avalik
04.05.13,14:08
DanielaSL
04.05.13,12:56
Mňa dnes teší, že napriek sivej oblohe je všetko u nás zelené, kvitne..radosť žiť. Konečne môj muž vyčistil našu terasu a už sa teším na slniečko .... ako si tam budem môcť sedieť a kochať sa tou krásnou jarnou zelenou farbou.
http://nd06.jxs.cz/868/956/41c4826784_92743427_o2.gif
misoft
04.05.13,13:50
Už to začína byť ako latino-mexico-portugalese-espanola-columbiana telenovela - ale v písanej forme. Píšeme, ťukáme a na počet stránok nekukáme
wagner
04.05.13,14:08
http://www.porada.sk/t200637-p1162-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-iii.html#post2347996 sme skoncili

... a tu pokračujeme :)
To sme sa teda nakecali. Trojka začínala v septembri a ešte je len začiatok mája a už máme štvorku. Asi veľa píšeme.
Rozalka
04.05.13,14:13
no aspoň sa nemusím toľko preklikávať
bettylou
04.05.13,14:18
pri prepínaní stránok mi číselká poskakujú zľava doprava, no radosť čítať dlhšiu tému. kým sa strafím od..bem dvaraz telo času.
jemne som zmokla na bicykli, keď som sa bola z toho vyluftovať, ale bolo to celkom príjemné
apropo, je tu niekde téma o "obalovej mafii"? aký máte názor na jej vplyv na vývoj sveta a jej dôsledky? plusy versus mínusy?
avalik
04.05.13,14:26
pri prepínaní stránok mi číselká poskakujú zľava doprava, no radosť čítať dlhšiu tému. kým sa strafím od..bem dvaraz telo času.
jemne som zmokla na bicykli, keď som sa bola z toho vyluftovať, ale bolo to celkom príjemné
apropo, je tu niekde téma o "obalovej mafii"? aký máte názor na jej vplyv na vývoj sveta a jej dôsledky? plusy versus mínusy?

hladaj, ked nenajdes zaloz debatu :)
bettylou
04.05.13,14:30
ta u ž jak myšľiš avalik :D
pavol54
04.05.13,16:03
vstupom na poradu sa cítim ako slobodný chlap ktorý keď otvorí chladničku zistí že tam nie je nič nové ju zavrie a ide do karčmy.
kukučka
04.05.13,16:17
ja som si myslela, že už funguje skok na posledný príspevok, vybabrali sta so mnou :---
DanielaSL
04.05.13,16:34
A veď funguje....
Žabinka
04.05.13,16:56
Mne skok na poslednú stranu nefunguje z mobilu, musím sa postupne preklikávať cez čísla.. Takže IV ma potešila.. A ešte ma potešilo, že som zase dnešný deň strávila na rozkvitnutej terase na lehátku v polohe ležmo, a všetci okolo mňa pekne pracovali.. :D
Rozalka
04.05.13,16:56
Tu mi to funguje, ale napr. v Celoslovenskom stretku Poraďákov už nie, takže asi to funguje len vtedy, ak je len 1 strana. Už na ďalšie strany to nemá dosah ...
pmajap
04.05.13,17:14
vstupom na poradu sa cítim ako slobodný chlap ktorý keď otvorí chladničku zistí že tam nie je nič nové ju zavrie a ide do karčmy.

Ja ako keď sa ráno pozriem do zrkadla:D. Pavol, všimol si si jak še podobame:eek:
vulxy
04.05.13,18:18
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...
lenkak
04.05.13,18:35
tak pokračko už tu. :)
misoft
04.05.13,18:44
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...
... doložím ti - pridám novú vypálenú žiarovku s malým závitom 500W 2000V - zn. takú nikde nenájdete :D:D:D
pavol54
04.05.13,18:54
vstupom na poradu sa cítim ako slobodný chlap ktorý keď otvorí chladničku zistí že tam nie je nič nové ju zavrie a ide do karčmy.

Ja ako keď sa ráno pozriem do zrkadla:D. Pavol, všimol si si jak še podobame:eek:
ja som myslel že ty si ona ešte toto!!!!!!!!!!!
wagner
04.05.13,19:40
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...

Máme tu takúto tému, nevyskúšal si? http://www.porada.sk/t90513-zoznamka.html Možno nájdeš aj japonku, možno iba maďarku
lujza.j
04.05.13,20:15
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...

vuuxy...tu máš tri japonky chod sa pohrať....:D:---
http://www.retrohracky.sk/modules/catalog/photos/medium/16049.jpg
vulxy
04.05.13,20:57
robil som si taky experiment sam so sebou kolko vydrzim ......tak som sa dival na mierne pripitu-nafetovanu slecnu na tv"FOOOR" ona ponuka 2 tis.€ ,,za spravnu odpoved...neviem zaco... to mi uniklo..... a vydrzal som asi 15 minut! a mal som chut niekoho priskrtit.(vobec sa nedivim zvysenej nasilnej kriminality)...moja otazka ...to fakt sa uz stalo ze tam niekto im zavolal...ci len zabyjaju vysielaci cas?
misoft
05.05.13,05:40
robil som si taky experiment sam so sebou kolko vydrzim ......tak som sa dival na mierne pripitu-nafetovanu slecnu na tv"FOOOR" ona ponuka 2 tis.€ ,,za spravnu odpoved...neviem zaco... to mi uniklo..... a vydrzal som asi 15 minut! a mal som chut niekoho priskrtit.(vobec sa nedivim zvysenej nasilnej kriminality)...moja otazka ...to fakt sa uz stalo ze tam niekto im zavolal...ci len zabyjaju vysielaci cas?
.... ty masochista! :D:D:D
misoft
05.05.13,05:43
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...
.... môže aj staršia?
http://www.diamec.cz/obr/2009/09/18/313-japonka.jpg
buchač
05.05.13,05:55
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...
...ja som na tom podobne ...a ani návštevy ma nejak nepoctili svojou ctenou účasťou ...

Nuž pobal všetko a dôjdi ku mne ... nejako poriešime ......
Japonky sú žltejšie , tak budeš mať trochu pre zmenu potmavšie....
Vymáchame v ľadovom potoku , depresiu zaženieme ...
lujza.j
05.05.13,06:25
hen na Buchiho jaký terapeut....:D
čo ste taký precitlivelí:---..bože chlapi...
vúúxy to máš z toho že si kúpil málo pív....to nevieš, že lepšie viacej ako menej:---
lujza.j
05.05.13,06:56
korela
05.05.13,11:06
vstupom na poradu sa cítim ako slobodný chlap ktorý keď otvorí chladničku zistí že tam nie je nič nové ju zavrie a ide do karčmy.
To sa nedalo už lepšie ani vystihnúť.
lujza.j
05.05.13,12:20
Tak skrine hotove....vcera som este dve komody dokupila,jedna uz stoji....
srska
05.05.13,12:27
čaute! no, bodku som prehnal a chvalabohu bez kontroly aj keď včera na trase ba-bb 4 merači v zelených vestách + kobra. dnes ani nohy
pavol54
05.05.13,12:42
Pred rokmi (2003) mi vypadol počítač na monitore bolo napísané Windovs 95, hovorím synovi rozumieš tomu kúp mi nový a nepotrebujem myš, klávesnicu tlačiareň mám HP400, monitor 17 - a syn nato "ZABUDNI" len ten monitor ti bude vyhovovať teraz som kúpil Lenovo situácia sa opakuje tlačiareň OKI myš klávesnica smer + starý mrp = koš a tak by som chcel veľmi v dobe krízy podľa nášho nového prezidenta šetriť poradte mám kúpiť ceruzku alebo čo?
wagner
05.05.13,13:23
Aby ste prišli na iné myšlienky, prečítajte si. http://www.onlyonetime.cz/o214App.aspx?214=D4DADF2E-BA5A-4677-8515-74AC132A1477 Kto je za jednotný čas? Ja sa hlásim ako prvá a je mi jedno či nechajú letný alebo zimný, ale nebudem sa stále niečomu prispôsobovať. A už sa to nepáči ani mojim sliepkam
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9789.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
misoft
05.05.13,13:29
Aby ste prišli na iné myšlienky, prečítajte si. http://www.onlyonetime.cz/o214App.aspx?214=D4DADF2E-BA5A-4677-8515-74AC132A1477 Kto je za jednotný čas? Ja sa hlásim ako prvá a je mi jedno či nechajú letný alebo zimný, ale nebudem sa stále niečomu prispôsobovať. A už sa to nepáči ani mojim sliepkam
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9789.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Veď už minule ktosi čosi vykrikoval, že sa letný čas a zimný čas zruší a bude len jednotný čas (podľa časových pásiem).
No mám dojem, že to buď prachom zapadlo, alebo niekde v šuplíku ostalo - no väčšie podozrenie mám na Valónov a Flámov (Brusel: hol. Brussel , franc. Bruxelles, ang. Brussels, nem. Brüssel) a množstvo dobre platených "europosr(l)ancov", ktorí toto akosi hatia.
rodina1
05.05.13,16:08
zmena zimného, či letného času je odsúhlasená aspoň ešte do roku 2016 :( ... neviem, pre koho je to dobré ... tým v tom Bruseli je to jedno, oni chodia do práce na deviatu ...takže, či pôjdu na ôsmu alebo neskôr je jedno, horšie je to u nás, keď máš ísť do práce miesto na šiestu na piatu :(
lujza.j
05.05.13,16:43
moja "misia" splnená...izba vymaľovaná, plávačka položená, 4ks skríň poskladané, 2ks komod /včera kúpené/ poskladaných,
.....ešte druhý krát pretriediť šatstvo a naplniť skrine a komody....
srska
05.05.13,16:56
bystrický kokoš - on je tam doma:D
pmajap
05.05.13,17:02
Srska dnes som na teba myslela, toto by bolo niečo pre teba. Dobre sa na ne pozeralo.
lujza.j
05.05.13,17:17
Komodky som dala na seba....
pmajap
05.05.13,17:20
:D
nejak na ,mna dolieha samota som si vsimol,a to som mal dnes 3 navstevy"prehnane dlhe".....touto cestou by som ....njlepsie 18 rocna japonka....ktora by mi pomohla s mojou depressiou...ponukam 2q psenice +cely bok prerastenej slaniny a zelezny srot za cca 20€...pokial budem extremne spokojny pridam zgeneralkovanu 4 stupnovu prevodovku na ziguli...

