenné mantinely, nebude sa obíjať , včera si zlomila nohu, už je na chirurgii zajtra ju operujú... montáž mantinelov odložiť - momentálne je "usadená" ja som ráno cúval rodinným MPV za bytovku a zrušil som 2,5m stlp na volejbalovú sieť tak necúvaj za bytovku, ale choď pred bytovku, tam maximálne zrušíš nejakého ******...spojler sa vrátil naspäť ale kufor mierne stlačený a piate dvere nezamknem... a načo? Pri krádeži by aj tak poškodili, takto ich uchrániš večer som dorazil domov, 3x buchol najväčším gumovým kladivom a už fungujú neposlúchol si - až budeš mať tie dvere vybrakované, spomeň si, čo sa písalo skôr :D, dokonca to ani nevidno a stľp sme už tiež privarili... a načo? Príde zase niekto iný a znova ho zruší no nepotešilo by Vás to?! A JAK! :D:D:D.
lujza.j
02.10.12,19:40
ked som prvý krát videla ako si vrany rozbíjajú orechy púšťaním na zem z výšky nechápala som.....
http://www.likeuj.sk/clanok/362-musite-vidiet-inteligentne-vrany
pepsikova
02.10.12,19:41
...notykokooooos, čo chceš, aby som dostala štikafkuuu!!!!!!!
lapejko
02.10.12,19:41
Dušan-srandista.Ale OK.
misoft
02.10.12,19:44
Lu - nepripomínaj, nedávno mi kolo gebule orech letel a capol na asfalt - vychcanec
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/50/Corvus_corax_ad_berlin_090516.jpg/280px-Corvus_corax_ad_berlin_090516.jpg
si ho takto rozbíjal, spustil si ho z výšky.
misoft
02.10.12,19:45
Sranda mósí byt, aj keby cigánčata z neba padali :D
hnedoočka
02.10.12,20:02
.

vy dvaja si to nechcete nechať na toho 10.10. ?:D
Melnick
02.10.12,20:15
Lapejko neboj, bolo to písané veľmi malým písmom. :)
trisestri
02.10.12,20:16
prisiel sumar skod podla poistovne-nuz koberec ked sa vysusi a zostane spinavy,tak taky podla nich nie je dovod vyhodit-aspon ze malovku uznali ale neviem kolko preplacaju za meter stvorcovy?
misoft
02.10.12,20:18
vy dvaja si to nechcete nechať na toho 10.10. ?:D
A čo?
pepsikova
03.10.12,04:05
prisiel sumar skod podla poistovne-nuz koberec ked sa vysusi a zostane spinavy,tak taky podla nich nie je dovod vyhodit-aspon ze malovku uznali ale neviem kolko preplacaju za meter stvorcovy?..

...no, tak by som im napísala, že im ten koberec donesiem na vlastné náklady a nech si ho taký napustený malovkou a špinavý dajú pod nohy!...a ak sa im nebude páčiť, nech si zaplatia čistiareň!..
pepsikova
03.10.12,04:21
..potešilo ma hneď ráno...síce do smiechu mi veľmo nebolo z tohoto štátu,ale čo už...
pepsikova
03.10.12,04:25
...dobré ráno normálnevstávajúcim, posielam kaficu, čo tu chladne už od pol šiestej,to je tak, keď sa niekde zamotám, potom nyje a nyje -zabudnem aj na dobrotu!..tak mi dnes kafa ochladla pri čítaní o právach a povinnostiach a o tom, ako si s obľubou seondejú do vlastného hniezda naši politici...nejdem sa jedovať,nikto tu už nič negarantuje....dokonca ani pán farár...omšu, čo mal slúžiť dnes, odslúžil v pondelok a načo by nám dal vedieť?..ale čo už, však to je jedno,babky a dedkovia tam hore iste pochopia zhon dnešnej doby...
...tak vám prajem, nech vás dnes nič nenase*ie...
AlaNR
03.10.12,05:00
čaká ma dneska poobede pohreb... ujo mi zomrel, chudák, žil sám v byte, deti nemali, síce sa stretával so svojou sestrou veľmi často, ale keď dostal infarkt, nemal mu kto doma pomôcť... škoda ho... :( :(
Tweety
03.10.12,05:02
čaká ma dneska poobede pohreb... ujo mi zomrel, chudák, žil sám v byte, deti nemali, síce sa stretával so svojou sestrou veľmi často, ale keď dostal infarkt, nemal mu kto doma pomôcť... škoda ho... :( :(

Ej veru smutná povinnosť, úprimnú sústrasť. Nech mu je zem ľahká.
MarcelkaT
03.10.12,05:08
Studená káva je na krásu, ........
kaupke
03.10.12,05:45
aj ja mám už pár rokov nové umývadlo so skrinkou a zrkadlom do kúpelne kúpené , no ešte stále si umývam zuby v tom starom ......
kaupke
03.10.12,05:48
oprskala som monitor .....dobré
hnedoočka
03.10.12,06:35
dúfam , že nečítaš týždňové noviny podľa Alenkinho príspevku? :)
buchač
03.10.12,06:41
hnedoočka
03.10.12,06:57
...po prečítaní tohoto je mi na grcanie ........

http://www.pluska.sk/sport/ostatne/otec-hokejoveho-reprezentanta-zdena-charu-od-syna-peniaze-nechcem.html

noviny toho napíšu...ináč moja mama vyžije z 300 € dôchodku a to platíme aj lieky z toho.
buchač
03.10.12,07:19
noviny toho napíšu...ináč moja mama vyžije z 300 € dôchodku a to platíme aj lieky z toho.
...veď ja nič nevravím .....

Ale v kontexte toho bulvárneho plátku je to tak napísané , ako keby bol chudák ....

No na grc je mi z nasledovného ...

„Po štyroch rokoch v Dukle Trenčín som nedostal ani cent odmeny. Viem si aj inak predstaviť, ako by ma mohli využiť,“ tvrdí Zdeněk Chára rozhorčene.
Z armádneho klubu však odišiel

...čiže mi to tak vychádza , ak som správne čítal a pochopil , že po štyroch rokoch dostáva hentých 327 eur výsluhového dôchodku.....

Nuž tá suma potom nie je málo , lež priveľa...!!!
avalik
03.10.12,07:37
...veď ja nič nevravím .....

Ale v kontexte toho bulvárneho plátku je to tak napísané , ako keby bol chudák ....

No na grc je mi z nasledovného ...

...čiže mi to tak vychádza , ak som správne čítal a pochopil , že po štyroch rokoch dostáva hentých 327 eur výsluhového dôchodku.....

Nuž tá suma potom nie je málo , lež priveľa...!!!

Ako 58-ročného ho však ako policajta zamestnal minister vnútra Robert Kaliňák (Smer). V polícii robí bývalý zápasník Chára inštruktora výcviku trenčianskych kukláčov. Do získania výsluhového dôchodku mu chýba zhruba rok. Po roku 1989 totiž robil väzenského dozorcu.

Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/vojaci-si-posvietia-na-plat-falosneho-magistra-charu-f9y-/sk_domace.asp?c=A100210_105131_sk_domace_p23#ixzz2 8DuGIhS0
trisestri
03.10.12,08:25
po otvoreni skype sa pustil do mojho pc cerv,tak neviem naco je potom antivirak eset smart security /nodko/dobre ked nedava pozor na cervikov.
pepsikova
03.10.12,08:28
...keby som mala zo všetkého hnusného, čo prečítam, blejt, tak ma to nestojí za pol roka 8 kg, ale podstatne viac..no a ja sa nerada zbavujem svojich úspor, takže tu ma už nič neprekvapí...a bruško si tým týrať nebudem...plačú vždy tí, čo majú a majú dosť nato, aby sa uživili a mali dostatok aj na zahraničné dovolenky, krásne domy a základ na účte!......chudák plakať nebude, už len kvoli tomu, aby si nikto nemyslel, že je chudák....
trisestri
03.10.12,08:41
...keby som mala zo všetkého hnusného, čo prečítam, blejt, tak ma to nestojí za pol roka 8 kg, ale podstatne viac..no a ja sa nerada zbavujem svojich úspor, takže tu ma už nič neprekvapí...a bruško si tým týrať nebudem...plačú vždy tí, čo majú a majú dosť nato, aby sa uživili a mali dostatok aj na zahraničné dovolenky, krásne domy a základ na účte!......chudák plakať nebude, už len kvoli tomu, aby si nikto nemyslel, že je chudák....
vidis mozes patentovat pre zaujemcov o odtucnovaciu kuru,len problem je ze mnohy ktory to potrebuju maju silne zaludky a slabe hlavy.:D
misoft
03.10.12,09:42
Čo si "prijímal"? Ja cez Skype ZÁSADNE neposielam a neprijímam žiadne súbory.
buchač
03.10.12,11:17
...veď o to mi šlo ...chudáčika zo seba robí , respektíve za neho tak činí bulvár...
jb0863
03.10.12,11:33
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/c23.0.403.403/p403x403/264366_3259376581915_642946384_n.jpg

Pošlite to tak vysoko a ďaleko, ako len môžte, nech sa o tom dozvedia aj v európskom parlamente!
trisestri
03.10.12,11:54
Ivana Š
03.10.12,14:07
Tweety
03.10.12,14:11
našli ste sa?

http://adam.azet.sk/clanky/13672/ktore-profesie-su-najvacsi-kavopici.html :D
Nenašla, ale pobavil ma samotný názov.
"kávopiči"
Tweety
03.10.12,14:13
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/c23.0.403.403/p403x403/264366_3259376581915_642946384_n.jpg

Pošlite to tak vysoko a ďaleko, ako len môžte, nech sa o tom dozvedia aj v európskom parlamente!
Tomu akosi neviem prísť na kobylku. To má byť ukážková podpora pre ľudí, ktorým sa neoplatí robiť, alebo?
marjankaj
03.10.12,14:14
A aj za toto môže Fico. Kto iný dnes? No nie?
lujza.j
03.10.12,16:27
Nenašla, ale pobavil ma samotný názov.
"kávopiči"


ani ja nie som "kávopička":D
Tweety
03.10.12,16:58
ani ja nie som "kávopička":D
Fakt musel ten novinár dosť potrápiť hlavičku makovičku, kým prišiel na taký stupídny názov.
Dav
03.10.12,17:31
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/c23.0.403.403/p403x403/264366_3259376581915_642946384_n.jpg

