AlaNR
08.10.12,10:50
Ja už som stihla po mailoch zorganizovať pečenie torty v tvare kabelky pre kámošku k 30tke ;)

Všetko je rozvrhnuté, nasťahujeme sa ku kámoške do kuchyne, lebo ona má letisko a nie krtinec ako ja, zajtra sa pokúpia serepetičky na to, v stredu pečieme a plníme, vo štvrtok poťahujeme a v piatok koštujeme u oslávenkyne :D

Zatiaľ je plán veľmi dobrý, tak som zvedavá, čo vykúzlime.
Budeme na to tri, tak sa hádam aj povadíme :D :D
Ivana Š
08.10.12,08:51
...tak, balkán prvýkrát prebehnutý pekne na bielo...aj som rozmýšlala, majú susedia fšelijaké, lilavé, oranžové- no teda ža hádam aj nejakú colorku prifrcnem....ale zatial nie...

...a teraz druhú kaficu posielam...hádam sú už na dnes všetky šoky zažehnané...

ešte nyjé
v rámci nasrdenia (to moja 1/2 ma vytočila včera) som mu capla darček od neho k mojej 40 na jeho pracovný stôl bez komentára a čakám, kedy drahý príde a zbadá ho (a konečne! zavesí ten obraz na stenu!!!)

aby to nedopadlo tak, že "sama si si vybrala, prebrala od kuriéra, tak si ho aj zaves!" (kedy som to slávila? dva týždne dozadu?)
keď sa fakt nas*rem, tak si ho zavesím sama (aj ten plot, čo stará mama spomínali, podpálim :D)
Oliwa
08.10.12,09:23
ešte nyjé
v rámci nasrdenia (to moja 1/2 ma vytočila včera) som mu capla darček od neho k mojej 40 na jeho pracovný stôl bez komentára a čakám, kedy drahý príde a zbadá ho (a konečne! zavesí ten obraz na stenu!!!)

aby to nedopadlo tak, že "sama si si vybrala, prebrala od kuriéra, tak si ho aj zaves!" (kedy som to slávila? dva týždne dozadu?)
keď sa fakt nas*rem, tak si ho zavesím sama (aj ten plot, čo stará mama spomínali, podpálim :D)
Objednaj si "hodinového manžela" a potom tomu svojmu daj na stôl účet... Možno sa zobudí... ;):) Nedávno bol taký hosťom v šou Jana Krausa a spomínal aj takýto "vedľajší efekt" v niektorých domácnostiach - keď sa domáci "miláčikovia" dozvedeli od manželky o jeho plánovanej návšteve, zrazu porobili všetko, čo bolo treba... :D
Oliwa
08.10.12,09:29
Ja už som stihla po mailoch zorganizovať pečenie torty v tvare kabelky pre kámošku k 30tke ;)

Všetko je rozvrhnuté, nasťahujeme sa ku kámoške do kuchyne, lebo ona má letisko a nie krtinec ako ja, zajtra sa pokúpia serepetičky na to, v stredu pečieme a plníme, vo štvrtok poťahujeme a v piatok koštujeme u oslávenkyne :D

Zatiaľ je plán veľmi dobrý, tak som zvedavá, čo vykúzlime.
Budeme na to tri, tak sa hádam aj povadíme :D :D
Dúfam, že to bude minimálne nejaká Vuittonka... ;):D
A ulahodí nielen oku, ale aj chuťovým pohárikom. :)
Ivana Š
08.10.12,09:51
Objednaj si "hodinového manžela" a potom tomu svojmu daj na stôl účet... Možno sa zobudí... ;):) Nedávno bol taký hosťom v šou Jana Krausa a spomínal aj takýto "vedľajší efekt" v niektorých domácnostiach - keď sa domáci "miláčikovia" dozvedeli od manželky o jeho plánovanej návšteve, zrazu porobili všetko, čo bolo treba... :D

môjho niekedy takpovediac "kladivom po hlave" asi treba dr***ť
nečakajte nič dramatické, vražda nebude ;) nedám si ho, aj keď občas - keď ma najeduje...
šikovný je, všetko zvládne, len vraj čas nie je, neskoro som prišiel, som unavený, a výhovoriek mrte veľa.... :mad:
AlaNR
08.10.12,09:52
Dúfam, že to bude minimálne nejaká Vuittonka... ;):D
A ulahodí nielen oku, ale aj chuťovým pohárikom. :)

uvidíme, čoho budeme schopné :D
Kabelu sme ešte nerobili ani jedna z nás. Ale snáď to nejako bude vyzerať.
Potom sa pochválim v príslušnej téme ;)
srska
08.10.12,09:54
no to zas pozor, ja im to navrhnem, a zachvíľu to nejaký blb dá do zákona - že si povinný preukázať nemajetnosť :cool::D to mi pripomenulo príhodu zo soc.poisťovne v tt (mnoga ľet tomu nazad - plané obdobie som mal:D). došlo mi lajstro, že mám fúru nedoplatkov + exekúcia blá, blá ..... . tak som si dohodol stretnutie. na pumpe pred tt som sa prezliekol do "fajnového" pracovného oblečenia a poďho do sp. teta keď ma zbadala 7 dní neoholeného + ten mundúr, povedala: " od vás tie nedoplatky asi nevymôžeme však?" pokrútil som hlavou a ta ho z sp preč.
epilóg: počkalo ma to
Oliwa
08.10.12,10:24
uvidíme, čoho budeme schopné :D
Kabelu sme ešte nerobili ani jedna z nás. Ale snáď to nejako bude vyzerať.
Potom sa pochválim v príslušnej téme ;)
Keď sa nevydarí, kúpte kabelu a hoďte na ňu marcipán - a je to... ;):D
Včera som videla doobeda v telke kúsok nejakej relácie o tortách, akurát tam nejaká ázijská cukrárka prehadzovala tie vyvaľkané fondánové hmoty jedna radosť - na košík, na šachovnicu... :) A potom na to nastriekala nejakým minikompresorom potravinársku farbu - to vyzeralo ako v autoservise...:D Deti ma informovali, že to beží každú nedeľu...
evuš
08.10.12,10:29
Keď sa nevydarí, kúpte kabelu a hoďte na ňu marcipán - a je to... ;):D
Včera som videla doobeda v telke kúsok nejakej relácie o tortách, akurát tam nejaká ázijská cukrárka prehadzovala tie vyvaľkané fondánové hmoty jedna radosť - na košík, na šachovnicu... :) A potom na to nastriekala nejakým minikompresorom potravinársku farbu - to vyzeralo ako v autoservise...:D Deti ma informovali, že to beží každú nedeľu...

..v sobotu okolo 18:00, repríza v nedeľu pred obedom.... pár krát som videla a :eek::eek::eek:, obdivujem ich šikovnosť !
Ivana Š
08.10.12,10:33
"prehadzovala jedna radosť" - no keby to bolo také ľahké ...- čo na to povedať - však vyskúšaj
AlaNR
08.10.12,10:44
Im sa robí, keď urobia za deň 10 toriet...
Ale aj tak, toľko odpadu, čo tam oni majú? Ja by som z toho aj ďalšiu tortu poskladala...
A tie vychytávky, že s cereáliami modelovať, vodovodné trubky na konštrukcie... no len kukám!
Ivana Š
08.10.12,10:44
čo mám ešte urobiť??? do čerta - zasa mi vypisuje že zásuvný model Adobe Flash zlyhal!
odinštalovala som starý, stiahla nový , nainštalovala som, dva dni pokoj bez problémov - dnes zas hláška!
Ivana Š
08.10.12,10:46
Im sa robí, keď urobia za deň 10 toriet...
Ale aj tak, toľko odpadu, čo tam oni majú? Ja by som z toho aj ďalšiu tortu poskladala...
A tie vychytávky, že s cereáliami modelovať, vodovodné trubky na konštrukcie... no len kukám!

keby jednu! - ja keď vidím, ako tam plytvajú s poťahovacou hmotou ...

šikovnosť im neberiem, tú majú, klobúk dolu
Oliwa
08.10.12,11:28
"prehadzovala jedna radosť" - no keby to bolo také ľahké ...- čo na to povedať - však vyskúšaj
Vyskúšala som - pred 15 rokmi som dcére spravila "Barbie tortu" :D. Upiekla som bábovku, 2x prekrojila, naplnila jahodovým krémom, vyvaľkala ružový marcipán, z ktorého bola sukňa a do stredu bábovky som strčila bábiku, do pol pása tiež vyobliekanú do marcipánu. Dozdobila striebornými perličkami a v páse "prilepila" jahodovým krémom. To boli časy, keď sme súčasné moderné torty obdivovali akurát v amerických filmoch, internet u nás neexistoval a v obchodoch neboli také cukrárske pomôcky, ako dnes, tak sa improvizovalo... :)
evuš
08.10.12,11:33
..tam by sme sa najedli, čo ? :-) :-) :-)
pepsikova
08.10.12,12:01
...z face..no, toto sa nedá nedať!..

Šalený východ (http://www.facebook.com/SaleneVychodnare/posts/422995904428235)
Od:Anicka Vansacova

Sedzi typicka vychodnarska rodzina pri stole. Mama dala na stul veceru, dajaku zeleninu a recuje... Mam napad... Co keby sme sebe kupeli prasatko?... Sumne by sme ho karmeli, vychovali, zabili a mali by sme z neho pulno klooobaasky, slaaninky, hureeecky, suneecky.... V tym stane od stolu ocec a s calu silu vylepi synovi poza ucha, az mu stul da druhu... sicke na neho patria, ze co to... a z oca vyndze.. : UZ HO VIDZIM DEBILA JAK TO SICKO ZERE BEZ CHLEBA... :)
Stanislav 1975
08.10.12,12:08
GIZKA OŇOVÁ- že je úplne super, špica...???
trisestri
08.10.12,12:23
v piatok bude burcak,alebo zeby rampas,lebo to taky predaju ze este aj pekne na tuho flasku uzatvoria:Dv jeseni vela burcaku,len malo burciaku:D http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRTontGeL7Pz6eudHG8A1T9a7G2RXL2b xmfkZ5MTSCeW9keJ_KHyw
Paula
08.10.12,12:33
toto bolo v kurze už v minulom tisícročí :)
maja
08.10.12,12:38
Vidím z okna krásnu dúhu, hneď sa lepšie pracuje ;)
lenkak
08.10.12,12:47
GIZKA OŇOVÁ- že je úplne super, špica...???
je aj bola. :)
maja
08.10.12,12:48
Vyskúšala som - pred 15 rokmi som dcére spravila "Barbie tortu" :D. Upiekla som bábovku, 2x prekrojila, naplnila jahodovým krémom, vyvaľkala ružový marcipán, z ktorého bola sukňa a do stredu bábovky som strčila bábiku, do pol pása tiež vyobliekanú do marcipánu. Dozdobila striebornými perličkami a v páse "prilepila" jahodovým krémom. To boli časy, keď sme súčasné moderné torty obdivovali akurát v amerických filmoch, internet u nás neexistoval a v obchodoch neboli také cukrárske pomôcky, ako dnes, tak sa improvizovalo... :)
Tak toto som robila aj ja. Len moja malá sa zobudila v procese zdobenia a revala, že ona nechce bábovku, ale tortu. Z výsledkom potom bola spokojná...
lenkak
08.10.12,12:50
dnes poobede ma čaká dámske stretko. :)

tak pomaly pozerám čo si oblečiem, a zrak mi padol na kostým z pred 12 rokov, a zisťujem
že aj gate sú mi dobréééé. Roky som sa do nich nezmestila. :) :)
potešilo
maja
08.10.12,12:54
gratulujem :)
BXLmiami
08.10.12,13:10
Im sa robí, keď urobia za deň 10 toriet...
Ale aj tak, toľko odpadu, čo tam oni majú? Ja by som z toho aj ďalšiu tortu poskladala...
A tie vychytávky, že s cereáliami modelovať, vodovodné trubky na konštrukcie... no len kukám!
Za 3000,00 doláčov by si nemusela dalšiu robiť.Toľko tá torta stála,vraveli to.
Melnick
08.10.12,13:36
No keď tú tortu chceš jesť, tak ju najskôr musíš zbaviť "vodovodného potrubia" a iných nekonzumovateľných sra..ek.