Tak sa ti zažiadala 18 ročná japonská sliepočka, a čo takto indka aj šrot donesie na poriadok
misoft
05.05.13,17:29
Komodky som dala na seba....
Nóóó tedáááááá! Lu! Šak ty ňe hocijaky macher! Kua - pred tebu i parochňu dolu, ňe ľem kalap!
avalik
05.05.13,17:39
Komodky som dala na seba....

no luji, tusim si urobila verejne rekvalifikacny kurz na podlahara a montera nabytku
lujza.j
05.05.13,17:40
Komodky som dala na seba....
Nóóó tedáááááá! Lu! Šak ty ňe hocijaky macher! Kua - pred tebu i parochňu dolu, ňe ľem kalap!
Duški, ale ved to sú iba také ikea skladačky...;)..teda ja to tak beriem...ale inak možno ako pre koho:rolleyes:
lujza.j
05.05.13,17:43
..inak ikeaci sú pekné mrchy...hentakú komodu so 6 šuflami vedla seba predávajú za cca. 160e, ja som to isté len každú zvlášť kúpila za 100e, len som ich nakoniec dala na seba....
korela
05.05.13,18:07
..inak ikeaci sú pekné mrchy...hentakú komodu so 6 šuflami vedla seba predávajú za cca. 160e, ja som to isté len každú zvlášť kúpila za 100e, len som ich nakoniec dala na seba....
Viac technologických krokov, to preto drahšie. Ja ju nemám, ale je to veľmi praktická komoda, dobrá šírka, dobrá hľbka, tak akurát.
Inak aj Ikea je v daňovom raji, nestačí, že väčšina sa vyrába v Ázii za pár šupiek. Mohla by mať tie výrobky ešte lacnejšie.
korela
05.05.13,18:08
Ešte dodám, pekne si to zvládla. :-)
lujza.j
05.05.13,18:54
dakujem:)
.....akurát som sa s mojim decko bavila, že čo je drahšie....balenie tovaru, ktoré je teda vymakané...každá skulinka v krabici vyplnená...šrobky a všetko akurát....alebo ten samotný výrobok....
..o tom, že xy vecí tam neadekvátnu cenu....každá "blbina" stojí 50e....a porovnanie že táto komoda je za 50e a nočný stolík, kde je minimum dreva...dlhé nožky a mini šufel...kde sa zmestí akurát tak tabletka na spanie...tiež za 50e....
buchač
05.05.13,18:55
dakujem:)
..dlhé nožky a mini šufel...kde sa zmestí akurát tak tabletka na spanie...tiež za 50e....
...nádherné prirovnanie ...
korela
06.05.13,13:35
Prichádza nový reťazec na Slovensko http://www.hobbi.sk/. Prvý bude v BA v zrušenom Baumaxe. Zasa sa sem bude valiť tovar zvonku.
Kreatívci si prídu hádam na svoje. Zatiaľ bola v BA Kolorka (Colorka?) na Dunajskej. Už tak netvorím ako kedysi.
korela
06.05.13,13:38
Asi by bolo vhodné založiť ešte tému - Podáva sa vodička, aby sa pripomenul pitný režim, o.i., alebo Pod viechou, je tu slabá návštevnosť.
misoft
06.05.13,13:43
Šak hockey nyjé - nervy sú v pr*eli. Konečne aj bránku trafili = 1:1.
BTW: ja si ťukám a zároveň sledujem telku on-line :D
willma
06.05.13,14:13
ja neviem, čo máš nervy - veď naši tú branku trafili už tri krát :)
misoft
06.05.13,14:20
Hehehe - teraz už hej. Keď som písal, bolo to 1 ku 1. Teraz už to len udržať!
Hejá, hejá, heja Slovensko!
asedma
06.05.13,14:26
nasi chlapci nakoniec potesili:)
luja5
06.05.13,14:27
nasi chlapci nakoniec potesili:)
aj mňa :)
Tweety
06.05.13,14:28
Verím, že nás potešia ešte viackrát, držím prsty, aby to dokázali
julysak
06.05.13,15:47
nasi chlapci nakoniec potesili:)
Povedal by som, že dnes to bol nakoniec taký smiech cez slzy.
wagner
06.05.13,16:21
http://www.meteopress.sk/2013/05/tornado-v-taliansku-a-burky-nad-jadranom/ Neviem či aj tu nebolo nejaké tornádo, je to tu ako vymetené. Alebo ušli všetci na FB pred novou poradou?
pmajap
06.05.13,17:39
Cítim sa tu ako v dome kde dlho nikto nebýval, prídem a odídem a neviem si zvyknúť.:mee:
lujza.j
06.05.13,17:51
ja tiež a už sem nik nechodí....
srska
06.05.13,17:53
zdochol pes:D - prestali v kaviarni variť kávu a klienti odišli inam:D
lujza.j
06.05.13,17:55
u nás predaj nehnuteľnosti s tromi vlastníkmi už ide do finále....nič moc ked je viac vlastníkov...
lujza.j
06.05.13,17:57
zdochol pes:D - prestali v kaviarni variť kávu a klienti odišli inam:D
v inej téme boli poznámky, že to tu je prekávované....ale vieš že ja hneď nejakú struhnem:D
avalik
06.05.13,17:59
Je fakt, že sa tu prudko zmenilo, ale verím, že sa to rozbehne.
Momentálne potrebujem neočakávane veľmi súrne poradiť s predajom nehnuteľnosti, kde sú traja vlastníci..Keď pozerám na rubriku právo, tak tam je "more" nových tém, o ktoré nikto ešte nezabrdol. Nájde sa tu niekto z vás, kto mi zarteaguje? Mám reagovať na jedného spoluvlastníka do zajtra večera. Každý pozerá hokej, jeden realiťák sa mi venoval, čo sa týka ceny nehnuteľanosti dnes. Ale to je tak všetko.
Myslím na Misofta, Buchača a Wagner najnmä, dalo by sa buď teraz večer aalebo zajtra ráno poradiť? Ďakujem dopredu.

napis otazku a daj link tu aj na sutak ... nech ti ju mozme osrdieckovat a tak posunut na svetlo :) ... lebo inac zapadne prachom
avalik
06.05.13,18:00
zdochol pes:D - prestali v kaviarni variť kávu a klienti odišli inam:D
v inej téme boli poznámky, že to tu je prekávované....ale vieš že ja hneď nejakú struhnem:D

luji, ved daj daco fajne :D
lujza.j
06.05.13,18:00
http://3.bp.blogspot.com/-_xVaBFHkYGI/TWOcYxL60PI/AAAAAAAABno/kzOsUI6kVhw/s320/left-banner-coffe.jpg
srsković izvolte.....
lujza.j
06.05.13,18:07
srska
06.05.13,18:09
http://3.bp.blogspot.com/-_xVaBFHkYGI/TWOcYxL60PI/AAAAAAAABno/kzOsUI6kVhw/s320/left-banner-coffe.jpg
srsković izvolte.....no luj, kuknem v bille či ešte je k mání
lujza.j
06.05.13,18:11
myslím, že nyje, ale kedysi aj čaje mali...ale keby daj vedieť...kupujem ju v cafepointe...alebo v HR
lujza.j
06.05.13,18:14
inak dnes nepotešilo, že mi zrušili objednávku nike čižiem s ktorých som sa tešila ako malé decko...tak som im mailom "naložila" ked už nič iné.....potom potešilo, že na slepo kúpený parfém je super....
buchač
06.05.13,18:14
Je fakt, že sa tu prudko zmenilo, ale verím, že sa to rozbehne.
Momentálne potrebujem neočakávane veľmi súrne poradiť s predajom nehnuteľnosti, kde sú traja vlastníci..Keď pozerám na rubriku právo, tak tam je "more" nových tém, o ktoré nikto ešte nezabrdol. Nájde sa tu niekto z vás, kto mi zarteaguje? Mám reagovať na jedného spoluvlastníka do zajtra večera. Každý pozerá hokej, jeden realiťák sa mi venoval, čo sa týka ceny nehnuteľanosti dnes. Ale to je tak všetko.
Myslím na Misofta, Buchača a Wagner najnmä, dalo by sa buď teraz večer aalebo zajtra ráno poradiť? Ďakujem dopredu.
....wo co gou ...???
avalik
06.05.13,18:26
luji, dobre si dala!!!! ... slintam :D
srska
06.05.13,18:27
Je fakt, že sa tu prudko zmenilo, ale verím, že sa to rozbehne.
Momentálne potrebujem neočakávane veľmi súrne poradiť s predajom nehnuteľnosti, kde sú traja vlastníci..Keď pozerám na rubriku právo, tak tam je "more" nových tém, o ktoré nikto ešte nezabrdol. Nájde sa tu niekto z vás, kto mi zarteaguje? Mám reagovať na jedného spoluvlastníka do zajtra večera. Každý pozerá hokej, jeden realiťák sa mi venoval, čo sa týka ceny nehnuteľanosti dnes. Ale to je tak všetko.
Myslím na Misofta, Buchača a Wagner najnmä, dalo by sa buď teraz večer aalebo zajtra ráno poradiť? Ďakujem dopredu.
....wo co gou ...???pripravuje príspevok;)
lujza.j
06.05.13,18:35
luji, dobre si dala!!!! ... slintam :D
ja aj na túúú masáž....silno by mi bodla....
avalik
06.05.13,18:38
luji, dobre si dala!!!! ... slintam :D
ja aj na túúú masáž....silno by mi bodla....

