lujza.j
07.06.13,13:16
Ahaaaa..ja som to inak myslela....
Tweety
07.06.13,11:18
Ty nevieš, že to je pre šťastie?
srska
07.06.13,11:19
Ty nevieš, že to je pre šťastie?hej, kedz še vam podari dobre nasmerovac šikanec
lujza.j
07.06.13,11:22
No dobre tak teda sa cura do toho,alebo cez to ako cez lievik....lebo lievik je lacnejsi...
Tweety
07.06.13,11:27
Lievik nie, cez neho sa čenčuje inééé.
pavol54
07.06.13,11:55
http://diva.aktuality.sk/clanok/37827/zeny-si-uz-kvoli-malej-potrebe-sadat-nemusia-ulavia-si-aj-postojacky/
Neviem si to nejako dost dobre predstavit.....takze je asi jedno ci sa postim,alebo ostim:-)))......u mna teda v pripade nutnosti čurkanie " na zjazdara":-))
Neviem aký problém v tom vidíte niekedy sme na vojne mali tzv" turecké záchody" kde sa zásadne nasedelo ale presne ako píšeš "na zjazdára" a keď spolubývajúci zistili kto je za ktorými dverami tak to bolo niekedy aj s vedrovým bidetom. Ale treba zavolať nech najvyšší donesú niečo z aktuálnej návštevy.
pavol54
07.06.13,12:02
No dobre tak teda sa cura do toho,alebo cez to ako cez lievik....lebo lievik je lacnejsi...
zaujímalo by ma to technické vykonanie úkonu ak má klientka vypasované nohavice alebo dlhú sukňu. To by potom mohli chodiť k nám na pánske?
pavol54
07.06.13,12:04
Nie je už náhodou malá sobota? všetky témy vyčerpané už len o p..ch sa baviť.
pavol54
07.06.13,15:09
Rád by som teraz(pri veľkých dažďoch a možnej povodni) videl argumentáciu zástancov kyanidovej ťažby zlata na Slovensku
trisestri
07.06.13,17:39
dnes chutny gulas v gazdovskej pivnici,len pokazeny dojem ked ku kave za 1,30 eura nablokavali zvlast 3 cukry ala 3 g za 40 centov
misoft
07.06.13,21:07
dnes chutny gulas v gazdovskej pivnici,len pokazeny dojem ked ku kave za 1,30 eura nablokavali zvlast 3 cukry ala 3 g za 40 centov
:D A vieš, ako by si ich tam nas*al, keby si si kávu objednal, z tašky kilo cukru vytiahol a ostatným ponúkal, nech si osladia a to len za 10 centov za malú lyžičku?
buchač
08.06.13,04:30
Včera som pozeral Fantomasa , no občas aj prepol na to - DOSLOVA TRÁPENIE - našich " profesionálnych " futbalistov .......
Zdúpnel som po prvom prepnutí na daný kanál a zbadal ten stav ...že 1:0

Tak to ale aj na trávniku vyzeralo....
Futbalisti v bielych dresoch ....hm ...samé číro , kohút a či inak nagélované vlasy , spod dresov vidieť potetované telo ( ktož vie , či niektorý nemá aj na vercajku kerku ) ....ale inak nič moc - hlavne , čo sa výkonu týka ...

Protivník síce nemal tie ozdoby tela , ani výkon nebol bohvieaký - ale účel svätil prostriedky ...
Súper z Lichenštajska má iba jedného profíka v zostave a ten zvyšok si zarába normálne v zamestnaní ...a ten futbal majú ako zábavu ...

Ten dilino - komentátor mi šiel tak na nervy , že som musel dať zvuk do režimu OFF...
Tie drísty sa proste nedali počúvať ...zlaté hlasy a hlavne komentovanie Poláka , Holubca , Slepičku , Gabániho ...
marjankaj
08.06.13,04:53
Včera som pozeral Fantomasa , no občas aj prepol na to - DOSLOVA TRÁPENIE - našich " profesionálnych " futbalistov .......
Zdúpnel som po prvom prepnutí na daný kanál a zbadal ten stav ...že 1:0

Tak to ale aj na trávniku vyzeralo....
Futbalisti v bielych dresoch ....hm ...samé číro , kohút a či inak nagélované vlasy , spod dresov vidieť potetované telo ( ktož vie , či niektorý nemá aj na vercajku kerku ) ....ale inak nič moc - hlavne , čo sa výkonu týka ...

Protivník síce nemal tie ozdoby tela , ani výkon nebol bohvieaký - ale účel svätil prostriedky ...
Súper z Lichenštajska má iba jedného profíka v zostave a ten zvyšok si zarába normálne v zamestnaní ...a ten futbal majú ako zábavu ...

Ten dilino - komentátor mi šiel tak na nervy , že som musel dať zvuk do režimu OFF...
Tie drísty sa proste nedali počúvať ...zlaté hlasy a hlavne komentovanie Poláka , Holubca , Slepičku , Gabániho ...
Aj Gabo Zelenay sa dal počúvať.:---
misoft
08.06.13,07:29
Aj Gabo Zelenay sa dal počúvať.:---
Najmä ten! :D
Katy a R
08.06.13,08:22
keď je reč o Gabovi Z. ... spomínate, že ako voľakedy dávno komentoval šach (do rádia) :confused: :confused: :D:D
- rozprával dotknutý šachista - že sa tak sústredil na jeho komentár, a nevnímal potom hru (napr okomentoval aj, že ako lúče slnka dopadajú na šachovnicu a pod ... ;)
pavol54
08.06.13,08:30
Včera som pozeral Fantomasa , no občas aj prepol na to - DOSLOVA TRÁPENIE - našich " profesionálnych " futbalistov .......
Zdúpnel som po prvom prepnutí na daný kanál a zbadal ten stav ...že 1:0

Tak to ale aj na trávniku vyzeralo....
Futbalisti v bielych dresoch ....hm ...samé číro , kohút a či inak nagélované vlasy , spod dresov vidieť potetované telo ( ktož vie , či niektorý nemá aj na vercajku kerku ) ....ale inak nič moc - hlavne , čo sa výkonu týka ...

Protivník síce nemal tie ozdoby tela , ani výkon nebol bohvieaký - ale účel svätil prostriedky ...
Súper z Lichenštajska má iba jedného profíka v zostave a ten zvyšok si zarába normálne v zamestnaní ...a ten futbal majú ako zábavu ...

Ten dilino - komentátor mi šiel tak na nervy , že som musel dať zvuk do režimu OFF...
Tie drísty sa proste nedali počúvať ...zlaté hlasy a hlavne komentovanie Poláka , Holubca , Slepičku , Gabániho ...
Mali by ich tak postaviť proti mužstvu z náhodného výberu Luníka IX ešte aj tí by ich nakopali
misoft
08.06.13,08:38
keď je reč o Gabovi Z. ... spomínate, že ako voľakedy dávno komentoval šach (do rádia) :confused: :confused: :D:D
- rozprával dotknutý šachista - že sa tak sústredil na jeho komentár, a nevnímal potom hru (napr okomentoval aj, že ako lúče slnka dopadajú na šachovnicu a pod ... ;)


http://www.youtube.com/watch?v=7h-y8Wu-CN8
http://sport.sme.sk/ninajovsvet/Gabo-Zelenay/k/84
trisestri
08.06.13,10:02
willma
08.06.13,18:00
Tak a je to definitívne. Z troch cicúchov zostal len jeden. Prvá nám zmizla pred rokom - o tej ani netušíme, čo sa s ňou stalo. Druhá pred troma dňami a dnes mi sused potvrdil, že ju zrazilo auto - bola to isto ona, lebo iné mačky z dediny obojky nenosia. Dal ju nabok z cesty. Ked sme šli pre ňu, príroda sa už postarala - už sme ju nenašli:mee: Tu sú obe aj s mladými tej bielej.
DanielaSL
08.06.13,18:09
Aký problém Danka ...... je obdobie kedy sa rodia jarné mačence.... donesieš nové. Poznám to...prirastú k srdcu a potom sú preč. Aj nám tak zmizli traja kocúrikovia. Dvaja nenávratne zmizli ....a jedného tiež prešlo auto. Teraz máme dve mačičky od minulého roka, na jar boli vykastrované a našťastie ich stále máme.
A tie malinké sú tak rozkošné, že zabudneš aj na staré....
willma
08.06.13,18:15
ja viem, len tá druhá bola malej liebling a môj vlastne tiež. 5 rokov nezmažeme len tak. Ale máš pravdu, už som dala avízo, že by som rada mačkátka - dokonca si budem vedieť pre ne aj prísť - len potrebujem aby boli socializované, nech mi nezmiznú pri prvom pokuse o pohladkanie
DanielaSL
08.06.13,18:25
Moja budúca nevesta majú práve také akurátne na odber..pri Trnave. A určite socializované....
arizona
08.06.13,18:56
Tak a je to definitívne. Z troch cicúchov zostal len jeden. Prvá nám zmizla pred rokom - o tej ani netušíme, čo sa s ňou stalo. Druhá pred troma dňami a dnes mi sused potvrdil, že ju zrazilo auto - bola to isto ona, lebo iné mačky z dediny obojky nenosia. Dal ju nabok z cesty. Ked sme šli pre ňu, príroda sa už postarala - už sme ju nenašli:mee: Tu sú obe aj s mladými tej bielej.
Krasne cicusky :-)
hubatá
08.06.13,19:45
To je smutné.....
Ja som tiež v tej krutej decembrovej zime pritúlila choré, zmrznuté mača, reku potom ho niekomu darujem. Už nedarujem, už mi tak prirástlo k srdcu že ochotne po ňom denne vysávam a vytieram chlpy, hoci to mi vadí najviac.
pmajap
09.06.13,03:50
:) Idem potíšku, všetci spia, aj návštevy vraj 5 členov, slovom päť. Prídem neskôr aj kávu navarím, aby vám nevychladla
julysak
09.06.13,04:21
ja viem, len tá druhá bola malej liebling a môj vlastne tiež. 5 rokov nezmažeme len tak. Ale máš pravdu, už som dala avízo, že by som rada mačkátka - dokonca si budem vedieť pre ne aj prísť - len potrebujem aby boli socializované, nech mi nezmiznú pri prvom pokuse o pohladkanie

Priviažeš
pmajap
09.06.13,05:00
srska
09.06.13,05:06
z včerajšieho výlovu (http://www.rybospol.sk/www/index.php) (10 ks) 2 budú k obedu
pmajap
09.06.13,05:51
Srska nádhera a ja pridám čerstvo natrhané , tie môžu byť pred obedom :D
ivuliatko
09.06.13,05:59
z včerajšieho výlovu (10 ks) 2 budú k obedu

...a moje slohy z piatkového výlovu (48 ks) budú celý deň a možno aj zajtra, lebo večer asi odkvacnem :D
pavol54
09.06.13,05:59
Srska nádhera a ja pridám čerstvo natrhané , tie môžu byť pred obedom :D
Do paroma včera som všetky zožral len tak v miske umyté, poté čo bolo k obedu asi 2 kilá tých malých cca dvojcentimetrových krumpličiek očistených na oleji osmažených ani mäso nebolo treba
pavol54
09.06.13,06:02
z včerajšieho výlovu (10 ks) 2 budú k obedu

...a moje slohy z piatkového výlovu (48 ks) budú celý deň a možno aj zajtra, lebo večer asi odkvacnem :D
Však ich otvor a daj do fóra nejaké "múdrosti" budúcich slávnych osobností, či nie je nič extra?
ivuliatko
09.06.13,06:09
z včerajšieho výlovu (10 ks) 2 budú k obedu

...a moje slohy z piatkového výlovu (48 ks) budú celý deň a možno aj zajtra, lebo večer asi odkvacnem :D
Však ich otvor a daj do fóra nejaké "múdrosti" budúcich slávnych osobností, či nie je nič extra?
Večer prihodím, určite sa niečo nájde :--- niektorí sa vyjadrujú ako keby mali 4 promile krvi v alkohole :D
pmajap
09.06.13,06:11
Ivka, to je to pravé orechové....pre nás:D:D
ivuliatko
09.06.13,06:13
Idem na to, zatiaľ si nalejte kávičku od pmajap alebo predpoludňajší čaj vlastnej výroby do hrnčeka s mojím najobľúbenejším športom ;)

http://www.ptakoviny-praha.cz/emdata/products/1000_l.jpg
srska
09.06.13,06:26
včera som počul dobrú hlášku:
keď vás niekto osloví s otázkou či nemáte požičiať nejaké lóve odpovedzte - "vieš, ja mám z bankou do konca života dohodu, že banka nebude podnikať v oblasti kamiónovej prepravy a ja nebudem požičiavať nikomu lóve "
willma
09.06.13,06:29
Priviažeš[/QUOTE] ani nápad, asi budú chvíľu v dome - najmä v noci a neskôr voľný výbeh - predsa len sú to mačky :)
julysak
09.06.13,07:09
Priviažeš ani nápad, asi budú chvíľu v dome - najmä v noci a neskôr voľný výbeh - predsa len sú to mačky :)[/QUOTE]
veď iba kým sa rozhodnú, či to u teba bude / nebude ich domov
pavol54
09.06.13,07:19
z včerajšieho výlovu (10 ks) 2 budú k obedu