Mimotemy: Ja som raz robila vnučke tortu černošky - mám dojem , že istá TV si ju zobrala ako vzor pre vytvorenie postavičky "Trúfalá " :D:D:D Prepravovala som ju v aute bez klímy v augustových horúčavách a v prenosnej chladničke 260 km. No môžem vám povedať, že nezaberali ani zamrznuté fľaše, ktorými bola obložená. Jednoducho sa černoška vlnila ako chcela .:D:D:D
MarcelkaT
08.10.12,13:47
Mojsejová chce vziať Lipšicovi názov Nová väčšina. Lipšic reagoval, že Mojsejová má zlepšujúci vkus. Písali to v SME.:)
pepsikova
08.10.12,13:48
Že sa ti tam chce trepať : Balkán :D maľovať ...

..jáááj, mojko, ja mám zľavnený lístok, štreku poznám a balkán je pre mňa móóc dôležitý!..tam si totiž dávam večerné drinky, cigaterku, dolče aj s gustom tam kludne vypijem, netopýrkov podvečer kontrolujem, kvietky pestujem...musím mať útulné prostredie k týmto činnostiam a balkán je na to ako ušitý...a konečne je čistučký...zas na nejaký čas...
Melnick
08.10.12,14:18
..

..jáááj, mojko, ja mám zľavnený lístok, štreku poznám a balkán je pre mňa móóc dôležitý!..tam si totiž dávam večerné drinky, cigaterku, dolče aj s gustom tam kludne vypijem, netopýrkov podvečer kontrolujem, kvietky pestujem...musím mať útulné prostredie k týmto činnostiam a balkán je na to ako ušitý...a konečne je čistučký...zas na nejaký čas...

cigaterku na dva ťahy ?
Paula
08.10.12,15:10
Paolo Italiano :

Vydýšššš

A ja si to pamätám.


Tie ypsylony sú tu asi "chytľavé" ako kašľanec vo výťahu...ale ak sa Ti páčia, potom v nich pokračuj
;)
lenkak
08.10.12,16:38
Len aby...( dámske) ...:D
7 báb nás bolo a 1 šofér, ktorý hneď zdrhol :D
Mila123
08.10.12,16:40
už aj finančné ocenenia Nobelovej ceny budú pre krízu krátené o 20%......
pavol54
08.10.12,17:22
už aj finančné ocenenia Nobelovej ceny budú pre krízu krátené o 20%......
No za to že sa montujú do genetiky by potrebovali kopanec na citlivé miesto nie Nobelovu cenu. Pre rokmi sa hovorilo že E-čka sú neškodné dnes sa zistilo že to nie je celkom tak ale opak je pravdou, ešte nedávno boli absolútnym progresom GMO organizmy dnes sa zisťuje že podporujú rakovinu, že mutácie živočíchov ktoré mali ničiť sú agresívnejšie ako tie čo gmo rastliny neokoštovali.
Melnick
08.10.12,17:55
Mila123, to si ma teda nepotešila.....
pepsikova
08.10.12,18:11
..no vidíšto!..z cigaretky je hneď gigaterka...ale fakt, niekedy aj s Terezkou je ciga, takže je to oki...
misoft
08.10.12,18:40
...a s razítkom úradu vlády...
Dav
08.10.12,18:43
Hmmmm.... zaujímavé spojenie služieb...
misoft
08.10.12,18:49
Lietam tu po stránkach a vedia ma nas*ať tí nováčikovia - Etiketu Porady neprečíta (a načo aj - zbytočnosť) - a výsledok?
Jedna sa ozve a hneď založí 2x rovnakú tému v priebehu niekoľkých minút. Iný zase položí (správne) otázku, ale keďže sa mu do 45 minút nikto neozval (chlapec to šmaril na obed) - tak šup - hneď nová téma s tým istým problémom.
Ja už len upozorňujem "nováčikov", aby konečne čítali aj Etiketu.
Ešte že sa ide vytvárať nová Porada - a dúfam, že Rišo tam zakomponuje (dávali sme to aj ako návrh) povinné preštudovanie Etikety pre všetkých nových - lebo toto fakt je už neúnosné, ako je to tu zas*até duplicitnými otázkami a pod.
lujza.j
08.10.12,18:54
Lietam tu po stránkach a vedia ma nas*ať tí nováčikovia - Etiketu Porady neprečíta (a načo aj - zbytočnosť) - a výsledok?
Jedna sa ozve a hneď založí 2x rovnakú tému v priebehu niekoľkých minút. Iný zase položí (správne) otázku, ale keďže sa mu do 45 minút nikto neozval (chlapec to šmaril na obed) - tak šup - hneď nová téma s tým istým problémom.
Ja už len upozorňujem "nováčikov", aby konečne čítali aj Etiketu.
Ešte že sa ide vytvárať nová Porada - a dúfam, že Rišo tam zakomponuje (dávali sme to aj ako návrh) povinné preštudovanie Etikety pre všetkých nových - lebo toto fakt je už neúnosné, ako je to tu zas*até duplicitnými otázkami a pod.
Duški...nejeduj sa;) ja som ešte žiadnu nezaložila, ale ked potrebujem vždy svoju otázku niekde v capím a to som ako nováčik o žiadnej Etikete ani netušila....
misoft
08.10.12,18:59
lu - ty vždy capneš do správneho chlievika :D - no niektoí zakladajú celé JRD
Melnick
08.10.12,19:17
Ale veď to práve potrebujeme v čase krízy. JRD - Slušovice. :)
Melnick
08.10.12,19:21
Jeden nikdy nevie,čo bude skôr potrebovať a hlavne - moc sa nenachodí. :D
Dav
08.10.12,19:31
Majka, myslíš, že nemáme ešte dosť svíň? V čase krízy?
Melnick
08.10.12,19:52
Olinka a zavrieť ich tam všetky, čo Ty na to. A nech sa požerú navzájom.
Dav
08.10.12,20:03
Veru, a nám by bolo sveta žiť!
pavol54
09.10.12,03:31
Lietam tu po stránkach a vedia ma nas*ať tí nováčikovia - Etiketu Porady neprečíta (a načo aj - zbytočnosť) - a výsledok?
Jedna sa ozve a hneď založí 2x rovnakú tému v priebehu niekoľkých minút. Iný zase položí (správne) otázku, ale keďže sa mu do 45 minút nikto neozval (chlapec to šmaril na obed) - tak šup - hneď nová téma s tým istým problémom.
Ja už len upozorňujem "nováčikov", aby konečne čítali aj Etiketu.
Ešte že sa ide vytvárať nová Porada - a dúfam, že Rišo tam zakomponuje (dávali sme to aj ako návrh) povinné preštudovanie Etikety pre všetkých nových - lebo toto fakt je už neúnosné, ako je to tu zas*até duplicitnými otázkami a pod.
Ja len "dúfam" že nová porada bude vytvorená po vzore mihálovho draka
maja
09.10.12,04:36
Tak už je to tu :(, musela som škrabať ráno okná na aute, nečakané zdržanie :mad:, zima sa blíži....
pepsikova
09.10.12,04:39
...dobré ráno vám...káva je na stole, aj čajík s medom, aj cesnak našúpaný,a moje bolavo hrdlo a priedušky škrípu ako zhrdzavené hrnce!..no kúpim si ja ešte raz drahé topánky v alpine, nepremokavé- stopercentne ,naimpregnované, a-riťpaľovu!..za tri minuty lejaku topánky nakomplet mokré, nohy mokré a jasné, nestihli sa usušiť, pokiaľ sme zase išli von,tak šup do mokrých (veď načooo by som si spomenula, že mám aj celokožené alpiny do bačoriny !!ktoré mám iba tri roky a ešte nepremokli)).....jááj...ale nuž čo...môžem byť blbá nyje iba vtedy, keď mi niekto nadáva, ale aj vtedy, keď si sama zablbnem...
..no čo už..pomarodim trochu...klud a nôžky v teple aj vám prajem...
pepsikova
09.10.12,05:06
...dám z face:

Život by mal byť naopak. Malo by sa začínať umieraním, a tým je trauma prekonaná. Zobudíš sa v domove dôchodcov a je ti každý deň lepšie a lepšie. Potom ťa vyhodia z domova dôchodcov, pretože si už v pohode a prvé čo robíš je, že berieš dôchodok. Prvý deň v práci ti dajú zlaté hodinky. Pracuješ 40 rokov, až omladneš natoľko, že si môžeš užívať koniec pracovného života. A tak ideš z párty na párty, piješ, súložíš a potom začneš chodiť do školy, hráš sa s kamarátmi, bez akýchkoľvek povinností, až je z teba mimino. A posledných 9 mesiacov si v kľude preplávaš. A nakoniec opustíš tento svet v orgazme...:)))
MarcelkaT
09.10.12,05:15
Dík,čajík s medom dobre padol, lebo už je chladno,nôžky treba držať v teple,......
Anik
09.10.12,06:44
12.10. bude isto pekne, keď sa do Rudňan vyberú naši poslanci
, neverím, že do tých príbytkov aj pôjdu a nebudú z úctyhodnej vzdialenosti pozerať do akého storočia sa dostali.
http://www.topky.sk/cl/100535/1327022/Poslanci-pojdu-na-prieskum-na-Spis-do-romskych-osad
buchač
09.10.12,07:13
Staré .... ešte ani ten blbý face neexistoval , už sa o tom básnilo ...
pepsikova
09.10.12,07:39
12.10. bude isto pekne, keď sa do Rudňan vyberú naši poslanci
, neverím, že do tých príbytkov aj pôjdu a nebudú z úctyhodnej vzdialenosti pozerať do akého storočia sa dostali.
http://www.topky.sk/cl/100535/1327022/Poslanci-pojdu-na-prieskum-na-Spis-do-romskych-osad..