ani nehovor :---:D
pmajap
06.05.13,18:39
luji, dobre si dala!!!! ... slintam :D
ja aj na túúú masáž....silno by mi bodla....
ˇ
Šak je máj, tak si dopraj :)
buchač
06.05.13,18:40
....wo co gou ...???[/QUOTE]pripravuje príspevok;)[/QUOTE]
...do rána času dosť ...
Ja sa na tú odpoveď idem telesne , duševne , morálne , psychicky , fyzicky , teoreticky , prakticky pripraviť ...
Presnejšie povedané , idem drichmať ...
buchač
06.05.13,18:42
luji, dobre si dala!!!! ... slintam :D
ja aj na túúú masáž....silno by mi bodla....
ani nehovor :---:D
...kua ....ma neštvite ....

...koňa za masáž ....
lujza.j
06.05.13,18:42
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?
srska
06.05.13,18:48
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?v hrnci? šak to sa robí pri 90-tke v pračke - farebné s bielym a výsledkom je z bieleho batikované :D
avalik
06.05.13,18:48
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?
ja nie, nebol dovod - az taka kreativna nie som :)
avalik
06.05.13,18:50
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?v hrnci? šak to sa robí pri 90-tke v pračke - farebné s bielym a výsledkom je z bieleho batikované :D

alebo krasny khaki nadych - jak sa zadarilo mojmu exovi vyprat biele s jednou vojenskou ponozkou - a ani 90tku nepotreboval :)
buchač
06.05.13,18:50
Minúta rozdiel, dúfam, že žartuješ. Uff.
Minúta hore , minúta dole ... momentálne mi nepáli ...
Dosť je to tam pomotané ... hlavne vzťahovo a to je vždy na škodu ...
lujza.j
06.05.13,18:56
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?v hrnci? šak to sa robí pri 90-tke v pračke - farebné s bielym a výsledkom je z bieleho batikované :D

alebo krasny khaki nadych - jak sa zadarilo mojmu exovi vyprat biele s jednou vojenskou ponozkou - a ani 90tku nepotreboval :)
no moj chlap sa to naučil...musel, ale doma nech mi na moju pračku nešahá:D...začiatky, ...že žltý uterák s modrým....to nemóžem:eek:
....ne normálne, či ešte predávajú vôbec farby...kedže som sa už scvrkla tak, že oblečiem už posledné čo bolo na skúšanie a sú to také fajné letné športové gate pod koleno....len majú jednu chybičku....smotanovú farbu...či si dám alebo nedám nohavičky mám holú riť...a je mi ich ľúto nenosiť ich....tak som ich chcela na čierno...
pmajap
06.05.13,18:59
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?


Viem, že boli dve, DUHA farbila len bavlnu a tej druhej si už nepamätám názov, tá bola na syntetiku. pred rokom som ju potrebovala, ale mali len tú na bavlnu (u nás v prezitentovom rodisku).:cool:
pmajap
06.05.13,19:26
Ja by som tie gate nefarbila, zabodni pod ne biele tangáče, tie si všimnú aj policajti.:eek: Ja už rok handry nekupujem - neter pribrala a tak mi nosia vo vreciach značkový pubertálny textil a topánky na 12 a viac cm opätkoch, do dverí sa automaticky skrčím.
Odzadu lýceum, odpredu múzeum.:D
srska
06.05.13,19:34
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?
Viem, že boli dve, DUHA farbila len bavlnu a tej druhej si už nepamätám názov, tá bola na syntetiku. pred rokom som ju potrebovala, ale mali len tú na bavlnu (u nás v prezitentovom rodisku).:cool:]na svetlý textil (http://www.hobby-kreativ.sk/hobby-kreativ/eshop/8-1-Farby/62-2-Farby-na-textil)a aj na iný
srska
06.05.13,19:42
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?
Viem, že boli dve, DUHA farbila len bavlnu a tej druhej si už nepamätám názov, tá bola na syntetiku. pred rokom som ju potrebovala, ale mali len tú na bavlnu (u nás v prezitentovom rodisku).:cool:]na svetlý textil (http://www.hobby-kreativ.sk/hobby-kreativ/eshop/8-1-Farby/62-2-Farby-na-textil)a aj na inýked vydržíš do polovičky júla, tak ti v snv kúpim
lujza.j
06.05.13,19:46
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?
Viem, že boli dve, DUHA farbila len bavlnu a tej druhej si už nepamätám názov, tá bola na syntetiku. pred rokom som ju potrebovala, ale mali len tú na bavlnu (u nás v prezitentovom rodisku).:cool:]na svetlý textil (http://www.hobby-kreativ.sk/hobby-kreativ/eshop/8-1-Farby/62-2-Farby-na-textil)a aj na iný
...dobre vedieť, že aj takéto, ale ja chcem starú komunistickú klasiku...
pmajap
06.05.13,19:47
:cool:[/QUOTE]]na svetlý textil (http://www.hobby-kreativ.sk/hobby-kreativ/eshop/8-1-Farby/62-2-Farby-na-textil)a aj na iný[/QUOTE]

Šak Lui chce byť prefarbená, nie farebne popísaná:D
lujza.j
06.05.13,19:48
lujza.j
06.05.13,19:52
zajtra pojdem mrknúť do pivky či tam nemám hrnec čo som decku pleny vyvárala:eek:...tak by som to sfarbila...možno tam aj nejaké poklady najdem...:D.. alebo že by som aj tam šecko vyhádzala...som teraz vo vyhladzovačskom švungu...
vulxy
06.05.13,19:54
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?
a pocitaju sa aj zafarbene trenky .... po fazulovej:D
misoft
06.05.13,19:55
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?
a pocitaju sa aj zafarbene trenky .... po fazulovej:D
Myslíš tú čiaročku? :D:D:D
vulxy
06.05.13,19:57
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?
a pocitaju sa aj zafarbene trenky .... po fazulovej:D
Myslíš tú čiaročku? :D:D:D
ano ...presne ciarovy kod som myslel:D
pmajap
06.05.13,19:58
počujte baby...farbili ste v poslednej dobe nejaké šatstvo ako kedysi v hrnci + farba na textil?
a pocitaju sa aj zafarbene trenky .... po fazulovej:D

Už len ty si tu chyboval:D
lujza.j
06.05.13,20:02
vuuxy...ved povedz na rovinu že si sa posral...čo to tu zaobaľuješ:D
...ale inak takú fajnú fazulovú s údeným a chlebíkom čo Evička-marína pečie...mňááám
pmajap
06.05.13,20:08
vuuxy...ved povedz na rovinu že si sa posral...čo to tu zaobaľuješ:D
...ale inak takú fajnú fazulovú s údeným a chlebíkom čo Evička-marína pečie...mňááám

wulxy, naozaj si varil fazuľovú aj ja by som si dala so slatinským chlebíkom:---
vulxy
06.05.13,20:28
vyborna kapustnica je uvarena .....ale nikomu nedam,nie ze by som bol taky skrob ale vlastne preto...:D
lujza.j
06.05.13,20:30
vyborna kapustnica je uvarena .....ale nikomu nedam,nie ze by som bol taky skrob ale vlastne preto...:D
sa bojíš, že by sme prišli čoo?...ja by som aj fajné pivo priniesla....:---
srska
06.05.13,20:47
vyborna kapustnica je uvarena .....ale nikomu nedam,nie ze by som bol taky skrob ale vlastne preto...:D
sa bojíš, že by sme prišli čoo?...ja by som aj fajné pivo priniesla....:---
na vrakunskej je piváreň kde podávajú bernard;) - cez cestu oproti lídlu
lujza.j
06.05.13,20:49
vyborna kapustnica je uvarena .....ale nikomu nedam,nie ze by som bol taky skrob ale vlastne preto...:D
sa bojíš, že by sme prišli čoo?...ja by som aj fajné pivo priniesla....:---
na vrakunskej je piváreň kde podávajú bernard;) - cez cestu oproti lídlu
v tej novostavbe?
srska
06.05.13,21:03
vyborna kapustnica je uvarena .....ale nikomu nedam,nie ze by som bol taky skrob ale vlastne preto...:D
sa bojíš, že by sme prišli čoo?...ja by som aj fajné pivo priniesla....:---
na vrakunskej je piváreň kde podávajú bernard;) - cez cestu oproti lídlu
v tej novostavbe?
áno, v tej rade ako je dm drogéria, hneď pred križovatkou
korela
06.05.13,21:12
srska, čo tam bolo predtým? Iba chcem vedieť, čo je zrušené.
srska
06.05.13,21:22
srska, čo tam bolo predtým? Iba chcem vedieť, čo je zrušené.
to netuším - boli sme pred dvoma týždňami s pani srskovou na špacírgangu v nedeľu poobede a zbadali sme to tam - majú ale v nedeľu zatvorené
Richard
06.05.13,21:24
vyborna kapustnica je uvarena .....ale nikomu nedam,nie ze by som bol taky skrob ale vlastne preto...:D
sa bojíš, že by sme prišli čoo?...ja by som aj fajné pivo priniesla....:---
na vrakunskej je piváreň kde podávajú bernard;) - cez cestu oproti lídlu
v tej novostavbe?
áno, v tej rade ako je dm drogéria, hneď pred križovatkou