Pošlite to tak vysoko a ďaleko, ako len môžte, nech sa o tom dozvedia aj v európskom parlamente!
Podľa http://www.upsvar.sk/socialne-veci-a-rodina/hmotna-nudza/davka-a-prispevky-v-hmotnej-nudzi.html?page_id=226 mi výpočet nijako nevychádza. Príspevok v hmotnej núdzi pre 1+1 dieťa je cca 119,- plus príspevok na bývanie 85,-€. Keď to zoberiem z druhej strany - že má z toho mesiac žiť rodič s dieťaťom, žiadna výhra. A z tej prvej strany - pracujúci sa musíme na takéto dávky poskladať.......
misoft
03.10.12,17:40
A ani ja "kávopič" :D - som KÁVOSLOP
misoft
03.10.12,17:42
Fakt musel ten novinár dosť potrápiť hlavičku makovičku, kým prišiel na taký stupídny názov.
Ani nie - sedí si on za stolom, sedí a dumá: "Ako sa volajú tí, čo slupú tú kávu, do p**i - ááááááááá - kávopiči!"
lenkak
03.10.12,17:43
dnes má môj druhý uzlíček šťastia jeden rôčik. Synčekovia sú ale chorí, ale to nám nebránilo si trošku pomlsať.
Tak posielam pre všetkých punčové, medové rezy, zostalo aj zo šomloi a aj z tekutej hrušky. Ja som si pochutnala na šomloi:

http://varecha.pravda.sk/uploady/velky-halusky-somloi.jpg
dobrú chuť. :)
misoft
03.10.12,17:46
Zlé je, že sú chorí - dobré je, že ich neopustila chuť MLSAŤ.
Melnick
03.10.12,17:52
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/c23.0.403.403/p403x403/264366_3259376581915_642946384_n.jpg

Pošlite to tak vysoko a ďaleko, ako len môžte, nech sa o tom dozvedia aj v európskom parlamente!



(http://www.porada.sk/member.php?u=19337)http://www.porada.sk/image.php?u=19337&dateline=1254784340

marjankaj (http://www.porada.sk/member.php?u=19337)

2 Hours Ago #22564 A aj za toto môže Fico. Kto iný dnes? No nie?







Čerpané z internetu
(http://www.porada.sk/member.php?u=19337)

Staroba sa nás týka. Je prirodzenou súčasťou nášho života. Práve mesiac október je mesiacom úcty k starším a pripomína nám, aby sme si úctili seniorov a dali im najavo svoju náklonnosť.
V decembri v roku 1990 bol mesiac október vyhlásený Valným zhromaždením Organizácie spojených národov za Mesiac úcty k starším a 1. október za Medzinárodný deň starších.



Páči sa mi, že už nás nevolajú dôchodcovia, to oslovenie seniori mi znie trocha lepšie, aj keď všetkým, ktorých sa to týka, je to asi prd platné ako nás volajú.
Možno jeden deň si skutočne mnohé mestá spomenú na to, že by mali pre tých starcov niečo urobiť a aj urobia. Pekné od nich, ale čo ďalších 364 dní v roku?
Prečo všade , kde sa pohnem cítim, že je to skupina mladou generáciou skoro nenávidená, skoro nepotrebná, zaháňaná na pokraj spoločnosti so svojimi biednymi dôchodkami, ktoré sú také nízke, že sa musia pre nich zriaďovať obchody s tovarom,ktorý je tesne pred koncom záruky.Hlavne, že do toho obchodu naklusala istá televízia a nedala si ani toľko námahy, aby filtrom zakryla ich tváre. To hocijakého chrapúňa, ktorému dokážu trestný čin, vedia veľmi dobre zakryť, to aby ho ľudia nebodaj nespoznali, ak ho po "procesnej chybe" pošľú na slobodu, však nech sa mu ďalej ľahšie pácha trestná činnosť. Videla som na jednej mamičke ( lebo v týchto obchodoch môžu nakupovať aj iní ľudia s nizkymi príjmami) v tejto reportáži, že jej to nebolo moc príjemné, takto ju tam verejne ukazovať a stále chudera dávala dole hlavu.
Ľudská dôstojnosť sa vytráca z nášho života. Tí čo rozkradli republiku sa podpísali pod to, že seniori ( až na pár výnimiek) sa prepadli cez záchrannú sieť až na samé dno a rozširujú po 40 odpracovaných rokoch, rady ľudí patriacich k chudobe.
A preto, ak je tento ústrižok, ústrižkom pre niekoho, kto bez práce poberá takú slušnú sumu, je mi akosi ťažko pri srdci, ak na drujej strane žena, ktorá celý život 42 rokov poctivo pracovala chudne zo dňa na deň, lebo deti, ktoré by mohli pomôcť nemá a jej dôchodok po zaplatení nájmu a liekov = jeden rožok na deň a 1/2 dl mlieka. To nepreháňam!!!!
Milodar odmieta. Ale trochu som spokojnejšia, lebo v posledných dňoch ju vídam chodiť na prechádzky s invalidným človekom pripútaným na vozík, tak snáď si trocha privyrobí .

LEN ČI BY JU NEBOLO TREBA ZDANIŤ, AK SI TOUTO ČINNOSŤOU NIEČO PRIVYROBÍ !!! ČO MYSLÍTE ???

mimotemy Janko- marjankaj , všetci doteraz vládnúci za tento stav MôŽU a aj hanbiť by sa MOHLI všetci, bez výnimky.
marjankaj
03.10.12,18:04
Fakt musel ten novinár dosť potrápiť hlavičku makovičku, kým prišiel na taký stupídny názov.
A možno ani nie. Možno tam ani nič iné nemá.:--- Teda nemyslel som tú kávu.:D
wagner
03.10.12,18:15
Mal si aj prachovku na monitor pribaliť
misoft
03.10.12,18:15
Páči sa mi, že už nás nevolajú dôchodcovia inak je jedno ako nás volajú....., to oslovenie seniori mi znie trocha lepšie, aj keď všetkým, ktorých sa to týka, je to asi prd platné ako nás volajú.
Možno jeden deň si skutočne mnohé mestá spomenú na to, že by mali pre tých starcov niečo urobiť a aj urobia. Pekné od nich, ale čo ďalších 364 dní v roku? ....pretože v tie ďalšie dni len počuješ, aby sme sa neplietli, čo vlastne chceme, mládež si zo "seniorov" robí fackovacích panákov......
Prečo všade , kde sa pohnem cítim, že je to skupina mladou generáciou skoro nenávidená, skoro nepotrebná, zaháňaná na pokraj spoločnosti so svojimi biednymi dôchodkami, ktoré sú také nízke, že sa musia pre nich zriaďovať obchody s tovarom,ktorý je tesne pred koncom záruky.Hlavne, že do toho obchodu naklusala istá televízia a nedala si ani toľko námahy, aby filtrom zakryla ich tváre. To hocijakého chrapúňa, ktorému dokážu trestný čin, vedia veľmi dobre zakryť, to aby ho ľudia nebodaj nespoznali, ak ho po "procesnej chybe" pošľú na slobodu, však nech sa mu ďalej ľahšie pácha trestná činnosť. Videla som na jednej mamičke ( lebo v týchto obchodoch môžu nakupovať aj iní ľudia s nizkymi príjmami) v tejto reportáži, že jej to nebolo moc príjemné, takto ju tam verejne ukazovať a stále chudera dávala dole hlavu. To preto, lebo kde aký gauner má väčšie práva na ochranu, ako bežný človiečik
Ľudská dôstojnosť sa vytráca z nášho života. Tí čo rozkradli republiku sa podpísali pod to, že seniori ( až na pár výnimiek) sa prepadli cez záchrannú sieť až na samé dno a rozširujú po 40 odpracovaných rokoch, rady ľudí patriacich k chudobe. Tí čo rozkradli, čo sa dalo - tí ani nevedia, že nejakí seniori existujú - šak oni si žijú na úrovni.
A preto, ak je tento ústrižok, ústrižkom pre niekoho, kto bez práce poberá takú slušnú sumu, je mi akosi ťažko pri srdci, ak na drujej strane žena, ktorá celý život 42 rokov poctivo pracovala chudne zo dňa na deň, lebo deti, ktoré by mohli pomôcť nemá a jej dôchodok po zaplatení nájmu a liekov = jeden rožok na deň a 1/2 dl mlieka. To nepreháňam!!!! Ale to je predsa bežné - zodratý roboš nemá nárok na dôstojný život, odpočinutý c*g*š má nárok na záhaľčivý život - toť realita našej najmilostivejšej onej totej tam hore, akože sa to volá....
Milodar odmieta. Ale trochu som spokojnejšia, lebo v posledných dňoch ju vídam chodiť na prechádzky s invalidným človekom pripútaným na vozík, tak snáď si trocha privyrobí .
Asi tak.
misoft
03.10.12,18:17
Alebo mal nejaký pochgybný "matroš" :D:D:D
Stanislav 1975
03.10.12,18:27
za tých pár rokov na Porade, videl som veľa dobrých ľudí ochotných pomocť, videl som ale aj blbosť, tuposť, zaostalosť, každý z nich myslel si ,že je Porady Boss- zabudni na to- na kvalitu ja tu mám nos
Samé zvláštrné, nicky, mená-pred takými máme padnúť na kolená?Na Porade rozšírila sa sériová výroba, príspevkov plno, problém je však,že rozum zostal niekde v útrobach, ľudia vedia rozoznať- kto je kto, kto má dobrú karmu a naopak kto chce byť nasilu uznaný-takých časom okašle aj pes- skončia ako HZDS...
misoft
03.10.12,18:31
Stanko a čože, čože? Zlý dátum? :D:D Tak pesimisticky.
lenkak
03.10.12,18:34
Stanko zapi hruškou...
Stanislav 1975
03.10.12,18:37
dnes má môj druhý uzlíček šťastia jeden rôčik. Synčekovia sú ale chorí, ale to nám nebránilo si trošku pomlsať.
Tak posielam pre všetkých punčové, medové rezy, zostalo aj zo šomloi a aj z tekutej hrušky. Ja som si pochutnala na šomloi:

http://varecha.pravda.sk/uploady/velky-halusky-somloi.jpg
dobrú chuť. :)

punčové rezy je to najlepšie čo može byť- tých by som zožral aj 8 kíl naraz... a potom ešte 3 kilá dobošky a na koniec 3 rumové špice ako dezert...:D
pepsikova
03.10.12,18:37
...že cmuky uzlíčky obidva..len dáko rýchlo rastú!..nepolievaj ich toľko!..
Melnick
03.10.12,18:38
Skoč ku Lenke, uleje Ti z tekutej hrušky - Slovenskej :D
lenkak
03.10.12,18:40
Melnick (http://www.porada.sk/member.php?u=16429) Skoč ku Lenke, uleje Ti z tekutej hrušky - Slovenskej :D




presne tak, nalejem z golden
http://imperator.sk/SK-golden-hruska/
pepsikova
03.10.12,18:43
...myslím, že kávopiči -ako názov pijúcich kávu priniesol sem jeden poraďák..a nebolo to tak dávno, premieľala sa káva a popritom aj tí-čo ju pijú..len keby som to našla!!
lenkak
03.10.12,18:43
punčové rezy je to najlepšie čo može byť- tých by som zožral aj 8 kíl naraz... a potom ešte 3 kilá dobošky a na koniec 3 rumové špice ako dezert...:D
punčové miluje Martinko, dobošové svokor, špice môj ocino. Si to krásne podelil, ale do svojho bruška. :D hmmm sa Ti tam toho zmestí...
pepsikova
03.10.12,18:44
..nedávno som v jednej ss-ke bola aj pi*a kávová...takže kávopička ma nenaserie..
Stanislav 1975
03.10.12,18:45
presne tak, nalejem z golden
http://imperator.sk/SK-golden-hruska/

hrušku alebo kofolu?:D
Stanislav 1975
03.10.12,18:46
punčové miluje Martinko, dobošové svokor, špice môj ocino. Si to krásne podelil, ale do svojho bruška. :D hmmm sa Ti tam toho zmestí...
náhodou váhou idem dole ako raketa- zo 112 kg už mám iba 107...:D
lenkak
03.10.12,18:46
hrušku alebo kofolu?:D
Tebe hrušku, mne kofolku. :)
pepsikova
03.10.12,18:47
...vyzerá to , že stankoslav má svoje dni!...no nič moc teda!...
Dav
03.10.12,18:47
Nech zmení dávku alebo dílera :))
pepsikova
03.10.12,18:49
...nenajedenec!..vraj punčákov 8 kíl naraz!..aspoň jeden mne, prosím...šomrof som ešte nejedla-ale asik ani nezostalo...
hnedoočka
03.10.12,18:53
za tých pár rokov na Porade, videl som veľa dobrých ľudí ochotných pomocť, videl som ale aj blbosť, tuposť, zaostalosť, každý z nich myslel si ,že je Porady Boss- zabudni na to- na kvalitu ja tu mám nos
Samé zvláštrné, nicky, mená-pred takými máme padnúť na kolená?Na Porade rozšírila sa sériová výroba, príspevkov plno, problém je však,že rozum zostal niekde v útrobach, ľudia vedia rozoznať- kto je kto, kto má dobrú karmu a naopak kto chce byť nasilu uznaný-takých časom okašle aj pes- skončia ako HZDS...

teba v poslednej dobe kopla múza? :D alebo nejaký skrytý talent, ktorý si pred nami tajil?...lebo celkom ti to ide ;):) :confused:
a to nevravím pre tých 100 %, mne stačí 99 :D
Stanislav 1975
03.10.12,18:54
Tebe hrušku, mne kofolku. :)

náhodou, vieš že ked som autom,tak nepijem...-jedine že by ste mi u vás dovolili prenocovať, to by som si dal aj celú lahvinku
neboj, ja som slušný chlapec, dobre vychovaný, ľavicovo orientovaný- žiadny fafrnok :-))), ani žiadny Jaro Slávik...
lujza.j
03.10.12,18:55
hnedoočka
03.10.12,18:59
LUJZI...nenasie.aj.... :D
wagner
03.10.12,19:00
Konečne sedím, som uchodená - na stoličku, dole zo stoličky a zase a zase :confused: Dnes som umyla a ošetrila dvanásť okien a až deväť okien mám tak vysoko, že ich musím umývať zo stoličky. Iba tri okná môžem normálne z podlahy umyť. Fuška - pretože ide zima, musela som okná ošetrovať pokiaľ je teplo. Lebo finišer na okná musí mať primeranú teplotu, inak lepí okná ako zdivený. Aj tak mi schlo každé okno 1,5 hodiny otvorené dokorán.Ale som rada, že som to stihla. A zajtra idem píliť drevo - nemám s čím podkurovať. Už sa teším - nemám tlmiče do uší a píla mi bude v hlave vrndžať týždeň :eek:
buchač
03.10.12,19:00
náhodou váhou idem dole ako raketa- zo 112 kg už mám iba 107...:D
...hm , pokračuj bratu ...za chvíľku budeš ako ten prútik ...:eek:
wagner
03.10.12,19:01
Na dobitie energie som zjedla pol čokolády - druhú polku mám na zajtra. Tak už si neprosím
lujza.j
03.10.12,19:02
hmmm....aj ja by som si dala, vyzerá taký vlhký...:-D mňááám
Stanislav 1975
03.10.12,19:02
...hm , pokračuj bratu ...za chvíľku budeš ako ten prútik ...:eek:

moj kmotor má cca 145 kilo- proti nemu som fakt ako práve vylezený , oslobodený z koncentráku...
pepsikova
03.10.12,19:02
..no, pekne!..teraz nezaspím!..pokúšačka jedna!..
pepsikova
03.10.12,19:03
...no teda!..že pol čokolády!..by som sa bála, že tá druhá polovička by do rána ochorela od samoty a radšej by som ju zjedla celú...a zajtra si kúpim druhú...čo si na seba lakomá?..
Dav
03.10.12,19:04
lujza.j
03.10.12,19:05
Konečne sedím, som uchodená - na stoličku, dole zo stoličky a zase a zase :confused: Dnes som umyla a ošetrila dvanásť okien a až deväť okien mám tak vysoko, že ich musím umývať zo stoličky. Iba tri okná môžem normálne z podlahy umyť. Fuška - pretože ide zima, musela som okná ošetrovať pokiaľ je teplo. Lebo finišer na okná musí mať primeranú teplotu, inak lepí okná ako zdivený. Aj tak mi schlo každé okno 1,5 hodiny otvorené dokorán.Ale som rada, že som to stihla. A zajtra idem píliť drevo - nemám s čím podkurovať. Už sa teším - nemám tlmiče do uší a píla mi bude v hlave vrndžať týždeň :eek:
posielam:Dhttp://www.gigalekarna.cz/images/products/thumbs/4729.jpg
pepsikova
03.10.12,19:05
...veru tak!..bude štíhly ako srnka!(( a do hory zab*ha!...
wagner
03.10.12,19:07
pepsikova
03.10.12,19:08
...padám odtiaľto na dnes!..bola som na výlete,trochu v predstihu aj zosnulých uctiť v NB,dokonca aj na omši..fajn deň dnes...(zas-nyje v Národnej Banke, to nyje)...
..tak jedzte, pite, hodujte a potom zhasnite!..dobrú noc tu...
lujza.j
03.10.12,19:12
...padám odtiaľto na dnes!..bola som na výlete,trochu v predstihu aj zosnulých uctiť v NB,dokonca aj na omši..fajn deň dnes...(zas-nyje v Národnej Banke, to nyje)...
..tak jedzte, pite, hodujte a potom zhasnite!..dobrú noc tu...
idem v pátek aj s rodičmi okr. Nové Zámky...
lenkak
03.10.12,19:13
náhodou, vieš že ked som autom,tak nepijem...-jedine že by ste mi u vás dovolili prenocovať, to by som si dal aj celú lahvinku
neboj, ja som slušný chlapec, dobre vychovaný, ľavicovo orientovaný- žiadny fafrnok :-))), ani žiadny Jaro Slávik...
gauč je voľný :D alebo treba si pribrať sebou šéféra.
Stanislav 1975
03.10.12,19:14
gauč je voľný :D alebo treba si pribrať sebou šéféra.

možem byť aj na tom gauči...:)
lenkak
03.10.12,19:15
možem byť aj na tom gauči...:)

je rozkladací, pre dve osoby, zmestil by si sa v pohode s tými 107kg. :D
Dav
03.10.12,19:17
Pošlite mi rebrík, idem hľadať mača na strom. Nejaký "človek" (neurazím zviera prirovnaním) vyhodil na naše sídlisko mača a všetky zaryté psíčkarky sa oň starajú. Ale teraz sa mačkátko ocitlo tak 2,5 m na strome, tak idem skontrolovať, či ešte tam je a dajako ho dám dole. Je zlaté, bielo-čierne a na ňufáku má siluetu sirôtky(kvietka). Včera som mu dala trochu psích sušienok, Wendy sa na ne vrhla a hltala ich temer aj s asfaltom. Doma ich nechce ani vidieť :D . Kým ona hĺbila dieru do chodníka, mača si pochutnávalo o poschodie vyššie na schodoch.
wagner
03.10.12,19:20
Pošlem Ti rebrík, mám taký troj metrový. Ak treba aj dlhší
Melnick
03.10.12,19:46
Pošlite mi rebrík, idem hľadať mača na strom. Nejaký "človek" (neurazím zviera prirovnaním) vyhodil na naše sídlisko mača a všetky zaryté psíčkarky sa oň starajú. Ale teraz sa mačkátko ocitlo tak 2,5 m na strome, tak idem skontrolovať, či ešte tam je a dajako ho dám dole. Je zlaté, bielo-čierne a na ňufáku má siluetu sirôtky(kvietka). Včera som mu dala trochu psích sušienok, Wendy sa na ne vrhla a hltala ich temer aj s asfaltom. Doma ich nechce ani vidieť :D . Kým ona hĺbila dieru do chodníka, mača si pochutnávalo o poschodie vyššie na schodoch.