..veď nerob!!..kým som si klikla na link a otvoril sa mi ,prebehlo mi hlavou, že naša vláda v plnom počte ide zasadať do cigánskej osady a na stoloch bude mať uložené fajnovinky od výmyslu sveta a ovocie v noci dovezené zo španielska, vodu v sklenených flaškách a cigánčatá budú mať zážitok!..joj pri tej predstave ma zamrazilo-ako to zvládnu, chudáci...a kto to zaplatí....našťastie sa už otvoril link a predstavy skončili...no fuha teda!..(a fšak hruškových paľko by mohol jeden-dva bytíky tam kúpiť, mal by zábezpeku do budúcna..
pepsikova
09.10.12,07:40
...tolko by si mohol vedieť, že historia sa vždy opakuje...aj v básnení..
pepsikova
09.10.12,07:50
pepsikova
09.10.12,07:52
Oliwa
09.10.12,08:02
No keď tú tortu chceš jesť, tak ju najskôr musíš zbaviť "vodovodného potrubia" a iných nekonzumovateľných sra..ek.

Mimotemy: Ja som raz robila vnučke tortu černošky - mám dojem , že istá TV si ju zobrala ako vzor pre vytvorenie postavičky "Trúfalá " :D:D:D Prepravovala som ju v aute bez klímy v augustových horúčavách a v prenosnej chladničke 260 km. No môžem vám povedať, že nezaberali ani zamrznuté fľaše, ktorými bola obložená. Jednoducho sa černoška vlnila ako chcela .:D:D:D
Fšak to je Oblina! :D:---
Trúfalé bolo vybrať sa s ňou na takú cestu v tých horúčavách... Ešteže to Oblina prežila! :)
Melnick
09.10.12,08:36
Ďakujem krásne Vám všetkým, ktorí ste mi udelili za tento príspevok bodík. Z časových dôvodov a lenivosti PC to riešim takto. Prepáčte mi to. :)
trisestri
09.10.12,08:43
mna rozculila porada a opera,lebo po kliknuti odoslat prispevok my ho vymazalo.
pepsikova
09.10.12,10:15
mna rozculila porada a opera,lebo po kliknuti odoslat prispevok my ho vymazalo...

..daj si, prosím teba, mozillu..možno v opere robí šaraparu, lebo v mozille ide oki..
trisestri
09.10.12,11:33
ake cynicke,este ze my pomoc do Eurovalu nezastavime bohatsim Grekom a Spanielom, alebo skor nemeckym bankam a oni nasim chudobnym uz ani muku a cestoviny nedopraju http://www.cas.sk/clanok/233954/rana-pre-slovensko-prisli-sme-o-potravinovu-pomoc-za-5-milionov.html
MarcelkaT
09.10.12,11:38
Trošku úsmevu na tváričke si doprajte. Toto mi došlo e_mailom. Nerozčulujte sa, lebo to škodí kráse.
---------
- Od milenky k manželke sa človek vracia s ťažkým srdcom a ľahkými vajcami. - Sex bez lásky je ako ryba bez bicykla...
-Egoista je človek, ktorý myslí viac na seba než na mňa...
- Sex, ak je dobrý, je veľmi dobrý. A aj keď je zlý, je stále ešte dobrý...
- Žena je dobrý sluha, ale zlý pán...
- Podstatu kvantovej fyziky najlepšie vystihuje černoch v tmavej izbe, hľadajúci čierneho kocúra, ktorý v tej izbe nie je..
- Čo vedie deti k tomu, že sa niekedy narodia predčasne? Skutočnosť, že s niektorými ženami sa to už fakt nedá vydržať...
- Niektoré ženy vedia muža rozohriať iba tak, že ak ich zbadá,je radšej teplý...
- Žena si na záchodovú dosku naozaj sadne len doma alebo v päťhviezdičkovom hoteli. Všade inde levituje v zjazdárskom postoji...
- Osemdesiat percent mozgu človeka tvorí kvapalina. U niektorých brzdová...
- Ženy sú ako zápalky. Ak pritlačíme málo, nevzplanú. Ak pritlačíme príliš,spálime si prsty...
- Podľa jednej starej čínskej múdrosti má byť ideálny vek ženy polovicou veku mužovho plus sedem rokov. Ale nech počítam, ako počítam, stále mi to vychádza tak, že minimálne raz za dva roky by mal muž urobiť "upgrade"...
- Ak ty nemáš frajerku, znamená to, že niekto má dve...
- Ženám, ktoré stále dokola vravia, že ony nie sú iba nejakou ľahkou korisťou, ale treba o ne urputne bojovať, odkazujem: Tak nech vás pomiluje Sandokan...!
- Láska je ako keď sa pocikáš. Každý to vidí, no iba ty tocítiš.
- Psychiatri tvrdia, že každá štvrtá osoba má nejakú mentálnu poruchu. Ak si teda niekde s troma priateľmi a nebadáš nič zvláštne, tak potom si ten blbejší...
- Z faktu, že existujú ženskí lekári a neexistujú mužskí, by sa dalo usúdiť aj to, že byť ženou je choré...
- Mám také podozrenie, že Mikuláš ani Ježiško darčeky nenosia.
Už dávnejšie sa mi zdalo, že to bude asi niekto z rodiny, no odkedy bývam sám a už dva roky som nič nedostal, začínam byť o tom presvedčený...
evuš
09.10.12,11:44
:-) :-) :-)
Oliwa
09.10.12,11:47
ake cynicke,este ze my pomoc do Eurovalu nezastavime bohatsim Grekom a Spanielom, alebo skor nemeckym bankam a oni nasim chudobnym uz ani muku a cestoviny nedopraju http://www.cas.sk/clanok/233954/rana-pre-slovensko-prisli-sme-o-potravinovu-pomoc-za-5-milionov.html
V slušnej krajine by okamžite po zverejnení tohto škandálu minister abdikoval, ale u nás sa budú vyhovárať jeden na druhého ako sopľavé deti a prehadzovať si zodpovednosť ako horúci zemiak. Na zodpovednosť by mal byť braný každý, kto pochybil - cez št. tajomníka, desiatky či stovky úradníkov, šoférov, starostov až po toho posledného skladníka - všetci, čo mali na starosti rozdelenie múky a cestovín.
Keďže nič z toho u nás nehrozí, navrhujem, aby sa všetci hladní, ktorým vznikol/vznikne nárok na tieto naturálie chodili v zástupoch stravovať do rodín vinníkov... Viem si živo predstaviť dlhý rad občanov trebárs pred domom uja ministra, alebo uja primátora a pani ministrovú či primátorovú v zástere pri výdaji jedla, čo by za vlastné vlastnoručne navarili... Zoznamy skutočne hladných i tých druhých - nenažratých nech sú verejne prístupné - v TV novinách, v tlači, na nástenkách ministerstiev, na výveskách obecných/mestských úradov, na autobusových a vlakových zastávkach. Pre jedných ako informačná tabuľa, pre tých druhých ako tabuľa hanby...
Lenže kým jedni majú problém priznať si, že neraz nie vlastnou vinou spadli do sociálnej siete, tých druhých hanba vôbec nefackuje.
trisestri
09.10.12,12:06
V slušnej krajine by okamžite po zverejnení tohto škandálu minister abdikoval, ale u nás sa budú vyhovárať jeden na druhého ako sopľavé deti a prehadzovať si zodpovednosť ako horúci zemiak. Na zodpovednosť by mal byť braný každý, kto pochybil - cez št. tajomníka, desiatky či stovky úradníkov, šoférov, starostov až po toho posledného skladníka - všetci, čo mali na starosti rozdelenie múky a cestovín.
Keďže nič z toho u nás nehrozí, navrhujem, aby sa všetci hladní, ktorým vznikol/vznikne nárok na tieto naturálie chodili v zástupoch stravovať do rodín vinníkov... Viem si živo predstaviť dlhý rad občanov trebárs pred domom uja Jahnátka, alebo uja primátora, či... Zoznamy skutočne hladných i tých druhých - nenažratých nech sú verejne prístupné - v TV novinách, v tlači, na nástenkách ministerstviev, na výveskách obecných/mestských úradov, na autobusových a vlakových zastávkach. Pre jedným ako informačná tabuľa, pre tých druhých ako tabuľa hanby...

mas pravdu,ale oni dobre vedia ze este stale im mnohy ludia skocia na tie vyhovorky a ako sa vravi rozdeluj a panuj,tak jedny veria jednym,druhy druhym,treti rezignovali,dalsi maju strach a kedze defenestracia a ani nepokoje nehrozia,tak kompetentny budu mat nadalej ludi na haku,oni bachory maju nadzgane a slovo empatia,zodpovednost,sluzba obcanom to su pre nich pojmy z inych galaxii-oni ani nevedia za co su plateny a ake su ich povinosti.
alaya1
09.10.12,14:11
Potesilo -- "Milačku, obľeč sebe kabat idzem do karčmi...
- Me bereš zo sebu?
- Ňe, vipinam kureňe..."
srska
09.10.12,14:28
...nakazená vakcína?..ta tu je nakazený caly štat
srska
09.10.12,14:30
12.10. bude isto pekne, keď sa do Rudňan vyberú naši poslanci
, neverím, že do tých príbytkov aj pôjdu a nebudú z úctyhodnej vzdialenosti pozerať do akého storočia sa dostali.
http://www.topky.sk/cl/100535/1327022/Poslanci-pojdu-na-prieskum-na-Spis-do-romskych-osadnech si enem dávajú tam pozor, bo tie banské šachty sa tam od jedu môžu prepadnúť
trisestri
09.10.12,17:02
aky rozdiel medzi Slovakom a husou-Slovaka viac a lepsie osklbu ako hus:D:):eek::confused::mee:
bettylou
09.10.12,17:09
su aj muzske akty
lujza.j
09.10.12,17:52
včera som kupovala malú neonku-trubicu v baumaxe nesvietila tak som ju bola vrátit stála 7,99e, dnes v multi železiarstve v Biskupiciach tá istá 3,34e:eek: nesvieti ani tá takže musím opraviť lampu....mohla som to aj včera v baumaxe zistiť, ale nemali skúšačku......koľko asi potom v skutočnosti stojí tá neónka:rolleyes:
wagner
09.10.12,17:54
U nás asi 2,5€, neni dávno som kupovala
pavol54
09.10.12,18:07
včera som kupovala malú neonku-trubicu v baumaxe nesvietila tak som ju bola vrátit stála 7,99e, dnes v multi železiarstve v Biskupiciach tá istá 3,34e:eek: nesvieti ani tá takže musím opraviť lampu....mohla som to aj včera v baumaxe zistiť, ale nemali skúšačku......koľko asi potom v skutočnosti stojí tá neónka:rolleyes:
asi ju tiež baumax nakupoval v železiarstve v Biskupiciach alebo že by sa uplatnil trhový mechanizmus? ktohovie ako baumax vykorisťuje rakúšanov
Stanislav 1975
09.10.12,18:16
Ja neviem, niekedy fičím ako raketa, ako odkojený na kokaíne, ako na lodi Martikán, ako na trávníku Messi, ako v divadle Milan Lasica,ako Hossa a Gáborík v hokeji ako pán Pátrovič v Talente a niekedy zasa naopak sa cítim slabý, starý, chorý ako keby umierajúci pápež...:eek:
lujza.j
09.10.12,18:26
asi ju tiež baumax nakupoval v železiarstve v Biskupiciach alebo že by sa uplatnil trhový mechanizmus? ktohovie ako baumax vykorisťuje rakúšanov
inak to železiarstvo je asi najlepšie v BA....myslím, že tam kúpiš všecko.....
lujza.j
09.10.12,18:27
Ja neviem, niekedy fičím ako raketa, ako odkojený na kokaíne, ako na lodi Martikán, ako na trávníku Messi, ako v divadle Milan Lasica,ako Hossa a Gáborík v hokeji ako pán Pátrovič v Talente a niekedy zasa naopak sa cítim slabý, starý, chorý ako keby umierajúci pápež...:eek:
treba asi zvoľniť tempo a viac relaxovať....
Mila123
09.10.12,18:27
inak to železiarstvo je asi najlepšie v BA....myslím, že tam kúpiš všecko.....
ale kde....momentálne je naj na Luníku IX........prečo? predsa búrajú.....
trisestri
09.10.12,19:16
vcielkaisr
09.10.12,19:32
a čo keď chyba nie je v trubici ale v štartéri?
misoft
09.10.12,21:37
Lu - v Bummaxe nekupuj - oni to aj po zľavách majú 3x predražené.
misoft
09.10.12,21:38
Ej,ej Stanko - minuli sa zásoby? :D:D:D
misoft
09.10.12,21:40
Napísané celkom logicky!
misoft
09.10.12,21:45
12.10. bude isto pekne, keď sa do Rudňan vyberú naši poslanci
, neverím, že do tých príbytkov aj pôjdu a nebudú z úctyhodnej vzdialenosti pozerať do akého storočia sa dostali.
http://www.topky.sk/cl/100535/132702...-romskych-osad (http://www.topky.sk/cl/100535/1327022/Poslanci-pojdu-na-prieskum-na-Spis-do-romskych-osad)
Veď už zaslali tam veľkú zásielku
http://www.slaviacentrum.sk/images/jaxon%20stolicka_AK-KZS019.jpg
pre ich ctené zadnice a
http://www.swsd.sk/nikon-10x56-dcf-monarch-dalekohlad_i96557.jpg
aby lepšie videli. Pre tých, ktorým sa ruky trasú (od staroby, alebo chlastu), dodali špeciál:
http://www.itsk.sk/celestron-powerseeker-50-tt-az-astronomicky-dalekohlad-600mm-150x_ies200715.jpg
srska
10.10.12,00:04
a že pokuty sú v sk vysoké.