To si nedáte námahu tieto citácie vyčistiť? :) Vyzerá to ako pohľad do zrkadlovej siene :)
srska
06.05.13,22:34
a ešte kaufland vo výstavbe + banky na jednom mieste
pepsikova
07.05.13,03:59
...dobré ráno tu a aj krásny deň, aj keď prší len tak jemne,vzduch je čistý, tráva konečne zelená a celkom fajn...káva je na stole,tak nech sa páči...
http://www.popradskakava.sk/static/img/content-info/priprava-recepty/1.jpg (http://www.popradskakava.sk/info/priprava-a-recepty/)..(ten rožtek je už taký troška pritvrdnutý, čo visí na nete už pár rokov)

...krásny deň vám..
promont maja
07.05.13,04:12
evuš
07.05.13,04:22
http://static.sashe.sk/photos/b/7/0/7/3/b-707356_7d45974e20.jpg
existuje...jupíí

Luji, existuje, farbila som asi pred mesiacom - s inou farbou - prádlo som namočila, v rukách vyžmýkala, šupla do práčky /stačilo na 60tke/ naliala do bubna rozpustenú farbu v horúcej vode, šupla pár lyžíc soli - nechala vyprať na klasickom programe - gate krásne ako nové ! Keď som farbila v hrnci nebol výsledok taký ako v pračke. Potom stačí pračku nechať s trochou octu prebehnúť na najkratšom programe - ak si na práčku "citlivá" :D
evuš
07.05.13,04:26
..no teda, zvyknúť si na túto poradu bude fuška :D, ale snáď sa nám to podarí... Pekný deň poraďáci a samých dobrých ľudí okolo seba ! :)
promont maja
07.05.13,04:27
... aj trošku muziky ... v toto krásne slnečné ránko ...


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Gz1RHWRVKZ8
pmajap
07.05.13,16:06
Kto má rád, nech sa ponúkne
http://i.sme.sk/cdata/8/49/4968328/obrazok_15.jpg
alebo
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSSQd7tPOColLWJd_8I3Qk9j0Kx9wry_ eL_1UDBSEX_lgOTqQjU
pmajap
07.05.13,16:07
Všetkým krásny májový večer;)
hubatá
07.05.13,17:17
Príspevok, ktorý pridávam je prikrátky ....... veď som ešte ho ani nevymyslela a už ma buzeruje.
pepsikova
07.05.13,17:49
Príspevok, ktorý pridávam je prikrátky ....... veď som ešte ho ani nevymyslela a už ma buzeruje.
..

..tomu sa hovorí "prevencia"..
misoft
07.05.13,18:11
Príspevok, ktorý pridávam je prikrátky ....... veď som ešte ho ani nevymyslela a už ma buzeruje.
..

..tomu sa hovorí "prevencia"..
...hehehe - Porada myslí za Vás!
buchač
07.05.13,18:20
Príspevok, ktorý pridávam je prikrátky ....... veď som ešte ho ani nevymyslela a už ma buzeruje.
..

..tomu sa hovorí "prevencia"..
...hehehe - Porada myslí za Vás!
....hhehehehehe.....

Skôr by som povedal , že by mala myslieť na nás ....
Keby som mal dať rým , nuž :

Prispevky sa vymýšľajú , tvoria .
Porada tu preventívne myslí za nás .
Nebolo by lepšie nemyslieť , netvoriť ?
Veď takto , slušne povedané
Tá Porada nemyslí , lež serie na nás....
misoft
07.05.13,18:49
....hhehehehehe.....

Skôr by som povedal , že by mala myslieť na nás ....
Keby som mal dať rým , nuž :

Prispevky sa vymýšľajú , tvoria .
Porada tu preventívne myslí za nás .
Nebolo by lepšie nemyslieť , netvoriť ?
Veď takto , slušne povedané
Tá Porada nemyslí , lež serie na nás....
Očuj! Nebol si náhodou na operačke? Lebo ti asi pridali básnické črevo :D Bo divnô mi to je!
Kvaka
07.05.13,18:52
Potešilo, okrem iného reklama: Ste tehotná? Získajte 500€ na kočík a príslušenstvo. Keď zavriem, Google píše, aby som si aktualizovala predvoľby reklám, no a tam pýta upraviť vek, aby som dostávala relevantné reklamy. Skúsim.
misoft
07.05.13,18:55
Potešilo, okrem iného reklama: Ste tehotná? Získajte 500€ na kočík a príslušenstvo. Keď zavriem, Google píše, aby som si aktualizovala predvoľby reklám, no a tam pýta upraviť vek, aby som dostávala relevantné reklamy. Skúsim.
Čo to? Čo to? Žeby? Alebo?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
Kvaka
07.05.13,18:56
Už mi ponúka iné, keď kliknem, tak sa objaví: Pomôžeme Vám na začiatku: Investujte 25 EUR a dostanete od nás kredit v hodnote 75 EUR. Milé.....
Kvaka
07.05.13,18:58
Potešilo, okrem iného reklama: Ste tehotná? Získajte 500€ na kočík a príslušenstvo. Keď zavriem, Google píše, aby som si aktualizovala predvoľby reklám, no a tam pýta upraviť vek, aby som dostávala relevantné reklamy. Skúsim.
Čo to? Čo to? Žeby? Alebo?
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
No však musím upraviť ten vek, aby mi také nechodilo.:D
misoft
07.05.13,18:59
Keď oni len furt núkajú - ale NEDAJÚ!
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8672.gif
lujza.j
07.05.13,19:15
Duški mám otázku....ako mám zlikvidovať staré diskety .....?? dík
arizona
07.05.13,19:19
Potešilo, okrem iného reklama: Ste tehotná? Získajte 500€ na kočík a príslušenstvo. Keď zavriem, Google píše, aby som si aktualizovala predvoľby reklám, no a tam pýta upraviť vek, aby som dostávala relevantné reklamy. Skúsim.
Ja som pred chvilou na FB dala jedne prispevok do spamu. Vykocila na mna nejaka tabulka, ze preco? Odklikla som moznost" nezaujima ma". Ta blba tabulka nie a nie odist...a zas otazka a ponuka, ze co ma zaujima,aby mi vedeli prispsobit reklamu :-O
Tak som napisala ze PORNO !!! ...vcul cakam,aku reklamu mi nabuduce ponuknu, ci mi ju prisposobia :-DDDD
wagner
07.05.13,19:34
http://www.topky.sk/cl/10/1348785/Pozor-na-pofiderne-prezentacne-akcie--Vyrobky-su-nekvalitne--zmluvy-nevyhodne-
Aj zájazdy stále organizujú. Aj dnes som dostala do schránky - vraj Kováčová. A keď čítam že obed zadarmo a prezentačná akcia, tak to ide rovno do koša.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10652.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
avalik
07.05.13,19:45
kua ma sere, ze sa otazky nedaju posuvat, resp. daju, len clovek musi zobrat o bodovanie :eek:
arizona
07.05.13,20:00
Na kaficko uz je neskoro, tak posielam muzicku na podupkavanie nozkami, zatial co sa preluskavate novinkami na Porade .-)

https://www.youtube.com/watch?v=kSoQrNd_NWo
lujza.j
07.05.13,20:13
avalik
07.05.13,20:19
jeeej jaka super zmena to farebne odlisenie prispevkov, Richard dikyyyy! :)
korela
07.05.13,20:47
kua ma sere, ze sa otazky nedaju posuvat, resp. daju, len clovek musi zobrat o bodovanie :eek:
O tomto sa kde dočítam?
korela
07.05.13,20:48
Už sa tu objavil nejaký prvý odborník zvonku? Na Porade, nie práve tu ....
avalik
07.05.13,20:54
kua ma sere, ze sa otazky nedaju posuvat, resp. daju, len clovek musi zobrat o bodovanie :eek:
O tomto sa kde dočítam?

aj tu http://www.porada.sk/t215482-ako-mam-postupovat-ak-nie-som-spokojna-s-odpovedou-a-moja-otazka-sa-uz-nezobrazuje-medzi-nezodpovedanymi-mam-znovu-zadat-otazku-aby-si-ma-niekto-vsimol-a-poskytol-relevantnu-odpoved.html

aj tusim aj v nejakej debate k novej porade
korela
07.05.13,21:17
avalik, ja som tam dokonca aj prispela.
Ešte sa chcem spýtať, ak požiadam nejakého odborníka tak, že mu napíšem na jeho mail, pri otázke, kde si budem myslieť, že môže poznať odpoveď, pod čím budem na jeho mail schránke figurovať - bude to môj mail, bude to pod korelou, akú tam budem mať adresu? Tuší niekto? Alebo iba - Porada.sk?
Včera som urobila pokus.
srska
07.05.13,21:19
avalik, ja som tam dokonca aj prispela.
Ešte sa chcem spýtať, ak požiadam nejakého odborníka tak, že mu napíšem na jeho mail, pri otázke, kde si budem myslieť, že môže poznať odpoveď, pod čím budem na jeho mail schránke figurovať - bude to môj mail, bude to pod korelou, akú tam budem mať adresu? Tuší niekto? Alebo iba - Porada.sk?
Včera som urobila pokus.
neprišlo mi nič:D
avalik
07.05.13,21:26
avalik, ja som tam dokonca aj prispela.
Ešte sa chcem spýtať, ak požiadam nejakého odborníka tak, že mu napíšem na jeho mail, pri otázke, kde si budem myslieť, že môže poznať odpoveď, pod čím budem na jeho mail schránke figurovať - bude to môj mail, bude to pod korelou, akú tam budem mať adresu? Tuší niekto? Alebo iba - Porada.sk?
Včera som urobila pokus.