Chlapík kuká na verejných záchodoch na suseda a pýta sa:
"Prečo máš na vtákovi vytetované WY?"
"Vieš, moje dievča sa volá Wendy, no a keď sa mi postaví, zistí, že tam je vlastne vytetované celé jej meno. WENDY."
Na druhý deň ide chlapík zase na záchod, kukne vedľa seba a tam černoch, ktorý tam má tiež vytetované WY.
"Hej, tvoje dievča sa volá Wendy, že?"
"Prečo myslíš?"
"Pretože tam máš vytetované WY, a keď sa ti postaví, budeš tam mať WENDY, nie?"
"Nie. Keď sa mi postaví, tak tam mám WELCOME TO JAMAICA AND HAPPY HOLIDAY."

Oli, sa nezdáš !!! :D:D:D Ktorý názov Ťa inšpiroval dať mu meno Wendy?
Dav
03.10.12,19:54
Oli, sa nezdáš !!! :D:D:D Ktorý názov Ťa inšpiroval dať mu meno Wendy?
V tomto prípade je to kouzlo nechtěného
Za psie meno môže moja hluchota :D
Pôvodne sa volala Benda, ja som počula Venda, deti mali radi rozprávku Peter Pan a Wendy....
P.S. Privjet gerojam SevastopOĽA :D
lapejko
03.10.12,19:56
hodinový manžel nieje?
lapejko
03.10.12,19:59
ja som potom skade vyliezol...78 kg...
AlaNR
03.10.12,20:14
Pošlite mi rebrík, idem hľadať mača na strom. Nejaký "človek" (neurazím zviera prirovnaním) vyhodil na naše sídlisko mača a všetky zaryté psíčkarky sa oň starajú. Ale teraz sa mačkátko ocitlo tak 2,5 m na strome, tak idem skontrolovať, či ešte tam je a dajako ho dám dole. Je zlaté, bielo-čierne a na ňufáku má siluetu sirôtky(kvietka). Včera som mu dala trochu psích sušienok, Wendy sa na ne vrhla a hltala ich temer aj s asfaltom. Doma ich nechce ani vidieť :D . Kým ona hĺbila dieru do chodníka, mača si pochutnávalo o poschodie vyššie na schodoch.

Aj náš peso máva záchvaty lakomosti. Minule mal zdravú stravu, lebo moja dôchodkyňa vyhodila zabudnuté tofu z chladničky. Len ho hodila mačkám, peso zašprintoval, jak má malé krivé nohy, letel jak strela a 3 dni nosil všade so sebou 100g kocku tofu... Ani z neho neodhryzol, ale preventívne, aby mu to mačky náááhodou nezobrali...no a my tiež, lebo nedal nikomu nič. A že to nemá rozum... :D
Dav
03.10.12,20:33
Mača už na strome nebolo, zablatili sme sa, tak som umyla psovi všetkých 8 láb (2 predné, 2 zadné, 2 pravé, 2 ľavé) a ideme do pelechu. Ináč, musím byť opatrná na lahôdky pre psa a inventarizovať každé sústo - čo nechce, zahrabe si do "svojho pelechu", v preklade do mojej postele. A prezliekať periny o polnoci nie je zrovna moje hobby:D
trisestri
03.10.12,20:34
ivuliatko
03.10.12,20:48
Aj náš peso máva záchvaty lakomosti. Minule mal zdravú stravu, lebo moja dôchodkyňa vyhodila zabudnuté tofu z chladničky. Len ho hodila mačkám, peso zašprintoval, jak má malé krivé nohy, letel jak strela a 3 dni nosil všade so sebou 100g kocku tofu... Ani z neho neodhryzol, ale preventívne, aby mu to mačky náááhodou nezobrali...no a my tiež, lebo nedal nikomu nič. A že to nemá rozum... :D


Mača už na strome nebolo, zablatili sme sa, tak som umyla psovi všetkých 8 láb (2 predné, 2 zadné, 2 pravé, 2 ľavé) a ideme do pelechu. Ináč, musím byť opatrná na lahôdky pre psa a inventarizovať každé sústo - čo nechce, zahrabe si do "svojho pelechu", v preklade do mojej postele. A prezliekať periny o polnoci nie je zrovna moje hobby:D

A moje hobby má byť pred polnocou utierať monitor a zháňať inkontinenčné pomôcky?! :D Ale tak mi treba, keď si hneď živo predstavujem, čo kto napíše...:) Smolím tu siedmacku vstupnú previerku, už ju mám skoro hotovú a dúfam, že sa mi do nej nepripletú tie predstavy, jak peso vláči tofu alebo zahrabáva kuriozity do postele :D
AlaNR
03.10.12,21:41
A moje hobby má byť pred polnocou utierať monitor a zháňať inkontinenčné pomôcky?! :D Ale tak mi treba, keď si hneď živo predstavujem, čo kto napíše...:) Smolím tu siedmacku vstupnú previerku, už ju mám skoro hotovú a dúfam, že sa mi do nej nepripletú tie predstavy, jak peso vláči tofu alebo zahrabáva kuriozity do postele :D

Jááj, tofu je ešte nič :D

Semo tamo, keď zostane lokša napríklad, alebo palacinka (čo sa často nestáva), vláči ju pekne rozprestretú, kým neuschne na kameň a nie je z nej lietajúci tanier. Štýl nosenia je: do papuľky, pred oči a ide sa. Ništ nevidím, nikto ma nevidí a kráčam si.
Podobným štýlom si nosí aj misku, keď nás potrebuje upozorniť, že mladý pán sú hladný.... :D
Asi ho začnem fotiť :D :D
pepsikova
03.10.12,22:39
...Wendynka tu bola ešte pred týmto ftipom...
pepsikova
03.10.12,22:48
..joooj, ako sa to dobre číta!..lebo já som si furt myslela, že všetci pesovia sú vychovaní , len moja svynajenna nyje!..minule som mu , špeciálne len pre neho, kúpila hovädzie aj s kostičkami, navarila polievku a kostičky dostával obdeň ako punčák..dáko často začal chodiť do hadovej nory, no, okukala som-ale nič divné tam nebolo...a svynamalá pod moje krásne , nové, vyšpekulované podušky si on zahrabáva svoje ocmúľané kosti...rovných 5 zbytkov tam bolo!...
..nejako nemôžem spať, tak som išla kuk, či je tu zhasnuté...figuborovú!!..svieti sa ako na Royali...a ak by niekto náááhodou mal chuť, môže byť so mnou popolnočný kafopič......
pepsikova
03.10.12,22:50
A moje hobby má byť pred polnocou utierať monitor a zháňať inkontinenčné pomôcky?! :D Ale tak mi treba, keď si hneď živo predstavujem, čo kto napíše...:) Smolím tu siedmacku vstupnú previerku, už ju mám skoro hotovú a dúfam, že sa mi do nej nepripletú tie predstavy, jak peso vláči tofu alebo zahrabáva kuriozity do postele :D..

..no, môžeš začať hodinu tým, že hadom porozprávaš tvoje nočné živé predstavy a keď budú v najlepšom rehote, daj im písomku!...nech si nemyslia, že život je peříčko...no..
pepsikova
04.10.12,05:06
...dobré ráno vám, ranná káva je na stole, aj čajík..posielam kadetade,lebo inak sa nedá..vonku slnko vyplazuje oči, to mu iste na celý deň zostane,nyje aby poslalo trochu dažďa z neba, fšak tie kačkačky na potoku, chúdence, už si brušká rajbú o dno, tak je tam málo vody!..no, asi tak...štek a fajn deň vám...
..a tým poslušnejším sa dnes začína škola!..
ANNAP
04.10.12,05:41
čo ma už dlhšiu dobu rozčuluje ?
otvorím poradu a čítam x príspevkov " prosim o kliknutie "

priznám sa ide mi to na nervy, keď takú stránku akou bola dakedy PORADA
používame na také s........y
nechcem nikoho uraziť, je to môj názor a musela som si ho povedať....
a je mi lepšie...
buchač
04.10.12,05:45
čo ma už dlhšiu dobu rozčuluje ?
otvorím poradu a čítam x príspevkov " prosim o kliknutie "

priznám sa ide mi to na nervy, keď takú stránku akou bola dakedy PORADA
používame na také s........y
nechcem nikoho uraziť, je to môj názor a musela som si ho povedať....
a je mi lepšie...

http://enlaescuela.elnortedecastilla.es/2011/img_contenido/norte/noticias/325152755.jpg
Indeed
04.10.12,05:49
ja sa tiež pripájam k tomuto hlasu zdraveho rozumu
MarcelkaT
04.10.12,06:03
Dík za čajik, a kačičku na pekáčiku by som si dala,....mňamm.....
evuš
04.10.12,06:04
Ala, tak sem foto !!!
pepsikova
04.10.12,06:07
..no, keby ma malo len toto rozčuľovať, namojveru, žijem ako jordánska princezná!..vidno, že sem málo chodíš...
pepsikova
04.10.12,06:08
...bacha, aby ti necvrklo od radosti!...
pepsikova
04.10.12,06:14
...manželka sa vráti domov neskoro v noci, celá dopotená ,unaháňaná a najedovaná spustí na manžela:..."si ma teda pekne naštval! Hľadám ťa po všetkých krčmách a ty si tu zatiaľ kludne umývaš riady a vysávaš!"...