...a moje slohy z piatkového výlovu (48 ks) budú celý deň a možno aj zajtra, lebo večer asi odkvacnem :D
Však ich otvor a daj do fóra nejaké "múdrosti" budúcich slávnych osobností, či nie je nič extra?
Večer prihodím, určite sa niečo nájde :--- niektorí sa vyjadrujú ako keby mali 4 promile krvi v alkohole :D
Tu bol jeden prísvevok hovorený ale ho kódoval alebo bol na inej frekvencii, dúfam že tie písomky nie sú písané nejakým doteraz neznámym jazykom mne vždy učiteľka hovorila" Paľo tie tvoje hieroglyfy...mala som čo robiť"
lujza.j
09.06.13,09:55
Posluchate tu....:-))) nakukam az z Prahy....pekny den zelam...
pavol54
09.06.13,10:34
Posluchate tu....:-))) nakukam az z Prahy....pekny den zelam...
vitaj ďalšia dlhokrká a čo funkciu akú dali?:)
srska
09.06.13,11:11
Posluchate tu....:-))) nakukam az z Prahy....pekny den zelam...
šak to nie ďaleko:D
srska
09.06.13,11:14
lujza.j
09.06.13,12:09
Posluchate tu....:-))) nakukam az z Prahy....pekny den zelam...
vitaj ďalšia dlhokrká a čo funkciu akú dali?:)
Nic mimoriadne....robila som spolocnicku....:-)))..:-P
willma
09.06.13,13:30
Tak a je to definitívne. Z troch cicúchov zostal len jeden. Prvá nám zmizla pred rokom - o tej ani netušíme, čo sa s ňou stalo. Druhá pred troma dňami a dnes mi sused potvrdil, že ju zrazilo auto - bola to isto ona, lebo iné mačky z dediny obojky nenosia. Dal ju nabok z cesty. Ked sme šli pre ňu, príroda sa už postarala - už sme ju nenašli:mee: Tu sú obe aj s mladými tej bielej.
Krasne cicusky :-)
už len boli krásne :mee:, a tá tigrovaná navrch inteligentná - na meno počúvala a žiadne ccc
willma
09.06.13,13:33
Priviažeš ani nápad, asi budú chvíľu v dome - najmä v noci a neskôr voľný výbeh - predsa len sú to mačky :)
veď iba kým sa rozhodnú, či to u teba bude / nebude ich domov[/QUOTE]
predošlé sa rozhodli, že hej - 5 rokov s nami vydržali, teda kocúr je ešte stále u nás a po smrti svojej sestry sa z dvora skoro nepohne
ivuliatko
09.06.13,14:02
z včerajšieho výlovu (10 ks) 2 budú k obedu

...a moje slohy z piatkového výlovu (48 ks) budú celý deň a možno aj zajtra, lebo večer asi odkvacnem :D
Však ich otvor a daj do fóra nejaké "múdrosti" budúcich slávnych osobností, či nie je nič extra?
Dávam si pauzu na cafe, tu sú prvé "perly ducha" 5.B:

Keď sme išli zo ZOO, mama mi kúpila prdiaci sliz.
Jeho labky pripomínajú sploštené žužu.
Bola tam zábava lebo tam bol tobogán ktorý mal prezívku záchod.
Kedisi dávno žil kocúr volal sa Osemživotník. Mal krátku srsť a pozlátené oči.
avalik
09.06.13,17:08
ivuliatko
09.06.13,21:03
Ani 6.A sa nedala zahanbiť:
• Pod kríkom bolo desať malých kuriatok. Boli malé, žlté, s hladkou srsťou.
• Keď sme išli po diaľnici, na hodinu sme museli zastaviť, lebo tam bola havária. Ale ja som sa tešil, lebo sme sa išli najesť.
• Raz dal kocúra do pračky a za pól hodinu boli všetky veci špinavé tak ho vyhodili na ulicu.
• Jedného dňa sa stalo niečo dobré. Ich sliepočky a kohútiky porodili ďalších dvadsať kuriatok.

A porúčam sa do ríše snov... zavřete voči, vodcházím... dobrú noc a blchy na pomoc :)
srska
10.06.13,03:45
ránečko prajem.
ešte k tým rybičkám zo včera.
srskovej zostala rebarbora z prípravy na koláč, tak som do svojho pstruha pred pečením vložil ale 5 kolečiek rebarbory - doporučujem, ani citrón nebolo treba
VieraPopluharova
10.06.13,06:19
Ahojky aj tu všetci, žijem...takže šampus sa nestriela, myslím na Vás všetkých každý deň, len troška som sa odmlčala, bola som unavená z komunikácii, samozrejme nie s Vami, len sme pripravovali návrh zákona pri posudzovaní invalidity onkopacientov a pod., takže som potrebovala mierny oddych....mám Vás rada všetkých.....pekný deň
lujza.j
10.06.13,07:04
Ahojte vsetci....konecne doma...Praha...pomoc,nechcela by som tam byvat....potesilo,nesli sme zbytocne kamoškyn syn tazky 15r pubertiak,vyhral republikovu sutaz ,ide do Kanady na svetovu....
Tweety
10.06.13,10:48
osky
10.06.13,13:10
ja zial musim do tejto temy prispiet dnesnou neprijemnou skusenostou-zalozila som novu temu,ale niekto sikovny sa v zapäti postaral o to,aby sa zu na nu nedalo odpovedat...je to normalne???? a nie je to prvy raz.
odkedy je tato Nova porada,funguje to akosi divne.....skoda.
avalik
10.06.13,13:19
ja zial musim do tejto temy prispiet dnesnou neprijemnou skusenostou-zalozila som novu temu,ale niekto sikovny sa v zapäti postaral o to,aby sa zu na nu nedalo odpovedat...je to normalne???? a nie je to prvy raz.
odkedy je tato Nova porada,funguje to akosi divne.....skoda.

preco rovno nenapises, ze ide o mna? .... na zaklade coho si presvedcena, ze sa neda odpovedat?
sito
10.06.13,13:51
Ahojte vsetci....konecne doma...Praha...pomoc,nechcela by som tam byvat....potesilo,nesli sme zbytocne kamoškyn syn tazky 15r pubertiak,vyhral republikovu sutaz ,ide do Kanady na svetovu....

Nie je všetko zlato, ani Praha ... :);)
Tweety
10.06.13,14:01
lujza.j
10.06.13,15:20
Ahojte vsetci....konecne doma...Praha...pomoc,nechcela by som tam byvat....potesilo,nesli sme zbytocne kamoškyn syn tazky 15r pubertiak,vyhral republikovu sutaz ,ide do Kanady na svetovu....

Nie je všetko zlato, ani Praha ... :);)
to si presne pomenoval....táto návšteva sa mi zafixovala takto....prvý krok na Václaváku ovalil ma smrad šťanky...nedá sa to inak nazvať a to nie len tam, všade špaky a papiere, rôzne druhy indivíduí, suveníry matriošky:eek:....v obchodíkoch majitel "čistý" čech.../balkánci, arabi, rusi,turci/....čo som bola prekvapená majú tam kopec malých potravín a obchodíkov s potravinami , čo tu úplne vymrelo teda v BA určite....
pmajap
10.06.13,16:05
Tu majú najlepšie pivo v celej Prahe, klasika. neskutočná atmosféra. Nabudúce vyskúšaj. ;)
http://img.oko.li/20/DSCN1655_2007-07-25_15-02-52_640x480.jpg
lujza.j
10.06.13,16:10
škoda, išla som okolo...
trisestri
10.06.13,17:00
dve samovraždy za 3 tyždne
wagner
10.06.13,19:17
dve samovraždy za 3 tyždne
To iba konštatuješ, alebo sa Ti to máli? :eek:
marjankaj
10.06.13,19:19
dve samovraždy za 3 tyždne
To iba konštatuješ, alebo sa Ti to máli? :eek:
No v parlamente by to bolo aj málo. :---
wagner
10.06.13,19:24
Ako tak sledujem, pri tomto dennom počte príspevkov nám táto IV vydrží aj rok:D možno aj viac:D
buchač
10.06.13,19:26
dve samovraždy za 3 tyždne
To iba konštatuješ, alebo sa Ti to máli? :eek:
No v parlamente by to bolo aj málo. :---
...ale vláda by to ešte do konca roka aj v pohode stihla ....či ???
A aj nejaký tajomník by sa mohol do na šranek do prievanu zavesiť ...
wagner
10.06.13,19:32
[QUOTE="buchač
...ale vláda by to ešte do konca roka aj v pohode stihla ....či ???
A aj nejaký tajomník by sa mohol do na šranek do prievanu zavesiť ...[/QUOTE]
Len či bude potom dosť štránkov. Inak ak by niekomu chýbal štránok, poskytnem. Mám na prenášanie nábytku, takže udrží aj tučného
marjankaj
10.06.13,19:41
[QUOTE="buchač
...ale vláda by to ešte do konca roka aj v pohode stihla ....či ???
A aj nejaký tajomník by sa mohol do na šranek do prievanu zavesiť ...
Len či bude potom dosť štránkov. Inak ak by niekomu chýbal štránok, poskytnem. Mám na prenášanie nábytku, takže udrží aj tučného[/QUOTE]
Do prievanu stačí aj tenký.
Veď prvé povolia hlasivky. :---
IVETA N
11.06.13,06:47
verili by ste tomuto to ozaj sa môže stať iba mne som rozzúrena ako býk, tak jedným oznámením zrušia výkaz nedoplatkov a v druhom mi pod tým istým číslom vymerajú sumu o 10 eur vyššiu a znova sa v tomto výkaze /novom o 10 eur vyššom /odvolávajú na zrušenie, ale v zápätí im musíme zaplatiť dlžnú sumu........ a dnes otvorím ďalší list a tam na tento výkaz predexekučná výzva ......pripadám si v tomto momente ako u debilov na dvore....
terezamaria
11.06.13,07:52
korela
11.06.13,10:27
dve samovraždy za 3 tyždne
To iba konštatuješ, alebo sa Ti to máli? :eek:
No v parlamente by to bolo aj málo. :---
Tí sa majú príliš radi.
korela
11.06.13,10:36
Nejde mi to do - čo nám prišlo mailom, je to celkom vhodné pre deň bez slnka.
http://soucitne.cz/dojemna-zadost-o-pomoc-kachni-mamy
korela
11.06.13,10:39
A možno i toto zaujme, láska až za hrob, nie nenávisť.
http://soucitne.cz/kocour-jiz-vice-nez-rok-nosi-darky-na-hrob-sveho-pana
lujza.j
11.06.13,15:37
srsković...nebol si náhodou v At...neviem či sa dá ísť do Hainburgu....díkes
pmajap
11.06.13,16:08
willma
11.06.13,16:09
konečne som opäť pojazdná - jupííí. Opravené autíčko parkuje pri dome :)
Tak a tešila som sa predčasne - autíčko je na lane a ťahá sa späť k automechanikovi - pre istotu je ... ol homokinetický kĺb - keď ide tak ide.
pmajap
11.06.13,16:22
potešil ma tento darček... a môžem variť chilli:D:D
wagner
11.06.13,16:26
A čo bude vyhlásený chemický poplach?:confused: Inak neviem na čo ti je maska na čilli:eek:
pmajap
11.06.13,16:39
buchač
11.06.13,16:55
potešil ma tento darček... a môžem variť chilli:D:D

:eek:..to si myslíš, že toto sa dá variť len tak ???
http://www.news.sk/rss/link/2013/01/65493/tento-muz-ako-prvy-zjedol-najstiplavejsie-jedlo-na-svete/
...hm , aj by som okoštoval ....
julysak
11.06.13,17:01
buchač
11.06.13,17:08
akí budeme okatí :D
http://tvnoviny.sk/sekcia/zahranicne/archiv/takto-mozno- (http://tvnoviny.sk/sekcia/zahranicne/archiv/takto-mozno-budeme-vyzerat-o-100-tisic-rokov.html)http://tvnoviny.sk/sekcia/zahranicne/archiv/takto-mozno-budeme-vyzerat-o-100-tisic-rokov.htmlbudeme-vyzerat-o-100-tisic-rokov.html

Kua takýmito sprostosťami sa zaoberať.