poslala som odbornikovi - sebe :D .... a doslo toto, do spamu, bez mena odosielatela v hlavicke, XXXXX - je email pod ktorym som registrovana na porade

empty, Táto správa je od člena porady ( http://www.porada.sk/ ), ktorý vystupuje na porade pod užívateľským menom avalik ( mailto: XXXXX ). Obsah správy: Vedeli by ste poradiť v tejto otázke?
Ďakujem,
avalik

K comu je dobre zobrazenie komunity v rubrike?
http://www.porada.sk/t215441-k-comu-je-dobre-zobrazenie-komunity-v-rubrike.html

PORADA.sk nepreberá žiadnu zodpovednosť za správu, ktorá bola poslaná prostredníctvom jej systému.
buchač
08.05.13,04:08
Duški mám otázku....ako mám zlikvidovať staré diskety .....?? dík
Možností je viacero ...kladivo , oheň , magnet .......
Ak chceš zachovať ekológiu , tak len prilož ten magnet na diskety ......dobu pôsobenia megnetu bližšie nešpecifikujem ...Iba tak poviem , že onehdá som mal v diplomatickom kufríku puzdro s disketami a aj ten magnet ( od reproduktora )...
Fakt si nespomínam , že koľko boli v tom spolužití ....ale všetko , vetky moje údaje a práca bola v háji ....
Peter.Som
08.05.13,07:08
Nepisem casto dlhe posty,ale to co som videl teraz,mi vyrazilo dych. Pred chvilkou som presiel okolo zastavky trolejbusov na Palisadoch,kde skupina ludi ako ja, ci ty, cistila zastavku od starych vylepov,spiny,plagatov.Smirgle,skrabky a hlavne vela nadsenia...Nemali na to iny dovod (a odpoved),nez spravit svet lepsim, mozno krajsim,i ked len prostrednictvom cistej zastavky,kde ludia cakaju kazdy den na ceste svojim zivotom. Blizsie sme sa nezoznamili a ja som kracal dalej. Nie som dobry rozpravac,takze neviem na vas preniest vsetky svoje pocity.Bol som vsak dojaty a chcel sa podelit o tento nevsedny zazitok.A to co si kazdy z neho vezme,je len jeho vec.
lujza.j
08.05.13,07:55
Duški mám otázku....ako mám zlikvidovať staré diskety .....?? dík
Možností je viacero ...kladivo , oheň , magnet .......
Ak chceš zachovať ekológiu , tak len prilož ten magnet na diskety ......dobu pôsobenia megnetu bližšie nešpecifikujem ...Iba tak poviem , že onehdá som mal v diplomatickom kufríku puzdro s disketami a aj ten magnet ( od reproduktora )...
Fakt si nespomínam , že koľko boli v tom spolužití ....ale všetko , vetky moje údaje a práca bola v háji ....
Buchino dík...ale mega magnet nemám.....rozstrihám ich vinohradníckymi nožnicami...nie že by to bolo PT-čko, ale aj tak.....je tam všeličo...
Rozalka
08.05.13,08:02
Stačí zlomiť na 2, už to nikto nerozchodí ...
Inak jestvuje aj "skartovač" diskiet.
korela
08.05.13,08:27
Nestačilo by ich po jednej zdeformovať teplom nad plynovým horákom sporáka?
avalik
08.05.13,08:35
Duški mám otázku....ako mám zlikvidovať staré diskety .....?? dík
Možností je viacero ...kladivo , oheň , magnet .......
Ak chceš zachovať ekológiu , tak len prilož ten magnet na diskety ......dobu pôsobenia megnetu bližšie nešpecifikujem ...Iba tak poviem , že onehdá som mal v diplomatickom kufríku puzdro s disketami a aj ten magnet ( od reproduktora )...
Fakt si nespomínam , že koľko boli v tom spolužití ....ale všetko , vetky moje údaje a práca bola v háji ....
Buchino dík...ale mega magnet nemám.....rozstrihám ich vinohradníckymi nožnicami...nie že by to bolo PT-čko, ale aj tak.....je tam všeličo...

ja by som si ich nechala na dostupnom mieste a v pripade potreby si na ich niceni vybijala zlost :D

ale inak PTckova skartovacka najrychlejsia
pavol54
08.05.13,08:37
Stačí zlomiť na 2, už to nikto nerozchodí ...
Inak jestvuje aj "skartovač" diskiet.
všetci sme o ňom počuli. Myslíš že "skartovač" bude skartovávať všetky diskety alebo len tie záujmové
lujza.j
08.05.13,09:28
ja by som si ich nechala na dostupnom mieste a v pripade potreby si na ich niceni vybijala zlost :D

ale inak PTckova skartovacka najrychlejsia

....až také cenné nie su;)
trisestri
08.05.13,09:38
avalik
08.05.13,09:47
ja by som si ich nechala na dostupnom mieste a v pripade potreby si na ich niceni vybijala zlost :D

ale inak PTckova skartovacka najrychlejsia

....až také cenné nie su;)

ved nemusis ju kupovat ... dones do roboty, smaris naraz celu krabicu a mas hotovo :)
lujza.j
08.05.13,09:55
ja by som si ich nechala na dostupnom mieste a v pripade potreby si na ich niceni vybijala zlost :D

ale inak PTckova skartovacka najrychlejsia

....až také cenné nie su;)

ved nemusis ju kupovat ... dones do roboty, smaris naraz celu krabicu a mas hotovo :)
použijem tie nožnice:D
arizona
08.05.13,09:56
Funguje vam formatovanie pri odpovediach?
lujza.j
08.05.13,10:00
mne áno, ale cez mobil mi to minule nešlo....
avalik
08.05.13,10:09
Funguje vam formatovanie pri odpovediach?

ano formatujem
lujza.j
08.05.13,10:16
včera potešilo...nie len mňa, ale aj moje decko...bolo si zacvičiť prvý krát/dr.ešte nepovedal, že može ide k nemu až v sobotu/....tak sa vo fitku odvážila... -26kg..jupíí
avalik
08.05.13,10:18
včera potešilo...nie len mňa, ale aj moje decko...bolo si zacvičiť prvý krát/dr.ešte nepovedal, že može ide k nemu až v sobotu/....tak sa vo fitku odvážila... -26kg..jupíí

fuuuuuuuuuu .... velka gratulaciaaaaaaaa!!!! :)
luja5
08.05.13,10:35
Funguje vam formatovanie pri odpovediach?
mne nefungovalo nikde, Richard mi to opravil:)
http://www.porada.sk/t215639-ako-je-to-s-formatovanim.html
http://www.porada.sk/t215774-preco-mi-nefunguje-formatovanie.html
arizona
08.05.13,10:43
Funguje vam formatovanie pri odpovediach?
mne nefungovalo nikde, Richard mi to opravil:)
http://www.porada.sk/t215639-ako-je-to-s-formatovanim.html
http://www.porada.sk/t215774-preco-mi-nefunguje-formatovanie.html
Diky, uz som posunula temu.
Neviem preco mi to prestalo fungovat :-(
terezamaria
08.05.13,10:51
Chcelo by to obedňajšiu kávičku....nech Vám chutí.....http://www.vychytane.sk/filesystem/small/image/201001/3939-0-srdiecko-v-kave.jpg
misoft
08.05.13,12:44
Lujza.j - sorry že som nereagoval - nebol som on-line.
Ale štve ma jedna zvláštnosť: keď klikám po stránkach - odrazu chcem reagovať a hľa - kurzor-šípka reaguje na ikonky Odkaz, Nahlásiť, ale keď prídem na Citácia - všetko zmizne. To isté na číslach stránok - prídem po číslo 13, 14, 15 a reaguje (naskočí rámček), prídem na 16, 17 - a nič. Robí to v dolnej časti číslovania stránok. Ak chcem skočiť na poslednú stránku, musím hore navoliť napr. 13 a potom sa objavia > a >> - no pri 16 a 17 nie. Som z tumpovatý.
A ohľadom diskiet - poradili dobre - skartovačky, magnet (i keď nie je 100% istota vymazania), strihanie (tvoj nápad).
Ja som diskety ničil svojsky: položil na drevo, kladivo + klinec - niekoľko dier a basta - disketa nečitateľná i fyzicky OUT. Potom som to šmaril do zberného dvora.
Rozalka
08.05.13,12:56
Potom som to šmaril do zberného dvora.
To je škodááááááááááá ..... sú z nich vynikajúce podpivníky (ale zas je pravda, toľko piva sa ani u nás nevypije, koľko podpivníkov sme už vyrobili ;) )
pmajap
08.05.13,12:57
LUI do mikrovlnky s nimi :D:D a zlikviduješ aj starú mikrošku
misoft
08.05.13,12:58
Kua - chcem ísť na Wikipédiu a ona sa len načítava a nič ďalej.
misoft
08.05.13,13:01
Nejako im to tam blbne.
lujza.j
08.05.13,14:00
LUI do mikrovlnky s nimi :D:D a zlikviduješ aj starú mikrošku
...už je mimo bytu...pred vch. dverami...;)
...dnes už konečne všetko čo som chcela popílené....police čo si idem z nich urobiť taký svoj kútik- šminky a spol.,zajtra pílu vrátim...a požičiam príklepku na ty police a hoblík...dvere sa šúchajú... a potom už len pozvolna dotiahnem detaily ....v piatok idem na kozmetiku už sa teším...dúfam, že sa mi nevyvalí na hube herpes...:mad:
pmajap
08.05.13,16:05
Dnes deň matiek so škôlkármi a v sobotu doma. Varím fazuľu, mám hroznúúú chuť.
http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept131092_1296149590.jpg
vulxy
08.05.13,16:37
Dnes deň matiek so škôlkármi a v sobotu doma. Varím fazuľu, mám hroznúúú chuť.
http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept131092_1296149590.jpg
v SHMU uz chystaju varovanie ze na Malohonte hromy... blesky...
pmajap
08.05.13,16:58
:DŠak ty v bažinách furt plynuješ, SHMU to u teba vzdalo. Vieš chcela som ti poslať kus tvarohovej na pobox, ale sklamal si nas s tou kapustnicou