za nekalé praktiky a podvodné konanie kristy rossová dostala pálku 163 mil. dolárov

viac tu: http://pcworld.cz/novinky/americanka-za-prodej-nebezpecnych-programu-dostala-pokutu-163-milionu-dolaru-44956

alebo tu: http://ftc.gov/bcp/edu/pubs/consumer/alerts/alt121.shtm

aj tu ako pojednával marylendský súd (http://www.ftc.gov/os/caselist/0723137/081202innovativemrktgcmplt.pdf)

software: "WinFixer," "WinAntivirus," "DriveCleaner," "WinAntispyware," "ErrorProtector," "ErrorSafe," "SystemDoctor," "AdvancedCleaner," "Antivirus XP," and "XP Antivirus 2008 je na dve veci :-)




(http://www.ftc.gov/os/caselist/0723137/081202innovativemrktgcmplt.pdf)
pepsikova
10.10.12,04:51
...neviete, či ten šialenec už dopadol a či to prežil?..nemám kedy hladať, len kafu semok dám a padám het...poslúchajte , zakial sa vrátim..krásny slniečkový deň vám..
Mirica-LV
10.10.12,04:59
pokiaľ viem pre zlé počasie to odsunuli
balunka
10.10.12,04:59
Neskočil,lebo fúkal silný vietor,možno nabudúce
Zita5
10.10.12,05:16
AlaNR
10.10.12,05:19
Asi pol hodiny som na youtube pozerala live na nejaké biele bodky, čo sa tam mihali na oblohe - a ništ. Ništ dole neletelo. Potom bol dlllllllllhý záber na vzdušný balón, čo ho mal vyniesť a potom to vypli úplne.
Že vo štvrtok ...
Hansa
10.10.12,05:34
-jááááj, ľudkovia moji, musím to napísať: náš šéfinko, keď nie je v kancli kolega, tak brble na neho, že používa služobné auto na súkromné účely alebo si nájde niečo iné. Zase keď ja nie som v kancli, brble na mňa, že neviem robiť to, či ono.:eek:
Šlak by ma trafil. Do očí ťuťuli-muťuli a za chrbtom....
A toto nám tu šéfuje.
Neviem, čo si mám o tom myslieť. Už nevie, ako by nás /kolegov/ rozhádal. Čo je toto za povahu, to nepochopím.
/On je najvyšší, jeho synko je konateľ, kolega je vedúci riadiaci pracovník, ja som dievča na všetky admin. práce a pod nami je cca 200 ľudí. Takto mu fungujeme bez toho, aby on niečo urobil. Myslím, že už nevie čo od dobroty/.
-no, vykecala som sa, ďakujem za pozornosť!
truch
10.10.12,05:50
-jááááj, ľudkovia moji, musím to napísať: náš šéfinko, keď nie je v kancli kolega, tak brble na neho, že používa služobné auto na súkromné účely alebo si nájde niečo iné. Zase keď ja nie som v kancli, brble na mňa, že neviem robiť to, či ono.:eek:
Šlak by ma trafil. Do očí ťuťuli-muťuli a za chrbtom....
A toto nám tu šéfuje.
Neviem, čo si mám o tom myslieť. Už nevie, ako by nás /kolegov/ rozhádal. Čo je toto za povahu, to nepochopím.
/On je najvyšší, jeho synko je konateľ, kolega je vedúci riadiaci pracovník, ja som dievča na všetky admin. práce a pod nami je cca 200 ľudí. Takto mu fungujeme bez toho, aby on niečo urobil. Myslím, že už nevie čo od dobroty/.
-no, vykecala som sa, ďakujem za pozornosť!
Hansa, všade sa nájdu takí ľudia:( Život je krátky a znepríjemňovať si ho takými banalitami ozaj nemá význam. Nevšímaj si ho, nezaslúži si to:(
srska
10.10.12,05:53
Hansa, všade sa nájdu takí ľudia:( Život je krátky a znepríjemňovať si ho takými banalitami ozaj nemá význam. Nevšímaj si ho, nezaslúži si to:(čo spraví, keď mobbing v sk tuším nie je trestne postihnuteľný (ak sa mýlim opravte ma)
srska
10.10.12,05:59
Tweety
10.10.12,06:03
paráda
buchač
10.10.12,06:06
kua pekné ... len ma napadla myšlienka o financovaní ...kúa love tam šli ...
MarcelkaT
10.10.12,06:31
Včera má potešil v Dome umenia v KE koncert "Gipsy way - cimbalovka a český huslista Pavel Šporcl". Je to nezabudnuteľný zážitok. Sľúbil, že sa v krátkej dobe zastavi koncertovať. Teším sa.
MarcelkaT
10.10.12,06:34
Stanko, Stanko, čo je to........?
wagner
10.10.12,08:05
...neviete, či ten šialenec už dopadol a či to prežil?..nemám kedy hladať, len kafu semok dám a padám het...poslúchajte , zakial sa vrátim..krásny slniečkový deň vám..
A čo plánuješ ho ísť hľadať, keby nedopadol? :D A čo keď nás bude dlhšie os...ať z vesmíru ako Gagarin? :D
trisestri
10.10.12,08:13
bettylou
10.10.12,09:24
rammstein
bettylou
10.10.12,09:27
ta z toho nic sadarmo neni
Emka Roman
10.10.12,10:26
čo spraví, keď mobbing v sk tuším nie je trestne postihnuteľný (ak sa mýlim opravte ma)

A na inšpektoráte práce sa s tebou nebavia (ak neprinesieš dôkazový materiál )
srska
10.10.12,10:29
A na inšpektoráte práce sa s tebou nebavia (ak neprinesieš dôkazový materiál )tam často ani nikoho nenájdeš:D
alaya1
10.10.12,10:46
Ivana Š
10.10.12,10:59
neteší ma, a som z toho veľmi smutná - bola som navštíviť bratranca - 52 ročného v nemocnici
momentálne leží na Zobore v Nitre, ale v piatok ho prepustia domov - podľa toho, čo nám lekárka hovorila, som vyrozumela, že zomrieť
rakovina pažeráka s metastázami do pľúc a pečene, v poslednom štádiu, nevedia ho už liečiť, len pomôcť, aby nemal bolesti

ďalšie - dnes má pohreb ten 24 - ročný chlapec, čo som písala, že ho zrazil vlak

ale nájde sa aj niečo potešujúce - z jednej nemocnice z Nitry som utekala do druhej v NZ, susedu som viezla, dostala pôrodné bolesti, takže možno už dnes budeme mať o suseda viac - mal by to byť chlapček, držím Saške všetko, čo sa má držať, nech to dobre dopadne a budú obaja v poriadku
Melnick
10.10.12,11:28
Smutné .
AlaNR
10.10.12,11:34
Zasa aká blbá náhoda. Aj syn našej susedy je na Zobore, ale jemu zatiaľ robia iba vyšetrenia, lebo mali podozrenie. Som zvedavá, ako to dopadne. Tiež mladý chlap, niečo cez 50tku...
(ps.rodinu majú v Šuranocha okolí - nevolá sa Tvoj bratranec Daniel?? )
MisheliQ
10.10.12,12:13
treba si oddýchnuť :-)
trisestri
10.10.12,12:19
inak dcery prispievaju na pomoc psikom aj tak ze nosia veci do Kosic,tie sa potom drazia a ked najdu daco zaujimave tak si to vydrazia-stalo sa ze starsia omylom zaniesla tricko ktore planovala nosit,tak si ho vydrazila naspät.:D
pepsikova
10.10.12,12:31
...a po jednom z face: na ukludnenie nervov!..

Učiteľ sa pýta detí v triede: "Čo chceš byť, až vyrastieš?"
- Janko?
"Chcem byť miliardár, budem členom najdrahších klubov, budem mať najkrajšiu kurvu, dám jej Ferrari, milión dolárov, byt na Manhattane, sídlo
v Paríži, zlatú Visa kartu, a milovať sa s ňou budem trikrát denne."
Učiteľ, nevedel, čo robiť ale napokon pokračuje v lekcii:
- A ty, Marienka?
Ja chcem byť Jankova ku*va :))...




Stretnú sa dvaja kamaráti.
Ako si sa mal na tom liečení?
Celkom fajn. Prvý večer bol
zoznamovací večierok, hneď som tam
zbalil super babu.
Popili sme nejaké vínko, večera a
nakoniec sme skončili v posteli.
Asi po dvoch hodinách super sexu sa
tá ženská strašne rozplakala a
hovorí:
Som taká sprostá, doma mám celkom pekného muža, dve krásne deti.
Tak aj ja som zostal celý ustarostený
a hovorím si:
Veď aj ja mám doma celkom fajn
manželku a tiež dve veľmi pekné deti.
Tak som z toho posmutnel, až som sa tiež rozplakal...
No a čo bolo ďalej?
No nič, je*ali sme a plakali celé tri
týždne!
pepsikova
10.10.12,12:32
...a ešte jeden...a padám odtialto..