Nese..e ma, lebo sa fakt prídem pozrieť.

Zlatka Puškárovie už teraz tak vyzerá , ako keby bola nejaký čas na nejakej vzdialenej planéte ...žiadne výrazné zmeny som na tom pozadí v štúdiu nepostrehol ....hehehehe...
misoft
11.06.13,17:17
Zlatka Puškárovie už teraz tak vyzerá , ako keby bola nejaký čas na nejakej vzdialenej planéte ...žiadne výrazné zmeny som na tom pozadí v štúdiu nepostrehol ....hehehehe...
Šak ona tak vyzerá od narodenia :D
pmajap
11.06.13,17:38
potešil ma tento darček... a môžem variť chilli:D:D

:eek:..to si myslíš, že toto sa dá variť len tak ???
http://www.news.sk/rss/link/2013/01/65493/tento-muz-ako-prvy-zjedol-najstiplavejsie-jedlo-na-svete/
...hm , aj by som okoštoval ....

posunie ťa to o 100 tis. rokov .... čilli ti okále vypúli...:eek::eek:
srska
11.06.13,17:47
srsković...nebol si náhodou v At...neviem či sa dá ísť do Hainburgu....díkesnebol, čapnul som v sobotu v maduniciach. chcel som ísť zajtra do pandorfu kúpiť nové crocsy ale sa mi voľáko nesce
julysak
11.06.13,17:47
Zlatka Puškárovie už teraz tak vyzerá , ako keby bola nejaký čas na nejakej vzdialenej planéte ...žiadne výrazné zmeny som na tom pozadí v štúdiu nepostrehol ....hehehehe...
Šak ona tak vyzerá od narodenia :D
Sa narodila už so zubami ?
pmajap
11.06.13,18:20
trisestri
11.06.13,18:34
lujza.j
11.06.13,18:41
srsković...nebol si náhodou v At...neviem či sa dá ísť do Hainburgu....díkesnebol, čapnul som v sobotu v maduniciach. chcel som ísť zajtra do pandorfu kúpiť nové crocsy ale sa mi voľáko nesce
no tie su hezké, ale nezdá sa mi že som ich v pandáši videla....inak díkes
wagner
11.06.13,18:52
[QUOTE="pmajap"

posunie ťa to o 100 tis. rokov .... čilli ti okále vypúli...:eek::eek:[/QUOTE]

O 100 tisíc rokov bude z nás iba prach - sto krát nás zežerú červíci, alebo popol sa rozpadne na prach.. Takže také úvahy ako bude kto vyzerať o 100 tisíc rokov nie sú predmetom môjho záujmu.
avalik
11.06.13,19:30
srska
11.06.13,20:12
srsković...nebol si náhodou v At...neviem či sa dá ísť do Hainburgu....díkesnebol, čapnul som v sobotu v maduniciach. chcel som ísť zajtra do pandorfu kúpiť nové crocsy ale sa mi voľáko nesce
no tie su hezké, ale nezdá sa mi že som ich v pandáši videla....inak díkes
luj, ak niekedy budeš chcieť kúpiť crocsy, nakupuj online cez crocs.at - najväčší výber. neviem či len teraz ale dnes mi dali "kostenlose lieferung" . platiť sa dá cez paypal alebo kreditkou. funguje aj debetná visa - predtým sa treba registrovať. dodanie: 3-4 pracovné dni
erzet
12.06.13,06:18
Ja som podstate kludný. Nič ma nerozčúlilo, nepotešilo, ale prihodilo sa mi.

V Dubnici na železničnej stanici. V sobotu som sa dozvedel, že mám nárok na zľavu ako senior na železnici. Keďže som mieril vlakom práve na železničnú stanicu, rozhodol som sa, že si zoberiem Objednávkový formulár... Pekná, mladá pani ma oboznámila s podmienkami, ale formulár mi nedala, vraj to vybavíme spolu, na mieste, ak budem mať fotku. Samozrejme fotku som nemal. V pondelok som sa odfotil, vytlačil fotku a hopsa hejsa na stanicu. Za prepážkou bola iná. Zľakol som sa. vlasy ako Kleopatra Martinka z Turca. Telefonovala. prechádzam sa mám čas. Telefonuje. Vravím si už dosť. Postavil som sa k prepážke a klopkal som si na "parapet". Videla že treba konať. Začal konferenčný hovor. Ja pre prepážkou, ona za prepážkou a jej známa, priateľka na telefóne. Opäť ma oboznámila z podmienkami, upozornila že to je pre tých čo častejšie cestujú, ale cesty do Tatier by spravili. Hovorím jej, ale ja chcem cestovať už teraz v sobotu do Bratislavy. V poriadku, predložíte vyplnený formulár, zaplatíte 9,90 na rok + 5 € poplatok, dám Vám účet a môžete využívať zľavu, karta Vám príde za mesiac. Odložila telefón z ucha, aby mi podala formulár. Ale kolegyňa mi povedala že to vybavíme na mieste, iba fotku som potreboval. Vybavíme to na mieste, ale prineste si vyplnený Objednávkový formulár. nakoniec sme sa družne rozišli. Prečo to takto podrobne rozpisujem? Pretože toto všetko sa riešilo v družnej trojke. Ja, pracovníčka a jej priateľka na telefón.
BXLmiami
12.06.13,10:30
Prečítala som si každojúnové tanečky novinárov v prospech poisťovní a som taká znechutená,že ma to už ani nerozčuľuje.Ešte nech mi niekto povie,že im to neplatia.
marjankaj
12.06.13,10:35
Prečítala som si každojúnové tanečky novinárov v prospech poisťovní a som taká znechutená,že ma to už ani nerozčuľuje.Ešte nech mi niekto povie,že im to neplatia.
A prečo? Veď za to môžeme iba "my" pacienti.:eek:
pavol54
12.06.13,10:41
Ja som podstate kludný. Nič ma nerozčúlilo, nepotešilo, ale prihodilo sa mi.

V Dubnici na železničnej stanici. V sobotu som sa dozvedel, že mám nárok na zľavu ako senior na železnici. Keďže som mieril vlakom práve na železničnú stanicu, rozhodol som sa, že si zoberiem Objednávkový formulár... Pekná, mladá pani ma oboznámila s podmienkami, ale formulár mi nedala, vraj to vybavíme spolu, na mieste, ak budem mať fotku. Samozrejme fotku som nemal. V pondelok som sa odfotil, vytlačil fotku a hopsa hejsa na stanicu. Za prepážkou bola iná. Zľakol som sa. vlasy ako Kleopatra Martinka z Turca. Telefonovala. prechádzam sa mám čas. Telefonuje. Vravím si už dosť. Postavil som sa k prepážke a klopkal som si na "parapet". Videla že treba konať. Začal konferenčný hovor. Ja pre prepážkou, ona za prepážkou a jej známa, priateľka na telefóne. Opäť ma oboznámila z podmienkami, upozornila že to je pre tých čo častejšie cestujú, ale cesty do Tatier by spravili. Hovorím jej, ale ja chcem cestovať už teraz v sobotu do Bratislavy. V poriadku, predložíte vyplnený formulár, zaplatíte 9,90 na rok + 5 € poplatok, dám Vám účet a môžete využívať zľavu, karta Vám príde za mesiac. Odložila telefón z ucha, aby mi podala formulár. Ale kolegyňa mi povedala že to vybavíme na mieste, iba fotku som potreboval. Vybavíme to na mieste, ale prineste si vyplnený Objednávkový formulár. nakoniec sme sa družne rozišli. Prečo to takto podrobne rozpisujem? Pretože toto všetko sa riešilo v družnej trojke. Ja, pracovníčka a jej priateľka na telefón.
a čo na to prednosta stanice? tu plačeš na nesprávnom hrobe mi jej to z platu nestrhneme
trisestri
12.06.13,10:51
pozriem vypis a lekar ktory bol aj farar a rad moralizuje si na mna napisal 3 ukony ktore nevykonal a dva injekcie,takze nie iba zle poistovne maju maslo na hlave,nuz a potom sa necudujme ze cena lieku isla napr. z 12 eur na 6 a kym predtym sa nedoplacal,teraz pacient hradi 3,70,takze poistovna paradne usetri a pacienti vsetko zacvakaju a stale je malo-nuz treba platit zbytocne arbitraze,nevykonane ukony, predrazene zakazky,zbytocnu byrokraciu a ktovie co este.
BXLmiami
12.06.13,10:56
Schválne si to pozri-jún a december,so železnou pravideľnosťou,roky.Novinári nestranné médiá-ak o všetkom informujú tak nestranne ako o zdravotníctve,tak to potom kľudne môžeme čítať rozprávky.Bude to jedno.
IVETA N
12.06.13,11:42
len tak pre zaujímavosť čo vy na tento výkaz nedoplatkov !!!!!!!
a milá pani v ZP uvažuje o koreknosti výkazu, ktorý som zle nahodila, respektíve výkaz som poslala inej firmy opravila som ho dala som hodnoty mínusové nato odpoveď že nie hodnoty majú byť plusové aj to som opravila a dala už riadny výkaz to bolo všetko minulý rok a zase som to robila aj tento rok takže mali to opravene dvakrát a ony už poslali aj predexekučné....
avalik
12.06.13,12:22
len tak pre zaujímavosť čo vy na tento výkaz nedoplatkov !!!!!!!
a milá pani v ZP uvažuje o koreknosti výkazu, ktorý som zle nahodila, respektíve výkaz som poslala inej firmy opravila som ho dala som hodnoty mínusové nato odpoveď že nie hodnoty majú byť plusové aj to som opravila a dala už riadny výkaz to bolo všetko minulý rok a zase som to robila aj tento rok takže mali to opravene dvakrát a ony už poslali aj predexekučné....

podla mna normalne,
1. v januari vystavili vykaz nedoplatkov k urcitemu dnu ... + poplatok
2. asi ste podali namietku, urobila si opravy ako pises vyssie
3. nasledne vydali novy vykaz nedoplatkov k 25.2.2013 + poplatok
4. pravdepodobne ste nepodali dalsiu namietku a tak sa stal vykaz nedoplatkov pravoplatny a vykonatelny
5. v lehote ste nezaplatili a teraz pohladavku vymahaju
IVETA N
12.06.13,12:39
ale prečop vydali aj jeden aj druhy všetko mali opravene, vystornované, uhradene ale odpoveď v jednom mesiaci:: nemôžu byť dva riadne výkazy.Aké dva riadne výkazy veď ten prvotný som opravila ešte v ten deň a a v ten istý deň aj riadny ten ktorý mal byť.....Keď som podala opravný ten nevinegoval ten prvotný, ktorý bol ,,zlý,,,
avalik
12.06.13,12:54
ale prečop vydali aj jeden aj druhy všetko mali opravene, vystornované, uhradene ale odpoveď v jednom mesiaci:: nemôžu byť dva riadne výkazy.Aké dva riadne výkazy veď ten prvotný som opravila ešte v ten deň a a v ten istý deň aj riadny ten ktorý mal byť.....Keď som podala opravný ten nevinegoval ten prvotný, ktorý bol ,,zlý,,,

no neviem :( ... ked si vykazy opravila tak ako tu chaoticky a dost nezrozumitelne popisujes tak asi tam nedoplatok stale vyskakuje ... ved to vidis v rozpise ... vies porovnat prvy aj druhy rozpis a skontrolovat si to podla vykazov
julysak
12.06.13,13:32
Ja som podstate kludný. Nič ma nerozčúlilo, nepotešilo, ale prihodilo sa mi.

V Dubnici na železničnej stanici. V sobotu som sa dozvedel, že mám nárok na zľavu ako senior na železnici. Keďže som mieril vlakom práve na železničnú stanicu, rozhodol som sa, že si zoberiem Objednávkový formulár... Pekná, mladá pani ma oboznámila s podmienkami, ale formulár mi nedala, vraj to vybavíme spolu, na mieste, ak budem mať fotku. Samozrejme fotku som nemal. V pondelok som sa odfotil, vytlačil fotku a hopsa hejsa na stanicu. Za prepážkou bola iná. Zľakol som sa. vlasy ako Kleopatra Martinka z Turca. Telefonovala. prechádzam sa mám čas. Telefonuje. Vravím si už dosť. Postavil som sa k prepážke a klopkal som si na "parapet". Videla že treba konať. Začal konferenčný hovor. Ja pre prepážkou, ona za prepážkou a jej známa, priateľka na telefóne. Opäť ma oboznámila z podmienkami, upozornila že to je pre tých čo častejšie cestujú, ale cesty do Tatier by spravili. Hovorím jej, ale ja chcem cestovať už teraz v sobotu do Bratislavy. V poriadku, predložíte vyplnený formulár, zaplatíte 9,90 na rok + 5 € poplatok, dám Vám účet a môžete využívať zľavu, karta Vám príde za mesiac. Odložila telefón z ucha, aby mi podala formulár. Ale kolegyňa mi povedala že to vybavíme na mieste, iba fotku som potreboval. Vybavíme to na mieste, ale prineste si vyplnený Objednávkový formulár. nakoniec sme sa družne rozišli. Prečo to takto podrobne rozpisujem? Pretože toto všetko sa riešilo v družnej trojke. Ja, pracovníčka a jej priateľka na telefón.