http://s2.rimg.info/edeb1ba6ef4e82a8d461ad9a91114020.gif (http://smayliki.ru/smilie-168719559.html)
buchač
08.05.13,17:25
....v piatok idem na kozmetiku už sa teším...dúfam, že sa mi nevyvalí na hube herpes...:mad:
...radšej na hube , ako na iných miestach ....
...inak povedané ( trochu expresívnejšie povedané ) ...nie sú pysky ako pysky ...
lujza.j
08.05.13,17:38
ježiši Buchi nestraš:D....stačí, že ma v TV furt straší reklama na plesnivé nechty na nohách, alebo vaginálnu mykozu, alebo hnačku:eek:...a iné hnusy.....
pmajap
08.05.13,18:25
...to len zabŕda, dnes sa nevyrobil
lujza.j
08.05.13,18:37
misoft
08.05.13,18:42
Áááá jeje - ďalší Vyhúlení!
lujza.j
08.05.13,18:54
Áááá jeje - ďalší Vyhúlení!
.....no sondu hodím...možno....na začiatku, prvých českých som kukala....
korela
08.05.13,19:21
Stojí za prečítanie
http://www.omediach.com/reklama/item/1492-spanielsko-uputalo-reklamou-ktoru-vidia-len-deti
Španieli si asi ešte nenarazili rypák.
vulxy
08.05.13,19:27
divam sa na film"skrivanci na niti" a je az fantasticke kam sme sa to dopracovaly....normalne tym basmanom zavidim,...podla mna boly stastnejsi v tej dobe zavrety ako vecsina ludi dnes na slobode...
kopretinka
08.05.13,19:54
wagner
08.05.13,20:03
misoft
08.05.13,20:27
Jupííííí!
Moji "kamaráti" netopýrkovia už lietajú - prežili!
Tweety
09.05.13,08:03
Včera som sa potešila dobrej cene Denbrobii aj Miltonii, tak skončili v košíku, teším sa.
Zdenka175
09.05.13,08:05
Včera som sa potešila dobrej cene Denbrobii aj Miltonii, tak skončili v košíku, teším sa.


Ja som cez víkend videla za 5,50€, tiež mňa cena prekvapila..Ale kúpila som juku ku dňu matiek :)
Tweety
09.05.13,08:05
Kúpila som, za 4,75, pôvodná bola 12,95 a to boli s krásnymi kvetmi, no nekúp to, hoci už ich pomaly nemám kam dávať, ale neodolala som.
evuš
09.05.13,11:08
...a ja, že čo to môže byť - nejaká káva ??? A hľa to sú nejaké kvietka... :-)
arizona
09.05.13,11:10
...a ja, že čo to môže byť - nejaká káva ??? A hľa to sú nejaké kvietka... :-)
evus, kavicka sa podava vo vedlajsom okne .-) http://www.porada.sk/t215438-podava-sa-kavicka.html
Tweety
09.05.13,11:10
evuš
09.05.13,11:12
Vďaka - viem, že kafa je inde, len keď ste sa tešili z výhodnej kúpy - ale uznávam, orichidejky sú nádherné kvietky....
arizona
09.05.13,11:13
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12250.gif
tesim sa, konecne mi funguje formatovanie a mozem aj obrazky vkladat
Tweety
09.05.13,11:14
Vďaka - viem, že kafa je inde, len keď ste sa tešili z výhodnej kúpy - ale uznávam, orichidejky sú nádherné kvietky....
No a nie je výhodná kúpa ušetriť 8 jurášikof?
evuš
09.05.13,11:16
Vďaka - viem, že kafa je inde, len keď ste sa tešili z výhodnej kúpy - ale uznávam, orichidejky sú nádherné kvietky....
No a nie je výhodná kúpa ušetriť 8 jurášikof?

..samozrejme, že je !!! Teším sa s vami....
Peto-M
09.05.13,11:59
Po chvílke neaktivity sa mi stal a zároveň potešil tento nový dizajn porady. :))
Tweety
09.05.13,12:12
http://i.sme.sk/cdata/6/67/6794086/shooty_velky.jpg
wagner
09.05.13,16:39
http://www.topky.sk/cl/100370/1348957/Jan-Slota-skoncil-v-base--Soferoval-opity-a-unikal-pred-policiou- neviem či som to nemala dať do kultúry - toto je riadna kultúrna vložka:eek:. Doporučujem si prečítať aj komentáre pod článkom, tie sú zaujímavejšie ako článok.
lujza.j
09.05.13,16:55
http://www.topky.sk/cl/100370/1348957/Jan-Slota-skoncil-v-base--Soferoval-opity-a-unikal-pred-policiou- neviem či som to nemala dať do kultúry - toto je riadna kultúrna vložka:eek:. Doporučujem si prečítať aj komentáre pod článkom, tie sú zaujímavejšie ako článok.
...aj tak z toho nič mať nebude....má tam svojich....nejako sa to záhadne uhraje....
julysak
09.05.13,16:57
http://i.sme.sk/cdata/6/67/6794086/shooty_velky.jpg
A kto si dovolil nás predbehnúť ?
Rumuni ???????????
pavol54
09.05.13,16:59
http://www.topky.sk/cl/100370/1348957/Jan-Slota-skoncil-v-base--Soferoval-opity-a-unikal-pred-policiou- neviem či som to nemala dať do kultúry - toto je riadna kultúrna vložka:eek:. Doporučujem si prečítať aj komentáre pod článkom, tie sú zaujímavejšie ako článok.
...aj tak z toho nič mať nebude....má tam svojich....nejako sa to záhadne uhraje....
však tretie miesto v korupcii treba udržať " má tam svojich a tí majú tiež svojich a tí svoji keby tam nemali tiež svojich tak by sme ostali bez polície a súdov lebo svoj na svojho niečo má tak sa nič nestane
pmajap
09.05.13,18:03
Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí :rolleyes:
terezamaria
09.05.13,18:19
Nepotešilo.....JOJ-ka sa naprosto zbláznila, znovu pustili Panelák ešte z utorka....asi sa držia porekadla, že opakovanie je matka múdrosti....:-)))
lujza.j
09.05.13,18:25
Nepotešilo.....JOJ-ka sa naprosto zbláznila, znovu pustili Panelák ešte z utorka....asi sa držia porekadla, že opakovanie je matka múdrosti....:-)))
​....ja som ho prestala pozerať...kukala som včera ked som nemala "víno" ...a zistila som, že o nič neprichádzam a to som ho pozerala úplne od začiatku, ale dlho to bolo tak nejak zo zvyku....netvrdím že Búrlivé.... je niečo mimoriadne, ale už to chcelo zmenu:)
wagner
09.05.13,18:26
Nepotešilo.....JOJ-ka sa naprosto zbláznila, znovu pustili Panelák ešte z utorka....asi sa držia porekadla, že opakovanie je matka múdrosti....:-)))
Našťastie to nepozerám, to je objekt mimo môjho záujmu. Pozerala som na ČT2 podmorské hlbiny. Veľmi zaujímavé.
lujza.j
09.05.13,18:26
Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí :rolleyes:
...ešteže to hovädo nikoho nezrazilo....
vulxy
09.05.13,19:12
potesilo:zlcnik povolil....dokonca som sa prechlastal pivom a rano pohoda ....ako babetko(nie tak posrate):Dasi som nemal tolko mastnosti pozrat....uz si dam pozor....mozno:Dasi:Duvidim:D
nepotesilo:asi mi vypadne zub-hryzak uz ma boli asi 3dni a vidim ze bude smutny koniec....ako takto mam ist na diskoteku:D
pavol54
09.05.13,19:39
Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí :rolleyes:
až teraz, a mňa tam prečo nechcú?
pavol54
09.05.13,19:41
Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí :rolleyes:
až teraz, a mňa tam prečo nechcú?
asi preto lebo nemám IQ test s Mensy
pmajap
09.05.13,19:46
Potešilo idem domov, nepotešilo konečne mi je dobre, pohoda, žiadne nezmyselné funkcie, oddychujem a zarábam a tu volá šéf, že robí na novom projekte a počíta so mnou..... tak tentoraz je to za hriechy mladosti:(
pmajap
09.05.13,19:49
Čo tam po Slotovi, Pavol a všimol si si kto najlepšie dnes radí :rolleyes:
až teraz, a mňa tam prečo nechcú?