V škole na hodine občianskej náuky učiteľka sonduje predstavy detí o ich budúcnosti:
- Moricko, čo by si chcel robiť, keď budeš veľký?
- Piť dobrú whisky a preťahovať pekné baby!
Učiteľka mu vylepí facku. Moricko príde domov a keď otec zbadá odtlačok ruky na pravom líci, pýta sa ho, čo sa stalo. Keď to Moricko vyrozprá
va otcovi, aj ten mu strelí facku.
Nasledujúci deň v škole si učiteľka všimne, že Moricko má červené obe líca. Na otázku, čo sa mu stalo, jej vysvetlí že aj otec mu jednu struhol.
- A aké z toho pre teba plynie ponaučenie? - pýta sa učiteľka.
- Že budem piť Coca Colu a honiť si ko*ot.
pepsikova
10.10.12,12:37
...posledný!...

Boh príde na Zem za Mohamedom a hovorí mu:
- Mám pre teba pár prikázaní.
- To čo je?
- Napríklad, že nezosmilníš.
- Nie, tým nás prosím ťa neobťažuj, to neprejde, však poznáš arabskú mentalitu.
Pán Boh to skúsi u Cigáňov. Príde za vajdom:
- Mám pre vás prikázania.
- To čo je?
- Napríklad, že nepokradneš.
- Nie, neblbni, to Cigáňom zoberieš podstatu kultúry, to neprejde, kašli na to.
Tak Pán Boh do tretice skúša u Židov, ide k Mojžišovi a hovorí:
- Počuj, Mojžiš, mám tu pre vás prikázania.
- Koľko stoja?
- Nič, sú zadarmo.
- Tak daj aj zo desať.



(potrebovala som sa na niečom zasmiať po tom šoku tu..
Dav
10.10.12,12:39
Myslala si davovú psychózu ? :D - to ti je strašné vec / udrie to do hlavy a ani si to dotyčný nevšimne
Posťažuj sa Richardovi :D
pepsikova
10.10.12,12:40
Myslala si davovú psychózu ? :D - to ti je strašné vec / udrie to do hlavy a ani si to dotyčný nevšimne..

..no, dav -o psychoze -tak to neviem..viem len to, že ma ukludnila...
mazanova
10.10.12,12:43
výňatok z prejavu vedúceho tajomníka KSS na 1. mája 1982:
"Sme hrdí, že v uplynulom roku sme postavili novú polikliniku a ak nám západní imperialisti dajú pokoj tak na budúci rok postavíme celú kliniku."
mazanova
10.10.12,12:46
a pre dnešných narobených:
MarcelkaT
10.10.12,12:46
Trošku na dobrú náladu :

Chemický prvok:
Romík (lat. Ciganium) chemická značka Ci
Nejedná sa o prvok, ale iba stabilný izotop India. Je bohato
zastúpený na zemskom povrchu.
Základné fyzikálne a chemické vlastnosti:
romík je hnedý, mäkký, zapáchajúci. Jeho hustota 1,2g/cm3 je vyššia než hustota vody, to znamená že v nej nepláva. Romík je horľavý, vyniká značnou hydrofóbiou, naopak dobre vstrebáva alkohol.
Je magnetický - priťahuje železo, ale i farebné kovy. Atómy romíka sa nevyskytujú samostatne, ale vytvárajú homonukleárne molekuly zvané klany, ktoré môžu ďalej polymerovať do tzv. tlúp.
Zlúčeniny: koncentrovaný je prudko nebezpečný, preto je
vhodné ho riediť olovom.
Využitie: využitie romíka v praxi je zanedbateľné.
bettylou
10.10.12,12:58
alebo vyhadzovac v nocnom bare
Dav
10.10.12,12:59
sa chlapčisko urazí a vyhodí ma :--- - a hlavne : už som prestal viesť evidenciu

PS
a vari ja mám s tebou problém :D ???
Ty máš s niekým problém??? :D :D
Ináč, čestné pionierske, vo vzťahu Pepsi a psy mám čisté svedomie :)
bettylou
10.10.12,13:04
NIE NEBOLO
Ingrid Ondruskova
10.10.12,13:10
Mňa dneska potešilo, že moja sestra konečne urobila vodičááák, makala na ňom niekoľko
mesiacov, už raz tú skúšku neurobila-jazdu, no proste antitalent na šoférovanie!!
Len dúfam, že nespácha na ceste nejakú kravinu...doslova som jej prikázala, nech
prvých aspoň 2OO km po našom meste jazdí tak, že bude pri nej sedieť náš otec/inak vynikajúci šofér/, len či bude mať na to nervy:eek: ....ten môj tata....
Mila123
10.10.12,13:14
koľko, že má sestra rokov?
Melnick
10.10.12,13:24
A už si bola v tom nevinne . :)
Ivana Š
10.10.12,13:36
Zasa aká blbá náhoda. Aj syn našej susedy je na Zobore, ale jemu zatiaľ robia iba vyšetrenia, lebo mali podozrenie. Som zvedavá, ako to dopadne. Tiež mladý chlap, niečo cez 50tku...
(ps.rodinu majú v Šuranocha okolí - nevolá sa Tvoj bratranec Daniel?? )

volá sa Marián
Ingrid Ondruskova
10.10.12,14:10
39 rokov....
MarcelkaT
10.10.12,14:10
koľko, že má sestra rokov?


Ja som mala 20 rokov keď som urobila vodičák. Naši mi kúpili auto, prihlásili sme na ŠPZ a otec hovori: no moja dzivko šedni za volant a šoferuj. Odšoférovala so asi 20 km a keď som vystupila z auta kolena sa mi triasli ako pod mladým teľaťom. Chvalabohu nemala som žiadnu kolíziu iba raz som zaplatila pokútu 30 Kčs za to, že som nevidela pomaly končiacu červenú. To bolo v KE pri hotely Slovan a policajt mi tak pekne dohovaral, že nech si dám druhykrát pozor.
pepsikova
10.10.12,14:20
...Daví, on ešte nepešiel všetky témy a tú správmu psychozu nenašiel...ale verím že nájde...a teba bude mať len za Daví...nyje za ovú..
pepsikova
10.10.12,14:21
...a ja -že to je ten šialenec...skočil už, či neviete?..
bettylou
10.10.12,14:31
prosim vas neviete niekto kde je na nemeckej klavesnici zavinac? ide ma porazit
bettylou
10.10.12,14:40
ta sa aspon zatazuju servery s k.k.cinami
avalik
10.10.12,14:43
prosim vas neviete niekto kde je na nemeckej klavesnici zavinac? ide ma porazit

skus ALT + Q
bettylou
10.10.12,14:43
prepacte syyty - nemam diakritiku
bettylou
10.10.12,14:55
ak tam zadas urcite data a potom ine zmenis, aj tak ti vyjde ten isty zivotopis, je to dake divne
pavol54
10.10.12,15:17
Taká blbosť s tou reinkarnáciou prečo pribúdajú ľudia to sa niekto prevtelí do viacerých tiel?
bettylou
10.10.12,15:26
dakujem pekne, ide
bettylou
10.10.12,15:54
asi nie je vela ludi, pre ktorych to podciarknute neplati
bettylou
10.10.12,15:56
ja tiez vtedy umrela aj to ostatne takisto, lem muz bol Kevin. Ta nas tam vtedy muselo byt biochemikov do aleluja
bettylou
10.10.12,16:30
fotkoch net
trisestri
10.10.12,16:52
ten protest sestier podporujem,ale mali po takej arogancii mimo obvyklych protestov,nerobit to co bolo dlhe roky praxou,ze panov sudcov a panov prokuratorov a ich rodiny brali prednostne-pridu,nech si pekne cakaju,poviem ste pacienti ako kazdy iny tak si pekne pockajte pokial pride na vas rada,ked uz pritlacia lekari,potom uz je pravda ze nebudu riskovat zamestnanie,ale pokial je moznost striktne ziadna protekcia-inak neviem koho prava a aky ustavny clanok porusuje zvysenie platov sestier.
MisheliQ
10.10.12,17:23
Konečne prvá hodina etiky, po ktorej som sa necítila zle. Mali sme tému Welfare zvierat a konečne to bola téma bez videí a filmov plných utrpenia a bolesti zvierat.
Predtým sme mali témy ako Experimenty na zvieratách (vivisekcia) a Eutanázia (utrácanie) a bitúnky (porážky). Na to sa nedalo ani pozerať.
pepsikova
10.10.12,17:37
...moj šarkan dnes dostal šok...úplne bol zo mňa mimo, neviem, či nebude uvažovať aj o prípadnom vymenení paničky a nepresunie sa k decku!..ja hnusná som mu dnes kúpila retiazku na krk!..takže už nebude používať postroj, ale bude špacírovať a lietať s retiazkou...na postroji strašne ťahal, občas som mala pociť, že moja pravačka bude s ním lietať a ja ,niekde na kraji odstavená, si budem lízať rany!..no tak som mu namontovala pekne retiazku na jeho štíhle hrdielko, zavesila ho na horolezecké lano a pome von!..kukal, vrtel sa, myxoval hlavou, nyjakovsky sa mu to nepáčilo, ale statočne a hlavne kludne (predsa sám seba nepridusí len kvoli mne), sme prišli domenko, odretiazkovali sme sa a svynajenna, labkami sa oprel o stenu, z háčika zvesil postroj a odniesol ho k decku , položil na posteľ a pricapil labkou!..(našťastie som mu kúpila mlskotky (8ks/2.60€), tak pažravosť zvíťazila!..a zas ma miluje!...
alaya1
10.10.12,17:43
...moj šarkan dnes dostal šok...úplne bol zo mňa mimo, neviem, či nebude uvažovať aj o prípadnom vymenení paničky a nepresunie sa k decku!..ja hnusná som mu dnes kúpila retiazku na krk!..takže už nebude používať postroj, ale bude špacírovať a lietať s retiazkou...na postroji strašne ťahal, občas som mala pociť, že moja pravačka bude s ním lietať a ja ,niekde na kraji odstavená, si budem lízať rany!..no tak som mu namontovala pekne retiazku na jeho štíhle hrdielko, zavesila ho na horolezecké lano a pome von!..kukal, vrtel sa, myxoval hlavou, nyjakovsky sa mu to nepáčilo, ale statočne a hlavne kludne (predsa sám seba nepridusí len kvoli mne), sme prišli domenko, odretiazkovali sme sa a svynajenna, labkami sa oprel o stenu, z háčika zvesil postroj a odniesol ho k decku , položil na posteľ a pricapil labkou!..(našťastie som mu kúpila mlskotky (8ks/2.60€), tak pažravosť zvíťazila!..a zas ma miluje!...

Neviem, aka je hruba ta retiazka, no ak bol psik doteraz na postroji, je zvyknuty tahat, Len upozorenim, aby si retiazkou neublizil. Psikovia,ktori nosia tensi obojok, ci retiazku zvyknu si ju zatiahnut a dusia sa. ked to urobil nas prvykrat skoro som odpadla, aky to bol neprirodzeny a neprijemny zvuk.