...učiteľka telefonuje do školy:..."prosím vás, nedávajte deťom úlohy z matematiky, v ktorých pivo stojí 1.80 korún...manžel nemohol celú noc zaspať!..
Dav
04.10.12,06:15
čo ma už dlhšiu dobu rozčuluje ?
otvorím poradu a čítam x príspevkov " prosim o kliknutie "

priznám sa ide mi to na nervy, keď takú stránku akou bola dakedy PORADA
používame na také s........y
nechcem nikoho uraziť, je to môj názor a musela som si ho povedať....
a je mi lepšie...
Už boli presunuté do klikacej miniporady, ale reinkarnovali...
Tweety
04.10.12,06:15
no nezabiješ ho?
pepsikova
04.10.12,06:18
...prvý suspenzor bol prvýkrát použitý v roku 1874...ale prvá helma na hlavu až v roku 1974...sto rokov trvalo, kým chlapom došlo, že aj rozum je dôležitý...
lenkak
04.10.12,06:23
včera večer mi tu bolo moc veselo, v noci som mala poplach. Náš oslávenec sa dusil, nedalo sa mu dýchať, fuuuj s kašľom :( :mee: celá noc prebdená :eek:
Aspoň, že staršiemu je už lepšie.
Tweety
04.10.12,06:24
včera večer mi tu bolo moc veselo, v noci som mala poplach. Náš oslávenec sa dusil, nedalo sa mu dýchať, fuuuj s kašľom. :( :mee:
Aspoň, že staršiemu je už lepšie.
Lenka, len dávajte na seba všetci pozor, terazky s chorobami nie je sranda. Posielam cmuk chlapčiatkám.
buchač
04.10.12,06:26
TRHNI SI !!!!....klikaj aj naďalej ...
lenkak
04.10.12,06:27
veď dávame, dík.
Ale to máš tak, keď do škôlky chodí aj chorá učiteľka, nielen choré deti...
Tweety
04.10.12,06:29
veď dávame, dík.
Ale to máš tak, keď do škôlky chodí aj chorá učiteľka, nielen choré deti...
To áno, aj naša malá 5 ročná vnučka už bola doma tento september, v škôlke bol nejaký bacil, vracala, teplota a tak, ale našťastie za 4 dni to prešlo, ale musela ísť na injekciu, aby nemusela na infúzky.
marjankaj
04.10.12,06:45
...prvý suspenzor bol prvýkrát použitý v roku 1874...ale prvá helma na hlavu až v roku 1974...sto rokov trvalo, kým chlapom došlo, že aj rozum je dôležitý...
A ty si nevidela starých Rimanov vo filmoch? Alebo Vikingov? Dokonca aj križiaci boli celí obrnení aj s koňmi. A to bolo hóooodne skôr ako 1974.:rolleyes: A helmy vojakov v druhej svetovej boli tiež iba módny doplnok?:---
Stanislav 1975
04.10.12,06:46
čo ma už dlhšiu dobu rozčuluje ?
otvorím poradu a čítam x príspevkov " prosim o kliknutie "

priznám sa ide mi to na nervy, keď takú stránku akou bola dakedy PORADA
používame na také s........y
nechcem nikoho uraziť, je to môj názor a musela som si ho povedať....
a je mi lepšie...

Toto je stará sťažnosť- toto som riešil aj s buchačom pred časom, lebo fakt to neposobí dobre, keď si niekto otvorí poradu a vybehne na neho samé 5 krát klikni, dá sa aj 4 krát za deň a pod.- potom to tu troška ustalo, ale teraz sa zasa klikači vyrojili jak muchy...
ešte by som chápal, keby niekto niečo vyrobil a to dal do súťaže a žiada o hlasy, ak by to bolo pekné a užitočné tak dám aj ja hlas, ale zasa ťukať na nejakého k...olízača, alebo ošarpaného psiska nemá vobec cenu, načo to je? aj tak nikdy nič nevyhrajú-všetko je len ilúzia...
treba ich ignorovat, ale zasa pepsina kliká 7 krát za deň,tak potom jasné že klikači sem chodia so psiskami...
Klikačov by tu mali načisto zakázať...
pepsikova
04.10.12,07:04
..a oni hrávali hokej?..suspenzor sa používav v hokeji...ako súčasť brnenia-ale helma sa nepoužívala...normálne človeka v súvislosti suspenzor napadne iba hokej, nie vikingovia..:)
pepsikova
04.10.12,07:14
Toto je stará sťažnosť- toto som riešil aj s buchačom pred časom, lebo fakt to neposobí dobre, keď si niekto otvorí poradu a vybehne na neho samé 5 krát klikni, dá sa aj 4 krát za deň a pod.- potom to tu troška ustalo, ale teraz sa zasa klikači vyrojili jak muchy...
ešte by som chápal, keby niekto niečo vyrobil a to dal do súťaže a žiada o hlasy, ak by to bolo pekné a užitočné tak dám aj ja hlas, ale zasa ťukať na nejakého k...olízača, alebo ošarpaného psiska nemá vobec cenu, načo to je? aj tak nikdy nič nevyhrajú-všetko je len ilúzia...
treba ich ignorovat, ale zasa pepsina kliká 7 krát za deň,tak potom jasné že klikači sem chodia so psiskami...
Klikačov by tu mali načisto zakázať.....

..veru, veru...aj kávopičov by tu mali zrušiť, aj gratulácie sú úplne k ničomu, veď načoooo....psy a mačky to je chmraď, ktorú treba vykynožiť nakomplet!....a mali by tu zostať len srdcublízki, slušní, veriaci, milujúci svojich blížnych -ako seba samých, ktorí len dobre a dobre priateľom chcú na večné veky!...kurňa, to by sa tu žilo potom!...skoro ako na slovensku...či?..

...a vieš, že ma neserie, že sa tu kliká?..nie..už sa nám podarilo vyhrať radosť pre deti v podobe batohov, tuším dokonca 2x, potom sme tuším Dieťaťu roka klikali (už si dobre nepamatujem), aj tam sme vyhrali, krásavica nami odklikaná je vicemisskou tohoto leta- decká vo vranove majú nádej na nové počítačové pomocky-aj našou zásluhou, any nepokračujem...a tá svynajenna pepsina si furtom dovoluje na dáke klikače klikať...
...načo, načooo silumocu chce robiť ľuďom radosť?..do potoka s ňou!..
pepsikova
04.10.12,07:21
...a ja teda normálne nie som odporná, ale občas môžem...prísť raz za týždeň do kaviarne, poplakať-aká zberba sa tu stretáva a aký máš, Staník, prehľad o tom, kto je tu in a koho treba vyoutovať, pochváliť sa, aký si ty spravodlivý poisťovák a koľko to sype, a potom očakávať reakcie v podobe "Staník a čože sa ti stalo"., pomastiť svoje ego trošku vychválením svojej vlastnej múdrosti a egocentrickosti do nebies (poraďáckych)-a potom zase na týždeň len po facebôčku snoriť- no, tak ti poviem, to je hit tohoto leta!...od vlastnej lakomosti ani priateľom kávu nenavaríš...dokonca ich ani nepozdravíš...čo?..čože?..
evuš
04.10.12,07:38
...a ja teda normálne nie som odporná, ale občas môžem...prísť raz za týždeň do kaviarne, poplakať-aká zberba sa tu stretáva a aký máš, Staník, prehľad o tom, kto je tu in a koho treba vyoutovať, pochváliť sa, aký si ty spravodlivý poisťovák a koľko to sype, a potom očakávať reakcie v podobe "Staník a čože sa ti stalo"., pomastiť svoje ego trošku vychválením svojej vlastnej múdrosti a egocentrickosti do nebies (poraďáckych)-a potom zase na týždeň len po facebôčku snoriť- no, tak ti poviem, to je hit tohoto leta!...od vlastnej lakomosti ani priateľom kávu nenavaríš...dokonca ich ani nepozdravíš...čo?..čože?..

...Pepsi, nečerti sa... ja keď chcem kliknem, keď nemám chuť nekliknem... ak nemám o niektorú tému záujem - neriešim... ;) Na porade je veľa ľudí, veľa chutí, tak i tém...
Takže : Pepsi, venuj sa tomu i naďalej /mne Tvoje kávičky, raňajky, havkovia, klikačky vždy vyčaria úsmev a dobrú náladu/ a Staník, Ty si témy, ktoré Ťa iritujú nevšímaj :D.... a bude i vlk sýti i ovca celá... Pekný deň všetkým !
Tweety
04.10.12,07:57
Tak tušenie sa mi potvrdilo: v minulom živote som bola veštkyňou, žila som si krásne a spokojne až do svojich 64 rokov. :---
Nechce niekto vyveštiť?
Stanislav 1975
04.10.12,08:00
...a ja teda normálne nie som odporná, ale občas môžem...prísť raz za týždeň do kaviarne, poplakať-aká zberba sa tu stretáva a aký máš, Staník, prehľad o tom, kto je tu in a koho treba vyoutovať, pochváliť sa, aký si ty spravodlivý poisťovák a koľko to sype, a potom očakávať reakcie v podobe "Staník a čože sa ti stalo"., pomastiť svoje ego trošku vychválením svojej vlastnej múdrosti a egocentrickosti do nebies (poraďáckych)-a potom zase na týždeň len po facebôčku snoriť- no, tak ti poviem, to je hit tohoto leta!...od vlastnej lakomosti ani priateľom kávu nenavaríš...dokonca ich ani nepozdravíš...čo?..čože?..


Pozri sa, neprístúpim na tvoju hru a nebudem útočiť na teba , za to že si ma menovala, mne nehorí tvoja Bastilla- ja o tebe nejdem nič zlé písať, nemám náladu sa hádať a nerád sa celkovo hádam ...
len poznámka- koho pozdravím -to nechaj mňa, ak niekoho nepozdravím tak mám na to dovod
a posledna poznámka- doteraz som bol nerozhodný- ale teraz som zistil, že buchač mal pravdu ...

Ja som len vyjadril názor na klikanie a ty neviem z akého dovodu si hneď lapila nervy, nemožeš byť predsa hneď taká výbušná, každý kto s tebou nesúhlasí je tupec, blbec- len pepsi je vždy naj- krajšia, milšia, múdrejšia- ja ti to neberem...
pekný dník prajem a kafu posielam a nie ladajakú- ale pravú popradskú...
To že niekto nemá tvoju pravdu v dlani zovretú, ešte nemusí byť zlý človek- ale ako to chodí- kto chce bastarda biť-palicu si nájde...
evuš
04.10.12,08:05
Tak tušenie sa mi potvrdilo: v minulom živote som bola veštkyňou, žila som si krásne a spokojne až do svojich 64 rokov. :---
Nechce niekto vyveštiť?