Osobné vlaky mieria na žel. stanicu minimálne v 99,99 % prípadov
IVETA N
12.06.13,13:34
výkaz som podala , opravila a aj uhradila 13..11.2012 za 10/2012 potom ešte raz som všetko druhy krát opravila 8.2.2013 za 10/2012...... Viem si to skontrolovať mám aj rozpis čo mi poslali ,

riadny mesačný výkaz/chybný / zaslaný 13.11.2012 za 10/2012
v ten istý deň t.j.13.11.2012 na základe chybového protokolu som zaslala opravný, ale s mínusovou hodnotou .Zase v ten istý deň chybový protokol, že riadny a opravný musí mať sumu určenú platiteľom nezápornú.Tak znova opravný výkaz s kladnou hodnotou, a hneď aj výkaz nový s charakterom dávky ,,N,, a so správnym preddavkom ktorý mal byť. následne znova v ten istý deň chybový protokol s chybou ,že nesmú byť v danom mesiaci dva riadne alebo opravné výkazy tak zase v ten istý deň t.j. 13.11.2012 výkaz , ale s charakterom dávky ,,A,, .
To isté som zopakovala 8.2.2013.A oznámenie zrušení výkazu mi poslali z vlastného podnetu a v predpisoch mám zapísaný opravný s kladnou hodnotou , ale aj riadny mesačný výkaz aj ten zlý , ale aj ten správny .Takže za 102012 tam mám štyri výkazy dva riadne jeden opravný a jeden dodatočný ....samozrejme , že vychádza nedoplatok keď tam mám dva výkazy s tou istou sumou,je to síce opravný ale prirátaný ako keby som ho nezaplatila nechapem tomu to , že či sa nebere na zreteľ , že keď je to opravný tak sa to musí odrátať ...
avalik
12.06.13,14:16
výkaz som podala , opravila a aj uhradila 13..11.2012 za 10/2012 potom ešte raz som všetko druhy krát opravila 8.2.2013 za 10/2012......

no a ked ti dosiel ten druhy vykaz nedoplatkov? to si neriesila? je teda spravne vystaveny?
srska
13.06.13,08:59
lujza.j
13.06.13,09:12
žeby naozaj medúza (http://sport.sme.sk/c/6834822/australcanku-zastavila-meduza-z-kuby-do-usa-nedoplavala.html)? skôr medúz :D
.....fuzy z Fidelovej brady....:-D
IVETA N
13.06.13,09:13
výkaz som podala , opravila a aj uhradila 13..11.2012 za 10/2012 potom ešte raz som všetko druhy krát opravila 8.2.2013 za 10/2012......

no a ked ti dosiel ten druhy vykaz nedoplatkov? to si neriesila? je teda spravne vystaveny?

že vraj správny, pretože opravný výkaz mal byť nie mínusovou hodnotou , ale už s novým preddavkom správnym .
pre pochopenie : riadny výkaz 187
1 opravný - 187
2 opravný 187
další ako ,,A,,už s hodnotou 18,70 ten mal byť správny preddavok.Tak mi treba :(
srska
13.06.13,09:33
srska
13.06.13,09:40
a blokli aj server "česká pozice" (http://www.ceskapozice.cz/)
trisestri
13.06.13,12:25
v cechach robia poriadky,tu by vaznice nestacili,len kto by zatvaral ked policia,prokuratura,sudy jedna skorumpovana banda darmozracov http://www.aktuality.sk/clanok/230641/cr-na-urade-vlady-zasahovalo-kriminalne-komando/
pavol54
13.06.13,15:26
v cechach robia poriadky,tu by vaznice nestacili,len kto by zatvaral ked policia,prokuratura,sudy jedna skorumpovana banda darmozracov http://www.aktuality.sk/clanok/230641/cr-na-urade-vlady-zasahovalo-kriminalne-komando/
A súdy nadovšetko
lujza.j
13.06.13,17:36
dnes potešilo, že sa mi rysuje partáčka na septembrové cvičko v Tučepi:)
srska
13.06.13,17:43
srska
14.06.13,10:00
v česku je druhá potopa ale schwarco sní svuj sen
Tweety
14.06.13,10:01
Šak sa už z neho toľko nesmejme, on chudák za to nemôže, má spavú nemoc.
Katy a R
14.06.13,11:11
no ja sa furt dobre zabavím - vôbec neviem, čo tam tí ostatní hovorili (len tak okrajovo, že aj vláda môže padnúť ) - sledovala som s napätím, kedy mu hlava "kľucne" a ako sa zatvári :D
srska
14.06.13,11:22
no ja sa furt dobre zabavím - vôbec neviem, čo tam tí ostatní hovorili (len tak okrajovo, že aj vláda môže padnúť ) - sledovala som s napätím, kedy mu hlava "kľucne" a ako sa zatvári :Dešte si s obľubou hľadá "pirátov" v nose ale som nestihol nafotiť
srska
14.06.13,11:32
karl kopáč
Tweety
14.06.13,11:38
pmajap
14.06.13,11:49
no ja sa furt dobre zabavím - vôbec neviem, čo tam tí ostatní hovorili (len tak okrajovo, že aj vláda môže padnúť ) - sledovala som s napätím, kedy mu hlava "kľucne" a ako sa zatvári :Dešte si s obľubou hľadá "pirátov" v nose ale som nestihol nafotiť

..škoda, ktovie aké majú tí s modrou krvou.:confused: Kde sa podeli slušní ľudia, klikla som si na topky a nadlho stačilohttp://s16.rimg.info/ef90a811a35cf5bdf32631244da92a6e.gif (http://smayliki.ru/smilie-932150535.html)
srska
14.06.13,12:04
pozerajúc ta3 a krátke vystúpenie richtera, doporučujem ku každej vládnej limuzíne doprovodné sanitné vozidlo s lekárom
kopretinka
14.06.13,12:41
kopretinka
14.06.13,12:42
no ja sa furt dobre zabavím - vôbec neviem, čo tam tí ostatní hovorili (len tak okrajovo, že aj vláda môže padnúť ) - sledovala som s napätím, kedy mu hlava "kľucne" a ako sa zatvári :Dešte si s obľubou hľadá "pirátov" v nose ale som nestihol nafotiť

..škoda, ktovie aké majú tí s modrou krvou.:confused: Kde sa podeli slušní ľudia, klikla som si na topky a nadlho stačilohttp://s16.rimg.info/ef90a811a35cf5bdf32631244da92a6e.gif (http://smayliki.ru/smilie-932150535.html)
v topkách nie sú normálni ľudia
julysak
14.06.13,12:51
pozerajúc ta3 a krátke vystúpenie richtera, doporučujem ku každej vládnej limuzíne doprovodné sanitné vozidlo s lekárom
Richtárik nie, ale tak tak, že ma nenaštvala jenna pani zo SP

1.3. mi ožila živnosť
30.4. som zrušil živnosť - odhlásil na SP

6.5. som založil živnosť - prihlásil na SP aj DU
15.5. som ju zrušil - vypísal nejaký papier na odhlásenie ,aj že im nechcem prispievať, lebo ak si pozrú daňové, tak aj tak nemusím (u susedy, lebo táto vtedy marodila) a že ho použijú k 30.6. = nebudem tam chodiť 2x

Potom som vybavil ZP / tam pochopili / strhli si koľko chceli / preplatok mi už poslali

A teraz táto chce nejakú DIČ kartičku od DU / odhlásiť sa u nich či čo / originál o ukončení živnosti

(tým na DU som to po 15. vyvetlil , že ak som k 1.3. nezobral / k 30.4. nezobral / k 6.5. nezobral kartičku , tak ju k 15.5. mnevrátim a môžu ju hodiť rovno do koša = POCHOPILI )

a nepočúva ma, že sa má opýtať susedy, kam to založila

aj 3x detto

Kua

ak sa v pondelok nenaraňajkujem, tak im to tak vysvetlím, že ma spoznajú ešte budem za druhým rohom :D
pavol54
14.06.13,14:04
Šak sa už z neho toľko nesmejme, on chudák za to nemôže, má spavú nemoc.
TAK nech prdí doma do perín
srska
14.06.13,14:29
lujza.j
14.06.13,14:34
pozerajúc ta3 a krátke vystúpenie richtera, doporučujem ku každej vládnej limuzíne doprovodné sanitné vozidlo s lekárom
stačilo by keby ten čo šoféruje si nebude myslieť , že je očkovaný proti smrti....
ja som povedala, že chvála bohu, že popri tom ako letel nezahučalo iné nevinné auto.....
pmajap
14.06.13,15:25
A súdy nadovšetko
v čom podnikali (http://www.scribd.com/doc/147790996/Zahajeni-trestniho-stihani-proti-Jan%C4%9B-Nagyove-a-dal%C5%A1im-v-kauze-nelegalnich-odposlech%C5%AF#fullscreen)

Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní:cool:
srska
14.06.13,15:49
A súdy nadovšetko
v čom podnikali (http://www.scribd.com/doc/147790996/Zahajeni-trestniho-stihani-proti-Jan%C4%9B-Nagyove-a-dal%C5%A1im-v-kauze-nelegalnich-odposlech%C5%AF#fullscreen)

Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní:cool:
ja si myslím, že tá arogantná trubka musela niekoho tak nas**ť, že ten sa zaprisahal, že jej to spočíta
pavol54
14.06.13,16:39
A súdy nadovšetko
v čom podnikali (http://www.scribd.com/doc/147790996/Zahajeni-trestniho-stihani-proti-Jan%C4%9B-Nagyove-a-dal%C5%A1im-v-kauze-nelegalnich-odposlech%C5%AF#fullscreen)

Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní:cool:
ja si myslím, že tá arogantná trubka musela niekoho tak nas**ť, že ten sa zaprisahal, že jej to spočíta
že by milenca pani Nečasovej?
lujza.j
14.06.13,17:51
A súdy nadovšetko
v čom podnikali (http://www.scribd.com/doc/147790996/Zahajeni-trestniho-stihani-proti-Jan%C4%9B-Nagyove-a-dal%C5%A1im-v-kauze-nelegalnich-odposlech%C5%AF#fullscreen)

Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní:cool:
ja si myslím, že tá arogantná trubka musela niekoho tak nas**ť, že ten sa zaprisahal, že jej to spočíta
to na 100%....toto sú veci ktoré sa nedejú len tak...ešte to môže byť len taký nejaký zvláštny úmyselný humbug......kde z páchateľov budú svedkovia a potom nakoniec budú všetci nevinný.....
srska
14.06.13,18:12
A súdy nadovšetko
v čom podnikali (http://www.scribd.com/doc/147790996/Zahajeni-trestniho-stihani-proti-Jan%C4%9B-Nagyove-a-dal%C5%A1im-v-kauze-nelegalnich-odposlech%C5%AF#fullscreen)

Veď toto je len "detská hra" oproti tomu ako podnikali naši tajní:cool:
ja si myslím, že tá arogantná trubka musela niekoho tak nas**ť, že ten sa zaprisahal, že jej to spočíta
to na 100%....toto sú veci ktoré sa nedejú len tak...ešte to môže byť len taký nejaký zvláštny úmyselný humbug......kde z páchateľov budú svedkovia a potom nakoniec budú všetci nevinný.....
a schlechtwetter sa musí držať koryta čo najdlhšie a brániť milú, bo sa môže stať, že tá nakoniec začne spievať spievanky úplne na inú nôtu aké sú v trestnom oznámení
wagner
14.06.13,19:14
http://www.topky.sk/cl/100535/1352618/Minister-Richter-prehovoril-o-nehode--Priznal--ze-nebol-priputany- Neviem či to už nie je niekde prilepené, ale nedá mi, okomentovať toho blba. Že on sa nepripútal ešte nikdy, odkedy je minister:confused: A že vraj bola silná búrka - však jasné že vyleteli z cesty pri 100 km rýchlosti :eek: Žasnem, pri silnej búrke som išla 30 km rýchlosťou a to môžem povedať, že som nevidela na cestu - stierače nestíhali stierať vodu. A všetky autá išli tak isto pomaly ako ja. A henten vychcaný šofér si myslí že čo má? Tank, alebo patent na zvládanie rýchlosti v silnej búrke? Do basy zavrieť je pre nich málo.
pavol54
14.06.13,19:43
http://www.topky.sk/cl/100535/1352618/Minister-Richter-prehovoril-o-nehode--Priznal--ze-nebol-priputany- Neviem či to už nie je niekde prilepené, ale nedá mi, okomentovať toho blba. Že on sa nepripútal ešte nikdy, odkedy je minister:confused: A že vraj bola silná búrka - však jasné že vyleteli z cesty pri 100 km rýchlosti :eek: Žasnem, pri silnej búrke som išla 30 km rýchlosťou a to môžem povedať, že som nevidela na cestu - stierače nestíhali stierať vodu. A všetky autá išli tak isto pomaly ako ja. A henten vychcaný šofér si myslí že čo má? Tank, alebo patent na zvládanie rýchlosti v silnej búrke? Do basy zavrieť je pre nich málo.
Anjelik poodletel, vidieť že imunita a výsady ochránia tak pred policajtami ale pred vyšším nie, tak pás používam
Indeed
15.06.13,11:54
čo hovoríte na toto :
http://zpravy.idnes.cz/soud-rozhoduje-o-vazbe-pro-obvinene-v-kauze-nagyova-palenik-a-spol-1cs-/domaci.aspx?c=A130615_082748_domaci_hv

Ja im fandím a TLIESKAM !