Preto som aj ja kupila hrubsi obojok , ale je mozne, ze tvoj psik je od "prirody" poslusny a pojde krasne posluzne pri nohe svojho pana.-)
bettylou
10.10.12,17:52
porozpravaj
pepsikova
10.10.12,17:52
Neviem, aka je hruba ta retiazka, no ak bol psik doteraz na postroji, je zvyknuty tahat, Len upozorenim, aby si retiazkou neublizil. Psikovia,ktori nosia tensi obojok, ci retiazku zvyknu si ju zatiahnut a dusia sa. ked to urobil nas prvykrat skoro som odpadla, aky to bol neprirodzeny a neprijemny zvuk.

Preto som aj ja kupila hrubsi obojok , ale je mozne, ze tvoj psik je od "prirody" poslusny a pojde krasne posluzne pri nohe svojho pana.-)..

..neboj, nezadusí sa..len sa musí naučiť pomalšie behať...má dosť sily a ja 8x denne nevládzem s ním utekať 3km...musíme zvolniť tempo..je to dobre...látkový alebo kožený obojok nechce ani za nič!..retiazka ja fajnová, povolovacia, nedusí sa!..(šmarjá, to by som nedopustila!)
...keď ma naposledy stiahol dolu z móla a takmer som skončila v potoku, lebo on si chcel čuchnúť k jelenkovým stopám, povedala som si "dosť"...nejaké pravidlá musí dosržiavať,aj keď ho nedusím vedla nohy a má dosť pohybu,ale ťahať už nemôže..panička nemá dosť síl, a tak sa dohodneme takto..
buchač
10.10.12,17:53
pepsikova

...
...
nebudeš mi v téme robiť neplechu ......



...a kua .....:eek:
Ivana Š
10.10.12,18:00
ľudia, čítate sa?

prepáčte, ale dnes mi to vzájomné osočovanie príde nevhodné, prepáčte za názor, ak som sa niekoho dotkla
srska
10.10.12,18:02
ľudia, čítate sa?

prepáčte, ale dnes mi to vzájomné osočovanie príde nevhodné, prepáčte za názor, ak som sa niekoho dotklatiež si myslím, že leto skončilo a s ním záhadne neodišlo dusno. voľajako to tu upadá
Dav
10.10.12,18:03
Tému som upratala.
MisheliQ
10.10.12,18:08
Na neťahanie je dobrá tiež ohlávka
misoft
10.10.12,18:18
lujza.j
10.10.12,18:19
..

..neboj, nezadusí sa..len sa musí naučiť pomalšie behať...má dosť sily a ja 8x denne nevládzem s ním utekať 3km...musíme zvolniť tempo..je to dobre...látkový alebo kožený obojok nechce ani za nič!..retiazka ja fajnová, povolovacia, nedusí sa!..(šmarjá, to by som nedopustila!)
...keď ma naposledy stiahol dolu z móla a takmer som skončila v potoku, lebo on si chcel čuchnúť k jelenkovým stopám, povedala som si "dosť"...nejaké pravidlá musí dosržiavať,aj keď ho nedusím vedla nohy a má dosť pohybu,ale ťahať už nemôže..panička nemá dosť síl, a tak sa dohodneme takto..
ahoj pepsi...retiazka, čiže sťahovačka? prvý ju tiež mal....pomohla už nikoho nezhodil na zem, len mal na krku oholené chlpy, pri tom sťahovaní mu to trhalo chlpy, tak potom mal ostnatý...ten bol OK.....ked už bol dospelák dostal veľký kožený vybíjaný, ten aj ostal, ale decko ho znefunkčilo , že ho už nikto nebude nosiť......
ostňák po ňom nosí teraz čoklís, keby sme ho nemali tak koniec,ale jeho to ťahanie prejde....;) a tvoja malá mrška zistí, že čo a ako;)
Ivana Š
10.10.12,18:19
tiež si myslím, že leto skončilo a s ním záhadne neodišlo dusno. voľajako to tu upadá


nič v zlom, ale po dnešných zážitkoch som myslela, že prídem na poraďácku fajnú kafu aspoň oddýchnuť a zrelaxovať
bo zajtra ma čaká horšie, a TU na porade ... no srska má trefný výraz - dusno :(
misoft
10.10.12,18:24
Hej, baby, skončili ste? Kto to má furt "počúvať"?
Dajte si frťana do nosa, trikrát sa nadýchnite, prebehnite 5 koleček okolo bloku (aj so psom, ak máte - jemu to prospeje) - uvidíte, aké budete kľudné!


P.S. - A nekričte na mňa - bolí ma obrazovka :D
pepsikova
10.10.12,18:25
..no, tak dolunižšie máš k tej kafici punčák aj s rumovým rezom!..
Ivana Š
10.10.12,18:25
http://img11.tetaberta.sk/images_tetabertask/34540_1_644x461/opatrovatelka-upratovacka-priamo-do-bytu-nevahajte-si-zadat-poziadavku-a-mate-po-starostiach-bratislava.jpg

Dušanko, užitočné máš odo mňa, - ale to je dobré na podlahy

nájdi niečo na upratanie duše a svedomia
lujza.j
10.10.12,18:26
ľudia, čítate sa?

prepáčte, ale dnes mi to vzájomné osočovanie príde nevhodné, prepáčte za názor, ak som sa niekoho dotkla
prišla som síce až teraz, takže neviem aké nežnôstky a iné prejavy náklonnosti ste si tu voči sebe prejavovali, ale ked niekto nevie čo zo sebou tak nech behne do sexshopu :D:---
buchač
10.10.12,18:28
Tak na tie posledné príspevky sa fakt hodí nasledovné .........

Svojím spôsobom je gynekológ každý...
Na niektoré p... sa pozeráme každý deň ....


...a ako sa vraví ....prezaté z FB...
misoft
10.10.12,18:28
lujza.j
10.10.12,18:30
Dušanko, užitočné máš odo mňa, - ale to je dobré na podlahy

nájdi niečo na upratanie duše a svedomia
Ivi...môže byť aj "bum bum po hlavičke":D
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11639.gif
Dav
10.10.12,18:32
Dav
10.10.12,18:33
srska
10.10.12,18:36
někomu něco schází ..... moc často nervy strácí .....

http://www.youtube.com/watch?v=eprxpGkpEx4
willma
10.10.12,18:39
si zabil Ďuri :D
pepsikova
10.10.12,18:45
...a ešte som mala dnes šťastný deň, pani na sociálnej poisťovni mi bleskovo dala do poriadku posledné hadove záležitosti ohladne prihlášky a odhlášky a vyrovnanie platieb a konečne je to všetko oki....bola milá a ústretová...hadík dostane preplatok na účet a ja za to dostanem domácu morku, ktorú mi vybavil u kamaráta..aká som ja matka?..najlepšia!..
mzdarka renca
10.10.12,18:48
...a ešte som mala dnes šťastný deň, pani na sociálnej poisťovni mi bleskovo dala do poriadku posledné hadove záležitosti ohladne prihlášky a odhlášky a vyrovnanie platieb a konečne je to všetko oki....bola milá a ústretová...hadík dostane preplatok na účet a ja za to dostanem domácu morku, ktorú mi vybavil u kamaráta..aká som ja matka?..najlepšia!..
najsamlepšia :)
pepsikova
10.10.12,18:48
Aha, čo ponúka internet - fajkahttp://www.smokymd.sk/_image/western/indiani/styl/fajky/fajky.jpg mieru..

..no a Winnettou je kde?..keď už fajčiť, tak aspoň s pekným chlapom...a ešte keby tak bol fúzatý...ten wyndetuuu..
lujza.j
10.10.12,18:50
...a ešte som mala dnes šťastný deň, pani na sociálnej poisťovni mi bleskovo dala do poriadku posledné hadove záležitosti ohladne prihlášky a odhlášky a vyrovnanie platieb a konečne je to všetko oki....bola milá a ústretová...hadík dostane preplatok na účet a ja za to dostanem domácu morku, ktorú mi vybavil u kamaráta..aká som ja matka?..najlepšia!..
tak to si fajn pochodila.....moj chlap v zrdav. poisťovni najprv natrafil na takú čo sa mu hned právnym oddelením vyhrážala...nič sa nedalo pod....asi mala svoje dni:D ale ked bol naposledy aj so s zmluvami, že odhlásiť a pod. tak si to tam "vymrkal" :D iba za 103e to mal.....
Ivana Š
10.10.12,18:52
Lui udiera po hlavičke, Juraj pozerá na p*** , Dav ponúka fajku a dušan tak "dýcha" no to sme dopadli ...

a sakra aj ten Adobe Flash má zas dovolenku :( zas píše že zásuvný modul zlyhal
lujza.j
10.10.12,18:53
..

..no a Winnettou je kde?..keď už fajčiť, tak aspoň s pekným chlapom...a ešte keby tak bol fúzatý...ten wyndetuuu..
pepsi myslíš tento:D:eek:
http://blog.sme.sk/blog/65/19075/winnetou.jpg
mzdarka renca
10.10.12,18:53
pepsi myslíš tento:D:eek:
http://blog.sme.sk/blog/65/19075/winnetou.jpg

:D :D :D
lujza.j
10.10.12,18:56
Lui udiera po hlavičke, Juraj pozerá na p*** a dušan tak "dýcha" no to sme dopadli ...

a sakra aj ten Adobe Flash má zas dovolenku :(
Ivi...tak čo mám dať čaj s marihuany:D ale už ani čajík sa tu nemóže...už aj to tu vadí:eek: a to sme v kaviarni....tak neviem:cool:
Dav
10.10.12,19:00
si zabila aj Ty, nielen Juraj a Misoft :)))
MisheliQ
10.10.12,19:01
http://www.images.dogforum.sk/files/vvrqfporridre03h0zxa_thumb.jpg (http://www.images.dogforum.sk/viewer.php?file=vvrqfporridre03h0zxa.jpg)
Pegas zdraví :-)) takéhoto miláčika máme na škole. Minule sme si na ňom na predmete Zootechnika ukazovali ako hodnotiť exteriér a ako fixovať koňa :-)

V spojitosti s týmto sa mi stala aj jedna vtipná príhoda. Šla som si vyskúšať fixovanie, keď v tom sa mi koník susediaci vedľa Pegasa pokúsil zjesť vlasy :-) divím sa, že mi z nich neodkusol
Ivana Š
10.10.12,19:03
nene, mne nevadí ani čajík - môžem, aj kafu môžem - takú slabú nesku

len tie hádky mi nerobia dobre
pepsikova
10.10.12,19:05
..no vidíš!..keď sa chce, aj fúzatý winetú sa nájde!..a bez problému!..šikovný je veru!..milenko!..
pepsikova
10.10.12,19:06
Ivi...tak čo mám dať čaj s marihuany:D ale už ani čajík sa tu nemóže...už aj to tu vadí:eek: a to sme v kaviarni....tak neviem:cool:..

..som tu včera, či predvčera dala, taký, čo babky našli vnukom v bunde sušené bylinky..behnem sa ich opýtať, či v tej buňde ešte nezostalo...
wagner
10.10.12,19:07
Tému som upratala.