...a to z čoho si sa dozvedela ??? :D
Dav
04.10.12,08:05
Tak tušenie sa mi potvrdilo: v minulom živote som bola veštkyňou, žila som si krásne a spokojne až do svojich 64 rokov. :---
Nechce niekto vyveštiť?
Ja... pani veštica, kde nájdem doklad spracovaný roku pána 3 n.l. v MoneyS3, keď nám už soft nefunguje, celý archív sa mi nechce prehrabávať a aj tak viem, že aj keď ho vyňuchám, bude mi nanič
Tweety
04.10.12,08:06
...a to z čoho si sa dozvedela ??? :D
Z jedného testu. Ak chceš pošlem.
Tweety
04.10.12,08:11
Ja... pani veštica, kde nájdem doklad spracovaný roku pána 3 n.l. v MoneyS3, keď nám už soft nefunguje, celý archív sa mi nechce prehrabávať a aj tak viem, že aj keď ho vyňuchám, bude mi nanič
No ak sa Ti nechce, tu ani veštica nepomôže.:---
trisestri
04.10.12,08:13
Tak tušenie sa mi potvrdilo: v minulom živote som bola veštkyňou, žila som si krásne a spokojne až do svojich 64 rokov. :---
Nechce niekto vyveštiť?

dufam ze omnoho lepsia vestica ako ta skrachovana ucitelka z farmy na markize:D dostala sa na dno,chcela vyhrat hru a vyletela,len upravili pravidla aby ju dali naspät do hry,nevyzna sa ani v sebe ani v ludoch a ide druhym vestit a radit:)
ale to iba na odlahcenie,lebo tvoje rady byvaju rozumne a prispevky umne,ale vestenie,v dnesnych casoch by si ani Sibyla netrufla:)ale ta skus vyvesti my daco potesujuce.
Tweety
04.10.12,08:15
dufam ze omnoho lepsia vestica ako ta skrachovana ucitelka z farmy na markize:D dostala sa na dno,chcela vyhrat hru a vyletela,len upravili pravidla aby ju dali naspät do hry,nevyzna sa ani v sebe ani v ludoch a ide druhym vestit a radit:)
ale to iba na odlahcenie,lebo tvoje rady byvaju rozumne a prispevky umne,ale vestenie,v dnesnych casoch by si ani Sibyla netrufla:)ale ta skus vyvesti my daco potesujuce.
Neviem, aká bola na farme, ja také stupídity nepozerám. ALe bola som úspešná, mala som krásny život, nemala som nikdy núdzu o peniaze.
Melnick
04.10.12,08:15
Ale tento "Ftip" je známy niekoľko rokov predtým, ako si ho sem pricapila. :D
evuš
04.10.12,08:15
Z jedného testu. Ak chceš pošlem.


...tak pošli...aspoň budem vedieť, čo za "zrútu" som bola :D
Tweety
04.10.12,08:16
Melnick
04.10.12,08:17
A chlebík s masťou a cibuľkou by nestačil ?
Tweety
04.10.12,08:19
dufam ze omnoho lepsia vestica ako ta skrachovana ucitelka z farmy na markize:D dostala sa na dno,chcela vyhrat hru a vyletela,len upravili pravidla aby ju dali naspät do hry,nevyzna sa ani v sebe ani v ludoch a ide druhym vestit a radit:)
ale to iba na odlahcenie,lebo tvoje rady byvaju rozumne a prispevky umne,ale vestenie,v dnesnych casoch by si ani Sibyla netrufla:)ale ta skus vyvesti my daco potesujuce. A vieš, že niečo na tom bude, pretože mám intuíciu, a niektoré veci fakt viem odhadnúť. To hovorím vážne.
AlaNR
04.10.12,08:20
Tak tušenie sa mi potvrdilo: v minulom živote som bola veštkyňou, žila som si krásne a spokojne až do svojich 64 rokov. :---
Nechce niekto vyveštiť?

A sakra, to je tam asi prednastavené, lebo aj mne vyšlo to isté!! :D :D
To nebude náhoda totok.... :D
Ivana Š
04.10.12,08:22
bude - aj mne vyšlo to isté
Tweety
04.10.12,08:22
A sakra, to je tam asi prednastavené, lebo aj mne vyšlo to isté!! :D :D
To nebude náhoda totok.... :D
Veď určite, veď tých možností na to, čím bol človek v minulom živote, aspoň podľa zadávania, môže byť tak max. 12.
Môj polovičný bol rytierom na zámku.
evuš
04.10.12,08:22
http://www.testminulosti.eu/index.php

...ďakujem... Ja som bola "princezná" :D:D:D Bola si veľká osobnosť so silným duchom a pravdepodobne máš silného a dobrodružného ducha aj dnes....


evuš
04.10.12,08:23
...tak toto je zábava... :D
Tweety
04.10.12,08:24
Veď ako sa hovorí, čo bolo, bolo. Treba sa poučiť(ale ako?) keď si minulý život nepamatáme a ísť ďalej.
AlaNR
04.10.12,08:25
a všimli ste si, že býk si tam nenájde nič? Nie je tam jeho znamenie :(
Melnick
04.10.12,08:25
http://www.testminulosti.eu/index.php

Okrem toho, že som bola vedkyňa a pracovala som
na vyvíjaní nových liekov. .
mala som v minulom živote vysoké IQ a je možné a pravdepodobné, že mám vysoké IQ aj dnes!


No nie som úžasná ? :D:D:D

mimotemy Dúfam, že všetci testujúci sa, sme na tom rovnako. :D
Stanislav 1975
04.10.12,08:30
Okrem toho, že som bola vedkyňa a pracovala som
na vyvíjaní nových liekov. .
mala som v minulom živote vysoké IQ a je možné a pravdepodobné, že mám vysoké IQ aj dnes!


No nie som úžasná ? :D:D:D

mimotemy Dúfam, že všetci testujúci sa, sme na tom rovnako. :D

To že máš vysoké IQ je jasné, je to vidiet aj z tvojích rád , a aj celkovo to vyplýva z tvojej dlhoročnej prezentácie...
Tweety
04.10.12,08:31
To že máš vysoké IQ je jasné, je to vidiet aj z tvojích rád , a aj celkovo to vyplýva z tvojej dlhoročnej prezentácie...
Stanko urob si testík, nech sa pobavíme.
trisestri
04.10.12,08:33
Stanislav 1975
04.10.12,08:33
Stanko urob si testík, nech sa pobavíme.

Majka, ja som bol v minulom živote asi nejakým starým Rimanom,alebo niečo také...:D
truch
04.10.12,08:35
Majka, aj som sa testovala:D vyšlo mi toto:D
Narodila sa si v roku 1578 v Newcastle. Bola si rebelantská princezná s neskrotenou vášňou po láske a dobrodružstvách. Vo svojom voľnom čase si milovala objavovať okolité lesy a šermovanie. Bola si silná a nestarala si sa, čo si o tebe ostatní myslia. Najviac zo všetkého si neznášala robenie vecí, do ktorých si bola nútená.Bola si veľká osobnosť so silným duchom a pravdepodobne máš silného a dobrodružného ducha aj dnes.
Dobréééééééééééé, že:D
Tweety
04.10.12,08:39
Manžel bol s kamarátmi v jednej vinárskej pivnici a doniesol burčiak z červeného hrozna.(Biele nemôžem piť) Nikdy som to neokoštovala až teraz som sa dala nahovoriť. Už druhý deň tak podvečer si dáme asi 3 deci, ženy by nemali viac, muži môže 5 deckov. Mňam, dobré to je. A čítala som na jeho pitie len samé chvály. Má veľa B, Fe, zinku, dobrý na trávenie, je dobrý na pleť, získal si ma. Budem zdravá a krásna, pardón krásnejšia,:--- no len neviem, či potom so sebou vydržím.:---
evuš
04.10.12,08:39
Majka, aj som sa testovala:D vyšlo mi toto:D
Narodila sa si v roku 1578 v Newcastle. Bola si rebelantská princezná s neskrotenou vášňou po láske a dobrodružstvách. Vo svojom voľnom čase si milovala objavovať okolité lesy a šermovanie. Bola si silná a nestarala si sa, čo si o tebe ostatní myslia. Najviac zo všetkého si neznášala robenie vecí, do ktorých si bola nútená.Bola si veľká osobnosť so silným duchom a pravdepodobne máš silného a dobrodružného ducha aj dnes.
Dobréééééééééééé, že:D

...truch, tak to sme dve...:D:D:D ..to podčiarknuté mi zostalo i teraz..;)
trisestri
04.10.12,08:40
no super,neviem preco potom nemam USA v oblube a obzvlast velke mesta-ale na druhej strane moja tajna tuzba bola vynajst liek hlavne na rakovinu V minulom živote si bol vedec, biochemik a mechanik zároveň. Pracoval si v biomedicínskej firme na vyvíjaní nových liekov. Tvoje vynálezy však neboli dostatočne revolučné na to, aby ťa preslávili po celom svete. Disponoval si však veľmi vysokým IQ a húževnatosťou. Narodil si sa vo Washingtone, v roku 1890, ale od svojich 16. rokov ste sa museli presťahovať do New Yorku, kvôli otcovej práci. Pochádzal si zo slušnej rodiny a mal si dve sestry.
Keďže si mal v minulom živote vysoké IQ, je možné a pravdepodobné, že más vysoké IQ aj dnes!Vo svojich 33 rokoch si sa oženil so svojou snúbenicou "Mary" a žili ste pokojný život v Kansase. Umrel si 3.6.1954.
Tweety
04.10.12,08:40
Majka, aj som sa testovala:D vyšlo mi toto:D
Narodila sa si v roku 1578 v Newcastle. Bola si rebelantská princezná s neskrotenou vášňou po láske a dobrodružstvách. Vo svojom voľnom čase si milovala objavovať okolité lesy a šermovanie. Bola si silná a nestarala si sa, čo si o tebe ostatní myslia. Najviac zo všetkého si neznášala robenie vecí, do ktorých si bola nútená.Bola si veľká osobnosť so silným duchom a pravdepodobne máš silného a dobrodružného ducha aj dnes.
Dobréééééééééééé, že:D
Dobré, dúfam, že niečo z toho si si uchovala aj pre tento svet.
evuš
04.10.12,08:42
Manžel bol s kamarátmi v jednej vinárskej pivnici a doniesol burčiak z červeného vína.(Biele nemôžem piť) Nikdy som to neokoštovala až teraz som sa dala nahovoriť. Už druhý deň tak podvečer si dáme asi 3 deci, ženy by nemali viac, muži môže 5 deckov. Mňam, dobré to je. A čítala som na jeho pitie len samé chvály. Má veľa B, Fe, zinku, dobrý na trácenie, je dobrý na pleť, získal si ma. Budem zdravá a krásna, pardón krásnejšia,:--- no len neviem, či potom so sebou vydržím.:---

..myslela si trávenie, či strácanie pamäte ??? :D
Tweety
04.10.12,08:43
no super, tak sa teš
trisestri
04.10.12,08:51
tesil by som sa keby to bolo teraz
Mila123
04.10.12,08:52
tiež som bola veštkyňa......ale čo je na teste najúžasnejšie? nie je tam znamenie zo zverokruhu....moje tam chýba.....(býk), preto som si musela dať, že som baran,.....
ale ak to dáte do ženského rodu, stále lepšia ovca ako taká krava, si poviem.....:D
maja
04.10.12,08:57
Trisestri tak tomu neuveríš, asi sme bývalé spolupracovníčky :D !