Kto vie KTO by prichádzal do úvahy na SVK ?

Dajte TIPY !
sito
15.06.13,12:01
Ale veď my sme zákonom chránená krajina! Demokratická, že? Ba čo, na čo sa čurinda trepal do amerika so zlámanou nohou, aby sme tu nemali Ameriku, ani s malým a ...
misoft
15.06.13,14:26
Ale veď my sme zákonom chránená krajina! Demokratická, že? Ba čo, na čo sa čurinda trepal do amerika so zlámanou nohou, aby sme tu nemali Ameriku, ani s malým a ...
To máš pravdu - sme len demo. Ale nie full.
korela
15.06.13,18:04
"Jágr komentuje razii proti KMOTRŮM: Konečně vím, proč Klaus nechal vyprázdnit věznice"
korela
15.06.13,19:14
no ja sa furt dobre zabavím - vôbec neviem, čo tam tí ostatní hovorili (len tak okrajovo, že aj vláda môže padnúť ) - sledovala som s napätím, kedy mu hlava "kľucne" a ako sa zatvári :Dešte si s obľubou hľadá "pirátov" v nose ale som nestihol nafotiť

..škoda, ktovie aké majú tí s modrou krvou.:confused: Kde sa podeli slušní ľudia, klikla som si na topky a nadlho stačilohttp://s16.rimg.info/ef90a811a35cf5bdf32631244da92a6e.gif (http://smayliki.ru/smilie-932150535.html)
v topkách nie sú normálni ľudia
Po prvé: ryba smrdí od hlavy, ľudia sú v norme, vedenie diktuje o čom sa bude písať.
Po druhé: píše sa o tom, čo chcú ľudia čítať.
srska
15.06.13,19:25
dajme si
Dav
15.06.13,19:33
Na balkóne si vybudovali hniezdo žltochvosty. Dnes som napočítala 3 zobáky, rodičia usilovne lietajú a nosia im hmyz :)
Dav
15.06.13,19:35
Ale veď my sme zákonom chránená krajina! Demokratická, že? Ba čo, na čo sa čurinda trepal do amerika so zlámanou nohou, aby sme tu nemali Ameriku, ani s malým a ...
To máš pravdu - sme len demo. Ale nie full.
Asi takto http://www.youtube.com/watch?v=0p7EdPXSsVU
wagner
15.06.13,19:39
U mňa majú na záhrade každý rok hniezdo drozdy. Aj teraz som strihala živý plot a musela som vynechať pre ich hniezdo.
lujza.j
15.06.13,20:05
tak jagody-samozber nazbierané zajtra popučím a dám za mraziť....kedže neviem ako by som si urobila dietny-bez cukru dzem tak si to dám zamraziť....
veronikasad
15.06.13,20:30
Lujza, vyskúšaj želírovací cukor s ovocnými pektínami 3:1 od Dr. Oetkera (vhodný pre diabetikov). Robila som čerešňový, chutí výborne a je oveľa menej sladký ako s "obyčajným" želírovacím cukrom. Jedna dávka je na 700 gr. ovocia a v TESCu u nás stojí 2,21€.
pmajap
15.06.13,20:33
lujza.j
15.06.13,20:40
Lujza, vyskúšaj želírovací cukor s ovocnými pektínami 3:1 od Dr. Oetkera (vhodný pre diabetikov). Robila som čerešňový, chutí výborne a je oveľa menej sladký ako s "obyčajným" želírovacím cukrom. Jedna dávka je na 700 gr. ovocia a v TESCu u nás stojí 2,21€.
dakujem...už som uvažovala o všeličom aj o dia...aj som chcela so stéviou, ale nakoniec takto...som na strave bez sacharidov....tak si to nedávkujem do malých sáčkov..rovno dávku do jogurtu... ..jagody sú fajnové sladučké..
pmajap
15.06.13,20:49
Lujza, vyskúšaj želírovací cukor s ovocnými pektínami 3:1 od Dr. Oetkera (vhodný pre diabetikov). Robila som čerešňový, chutí výborne a je oveľa menej sladký ako s "obyčajným" želírovacím cukrom. Jedna dávka je na 700 gr. ovocia a v TESCu u nás stojí 2,21€.
dakujem...už som uvažovala o všeličom aj o dia...aj som chcela so stéviou, ale nakoniec takto...som na strave bez sacharidov....tak si to nedávkujem do malých sáčkov..rovno dávku do jogurtu... ..jagody sú fajnové sladučké..

Lujza s tým želírovacím cukrom ti dobre radí, ja si tiež do jogurtov varím riedky džem je to chutnejšie ako mrazená dreň.;)
veronikasad
15.06.13,20:52
Lujza, vyskúšaj želírovací cukor s ovocnými pektínami 3:1 od Dr. Oetkera (vhodný pre diabetikov). Robila som čerešňový, chutí výborne a je oveľa menej sladký ako s "obyčajným" želírovacím cukrom. Jedna dávka je na 700 gr. ovocia a v TESCu u nás stojí 2,21€.
dakujem...už som uvažovala o všeličom aj o dia...aj som chcela so stéviou, ale nakoniec takto...som na strave bez sacharidov....tak si to nedávkujem do malých sáčkov..rovno dávku do jogurtu... ..jagody sú fajnové sladučké..

Lujza s tým želírovacím cukrom ti dobre radí, ja si tiež do jogurtov varím riedky džem je to chutnejšie ako mrazená dreň.;)
Pokial je Lujza na strave bez sacharidov, tak to pre ňu nie je vhodné - pozerám obal 100 gr. výrobku obsahuje 32,6 gr. cukru.
korela
15.06.13,23:16
U mňa majú na záhrade každý rok hniezdo drozdy. Aj teraz som strihala živý plot a musela som vynechať pre ich hniezdo.

U mňa majú na záhrade každý rok hniezdo drozdy. Aj teraz som strihala živý plot a musela som vynechať pre ich hniezdo.
Aj u nás tak bolo. Vždy potešili. Raz si urobili hniezdo iba v metrovej výške v jedličke, vlčiak ich chodil iba navštevovať.
Nie je riadny pes, nie sú ani drozdy. Teda sú, kým im mačky nevybrakujú hniezdo. A ten krik okolo tej drámy...
pavol54
16.06.13,03:39
pavol54
16.06.13,03:41
U mňa majú na záhrade každý rok hniezdo drozdy. Aj teraz som strihala živý plot a musela som vynechať pre ich hniezdo.
že by drozd samovrah?
pmajap
16.06.13,04:04
terezamaria
16.06.13,06:17
tak jagody-samozber nazbierané zajtra popučím a dám za mraziť....kedže neviem ako by som si urobila dietny-bez cukru dzem tak si to dám zamraziť....
Lui priateľka robí jahody tak, že ich rozmixuje - pre seba bez cukru, pre manžela s cukrom a naleje ich do sáčkov od tlačenky, tých úzkych, zaviaže a tak dá do mrazničky. Potom odkrojí koľko potrebuje a koniec zabalí do alobalu.
lujza.j
16.06.13,06:24
tak jagody-samozber nazbierané zajtra popučím a dám za mraziť....kedže neviem ako by som si urobila dietny-bez cukru dzem tak si to dám zamraziť....
Lui priateľka robí jahody tak, že ich rozmixuje - pre seba bez cukru, pre manžela s cukrom a naleje ich do sáčkov od tlačenky, tých úzkych, zaviaže a tak dá do mrazničky. Potom odkrojí koľko potrebuje a koniec zabalí do alobalu.
Terezka dakujem...mám už aj tento tip.výborný.... len tie sáčky som si mala kúpiť dopredu...lebo toto nás včera napadlo a to už bolo neskoro....:)
buchač
16.06.13,06:29
tak jagody-samozber nazbierané zajtra popučím a dám za mraziť....kedže neviem ako by som si urobila dietny-bez cukru dzem tak si to dám zamraziť....
Lui priateľka robí jahody tak, že ich rozmixuje - pre seba bez cukru, pre manžela s cukrom a naleje ich do sáčkov od tlačenky, tých úzkych, zaviaže a tak dá do mrazničky. Potom odkrojí koľko potrebuje a koniec zabalí do alobalu.
...na zamrazovanie potravín takéhoto druhu je výhodnejšie tieto dávať do krabičiek od Tetrapaku ...povedzme , že tie jahody do malých od detských džusov ...
Výhoda spočíva aj v tom , že poukladanie je lepšie ( ako tehly ) , nezaberajú toľko miesta v mrazáku ...
lujza.j
16.06.13,06:33
ja mám aj poháre na kávu do automatu, ale to mi príde neskladné...hej na kocky je to skladné, ale takú dávku velkú nepotrebujem...ale takú šprtku do džogurtu:D
lujza.j
16.06.13,06:48
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)
pavol54
16.06.13,07:01
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
lujza.j
16.06.13,07:10
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
http://www.tkaczik.cz/image-shop/1955/original/gumicka-silikonova-0-8mm.jpg
pavol54
16.06.13,08:00
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
http://www.tkaczik.cz/image-shop/1955/original/gumicka-silikonova-0-8mm.jpg
No vidíš aká krotká lebo keby si sa veľmi mykala a to nie ne je samonavíjacie a aké dlhé :mad:
pmajap
16.06.13,08:19
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)

Luj, tak tomuto nerozumiem, že z toho vyrábajú skalpely to som vygúglila, ale na čo to slúži na ruke:eek:
kopretinka
16.06.13,08:25
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)

Luj, tak tomuto nerozumiem, že z toho vyrábajú skalpely to som vygúglila, ale na čo to slúži na ruke:eek:
http://www.liecive-kamene.sk/energeticke-buddhove-naramky/energeticky-naramok-obsidian-snehovlockovy/
lujza.j
16.06.13,08:30
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)