O niečo som prišla? :D Dnes sa mi hádať nechce, som dostatočne narobená, ale aspoň som sa mohla škodoradostne usmievať :D
Ivana Š
10.10.12,19:12
nene, mne nevadí ani čajík - môžem, aj kafu môžem - takú slabú nesku

len tie hádky mi nerobia dobre

doplním sa, čo som dnes zažila
samozrejme každý máme svoje trápenie, ale dnes som si - ako to nazvať - všimla - akými malichernosťami sa zaoberáme
v porovnaní s trápením ľudí, ktorí sú tak chorí, že ich dajú z nemocnice domov doslova zomrieť
nemôžu mu pomôcť, len zmierniť bolesť a nechať ho odísť - a tu s hádate , že kto a prečo uzavrel tému napr. čo s natrhnutou predkožkou
pepsikova
10.10.12,19:18
...však sa nehádaj:)..no...my ťa máme radi..
Ivana Š
10.10.12,19:23
a nemám dnes dobrý deň, ak ma čítate a vnímate, ja nezvyknem útočiť, ale dnes sa mi ani nechcelo na poradu zablúdiť, už len zo zvyku som sem prišla, že načerpám nejakú podporu - no hojno hojno zlatá rybka - snívaj ďalej

po pohrebe zdravého inteligentného 24-ročného chalana, kamarátovho syna sa mi vôbec nechcelo ísť na net, ale predsa, zablúdila som sem a tu - prekvapkanie :confused:
Ivana Š
10.10.12,19:29
a sakra aj ten Adobe Flash má zas dovolenku :( zas píše že zásuvný modul zlyhal

už som odinštalovala starý a nainštalovala nový - tri dni? bol v poriadku a včuľ zas, ja sa na to môžem ... dám si medovkový čajík, kto si ešte dá?
lujza.j
10.10.12,19:30
..

..som tu včera, či predvčera dala, taký, čo babky našli vnukom v bunde sušené bylinky..behnem sa ich opýtať, či v tej buňde ešte nezostalo...
pamatám na ty babky...behni;)...niekedy by bodol......ja by som si taký aj v robote strelila, ale tam by som to mala asi pravidelne, lebo neviem či je niekde toľko zlej energie:(
lujza.j
10.10.12,19:36
a nemám dnes dobrý deň, ak ma čítate a vnímate, ja nezvyknem útočiť, ale dnes sa mi ani nechcelo na poradu zablúdiť, už len zo zvyku som sem prišla, že načerpám nejakú podporu - no hojno hojno zlatá rybka - snívaj ďalej

po pohrebe zdravého inteligentného 24-ročného chalana, kamarátovho syna sa mi vôbec nechcelo ísť na net, ale predsa, zablúdila som sem a tu - prekvapkanie :confused:
hmm.... tak toto nie....:( to je smutné ...veľmi...to nie je vek kedy býva štandardne koniec....u nás v robote chalan 38r mal taký infarkt, že ho ledva vrátili späť...toľko ho oživovali...sviňa svet:mad:
willma
10.10.12,19:43
nooo, moja s tým maryšou any nemprovokuj, mladý mi bol spisuvat zápisnic. no zabijem to dítko mojo nempodarené????
willma
10.10.12,19:45
škoda že len jeden súhlas môžem pricapiť. zaslúžilo by to oveľa viac
bettylou
10.10.12,21:34
mňa zo zázvoru páli žáha
willma
11.10.12,04:35
nooo to sú mi tu pekné ne poriadky, ani káva ani nič:D BUDÍČEK, JE RÁNO, VSTÁVAME!!! Ja mám dnes opäť kancel v posteli, NTB to istí.
buchač
11.10.12,04:39
.......hm .................................................. ...................
pepsikova
11.10.12,04:43
..tak oki, káva pre domarobiacich a v postelipracujúcich sa nesie, aj čajík limetkový so zázvorom bez citrona- to si dajte sami, k tomu chlebík, syrík a pažravý pes...ktorý ovšem nečaká na syrík, on zásadne len údený syr môže, ale taká kôročka maslová -to je zákusok...tak kúštik môže, aby sme si v klude kávu vypili, no...
...willmuš, dobré ráno ti, aj ostatným...a sorry za omeškanie, najskôr sme boli pod orechom...http://images.anitji.com/good-morning/019.gif (http://images.anitji.com/good-morning/019.gif)
Mila123
11.10.12,04:49
dobré ráno.........Ivan dostane zásielku, ktorú si "vyslúžil"......
http://www.topky.sk/cl/100535/1327225/Pohotovost-v-prezidentskom-palaci--Ho-novy-atentat-na-Gasparovica-
buchač
11.10.12,04:58
dobré ráno.........Ivan dostane zásielku, ktorú si "vyslúžil"......
http://www.topky.sk/cl/100535/1327225/Pohotovost-v-prezidentskom-palaci--Ho-novy-atentat-na-Gasparovica-

...a tie komentáre .....:--- :D



Aby to bolo spravodlive museli by do parlamentu vypustit fekalny voz. Ale potesi aj symbolicky.


dzurinda by musel bývat v latríne za tie zlodejiny


a hneď vo vedľajšej latríne fico s počiatkom (kurz eura). Malé písmenká na začiatku priezvísk sú napísané zámerne
Zdenka175
11.10.12,05:09
Ešte ani zima nezačala a my sa už trápime so zápaleným hrtanom:mad:Noc bola krušná
Ivana Š
11.10.12,06:17
bábo ešte nie je na svete zatiaľ

a ja som už absolvovala jedno rodičovské združenie, konkrétne u synáčika, skorosedemnástkine ma čaká poobede (asi sa ZŠ a gympel dohodli na rovnakom dátume a čase :D deti dve, rodičia dvaja - ale len jeden rodič môže ísť - no kto asi? sa naklonujem?

dozvedela som sa to, čo viem už dávno - že je šikovný, a na to, že je v puberte - je celkovo v pohode, trošku viac urečnený (to má po ockovi:D)
ale v podstate nemá námietky ani voči správaniu ani čo sa učenia týka
to som skôr mala ja výčitky - voči synáčikovi samozrejme - a p. uč. sa chechtala - že však vy ste kritickejšia voči nemu, ako celý pedagogický zbor
bo som ho skritizovala, že ním puberta plieska, musí mať posledné slovo v diskusii, päťka z angliny a škrabopis - aj kocúr píše krajšie ako synáčik

päťka- bola vraj na výstrahu pre tých, čo dávajú opisovať alebo našepkávajú - ale to mu nemám prezradiť
puberta plieska všetkými siedmakmi bez rozdielu pohlavia
a škrabopis- to vraj už ani neriešia - lebo všetky decká píšu škaredo, že je to spôsobené tým, že málo píšu, viac ťukajú do klávesnice a mobilu
koľkokrát sú radi p. uč. slovenčiny - že aspoň v škole používajú diakritiku - mäkčene a dĺžne :cool:
Ivana Š
11.10.12,06:19
no nič moc :( prajem skoré uzdravenie
evuš
11.10.12,06:29
Ivanka, úplný súhlas - ja mám doma siedmačku :D
bettylou
11.10.12,08:20
kam tá špička ľudstva speje, aj oni to pre prachy?
bettylou
11.10.12,08:21
evolúcia je evolúcia
bettylou
11.10.12,08:24
Lietam tu po stránkach a vedia ma nas*ať tí nováčikovia - Etiketu Porady neprečíta (a načo aj - zbytočnosť) - a výsledok?
Jedna sa ozve a hneď založí 2x rovnakú tému v priebehu niekoľkých minút. Iný zase položí (správne) otázku, ale keďže sa mu do 45 minút nikto neozval (chlapec to šmaril na obed) - tak šup - hneď nová téma s tým istým problémom.
Ja už len upozorňujem "nováčikov", aby konečne čítali aj Etiketu.
Ešte že sa ide vytvárať nová Porada - a dúfam, že Rišo tam zakomponuje (dávali sme to aj ako návrh) povinné preštudovanie Etikety pre všetkých nových - lebo toto fakt je už neúnosné, ako je to tu zas*até duplicitnými otázkami a pod.

To je technicky možné? Šak odklilať sa dá všetko, ale či to budú aj čítať.
bettylou
11.10.12,08:52
aj mňa to napadlo, že by to nebolo zlé, taký job mať
bettylou
11.10.12,09:02
nuda
trisestri
11.10.12,09:03
nejak velmi Modre z neba nepozeram,ale vcera ma dojal pribeh ked ta mamina posunula sen inej matke postihnutych deti-dala lekciu vsetkym mamonarom a obidve matky postihnutych deti obdivujem,aspon podla toho ako zvladaju svoj tazky udel a ako posobili inteligentne,skromne.
evuš
11.10.12,09:11
..ja to tiež nepozerávam, včera však áno... obdivujem ľudí, ktorí aj napriek nepriazni osudu sa dokážu s problémami popasovať, a ešte k tomu s úsmevom....;)
bettylou
11.10.12,09:15
aj amikov cvičia podobne - volá sa to desenzibilizácia - ukazujú im rôzne krutosti. Najnovší taktický cieľ vyzerá ako typický moslim
bettylou
11.10.12,09:43
moja reč
bettylou
11.10.12,09:45
to už radšej z puškvorca
bettylou
11.10.12,09:47
to druhé sa môžeš trápiť potom, teraz načo?
bettylou
11.10.12,09:50
budú z nich doktori
bettylou
11.10.12,09:52
Skok zo stratosféry je preložený na nedeľu, ak bude dobré počasie bé, ak nebé tak né
Ivana Š
11.10.12,10:22
už som tu spomínala, preddávnom - poprosím nevolajte ma Iva - mám na to alergiu, kľudne mi vynadajte, nazvite ma hocijako - aj ** len NYJE IVA prosím
trisestri
11.10.12,10:24
cigani na rozdiel od nas drzia spolu a svojim ospravedlnia vsetko-inak jasne ze autorka cigani,tito jej ,,neviniatka,, dostavali moznost vyjadrit sa v mediach,len boli agresivny a odmietali sa vyjadrit,samozrejme ze ked je ciganka,tak jej radi dali rozhovor aby spolu mohli ciganit/klamat/.nuz skoda ze prisposobivy romovia takto zahadzuju svoju sancu a stavaju sa na uroven tej neprisobivej casti etnika,namiesto toho aby na nich pozitivne vplyvali,klamu a kryju ich a podporuju ich asocialne spravanie. http://www.mecem.sk/rpa/?id=social&lang=slovak&show=21407
pepsikova
11.10.12,10:33
...na dnešný deň:
AlaNR
11.10.12,10:56
No ja neviem, ja už som fakt asi za debila dneska...
Akože ma idú ľudia s 18ročnou praxou presviedčať, že dobropis sa nerobí s mínusom... Nikdy sa nerobil s mínusom, vždy sa robil tak isto! S plusom...
No nieže by bolo dobropisov asi 40 len od začiatku tohoto roka... ale aj tak, niiiikdy sa nerobil s mínusom....