V minulom živote si bola vedkyňa, biochemička a mechanička zároveň. Pracovala si v biomedicínskej firme na vyvíjaní nových liekov. Tvoje vynálezy však neboli dostatočne revolučné na to, aby ťa preslávili po celom svete. Disponovala si však veľmi vysokým IQ a húževnatosťou. Narodila si sa vo Washingtone, v roku 1890, ale od svojich 16. rokov ste sa museli s rodinou presťahovať do New Yorku, kvôli otcovej práci. Pochádzala si zo slušnej rodiny a mala si dvoch bratov.
avalik
04.10.12,09:00
http://www.testminulosti.eu/index.php

no na bykov zabudli - alebo nemame minule zivoty? :D
Tweety
04.10.12,09:03
tak to je prúser, ja som jedovatý škorpión, tak som to ani nepostrehla
Katy a R
04.10.12,09:08
no kočky .. rýchlo to tiež sem musím dať http://www.testminulosti.eu/index.php
- lebo ak si to nepozriete - tak bude zle!!! samé nešťastie by ma čakalo - tak si rýchlo robte ten test;) - potom sa mi splní môj celoživotný sen - spolieham na vás:):)
- a idem si zohnať vešteckú guľu ;)
Dav
04.10.12,09:10
to podčiarknuté platí aj pre mňa :)))
AlaNR
04.10.12,09:12
Myslím, že máme pokoj, lebo tu na porade si to už toooľko ľudí kliklo, ž ebudem zdravé, šťastné, bohaté až do alelúja :D
Katy a R
04.10.12,09:13
- aj ťa zbojníci uniesli ??
evuš
04.10.12,09:14
Myslím, že máme pokoj, lebo tu na porade si to už toooľko ľudí kliklo, ž ebudem zdravé, šťastné, bohaté až do alelúja :D

:D:D:D
Tweety
04.10.12,09:15
no kočky .. rýchlo to tiež sem musím dať http://www.testminulosti.eu/index.php
- lebo ak si to nepozriete - tak bude zle!!! samé nešťastie by ma čakalo - tak si rýchlo robte ten test;) - potom sa mi splní môj celoživotný sen - spolieham na vás:):)
- a idem si zohnať vešteckú guľu ;)
Katka, testík som už dala. chi,chi.
Mila123
04.10.12,09:17
Katy a R
04.10.12,09:18
už sa približujem k tomu splneniu sna ...
Danielle369
04.10.12,09:19
MY SME SA ROVNAKO NARODILI:d:d
Tweety
04.10.12,09:21
a znovu sa začína.....http://www.topky.sk/cl/11/1326577/Dalsi-vojnovy-konflikt-na-Blizkom-vychode--Turecko-zautocilo-na-Syriu--prvi-mrtvi-
Terazky v rádiu hlásili, že každá piata fľaša je pančovaná. Síce hovorili len o Česku, ale medzi rečou bolo, že aj u nás. Nenachádzam slov. Doteraz bolo len, že každá piata žena je týraná. Ale terazky je to už pomaly ako ruská ruleta. Neskutočne podlé.
Dav
04.10.12,09:23
no kočky .. rýchlo to tiež sem musím dať http://www.testminulosti.eu/index.php
- lebo ak si to nepozriete - tak bude zle!!! samé nešťastie by ma čakalo - tak si rýchlo robte ten test;) - potom sa mi splní môj celoživotný sen - spolieham na vás:):)
- a idem si zohnať vešteckú guľu ;)
urobila som si, aj ja som tá princezná, čo neznáša robiť to, do čoho ju nútia :D A vešteckú guľu využiješ aj pri účtovníctve :D
Tweety
04.10.12,09:34
tiež som bola veštkyňa......ale čo je na teste najúžasnejšie? nie je tam znamenie zo zverokruhu....moje tam chýba.....(býk), preto som si musela dať, že som baran,.....
ale ak to dáte do ženského rodu, stále lepšia ovca ako taká krava, si poviem.....:D
Tak ak si klamala, v žiadnom prípade by som tomu výsledku neverila.
Mila123
04.10.12,09:35
Tak ak si klamala, v žiadnom prípade by som tomu výsledku neverila.
klamala som.....iná možnosť nebola......:(
Žabinka
04.10.12,09:55
Aj ja som bola veštkyňa, a bývala som v karavane...:D:D No tiež som trošku klamala, ale iba vo farbe, lebo ja nemám obľúbenú, tak som klikla na čiernu.. Keby tam bola neobľúbená, tak by to bolo jednoznačné..
Tweety
04.10.12,09:56
Aj ja som bola veštkyňa, a bývala som v karavane...:D:D No tiež som trošku klamala, ale iba vo farbe, lebo ja nemám obľúbenú, tak som klikla na čiernu.. Keby tam bola neobľúbená, tak by to bolo jednoznačné..
Vyšlo Ti to čo mne, ale ja som dala obľúbenú sivú....:---
Žabinka
04.10.12,09:59
Vyšlo Ti to čo mne, ale ja som dala obľúbenú sivú....:---
Skúsila som ešte raz, s tým istým klikaním, len farbu som dala žltú, a už som bola princezná..:D To sa mi páči viac..:D Odteraz bude žltá moja obľúbená farba..:D
Tweety
04.10.12,10:00
Skúsila som ešte raz, s tým istým klikaním, len farbu som dala žltú, a už som bola princezná..:D To sa mi páči viac..:D Odteraz bude žltá moja obľúbená farba..:D
Takže na farbe záleží, kto by to bol povedal, myslela som, že skôr na znamení, ale čo už, tak nám treba.:---
buchač
04.10.12,11:09
Aby si urobil zenu stastnou staci byt:

1) Priatelom
2) Druhom
3) Milencom
4) Bratom
5) Otcom
6) Ucitelom
7) Vychovavatelom
8) Kucharom
9) Elektrikarom
10) Vodoinstalaterom
11) Mechanikom
12) Izbovym dizajnerom
13) Stylistom
14) Sexuologom
15) Gynekologom
17) Endokrinologom
16) Psychologom
18) Psychiatrom
19) Terapeutom
20) Vykonny
21) Organizovany
22) Dobry otec
23) Velmi cistotny
24) Sympaticky
25) Atleticky
26) Citlivy
27) Pozorny
28) Gavaliersky
29) Inteligentny
30) S fantaziou
31) Kreativny
32) Sladky
33) Silny
34) Chapavy
35) Tolerantny
36) Starostlivy
37) Ambiciozny
38) Schopny
39) Odvazny
40) Rozhodny
41) Doveryhodny
42) Vdacny
43) Naruzivy
44) Davajuci komplimenty
45) Ktory ma rad nakupy
46) Ktory nikdy nerobi problemy
47) Velmi bohaty
48) Nebyt pritazou
49) Ktory nepozera za inymi

Súcastne treba davat pozor na:

50) Nebyt žiarlivy (ale ani bez zaujmu)
51) Rozumiet si s jej rodinou
52) Dat jej priestor (ale mat starost o to, kam ide)

Okrem toho je velmi dolezite:

53) Nezabudnut datum: Vyrocia (svatby,zasnubenia,prveho stretnutia...),ukoncenia skoly, menin, menstruacie.

Bohuzial, aj ked dodrzite perfektne tieto instrukcie, nemusite dosiahnut 100% jej stastia,pretoze ona sa moze citit pod tlakom prilis perfekneho zivota a utiect s prvym alkoholikom, zlodejom, uchylom, ktoreho stretne...

Kvoli tomuto asi Boh povedal: Miluj ju!
Ale nepovedal nikdy :
Cháp ju!!!!

NO A AKO UROBIT STASTNYM MUZA?
Jednoducho:

1) Daj mu !!
Katy a R
04.10.12,11:13
pivo myslíš ?????? :)
lenkak
04.10.12,11:14
NO A AKO UROBIT STASTNYM MUZA?
Jednoducho:

1) Daj mu !!

keď mu nedá jedna, dá druhá...
tak to chodí
Tweety
04.10.12,11:27
NO A AKO UROBIT STASTNYM MUZA?
Jednoducho:

1) Daj mu !!

keď mu nedá jedna, dá druhá...
tak to chodí
Však si myslela najesť, či?:---
maja
04.10.12,11:29
najkratsi vtip: dve zeny ticho sedia...
Tweety
04.10.12,11:30
najkratsi vtip: dve zeny ticho sedia...


Prečo majú muži radi orálny sex? Ách, to ticho, to ticho.
lenkak
04.10.12,11:31
hodí sa tam všeličo. ;) Jesť, piť, aj iné... či po papuli :D alebo...
trisestri
04.10.12,11:40
uz vam prikuruju?
Ivana Š
04.10.12,11:48
uz vam prikuruju?

vieš čo, nám ešte zatiaľ netreba, mám v dome 23,5

ale keď bude treba, ver tomu, že budem mať zakúrené ako posledná v tomto okrese,aj v dvoch okolitých :mad:- mám muža kúrenára, teraz chodí spúšťať a servisovať kotle - tak to bude isto ako minulý rok - podľa toho - že obuvníkova žena chodí bosá :cool:
Tweety
04.10.12,11:49
uz vam prikuruju?
Včera niečo žblnkotalo v radiátoroch, tak som myslela, že hádam budú podvečer, lebo bola zimka, ale nie, a dnes je pekne teplo. Ale večerom by už mohli prikúrovať, tak len slabo temperovať, veď v posledných rokoch to tak robili. Nemusí byť teplo, ale to temperovanie je hneď poznať.
misoft
04.10.12,11:53
Jáááj - pepsi - gebuľka znesie 800 kilečkov ako nič, ale také naše klik-klaky - pár cvrknutí ajajajajajaj :(
misoft
04.10.12,11:57
No! A každý 20-ty Slovák je milionár - kde na takéto blbosti chodia.
misoft
04.10.12,11:58
Aj!
misoft
04.10.12,12:00
najkratsi vtip: dve zeny ticho sedia...