Luj, tak tomuto nerozumiem, že z toho vyrábajú skalpely to som vygúglila, ale na čo to slúži na ruke:eek:
http://www.liecive-kamene.sk/energeticke-buddhove-naramky/energeticky-naramok-obsidian-snehovlockovy/
tento..
http://www.liecive-kamene.sk/vzacne-kamene/apacske-slzy-obsidian-cierny/
lujza.j
16.06.13,08:32
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
http://www.tkaczik.cz/image-shop/1955/original/gumicka-silikonova-0-8mm.jpg
No vidíš aká krotká lebo keby si sa veľmi mykala a to nie ne je samonavíjacie a aké dlhé :mad:
iba ked spím:D...a ty čo máš dnes ...zaseknuté prdy:---
pavol54
16.06.13,10:09
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
http://www.tkaczik.cz/image-shop/1955/original/gumicka-silikonova-0-8mm.jpg
No vidíš aká krotká lebo keby si sa veľmi mykala a to nie ne je samonavíjacie a aké dlhé :mad:
iba ked spím:D...a ty čo máš dnes ...zaseknuté prdy:---
náhodou po dobrej hráškovej polievke sa mi darí keby to bolo častejšie tak aj na ozónovú dieru vplývam
lujza.j
16.06.13,10:24
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
http://www.tkaczik.cz/image-shop/1955/original/gumicka-silikonova-0-8mm.jpg
No vidíš aká krotká lebo keby si sa veľmi mykala a to nie ne je samonavíjacie a aké dlhé :mad:
iba ked spím:D...a ty čo máš dnes ...zaseknuté prdy:---
náhodou po dobrej hráškovej polievke sa mi darí keby to bolo častejšie tak aj na ozónovú dieru vplývam
http://static1.asmira.com/image/40-432640-460/rektalna-trubicka-11783079-p.jpg
móžeš vplývať aj bez hrášku:---
wagner
16.06.13,10:37
že by drozd samovrah?
Nie je samovrah. Presvedčila som samičku, že sa nemusí báť, že sa jej nič nestane. A predstav si, že tam zostala sedieť, aj keď som okolo nej šibrinkovala nožnicami. Samec si občas sadol na kraj hniezda a zhodnotil situáciu.. Keď videl že nikomu neubližujem, tak odletel. Po záhrade mi zbierajú dážďovky a iný hmyz. Bežne sa vedľa mňa prechádzajú na záhrade.
pavol54
16.06.13,10:58
Nie je samovrah. Presvedčila som samičku, že sa nemusí báť, že sa jej nič nestane. A predstav si, že tam zostala sedieť, aj keď som okolo nej šibrinkovala nožnicami. Samec si občas sadol na kraj hniezda a zhodnotil situáciu.. Keď videl že nikomu neubližujem, tak odletel. Po záhrade mi zbierajú dážďovky a iný hmyz. Bežne sa vedľa mňa prechádzajú na záhrade.
a dravec domáci strechový ju nemusel presviedčať o mieri?
pavol54
16.06.13,13:34
bože od zajtra zase psycho v robote...kolegyňa v kúpeloch...potiahnem asi aj 4 12-stky na sebou:eek:...ale nejaký ten týždeň mám náramok z obsidianu.....fajný woodoo kameň....ja už verím aj takéto veci;)
Náramok z obsidianu a vodítko je z čoho?
http://www.tkaczik.cz/image-shop/1955/original/gumicka-silikonova-0-8mm.jpg
No vidíš aká krotká lebo keby si sa veľmi mykala a to nie ne je samonavíjacie a aké dlhé :mad:
iba ked spím:D...a ty čo máš dnes ...zaseknuté prdy:---
náhodou po dobrej hráškovej polievke sa mi darí keby to bolo častejšie tak aj na ozónovú dieru vplývam
http://static1.asmira.com/image/40-432640-460/rektalna-trubicka-11783079-p.jpg
móžeš vplývať aj bez hrášku:---
čo to je ? Škoda že som o tom nevedel keď som mal spústu podriadených mali by uľahčenú pozíciu pri svojom úsilí miesto plnenia povinností vliezť mi niekam:eek:
korela
16.06.13,17:05
Už je to dávno, vybehol mi tlak, kúpila som si malachit okolo krku, do troch dní mi klesol. Až som sa sama čudovala. Treba veriť, viera ťa uzdraví. Či už malachit, alebo viera v malachit, tlak klesol. Tak si predstavujem liečbu. Ďakujem.
wagner
16.06.13,18:42
[QUOTE="pavol54"
a dravec domáci strechový ju nemusel presviedčať o mieri?[/QUOTE]

Zatiaľ nie, preto som nechala konáre ostrihané iba na polovicu, aby nebolo hniezdo vidieť. Asi tade dravec domáci strechový nechodí.
lujza.j
16.06.13,18:53
čo to je ? Škoda že som o tom nevedel keď som mal spústu podriadených mali by uľahčenú pozíciu pri svojom úsilí miesto plnenia povinností vliezť mi niekam:eek:
rektálna hadička...
trisestri
17.06.13,11:00
pavol54
17.06.13,12:40
kopretinka
17.06.13,13:45
http://tvnoviny.sk/sekcia/ekonato/archiv/takto-mozno-vyzit-z-300-eur-na-mesiac-podrobny-prepocet.html
A to sú v rodine aj štyria členovia vieš koľko ušetria?
jablká - 4 kg na mesiac 4 eurá
paradajky - 4 kg na mesiac 4 eurá
zemiaky - 2 kg na mesiac 2 eura
ryža - 1 kg na mesiac 1 euro
prací prostriedok - 9 kg 3,33 eura

to kde tak lacno kupujú?
a vlasy a riady umýva tiež mydlom?
pavol54
17.06.13,13:51
http://tvnoviny.sk/sekcia/ekonato/archiv/takto-mozno-vyzit-z-300-eur-na-mesiac-podrobny-prepocet.html
A to sú v rodine aj štyria členovia vieš koľko ušetria?
jablká - 4 kg na mesiac 4 eurá
paradajky - 4 kg na mesiac 4 eurá
zemiaky - 2 kg na mesiac 2 eura
ryža - 1 kg na mesiac 1 euro

to kde tak lacno kupujú?
To nepoznáš ten vtip: Príde domov poslanec dá žene výplatu a tá lamentuje že už nemá kam dávať peniaze že už i záchod majú vytapetovaný s 500 eurovkami a On jej na to odpovedá :drahá a predstav si že sú rodiny kde pracujú obaja čo tí robia s peniazmi?
lujza.j
17.06.13,16:55
nepotešilo.....vyfučala mi klíma v aute...minulý rok som ju plnila..vrrr:mad::mad:
buchač
17.06.13,17:00
nepotešilo.....vyfučala mi klíma v aute...minulý rok som ju plnila..vrrr:mad::mad:
Predminulý týždeň kompletka brzd...všetky kotúče a doštičky = 300 €
V sobotu mi výfuk dal zbohom ...zatiaľ objednaný diel = 70 € + robota bude zajtra ...

Kua ...vyúčtovanie za teplo som tiež mohol aj inde použiť ...
srska
17.06.13,17:08
nepotešilo.....vyfučala mi klíma v aute...minulý rok som ju plnila..vrrr:mad::mad:
ja som dnes objednal profilaktický servis domácej lg - cena cca 40 evri. treba vyčistiť vonkajšiu jednotku od prachu + komplet kontrola
lujza.j
17.06.13,17:20
Vladko mne v aute vyfučala..nie doma....
kopretinka
17.06.13,17:22
http://tvnoviny.sk/sekcia/ekonato/archiv/takto-mozno-vyzit-z-300-eur-na-mesiac-podrobny-prepocet.html
A to sú v rodine aj štyria členovia vieš koľko ušetria?
jablká - 4 kg na mesiac 4 eurá
paradajky - 4 kg na mesiac 4 eurá
zemiaky - 2 kg na mesiac 2 eura
ryža - 1 kg na mesiac 1 euro

to kde tak lacno kupujú?
To nepoznáš ten vtip: Príde domov poslanec dá žene výplatu a tá lamentuje že už nemá kam dávať peniaze že už i záchod majú vytapetovaný s 500 eurovkami a On jej na to odpovedá :drahá a predstav si že sú rodiny kde pracujú obaja čo tí robia s peniazmi?
nielen politici sú odtrhnutí od reality,zdá sa,že aj "novinári"
avalik
17.06.13,17:25
sledujem schodzu parlamentu ... Hlina dobre dava :)
lujza.j
17.06.13,19:03
misoft
17.06.13,19:41
pmajap
17.06.13,19:46
http://www.youtube.com/watch?v=imYJpr09IgQ
..môj obľúbený:D novšie sú lepšie...
wagner
17.06.13,19:51
nepotešilo.....vyfučala mi klíma v aute...minulý rok som ju plnila..vrrr:mad::mad:
Moja klíma je prázdna už dva roky. Keď je hic nejazdím, keď je teplo tak mám otvorené okná. Ešte na ňu neprišiel v rozpočte rad. Dôležitejšie sú iné veci. Ešte že nejazdím každý deň.
promont maja
17.06.13,19:53
misoft
17.06.13,20:00
....Be Happy :D
wagner
17.06.13,20:48
http://www.topky.sk/cl/10/1352856/Prochazka-sa-v-parlamente-odviazal--Fico-a-Hrusovsky-zvysoka-se-u-na-narod-
nedalo mi nepriložiť to. Lenže ja to vidím trochu inak - oni na národ serú už dvadsať rokov.:confused:
srska
17.06.13,20:56
Vladko mne v aute vyfučala..nie doma....
já vím;)
lujza.j
18.06.13,06:01
nepotešilo.....vyfučala mi klíma v aute...minulý rok som ju plnila..vrrr:mad::mad:
Moja klíma je prázdna už dva roky. Keď je hic nejazdím, keď je teplo tak mám otvorené okná. Ešte na ňu neprišiel v rozpočte rad. Dôležitejšie sú iné veci. Ešte že nejazdím každý deň.
Minuly rok som za 60€ tam nafukala....tento rok moze moj Milanko zistovat odkial fuci....ci to dam spravit.....uvidim,ale vobec nemam naladu....aj ked preplatok bol fajny....nechce sa mi ho pustit do kary ako Buchino....
maja
18.06.13,06:29
Zomrel mi sused :mee: 48 rokov....Život je krutý....
lujza.j
18.06.13,07:33
Zomrel mi sused :mee: 48 rokov....Život je krutý....
Bože....:-((... Mlady chlap...hrozne.....nemam slov
pmajap
18.06.13,09:49
Ako to vyzerá v Bratislave, tu pekáč, kávu môžem variť na dvore bez varičahttp://s2.rimg.info/393dab163a1fddc5d060948992881b7d.gif (http://smayliki.ru/smilie-146964903.html)
srska
18.06.13,09:51
Ako to vyzerá v Bratislave, tu pekáč, kávu môžem variť na dvore bez varičahttp://s2.rimg.info/393dab163a1fddc5d060948992881b7d.gif (http://smayliki.ru/smilie-146964903.html)kúri jak besný. vnútri temperujem na 24,5 stupňa - pohoda
srska
18.06.13,09:53
Zomrel mi sused :mee: 48 rokov....Život je krutý....
Bože....:-((... Mlady chlap...hrozne.....nemam slovhmm, smutné - ozaj mladý
wagner
18.06.13,10:14
kúri jak besný. vnútri temperujem na 24,5 stupňa - pohoda[/QUOTE]

U nás je teplejšie ako v BA.Tam SHMU hlási 31, PD - 32 a u nás na obed bolo 33 stupňov. Teplota stúpa. U mňa v obývačke príjemných 21,5 stupňa.
srska
18.06.13,10:33
kúri jak besný. vnútri temperujem na 24,5 stupňa - pohoda


U nás je teplejšie ako v BA.Tam SHMU hlási 31, PD - 32 a u nás na obed bolo 33 stupňov. Teplota stúpa. U mňa v obývačke príjemných 21,5 stupňa.21,5 ? to je na zápal pľúc :D
pmajap
18.06.13,10:47
takto u nás o 13.30, vo vnútri 23 a otvorené okno, Zdenka na obed otvorila chladničku:D
Žabinka
18.06.13,10:52
U nás je len toľkoto :D:D
Počasie teraz - Sliac




http://im.pocasie.sk/_imgs/f60x60/jasno.gif
Ut, 18.6.2013 13:30
32°C
jasno


juhozápadný vietor 10 km/h
lujza.j
18.06.13,11:19
U nás je len toľkoto :D:D
Počasie teraz - Sliac




http://im.pocasie.sk/_imgs/f60x60/jasno.gif
Ut, 18.6.2013 13:30
32°C
jasno


juhozápadný vietor 10 km/h


Pridaj....34.....http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_apocasie_sk#tab
Žabinka
18.06.13,12:28
U nás je len toľkoto :D:D
Počasie teraz - Sliac




http://im.pocasie.sk/_imgs/f60x60/jasno.gif
Ut, 18.6.2013 13:30
32°C
jasno


juhozápadný vietor 10 km/h


Pridaj....34.....http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_apocasie_sk#tab
no teraz už toľko.. :)
pmajap
18.06.13,12:48
Aj to, čo sa javí ako strašne zložité, môže byť iba prvotné remeslo :rolleyes:
http://www.reflex.cz/clanek/nazory/50836/jiri-x-dolezal-mata-hari-mata-nagy.html
julysak
18.06.13,13:20
nepotešilo.....vyfučala mi klíma v aute...minulý rok som ju plnila..vrrr:mad::mad:
Moja klíma je prázdna už dva roky. Keď je hic nejazdím, keď je teplo tak mám otvorené okná. Ešte na ňu neprišiel v rozpočte rad. Dôležitejšie sú iné veci. Ešte že nejazdím každý deň.
Minuly rok som za 60€ tam nafukala....tento rok moze moj Milanko zistovat odkial fuci....ci to dam spravit.....uvidim,ale vobec nemam naladu....aj ked preplatok bol fajny....nechce sa mi ho pustit do kary ako Buchino....
Milanko sa ti no to môže vykašľať (keď ty sama nevieš , kde máš dierku)
lujza.j
18.06.13,13:32
nepotešilo.....vyfučala mi klíma v aute...minulý rok som ju plnila..vrrr:mad::mad:
Moja klíma je prázdna už dva roky. Keď je hic nejazdím, keď je teplo tak mám otvorené okná. Ešte na ňu neprišiel v rozpočte rad. Dôležitejšie sú iné veci. Ešte že nejazdím každý deň.
Minuly rok som za 60€ tam nafukala....tento rok moze moj Milanko zistovat odkial fuci....ci to dam spravit.....uvidim,ale vobec nemam naladu....aj ked preplatok bol fajny....nechce sa mi ho pustit do kary ako Buchino....
Milanko sa ti no to môže vykašľať (keď ty sama nevieš , kde máš dierku)
Jak vieees.....ty si moj Milanko..... :-P :-)))....dufam ze farba ukaze kde je dierka...este som nekukala...
julysak
18.06.13,13:46
nepotešilo.....vyfučala mi klíma v aute...minulý rok som ju plnila..vrrr:mad::mad:
Moja klíma je prázdna už dva roky. Keď je hic nejazdím, keď je teplo tak mám otvorené okná. Ešte na ňu neprišiel v rozpočte rad. Dôležitejšie sú iné veci. Ešte že nejazdím každý deň.
Minuly rok som za 60€ tam nafukala....tento rok moze moj Milanko zistovat odkial fuci....ci to dam spravit.....uvidim,ale vobec nemam naladu....aj ked preplatok bol fajny....nechce sa mi ho pustit do kary ako Buchino....
Milanko sa ti no to môže vykašľať (keď ty sama nevieš , kde máš dierku)
Jak vieees.....ty si moj Milanko..... :-P :-)))....dufam ze farba ukaze kde je dierka...este som nekukala...