Takže kľudne kupujte od nás a vráťte tovar, nieže vám pošleme prachy, ale ešte si ich budeme druhýkrát pýtať...

a nenas.r sa!!
Ivana Š
11.10.12,11:19
ponúkam čajík . pozitívna myseľ - citujem:

pozitívna myseľ je základom kvalitného a harmonického živita. Doprajte si preto pár chvíľ so šálkou tohto fantastického čaju. Uvoľnite sa, vychutnajte si rafinovanú kombináciu materinej dúšky, listov černíc a marakuje a užívajte si nádheru života plnými dúškami.
Tweety
11.10.12,11:21
ponúkam čajík . pozitívna myseľ - citujem:

pozitívna myseľ je základom kvalitného a harmonického živita. Doprajte si preto pár chvíľ so šálkou tohto fantastického čaju. Uvoľnite sa, vychutnajte si rafinovanú kombináciu materinej dúšky, listov černíc a marakuke a užívajte si nádheru života plnými dúškami.
Čo je marakuka?:---
Ivana Š
11.10.12,11:24
Čo je marakuka?:---

holt, preklep sa niekedy potrafí :D
Ivana Š
11.10.12,11:25
vygoogli si :D
Tweety
11.10.12,11:27
holt, preklep sa niekedy potrafí :D
Myslela som, že nejaká nová zelinka, ktorá vari aj kuká.:---
AlaNR
11.10.12,11:37
Myslela som, že nejaká nová zelinka, ktorá vari aj kuká.:---

A ja rozmýšľam odkade tá Mara kuká :D :D
trisestri
11.10.12,11:46
blizi sa pamiatka zosnulych,tak pre tych,ktory este nepoznaju virtualny cintorin http://www.cemetery.sk/?
pepsikova
11.10.12,12:38
...no mara, čo kuká do toho čaju a čaká, kým splní svoj účel...teda- kedy jej nastane nádhera života..no..aj s plnými dúškami..:)
Mila123
11.10.12,13:01
štrajkovali lekári, učitelia i sestry a teraz i študenti...dosiahnú svoj cieľ? uvidíme.....inak im držím palce (myslím študentom)....
http://www.topky.sk/cl/100535/1327444/Protestovat-budu-aj-studenti--Chcu-zmenu-pri-odvodoch-brigadnikov-
willma
11.10.12,13:20
možno by to poriešila nejaká záludná kontrolná otázka, vyplývajúca z textu, kde sa bez správnej odpovede jednoducho nepohne ďalej
willma
11.10.12,13:23
holt keď sa bude štrajkovať podľa toho komu je aktuálne ukrivdené, tak z toho nič nebude - ale keby sa všetci spojili a vyhlásil sa nejaký generálny štrajk ........
bettylou
11.10.12,14:34
lujza.j
11.10.12,14:50
Rumanček už nestačí ??
ne ako si vedel:eek:.....ahá "podľa seba súdim teba":---
hnedoočka
11.10.12,14:52
môj vtedy vravel, že pravopis nemusí, bude mať sekretárku :D
pepsikova
11.10.12,16:35
...večeraaa...ešte teplé, skúška receptu- bez receptu, len podľa obrázka a fotiek výroby...
Mila123
11.10.12,16:45
ako sledujem teraz Markízu do BA k Vám prišli nové divé svine......:D
podmienky na chov sú veľmi dobré.......
misoft
11.10.12,17:01
ako sledujem teraz Markízu do BA k Vám prišli nové divé svine......:D
podmienky na chov sú veľmi dobré.......
No téééédáááá! A to ich v BA nemajú dosť? Jedny už majú pri hrade, teraz došla nová várka - žeby konkurencia :D ?
Tweety
11.10.12,17:02
No téééédáááá! A to ich v BA nemajú dosť? Jedny už majú pri hrade, teraz došla nová várka - žeby konkurencia :D ?
Staré už nevládzu toľko ako voľakedy. Také nefieš?
srska
11.10.12,17:08
dobrý večer,

týmto pozdravujem vodičku citróna bl074dd, ktorá netuší, ktorá je vedľajšia a ktorá je hlavná cesta pri bille a tpd v petržalke. ešteže som ju odhadol a spomalil som. mala by vrátiť vodičák a nech sa doma stará o torty a pokoj rodiny.
Tweety
11.10.12,17:09
dobrý večer,

týmto pozdravujem vodičku citróna bl074dd, ktorá netuší, ktorá je vedľajšia a ktorá je hlavná cesta pri bille a tpd v petržalke. ešteže som ju odhadol a spomalil som. mala by vrátiť vodičák a nech sa doma stará o torty a pokoj rodiny.
Vlado, a Ty si myslíš že je tu medzi nami?
srska
11.10.12,17:11
Vlado, a Ty si myslíš že je tu medzi nami?nemusí byť - špz je pravá. takže ak ju niekto pozná, nech jej dá link. citrón - bordová metalíza
buchač
11.10.12,17:13
Nechápem , prečo sem ťaháš rodinu !!!

...lebo som TVOJU SESTRU spoznal ...
pepsikova
11.10.12,17:19
...večerníček..z prvej ruky:
trisestri
11.10.12,17:22
Malý cigan varí s mamou v kuchyni a vopchá si hlavu do muky a vraví:
- "Aha, mama, ja som biely."
Mama mu jednu j**ne a povie mu:
- "Chod sa ukázať otcovi." Príde za otcom a vraví mu:
- "Pozeraj, otec, ja som biely ." Otec mu jednu j**ne a pošle ho za dedom. Príde malý cigáň ku dedovi a hovorí mu:
- "Aha, dedo, ja som biely." Dedo mu tiež jednu prij**e a ešte k tomu
ho nakope do prdele... potom sa vráti späť do kuchyne a mama sa ho pýta:
- "Aké si si zobral z tohto ponaučenie ?" A malý cigáň jej odpovie:
- "Som 7 minút biely a už vás ku*vy cigánske neznášam!"
misoft
11.10.12,17:25
No a behajú po štyroch a všade strkajú ten svoj rypák :D - kua - šak sú to opilci.
misoft
11.10.12,17:33
srska:
http://www.skp.sk/index.php?clanek=1



Evidenčné číslo vozidla




Poistenie ku dňu(d.m.rrrr)
http://212.89.232.139/pvia/images/calendar.gif







Zadané údaje


Evidenčné číslo vozidla
BL074DD


Poistenie ku dňu
10.10.2012

Upozornenie.Uvedené informácie majú výlučne informatívny charakter

ŠPZ/EČV
Druh vozidla
Značka
Typ
Farba
Poisťovateľ
Číslo poistnej zmluvy
Poistenie od
Poistenie do


BL074DD
Osobný automobil
CITROEN
C3 PICASSO
BIELA
0006 Komunálna (http://www.kpas.sk)
6811292120
07.03.2012 09:00


S nárokom na poistné plnenie sa obráťte na vyššie zobrazeného poisťovateľa

Zadané údaje

Poisťovateľ
0006
Číslo zmluvy
6811292120
Poradie vozidla



Vyhľadaná poistná zmluva


Poisťovateľ
0006
Číslo zmluvy
6811292120
Poradie vozidla
1




Poistenie od
07.03.2012 09:00
Poistenie do





Údaje o vozidle
Súčasné hodnoty
Opravované hodnoty



Technický preukaz





Osvedčenie o evidencii vozidla (malý TP)




Osvedčenie o evidencii (papierový doklad)




Osvedčenie o evidencii časť I (čipová karta)




Osvedčenie o evidencii časť II (papierový doklad)
NA103994



ŠPZ/EČV
BL074DD



VIN
VF7SH9HP8CT507101



Značka
CITROEN




Typ
C3 PICASSO



Platnosť údajov v databáze SKP od
07.03.2012 09:00:00




Druh dokladu, podľa ktorého je oprava urobená





Dátum vydania dokladu, podľa ktorého je oprava urobená

http://212.89.232.139/pvia/images/calendar.gif








Kontaktné údaje- telefón




- email
srska
11.10.12,17:34
srska:
http://www.skp.sk/index.php?clanek=1no vidíš a že biela - prd, bordová metalíza
misoft
11.10.12,17:38
Takže panička si dala prestriekať autíčko a nenahlásila zmenu farby. Ajajajaj - ale to by mala!
srska
11.10.12,17:40
Takže panička si dala prestriekať autíčko a nenahlásila zmenu farby. Ajajajaj - ale to by mala!šak vravím, že mantáčka (mantáci z gelnice nech mi odpustia)
lujza.j
11.10.12,17:46
dobrý večer,

týmto pozdravujem vodičku citróna bl074dd, ktorá netuší, ktorá je vedľajšia a ktorá je hlavná cesta pri bille a tpd v petržalke. ešteže som ju odhadol a spomalil som. mala by vrátiť vodičák a nech sa doma stará o torty a pokoj rodiny.
Srskovič vidíš aký si ty šikuláčik...inak ja si tiež tipujem vodičov a hlavne vodičky...celkom mi to vychádza, ženy šoférujú dosť priehladne....
a inak čo majú špeci v TPD-čku?
lujza.j
11.10.12,17:53
Takže panička si dala prestriekať autíčko a nenahlásila zmenu farby. Ajajajaj - ale to by mala!
ja tam nemám komplet info o mojej káre.... chýba farba a typ
bettylou
11.10.12,17:58
dobrý večer,

týmto pozdravujem vodičku citróna bl074dd, ktorá netuší, ktorá je vedľajšia a ktorá je hlavná cesta pri bille a tpd v petržalke. ešteže som ju odhadol a spomalil som. mala by vrátiť vodičák a nech sa doma stará o torty a pokoj rodiny.

takú som aj ja dnes stretla vo Viedni, čo mi do cesty z vedľajšej vliezla, ta som veľkoryso mavla rukou - taicce cetko
bettylou
11.10.12,18:01
ok odpustené, aj od tých z Mníška a zo Smolníka
srska
11.10.12,18:03
Srskovič vidíš aký si ty šikuláčik...inak ja si tiež tipujem vodičov a hlavne vodičky...celkom mi to vychádza, ženy šoférujú dosť priehladne....
a inak čo majú špeci v TPD-čku?luj, išiel som z černyševského doľava na farského to je hlavná, citrón po farského sprava naplno. srsková na pravom sice - ako keby som tušil, že nedá prednosť
willma
11.10.12,18:03
generálny - generálsky
buchač
11.10.12,18:06
he...cetka cetke prednosť dáva ...pohľad na nezaplatenie ....
lujza.j
11.10.12,18:06
luj, išiel som z černyševského doľava na farskú dto je hlavná, citrón po farskej sprava naplno. srsková na pravom sice - ako keby som tušil, že nedá prednosť
myslela som že tam sa to stalo....ja som taká trúba, že aj ked viem, že som na hlavnej dávam pozor na toho čo lezie z vedľajšej...potom vyzerám ako keby som nevedela že som na hlavnej;) tiež mi tam minule magor...to isté spravil...
bettylou
11.10.12,18:07
luj, išiel som z černyševského doľava na farskú to je hlavná, citrón po farskej sprava naplno. srsková na pravom sice - ako keby som tušil, že nedá prednosť

Srska, nebudeš veriť, ale presne tak vyšla aj mne, akurát, že to bolo v centre mesta, ale úplne presná kópia tvojho prípadu