Je ešte kratší - rómsky.
Róm: ROBÍM!


Včera niečo žblnkotalo v radiátoroch - žeby rúrky mali sra*ku?
BXLmiami
04.10.12,12:01
urobila som si, aj ja som tá princezná, čo neznáša robiť to, do čoho ju nútia :D A vešteckú guľu využiješ aj pri účtovníctve :D
Bola som vedkyňa,biochemička a pracovala som v biomedicínskej firme.Čo už,furt robím to isté na veky vekov.A nezabudnite pozrieť tú stránku najmenej ôsmy,aby som mala šťastný život až do smrti,ako sľúbili.
trisestri
04.10.12,12:15
dufam ze to takto presne nepovedal Podľa zistení Ministerstva financií, ktoré dnes médiám sprostredkoval minister Peter Kažimír, občania dožívajúci sa priveľa rokov predstavujú obrovskú záťaž pre dôchodkový systém a teda výrazne ohrozujú rozpočtové plány pre ďalšie roky. „Pridlhé poberanie dôchodku je mimoriadne sebecké.
Oliwa
04.10.12,12:17
uz vam prikuruju?
Áno. Vláda nám už podkúrila všetkým :mad: - bez ohľadu na tip voliča a typ kúrenia... Ostatný raz /žiaľ, nie posledný/ zvýšením poplatkov v štátnej správe od 1. októbra... :(
trisestri
04.10.12,12:18
ale cela fikcia znie takto,lenze to bohuzial sa to tyka takmer vsetkych vlad a parlamentnych stran po ,,vitaznom novembri,, Podľa zistení Ministerstva financií, ktoré dnes médiám sprostredkoval minister Peter Kažimír, občania dožívajúci sa priveľa rokov predstavujú obrovskú záťaž pre dôchodkový systém a teda výrazne ohrozujú rozpočtové plány pre ďalšie roky. „Pridlhé poberanie dôchodku je mimoriadne sebecké. Situácia je vážna, v poslednej dobe enormne narastá počet ľudí, ktorí jednoducho nemajú toľko úcty voči ostatným, aby zomreli, keď sa na slušného človeka patrí,“ vyhlásil minister a zároveň ponúkol aj riešenie. „Prvoradá je edukácia. Budeme občanov motivovať k rozpočtovo zodpovednému správaniu.“

Ministerstvo podľa jeho slov už začalo s prípravou reklamnej kampane „Zomri včas!“. Jej súčasťou bude aj spotrebiteľská súťaž o cenu „Prínosného občana“. O lákavé výhry v nej budú môcť zabojovať všetci občania, ktorí sa rozhodnú zmárniť presne v deň dovŕšenia dôchodkového veku. Slávnostné žrebovanie zo všetkých úmrtných listov sa uskutoční 1. mája a víťaz získa nielen titul „Občan hrdina“, ktorý mu bude izolepou prilepený ku kolonke na matrike, ale aj potrasenie urnou priamo od premiéra Róberta Fica. Príbuzní účastníkov sa môžu tešiť na samolepky, tričká a prepisovačky s retro logom strany SMER z volieb 2006 a tiež sladkú odmenu v podobe cukroviniek Čierny Kažimír. Viac informácii o dotovaných spôsoboch odpratania sa zo sveta, motivačnú brožúrku „Komu tým prospejem?“ a zoznam tlačív, ktoré si treba pre účasťou v súťaži nechať potvrdiť, budete môcť svojim rodičom, starým rodičom či priamo sebe už čoskoro stiahnuť zo stránky Ministerstva financií.
pavol54
04.10.12,13:05
na daňovú správu alebo že by si to niekto capol ako reklamu na čelo?
Zdenka175
04.10.12,13:46
Včera som pozerala modré z neba......A posledný príbeh prababička Rozália čo vychováva pravnuka...Ako to je možné , že jej ho zveria do opatery a peniaze jej neposielajú , ale rodičom??? No na SK , je už možné asi všetko????
Oliwa
04.10.12,14:07
Včera som pozerala modré z neba......A posledný príbeh prababička Rozália čo vychováva pravnuka...Ako to je možné , že jej ho zveria do opatery a peniaze jej neposielajú , ale rodičom??? No na SK , je už možné asi všetko????
Asi bolo treba podať nejaké žiadosti na ÚPSVR ohľadom rodinných prídavkov či iných dávok, babičke to nemal kto poradiť a tetám na úradoch je to šum a fuk... Však oni ho neživia...
Ale podľa toho, ako sa sama vyjadrila, keď dostala v štúdiu ponuku právnej pomoci a možnosti podať trestné oznámenie - tak to nerieši asi preto, že je to pre ňu "Sofiina voľba" - či nechať hladovať svoju 67 ročnú dcéru - alkoholičku + vnučku, alebo doslova čarovať z dôchodku a uživiť seba aj pravnuka... Obdivuhodná žena! Ja sa čudujem, že jej úrady to chlapča v 84 rokoch vôbec zverili do opatery - pri konaní našich súdov je to skôr precedens, že sa toho vôbec dožila a užívajú si, i keď v skromnosti, ale veľkej láske, jeden druhého...
ivuliatko
04.10.12,14:23
no super,neviem preco potom nemam USA v oblube a obzvlast velke mesta-ale na druhej strane moja tajna tuzba bola vynajst liek hlavne na rakovinu V minulom živote si bol vedec, biochemik a mechanik zároveň. Pracoval si v biomedicínskej firme na vyvíjaní nových liekov. Tvoje vynálezy však neboli dostatočne revolučné na to, aby ťa preslávili po celom svete. Disponoval si však veľmi vysokým IQ a húževnatosťou. Narodil si sa vo Washingtone, v roku 1890, ale od svojich 16. rokov ste sa museli presťahovať do New Yorku, kvôli otcovej práci. Pochádzal si zo slušnej rodiny a mal si dve sestry.
Keďže si mal v minulom živote vysoké IQ, je možné a pravdepodobné, že más vysoké IQ aj dnes!Vo svojich 33 rokoch si sa oženil so svojou snúbenicou "Mary" a žili ste pokojný život v Kansase. Umrel si 3.6.1954.
Toto vyšlo mne :D asi nemajú bohvieaký bohatý repertoár :---

V minulom živote si bola vedkyňa, biochemička a mechanička zároveň. Pracovala si v biomedicínskej firme na vyvíjaní nových liekov. Tvoje vynálezy však neboli dostatočne revolučné na to, aby ťa preslávili po celom svete. Disponovala si však veľmi vysokým IQ a húževnatosťou. Narodila si sa vo Washingtone, v roku 1890, ale od svojich 16. rokov ste sa museli s rodinou presťahovať do New Yorku, kvôli otcovej práci. Pochádzala si zo slušnej rodiny a mala si dvoch bratov.
Keďže si mala v minulom živote vysoké IQ, je možné a pravdepodobné, že más vysoké IQ aj dnes!
Vo svojich 33 rokoch si sa vydala zo svojho snúbenca "Kevina" a žili ste pokojný život v Kansase. Umrela si 3.6.1954.
ivuliatko
04.10.12,14:25
najkratsi vtip: dve zeny ticho sedia...


Trojvtip:

Cigán jedináčik sa sprchoval hneď ako prišiel z roboty :)
Tweety
04.10.12,14:26
Trojvtip:

Cigán jedináčik sa sprchoval hneď ako prišiel z roboty :)
A možno aj štvorvtip.
ivuliatko
04.10.12,14:30
A možno aj štvorvtip.

A čo je to štvrté? Nejako mi nechce docvaknúť - 1. jedináčik, 2. sprcha, 3. robota... a som v koncoch :rolleyes:
Tweety
04.10.12,14:31
A čo je to štvrté? Nejako mi nechce docvaknúť - 1. jedináčik, 2. sprcha, 3. robota... a som v koncoch :rolleyes:
A na cigána si zabudla.
Mila123
04.10.12,14:33
mám veľmi dobrú kamarátku, ktorá je zdravotná sestra na odbornej ambulancii a spomínala, že....
sa jedna pacientka chcela "preboxovať" cez ňu s tým, že tvrdila, že nič viac nepotrebuje od lekárky iba papier.......
a kamoška- ZS jej vravela, že lekárka papier nedáva, že ak chce iba papier, nech si zájde do papiernictva, tam ho predávajú aj biely aj farebný atď.......pacientka stratila reč........
Tweety
04.10.12,14:34
mám veľmi dobrú kamarátku, ktorá je zdravotná sestra na odbornej ambulancii a spomínala, že....
sa jedna pacientka chcela "preboxovať" cez ňu s tým, že tvrdila, že nič viac nepotrebuje od lekárky iba papier.......
a kamoška- ZS jej vravela, že lekárka papier nedáva, že ak chce iba papier, nech si zájde do papiernictva, tam ho predávajú aj biely aj farebný atď.......pacientka stratila reč........
No super, to musí byť teda žiletka. :---
Oliwa
04.10.12,14:42
mám veľmi dobrú kamarátku, ktorá je zdravotná sestra na odbornej ambulancii a spomínala, že....
sa jedna pacientka chcela "preboxovať" cez ňu s tým, že tvrdila, že nič viac nepotrebuje od lekárky iba papier.......
a kamoška- ZS jej vravela, že lekárka papier nedáva, že ak chce iba papier, nech si zájde do papiernictva, tam ho predávajú aj biely aj farebný atď.......pacientka stratila reč........
Čakala som inú pointu - že ju poslala na toaletu... :)
Ale je pravda, že v zdravotníckom zariadení vidieť papier na WC je skôr zázrak. Možno ešte skoro ráno v súkromnom, ako to spomínala BXL... :rolleyes:
ivuliatko
04.10.12,14:42
Idem si dať kafe, možno mi vzkriesi zopár mozgových buniek :-))