priemer : cca raz za 28 dní
julysak
18.06.13,13:47
nepotešilo.....vyfučala mi klíma v aute...minulý rok som ju plnila..vrrr:mad::mad:
Moja klíma je prázdna už dva roky. Keď je hic nejazdím, keď je teplo tak mám otvorené okná. Ešte na ňu neprišiel v rozpočte rad. Dôležitejšie sú iné veci. Ešte že nejazdím každý deň.
Minuly rok som za 60€ tam nafukala....tento rok moze moj Milanko zistovat odkial fuci....ci to dam spravit.....uvidim,ale vobec nemam naladu....aj ked preplatok bol fajny....nechce sa mi ho pustit do kary ako Buchino....
Milanko sa ti no to môže vykašľať (keď ty sama nevieš , kde máš dierku)
Jak vieees.....ty si moj Milanko..... :-P :-)))....dufam ze farba ukaze kde je dierka...este som nekukala...

Nyjeeeeeeeeeeeeeeeeeee že tvoj (ale môj ) a svojho si menuvala ty
buchač
18.06.13,13:58
....aj ked preplatok bol fajny....nechce sa mi ho pustit do kary ako Buchino....
Hm ...preplatok je fuč ...

Chcelo alebo nechcelo sa mi bolo / je vedľajšie ...
Brzdy proste musia fungovať , ale keď sú brdzové kotúče tenké skoro ako sracák a na doštičkách žiadna vrstva , keď kov o kov píska a brzdový efekt ostal niekde vo výrobnej linke ???
Nuž vtedy sa už musí ...nerád by som niekoho trafil - dnes mala jedna srnka šťastie ...

Alebo ak spod auta idú spaliny všade možne a tlmič jak eidamský syr ???
Keď sa budúci týždeň k tomu ešte musím unúvať na STK a EK ???

Iný záver ako musím neexistoval...
To vyúčtovanie ???.....kúúúúrňa , za to by bola jedna izba v chalupe po generálke ...

Ale už si lebedím na chalupe , šraci od áut sú machri , rýchlo bol výfik hotový - vymenený a som čáru ťahal jak šíp ....
Po príchode si aj vo vnútri podriemal ...lahoda ....
avalik
18.06.13,14:33
82 poslancov hlasovalo - vsetci za Ciznara
buchač
18.06.13,14:47
Tweety
18.06.13,14:52
http://www.topky.sk/cl/100535/1352975/Za-kandidata-na-GP-bol-zvoleny-Ciznar--Pri-volbe-chybala-opozicia-
ešte nie je všetko rozhodnuté, ešte je tu jeden ujo skorosmerák , čo to musí smerákom odobriť.:rolleyes: Ale myslím si , že to nebude nijaký probém, pretože vrana vrane oči nevykole.
lujza.j
18.06.13,14:58
....aj ked preplatok bol fajny....nechce sa mi ho pustit do kary ako Buchino....
Hm ...preplatok je fuč ...

Chcelo alebo nechcelo sa mi bolo / je vedľajšie ...
Brzdy proste musia fungovať , ale keď sú brdzové kotúče tenké skoro ako sracák a na doštičkách žiadna vrstva , keď kov o kov píska a brzdový efekt ostal niekde vo výrobnej linke ???
Nuž vtedy sa už musí ...nerád by som niekoho trafil - dnes mala jedna srnka šťastie ...

Alebo ak spod auta idú spaliny všade možne a tlmič jak eidamský syr ???
Keď sa budúci týždeň k tomu ešte musím unúvať na STK a EK ???

Iný záver ako musím neexistoval...
To vyúčtovanie ???.....kúúúúrňa , za to by bola jedna izba v chalupe po generálke ...

Ale už si lebedím na chalupe , šraci od áut sú machri , rýchlo bol výfik hotový - vymenený a som čáru ťahal jak šíp ....
Po príchode si aj vo vnútri podriemal ...lahoda ....
Buchi....toto vsecko co ty......by mi moj chlap keby bol doma.....este ze mam mechanika Milanka....len skoda ze na kuk musim ist do servisu....dufam ze ostatok ak,tak u neho doma....
uziivaj na chalupe....
willma
18.06.13,15:02
vy už ste minuli preplatky??? ja na ten svoj ešte len čakám, ale už je z neho 200 fuč (našťastie synáčik helfol) - tiež na približovadlo a ešte poistka a stk - ešte že vieme kam s preplatkami :D
misoft
18.06.13,15:05
Niektorým preplatky chodia ako na bežiacom páse :D. Mne vyúčtovanie prišlo (a potešilo), no prašule ešte sú asi inde (čo nepotešilo, už som s tým mál nejaké oné....).
avalik
18.06.13,15:06
vy už ste minuli preplatky??? ja na ten svoj ešte len čakám, ale už je z neho 200 fuč (našťastie synáčik helfol) - tiež na približovadlo a ešte poistka a stk - ešte že vieme kam s preplatkami :D

preplatok zahucal na okuliare ... 300 evry uz nosim na nose ... no ale teraz vidim aj to co som predtym nevidela, len neviem ci to je az taka vyhra :D
Tweety
18.06.13,15:11
Ty sa nezdáš, nosíš drahšie okuliare ako náš pán GP.
lujza.j
18.06.13,15:15
Ty sa nezdáš, nosíš drahšie okuliare ako náš pán GP.
Šak co je nejake béčko.... :-)))
lujza.j
18.06.13,15:18
vy už ste minuli preplatky??? ja na ten svoj ešte len čakám, ale už je z neho 200 fuč (našťastie synáčik helfol) - tiež na približovadlo a ešte poistka a stk - ešte že vieme kam s preplatkami :D
Ja moj nechcem pustit.....!!!! Uz som ho zasila do pancuchy....uvidim v pondelok....co ta mrcha klíma.....
julysak
18.06.13,15:31
http://www.topky.sk/cl/100535/1352975/Za-kandidata-na-GP-bol-zvoleny-Ciznar--Pri-volbe-chybala-opozicia-
ešte nie je všetko rozhodnuté, ešte je tu jeden ujo skorosmerák , čo to musí smerákom odobriť.:rolleyes: Ale myslím si , že to nebude nijaký probém, pretože vrana vrane oči nevykole.
ku..a ku.ve riť neurve :D
avalik
18.06.13,15:36
Ty sa nezdáš, nosíš drahšie okuliare ako náš pán GP.

hmmm ... a to som este dostala 35% zlavu na ram

http://media.silhouette.com/products/preview/36/212px/4273_6050_212px.png


mam aj podobny styl okuliarov ako ma on ... ale nie take vyrazne ... ja ich mam hnede a slnecne dioptricke skla ... no nerada ich nosim ... vadia mi tie stranice pri soferovani
buchač
18.06.13,15:44
Buchi....toto vsecko co ty......by mi moj chlap keby bol doma.....este ze mam mechanika Milanka....len skoda ze na kuk musim ist do servisu....dufam ze ostatok ak,tak u neho doma....
uziivaj na chalupe....
...hm ...že ako to maestro Werich v jednom filme ???

" Ten dělá to a ten zas tohle ...."

Na výfuk by som si ešte aj trúfol ( výmena starého šrotu za funglovku ) , ibaže jamu k dispo nemám ...
Ale na brzdy musíš mať aj príslušný vercajk ...a to len tak hocikomu neváľa v garáži ...

Nevraviac už aj o tom , že za smiešne love som to mal za krátku dobu ...
Veď šrac vzal za výmenu výfuku 15 € a za tie brzdy cca 50 ....zvyšok boli súčiastky a aj tie chlapci zohnali za nákupné ceny ...
V service by som sa nedoplatil ....hentí hajzli dajú na všetko DPH ...ešte aj na číslo faktúty ...trojnásobok toho , čo som dal , by som v servise cvakol ...
julysak
18.06.13,16:07
Zo soboty na nedeľu praskla za linkou flexi hadica na studenej vode
(ešte, že je podlaha v kuchyni tak "vyspádovaná", že to tieklo k stene = voda zastavila aj pred šporákom, aj pred dverami do obývačky )
- pod nami vytopilo všetky koberce - v nedeľu poobede sa aj odsťahovali
- od nich do pivnice, ale to som v nedeľu nevedel

Ráno bol teda alarm asi o 6
- zastaviť vodu
- zbierať vodu
- odnášať všetko
- rozoberať
- neprilepenú podlahovinu na balkon
- otvorim šuplík na linke : voda v šuplíku / voda v hrncoch / voda medi príbormi
- o 9 ako tak poutierané (ale ventil nedovieral, tak ešte kvaokalo
- zavolal som / prišla poruchová služba / nemal hadicu (že dá blendu a ide :D )
- zavolal som môjho vodára / skočil do skladu / na polcestu mi doniesol hadicu
- medzitým som pod nás zavolal elektríkára, ale všetko mokré = nič zapnúť
- havarijný namontoval hadicu asi o pol 11

- - po 11 som štartoval švagrinej na oslavu 60

1, Včera doobeda som vybavoval poisťovne a rôzne
2, poobede prišla jedna známa, že má vodu v pivnici
- tak dolu a na chodbe v pivnici okolo 5 cm vody / v pivniciach (latkových ) tiež
- pivnica je tiež tak fasa vyspádovaná preto sme asi pred 25 rokmi Hiltkou vysekali jarčeky na vodu
- preškrabol som zanesené jarčeky
- pozerám , voda v jarčeku stojí = neodteká
- hľadám kľúč od práčovne (tam smeroval ten jarček )
- kto ho má ????? No predsa táto známa (pod prahom bolo 2 cm blata, čo držalo vodu = stačilo v nedeľu prstom a polovica vody by vytiekla :D )
- 1,5 hodiny som ju metlou vyháňal (aj som si sval natiahol )
- večer som ešte z mojej (ešte viac "vyspádovanej" ) pivnice vyniesol zo 30 litrov vody
- dnes rono som dovyberal / utrel handrou
Akože HOTOVO

3, Dnes poobede zvoní suseda, že či sa bude odčerpávať voda
- aká voda
- v pivnici = ona má v komore 20 cm vody !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- ideme dolu a tam odomkne mrežu (v minichodbičke majú 4 zamknuté pivnice
- zapne svetlo = na hlavnej chodbe pokradnuté žiarovky
- fakt tam stojí voda
- ale nie 20, ale tak do 4-5 cm
- vysvetľujem , že mi volali 4 logistické baby z poisťovne, že vo štvrtok 1 a v piatok 1-3 kusy likvidátorov prídu, že môžu pozrieť aj jej pivnicu
- zoberiem včerajšiu latu / preškrabnem jarček = zázrak = voda začala sama odtekať
- odhadujem , že odtečie tak polovica = zvyšok treba metlou nahnať cez kopček
- naznačujem susede tú metlu
- ona mi naznačuje, že nič také robiť NEBUDE