S našimi ksichtami, veď len sa pozri:D:D
arizona
10.05.13,05:42
Fiha, aky zaujimavy nick nam pribudol na Porade, ze "oserdesku" :D
http://www.porada.sk/member.php?u=120489
sito
10.05.13,06:30
:D:D:D
lujza.j
10.05.13,06:50
Potešilo idem domov, nepotešilo konečne mi je dobre, pohoda, žiadne nezmyselné funkcie, oddychujem a zarábam a tu volá šéf, že robí na novom projekte a počíta so mnou..... tak tentoraz je to za hriechy mladosti:(
Hmmmm.....a co teraz....
buchač
10.05.13,14:36
Fiha, aky zaujimavy nick nam pribudol na Porade, ze "oserdesku" :D
http://www.porada.sk/member.php?u=120489
...no a čo ???

Ja si svoju tiež osieram ......a sám ....
misoft
10.05.13,15:14
Fiha, aky zaujimavy nick nam pribudol na Porade, ze "oserdesku" :D
http://www.porada.sk/member.php?u=120489
Žeby Rumun? ;)
Anik
10.05.13,15:55
kopretinka
10.05.13,15:58
... ak sa za najlepšie radenie považuje komentovanie športu a jedálny lístok,tak neviem,na akej som to stránke....??
misoft
10.05.13,15:59
vulxy
10.05.13,16:14
Fiha, aky zaujimavy nick nam pribudol na Porade, ze "oserdesku" :D
http://www.porada.sk/member.php?u=120489
ja si tiez asi zmenim svoj nick na "oserhokejku" :)
asedma
10.05.13,16:37
... ak sa za najlepšie radenie považuje komentovanie športu a jedálny lístok,tak neviem,na akej som to stránke....??
:eek::confused:
misoft
10.05.13,16:59
... ak sa za najlepšie radenie považuje komentovanie športu a jedálny lístok,tak neviem,na akej som to stránke....??
Kvietoček - pozri si názov :D. Tu sa tiež "rehlíme", "reveme", "nadávame" (podľa okolností, stavu, nálady), Takže i ten šport - nepotešilo - pohnojili to! Jedálny lístok - niektoré kočky sa už pomaly strácajú pre tie ich diéty (o chvíľu sa i za tieň ihly skryjú :D:D:D)
lujza.j
10.05.13,17:26
... ak sa za najlepšie radenie považuje komentovanie športu a jedálny lístok,tak neviem,na akej som to stránke....??
Kvietoček - pozri si názov :D. Tu sa tiež "rehlíme", "reveme", "nadávame" (podľa okolností, stavu, nálady), Takže i ten šport - nepotešilo - pohnojili to! Jedálny lístok - niektoré kočky sa už pomaly strácajú pre tie ich diéty (o chvíľu sa i za tieň ihly skryjú :D:D:D)
Duški si ma videl niekde:---
kukučka
10.05.13,17:32
asi má chuť precvičiť umelé dýchanie :---
lujza.j
10.05.13,17:41
dnes nepotešilo...celý deň ma bolí gebuľa....bola som na kozmetike čo síce potešilo, ale nepotešilo, že som si tam nepospala.....a to prídem domov okno v kuchyni vyvalené bolo na mikro a ten mega vetrisko ho vyvalil....šecko čo bolo a na parapete rozbité....
ale teší, že som si v robote požičala príklepku a takú smiešnu brúsku na tie visiace dvere....zajtra povrtam....
avalik
10.05.13,17:48
potesilo ... auticko mam opat pojazdne ... nepotesilo, ze som musela kupit novu autobateriu
no ale az tak to "neboli", lebo prislo vyuctovanie za byt a mam preplatok :)
wagner
10.05.13,19:58
Fiha, aky zaujimavy nick nam pribudol na Porade, ze "oserdesku" :D
http://www.porada.sk/member.php?u=120489
Janka, to nie je nový nick, je tu od roku 2009. A nemusíš ani hádať kto to je - predsa náš tisíc nickový http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11916.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
pmajap
10.05.13,20:05
Fiha, aky zaujimavy nick nam pribudol na Porade, ze "oserdesku" :D
http://www.porada.sk/member.php?u=120489
Janka, to nie je nový nick, je tu od roku 2009. A nemusíš ani hádať kto to je - predsa náš tisíc nickový http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11916.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Ty si hotový detektív:D:D
sito
10.05.13,20:15
Fiha, aky zaujimavy nick nam pribudol na Porade, ze "oserdesku" :D
http://www.porada.sk/member.php?u=120489
...no a čo ???

Ja si svoju tiež osieram ......a sám ....

Čo tam desku! Ale, a sám ...
wagner
10.05.13,20:18
...a to prídem domov okno v kuchyni vyvalené bolo na mikro a ten mega vetrisko ho vyvalil....šecko čo bolo a na parapete rozbité....
.

To kde bol vetrisko? Lebo u nás sa oskar takto takmer celý deň gúlal po oblohe http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9921.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)a ja som okrem iného behala s http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7544.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)U nás vetrisko nebol.
sito
10.05.13,20:33
Sa mi zdá, že menej jesto tu nás, keď nie všetci tu sme ... Žeby dočasu ...
sito
10.05.13,20:44
pavol54
11.05.13,03:01
dnes nepotešilo...celý deň ma bolí gebuľa....bola som na kozmetike čo síce potešilo, ale nepotešilo, že som si tam nepospala.....a to prídem domov okno v kuchyni vyvalené bolo na mikro a ten mega vetrisko ho vyvalil....šecko čo bolo a na parapete rozbité....
ale teší, že som si v robote požičala príklepku a takú smiešnu brúsku na tie visiace dvere....zajtra povrtam....
Nevedel som že máš také styky ešte aj ležadlo "LUJZA" nechať po sebe pomenovať sa nezdáš dievča.
hubatá
11.05.13,03:54
Človek čo si sám neurobí, nemá ...... Pepsi asi ešte meria paplón, ostatní riešite "oserdesku" a to že nie je uvarená káva nikoho netrápi. Aby ste vedeli tiež sa na vás vykašlem a sama si dám jednu malú čiernu. Potom pôjdem na hroby rodičom lebo majú výročie a cestou si dám v Malackách na námestí jednu vynikajúcu cigánsku od vtipného záhoráka. Len škoda že nie je horúco, a tak odpadá dôvod ju zapiť orosenou desinou.......

Krásny deň poraďáci novej porady!
srska
11.05.13,05:03
my sme dali okruh ba-kuchyňa-baba-malý raj-ba . v kuchyni špacírgang po zeleni, na babe od smadu bernard, v malom raji (http://malyraj.sk/) sme kukli bývalého suseda ako sa mu býva na novom a v domácej krčme po návrate sme si treskli 3+2,5 staropramene.
včúl dumám ako vynoviť domáci kancel
wagner
11.05.13,05:33
Človek čo si sám neurobí, nemá ...... Pepsi asi ešte meria paplón, ostatní riešite "oserdesku" a to že nie je uvarená káva nikoho netrápi. Aby ste vedeli tiež sa na vás vykašlem a sama si dám jednu malú čiernu. Potom pôjdem na hroby rodičom lebo majú výročie a cestou si dám v Malackách na námestí jednu vynikajúcu cigánsku od vtipného záhoráka. Len škoda že nie je horúco, a tak odpadá dôvod ju zapiť orosenou desinou.......

Krásny deň poraďáci novej porady!
Keby si tak zavčasu v sobotu nevstávala, tak by sa Ti ušla aj káva.. Ja som teraz dopila. A to som už stihla pustiť stádo sliepok(6ks) a opatriť malé kuriatka. Dostali čerstvý čajík, uvarené vajíčko a tvaroh. A ja po káve kozacie mlieko a chlebík. Pekný zamračený deň prajem.
wagner
11.05.13,05:49
sito
11.05.13,05:50
my sme dali okruh ba-kuchyňa-baba-malý raj-ba . v kuchyni špacírgang po zeleni, na babe od smadu bernard, v malom raji (http://malyraj.sk/) sme kukli bývalého suseda ako sa mu býva na novom a v domácej krčme po návrate sme si treskli 3+2,5 staropramene.
včúl dumám ako vynoviť domáci kancel

Ááááá, nebolí Ťa to :confused:
Rozalka
11.05.13,11:08
Mňa potešila slovenčina tu http://dikda.eu/slovenske-rozpravky-na-stiahnutie/
Dúfam, že to školopovinné deti nebudú vidieť ;)
pmajap
11.05.13,11:50
lujza.j
11.05.13,13:49
dnes nepotešilo...celý deň ma bolí gebuľa....bola som na kozmetike čo síce potešilo, ale nepotešilo, že som si tam nepospala.....a to prídem domov okno v kuchyni vyvalené bolo na mikro a ten mega vetrisko ho vyvalil....šecko čo bolo a na parapete rozbité....
ale teší, že som si v robote požičala príklepku a takú smiešnu brúsku na tie visiace dvere....zajtra povrtam....
Nevedel som že máš také styky ešte aj ležadlo "LUJZA" nechať po sebe pomenovať sa nezdáš dievča.
...no nekúp to za tých "pár" evríkov.....
lujza.j
11.05.13,13:52
...a to prídem domov okno v kuchyni vyvalené bolo na mikro a ten mega vetrisko ho vyvalil....šecko čo bolo a na parapete rozbité....
.