4, v nedeľu sa v tej skrve..j pivnici bol pozrieť mulo = zástupca vlastníkov a nejaké takéto ženy z domácnosti - - neurobili NIČ

5, keď hrozí škoda, treba bezodkladne

a, ak si známa myslí, že 24 hodín
b, a suseda, že 48 hodín je bezodkladne,

tak sa sakra mýlia
pmajap
18.06.13,18:41
julysak
18.06.13,18:57
:Djulysak vám nejak vyrazil dych
... dobrá diskusia:D



Ma naštvala :
voda , čo z mojej kuchyne natiekla do bytu na prízemí je v podstate moja zodpovednosť (a sľúbil som, že ak im poisťovňa dá málo, ja pridám )

voda, čo z ich bytu natiekla na codbu v pivnici, ešte beriem ako moju zodpovednosť

ale voda, čo susede z chodby pivnice pretiekla na druhú stranu, NIE je moja zodpovednosť
- celá pivniva je zle vyspádovaná
- v nedeľu sa tam pozerali ako tĺci = neurobili dosť (alebo nič) , aby dostali vodu z chodby pivnice a zmiernili zatopenie (neprečistili jarčeky na chodbe / neprečistili jarček do práčovne)

PS
A som zvedavý , či suseda (+ traja) majú tú minichodbičku = časť spoločného priestoru, zmluvne prenajatú :D , keď už ju majú mrežou zamknutú
pavol54
18.06.13,18:59
:Djulysak vám nejak vyrazil dych
... dobrá diskusia:D http://www.topky.sk/cl/100370/1352937/Aktivista-za-prava-Romov-ide-do-basy--Za-sex-s-chlapcami-7-5-roka-natvrdo-


(http://www.topky.sk/cl/100370/1352937/Aktivista-za-prava-Romov-ide-do-basy--Za-sex-s-chlapcami-7-5-roka-natvrdo-)
Somár sprostý keby ostal v osade a nevystrkoval nos mohol v tom sexe s chlapcami pokračovať dal by im po čokoláde alebo kúpil čučo s cigámi a boli by spokojní
julysak
18.06.13,19:00
:Djulysak vám nejak vyrazil dych
... dobrá diskusia:D



Ma naštvala :
voda , čo z mojej kuchyne natiekla do bytu na prízemí je v podstate moja zodpovednosť (a sľúbil som, že ak im poisťovňa dá málo, ja pridám )

voda, čo z ich bytu natiekla na codbu v pivnici, ešte beriem ako moju zodpovednosť

ale voda, čo susede z chodby pivnice pretiekla na druhú stranu, NIE je moja zodpovednosť
- celá pivniva je zle vyspádovaná
- v nedeľu sa tam pozerali ako tĺci = neurobili dosť (alebo nič) , aby dostali vodu z chodby pivnice a zmiernili zatopenie (neprečistili jarčeky na chodbe / neprečistili jarček do práčovne)

PS1
A som zvedavý , či suseda (+ traja) majú tú minichodbičku = časť spoločného priestoru, zmluvne prenajatú :D , keď už ju majú mrežou zamknutú


PS2
Lebo ak začne na najbližšej schôdzui takto sprosto od buka do buka niekto rozprávať, tak tam za 5 minút rozviniem takú živú diskusiu :D :D :D
julysak
18.06.13,19:02
A veď funguje....
Len ho musím kurzorom chvíľku naháňať :D
wagner
18.06.13,19:59
[QUOTE="avalik"
preplatok zahucal na okuliare ... 300 evry uz nosim na nose ... no ale teraz vidim aj to co som predtym nevidela, len neviem ci to je az taka vyhra :D[/QUOTE]

Mne vrátili za elektrinu a vyplatila som úver, čo som si zobrala v decembri na PC.
wagner
18.06.13,20:06
pmajap
18.06.13,21:41
Žabinka
19.06.13,07:49
Ja musím napísať, čo ma dnes ale neskutočne nasralo (ospravedlňujem sa).. Včera som písala do šušťáku, že dcéra bude mať na vysvedčení jednotky, a dve dvojky. To som ale netušila, že sa situácia skomplikuje.. Volala mi s plačom z domu, že bude mať samé jednotky a jednu trojku z fyziky. Tá trojka mi ale nijako nevychádzala z jej známok. Mala tam 3 (dostala z písomky o ktorej nevedela, lebo prišla po chorobe do školy a zabudla jej spolužiačka povedať- to som však vtedy neriešila), potom z druhej písomky 2, a z odpovede 1. Takže čistá 2 na vysvedčení. Ale v pondelok mali odovzdať projekty na USB kľúči, ona však nebola v škole lebo mala povinnosti z tanečnej. V utorok za ňou prišla učiteľka pre projekt, lenže ona ho nemala, pretože v utorok fyziku nemali a tiež jej nik nepovedal, že ho má doniesť. Tak jej učiteľka povedala, že dostane 5. Teda jej vychádza 3 na vysvedčení. Ja som jej síce povedala, nech sa tou 3-kou netrápi, ale do rána sa mi to uležalo v hlave, a už len z princípu by som si to chcela s učiteľkou vyrozprávať. Ja sa ale bojím, že vybuchnem, a dcére tým aj tak nepomôžem, a v ďalšom roku jej len narobím problémy. Trápi ma, že je z toho smutná, a sklamaná.. Ono je to v podstate jedno, či bude mať sólovú dvojku, alebo trojku.. Len sa mi nepáči prístup učiteľky.. A nebolo to len v tomto prípade.. Keby bola dcéra lajdák, tak sa tým vôbec nezaoberám, ibaže nie je, a to ma štve..
lujza.j
19.06.13,07:58
Nevybuchneš ,neboj....ked nepojdes bude ta to trapit....nešpikuj sa dopredu....v klude,za debatu nic nedas....mozno zistis ze s uckou sa neda.....len chod...drzim päste....
ja som nervana,ale ked ma zavolali na vychovnu.komisiu....lebo moje plnolete decko si dalo ziadost o ukoncenie studia....zmakla som to....a to som nevedela koho mam skor zabit...ci decko,alebo....
lujza.j
19.06.13,08:03
Niekomu tu uz dobre j..e.....http://m.topky.sk/cl/10/1353004/Nove-byty-pre-mlade-rodiny-na-Luniku-IX--Chcu-ukazat--ze-vedia-zit-dostojne-
Žabinka
19.06.13,08:07
Toto je typ zásadovej učiteľky (podotýkam mladej, neskúsenej), s ktorou je ťažko komunikovať. Dcéra, keď sa včera o tej 5 dozvedela, hneď išla znovu za ňou, že projekt donesie dnes, poslala ju však preč, že už nič nosiť nemusí.. Ona ho napriek tomu do školy vzala, ale zrejme nepochodila, lebo tá 5 jej už svieti v internetovej ŽK.
wagner
19.06.13,08:20
lujza.j
19.06.13,08:29
Toto je typ zásadovej učiteľky (podotýkam mladej, neskúsenej), s ktorou je ťažko komunikovať. Dcéra, keď sa včera o tej 5 dozvedela, hneď išla znovu za ňou, že projekt donesie dnes, poslala ju však preč, že už nič nosiť nemusí.. Ona ho napriek tomu do školy vzala, ale zrejme nepochodila, lebo tá 5 jej už svieti v internetovej ŽK.
Hmm...ale je to nespravodlive...ked vies aka dcera je....pride mi to ako si silne dokazat autoritu......no sprav tak ako citis.... ;-)
evuš
19.06.13,08:49
Žabinka, ja tiež nepokladám známky za najdôležitejšie...ale toto sa mi zdá od učiteľky neférové....u nás po chorobe akceptujú omluvenie sa z písomiek....navyše mala hotový projekt - nemali náhodou presný dátum odovzdania - do kedy ??? Ak áno, mala ísť za ňou i mimo hodiny a doniesť ho...ak presný dátum nebol, šla by som za učiteľkou a vykonzultovala si to !!!
Žabinka
19.06.13,09:03
Projekt mala odovzdať v pondelok, ale celý deň však bola mimo, mala tanečné vystúpenie. Dcéra mi už cez prestávku volala, nech "preboha nejdem za ňou" ( povedala tak doslovne), lebo to bude ešte horšie.. Rešpektujem jej želanie, ale nesúhlasím s tým..
evuš
19.06.13,09:27
..hm, škoda, že to neposlala po spolužiakoch...inak, keby bola učiteľka normálna, projekt vezme i potom a guľu nedá....
mimi
19.06.13,09:52
ja teda neviem...ale ja som si musela vždy spraviť domáce úlohy a potom záujmy ako tanečná. Mňa by otec s mamkou pretrhli ako žabu, že som si neurobila domácu úlohu a išla som na krúžok. Tak ja neviem...
zanetth
19.06.13,10:00
ja teda neviem...ale ja som si musela vždy spraviť domáce úlohy a potom záujmy ako tanečná. Mňa by otec s mamkou pretrhli ako žabu, že som si neurobila domácu úlohu a išla som na krúžok. Tak ja neviem...

Myslím, že to nie je o tom, že by nemala urobené domáce úlohy... Ale napr. aj moja dcéra chodí do ZUŠ tancovať a niekedy majú vystúpenia a tanečné súťaže aj doobeda počas vyučovania, vtedy im väčšinou dá riaditeľka ZUŠ ospravedlnenie, samozrejme rodič musí súhlasiť... Ešte nikdy sa jej nestalo, že by jej to v škole netolerovali, tiež je šikovná a nie je to o tom, že by sa chcela uliať zo školy... A tiež sa stalo, že projekty odovzdávala dodatočne... Učiteľka mohla zvoliť aj iný prístup...
evuš
19.06.13,10:07
Ale v pondelok mali odovzdať projekty na USB kľúči, ona však nebola v škole lebo mala povinnosti z tanečnej...

Žabinka, no jednoznačne mala USB odovzdať buď skôr, či po spolužiakoch....takéto 5 dostali i dcérini spolužiaci, keď nedoniesli načas....zároveň si ale myslím, že by 3 na vysvedčení mať nemala...a zašla by som za učiteľkou napriek nesúhlasu dcéry...
Žabinka
19.06.13,10:09
ja teda neviem...ale ja som si musela vždy spraviť domáce úlohy a potom záujmy ako tanečná. Mňa by otec s mamkou pretrhli ako žabu, že som si neurobila domácu úlohu a išla som na krúžok. Tak ja neviem...
nerozumiem, čo si tým príspevkom myslela, skús si poriadnejšie prečítať, o čom som písala... pre priblíženie problému, projekt mala, v škole nebola kvôli vystúpeniu z tanečnej, tak ho nemohla odovzdať...
Žabinka
19.06.13,10:29
Práve mi volala dcéra, ona je nezmar :), nevzdala sa.. Presvedčila učiteľku aby si ten projekt zobrala a nakoniec bude mať dvojku.. Tak som rada, ako to dopadlo, aj že si to vybojovala sama.. :)
evuš
19.06.13,10:32
Žabinka, gratulujem !!! Teším sa s Tebou !
lujza.j
19.06.13,10:34
Super....priebojna holka....:-))
mimi
19.06.13,11:06
ja teda neviem...ale ja som si musela vždy spraviť domáce úlohy a potom záujmy ako tanečná. Mňa by otec s mamkou pretrhli ako žabu, že som si neurobila domácu úlohu a išla som na krúžok. Tak ja neviem...
nerozumiem, čo si tým príspevkom myslela, skús si poriadnejšie prečítať, o čom som písala... pre priblíženie problému, projekt mala, v škole nebola kvôli vystúpeniu z tanečnej, tak ho nemohla odovzdať...

ja som reagovala presne na vetu a citujem teba : "Ale v pondelok mali odovzdať projekty na USB kľúči, ona však nebola v škole lebo mala povinnosti z tanečnej."

Ja si len stále myslím, ale to je len môj názor..že na prvom mieste je škola. Ale v pohode, hlavne, že to je už v poriadku.
misoft
19.06.13,15:37
Len tak na okraj - neviem, ako to niektorí myslia s triedením tém. Ale toto, čo tu pozerám, už ani normálne nie je. Niekto zadá otázku o dreve a farbách na drevo a je pridelená do "Nová Porada" a "Porada (o stránke)". Tak isto otázka výlučne účtovnícka je opäť capnutá tam, kam nepatrí.
To už sú niektorí tak leniví, aby si pri zadávaní otázky naťukali tie správne "chlieviky"?

Ja - z "titulu mne danému" :D - potom tie zatriedenia, ktoré nemajú absolútne nič spoločné s otázkou len vyhadzujem.
lujza.j
19.06.13,15:40
Sak niekto to uprace...