To kde bol vetrisko? Lebo u nás sa oskar takto takmer celý deň gúlal po oblohe http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9921.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)a ja som okrem iného behala s http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7544.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)U nás vetrisko nebol.
tu u nas večer fučalo ako divé...a z 28 st. čo ukazovalo na kollárku okolo 16h....bolo pred 19h už len 18st.
wagner
11.05.13,15:35
Janka, to nie je nový nick, je tu od roku 2009. A nemusíš ani hádať kto to je - predsa náš tisíc nickový http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11916.gif (http://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik)
Ty si hotový detektív:D:D

A nie? Pozri:
Skupina B - Ľudia veselí, excentrickí, individualistickí a sebeckí. Nechýba im kreativita. Neraz nazývajú veci pravými menami a môžu sa preto dostať do problémov. Sú z nich dobrí detektívovia,novinári, umelci, ale aj psychiatri.
Krvná skupina vraví, že som aj detektív :D
lujza.j
11.05.13,17:12
http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept2072_1268137129.jpg
...po čom ženu túžia...teda ja:D...vápnik sa vždy hodí....
pmajap
11.05.13,17:12
A nie? Pozri:
Skupina B - Ľudia veselí, excentrickí, individualistickí a sebeckí. Nechýba im kreativita. Neraz nazývajú veci pravými menami a môžu sa preto dostať do problémov. Sú z nich dobrí detektívovia,novinári, umelci, ale aj psychiatri.
Krvná skupina vraví, že som aj detektív :D

... už oddychuješ detektív:D, dnes by som tie parafínové zábaly potrebovala aj ja:) prilep jeden na monitor, ja si pricapnem koleno
pmajap
11.05.13,17:13
http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept2072_1268137129.jpg
...po čom ženu túžia...teda ja:D...vápnik sa vždy hodí....
...si piekla????
lujza.j
11.05.13,17:16
http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept2072_1268137129.jpg
...po čom ženu túžia...teda ja:D...vápnik sa vždy hodí....
...si piekla????
jáááá:eek:...niéé...toto ja neviem...ale mám strašnú chuť na takúto štrúdlu...tak si kukám obrázky...a sladké mám v pláne v pondelok....ale mama mi už nahlásila, že jablkový koláč mi upečie:(..no nevadí...možno mi do pondelka príde na chuť.....
vulxy
11.05.13,17:20
ale tu to zije....nestiham citat :) pred tyzdnom 20 prispevkov za 2hod....teraz cca 1...
lujza.j
11.05.13,17:20
všetci sú asi na FB
misoft
11.05.13,17:21
ale tu to zije....nestiham citat pred tyzdnom 20 prispevkov za 2hod....teraz cca 1...
Bodaj by nie, keď lu nám tu lakotinky ukazuje.
vulxy
11.05.13,17:21
http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept2072_1268137129.jpg
...po čom ženu túžia...teda ja:D...vápnik sa vždy hodí....
vymenim za drzkovy perkelt kilo za kilo.....plati?
lujza.j
11.05.13,17:33
http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept2072_1268137129.jpg
...po čom ženu túžia...teda ja:D...vápnik sa vždy hodí....
vymenim za drzkovy perkelt kilo za kilo.....plati?
....nemením sladké za slané....aj ked držky móžem...ale pri mojej momentálnej strave...bažím po sladkom...
wagner
11.05.13,18:50
ale tu to zije....nestiham citat :) pred tyzdnom 20 prispevkov za 2hod....teraz cca 1...

To asi za to, že niekto radšej išiel na FB ako by mal zostať tu. Teda mnohí odišli provokatívne za to, že je nová porada a tvária sa, ako keď malému decku zoberieš hračku.
korela
11.05.13,22:18
Nepisem casto dlhe posty,ale to co som videl teraz,mi vyrazilo dych. Pred chvilkou som presiel okolo zastavky trolejbusov na Palisadoch,kde skupina ludi ako ja, ci ty, cistila zastavku od starych vylepov,spiny,plagatov.Smirgle,skrabky a hlavne vela nadsenia...Nemali na to iny dovod (a odpoved),nez spravit svet lepsim, mozno krajsim,i ked len prostrednictvom cistej zastavky,kde ludia cakaju kazdy den na ceste svojim zivotom. Blizsie sme sa nezoznamili a ja som kracal dalej. Nie som dobry rozpravac,takze neviem na vas preniest vsetky svoje pocity.Bol som vsak dojaty a chcel sa podelit o tento nevsedny zazitok.A to co si kazdy z neho vezme,je len jeho vec.
Ale preniesol si ich, za seba hovorím.
Keď mi nie je najlepšie a chcem sa vyladiť, viac ako hudba mi pomôžu flash mobs. Rôzne happeningy vedia zaujať, u nás sú ojedinelé,ľudia nevedia mnohokrát v našich končinách správne zareagovať.
pmajap
12.05.13,03:03
Krásne nedeľné ráno, už sa chystá kávička
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f7/Linea_doubleespresso.jpg
hubatá
12.05.13,03:32
Vďaka @pmajap: dobré ráno a taká malá čierna vždy poteší. Pridala by som aj koláčik, ale niekto tu frfľal že v tejto téme je veľa stránok, tak nebudem sem pridávať obrázok koláčika, ten si môže podľa svojej chuti vygúgliť sám .........
hubatá
12.05.13,03:36
Ešte že som včera dobre popolievala hroby rodičom ..... Ale ako naši hovorievali: studený máj, v stodole raj.
hubatá
12.05.13,03:50
Nepisem casto dlhe posty,ale to co som videl teraz,mi vyrazilo dych. Pred chvilkou som presiel okolo zastavky trolejbusov na Palisadoch,kde skupina ludi ako ja, ci ty, cistila zastavku od starych vylepov,spiny,plagatov.Smirgle,skrabky a hlavne vela nadsenia...Nemali na to iny dovod (a odpoved),nez spravit svet lepsim, mozno krajsim,i ked len prostrednictvom cistej zastavky,kde ludia cakaju kazdy den na ceste svojim zivotom. Blizsie sme sa nezoznamili a ja som kracal dalej. Nie som dobry rozpravac,takze neviem na vas preniest vsetky svoje pocity.Bol som vsak dojaty a chcel sa podelit o tento nevsedny zazitok.A to co si kazdy z neho vezme,je len jeho vec.
Ale preniesol si ich, za seba hovorím.
Keď mi nie je najlepšie a chcem sa vyladiť, viac ako hudba mi pomôžu flash mobs. Rôzne happeningy vedia zaujať, u nás sú ojedinelé,ľudia nevedia mnohokrát v našich končinách správne zareagovať.

Peter je zrejme z mladšej generácie a nepamätá si spred 22 rokov časy, keď 1 x do roka sa vyupratovala celá republika v jeden deň. Áno - to bola tá odsudzovaná, sprofanovaná, zosmiešňovaná sobotňajšia brigáda 1 x do roka: pred Veľkou nocou. Len ľutujem tých ľudí, pretože ak sa v jeden deň neuprace široké okolie, ich práca a nadšenie príde nazmar a do týždňa je tam naviatých igelitiek a bordelu zo širokého okolia a možno o rok už neprídu ........

Takže korela - nič nové pod slnkom, akurát sa to volá tak noblesne po anglicky: happening ......
pmajap
12.05.13,03:52
Ešte že som včera dobre popolievala hroby rodičom ..... Ale ako naši hovorievali: studený máj, v stodole raj.
wagner ma včera pekne vrátila do reálu, v stredu mráz a mne konečne po štyroch rokoch zakvitol kaki strom a je obsypaný kvetmi a teraz má omrznúť, asi ho zoberiem pod perinu o ostatnom ani nehovorím, všetko vonku na hriadkach. Takže tak s tým rajom v stodole:D
julysak
12.05.13,04:07
Ešte že som včera dobre popolievala hroby rodičom ..... Ale ako naši hovorievali: studený máj, v stodole raj.
wagner ma včera pekne vrátila do reálu, v stredu mráz a mne konečne po štyroch rokoch zakvitol kaki strom a je obsypaný kvetmi a teraz má omrznúť, asi ho zoberiem pod perinu o ostatnom ani nehovorím, všetko vonku na hriadkach. Takže tak s tým rajom v stodole:D
Vstaneš 1-2 hodiny pred východom slnka a budeš rosiť (tým, že voda zmrzne vydá do okolia skupenské teplo)
pavol54
12.05.13,04:19
Ešte že som včera dobre popolievala hroby rodičom ..... Ale ako naši hovorievali: studený máj, v stodole raj.
wagner ma včera pekne vrátila do reálu, v stredu mráz a mne konečne po štyroch rokoch zakvitol kaki strom a je obsypaný kvetmi a teraz má omrznúť, asi ho zoberiem pod perinu o ostatnom ani nehovorím, všetko vonku na hriadkach. Takže tak s tým rajom v stodole:D
na tie hriadky niečo - ak máš netkanú textíliu tak ju tam daj večer to spraví tak 2 - 3 stupne, ak máš ten strom malý tak prúdenie vzduchu má efekt (minulý rok myslím to bolo vo Veselom si objednali vrtuľník na prelety nad sadmi) možno obyčajný izbový ventilátor nasmerovaný do koruny by stačil, najbrutálnejšie je zadymovať ale to by ťa susedia zabili